PZC Familieberich ten C1GEBR.D0MINICUSBV maandag 31 januari 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens» en; geboortetólcfiteii: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-maii: aüéén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Bedroefd stellen wij u er van in kennis, dat geheel on verwacht van ons is heengegaan, onze zorgzame va- -der en mijn innig geliefde levenspartner Betroffen stellen wir sie davon in Kenntnis, dass ganz unerwartet von uns gegangen ist unser sorgsamer va- ter und innigstgeliebter lebenspartner Abraham Jan Lous (Bram) in de leeftijd van 49 jaar. Jark Joeri Gaby 4356 RK Oostkapelle, 28 januari 2005 -Kalfhoekseweg 2a De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 2 fe bruari om 12.00 uur op de Begraafplaats te Oostka pelle. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het "Hervormd Gemeentecen(rumJ. de Pourckstraat 2 te Oostkapelle. Soms is er zoveel dat we voelen maar zo weinig wat. we kunnen zeggen. Wij zijn verdrietig, niet begrijpend, nu is overleden mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Abraham Jan Lous (Bram) 10-04-1955 128-01-2005 Domburg: A. Lous-Geldof Oostkapelle: Simon en Leny Lous-Boogaard Lewedorp: Betsy en Kees Sanderse Oostkapelle: Wilma Lous Middelburg: Kea Lous en Jos Vaessen Neven en nichten Oostkapelle, 28 januari 2005 Niemand, kent 't gewicht van de last waaronder een ander gebukt gaat. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben wij geheel onver wacht afscheid genomen van Ome Bram Grijpskerke: Rianne Francke-Lous Leo Francke Quinto en Jerro Ovezande: Esther Lous Nico van der Lee Aagtekerke: Abco Maljaars Anneke Maljaars-de Visser 28 januari 2005 Diepgetroffen zijn wij door het onverwacht overlij den van onze jachtvriend Bram Lous Wij wensen de nabestaanden sterkte bij het dragen van dit velies. Jaehtcombinatie Kalfhoek Oostkapelle: K. de Visser Gebr. Dekker Ellewoutsdijk: L. Overbeeke Veere: N. Geuze Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriend, Bram Lous Onze gedachten gaan uit naar Jark, Joeri en Gabi. Jan en Gerda Adri en Nelie Gerrit Richard en Marga Albert en Kim Jos en Sabine Bram Een goede vriend verloren. Peter Cora en Ab Bram en Ellen René It's another turn in the road it's another step along the way You can count on us every minute, night or day Cause if you have someone there for you There is nothing that you can 't get through We will help you carry your load When you come to a turn in the road. Steve Wariner- Turn in the raod Wij wensen Joeri, Jark en andere nabestaanden alle sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Jerry Cupi Martijn Kimberly ElwinenElly Hester en Marco Marco Ad Jason en Renske Florien Andrea Ronald en Madeion Matthijs Matthijs Jeroen en Anneli Joachim en Susanne Bram Lous Een vriend is van ons heengegaan. M.F. Visserstraat 14 Oostkapelle Geschokt hebben wij bericht gehoord dat onze jacht vriend Bram Lous plotseling is overleden. Wij wensen zijn familie en nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. WBE Walcheren Geschokt zijn wij door het zeer plotselinge overlij den van onze buurman Bram Lous Onze gedachten gaan naar Jark en Joeri en verdere nabestaanden. Fam. J. van den Broeke Fam. H. Wattel Fam. E. Wattel Verslagen zijn wij door het bericht van het overlijden van Bram Lous Na 30 jaar samenwerken is hieraan een eind geko men. We wensen zijn familieleden veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Familie J. S. Janse-Bimmel A. P.Janse Heden bereikte ons het treurige bericht van het over lijden van Bram Lous Bram was ruim 30 jaar lid en oud-bestuurslid. We zullen Bram herinneren als enthousiast deelne mer aan wedstrijden en activiteiten van onze vereni ging. Wij wensen de familie veel sterkte toe dit verlies te verwerken. Namens de leden en bestuur van de Oostkapelse Ringrijders Vereniging Ko Francke, voorzitter Annemieke Poppe, secretaris Wij zijn bedroefd dat na een ernstige ziekte is Overle den mijn zuster, schoonzuster en onze tante Willy Berman-Maljaars Biggekerke: Ries Maljaars Bregit Peper Burgh-Haamstede: Marieke en Willem van Genderen-Maljaars Isa en Lara Den Haag: Anne Maljaars 28 januari 2005 Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand gedoofd zijn alle vuren. Met verslagenheid geven wij u kennis dat voor ons op het alleronverwachts is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader en mijn opa Antoon Schijffers echtgenoot van Maria Springintveld Amsterdam, Goes 15 novermber 1948 29 januari 2005 M. J. J. Schijffers-Springintveld Michael en Sabrina Monique en Marcel Noa Tulpstraat 45 4461 NW Goes Woensdag 2 februari zal om 13.15 uur een korte bij eenkomst worden gehouden in de aula op de Alge mene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes, aan sluitend zal de begrafenis plaatsvinden aldaar. Na de begrafenis is er in de aula gelegenheid tot con doleren. Mijn vrolijke dochter en onze spontane, enthousiaste zus, schoonzus en tante is niet meer in ons midden, maar voor altijd in ons hart Martha Glerum-Herrijgers Moeder Victor-Tiny Henriëtte-Anton Marijke-Noko' Neven en nichten Verdrietig zijn we nu we zo vroeg afscheid moeten nemen van onze dappere schoonzus en tante Martha Glerum-Herrijgers 's-Heer Hendriks kinderen: Hubi Janse-Glerum Bram Janse Yerseke: Jannie Tybout-Glerum neven en nichten Met verslagenheid geven wij kennis van het overlij den van Martha Glerum-Herrijgers Ons gewaardeerd lid. Schutterij Diana-Yerseke Verslagen zijn wij door het bericht van het overlijden van Martha Glerum-Herrijgers De clubavonden zullen nooit meer hetzelfde zijn nu wij haar vrolijke lach moeten missen. Handboogschutterij St. Sebastiaan Yerseke Adriaan-Perry-Eric Puck-Ruud-Olivier Jan-Eddy-Leen Piet-Bram-Leo Rinus-Robert-Wim Ylona-Kees-Gert Raymon-Willem-Anton Jan-Bram 27 januari 2005 Heden bereikte ons het droeve bericht van het plot seling overlijden van ons gewaardeerd lid Piet Dieleman Wij zullen zijn gezelschap missen en wensen zijn fa milie veel sterkte toe. Volkstuindersvereniging 'De Klutekloppers' Sluis Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jan Willem Oosterhoff Vanaf 1991 tot eind 2000 heeft hij als bestuurslid en vice voorzitter en nadien als voorzitter van het Steunfonds een belangrijke bijdrage geleverd aan de ontwikkeling en het welslagen van Stichting Delta Cultureel m.b.t. het beheer en de exploitatie van De Grote Kerk en het museum De Schotse Huizen te Veere. Wij bewaren een dierbare herinnering aan zijn scheppende kracht, organisatietalent, integriteit en vriendschap gedurende een lange reeks van jaren. Onze gedachten zijn bij Siemona en de kinderen. Bestuursleden en oud-bestuursleden van Stichting Delta Cultureel Veere Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij mede dat is overle den mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Jan van Wallenburg 9 juli 1927 j 30 januari 2005 Elly van Wallenburg-de Smit Lex en Cilly p_. Denise, Julien Anita en lvan Sander, Danielle Johan en Andrea Marein, Benthe, Dies Johannes, Eleanore, Philip, Sebastian Martin en Mascha Tristan 4386 AH West-Souburg, 30 januari 2005 van Doornlaan 31 Er is gelegenheid tot afscheidnemen donderdag 3 februari van 10.00 - 10.30 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaats vinden om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van het crematorium. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Liever geen bezoek aan huis. Wegens familie omstandigheden zijn wij DONDERDAG 3 FEBRUARI de GEHELE DAG GESLOTEN, kaas - snoep reform "DE VRIEND" Kanaalstraat 26, Oost-Souburg Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotse ling overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jan van Wallenburg We wensen Elly, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Middelburg: L.A. van Wallenburg f J. van Wallenburg-Sterk Domburg: A.L. van Wallenburg t C.M. van Wallenburg-Gillesse Oost-Souburg: J.D. Wallenburg L. van Wallenburg-Geldof Neven en nichten Middelburg, 30 januari 2005 Wentel uw weg op den HEERE, en vertrouw op HemHij zal het maken. Psalm 375 Met diepe droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een moei zame levensavond, onze lieve zorgzame vader, opa en overgrootvader Leijn Dekker sinds 30 juli 2001 weduwnaar van Neeltje de Witte in de leeftijd van 79 jaar. Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Meliskerke: Nel Wisse-Dekker Janis Wisse Masja enAry, Christian, Melanie Alexander en Elène, Jèthro Middelburg: Leunis Dekker Tonny Dekker-Hoek Leonard en Mirjam Patricia f Westkapelle: Zoet Francke-Dekker Jan Francke Erik en Eibertje, Silvia Nico en Joke Westkapelle: Bart Dekker 4335 AX Middelburg, 29 januari 2005 Verzorgingshuis Swerf-Rust Correspondentieadres B. Dekker, Bernhardstraat 1,4361 CZ Westkapelle Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 1 februari van 19.00 tot 19.30 uur in verzorgingshuis Swerf- Rust, Laurens Stommesweg 1 te Middelburg. De rouwdienst voor genodigden en belangstellenden zal gehouden worden op woensdag 2 februari om 10.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeen te, Rookstraat 1 te Westkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Westkapelle om 11.00 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig te beschou- Met droefheid geven wij u kennis, dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Leijn Dekker weduwnaar van Neeltje de Witte op de leeftijd van 79 jaar. Wij hopen dat de Heere de kinderen, klein- en ach terkleinkinderen, de kracht wil schenken om dit ver lies te dragen. Domburg: J. Dekker (in herinnering) J. Dekker-Bakker Vlissingen: W. Dekker L. Dekker-Jacobse Oostkapelle: B. Dekker S. Dekker-Kaljouw Neven en nichten Middelburg, 29 januari 2005 Zeer bedroefd, maar met onuitwisbare herinnerin gen aan haar leven, hebben wij afscheid moeten ne men van onze lieve, zorgzame moeder, oma en opoe Jannetje Dommanschet-Rijkhals sinds 20 juli 1984 weduwe van Franciscus Johannes Dommanschet in de leeftijd van 79 jaar. Hansweert: Coby en Johan Martijn-Dommanschet John en Els Peter en Lydia Hansweert: Karei en Ans Dommanschet-Quakkelaar Arianne en Jeroen Jordan, Damon, Rody Franci'èlla en Sebastien Freddy en Alexandra 4417 AA Hansweert, 28 januari 2005 Sluisburg 24a Correspondentieadres: IC. Dommanschet Sloestraat 11 4417 BJ Hansweert Dinsdag 1 februari zal een herdenkingsbijeenkomst gehouden worden in Dorpshuis ICaj Munk, School straat 5 te Hansweert om 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Hansweert om ca. 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis ICaj Munk. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve oma, opoe Geen bezoekjes meer met chips, chocola en friet (of een appel voor Rody) en ook op zondag geen soep of tompouce meer. Duitse muziek en Frans Bauer daar hield je van. Dokters en prikken, daar moest je niets van hebben, maar nu is alles helaas verleden tijd. Oma, opoe we zullen je missen. Jeroen en Arianne Jordan, Damon Rody Franciëlla en Sebastien Freddy en Alexandra John en Els Peter en Lydia Verdrietig*zijn wij door het overlijden van onze lieve zuster J. Dommanschet-Rijkhals Uit aller naam: Familie Rijkhals Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, vaderen opa waar je op kon bouwen. Met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dan bepaalde in alles je gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je gestorven. Omdat wij dankbaar zijn voor al zijn liefde en zorgen gedurende zijn leven, zijn we nu verdrietig dat van ons in heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Koraelis Jakob Tuinman Cor in de leeftijd van 82 jaar. K.A. Tuinman-van der Schelde Riet Meeuwsen-Tuinman Mart Meeuwsen Karin en Michiel Michel Anthoinet en Richard 30 januari 2005 Hogeweg 17 4328 PA Burgh De herdenkingsdienst zal woensdag 2 februari om 14.00 uur gehouden worden in de aula op begraaf plaats "Vredehof", Oude Lagezoom 1 te Burgh- Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de be graafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula. - Liever geen bezoek aan huis We kregen het droevige bericht dat onze vriend en buurman Pa Tuum is overleden. We zullen hem erg missen. De fijne her inneringen blijven. We wensen moe Tuum, Riet, Mart en kinderen veel sterkte toe. Frans en Jaantje Hanneke Francis en Evert 30 januari 2005 Met droefheid delen wij u mee dat, na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Andries Oosdijk echtgenoot van Maatje Antoinette Weststrate in de leeftijd van 84 jaar. Wij zijn dankbaar voor cle liefdevolle verzorging in het verpleeghuis "Ter Weel" te Krabbendijke, afdeling B. Krabbendijke: M.A. Oosdijk-Weststrate ICapelle: Rinus Oosdijk Toke Oosdijk-van Steenis Andres Helma en Arjan Gijsbert Martijn Marinda Krabbendijke, 28 januari 2005 Verpleeghuis "Ter Weel" Correspondentieadres: Westerscheldestraat 4 4413 CZ Krabbendijke Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum Krabbendijke, alwaar maandag 31 januari van 19.30 tot 20.30 uur gelegen heid is tot condoleren. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 1 februari om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Geref, Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er in de kerk vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere na een een ernstige ziekte uit het midden van onze fa miliekring is weggenomen onze geliefde zwager en oom Andries Oosdijk echtgenoot van Maatje Anthonetta Weststrate op de leeftijd van 84 jaar. M. Weststrate J. Weststrate-Sinke L. ICruysse-Weststrate L. J. ICruysse J. N. Molhoek-Weststrate J. Molhoek Neven en nichten Krabbendijke, 28 januari 2005 Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze altijd meelevende buurman Andries Oosdijk We zullen hem missen. We wensen de buurvrouw met kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Rian Weststrate-van Steveninck Luc en Nel Minnaard-van der Burgt Jaap en Nelly IToutekamer-Clement Marco In het huis mijns Vaders zijn vele woningen - anders zou Ik het U gezegd hebben. Diepbedroefd, maar dankbaar voor alle liefde waar mee zij ons omringde, geven wij u kennis'van het overlijden van onze fantastische moeder en oma Francina Cornelia Marcus-van Sabben sinds 12 september 2000 weduwe van Aad Marcus 8 maart 1917' 128 januari 2005 Spijkenisse: Ankie en Frans Dronkers-Marcus Frank en Enza Tessa Isa Esther en John Puck Iris Vlissingen: Liesbeth en Ben Schot-Marcus Mare Marnix Floogezand: Greet en Albert Menting-Marcus Annabelle en Remy Ruben en Gerieke Harald en Karin Edwin Wij bedanken het personeel van het ZC Roggeveen en het Streekziekenhuis Walcheren, afdeling Noord 3, voor de geweldige verzorging. Correspondentieadres: Noordbeekseweg 25,4386 NB Vlissingen De rouwdienst zal, onder leiding van ds. C. van dei- Zanden, worden gehouden op woensdag 2 februari a.s. om 12.00 uur in de aula van de algemene be graafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg, waarna aansluitend de begrafenis plaatsvindt. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN. GLAS. R.V.S EN BRONi Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Familieberichten vervolg zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 40