4ngst heeft Fortis in zijn greep Opmars Tjoba duurt maar voort Volleybalsters Savok op tijd bij de les RCS en Goes blijven leiders Koplopers morsen punten in titels tijd 23 )Ouburgse korfballers verliezen sleutelduel in strijd om lijfsbehoud oey Grochal onnaar van .andautoernooi dels Goverse ilaatst zich voor <K supersprint Goossen elfde in marathon maandag 31 januari 2005 oor Euqène de Kok [ARDINXVELD-GIESSEN- AM - Hoewel de supporters in Fortis zaterdag lang posi- ef bleven, konden zelfs zij in e tweede helft hun ergernis (of as het verbazing?) over het >el van de Oost-Souburgers iet verbloemen. Fortis verspeel- in het duel met de nummer atst HKC dé kans om degrada- e eigenhandig af te wenden, e verloren met 14-10. fander Koóle noemde het tref- :n met HKC vorige week een ruciaal duel, een echte rierpun- mwedstrijd. Bij winst op de ekkensluiter zou het geplaagde ortis zo goed als zeker zijn van jfsbehoud in de overgangsklas- i. De Oost-Souburgers zouden in een gat van vijf punten met KC slaan. aar Fortis, dat vorige week eer eens een puntje pakte te- n Excelsior (13-13), wist voor- ook dat het niet gemakkelijk u worden in Har- inxveld-Giessendam. Ten eer- e won Fortis dit seizoen nog Een enkele uitwedstrijd. Ten reede kreeg HKC de laatste we en weer vertrouwen nadat het van Excelsior en nipt ver lor van middenmoter KCC. KC, waarvan coach Theo Eu- er wegens een schorsing nood- edwongen plaats moest nemen p de tribune, liet zaterdag mer en dat het geloof terug was. Bij e Zeeuwen was daar niets van zien. Al bij het voorstellen an de spelers was het verschil assen beide ploegen duidelijk, faar de Fortis-spelers wat :huchter en aarzelend hun and opstaken als hun naam ferd omgeroepen, stapten de KC'ers vol trots en glimla- ïend naar voren voor het eigen ubliek. lat beeld zag je ook terug in de ledstrijd. HKC toonde durf, ver- edigde fel en probeerde on- inks vele missers in de beginfa- toch vanuit allerlei posities te :oren. brtis oogde vanaf de start ang- iig. Er werd niet slecht verde- maar de passing was slor- XEL - Goesenaar Joey Gro- lal is winnaar geworden van it traditionele Landautoernooi Axel. Met 6,5 punten uit ze en duels bleef hij de voor SVW- V spelende Simon Provoost in half punt voor. Derde werd ouburger Erik van Nassau. de B-groep liet Koudekerker obbert Jansen zien dat hij in ipvorm verkeert. Door slechts ree remises af te staan, waar deze groep toch veel geremi- erd werd, pakte hij knap de ti- t e titel in de C-groep werd een raoi voor Quinten Ducarmon. et Terneuzense talent is eigen- ]k nog maar een 'D'tje', maar een categorie hoger bleek hij >k zeer goed mee te kunnen, erneuzenaar Luuc van der Zee ïalde met overmacht de winst innen in de D-groep. In de groep was Tom Comelis uit jstburg de beste, ómelis had evenveel punten Louise Beukema, maar de eerstandspunten spraken in jn voordeel. De F-groep werd wonnen door Arbias Deskaj it Axel. INDHOVEN - Niels Goverse eeft zich zaterdag tijdens de indelijke selectiewedstrijden Eindhoven weten te plaatsen oor het NK supersprint. ioverse voltooide zijn eerste 00 meter in 10,55; een nieuw eeuws record. De tweede 100 teter ging in 10,69. Op de 300 eter verbeterde hij zich tot reemaal toe. eide tijden (25,47 en later ,42) waren goed voor een eeuws record. In het klasse- lent eindigde de schaatser uit apelle op de eerste plaats, laardoor mag hij op 12 februa- deelnemen aan het NK super- irint in Assen. en ander kampioenschap dat iterdagavond werd verreden, 'as het gewestelijk afstands- ampioenschap 1500 meter in leleen. Patrick Goverse zege- ierde in deze titelstrijd voor gewest Noord-Brabant/ imburg/Zeeland. De Kapelle- aar reed een nieuw baanrecord .01,22). dig en aanvallend was de ploeg machteloos. Niemand durfde ri sico te nemen en eens te schie ten op de korf. „In de eerste fase zat de overtui ging niet in het schot. Als je in een fase zit waarin je veel ver liest, knaagt dat natuurlijk aan je zelfvertrouwen. Het resultaat daarvan is het geringe aantal treffers", zei trainer Ralph Gil lissen na afloop. Jouri van de Broeke: „In het begin schortte het aan de afronding. Je moet daar ook wat geluk mee hebben. Dat hebben wij niet op het mo ment. Vaak ging de bal net mis of draaide hij uit de korf." De missers van HKC en de angst bij Fortis maakten het duel niet aantrekkelijker. Met nog zes mi nuten op de klok in de eerste helft, stond het slechts 2-2. Bij rust leidde HKC met 5-4. Hoop Het begin van de tweede helft beloofde meer. Al na een paar se conden schoot Chaïm Koole For tis langszij. De uitbundige reac tie van Koole na de treffer gaf de Zeeuwse toeschouwers weer wat hoop. HKC'er Menno Bak ker zette zijn ploeg echter weer snel op voorsprong. Jouri van de Broeke bracht daarna net zo snel het evenwicht terug in de partij. „Ik vond dat wij tot 6-6 het bete re van het spel hadden", keek coach Gillissen later terug. „Maar dan lopen zij uit naar 11-6. Dan krijg je een enorme knauw. Het vertrouwen ver dween en dat brak ons op." Ter wijl Fortis in zijn schulp kroop, nam bij HKC het vertrouwen al leen maar toe. Dat was vooral te zien aan Menno Kop en Menno Bakker. Van grote afstand, en vanuit elke hoek vlogen hun schoten in de korf. De inhaalra ce werd door Fortis veel te laat ingezet. De laatste drie treffers waren weliswaar van de Soubur gers, maar ze vielen pas in de laatste vijf minuten. „Het blijft nu spannend", was de logische conclusie van Van de Broeke na het verlies. „Deze nederlaag heeft grote gevol gen", reageerde Gillissen. „Als we vandaag hadden gewonnen, zouden we vijf punten voor- Savok-speelster Marscha Moeliker tipt de bal over het net en het blok van Alcazar/Erasmus heen. Haar ploeggenoten Klaske Verschelling (links) en Evelien Bakker (nummer 7) kijken toe. Savok won het duel met 3-2. foto Peter Nicolai door Peter van Kouteren TERNEUZEN - De standaard teams van Morres/Hulst leden opnieuw verlies. Beide tweededi visionisten verkeren in degrada tiegevaar. De vrouwen gingen in Roosendaal kansloos met 4-0 on deruit bij de reserves van Mikro Electro. De mannen verloren met 3-1 van Sliedrecht Sport 2. De volleyballers van Mytilus de den het in de derde divisie beter door Sarto met een 3-1-neder- laag naar huis te sturen. In de promotieklasse waren WS'92 (1-3 bij Smash'75) en Kwiek (3-2 thuis tegen Sliedrecht Sport 3) ook goed voor een zege. De vrouwen van Savok en Kwiek bogen in de derde divisie een 1-2-achterstand om in winst: 3-2. Morres/Hulst 2 ver sloeg in de promotieklasse de zwakke derde keus van Odulp- hus met 1-3. Sliedrecht Sport 2-Morres/ Hulst 3-1 (25-27. 25-18, 25-14, 25-13): Met een goede pass als sterk wapen begon Morres/ Hulst sterk. Na winst in de eer ste set gingen beide teams lang gelijkop. Bij 16-16 in het tweede bedrijf kwam de ommekeer. De thuisploeg kwam beter in zijn spel en rook bloed toen Morres /Hulst een paar punten op rij liet lopen. Sliedrecht Sport trok onder aanvoering van een aan tal invallers de goede lijn door, waar aan Hulst-kant vervangin gen weinig zoden aan de dijk zet ten. Interim-coach Erwin Lam bert: „Ik heb time-outs aange vraagd en gewisseld, maar er zat zand in de motor." Mytilus-Sarto 3-1 (25-21, 20-25. 25-18, 25-21): Met Rini Boutens voor het eerst in de ploeg draai de Mytilus prima. Sartokwam vanuit een goede pass tot geva rieerde aanvallen. Mytilus zette daar één brok degelijkheid te genover, nam in de eerste set al vroeg een kleine voorsprong en wist die marge te behouden. Na dat Sarto op gelijke hoogte was gekomen, ontwikkelde zich een boeiende partij Met bekeken spel en een overschot aan erva ring greep Mytilus de winst. Smash'75-WS'92 1-3 (25-18, 22-25, 21-25, 20-25): Smash'75 was in de eerste set superieur en leek een makkelijke overwin ning te kunnen boeken. Gemak zucht kwam de Brabanders ech ter duur te staan. WS'92 kwam beter passend in de wedstrijd, creëerde mogelijkheden en be nutte die ook. Dat leidde tot een onverwachte ommekeer en een belangrijke overwinning. Kwiek-Sliedrecht Sport 3 3-2 (25-22, 21-25, 25-20, 14-25, 15-12): De aangewezen scheids rechter kwam niet opdagen, waarna werd besloten een vriendschappelijke wedstrijd te spelen. Aan het eind van de der de set werd het duel door een en kelblessure van een speler van Sliedrecht meer dan een halfuur onderbroken. Gek genoeg leidde dat tot onrust in de Kwiek-gele- deren. De bezoekers boekten de gelijkmakende setwinst, waarna Kwiek in het vijfde bedrijf met achterstand ging wisselen (6-8), maar met winst afsloot. Mikro Electro/Roosendaal 2- Morres/Hulst 4-0 25-22, 25-18, 25-18, 25-21): De volleybalsters van Morres/Hulst werkten hard, maar tegen de aanvallend inge stelde thuisploeg viel geen eer te behalen. In een spel van aanval tegen verdediging liet Morres/Hulst in defensief op zicht te vaak steekjes vallen. De Zeeuws-Vlamingen konden de Brabantse formatie in elke set vel enige tijd bijbenen, maar be- .aalden steeds aan het slot tol voor de geleverde inspanningen. Savok-Alcazar/Erasmus 3-2 (25-19. 20-25, 21-25, 25-15, 15-8): Savok begon goed. was daarna enige tijd het juiste spoor bijster, maar eindigde sterk. De Sasse formatie miste drie vaste krachten. Bovendien was Annemijn van de Graaf niet geheel fit. Routinier Jolanda Wieland (41) en jeugdspeelster Melanie Deij (14) completeer den de selectie. Savok moest aanvankelijk zoeken naar de juiste patronen, maar liep aan het eind van de eerste set over tuigend uit naar winst. Daarna hadden de bezoekers geruime tijd het beste van het spel. Met Maartje Snelders als spelver- deelster en Annemijn van de Graaf in de gelederen pakte de thuisploeg vanaf de vierde set de goede draad weer op. Kwiek-MWVC 3-2 (25-17, 15-25, 23-25, 26-24, 15-7): De thuisploeg begon sterk en trok de eerste set met gemak naar zich toe. Daarna kwam de klad erin. Kwiek vormde geruime tijd geen eenheid, was lang geen vechtmachine en ontsnapte aan het eind van de vierde set aan een nederlaag. Geïnspireerd door de zwaarbevochten gelijk makende setzege was de thuis ploeg in de rijfde set van meet af aan wel bij de les. Odulphus 3-Morres/Hulst 2 1-3 (15-25, 13-25, 9-25, 25-22): De thuisploeg maakte zoveel fouten dat de punten bijna als vanzelf meegingen naar Hulst. Met drie afgetekende setzeges op zak trad Morres/Hulst in de vierde set met op papier de sterkste sa menstelling aan om rijf punten aan het totaal toe te voegen. De vierde set werd echter op knulli ge wijze verloren. door Jan Roovers GOES - De korfballers van Tjo ba, Swift en TOP lijken het goe de ritme te hebben gevonden. Ook op de tiende speeldag werd gewonnen. Het kampioenschap en/of promotie komt voor die ploegen weer een stapje dichter bij. In de derde klasse C verras te Togo met een gelijkspel (11-11) tegen All Ready. RWA-Tjoba 10-14: Na de vierde zege op rij is Tjoba nu een goede subtopper en mag het achttal van coach Ko Crucq zelfs voor zichtig op meer hopen. Mis schien maakt Nieuwerkerk een volgende misstap (zaterdag leed die ploeg een 16-15-nederlaag tegen Ondo G). Crucq blijft ech ter liever met beide voeten op de grond. De start van dit duel gaf daar ook alle reden toe: 6-0 na 24 minuten voor RWA. Toen was het hoog tijd voor de coach om het team 'bij te praten'. Dat werd opgepakt en in het midden stuk van de wedstrijd sloot Tjo ba bij 8-8 aan bij de thuisploeg. Daama zag Crucq een paar tac tische tactische ingrepen verder renderen naar 9-11, en uiteinde lijk naar de 14-10-overwinning. Scores Tjoba: Petra Rijn en Robert van Schaik 3, Gerben van Boven en Marcel de Dreu 2, Jolanda Ge- lok, Marleen Batenburg, Kim Hol- lestelle en Eric van Zon 1. Swift-ACKC 18-8: De thuisclub besliste de wedstrijd al in de eer ste helft: 10-3. Coach Marianne Marinissen: „We speelden gecon centreerd, aanvallend met de no dige variatie, zochten bewust naar de goede scoringskansen en maakten die ook af." Na rust hield Swift de wedstrijd in han den en wikkelde de tweedeklas ser gedegen af naar de 18-8-ze- ge. „De ploeg groeit elke wed strijd", zei Marinissen, die be seft dat haar team in deze vorm promotiekansen heeft. Scores Swift: Roel Klootwijk 4, Anita Hoekstra en Mabel van de Velde 3, Ivo de Hond, Paul van de Berg en Richard Geldof 2, Eefje van de Berg en Angela Verduin 1. Olympia S-Ondo 13-9: Coach Edwin Coppoolse kon de neder laag maar moeilijk accepteren: „We waren de betere ploeg, had den driekwart van de wedstrijd een licht overwicht, maar hiel pen te veel scoringskansen om zeep. Doen we dat niet, dan win nen we van de koploper in de derde klasse", aldus Coppoolse. De fase na rust, toen werd ver zuimd om een 6-4-voorsprong uit te bouwen, brak later gevoe lig op. Het bood de thuisploeg de kans niet alleen terug in de wedstrijd te komen, maar ook het heft in handen te nemen en bij 10-6 het duel te beslissen. Scores Ondo: Martijn Walraven 3, Wim Allaart 2, Mirte Hoogwerf, Jan Allaart, Iwan de Pagter en Bram 'Nieuwenhuijze 1 Togo-All Ready 11-11: Dé ver rassing van de tiende speeldag in de derde klasse C. „Met dank aan Marcel Joziasse", zei coach Wim Voorneveld, die daarmee doelde op het feit dat zijn speler Dennis Voshart haast uit de wedstrijd hield. Togo kreeg er de geest door, verraste met 7-5, maar moest in de slotfase nog aan de bak om een 10-11-achter- stand weg te werken. Scores Togo: Marcel Joziasse 4, Roel schipper 3, Johan Kosters 2. Yvonne Joziasse en Comé van Rooyen 1. Scores All Ready: Dennis Voshart 4, Anouk van Tiggelhoven 3, Henk de Graaf 2, Jan-Willem van Nieu- wenhuijzen 1, Manon Torensma 1. Korbatjo-Seolto 8-7: Seolto heeft de laatste weken de verde diging aardig op orde, aanval lend nog niet. Coach Ellen Stroo ziet nog altijd mogelijkheden om (met Gemini dicht in de buurt) aan degradatie te ont snappen. „Tegen deze subtop per speelden we best goed, maar scoren blijft het manco." Scores Seolto: Rob Harthoom. en Harry Kerkhof 2, Anja Ovaa, Anja Koster en Remy Schuuring 1 DSO-TOP 11-16: TOP ruimt week na week de concurrenten sprong op HKC hebben gekre gen. Dat hadden zij never nooit meer ingehaald. Nu staat er op de volgende partij van ons, over twee weken tegen IJsselvogels, weer veel druk. Uit hebben we van die ploeg verloren. Daar is onze slechte reeks begonnen. Het lijkt me een mooie gelegen heid om hem daar ook te laten eindigen. Maar dat is makkelij ker gezegd dan gedaan." Scores Fortis: Jouri van de Broeke en Chaim Koole 3, Hagar Hoog werf 2, Wander Koole en Remi van de Broeke 1 door Jos van Belzen VLISSINGEN - Even zag het er naar uit dat RCS dankzij een 1-0-overwinning bij Patrijzen de enige koploper zou worden in de derde klasse A. Omdat con current Goes in blessuretijd nog uitliep naar een 3-1-zege bij Zee- landia Middelburg, blijven de twee ploegen samen de ranglijst aanvoeren. Patrijzen-RCS 0-1: Slecht spe len en toch winnen. Het is een ei genschap van een kampioen die RCS gisteren bleek te bezitten. De Souburgers' hadden veel moeite met het goed spelende Patrijzen, toch werd de zege bin nengehaald, door een laat doel punt van Besar Xhoxaj. Steen-SC Gastel 2-1: Het eerste halfuur ging redelijk gelijkop: de bezoekers waren technisch wat sterker maar Steen compen seerde dat met een tomeloze in zet. In de dertigste minuut open de Eddy van de Bosch de score: 1-0. Enkele minuten later profi teerde Serge Merckx van geklun gel in de Brabantse defensie: 2-0. In de tweede helft drong SC Gastel meer aan en al snel bracht Pascal van Caam de aan sluitingstreffer op het bord: 2-1. Hierbij bleef het echter, ook om dat in de zestigste minuut een speler van de bezoekers zijn tweede gele kaart kreeg. Vlissingen-HW'24 5-2: De be zoekers openden via Kana da Rosa Bernardo in de rijfde mi nuut de score, maar een goed combinerend Vlissingen had bin nen een kwartier via Giovanni Siereveld en Roepesh Bhagola al orde op zaken gesteld: 2-1. Ook na rust bleef de thuisploeg sterker en door treffers van Va lentino Blommaert (2x) en A-ju- nior én uitblinker Hoessein Bou- zambou werd een 5-1-voor- sprong genomen. Pas in de laat ste minuut deed Jari Vianen nog iets terug namens de bezoekers. Zeelandia Middelburg-Goes 1-3: De wedstrijd speelde zich voor rust veelal af op de helft van de bezoekers. Tóch werd het na een kwartier 0-1 toen Freek Koelma bij de eerste de beste aanval van Goes zijn eigen doelman passeerde. Dezelfde speler had in de veertigste mi nuut de gelijkmaker op zijn schoen, maar zag zijn inzet uit een strafschop gestopt worden. Kort voor rust kwam de 1-1 toch nog op het bord door Eddie de Looff. In de tweede helft wa ren de ploegen meer aan elkaar gewaagd. Ruim in blessuretijd werd een vrije trap door Ernst Smit hard en laag ingeschoten: 1-2. Kort daarna profiteerde Lars Wolkenhauer van de ruim te die een aandringend Zeelan dia Middelburg weggaf: 1-3. Breskens-RIA W. 2-0: RIA W. leed in Breskens alweer de tien de nederlaag van het seizoen. Handharing wordt steeds moei lijker voor de ploeg uit Westdor- pe. Breskens hoefde niet goed te spelen om zich RIA W. van het lijf te houden. Na twintig minu ten zette Tom Nieuwelink de thuisclub op 1-0. In de slotfase maakte goalgetter Robbie van de Wijnckel er 2-0 van. APELDOORN - Erik Goossen is zaterdag als elfde geëindigd in de Midwintermarathon van Apeldoorn. De voorbereiding op de wedstrijd liep niet optimaal. Goossen heeft de laatste tijd re gelmatig last van hartrit mestoornissen. „De voorberei ding op de marathon is niet opti maal verlopen", aldus Goossen. „Ik ben enkele malen naar de dokter geweest. Ik heb gevraagd of ik door mocht blijven lopen. Er is me te kennen gegeven dat het geen kwaad kon. Maandag wordt er begonnen met een aan tal onderzoekjes." Erik Goos sen, die uitkomt voor AV Schel - desport, beëindigde de Midwin termarathon na 2.48.24. De wed strijd werd gewonnen door de Pool Marcin Panfil in een tijd van 2.21.17. Marion Goossen uit Terneuzen liep de wedstrijd over 7200 me ter. Daarin werd zij als 22e in 36.33. voor het kampioenschap uit de weg. Met nog vier wedstrijden te gaan en vier punten los van de naaste belagers ziet het er erg goed uit voor de ploeg van coach Blaas de Ridder. Aanval lend goed maar verdedigend niet altijd even scherp kwam een 5-8-ruststand op het score bord. Van 5-8 naar 5-13 haalde TOP in de tweede helft beslis send uit. Scores TOP: Leon Kloet 7, Mirjam Kloet 4, Peter van Belzen en Han- nuel Kramer 2, Petra de Ridder 1. In de vierde klasse B won Atlas met 13-11 van Scheldevogels. Door dat resultaat blijft het team van coach Hans de Meij meedoen om de titel. KVK maak te het titelkandidaat Luctor las tig, maar verloor in de slotminu ten: 16-13 voor Luctor. In de vierde klasse C was Stormvo gels in Rotterdam dicht bij een goed resultaat bij de bijna zeke re kampioen Erasmus. Maar er werd met 13-12 verloren. Blauw Wit won van 't Capproen: 15-13. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Het blijft span nend in de strijd om het kam pioenschap in de vierde klasse A van het zondagvoetbal. De bei de koplopers, Aardenburg (0-0 tegen Walcheren) en Hulsterloo (1-2-verlies op eigen veld tegen Hontenisse). verspeelden pun ten. Daardoor kon Domburg, dat met 2-0 won bij De Noor mannen, weer dichterbij komen. Ook onderaan de ranglijst roer den de ploegen zich. Behalve Hontenisse wonnen ook Koe wacht (2-1 tegen hekkensluiter Zeeland Sport) en Axel (4-1 bij Oostburg). Jong Ambon-Clinge werd afge last. In de vierde klasse B maak te Luctor'88 in het duel bij Meto een 0-3-achterstand bij rust goed door drie treffers van Erik de Groene. Koewacht-Zeeland Sport 2-1: In de beginfase kende de aanval lend gestarte thuisploeg een overwicht, maar al snel kwamen de Vlissingers beter in de wed strijd. Ruststand: 0-0. Uit een voorzet van Jacky Lambert opende Dan ny Vlassenrood in de 56e mi nuut de score, waarna Dennis Aerts de voorsprong verdubbel de: 2-0. Zeeland Sport ging op zoek naar de aansluitingstref fer, die er pas in de 89e minuut kwam: 2-1 door Tim van Bre men. Aardenburg-Walcheren 0-0: In een sportief duel toonden beide ploegen zich onmachtig in aan vallend opzicht. Voor rust had Walcheren het initiatief wat meer in handen, terwijl na rust Aardenburg een licht overwicht kende. Echte kansen wisten bei de ploegen niet te creëren, met als gevolg een terechte 0-0-eind- stand. Oostburg-Axel 1-4: Beide ploe gen speelden met veel inzet. Na dat Randy Zandstra in de twin tigste minuut de score had ge opend namens Axel, schoot Jac- co Seen een kwartier later de verdiende gelijkmaker binnen: 1-1 halverwege. Binnen een mi nuut na het begin van de tweede helft strafte Michael Freijzer ge klungel in de Oostburg-defensie af: 1-2. De thuisploeg kreeg vervolgens nog wel kansen maar komt al weken moeilijk tot scoren. Pa trick Vinke en Kevin Schot de den dat wel, namens de bezoe kers: 1-4 en daarmee de achtste opeenvolgende nederlaag voor Oostburg. De Noormannen-Domburg 0-2: De vele aanwezige toeschou wers zagen een teleurstellende Walcherse derby, waarin de be zoekers al snel via Patrick Pro voost de score openden: 0-1. Nog voor de eerste helft halver wege was, stond de 0-2 op het bord door een treffer van Chiel Maranus. Voor de Dom burg-aanhangers reden genoeg het 'tien, tien, tien' aan te hef fen. De Noormannen, met de 46-jan- ge Henk Wielemaker in de ba sis, bleek niet in staat de span ning terug te brengen in de wed strijd. Ook Domburg was verder te on machtig om nog maar de indruk te wekken tegemoet te willen ko men aan de roep van de suppor ters. Na het laatste fluitsignaal van scheidsrechter René Nijsse, die de laatste derby van zijn broer Marcel als trainer van De Noor mannen floot, stond het dan ook nog steeds 0-2. Hulsterloo-Hontenisse 1-2: De bezoekers waren in de eerste helft gretiger, hetgeen hen ook de beste kansen opleverde. Pas op slag van rust wist Jeroen Ver schuren uit één van die mogelijk heden de score te openen: 0-1 halverwege. Direct na het begin van de twee de helft ging Hulsterloo fana tiek op zoek naar de gelijkma ker, maar in de 48e minuut leid de een beoordelingsfout van de doelman tot een grotere achter stand: 0-2 via Tom Rijk. Stefano de Vos kopte in de 65e minuut nog wel de 1-2 binnen, maar daarbij bleef het, ook omdat de thuisploeg weinig kansen meër kon creëren. Meto-Luctor'88 3-3: De thuis ploeg kende in dit door scheids rechter Konings goed geleide duel een heel sterke start en bin nen tien minuten stond er al een 2-0-stand op het bord door twee treffers van Remco Broos. Pas na de derde treffer van deze spe ler in de dertigste minuut ont waakte Luctor, maar de druk in het laatste kwartier leidde niet tot doelpunten: 3-0 bij rust. In de tweede helft benutte Erik de Groene in de vijftigste minuut een strafschop en bracht hij de bezoekers terug in de wedstrijd: 3-1. Daarna sloeg De Groene nog tweemaal toe,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 23