ier halen plotseling wat lastiger iehandel Thijs Binnerts in centrale rol bij Hoek Wienand van Haelst wil eerherstel Morres lijdt nederlaag 21 lien de Bruine na jaren eindelijk basisspeler bij Kloetinge Pijpelink moet stoppen met voetbal Andriessen blijft bij Achilles Veen Bekooij wordt trainer van Groede Spanning stijgt bij biljartstrijd hukwugbo aat niet weg ij Terneuzen uitslagen agenda zaterdag 29 januari 2005 swb Mi lang kon Rien de Bruine een wedstrijd ongehinderd lie bar in de kantine stiefe- 3 [Maar sinds de 33-jarige Goe- toetballer dit seizoen basis- zier bij Kloetinge is, blijkt een >nje halen wat lastiger. crBauke Boersma 5ES - Reserves tellen niet of z'n best maar half mee. Dat ien wetmatigheid in de sport het algemeen en de door- as wrede voetballerij in het zonder. Als iemand daarover j meepraten, is het Rien de nine wel. De Goese voetballer gimmers meer dan een decen- an lang de ideale twaalfde in bij Kloetinge. laatste jaren stond ik zes, oguit zeven duels per seizoen het basiselftal", vertelt Rien Bruine (33), die als 18-jarige :n de selectie van de huidige ierdag-eersteklasser terecht- ram. „Meestal mocht ik alleen draven als andere verdedi- is waren geschorst of een bles- ie hadden. Dan tel je voor de itenwereld niet echt mee, hè. een wedstrijd hoefde ik me elk geval nooit al handen iuddend en schouderklopjes asserend een weg naar de bar banen om een biertje te kun- abestellen." e anders is dat momenteel, rol van Rien de Bruine leek gin vorig seizoen onder Karl igouwen nog definitief uitge- idd. Onder de later door Kloe ke ontslagen trainer kwam de itiebeheerder van de ING uk niet verder dan één duel iwisselspeler bij het eerste elf- Maar met de komst van Dolf Is kreeg de voetballoopbaan de Goesenaar alsnog een (Tassende, positieve wending, al die jaren bij Kloetinge, arbij een flink aantal seizoe- im de hoofdklasse, heb ik na- irlijk de nodige ervaring opge- weet De Bruine, die bij eersteklasser samen met Er- 5 van der Woerdt het verdedi- igshart vormt. „Ik denk dat trainer mij daarom ook graag ie basis heeft. Ik kan van ach teruit de boel sturen, andere jon gens coachen en goed op hun plek zetten." Dat vertrouwen voelt voor Rien de Bruine als een late erkenning van zijn kwaliteiten. „Van de di rect bij het elftal betrokken men sen heb ik in andere jaren de waardering ook wel gehad, hoor. Maar als je geen onomstre den basisspeler bent, ziet de rest je niet staan. Dat is nu anders. Als ik nü een biertje wil halen, ben ik toch langer onderweg." Het is een nuchtere constate ring, géén gefrustreerde. Want De Bruine is allesbehalve bitter over zijn vroegere rol als ideale twaalfde man bij Kloetinge. „De ideale twaalfde man, ja, dat was ik voor de trainers van Kloe tinge zeker. Ik was geen speler die de kont tegen de krib gooide omdat ik weinig in de basis stond en dat is voor trainers na tuurlijk uitermate prettig." „Al heb ik wel degelijk menig pittig gesprek gevoerd met trai ners, hoor. Vooral met Diederik Hiensch. Dat wij in die tijd bij Kloetinge veel goede verdedi gers hadden en dat ik (jaarvan één van de mindere was, staat buiten kijf. Daar kon ik best mee leven. Maar ik baalde er wél van dat ik na een serie van twee, drie duels direct werd ge passeerd omdat een geblesseer de of geschorste speler weer in zetbaar was. Hoe goed ik het in die paar wedstrijden ook had ge daan. Maar goed, de trainer had zijn visie en ik de mijne. Daar kwamen we nooit helemaal uit." Zelfde schuitje Het verleidde De Bruine in elk geval niet te vertrekken bij de club waar hij opgroeide. „Ik heb er wel eens aan gedacht, een keer met SSV'65 gesproken ook. Andere echte Kloetinge-jon- gens, zoals Ronnie Cremer en Jan Baaijens, die nu bij Oostka- pelle spelen, zaten in hetzelfde schuitje en 'vertrokken wel. Maar uiteindelijk was deze club me altijd te lief. Bovendien wor den andere dingen ook steeds be langrijker als je ouder wordt." Zoals werk en gezin. Factoren die het ook hoogst onzeker ma ken of de 'tweede jeugd' van De Bruine wel een lang leven is be schoren. „Nu ik na al die jaren eindelijk basisspeler ben, zou je zeggen dat ik nog seizoenen lang moet doorgaan. Dat ik de eerstkomende jaren toch echt niet aan stoppen mag denken", lacht de 33-jarige verdediger. „Maar ik moet ook reëel zijn. Wat als we naar de hoofdklasse promoveren? Kan ik dat fysiek nog aan? En hoeven de dertigei's in de selectie, zoals nu het geval is, dan nog steeds maar twee keer per week te trainen of moe ten zij óók drie keer komen? Dat is voor mij onmogelijk vanwege werk. En wat denk je van de ver re reizen in de hoofdklasse? Ik heb een zoontje van vijftien maanden en die wil ik ook zien opgroeien. Dat komt door voet bal en werk nu al in de verdruk king, laat staan als we promove ren naar de hoofdklasse." Promoveren. De hoofdklasse. Rien de Bruine heeft er geen moeite die termen in de mond te nemen. In tegenstelling tot ve len bij Kloetinge, die voorzich tigheid prediken en niet van een titel durven reppen. „Maar we moeten ophouden met verstop pertje spelen", is de Goesenaar recht voor zijn raap. Favoriet „Vóór het seizoen waren we de torenhoge favoriet en dat kwam in gevaar door een slechte reeks. Maar nu staan we er weer hele maal bij. Dus móeten we ge woon voor het kampioenschap gaan. Blij zijn met een periodeti- tel, zoals je nu wel hoort binnen de groep, mag je alleen achteraf. Als blijkt dat je er alles aan hebt gedaan, net geen kampioen bent geworden en via de nacom- petitie alsnog een kans krijgt om te promoveren." Hij gelooft ook in een terugkeer naar het walhalla van het ama teurvoetbal. En diep in zijn hart wil Rien de Bruine er volgend seizoen nog steeds graag bij zijn. Als basisspeler. Want dat een biertje halen daardoor wat lastiger is, heeft zo zijn charme. Rien dé Bruine: „We moeten ophouden met verstoppertje spelen." foto Willem Mieras TERNEUZEN - Jaap Pijpelink is met onmiddellijke in gang gestopt met voetballen. De verdediger van Zaam- slag had al geruime tijd last van zijn linkerknie en liep af gelopen zaterdag in het thuisduel met De Meeuwen ook een blessure aan de rechterknie op. Aan een botsing hield hij zo goed als zeker letsel aan de kruisband over. „Ik heb de wedstrijd zaterdag wel uitgespeeld", zegt Pij pelink. „Maar op dat moment wist ik al dat het over en sluiten was. En eigenlijk ging ik er altijd al wel vanuit dat het op zo'n manier zou gaan. Het klinkt misschien vreemd, maar ik had iets nodig om te stoppen. Anders had ik er misschien wel weer een jaartje aan vastgeplakt. Mijn huisarts vertelde me dat er het één en ander kapot is in die rechterknie en ook van mijn linker had ik al heel lang last." Toch baalt de Terneuzenaar dat zijn cai'rière op deze ma nier moet eindigen. Pijpelink: ,.Je begint het seizoen met een selectie en dan wil je het ook graag samen afmaken. Ik ben hier vijf jaar geleden samen met Mare de Kunder gekomen en het was mooi geweest als we hier ook samen afscheid hadden kunnen nemen. Nu zal dat misschien als nog gebeuren, maar dan wel op een andere manier dan ik gehoopt had." De 37-jarige verdediger stond bekend als een bikkelharde en kopsterke voorstopper. BRUINISSE - Achilles Veen en Aad Andriessen gaan ook komend seizoen met elkaar verder. De in Bruinisse woon achtige trainer begint de volgende voetbaljaargang aan zijn tweede seizoen bij de zaterdag-eersteklasser. Achil les Veen staat op de negende plaats in de eerste klasse B. GROEDE - Marty Bekooij uit Oostburg wordt de nieuwe trainer van Groede. Hij volgt met ingang van het nieuwe voetbalseizoen Rudie Veraart op, die ruim twee jaar ac tief was bij Groede. Marty Bekooij trainde de laatste drie jaar het tweede elftal van Breskens en was daarvoor ver bonden aan de A-junioren van Oostburg. WISSENKERKE - In het libretoernooi om de grote Prijs Spuitpleisterspecialist J.H. Mathia in Wissenkerke is de spanning om te snijden. In de B-groep is Herber Goud zwaard uit Burgh-Haamstede kansrijk. Ferdinand Im- pens werpt zich in de A-groep op als kanshebber. In de B-groep staan liefst drie oud-winnaars in de halve finale en één verliezend finalist (Herber Goudzwaard). Laatstgenoemde kan voorkomen dat voor de eerste keer in de geschiedenis de winst voor de tweede maal bij de zelfde speler terechtkomt. Voor één van de vier, Jan Slab ber uit Wissenkerke, zou dat meteen de tweede keer op rij zijn. Erik Francke uit Grijpskerke (2002) en hoofdspon sor Jürgen Mathia uit Sero.oskerke (1999) proefden het zoet der overwinning ook al eerder. In de A-groep misluk te de missie van Ron Verburg uit Kloetinge nu al voor de vijftiende keer. Nog nooit won hij het toernooi. Ferdi nand Impens (Kruiningen), Ton Berns (Goes), Gilles Sturm (Serooskerke) en Guust Boonen (Colijnsplaat) haal den de laatste vier wel. De wedstrijden in de B-groep be ginnen vandaag om 12.30 uur. De A-groep begint om 14.00 uur aan de finales. IES - Chinedu Chukvvugbo, in de belangstelling stond het Belgische Kemzeke, t deze week in een gesprek [egeven het seizoen af te zul- inaken bij Terneuzen. iAfrikaan trainde gister- id mee en is morgen na zes Is schorsing weer inzetbaar, zelfde geldt voor Mike But, as schorsing van twee duels op zit. Mike de Wolf trainde weer mee. De middenvelder bleef ruim vijf maanden voor op Bonaire, De over- rijving van keeper Dennis jdergem is nog niet rond, ir Frans van der Veen lijkt jenoeg om te kunnen keepen. netinge enstander: Oostkapelle ezig: Emiel Dorst (blessure), [onderheden: Corné Schilper- is disciplinair geschorst, liep vorige week in de rust het duel van Kloetinge 2 ad weg. Het bestuur heeft Leen gesprek met de speler. tetkapelle [enstander: Kloetinge (uil). *ezig: Rick Pattenier (ge- orst), Remon van Geersclaele broken pink). [onderheden: De laatste keer Oostkapelle in competitie- Band van Kloetinge won, op 4 oktober 1980. Het ïdtoen 3-2 voor Oostkapelle. SV'65 'enstander: GJS (uit). :ig: Christiaan Boon (ham- ing), Yuri Baart (knie), Pim uins (ziek), Michel de Groote schorst). zonderheden: SSV'65 gaat te- de koploper voor drie pun- izodat de ploeg weer aanslui- gmet de kopgroep krijgt. Kandia [enstander: Oranje Wit (uit). Kezig: Michel Smits, Corné les (beiden geblesseerd) en dijn van Elzakker (ge- orst). zonderheden: Rillandia mist •vaste krachten. kneuzen [enstander: DBS (thuis). H'ezig: Kim Gommers en van der Steen (beiden ge- door Frits Bakker IIOEK - Op Thijs Binnerts rust vandaag een gewichtige taak. De Middelburger, die vorig jaar bij Hoek lang uit de roulatie was door de naweeën van een knieoperatie, heeft al heel wat invalbeurten op zijn naam, maar mag in Noordwijk einde lijk weer eens in de basiself star ten. Omdat de Belg Stijn Porte- man geschorst is, krijgt Bin nerts een centrale rol achterin. Hoek mist in de uitwedstrijd te gen de bollenclub niet alleen Porteman. Van het centrale duo is ook Gunter de Meijer nog niet beschikbaar. De kuitblessure die de routinier in Volendam op liep, is nog niet helemaal gene zen. Hoek-trainer Eric Tetaert, geen voorstander van verschuivingen in het elftal, kiest voor een op vallend duo: Djamel Buyse en Thijs Binnerts in het centrum. Vertrouwen „Van Buyse weten we wat hij waard is achterin, in Binnerts heb ik een groot vertrouwen", verzekert Tetaert „Hij is mentaal fit en moet het tactisch ook aankunnen. Ik twij fel alleen nog of hij fysiek wel el ke week een volledige wedstrijd aankan, maar voor die ene wed strijd op Noordwijk zie ik geen problemen. Ik hoop dat we daar de echte Binnerts te zien krij gen." Hoek heeft na het onnodige en onverdiende verlies tegen Ko zakken Boys de ambities bijge steld: „We hebben de titel defini tief uit ons hoofd gezet en gaan trachten zo hoog mogelijk te ein digen. Over de sfeer, na die te leurstelling van vorige week, maak ik me geen zorgen. Ik ben er zeker van dat de motivatie on verminderd blijft en dat we elke week scherp zullen zijn." Behalve de wijziging achterin speelt Tetaert in de wedstrijd in Noordwijk met hetzelfde elftal als tegen Kozakken Boys. Tho mas Ragut vult de positie op rechts in, waar Hoek geen echte buitenspeler heeft. Tetaert: „Het gaat tussen Ragut en De Croock voor die plaats en Ragut krijgt mijn voorkeur. Dat is jam mer voor De Croock, maar hij brengt te weinig voor een speler met zijn kwaliteit. Ik weet dat hij zich niet thuisvoelt op de flank, maar dat zal hij van zich af moeten zetten zo lang hij ook op het middenveld geen plaats kan afdwingen." Eerder dit seizoen kreeg Hoek op eigen veld nog een gevoelige dreun van Noordwijk (3-4), maar als de Zeeuws-Vlamingen mee willen blij ven tellen, moet er vandaag van de bollencjub worden gewonnen. foto Camile Schelstraete door Karei Pleunis NIEUW-NAMEN - Wienand van Haelst gaat niet akkoord met de schorsing van één jaar die het bestuur van Hulsterloo hem wil opleggen. Dit naar aanleiding van hetgeen zich begin december op een trainingsavond afspeelde tussen hem, de trainer en het bestuur van de vierdeklas ser. De betrokken voetballer zei dat gisteren. Een brief met een dergelijke inhoud heeft het bestuur van de club enkele da gen geleden ontvangen van de advocaat van Van Haelst. Gisteravond werd daar over vergaderd. De clubleiding onthield zich van commentaar. Schikkingsvoorstel Van Haelst wilde aanvankelijk ook niets zeggen, maar gaf later toch aan het schik kingsvoorstel naast zich neer te leggen. „Als ik daarmee akkoord ga, beken ik schuld, Dat weiger ik. Mijn naam is in diskrediet gebracht, mijn gezin heeft hier erg onder geleden. Ik wil volledig eerherstel. Het recht moet zijn loop heb ben. Met minder neem ik geen genoe gen." De perikelen rond Van Haelst date ren van begin december. Trainer Michel Leonhart wilde de speler, nadat het in de wedstrijd tegen Clinge tussen hem en Daan van Damme had gebotst, uit zijn se lectie verwijderen. Het zou daarbij tot een handgemeen zijn gekomen tussen trainer en speler. In de bestuurskamer zouden de onvriendelijkheden een ver volg hebben gekregen. Daar. met een be stuurslid. Niet op basis van wat zich in de kleedka mer van de trainer afspeelde, maar op het vervolg in de bestuurskamer wil de club Van Haelst nu schorsen. De bewijs voering over hetgeen zich in de kleedka mer van de trainer afspeelde, is namelijk niet rond te krijgen. Van Haelst ontkent echter ook dat hij in de bestuurskamer ie mand geslagen zou hebben. Vandaar dat voor hem geen enkele sanctie acceptabel is. Via zijn advocaat sommeert hij de club nu de voorlopige schorsing op te hef fen. Van Haelst zou daardoor met onmid dellijke ingang weer kunnen spelen voor Hulsterloo. Van Haelst zegt dat hij de sympathie ge niet van de spelers van het tweede en der- Veghel. Masters. Derde ronde. Groep A: Burgman-Arnouts 3-1 (15-14 11-15 15-2 15-7), Breur-Weijenburg 3-0 (15-7 15-10 15-5). Eindstand: 1. Breur 3-6, 2. Burgman 3-4, 3. Arnouts 3-2, 4. Weijenburg 3-0. Groep B: Jaspers-Van Erp 3-0 (15-13 15-3 15-8), Korevaar-Van der Stappen 2-3 (15-12 15-12 10-15 9-15 11-15). Eindstand: 1. Jaspers 3-6, 2. Van Erp 3-2, 3. Koorevaar 3-2, 4. Van der Stappen 3-2 Groep C: De Bruijn- Habraken 3-2 (15-10 5-15 15-8 10-15 15-14), Van de Ven-Demming 3-1 (15-6 15-7 7-15 15-11), Eindstand: 1. De Bruijn 3-6, 2. Van de Ven 3-4, 3. Dem- ming 3-2, 4. Habraken 3-0. Groep D: Tijssens-Van Beers 2-3 (5-15 15-11 15-11 11-15 8-15), Van Wanrooij-Valen- tijn 3-2 (13-15 15-5 12-15 15-7 15-4), Eindstand: 1. Van Wanrooij 3-6, 2. Tijs- sens 3-2, 3. Valentijn 3-2, 4. Van Beers 3-2. Renesse. Woensdagleague. Biljart Ca fe op de Meir-Bungalow Verhuur de Kam 0-4, Schildersbedrijf v/d Ham-Mer- cedes Louwerse Haamstede 1-3, De Steenbok-Overbeeke Verhuur 3-1, Schil dersbedrijf de Meij-Boomkwekerij Haamstede 3-1. Donderdagleague. Si- mar-Alprokon 0-4, Rest.de Zeeland- brug-Pizzeria La Piazza 3-1, Camping de Rozenhof-Cafe Bar de Stulp 2-2, Casa Salsa-ABN AMRO 4-0. Goes. Supercross. 85 cc kleine wie len: 1. Max Anstie (GB), 2. Jack Evans (GB), 3. Stefan Hage (Borssele). 85 cc grote wielen: 1. Bradley Smith (GBI, 2. Rasmus K Jörgensen (Den), 3. Alan Keet (GB), 6. Mark Boot (Burgh-Haam- zaterdag Voetbal A-junioren, derde divisie D: Terneu- zen-lnternos B-junioren, derde divi sie E: RCS-Halsteren, lnternos-HVV'24 (13.00). Indien niet anders vermeld, aan vang 14.30 uur. Vrouwen. Eerste klasse A: Oostkapel- le-Ter Leede 2 (14.30)Tweede klasse A: Smerdiek-MVV'27 (14.30), WIK'57- Spijkenisse (12.00), de elftal van de club die ten faveure van hem getekend zouden hebben. Alleen de spelers van het eerste zouden voor het merendeel achter trainer Michel Leon hart staan, weet Van Haelst. „Dat vind ik begrijpelijk want het is een goede trai ner, laat daar geen misverstand over be staan. Alleen als mens heb ik problemen met hem." Rectificatie De volgende stap die Van Haelst wil zet ten indien de club niet aan zijn verzoek tegemoet komt, is het eisen van een recti ficatie in de krant. „Ze hebben mijn naam zwartgemaakt, die zullen ze via een advertentie dan ook moeten zuiveren van elke blaam." Voorzitter Paul de Deckere onthoudt zich van elk commentaar. Trainer Michel Leonhaid, die te kennen heeft gegeven toch nog een seizoen te blijven bij Hul sterloo, sluit zich daarbij aan. „Die af spraak heb ik met het bestuur gemaakt en die kom ik ook na." zondag Voetbal Vrouwen. Derde klasse: Internos-Ma- dese Boys, WDS'19-Dongen, Schijf-SC 't Zand 3, Terneuzen-Noad (12.30), Blauw Wit'81-Kaaise Boys, SC Gas tel-Viola. stede). Regio Klasse: 1. Marlon Me- rison (Biggerke), 2. Peter Maranus (Aag- tekerke), 3. Bas Boose (Hellevoetsluis). Super Regio Klasse: 1. Casper Ovaa (Oost-Souburg), 2. Dave de Jonge (Hein- kenszand), 3. Gregory de Nooijer (Vlis- singen), 4. Joeri van Liere (Kapelle). Amsterdam. Jumping Amsterdam. Dressuur, Grand Prix: 1. Gal (Ned) Lingh 74,042 procent, 2, Brink (Zwe) Bjorsells Briar 73,542, 3. Helgstrand (Den) Blue Horse Cavan 71,917, 4. Ikle (Zwi) Salieri 71,708, 5. Rothenberger (Ned) Barclay II 70,875, 12. Beckers/Broere Jazz 66,167, 14. Van Lieren/Hexagon's Ollright 65,042, 15. Van Silfhout/Nimbly 64,833. Groningen. Nederlandse Studenten kampioenschappen. Zeeuwse deelne mers (eindklassering plus tijden en klas seringen op 500, 3000,1500 en 5000 me ter): 6. Andy van Waes (IJzendijke), 40,40 (2), 4.23,00 (7), 2.03,99 (5). 7.38,08 (7). 8 Maarten Janse jr. (Wolphaarts- dijk) 41,90 (6), 4.25,23 (8). 2.06,55 (8), 7.42,28 (8). 9. Bas van 't Westeinde (Wol- phaartsdijk), 42,13 (9), 4.36,21 (10), 2.06,99 (9). 7.58,63 (9). Melbourne. Australian Open. Man nen, halve finale: Hewitt (Aus/3)- Rod dick (VSt/2) 3-6 7-6 (3) 7-6 (4) 6-1Vrou wen, dubbelspel, finale: Koeznets- ova /Molik (Rus/Aus/6)- Davenport/ Mo- rariu (VSt/15) 6-3 6-4 Gemengd dub bel, halve finale: Draper/Stosur (Aus)- Ram'Martinez (Isr/Spa) 7-5 6-3. Eredivisie. Roda JC-Willem II 4-0 (2-0). 7. Kah 1-0, 41 Vicelich 2-0, 87. Kone 3-0, 90. Cristiano 4-0. Scheidsrechter Braamhaar. Toeschouwers: 12.800. Ge le kaart: Sergio en Kah (Roda JC), Van der Haar. Van Nieuwstadt en Caluwé (Willem II). De stand: PSV 18-45. AZ 18-43, Ajax 18-40, Feyenoord 18-31, Heerenveen 18-31, Vitesse 18-30. Roda JC 19-29, FC Utrecht 18-28, NAC 18-26, RKC 18-24, Groningen 18-22. Willem II 19-22, FC Twente 18-21, NEC 18-18, ADO Den- Haag 18-15, De Graafschap 18-1, Den Bosch 18-9, RBC 18-8. Eerste divisie. Sparta - Helmond Sp 3-1, AGOVV-Fortuna S. 2-0, Cambuur- Volendam 3-0, Veendam-GA Eagles 1-1, FC Zwolle-Emmen 5-2, Stormv.-Her- acles 2-2, Eindhoven-Excelsior 3-0, MVV-Haarlem 1-0. De stand: Sparta 19-39, Heracles 19-37. Volendam 19-34, VVV 18-33, FC Zwolle 19-32, Dordrecht 18-31, Hel mond Sp 19-29, Haarlem 19-27, Stormv. 19-25, AGOVV 19-25, Veendam 19-25, GA Eagles 19-24, Cambuur 19-23, TOP 18-22, Excelsior 19-21, Fortu ne 19-20, MVV 19-17, Eindhoven 19-15, Emmen 19-14. door Eugène de Kok GOES - Na acht zeges op rij ver loren de futsallers van ZVH/ Morres. Tegen Meer met Sport/Marrakech uit Roosen daal werd het 5-1. SSV/ El Toro won de derby van Schouwse Boys/Cafe De Biet met 8-4. Meer met Sport/Marrakech - ZVH/Morres 5-1 (1-0): Bij rust stond het pas 1-0, maar na de pauze veranderde alles. Het spel werd harder en het incomplete Morres had weinig in te bren gen. Het Morres-doelpunt was van Ralph Zeegers. Schouwse Boys/Cafe de Biet- SSV/EI Toro4-8 (2-5): Door goals van Bud Aschman. Joey van der Hoeff en Aschman stond het in vijf minuten 3-0 voor SSV. Na rust liet SSV de Schouwenaren terugkomen tot 5-4. Maar door drie snelle goals besliste SSV het duel. Eric Flore (2), Aschman en Van der Hoeff scoorden voor SSV. En de thuis ploeg schoot nog in eigen doel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 21