O Klassiek TURKIÏI PZC Familieberich ten als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Monuta Tr1 De Voorzorg ZORGTU DAT'T IN DE BUS KOMT? 4 nd i-tiiit 1 zaterdag 29 januari 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Wij zijn heel blij en gelukkig met ae geboorte van onze dochter en mijn zusje Sara Sara Laura Sara is geboren op 25 januari 2005. René, Wendy en Hanna Marteijn-Hulsteijn Zuster van Donkstraat 8 4341 LT Amemuiden Plaats uw familie berichten in de PZC Op vrijdag 4 februari hopen onze ouders en grootou ders Bram de Kam Jane de Kam-Minderhoud j hun 50-jarig huwelijk te vieren. Wie hen wil feliciteren is van harte welkom op vrij- 1 dag 4 februari van 16.00 tot 18.00 uur in 't Raedt- huys te Westkapelle. Kinderen en kleinkinderen De Casembrootstraat 3 4361 AR Westkapelle Kadotip: bijdrage diabetes fonds Diepbedroefd geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte door de Heere van ons werd weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moe der en mijn lieve dochter Willemina Berman-Maljaars (Willy) echtgenote van Adriaan Jacobus Berman in de leeftijd van 51 jaar. Nisse: Adrie Berman Annemarie Christien Kees Marlies Nelleke Aagtekerke: Chr. Maljaars 28 januari 2005 Zuidweg 7 4443 AA Nisse De rouwdienst zal D.V. worden gehouden woensdag 2 februari om 13.00 uur in rouwcentrum Van dei- Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na afloop van de begrafenis is in voornoemd rouw centrum gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Diep bedroefd en verslagen delen wij U mede, dat na een kortstondige ernstige ziekte de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve schoonzus en tante! Willy Berman-Maljaars echtgenote van Adrie Berman in de leeftijd van 51 jaar. 's-Gravenpolder: Nellie en Jan Eggebeen-Berman Lies Hollebrandse-Berman (in herin nering) Goes: Hans en Anja Hollebrandse-Kaan 's-Gravenpolder: Lenie en Kees Aarnoutse-Berman 's-Gravenpolder: Riet en Rinus Aarnoutse-Berman neven en nichten 28 januari 2005 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomert onze lieve nicht Willy Berman-Maljaars Domburg: S. de Visser P. de Visser-Maljaars A. Maljaars-Wisse Zoutelande: M. Maljaars-de Visser Neven en nichten 28 januari 2005 Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens. Onze naam is veranderd; onze dienstverlening is als vertrouwd (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Tel: (0118) 41 27 60 Haar vertrouwde stem is verstomd Haar vrolijke lach zal niet meer klinken Haar warmte zullen wij missen Liefhebben doet veel pijn Met veel verdriet delen wij u mede dat temidden van haar vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve vrouw en ons moesje Martha Johanna Josephina Glerum-Herrijgers in de leeftijd van 58 jaar. Bob Diana Jobine Robert 27 januari 2005 Valckeslotlaan 145 4461 SC Goes Gelegenheid tot afscheidnemen en condoleren maandag 31 januari van 19.00 tot 20.00 uur in het Monuta Uitvaartcentrum Goes, Zuidvlietstaat 37 te Goes. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden dinsdag 1 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena, Sin gelstraat te Goes, waarna om ongeveer 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Be graafplaats te Wilhe'lminadorp. Samenkomst in de kerk om 10.20 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Wil- helminahuis Brugstraat 4, Wilhe'lminadorp. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jouw optimisme Jouw liefde Jouw vriendschap Jouw vrolijkheid zullen wij als vrienden nooit vergeten Martha Glerum-Herrijgers We zijn er nu voor Bob, Diana, Jobine, Robert Sonja - Wout Leo - Marianne Betsy - Aad Leonie - Gerrit Joke - Emiel Goes, 27 januari*2005 Martha Heel dichtbij. Ik zie lichtjes in je ogen kom eens heel dichtbij. Ik zie mij. je ogen zijn twee spiegeltjes zie jij dat ook bij mij. Liefs, Joke, Leonie, Betsy Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, nemen wij met verdriet afscheid van Martha Glerum Werknemers Glerum Koel- en Klimaattechniek Hennie, Huib, Leo, Jankees, Wim, Cobie, Karin, Marius, Jos, Kasper, Hein Verslagen zijn wij door het bericht van het overlijden van Martha Glerum-Herrijzer De clubavonden zullen nooit meer hetzelfde zijn nu wij haar vrolijke lach moeten missen. Handboogschutterij St. Sebastiaan Yerseke Adriaan-Perry-Eric Puck-Ruud-Olivier Jan-Eddy-Leen Piet-Bram-Leo Rinus-Robert-Wim Ylona-Kees-Gert Raymon-Willem-Anton Jan-Bram 27 januari 2005 Lieve Bob, Diana, Jobine Robert, Wij zijn ervoor jullie. Liefs, Liselotte, Jochem, Charlotte, Jonathan, Loes, Jasper, Marc, Robert, Laura, Ard Caroline. Voor Martha Lieve Robert, Jobine, Diana en Bob. Onze gedachten zijn bij jullie allemaal. We steunen jullie in deze moeilijke tijden. Sterkte en veel liefs. Laurens, Sjoerd, Sarah, Hans, Natasja, Björn, Annelies, Arie, Kees, Corine, Bart, Casper, Marlijn, Jochem, Ronald, Amaut, Mark, Sheila, en Merijn. 7 Het nog nooit zo donker west of 't wer altied wel weer licht Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten ne men van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Dirk Matheus van Liere in de leeftijd van 61 jaar. 27 januari 2005 Leek: Ina van Liere-den Dekker Tolbert: Carta van Liere Hans Lampe Loïs, Megan Roden: Petra van Liere Ronald Talens Milan, Sam Grubbenvorst: Leon van Liere Moniek Voesten Leroy Burg. van Waninglaan 31 9351 LSLeek Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in de Aula te Leek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 31 januari om 12.00 uur in Aula 1 van het Cre matorium te Groningen, Crematoriumlaan 6. Er is gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid. Doei lieve opa Leek Nooit meer samen spelen. Loïs, Megan Milan, Sam Leroy Soms is er zoveel dat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Stil en verdrietig'zijn we nu we zo vroeg afscheid moeten nemen van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Dirk van Liere Wij wensen Ina en de kinderen veel sterkte toe. P. den Dekker-Otte C. den Dekker J. den Dekker-Sloots K. den Dekker C. den Dekker-van Alten Neven en nichten 27 januari 2005 Enige en algemene kennisgeving Op 24 januari jl. overleed te Goes mevrouw Dorothea Arnolda de Beer op de leeftijd van 75 jaar. Correspondentieadres: Oostinga, Hage en Ammerlaan, notarissen t.a.v. mw. mr. G. Porte, executeur Postbus 202 4460 AE Goes Ingevolge de uitdrukkelijke wens van de overledene heeft de begrafenis inmiddels in stilte plaatsgevon den te Nieuwdorp. Zeer bedroefd, maar met onuitwisbare herinnerin gen aan haar leven, hebben wij afscheid moeten ne men van onze lieve, zorgzame moeder, oma en opoe Jannetje Dommanschet-Rijkhals sinds 20 juli 1984 weduwe van Franciscus Johannes Dommanschet in de leeftijd van 79 jaar. Hansweert: Coby en Johan Marijn-Dom- manschet John en Els Peter en Lydia Hansweert: Karei en Ans Dommanschet- Quakkelaar Arianne en Jeroen Jordan, Damon, Rody Franciëlla en Sebastien Freddy en Alexandra 4417 AA Hansweert, 28 januari 2005 Sluisburg 24a Correspondentieadres: K. Dommanschet Sloestraat 11 4417 BJ Hansweert Dinsdag 1 februari zal een herdenkingsbijeenkomst gehouden worden in Dorpshuis Kaj Munk, School straat 5 te Hansweert om 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Hansweert om ca. 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis Kaj Munk. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve oma, opoe Geen bezoekjes meer met chips, chocola en friet (of een appel voor Rody) en ook op zondag geen soep of tompouce meer. Duitse muziek en Frans Bauer daar hield je van. Dokters en prikken, daar moest je niets van hebben, maar nu is alles helaas verleden tijd. Oma, opoe we zullen je missen. Jeroen en Arianne Jordan, Damon Rody Franciëlle en Sebastien Freddy en Alexandra John en Els Peter en Lydia Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij achterlaat, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Jan Willem Oosterhoff huisarts te Veere 1957 - 1990 17 mei 1928 f 28 januari 2005 Hemelumer Oldeferd Veere Veere: Siemona Oosterhoff-Oudman Veere: Roel Oosterhoff Ineke Dekker Noortje Bart Muiderberg: Ardine van der Meyden- Oosterhoff Chris van der Meyden Anne Carlijn Amsterdam: Rikkert Jan Oosterhoff Karen van VLiet Amsterdam: Wim Oosterhoff Emmy Berkenbosch Markt 10 4351 AH Veere De herdenkingsdienst wordt gehouden dinsdag 1 fe bruari om 13.00 uur in de SOW-kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algeme ne Begraafplaats, Zanddijkseweg te Veere. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in voornoemde kerk. Liever geen bloemen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons bestuurslid en onze oud-voorzitter Jan Willem Oosterhoff Met diep respect gedenken wij zijn grote inzet gedu rende tientallen jaren voor het behoud van het stads- schoon van Veere. Wij wensen Simona en de kinderen veel sterkte toe. Het bestuur van de Stichting Veere, P.A. Henderikx, voorzitter G. Rijksen, wnd. secretaris Enige en Algemene Kennisgeving Na een arbeidzaam leven is, omringd door degenen die hij liefhad, van ons heengegaan onze zorgzame vader, opa en overopa Adriaan Izaak Koster Weduwnaar van Catharina Pieternella de Smit in de leeftijd van 83 jaar. Nieuwdorp: Thonia Pamela en Pascal Dèmeny Nieuwdorp: Henny en Walter Glenny Goes, 25 januari 2005 Correspondentieadres: Halsweg 6, 4455 VM Nieuw dorp. De begrafenis heeft in besloten familiekring plaats gevonden. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van 'Ter Valcke" (de Bachstraat) voor de liefdevolle verzorging van onze vader. Als je meer dan je plicht hebt gedaan, is het tijd om terug te gaan. Temidden van zijn kinderen is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, grootvader en overgroot vader Berend Willem Alink Oud-direkteur van de CZAV Ridder in de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 91 jaar. Heelsum: T.L. Alink-Wissink Pijnacker: Ben en Nan Roosendaal: Rinus en Loes Bergen (L): Ina en Jan Eemnes: Narda en Peter Kleinkinderen en achterkleinkinderen Heelsum, verzorgingshuis 'Het Beekdal' Correspondentieadres: B.W. Alink Van Stoetwegensingel 33,2642 BX Pijnacker. De overledene is overgebracht naar het rouwcen trum aan de Kamperdijklaan 6 te Heelsum, bezoek na telefonisch overleg 0317 313727. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het cre matorium 'Rijk van Nijmegen', Schoenaker 12 te Beuningen op maandag 31 januari om 13.30 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de oud-directeur van de CZAV de heer B.W. Alink De heer Alink is van 1935 tot 1975 directeur ge weest van de coöpperatie. Wij wensen zijn familieleden veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Namens raad van commissarissen en directie CZAV te Wemeldinge, J.J. van Nieuwenhuijze, voorzitter A.W. Bierens, algemeen directeur Voor de hartelijke wijze van medeleven en de grote be langstelling die wij van u mochten ontvangen tijdens zijn verblijf in 't Gasthuis en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve, zorgzame vader en opa Cornells van Belzen zeggen wij u hartelijk dank. Het is ons tot grote troost en steun geweest. J. van Belzen-Grootjans Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, januari 2005 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader en opa Arie Hundersmarck zeggen wij u hartelijk dank. D. Hundersmarck-Lukasse Kinderen en kleinkinderen Kwadendamme, januari 2005 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417- 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Het heeft mij goed gedaan, dat zovelen, op welk dan ook, blijk hebben gegeven van hun medelevt overlijden van mijn lieve moeder Elizabeth Leijnse-Vogel (Bets) Dit heeft mij veel steun gegeven. Hiervoor wil ik u hartelijk danken. Marco Leijnse Middelburg, januari 2005 Dankbetuiging Voor de vele blijken van hulp en medeleven d mochten ontvangen, tijdens de vele jaren vanvi ging, en na het overlijden van onze geliefde, zt me moeder, grootmoeder, overgrootmoeder ei overgrootmoeder Leuntje Meulmeester-Dingemanst betuigen wij u hierbij onze hartelijke dank. In het bijzonder danken wij hierbij de dokters,i zorg, vrijwilligers en verder klein- en achterklei deren en allen die hebben bijgedragen aan dej verzorging thuis'. Familie Meulmees Amemuiden, januari 2005 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed] na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Pieter Jacob Polderman Piet Hiervoor onze oprechte dank. M. C. Polderman-van der Ml Jaap en Toos Polderman Willy en Dolf de Nooijer Kleinkinderen Middelburg, januari 2005 Graag willen we iedereen ontzettend bedanken* hartverwarmende blijken van medeleven na hei van onze lieve zoon Xander Roel Rotte Rody Rotte en Efine Middelburg, januari 2005 Voor het getoonde medeleven in het Gasthuis en overlijden van onze schoonzuster en tante Kornelia Verhage-Louwerse betuigen wij onze dank. Ook het personeel van he huis afdeling Bolwerk. Familie Lo Westkapelle, januari 2005 Langs deze weg willen wij een ieder hartelijk dank die heeft meegeleefd, zowel persoonlijk als schrifle het plotseling overlijden van mijn lieve man en vad Jan Vroonland A. G. Vroonland-del Ad Vroonland Kwadendamme, januari 2005 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochi vangen, zowel persoonlijk als schriftelijk, na hei den van onze lieve vader, schoonvader en opa Louis Frangois van Wijck zeggen wij u hartelijk dank. Familie vai l Scharendijke, januari 2005 UiTvaamondememng jjobse bv Uw zorg in onze handen voor geheel Walcheren Rouwcentra aan: Buitenhovelaan 1 te Middelburg Sandenburghlaan 2 te Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland centraal telefoonnummer 0118 462205 www.hjobse-uitvaart.nt Email: hjobse@hjobse-uitvaart.nt Tevens beschikken wij over een nazorg-cc mm li mathilda wisse Ovcrledenenzorg Woensdag 2 februari geef ik een lezing over mijn werkzaamheden De lezing wordl gehouden in de aula van de Erasmusflat te Goes-Noord. Aanvang om 13.30 uur Dag en nachl bereikbaar 0113-217060 Het Nationaal Fonds Kinderhulp zoekt collectanten voor de landelijke collecteweek in het voorjaar Helpt u mee,' Bel 0S70 611899. INCLUSIEF: vliegreis Amsterdam-Anti rondreis per comfortabele touringcar verblijf in toeristenklasse dagelijks ontbijt en diner Nederlandssprekende ren uitgebreid excursieprogrc met o.a. Istanbul, Cappadocië, Troje, Ankara en Pamukkale Cultuurliefhebbers opgelet.KRAS Stervakanties biedt u de uiterst populaire 15-daagse rondreis Klassiek Turkije aan. U maakt tijdens deze fantastische reis kennis met dit zonover goten land met haar rijke historie en eeuwenoude cultuur. Vele volkeren, waaronder Grieken en Romeinen, hebben hun sporen in Turkije rijkelijk in het landschap achtergelaten. U kunt al mee voor een speciale prijs vanaf slechts 429! En dat is inclusief boeiend excursieprogramma langs o.a. Aspendos, Konya, Istanbul en Hierapolis o.l.v. Nederlands sprekende reisleiding. Zo'n complete reis voor zo weinig geld.,, dan rest er maar een conclusie: op naarTurklje! REISPROGRAMMA IN HET KORT Tijdens deze reis bezoeken we allereerst de antieke steden Perge en Aspendos, beide met enkele goed bewaarde Romeinse bouwwerken. Vervolgens maken we kennis met de cultuur van de Mevlana in Konya.de rotskerken en onderaardse steden in de Vallei van Góreme, en Üghisar. In de Turkse hoofdstad Ankara bezoeken we o.a, het Grote Museum en het mausoleum van Atatürk. Daarna rijden we naar Istanbul, de stad waar Europa en Azië samensmelten. Hier zien we o.a. het Topkapipaleis, de Aya Sofia Kathedraal en de Sultan Achmet Moskee. Per ferry boot varen we over de Dardanellen naar het oude Troje. Vervolgens bezoeken we het antieke Pergamon, het bekende Efeze, de kalk steenterrassen van Pamukkale en de nabijgelegen antieke stad Hierapolis Via het Taurusgebergte rijden we weer terug naar Antalya, waar u een dagje kunt genieten van het strand en de zee. Tenslotte bezoeken we Myra, de geboortestad van St. Nicolaas en de koningsgraven in de rotsen rondom Demre Uiteraard kunt u uw rondreis verlengen met een weekje strand. Vertrekdata HW 98.056/HZ 11.1 Februari Februari April Mei Juni 4-11-18 9-16-23-30 6-13-20-27 4-11-18-25 1 8-1S-22-29 5-12-19-26 3-10 "I [lp Juli Augustus Augustus September Oktober Oktober Oktober Toeslagen per persoon: I-persoonskamer 95t» 1/4 139), brandstoftoeslag 6 (vanaf 1/4 .I2),jj haven-/toeristenbelasting en reServeringskosMJ Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld Exclusief: entrees (ca. 110), visum 10), fac exW verplichte koffer- en servicegelden (ca.€ 18), luchtte' toer.bel.en res,kosten, reis- en ann.verzekering Min' tal deelnemers:28.Uit.annulenngstermijn bij onvoü' ft de deelname: 14 dagen voor vertrek. Vraag ultgete reisbesèhfijving reisnummer HW 98.036/HZ 13.1T Ook op zondag telefonisch bereikb: KRAS akanties-relsbureaus vindt u In: Alphen a/d Rijn, Amersfoort, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, igelo, Ni|megen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zwolle 'géL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 14