PERSONEEL 2 PR-functionaris Stichting Ter Weel PZC T Zeeuwland opzichter (36 uur per week) conciërge (28 uur per week) Word jij onze nieuwe enthousiaste collega?! op de mens Help jij mze het beeld van de bouw te veranderen? Kanters WATERLAND NEELTJE 3ANS Hét leukste waterpark van Nederland! 1 Horecamedewerkers Kassamedewerkers Parkmedewerkers Schoon maakmede werkers Weekend- en vakantiekrachten zaterdag 29 januari 2005 Zeeuiriand in Zierikzee is met 4.000 woningen de grootste verhuurder op Schouwen- DuiveLand. Onze woningcorporatie, die midden in de samenleving staat, is servicegericht en speelt met woon- en zorgarrangementen in op de wensen van haar klanten. Door nieuwbouw, verbouw, onderhoud, aan- en verkoop van onroerend goed wordt voorzien in goede woiïingen voor uiteenlopende doelgroepen en bijgedragen aan de leefbaarheid in dorpen en buurten. Ter versterking van onze afdeling technisch beheer en milieu zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van De functie In deze veelzijdige functie bent u verantwoordelijk voor de voorbereiding,, uitvoering en oplevering van planmatig onderhoud aan woningen en overig vastgoed. U verricht inspecties voor de jaar- en meerjarenonderhouds- begroting. U wordt ook verantwoordelijk voor beheer en onderhoud van installaties. Uw profiel U heeft een opleiding MTS-bouwkunde en enige jaren ervaring. U bent klantgericht en beschikt over goede contactuele en sociale vaardigheden. Voor onze nieuwe service- en zorgappartementen in Renesse zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van De functie Uw takenpakket is zeer gevarieerd. U verricht schoonmaakwerkzaamheden en eenvoudige technische zaken. Daarnaast onderhoudt u contacten met. bewoners en bevordert u een goed woon- en leefklimaat. U werkt mee aan of neemt het initiatief tot het opzetten van (recreatieve) activiteiten. Verder heeft u regelmatig overleg met zorgverleners. Uw profiel U heeft een opleiding op LBO-niveau, een klantgerichte instelling, goede omgangsvormen en enig technisch inzicht. Arbeidsvoorwaarden U werkt in een plezierige en informele organisatie met 45 medewerkers. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Woondiensten. Het salaris van opzichter bedraagt minimaal 36.000 en maximaal 45.000 bruto per jaar (op basis van 36 uur per week). Het salaris van conciërge is minimaal 21.000 en maximaal 28.000 bruto per jaar (op basis van 28 uur per week). Naast de in de CAO vastgelegde primaire arbeidsvoorwaarden kent Zeeuwland een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Verder woont u op Schouwen-Duiveland of bent u bereid te verhuizen. Sollicitatie Indien u geïnteresseerd bent, ontvangen wij graag binnen twee weken uw curriculum vitae met korte toelichting. Uw sollicitatie kunt u sturen naar Zeeuwland, t.a.v. de heer mr. A.M.J. de Ceuster, Postbus 82, 4300 AB Zierikzee. Voor eventuele telefonische inlichtingen over de vacature opzichter kunt u contact opnemen met de heer ir. P.R. Bambelt. Inlichtingen over de vacature conciërge worden verstrekt door de heer drs. L.A. Tange. Het telefoonnummer is 0111 418 080. Stichting Ter Weel omvat drie zorgcentra. De locaties te Krabbendijke en Goes bestaan uit een gecombineerd verpleeghuis en een verzorgingshuis. InYorseke betreft het een verzorgingshuis. In Goes is bovendien een dagbehandeling psychogeriatrie gevestigd en samen met de zorg centra Ter Valcke en Ganzestad vormtTer Weel de thuiszorgorganisatie Woonzorg Bevelanden. Wij bieden zorg aan veelal oudere mensen met een somatisch, psychogeriatrisch of psychiatrisch ziektebeeld waarbij de cliënt centraal staat. Voor de zorgcentra zijn wij met ingang van 1 mei 2005 op zoek naar een: 24 uur per week De functie in deze functie bent ri verantwoordelijk voor een groot aantal Public Relations (PR) activiteiten van StichtingTer WeelU levert een bijdrage aan het ontwikkelen en uitvoeren Van hét: PR-beleid, de voorlichting en communicatie. U vervaardigt in- en extern gerichte uitgaven en organiseert mede open dagen en evenemènten. Voor meer informatieover de functie kunt u contact opnemen met Pim Hurkens, algemeen directeur, tel: 0113 - 216878. Uw bagage Een opleiding op HBO-niveau, bijvoorbeeld, HEAO-Communicatie, Journalistiek en Voorlichting Kennis inzake methoden van voorlichting en relevante computerprogramma's o Een goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift Representatief, goede contactuele eigenschappen, creatief en zelfstandig Ter Weel biedt een functie voor 24 uur per week; 6 een salaris in functiegroep FWG 45 van de CAO V&V, maximaal 2.526,05 bij een fulltime dienstverband; aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een eindejaarsuitkering, kinderopvang en een spaarloonregelïng; prettige en informele werksfeer; o een dienstverband voor één jaar; bij gebleken geschiktheid wordt het dienstverband omgezet in een aanstelling voor onbepaalde tijd. Herken u zichzelf? Schrijf dan uw sollicitatiebrief met c.v. voor 12 februari a.s. naar de afdeling P, O O, Joannaplantsoen 1, 4462 AV te Goes. De vacature verschijnt intern en extern tegelijkertijd. Bij Kanters Bouwbedrijf willen we maar één ding: het beeld van de bouw veranderen. Met nieuwe ideeën en nieuwe oplossingen. Daar hebben we goede mensen bij nodig. Mensen met ideeën. Maar vooral ook mensen die van aanpakken weten. Bij Kanters werken circa 250 medewerkers in vestigingen te Barendrecht, Middelburg, Bergen op Zoom en Puttershoek (materieeldienst). Ons bedrijf geniet een klinkende reputatie in heel Zuidwest-Nederland. Samen met Kanters het beeld van de bouw veranderen, is dat iets voor jou? Voor Kanters Bouwbedrijf Zuid B.V., met vestigingen in Bergen op Zoom en Middelburg, zoeken wij kandidaten In de regio West-Brabant en Zeeland. communicatieve vaardigheden én je werkt volgens een gestructureerde aanpak. Bovendien heb je ervaring en affiniteit met in de bouwbranche gangbare computer- software. Het is mogeiij'kom binnen enkele i jaren door te groeien naar de functie van bedrijfsleider wat, naast bovengenoemde taken; inhoudt dat je één van onze vesti gingen aanstuurt. Het beeld van jouw functie Als projectleider draag je zorg voor het tijdig, efficiënt en optimaal realiseren van één grootschalig en/of meerdere kleinere project (en), je geeft leiding aan uitvoerders en werkvoorbereiders en legt zelf direct verantwoording af aan de directie, je hebt contact met onderaannemers en leveran ciers in verband met het uitbesteden van werken en leveranties van materiaal en materieel en voert, in nauw Overleg met onze inkoper, onderhandelingen over prijzen, levertijden, bouwmethoden en kwaliteit. Daarnaast bewaak je de werk- begrotingen en de meer- en minder.verken, ben je verantwoordelijk voor veiligheids-, gezondheids- en milieuaspecten en het onderhouden van goede betrekkingen met- bouwdirectie, opdrachtgever, architect, constructeur en overige betrokkenen. Ons beeld van jou Voor deze functie denken wij aan kandidaten met een opleiding HTS bouwkunde of gelijkwaardig en enkele jaren aantoonbare, relevante Werkervaring, je beschikt over goede contactuele eigenschappen en Het beeld van jouw functie Als ervaren werkvoorbereider ben je de :.spil in het bouwteam en betrokken bij het gehele traject van aanvang tot en met oplevering van projecten, Afwisselend verricht je werkzaamheden op kantoor en op de bouwlocaties en vorm je de verbinding tussen calculatie,: inkoop en uitvoering: je bent vera/ifwoordefijk voor een tijdige: voorbereiding, bewaakt de voortgang en assisteert bij de financiële bewaking van de projecten, je signaleert knelpunten, onderzoekt alternatieve werkmethoden en voert overleg met opdrachtgevers en met betrokken adviseurs, je werkt aan één of meerdere projecten zowel in de woning als utiliteitsbouw en bent in staat startende werkvoorbereiders te coachen. Ons beeld van jou Voor deze functie denken wij aan kandidaten met een opleiding HTS bouwkunde of gelijkwaardig en enkele jaren aantoonbare," j relevante werkervaring. Verder vinden wij het. belangrijk dat je zelfstandig, gestructureerd; en accuraat werkt, je beschikt over goede communicatieve vaardigheden en bent kostenbewust. Bovendien heb je ervaring en affiniteit met in de bouwbranche gang- j bare computersoftware. Help jij mee het beeld van de bouw te veranderen? Stuur je sollicitatie naar: Kanters Bouwbedrijf Zuid B.V. t.a.v. Afdeling Personeelszaken Postbus 425 2.990 Al< Barendrecht Wil je eerst meer informatie? Neem dan contact op met René Verhoeven, telefoon 0180-645000. j Kijkpokopwww.kantersbouw.nl. Het plegen van acquisities naar aanleiding van deze advertentie stellen we niet op prijs.- Activiteiten: projectontwikkeling - woningbouw - utiliteitsbouw - verbouw en renovatie Kopenhagen 5 2993 LL Barendrecht Postbus 425 2990 Al< Barendrecht Telefoon 0180 645 000 info@kantersbouw.nl www.kantersbouw.nl Gelegen op een toplocatie midden in de Zeeuwse Delta ligt hét Zeeuwse thematische pretpark bij uitstek, Watertand Neeltje lans. Al meer dan 8 miljoen bezoekers kwamen naar Neeltje lans vanwege de spectaculaire attracties, verbazingwekkende exposities en indrukwekkende films. Om jaarlijks 330.000 gasten een fijne dag te bezorgen heeft WaterLand Neeltje jans in de zomer meer dan 100 medewerkers in dienst. Voor de periode van 21 maart t/m 6 november 2005 zijn wij op zoek naar: Wij zoeken enthousiaste collega's (M/V) die flexibel inzetbaar zijn (zowel fulltime als parttime) en een gastgerichte en representatieve instelling hebben. U beschikt over uitstekende mondelinge uitdrukkingsvaardigheden en u heeft bij voorkeur enige kennis van de Duitse en Engelse taal. Ervaring in de horeca c.q. toeristische sector is een pré. Wij bieden afwisselend werk op ons park, o.a. in het restaurant, de horecaverkooppunten, winkel, kassa's, filmzalen, orkaanmachine, waterglijbaan, trein, walviswereld én onze nieuwe attractie Moby Dick. Arbeidsvoorwaarden worden volgens de CAO Horeca toegepast en u ontvangt een reiskostenvergoeding. U werkt volgens rooster van maandag t/m zondag en hoofdzakelijk overdag. Voor meer informatie kunt u kijken op www.neeltjejans.nl of bellen naar Jacqueline Leenheer, Manager Park, tel. 0111-655657. Uw sollicitatie richt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan Judith Dïngemanse, Personeel Organisatie, bij voorkeur per e-mail: judith@neeltjejans.nl. WaterLand Naeflj# 3an§ BV Pestbus 100 4328 T) BurgH-Hsamsted© www,n®eltj©jan§.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12