marsaki vraagt: Projectleider ir randstat PZC Provincie Zeeland Senior projectleider civieltechnische werken Chauffeur Assistent Verkoper m/v tPmarsaki v i chauffeur/administratief medewerker (m/v) c^tonimendaley Teamleider Productie wij weten waar je kunt beginnen Team TWZ zoekt een enthousiaste collega: zaterdag 29 januari 2005 Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daartoe heeft het ongeveer 700 werkne mers in dienst. De directie Infrastructuur en Vervoer zorgt voor het ontwikkelen en uitvoeren van beleid op het gebied van verkeer en vervoer, alsmede het ontwerpen en behe ren van wegen en vaarwegen. Bij de directie werken in totaal ongeveer 180 medewerkers. De directie bestaat uit vier afdelingen waaronder de afdeling Beheer/Bouw Renovatie/Verkeer Vervoer/Bedrijfsvoering. De afdeling Bouw Renovatie is belast met de voorbereiding en uitvoering van civieltechnische werkzaamheden aan de provinciale infrastructuur. De afdeling kent vier taakvelden: nieuwbouw wegen, renovatie wegen, kunstwerken en installa ties, landmeten en cartografie. Herkent u zich in dit profiel? Stuur dan zo spoedig mogelijk maar in ieder geval vóór 17 februari a.s. uw sollicitatiebrief' inclusief uw curriculum vitae naar de Provincie Zeeland, Directie Infrastructuur en Vervoer, t.a.v. de heer L.J.C. Breure, senior medewerker P&O, Postbus 524, 4330 AM MIDDELBURG, onder vermel ding van het genoemde vacaturenummer. Informatie over andere vacatures bij de Provincie Zeeland is te vinden op www.zeeland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze vaca ture wordt niet op prijs gesteld. Bij de afdeling Bouw en Renovatie van de directie Infrastructuur en Vervoer is een vacature ontstaan voor de functie: (vacaturenummer 2005-01) Het betreft een fulltime dienstverband voor onbepaalde tijd. Uw taken: het voorbereiden, coördineren en uitvoeren van grootschalige civieltechnische projecten beleidsadvisering ten aanzien van infrastructurele aangelegenheden innovatie van techniek en werkwijzen leiding geven aan projectteams. Uw profiel: Voor deze functie zoeken wij iemand die: beschikt over een aantoonbaar academisch werk- en denkniveau op het gebied van civiele techniek ervaring heeft met projectmatig werken en met het geven van werkleiding. De belangrijkste competenties voor deze functie zijn: organiseren, motiveren, initiatief nemen en analytisch vermogen. Ons bod: de functie moet nog gewaardeerd worden, het voorlopige salaris bedraagt mini maal 3.174,45 en maximaal 4.534,93 bruto per maand (salarisschaal 12). Daarnaast heeft de Provincie Zeeland goede secundaire arbeidsvoorwaarden zo als o.a.: een eindejaarsuitkering van 4,5 van het jaarsalaris het pensioenpakket van het ABP het ziektekostenverzekeringspakket van de Interprovinciale Ziektekostenrege ling (IZA/IZR) gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof een kinderopvangregeling flexibele werktijden. Inlichtingen: inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij: de heer ir. R.J. ten Broeke, hoofd van de afdeling Bouw en Renovatie, telefoon nummer 0118-631584 en/of de heer ing. C.H. Steur, coordinator beleidsuitvoering bij de afdeling Bouw en Renovatie en tevens waarnemend afdelingshoofd, telefoonnummer 0118- 631552. Overige informatie: Deze vacature wordt gelijktijdig in- en extern uitgezet, interne kandidaten heb ben prioriteit in de selectieprocedure. Doelgroepenbeleid: De Provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van jon geren en vrouwen alsmede indiensttreding van gehandicapten en allochtonen. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen die voldoen aan de functie-eisen, uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Vanas Export BV /anas Export is especiaüseerd in de srkoop van bloemen, /anten en aanverwante •i titelen in Frankrijk. Wekelijks rijden luxe oleggers en bakwagens niep Frankrijk in en verkopen rote partijen Nederlandse. oloemen en planten aan de .ötailiist. Ook wórdt op bestelling geleverd en j oezorgd. Vanas Export breidt zijn activiteiten, uit en vraagt nieuwe enthousiaste medewerkers als: Werkzaamheden Deze chauffeur assisteert de verkoper bij de verkoop van de bloemen en planten. Hij draagt zorg voor een optimale belading van de auto en voor de presentatie van de producten aan de klant. De werkzaamheden beginnen op zondagavond of op maandagmorgen en op donderdagochtend bent u weer thuis. Wij vragen Collegiale en flexibele werkhouding Belangstelling en enthousiasme voor het werkgebied Enige kennis van de Franse taal of bereid zich dit eigen te maken Rijbewijs BCE en CCV-B diploma Woonachtig in Zeeland Wij bieden Aan een goede collegiale assistent verkoper uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse? Schrijf een brief aan Vanas Export BV. Garijp 3, 4364 AD Grijpskerke. Wilt u informatie over deze vacature, neem dan contact op met de heer M.J.R. van As, 0118 593460. In de selectieprocedure laten wij ons adviseren door. den Hartog V Kandidaten die hun chauffeursopleiding niet geheel hebben afgerond, kunnen ook reageren. ons bedrijf: de functie: het profiel: m/v ROM Marsaki bv is de regionale ontwikkelingsmaat schappij voor woningcorporaties die in de hele regio Midden en Noord Zeeland en in West-Brabant huur- en koopwoningen ontwikkelt. Wij werken met een klein, hecht team vanuit ons kantoor in Goes. Als projectleider ondersteunt u de projectmanager(s) bij hetcoördineren, begeleiden, plannen en voorberei den van verschillende bouwprojecten. Het intern en extern coördineren van de procesgang tijdens de voorbereiding en realisatie van projecten is onderdeel van de functie. U kunt door opleiding en/of ervaring functioneren op HTS-niveau (bouwkunde). U heeft goede contactuele eigenschappen en een klantgerichte instelling, u bent sociaal vaardig, u kunt goed onderhandelen en werkt graag in een team. Ook schriftelijk kunt u zich goed Uitdrukken; de administratieve afwikkeling van de werkzaamheden ziet u als een logisch vervolg op de praktische zaken. Ervaring opgedaan in vergelijkbare werkzaamheden is noodzakelijk. ROM Marsaki volgt de CAO voor woondiensten. Inschaling is afhankelijk van uw opleidingsniveau en ervaring. inlichtingen: Bij mevrouw E. ten Broeke-Molenaar, chef de bureau, telefoon 0113-273040 U kunt tot 11 februari a.s. schriftelijk solliciteren; sollicitaties richten aan ROM Marsaki bv, de heer P.J. Kambier, directeur, Postbus 139, 4460 AC Goes. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. het salaris: www.marsaki.nl s c> Visio ondersteunt slechtziende en blinde mensen bij het verwezenlijken van hun wens tot zelfstandig leven, leren, wonen en werken. De circa 1100 medewerkers op de verschillende locaties in het noorden, oosten, noord westen en zuidwesten van het land, zetten zich in om dit in de praktijk waar te maken. De klant inspireert ons om vakbekwaam, creatief en flexibel te werken. Om dit te kunnen doen, werken wij voortdurend aan ontwik keling van kennis en vernieuwing van zorg, revalidatie en onderwijs. Samenwerking met andere partijen, zowel nationaal als internationaal, is daarbij vanzelfsprekend. Dagelijkse activiteiten, wonen, werken en vrijetijds besteding vragen om een andere invulling voor mensen met visuele beperkingen. Medewerkers van de sector Onderzoek en Revalidatie ondersteunen onze cliënten hierbij met onderzoek, begeleiding, behandeling, voorlichting en consultatie. Voor onze vestiging in Goes zoeken we een voor 16 uur per week (verdeeld over 4 dagen) A Uw taken bestaan uit: Het ondersteunen van een informatiemedewerker met een visuele beperking bij het uitvoeren van zijn taken, onder andere op administratief gebied. Tevens zult u als chauffeur deze medewerker vervoeren, met name in de regio Zeeland en incidenteel landelijk. U verzorgt de administratie ten behoeve van het cliëntenregistratie systeem van Visio en de in- en uitgaande correspon dentie, en geeft hiervan een samenvatting aan de infor matiemedewerker. Daarnaast maakt u tijdens bijeen komsten en vergaderingen notulen c.q. aantekeningen. Ook assisteert u de informatiemedewerker op beurzen en bij de voorlichtingsactiviteiten. o Wij vragen: MBO-werk- en -denkniveau: goede typevaardigheid en kennis van Windows en Word; klantgerichte houding en goede communicatieve vaardigheden; eigen initiatief en zelfstandigheid, alsmede accurate werkhouding; - in het bezit zijn van rijbewijs B en de bereidheid om sporadisch 's avonds en in het weekend te werken; 1 ervaring in een begeleidersfunctie is een pre. Uw schriftelijke sollicita tie kunt u tot 14 februari 2005 zenden aan: Visio Zuidwest-Nederland t.a.v. de heer C.J. Kuyper Lijnbaan 34 4461 HK Goes visiogoes@visio.nu De kandidaten die geselec teerd zijn voor een gesprek zullen uiterlijk 18 februari 2005 hiertoe een uitnodiging ontvangen. De gesprekken zijn gepland op 23 februari 2005. www.visioweb.nl Wij bieden: geen dag hetzelfde, leuke collega's en.een informele sfeer; een interessante, zelfstandige en afwisselende functie; arbeidsvoorwaarden conform de CAO Gehandicaptenzorg; salariëring volgens FWG-functiegroep 25, met een maximum van 1.963,00 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Voor inlichtingen kunt u zich (maandag tlm donder dag) wenden tot de heer J. Dingemanse, informatie medewerker, telefoon 01 13-21 1471 Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. iX o@(®)® Kalanchoë specialists Wie zijn wij? Kwekerij Blommendale is specialist in het telen van Kalanchoës, een bloeiende vetplant. Onze organisatie is sterk in ontwikkeling, wat er tot op heden toe heeft geleid, dat wij met 12 miljoen planten per jaar marktleider zijn in Nederland in de kleine potmaten. Binnen onze organisatie werken ongeveer 60 medewerkers, ver deeld over vier afdelingen: Teelt, Vermeedering, Expeditie en Productie, die samen borg staan voor een hoge kwaliteit en een flexibele organisatie. Wie zoeken wij? Wij komen graag in contact met een enthousiaste kandidaat voor de functie van: m/v - 38 uur Functie-informatie: De afdeling Productie is verantwoordelijk voor het potten vullen, het stek steken, het interne transport van de planten en het sorteren met behulp van moderne geautoma tiseerde machines. Voor de afdeling Productie geldt, dat de planning van de genoem de werkzaamheden nauwkeurig moet worden uitgevoerd en dat de afdeling het werk moet afstemmen met de andere afdelingen om uiteindelijk zo efficiënt mogelijk tot een kwalitatief hoogwaardig eindproduct te komen. Vindt u het een uitdaging om planmatig te werken en de aanwezige arbeid en machi nes zo optimaal mogelijk in te zetten? Houdt u van het hierbij horende analytische denkwerk? Bent u een leider, die tussen de medewerkers staat en indien nodig er boven? Dan zoeken we u! Met de assistent teamleider voert u de volgende taken uit: >- Leiding geven aan circa 12 medewerkers; >- Uitvoeren planning productie: potten vullen, stek steken, intern transport en sorteren; Bediening en onderhoud van machines en het oplossen van kleine storingen; Uw profiel: >- U heeft enkele jaren ervaring in een leidinggevende functie en een afgeronde opleiding op MBO of HBO niveau; U heeft voldoende kennis van Word, Excel en Outlook; >- U heeft affiniteit met een levend product; >- U heeft een pro-actieve houding; >- Probleemoplossend denken en werken is voor u vanzelfsprekend; >- Uw kwaliteiten: sociaal vaardig, doelgericht, gevoel voor kwaliteit en technisch inzicht; Wat bieden wij? Een uitdagende functie met verantwoordelijkheid, afwisseling en goede arbeidsvoorwaarden conform de CAO Glastuinbouw; >- Een prettige werksfeer in een dynamisch en groeiend bedrijf met een goede en moderne accommodatie en met up-to-date materiaal; Spreekt deze functie u aan en voldoet u aan het gestelde profiel? Dan kunt u een sollicitatiebrief CV voor 11 februari a.s. sturen naar: Kwekerij Blommendale, t.a.v. mevr. M. Louwerse, Van 't Hoffweg 4, 4333 RE Middelburg of e-mailen naar: vacature@blommendale.nl Voor informatie kunt u contact opnemen met mevr. M. Louwerse, tel.nr.: 0118 62 65 90. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de procedure. De sollicitatiegesprekken zullen in week 8 plaats vinden. Acquisitie n.a. v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! hoogst persoonlijk jij weet waar je heen wilt administratief Allisia van Belzen 0118 68 00 70 Beenhouwersingel 3 Middelburg administratief Allisia van Belzen 0118 68 00 70 Beenhouwersingel 3 Middelburg administratief Kornaleijne van Prooijen 0115 64 03 30 Axelsestraat 8 Terneuzen industrie Harm-Jan Hoondert 0118 42 05 80 Badhuisstraat 50 Vlissingen industrie Annabell Broere - de Gelder 0115 64 03 45 Axelsestraat 8 Terneuzen detailhandel Angela Melis 0113 27 4810 Van de Spiegelstraat 2 Goes financieel Nicola Telderman-Noteboom 0113 27 48 20 Van de Spiegelstraat 2 Goes servicemedewerker bankhal m/v Voor een bank in Middelburg zijn wij op zoek naar servicemewerkers bankhal (1fte). Ben jij per direct of per 1 april 2005 beschikbaar, dan is dit misschien iets voor jou! De werkzaamheden bestaan uit het ontvangen van klanten in de bankhal en het snel en effectief interpreteren van de klantvraag. Daarnaast verleen je service aan én voer je transacties uit voor partuculiere en bedrijfs- klanten. Je verkoopt passende producten en verwijst klanten door naar de juiste contactpersoon binnen de bank. Wij zoeken kandidaten met een afgeronde mbo-opleiding richting bank- en verzekeringswezen, toerisme of gelijkwaardig en werkervaring. Commerciële gerichtheid en een dienstverle nende houding zijn een pre. medewerker orderprocessing m/v Voor een interna tionaal productiebedrijf in Middelburg zijn wij ten behoeve van de exportafdeling op zoek naar een medewerker order processing. De werkzaamheden bestaan uit het verwerken en begeleiden van inkomende orders, bewaken van de doorlooptijd en de kwaliteit van verzendingen en het verzorgen van exportdocumenten en bankdocumenten. Voor deze functie zoeken wij iemand met een afgeronde meao- opleiding en ervaring in een soortgelijke functie. Kennis van de Engelse taal, zowel in woord als geschrift is een must, Bent u een teamspeler, klantgericht, dienstverlenend ingesteld, stressbestendig en heeft u goede contactuele vaardigheden? Neem dan contact op! Het betreft een functie voor langere tijd. administratief medewerker m/v Voor Rabobank Terneuzen-Sas van Gent zijn wij op zoek naar kandidaten nu 'Rabobank' ervaring voor diverse vacatures. Dus heb je ervaring in het callcenter of als cliëntadviseur, op de binnen dienst of als hypotheekadviseur en wil je meteen aan de slag, reageer dan snel! Uiteraard ben je communicatief vaardigen representatief. sorteermedewerker m/v Voor een relatie in Vlissingen- Oost zoeken wij per half Februari sorteermedewerkersvoor het sorteren van fruit. Deze werkzaamheden lopen door tot half September. Het werk gebeurt volledig op oproepbasis,We weten maar kort van te voren wanneer er mensen nodig zijn Onze voorkeur gaat uit naar flexibele mensen die een paar dagen per week willen werken. De werktijden zijn van 07:30 uur tot 16:15 uur en hier kan niet van worden afgewekei Eventueel kan vervoer geregeld worden. logistiek medewerker m/v Steekje graag de handen uit de mouwen en ben je flexibel inzetbaar? In de functie van logistiek medewerker leer je de kneepjes van het vak: het controleren en verzorgen van inkomende zendingen en het verzamelen en verzendklaar maken van orders. Voor deze functie ben je in het bezit van een heftruckcertificaat en bij voorkeur ook je vca-diploma. Is je interesse gewekt? Reageer dan nu, wellicht kun je snel aan de slag. kassamedewerker/vakkenvuller m/v Wij hebben een afwisselende baan voor je in de omgeving van Yerseke beschikbaar. Heb jij een flexibele instelling en gerichte werkervaring? Ben je enthousiast, minimaal 16 jaar en woonachtig in de omgeving van Yerseke? Reageer dan snel! financieel administratief medewerker m/v Het taken pakket bestaat uit het inboeken van inkoopnota's, kas-, bank en girostukken en het verwerken van de urenadministratie van medewerkers. Ook behoren het journaliseren van lonen en afschrijvingen, het opmaken van aanmaningen en debiteu renbeheer tot je taken. Je levert input voor de maandelijkse financiële rapportages, verricht voorbereidende werkzaam heden t.b.v. de jaarrekening en verzorgt de periodeafsluiting, Je maakt offertes, verzorgt de zakelijke correspondentie onderhoudt klantcontacten. Je hebt minimaal een afgeronde mbo-opleiding en PDB. Je hebt ervaring op financieel en administratief gebied en bent zelfstandig, verantwoordelijki betrokken. kijk voor meer banen op www.randstad.nl TWZ is dé arbeidsmarkt- intermediair in Zeeland voor bedrijven, studenten, afgestudeerden en jonge professionals met 0 tot 5 jaar werkervaring op MBO-, HBO- en universitair niveau. TWZ werkt ook vanuit de Hogeschool Zeeland, kamer F009 (tegenover de mediatheek). Supertalenten gezocht! TWZ Edisonweg 51a Postbus 87 4380 AB Vlissingen Tel. 0118-479 207 Fax 0118-465 963 Internet www.twz.nl E-mail post@twz.nl Voor onze divisie, het Applied Research Centre (ARC), zijn wij op zoek naar een commerciële, organisatorische, onderzoek^ de en creatieve collega. Het ARC is een bedrijfsomgeving ingericht voor nationale en internationale studenten van diverse hbo-instellingen. Deze studenten werken aan| multidisciplinair onderzoek voor het bedrijfs leven of het ARC. Het aantal studenten dat begeleid wordt door de medewerker ARC varieert van 7 tot 35. Kijk op www.twz.nl votfj- een uitgebreide functieomschrijving. Overige technische vacatures: Daarnaast zijn wij op zoek naar kandidaten voor diverse technische functies. Kijk op onze site voor meer informatie over de functies van projectmanager, tekenaar, contructeur, productiemanager en projectleiders. Of neem contact op met Maggy Meijer, medewerker stage detacheringen, mmeijer@twz.nl Studentenbijbanen Studenten of kandidaten die een paar uur willen bijverdienen met het begeleiden van brugklassers bij het maken van hun huiswertj. of het begeleiden van naschoolse activiteit» zoals sport of website building, kunnen contact opnemen met Marcel van Boven, medewerker studentenbijbanen, mvboven@twz.nl. Ook voor opleidingsgerelateerde én andere bijbanen, zoals studentenchauffeur of telemaketeer, kun je bij Marcel terecht. Intetmedtok voor studenten, ff; afgestudeerden en bedrijven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10