Constancia moet terug naar af Vinke is nu al van waarde kc Angenent mag blijven dromen ohn Bakker stopt net het echte racen Heineken-trofee als opwarmer worldcup Oude tijden herleven met rollen wedstrijd rerneuzense voetballer snapt niets van gedwongen vertrek bij Heracles M Sranang lard onderuit i^illy de Jaeger 'rainer Oostburg bijna Fortuna Sittard failliet ■M uitslagen yOdij'iLüiMiT Hoek treft FSV in bekertoernooi woe insdag 26 januari 2005 z 19 swErwin Waanders 1MELO - Het ene moment peel je met het Nederlands elf- ■1 onder 19 jaar een toernooi in ijico, een dag later word je je club weggestuurd. Terneu- ir Jonathan Constancia bij Heracles Almelo zijn ilofte niet kunnen inlossen en lenig bij af in Gent. |j kwam van de hemel in de berecht vorige week. Jona- jsn Constancia had zijn voeten iiweer op Nederlandse bodem get na een oefentrip met Oran- ionder 19 in Mexico, toen hij Idivoor een gesprek moest mel- Heracles. Door voorzit- rlan Smit, trainer Peter Bosz technisch adviseur Arend [eunenberg werd de jongeling verstaan gegeven dat op zijn inwezigheid bij de club niet nger prijs gesteld wordt. Con- acia zou niet professioneel ge- :egzijn en niet leven voor zijn :ort. „Klinkklare onzin", zegt ;r zelf. „Ik weet niet wat Ier achter zit, maar de argu- laiten van de club slaan ner- osop", zegt Constancia. at de speler het niet gered left bij Heracles ziet Steunen- rgals een persoonlijke neder ig. De adviseur van de Almelo- club bewoog aan het begin in het seizoen hemel en aarde sde talentvolle aanvaller naar mathan Constancia Almelo te halen. Ruim een half jaar later is het sprookje echter uit. Constancia zit alweer in Ter- neuzen en wacht daar op de uit komst van de gesprekken die zijn club AA Gent voert met Her acles. Die club zal de huursom volledig moeten betalen. Nu Constancia niet langer te handhaven bleek in de selectie van trainer Peter Bosz, voelt Steunenberg zich ook een beetje schuldig. „Die jongen stond in Almelo voor het eerst op eigen benen. Hij kon zich voor het eerst onttrekken aan het leven thuis. En dat was geen eenvou dig leven", verzekert Steunen berg. „Met die wetenschap had den wij hem wellicht nog beter en strakker moeten begeleiden", meent hij. Twijfels Het vertrek van de jonge aanval ler kwam niet uit de lucht val len. Constancia heeft in Almelo nooit helemaal zijn weg kunnen vinden. Al bij zijn entree in het Polman Stadion bleek dat de 18-jarige het leven als een prof niet al te serieus nam. Bij Hera cles waren de twijfels rond de huurling van AA Gent er al van af het begin. Door een schouder blessure miste hij een deel van de voorbereiding. Ook later werd hij vaak geplaagd door kleine blessures. „En daarbij hadden we vaak onze twijfels of hij er wel alles aan deed om zo snel mogelijk weer fit te wor den", zegt Steunenberg, die veel gesprekken voerde met de spe ler. „Het is een aardig ventje dat goed kan voetballen, maar hij moet gaan beseffen dat je als prof bepaalde verplichtingen hebt." De speler zelf ontkent de aantij gingen, maar heeft geen zin om er al te diep op in te gaan. Hij wacht thuis in Terneuzen af wat er nu verder gaat gebeuren. Her acles is daarbij voor hem een ge sloten boek. Zijn werkgever AA Gent kampt op dit moment met een blessuregolf „Ik moet eerst afwachten of Her acles en Gent eruit komen. Het liefst speel ik zo snel mogelijk weer voor Gent." lor Rinus Verberkmoes [KNEUZEN - Motorcroureur ihn Bakker stopt met het echte Ken, omdat hij naar eigen zeg- niet kan uitkomen in een inde klassen, waar hij zijn zin- mop had gezet. 3 de afsluiting van het vorig izoen gaf Bakker al te kennen frk te twijfelen over de voort van zijn sportieve car- ire. Hij vond dat hij heel be- it moest kiezen tussen cou- ir blijven en echt werken aan maatschappelijke loopbaan, zijn overweging zou het kos- naspect zwaar meewegen. „Ik «ter wat aan overhouden. En ft, zoals nu het geval is, al centen erin moeten ste il", stelde hij toen. dit goed geld aan zijn sport 'crhouden, zat er wederom i in. De Terneuzenaar, die in IÖ3 met een Suzuki en 2004 ft een Yamaha nog kampioen ïd in het open Nederlands Bipioenschap superstock, "ES - „We hadden een totale '•day", zei Ramon Dahoe, spe- van FM Sranang, over het *1 met ZV88/H Broeren Auto. Goese hoofdklasser ging «d onderuit tegen de ploeg uit ®t-Michielsgestel9-3. I zat niet in de wedstrijd 'miste Alex van Hoven in de ging. De ploeg zag in het $n dat vrijwel elke aanval a de Brabanders een goal ople kte, Pas toen Sranang al met achterstond, kon Quang iets terugdoen. Jasper %man en Gaffin de Meza bakten de andere twee doel- PSten voor de Zeeuwen, ^volgende tegenstander van P Goesenaren is Hans Mol p uit Dordrecht. |0ES - Willy de Jaeger wordt Meuwe trainer van Oostburg. volgt aan het eind van het poen Danny van de Velde op, oenaar Temeuzense Boys over at De Jaeger is momenteel ("Her van Biervliet. SITTARD - Fortuna Sittard kampt met een schuldenlast van ruim 24 miljoen euro. De nood van de club is zo hoog dat energieleverancier Essent de stroomtoevoer dreigt te sta ken, waardoor er 's avonds geen wedstrijden meer kunnen wor den gespeeld. Ook is er geen geld meer om de spelers te ver voeren naar uitwedstrijden. Een aantal crediteuren, dat cir ca één miljoen euro heeft te vor deren, dreigt op de overeen komst met de club te verbreken. Ook hebben enkele schuldeisers inmiddels incassobureaus op Fortuna afgestuurd. GPD Henk Angenent (voorgrond) rijdt Tom Prinsen op achterstand. foto Olaf Kraak/ANP door Peter van der Hulst HEERENVEEN - Henk Ange nent ligt weer op koers om zijn droom, deelname aan de Olympi sche Spelen van Turijn (2006), te kunnen verwezenlijken. De schaatser plaatste zich gisteren op het ijs van Thialf met gemak voor de wereldbekerfinale in Heerenveen. Die opdracht was niet al te zwaar. Miel Rozendaal, Jochem Uytdehaage en Ralf van der Rijst hadden zich afgemeld voor de tien kilometer, waardoor An genent, Brigt Rykkje en Tom Prinsen streden om twee vacan te plekken. Rykkje viel met de zwakste tijd af. Begin november beende Ange nent nog boos weg uit het Assen- se schaatscentrum De Smelt. Hij vond het onterecht dat hij tij dens het NK afstanden in een vroeg paar moest starten op de tien kilometer. Daardoor kon Rykkje zich met succes richten op de tijd van de Woubrugge- naar en de laatste startplek voor de eerste wereldbeker van het seizoen wegkapen. In Heerenveen waren gisteren de rollen omgedraaid. Rykkje startte in de eerste rit alleen, waarna Prinsen en Angenent met succes de jacht openden. An genent won de skate-off in 13 minuten en 32,26 seconden, waarmee hij Prinsen een kleine twee en Rykkje een kleine vijf tellen achter zich hield. Of Angenent straks één van de drie schaatsers is die begin maart deel mogen nemen aan de WK afstanden in Inzeil is nog de vraag. De beste Nederlander in het wereldbekerklassement is ze ker van zijn plek. De overige twee deelnemers worden aange wezen op basis van de gereden tijd tijdens de wereldbekerfina le. Om zich goed voor te kunnen be reiden op zijn race op 19 februa ri zal Angenent zijn titel in de al ternatieve Elfstedentocht op de Weissensee niet verdedigen. „Dat is te gek. Ik laat die wed strijd daarom lopen." Komende zaterdag rijdt hij in Oostenrijk wel het Open Nederlands kam pioenschap. Bij de vrouwen plaatsten Jenita Huizebosch-Smit en Marja Vis zich op de vijf kilometer voor de afsluitende wereldbekerwed strijd van het seizoen. Renate Groenewold, Gretha Smit en Moniek Kleinsman waren al ze ker van deelname. GPD koos er daarom voor te stoppen als klassementsrijder. Voor Arjan van Eekelen, mana ger van John Bakker, kwam het besluit van Bakker als een don derslag bij heldere hemel. „Anderhalve maand geleden wa ren er twijfels; Toen ben ik nog maals met Suzuki, waar John voor zou gaan rijden, in de slag gegaan. We kwamen tot een goed aanbod. We waren dik te vreden en de zaken leken rond. Dinsdag zouden we met de plan nen naar buiten komen. Het zou een internationaal gebeuren worden. Helaas moest ik nu ge desillusioneerd allerlei mensen en organisaties afbellen. Een grote teleurstelling", aldus de van een hernia herstellende Van Eekelen. Niet rijk Dat Bakker niet rijk zou wor den in zijn sport, geeft Van Eeke len grif toe. „Dat is maar voor een enkeling weggelegd", rea geerde hij. John Bakker zegt zelf: „Veel wil ik daar nu niet over kwijt. Bij Suzuki kon ik meedoen aan de internationale wedstrijden om de Suzuki Cup. Een mooie com petitie, zonder meer. Maar ik wilde uitkomen in de klasse su persport 600 cc of rijden in de klasse superbike. Dat bleek niet mogelijk. Dus was het voor mij einde verhaal." Dat Bakker af en toe nog wel een mee zal doen aan een motor race, staat voor hem vast. „Rij den in een competitie is echter een gepasseerd station." foto Wim Kooyman Patrick Vinke: „Axel heeft veel jonge spelers. Die missen ervaring. Ik kan die knapen best wat bijbrengen." Belgische spits heeft goede start bij Axel Elke week werd hij wel wat duurder. Want spitsen zijn zeldzaam, vooral die van wie je ook iets kunt verwachten. Zo werd driedui zend, vierduizend euro en vierduizend werd zesduizend euro. Want Axel wil dit seizoen niet betiteld worden als het lachertje, als de schlemiel van de vierde klasse. Daarom werd de Belg Patrick Vinke aangetrokken. En in de kroeg of het restaurant werd zes duizend al snel zevenduizend euro. door Rinus Verberkmoes AXEL - Een vriendelijke, goedlachse man. Hij hoort het aan, maar het schijnt hem nau welijks iets te doen. Al die bedragen, tja. Blijkbaar is hij in de volksmond heel wat waard. Terwijl hij toch al 37 jaar is en beti teld moet worden als een 'oldie' of speler op zijn retour. „Ach, laat ze lekker bedragen noemen", zegt Vinke. „Ik lig er niet wakker van. Laat ik er dit van zeggen: een speler van 37 jaar heeft niet al te veel meer te eisen. Die moet blij zijn dat hij elke zondag nog kan spelen en zich verdienstelijk kan maken voor een vereniging. Bij Zelzate was mijn rol, wat dat betreft, onverwacht snel uitgespeeld. Want je gaat toch geen spelers halen om die op de bank te zetten?" Dat overkwam Vinke echter wél. Als speler van Sint-KruisWinkel verkaste Patrick Vin ke afgelopen zomer, door tussenkomst van trainer en spelersmakelaar Kurt Migom, sa men met nog drie spelers naar VC Zelzate. Gino Bogaert, toen trainer bij de ploeg uit Zelzate, zag het wel zitten met die nieuwko mers. Tot hij drie weken voor het begin van de competitie ontslagen werd.Zijn opvol gers werden Mare Mertens en hulptrainer Antoine Thoen. Die zagen het bepaald niet zitten in de nieuwkomers. Over wat er pre cies is voorgevallen, wil Vinke niet uitwij den. „Een familiekwestie, meer zeg ik er niet over." Zo leek een voetballoopbaan abrupt te eindi gen, ware het niet dat Breskens interesse toonde in een spits met zitvlees, en ook Axel zich meldde voor de operator van Total/Fina. En die laatste vereniging onder hield sinds september 'warme' en intensieve contacten met de speler die uitkwam voor Assenede, Bouchaute, Lovendegem, weer Bouchaute, Watervliet, SintKruis-Winkel en SV Zelzate. Robuust Vinke herinnert zich dat hij in zijn beste ja ren heel wat doelpunten maakte. „Bij Bouchaute werd ik ooit topscorer met 39 doelpunten in dertig competitiewedstrijden. Dat is voor Belgische begrippen erg veel. Het accent ligt in België heel veel op het voorkomen van doelpunten. Met spitsen wordt in België dus niet zachtzinnig omge van onze sportredactie TERNEUZEN - Het Zeeuwse biljarten, in der ban van de worldcup in Sluiskil, krijgt vol gende week een opwarmertje met spelers uit de eigen streek. In het Keldertje in Terneuzen strijden acht spelers om de Hei- nekenen-Loontjens cup. De invitaties voor het drieban- dentoernooi, dat van donderdag 3 tot en met zondag 6 februari wordt gespeeld, zijn uitgegaan naar spelers uit de hogere klas sen. Louis Dallinga, Frits Bak ker en Meerten Dallinga zijn de hoogste drie in rang van de Zeeuwse teamcompetitie. Het gezelschap komt in een iets gewijzigde opstelling voor het tweede jaar in actie in het Kel dertje. Louis Dallinga was de winnaar van de eerste editie. Voor vijf van de acht spelers is het toernooi zeker een war- ming-up voor de wereldbeker in Sluiskil. Meerten Dallinga (voor zitter), Frits Bakker (perschef) en Louis Dallinga (technisch ver antwoordelijke) zijn nauw be trokken bij het mondiale toer nooi. De twee Wissels (grote Cees en kleine Cees) hebber zich ingeschreven voor het kwa lificatietoernooi. Frits Bakker was ook een van de 128 spelen in de worldcup, maar hij heefi zijn plaats in het toernooi afge staan aan een Vietnamese spe ler, die over het hoofd was ge zien door de wereldbond. D( Terneuzenaar voert nu de reser velijst aan, waarop zich al vijf tien internationale spelers heb-j ben gemeld, Het toernooi in het Keldertje! dat drie weken voor de world-[ cup wordt gespeeld, heeft uit-J sluitend Zeeuws-Vlaamse biljar-f ters uitgenodigd. Ze zijn verj deeld in twee poules van vier! Meerten Dallinga, Cees A. Wisj sel, Rino Pecoraro en Leen dé Koning spelen in poule A, Louis Dallinga, Frits Bakker, Albert Lacante en Cees J. Wissel zijn iri de B-poule ingedeeld. Dagelijks wordt gespeeld vanaf 19.30 uur op zaterdag vanaf 14.00 uur ei op zondag vanaf 13.00 uur. De fi nale is zondag rond de klok var vijf uur. door Wim de Vos PHILIPPINE - Waar zijn ze ge bleven, de rollen wedstrijden in bomvolle rokerige zaaltjes? Ren ners die tot het uiterste gaan, een mee levend publiek en voor al ook gezelligheid? Toerclub Philippine wil vrijdag de tijden van weleer laten herle ven. Bestuurder Conno van de Sande weet dat de populariteit van rollen wedstrijd al lang ver dwenen is. „Maar waarom zou het niet opnieuw lukken? We vinden het tijd om het weer eens te proberen", stelt de oud-cou reur die al jarenlang in Philippi ne woont en meehielp met het oprichten van de tc Philippine. Een rollenpiste werd in Bier vliet onder het stof vandaan ge- sprongen. Als spits moet je een enorm incas seringsvermogen hebben, robuust gebouwd zijn om het jarenlang vol te houden." In zijn eerste competitiewedstrijd voor de in degradatienood verkerende zondag-vierde klasser, maakte hij zich meteen uiterst nut tig. Vinke scoorde tegen De Noormannen ui terst fraai en vervolgens was hij de belang rijkste schakel in de actie waaruit Siem Gans de tweede treffer kon maken. Het le verde meteen drie punten op. Afgelopen zon dag scoorde hij uit een strafschop en lever de hij met het hoofd de assist waaruit Mei vin Rijckaert de tweede treffer kon scoren. Patrick Vinke, vader van twee zoons, Alec en Rutger die beiden bij fusieclub Assenede/ Bouchaute spelen, maakte zich dus meteen waardevol voor zijn nieuwe club. „Weet je", zegt hij, „Axel heeft veel jonge spelers. Die missen ervaring. Ik kan die knapen best wat bijbrengen. Ze willen in elk geval luisteren, dat heb ik al gemerkt. Ik denk dat Axel nu wat evenwichtiger is, wat meer uitgebalanceerd." Zijn eerste wedstrijden in het Nederlandse voetbal zit er nu op. „Ja, en het verschilt nogal wat van het Belgische voetbal. Hier wordt geprobeerd van achteruit te voetbal len en dat is een stuk prettiger. Bij mijn vori ge clubs moest ik meestal de lange ballen doorkoppen om weer voor het doel op te dui ken. Ik vermoed dat ik dat conditioneel nu nog zou redden." Teamcompetitie district Delta Zuid-West. Driebanden, B1 -klasse poule 1: 1. BV Reynaert 2 13-54, 2. De Herberg 1 13-53, 3. Zierikzee 1 12-50, 4. LBV 2 13-47, 5. SBC 3 12-46, 6. VEG/ABV 2 13-41, 7. ALM 1 13-40, 8. 't Bierwinkeltje 12-39, 9. Onda 2 12-37,10. De Graanbeurs 13-34. Poule 2: 1. De Kastanje 1 14-62, 2. HIO 1 13-52, 3. HGL/KOT'86 1 14-52, 4. LBV 1 14-51, 5. SBC 1 13-50, 6. OBK 1 14-50, 7. SBC 2 13-49, 8. VEG/ABV 1 13-42, 9. Den Ouden Arend 1 13-36,10. Onda 1 12-35, 11. BV Reynaert 1 13-32. B2-klasse poule 1: 1.VEG/ABV 3 17-71, 2. OBK 2 16-70, 3. Den Ouden Arend 2 17-64, 4. BV Reynaert 3 16-60, 5. De Sportvissser 1 16-59, 6. Sportvrienden 17-58, 7. Scheldezicht 1 16-57, 8. De Kastanje 2 16-57, 9, BV Kwadendamme 1 16-56, 10. HIO 2 17-50,11. WBC 1 16-47,12. On da 3 16-45. Poule 2: 1. Hof van Eede 1 17-65'/2, 2. Avontuur 1 15-64, 3. Onda 4 16-61, 4. HGL/KOT'86 2 16-59, 5. OBK 3 15-58, 6. LBV 3 15-56, 7. Scheldezicht 2 16-56, 8. HIO 3 17-54, 9. ALM 2 16-53, 10. BV Kwadendamme 2 16-50'/2,11. De Sportvisser 2 15-48, 12. De Herberg 2 14-47,13. BV Groede 1 12-28. Libre. C1-klasse poule 2: 1. VEG/ABV 5 12-53, 2. De Kastanje 3 12-51, 3. BV Reynaert 4 12-47, 4. BW 12-37, 5. Hof van Eede 2 11-34, 6. HGL7KOT86 3 11-33, 7. VEG/ABV 6 12-32. C2-klasse poule 2: 1. De Toekomst 2 13-63, 2. VEG/ABV 7 13-52, 3. BV Kwadendamme 3 12-50, 4. Rehawe 2 12-45, 5. Dam poort 1 12-41, 6. De Kastanje 4 12-37, 7. Onda 5 11-33, 8. De Kastanje 5 12-30, 9. Hof van Eede 3 11-27. C3-klasse poule 2: 1. BV Groede 2 15-71, 2. Delta 4 15-65, 3. De Vier Linden 2 15-55,4. Reha we 4 15-53, 5. Rehawe 3 16-52, 6. De Herberg 3 14-51, 7. BV Kwadendamme 4 14-50, 8. OBK 3 15-50, 9. BV Kwaden damme 5 15-46, 10. De Sportvisser 3 13-44, 11. VEG/ABV 8 14-40, 12. DOS 15-39. C4-klasse poule 1: 1. De Kas tanje 6 14-84, 2. HGL/KOT'86 4 13-73, 3. LBV 4 14-71, 4. Scheldezicht 4 13-65, 5. Dampoort 2 13-64, 6. ALM 4 13-59, 7. BV Kwadendamme 6 14-57, 8. HIO 4 14-54, 9. TOG 3 14-52, 10. De Herberg 4 13-48,11De Toekomst 3 13-39. Zeeuwse Ranking. Mannen win naarsronde: 1 Ad Karman, 2. Stefan Marinnissen, 3-4 Joel Sohilait en Kris van Haren. Mannen, verliezersronde: 1Herico Traas, 2 Jethro Sohilait. Hoog ste finish: Jehtro Sohilait 141. Vrouwen winnaarsronde: 1. Moni que Freyer, 2. Jacelien Rouwit, 3-4 Ani ta van Sorge en Diana van 't Oever. Vrouwen verliezersronde: 1. Tamara van Rosum, 2. Diana Nijsse. Hoogste finish: Monique Freyer 85. Koppels winnaarsronde: 1Joel Sohi- lait-Patrick Roelof, 2 Pascal Swart-Ricar- do van Agegelen, 3-4 Mike van Bel- le-Joost de Roos en Stefan Marinnis sen- Pieter Otten. Verliezersronde: 1. Kris van Haaren-Jehtro Sohilait, 2. Ivan Hintzen-Jeroen vd Vorst. Hoogste fi nish: Marcel Stitzinger 130. Jeugd: 1. Wybren Tuinstra, 2. Stefan Rouwit, 3-4 Stefan van Duin en Wim den Toom. Hoogste finish: Johan van Duivenvoorde, Ricardo Groenberg en Wybren Tuinstra. Heerenveen. Skate-off. Mannen, 10.000 meter: 1. Angenent 13.32,26, 2. Prinsen 13.34,09, 3. Brigt Rykkje 13.37,02. Bijzonderheid: Angenent en Prinsen plaatsen zich voor WB-finale in Heerenveen. Vrouwen, 5000 meter: 1. Hulzebos- ch-Smit 7.16,35, 2. Vis 7.21,20, 3. Klei- beuker 7.24,36, 4. Van Goozen 7.28,20, 5. 't Hart 7.28,83. Bijzonderheid: Hulze- bosch-Smit en Vis plaatsen zich voor WB-finale in Heerenveen. Wijk aan Zee. Corustoernooi. Groot- meestergroep A, negende ronde haald. Daarna moest een deelnej mersveld worden samengesteldl Van de Sande slaagde er snel in om het maximaal aantal kop-! pels van zestien bijeen te krijt gen. Hij zal zelf ook van de parj tij zijn. Verder strikte hij de oud-renners Karei van Goethem en Patrick van Passel. Verdet hebben Davy Dubbeldam en dé voorzitter van de wv Zeeuws-Vlaanderen, Eric Car^ don, deelname toegezegd. Vera der zal het deelnemersveld bej staan uit leden van verschillen^ de toerclubs uit de regio. De deelnemers komen in actiè op drie verschillende onder-dei len: twee maal 250 en 500 meter en een koppelkoers. De wedstrijd den worden vanaf 19.00 uur ge^ houden in het clublokaal van dé tc Philippine, café De Zwaan. Kramnik (Rus) - Van Wely (Ned) 1/2-1/2, Sokolov (Ned) - Morozevitsj (Rus) 0-1, Topalov (Bul) - Anand (Ina) 1/2-1/2, Pol- gar (Hon) - Bruzon (Cub) 1/2-1/2, Leko I (Hon) - Short (Eng) 1-0, Svidler (Rus) - Grisjoek (Rus) 1-0, Ponomariov (Oek) - Adams (Eng) 1/2-1/2. Stand: 1. Topa lov, Leko 6, 3. Anand, Adams 5,5, 5. Kramnik 5, 6. Grisjoek, Bruzon, PonomaL riov 4,5, 9. Van Wely, Polgar, Svidler, Short 4, 13. Morozevitsj 3, 14. Sokolov 2,5. Grootmeestergroep B, negende ron de: Kostenjoek (Rus) - Stellwagen (Ned) 0-1, Karjakin (Oek) - Nijboer (Ned) 1-0, Ernst (Ned) - Smeets (Ned) 0-1, Niel sen (Den) - Ramirez (CRi) 1/2-1/2, Ste- fanova (Bul) - Nikolic (Bos) 1-0, Onis- joek (VSt) - Cheparinov (Bul) 1/2-1/2, Carlsen (Noo) - Mamedjarov (Aze) 1/2-1/2. Stand aan kop: 1, Mamedjarov 7, 2. Karjakin 6,5, 3. Stellwagen, Chepa rinov 5,5, 5. Smeets, Carlsen 5. Grootmeestergroep C, negende ron de: L'Ami (Ned) - Wempe (Ned) 1-0, Lanchava (Ned) - Jonkman (Ned) 0-1, Bosboom (Ned) - Korotilev (Rus) 0-1, Georgiev (Mac) - Pliester (Ned) 1-0, Mu- hren (Ned) - Mamedjarova (Aze) 0-1, Ne- gi (Ina) - Spoelman (Ned) 1/2-1/2, Alek- sejev (Rus) - Zjoekova (Oek) 1/2-1/2. Stand aan kop: 1. L'Ami, Aleksejev, Ge orgiev 7, 4. Korotilev, Zjoekova 6,5. Lucky Day 3614, d.d. 25.01.2005: 2- 8-16-19-23-25-26-27-32-33-46-50-53-57- 58-66-75-76-77-80. Melbourne. Australian Open. Vrou wen, kwartfinales: Sjarapova (Rus/4) - Koeznetsova (Rus/5) 4-6 6-2 6-2, Sere na Williams (VSt/7) - Mauresmo (Fra/2) 6-2 6-2. Mannen, kwartfinale: Federer (Zwi/1) - Agassi (VSt/8) 6-3 6-4 6-4, Safin (Rus/4) - Hrbaty (Slw/20) 6-2 6-4 6-2. Engeland, competitie: Blackburn Rovers - Bolton Wanderers 0-1 (0-0). 77. Diouf 0-1. GOES - Hoek heeft in de vijfde ronde van het districtsbekertoer nooi een op papier makkelijke tegenstander getroffen. De hoofdklasser treft op eigen veld FSV uit Fijnaard, dat uitkomt in de derde klasse van het zater dagvoetbal. Pikant is de ontmoeting tussen SV Triborgh en Terneuzen. Het treffen tussen beide zondag-eer steklassers liep voor de winter stop volledig uit de hand. Vlis- singen speelt uit. Cupfighter Vlissingen heeft een zware op dracht. De ploeg moet in Goirle eersteklasser Voab proberen te verslaan. Ook zaterdagvierdeklasser Krabbendijke staat voor een loodzware opgave. Op eigen veld ontmoet het zondag-hoofd klasser Baronie. Derdeklasser GPC Vlissingen moet naar Groote Lindt, dat twee klassen hoger speelt. De wedstrijden in de vijfde ronde dienen uiterlijk 6 maart 2005 gespeeld te zijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 45