Familieberich ten Geboren op 23 januari 2005 L {juia./out'.-ia(c/a.s/njj/i Peteren Carolien van de Kreeke-Abrahamse Noordweg 46 4353 AX Serooskerke (W) DE PZC OOK VOOR UW FAMILIEBERICHTEN De lucht is grijs vandaag ik moet naar school maar denk dat ik je hoor jij loopt door wolken in mijn hoofd: loop maar weer door. Met heel veel pijn hebben kinderen, leerkrachten en ou ders van basisschool de Vossenburch afscheid genomen van Jennifer Cuiper - leerling van groep 1/2 - en haar vader Laurens, die niet meer terugkeerden van hun familiebezoek in Thailand. Hoe kunnen we haar moeder en de familie troosten? We denken elke dag aan haar. Medewerkers Archipelschool de Vossenburch, Middelburg Vandaag zijn onze lieve ouders, groot- en overgroot ouders Maarten Hengst en Leuntje Hengst-Heijt 60 jaar getrouwd. We vieren die dag in familieverband met kinderen, klein- en achterkleinkinderen. 26 januari 2005, Simnia Zorgcentrum, Simniapad 1,4357 HJ Domburg Ergens in m'n hoofd maak ik een plekje vrij. En dood of niet, daar praten, lachen, spelen wij, voor altijd Dag lieve Jennifer Alle kinderen van de Vossenburch, Middelburg Stan Bosch Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Koen en Margriet Lieve Hanna Ik zal je missen x Linda Met ontsteltenis en geschokt hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Jennifer en Laurens Cuiper Wij wensen Kung en de verdere familie veel sterkte met het dragen van dit verlies. Ouders, ouderraad en medezeggenschapsraad van de Vossenburch te Middelburg Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen Lieve Hanna we missen je Jacqueline Staal Esther Grim Alles van waarde is weerloos Een goed, prachtig en levenslustig mens is te jong overleden Hans Meuldijk Wij wensen Sylvia, Pepijn en verdere familie veel sterkte en kracht toe. Ine, Tjepke en Firmijn Woorden schieten mij tekort Nooit meersamen lachen Nooit meersamen kletsen We hadden nog zoveel plannen Hanna de Ridder Wat zal ik je vriendschap missen. Rob, Thea en Emma heel veel sterkte toegewenst. Jorien en Eddie Stil en verdrietig zijn we na het overlijden van onze volleybalvriend en bestuurslid Hans Meuldijk Soms is er zoveel wat we voelen Maarzo weinig wat we kunnen zeggen. We zullen hem erg missen en wensen Sylvia, Pe pijn, Ron, Tim en al hun familie en vrienden veel sterkte en kracht toe in deze zeer moeilijke tijd. Bestuur en leden van Volleybalvereniging Wiska Voor altijd in ons hart Diep getroffen en met intens verdriet geven we u kennis dat tijdens onze vakantie in Thailand op tragische wijze zijn omgekomen bij de Tsunami-ramp op 26 december 2004, in Khao Lak, mijn lieve man en mijn lief meisje, onze lieve Laurens en zijn allerliefste dochtertje Jennifer Laurens Cuiper 5juni 1974 Jennifer Chachita Cuiper 18 februari 2000 Kung Kamachiangpin Koos de Vries Hans Cuiper Evelyne en Michel Manon en Niels Kees en Anne Thomas en Tessa Poo en Peter Jason Oma de Vries Oma Wassink Laurens en Jennifer zijn gecremeerd in een boeddhistische tempel in Phuket-town, Wat Khosit Wihan, Jennifer 30 december 2004, Laurens 15 januari 2005. Binnen korte tijd zullen wij een bijeenkomst houden op een nog te bepalen plaats en tijdstip. Geen bezoek aan huis. Correspondentieadres: Chopinlaan 3 4384 JG Vlissingen Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Hans Meuldijk de vader van Pepijn Helaas hebben wij te weinig tijd gehad om de vader van Pepijn goed te leren kennen. Wij wensen Sylvia, Pepijn en verdere familie veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Leerlingen, leerkrachten en ouders van obs de Kloetingseschool te Kloetinge Wij zijn verslagen. De vader van Pepijn is overleden. Hans Meuldijk Wij verliezen in hem een enthousiaste en vrolijke va der die altijd erg betrokken is geweest bij de kinder opvang van zijn zoon. Wij wensen Pepijn en zijn moeder heel veel sterkte. Kinderopvang de Bevelanden, team en locatieouderraad KDV/BSO Ibbeltje, Kloetinge team BSO Minoes, Goes Onze familietak is in de knop gebroken. Wij zijn heel verdrietig met het verlies van onze fijne neef Laurens en zijn lief dochtertje Jennifer Dat zij hun levensreis nu ook samen in het licht mogen voortzetten. Martin Ada en Ed Louise Herinner mij maar niet in BIf N-'-' m sombere dagen, ||f. TÈÈ als wolkenluchten licht verjagen. hL Jm Herinner mij in stralende zon hoe ik was, toen ik alles nog kon. Intens bedroefd om haar te vroege af scheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tij dens haar leven voor ons betekend heeft, is na een slopende ziekte rustig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze lieve dochter en kleindochter Elly Polderman-Cabboort "Pieternella Suzanna" in de leeftijd van 44 jaar. haar man: Jan Polderman QïTommy haar vader: Piet Cabboort haar moeder: Yvonne Cabboort-de Vroe haar oma: Suze de Vroe-van Wezel 25 januari 2005 Den Omloop 10 4472 AM 's-Heer Hendrikskinderen De afscheidsdienst die we voor Elly willen houden zal plaatsvinden op vrijdag 28 januari om 13.00 uur in de zaal van het Heer Hendrikhuis, Te Werfstraat 18 te 's-Heer Hendrikskinderen. Daarna zullen we haar begraven op de Algemene Be graafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Heer Hendrikhuis. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u deze kennisgeving dan als zodanig beschou wen. Laurens en Jennifer We missen jullie. Café Hoppit, Vlissingen Directiepersoneel en de gasten Wij zijn zeer bedroefd om het verlies van onze zeer dier bare vriend Laurens Cuiper en zijn dochtertje Jennifer Dave Kuzee, Damien, Fhoek, Tonny Almekinders, Saifon Homjan, Danny, J. W. Schroevers-Kuzee, Natasha, Lisette, M. Kuzee, J. Kuzee-Siegers Voor altijd in ons hart Wij gedenken Jennifer Chachita Cuiper en haar vader Laurens Cuiper Wat een ontspannen vakantie in een vertrouwde omge ving had moeten worden, werd door de tsunami een ver bijsterende nachtmerrie. Jennifer Cuiper, leerling van de Archipelschool de Vos- senburch en haar vader, overleefden het kolkende water geweld niet. Ons diepe medeleven gaat uit naar Jennifer's moeder en verdere familie. Wij wensen hen veel steun en kracht toe bij het omgaan met dit ondraaglijke verlies. Namens alle kinderen en medewerkers Archipel scholen Raad van Bestuur Cor Kuyvenhoven Cees Korstanje Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve kleindochter en ons nichtje Elly Polderman-Cabboort We wensen Jan, Yvonne en Piet alle sterkte toe. Nieuwdorp: Oma De Vroe Opa De Vroe (in herinnering) Vlissingen: Ko en Prien de Vroe-Wiskerke Barcelona: Jon en Nuria - Evgeni Woerden: Sandra en Jerry Nieuwdorp: Jozien en Henk Ruissen- de Vroe Rosan en Ewout Annelou Enige en algemene kennisgeving Na een bewogen leven waar hij nog midden in stond, is plotseling overleden Johan Mol 3 mei 1945 123 januari 2005 Baarland Domburg Uit aller naam: Anda Passenier Er is gelegenheid om afscheid van Johan te nemen op donderdag 27 januari van 20.30 tot 21.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 28 januari om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Geen bloemen. Herinneringen blijven... Johan Mol Totaal verbijsterd. Conny, John en Robin Geelen Er zijn geen woorden genoeg, om te zeggen wat jij voor ons betekende. We nemen er nog één. Gaat je goed Jo Karin en Rene, Personeel 't Koetshuis Johan Jouw inzet voor ons was bijzonder. Jouw gastvrijheid was voor ons speciaal. Jij was onze sleutel naar 't succes! dankjewel.... We betuigen ons medeleven aan de nabestaanden. V.V. Domburg Al 2003 -2004 Verbijsterd zijn wij, door het plotselinge overlijden van Johan Mol bestuurslid van onze voetbalvereniging en begeleider van Domburg 2 Bestuur, leden en supporters van Voetbalvereniging "Domburg" Onverwachts is overleden onze gewaardeerde vriend en begeleider van het 2e elftal Johan Mol We zullen hem niet vergeten. Trainer, begeleiding en spelers 2e elftal Voetbalvereniging "Domburg" Onverwacht is ons gewaardeerd lid Johan Mol overleden. Wij zullen Johan herinneren als een toegewijde, sportieve speler. Biljartclub Tramzicht "want de mens gaat naar zijn eeuwig huis Prediker 12:5 Ons is voorgegaan naar het Vaderhuis met de vele woningen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Anna Jacoba Meesen-Scheele 14 april 1937 24 januari 2005 Openbaring 21:1-7 Axel: J. Meesen Velserbroek: Ineke en Talo Tamminga- Meesen Wim, Margreet, Annerie, Harm-Jan Heerlen: Fransje en Pieter van Bendegem- Meesen Martin, Anniek, Jasper, Maaike, Femke Zaamslag: Henk Meesen Zaamslag: Levien en Hetty Meesen-Hamelink Wim, Anja. Dianne, Janneke, Jan Wim (in herinnering) Zaamslag: Jan en Rianne Meesen-van Ham Manouk, Noud Temeuzen: Annie en Harm Jan Riemens- Meesen Anneleen, Heijan 24 januari 2005 Steenovens 1 4571 PT Axel De samenkomst van Woord en Gebed wordt gehou den D.V. vrijdag 28 januari om 13.00 uur in de Gere formeerde Kerk Vrijg., Terneuzensestraat 32 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Zaamslag. Alleen schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart voor ons geslagen. Wat zal het moeilijk zijn om dit grote verlies te dragen. Met grote droefheid delen wij u mede dat 23 januari 2005 zeer plotseling op 72-jarige leeftijd is overleden mijn lieve vriend, onze dierbare vader, opa, opa Jo en broer Johannes Jan Wisse Hij woonde al sinds 1993 in Polen, waar hij naar eigen wens zal worden begraven. De begrafenis vindt plaats op vrijdag 28 januari om 12.00 uur. Annie Jacobs Jaantje Wisse-Paauwe Johan en Annie Remon en Tina Anita en Ardjan Adrie Jaap Kees Christel en Peter Stephanie Catherien Gunter en Ann Sarah Jens Correspondentieadres: Cady 36, 11-001 Dywity Polen Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rust nu maar uit je hebt je strijd gestreden wie kan begrijpen wat je hebt geleden wie kan voelen wat je hebt doorstaan je lijden zien en niet kunnen helpen dat was onze grootste smart. Bédroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat na een zorgzaam leven, zacht en kalm is ingeslapen mijn lie ve zorgzame man, onze vader en opa Herman Gerrit Kuijer echtgenoot van Christina Seiffers in de leeftijd van 74 jaar. Temeuzen: C. Kuijer-Seiffers Temeuzen: Marjan en Frangois Jeroen en Evelien Daniël Peter-Martijn Temeuzen: Herman en Edith Sander Kirsten 24 januari 2005 Houtmanstraat 71 4335 AL Temeuzen De samenkomst voor het afscheid, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 28 januari om 11.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Er zijn in ieders leven Momenten van geluk Een zeepbel vol met kleuren Maar opeens spat die stuk... Uiteen in duizend druppels Die glanzen als de dauw Dan verbleken al die kleuren Wat overblijft zijn. Onze herinneringen Aan jou. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij in zijn leven voor mij heeft betekend, deel ik u mede dat zacht en kalm is ingeslapen, in de leeftijd van 78 jaar. mijn in nig geliefde en zorgzame man Jacob van Ouwerkerk "Jaap" echtgenoot van Wijnanda van Ouwerkerk-de Zeeuw Middelburg, 24 januari 2005 Hof ter Veste 16 4333 HE Middelburg De crematieplechtigheid zal op zaterdag 29 januari a.s. om 15.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk te Middelburg plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Niemand staat stil bij het woord "Samen maar het is een groot gemis als samen uit je leven verdwenen is. Met zijn levenslust en wilskracht blijft hij met heel veel goede en mooie herinneringen in onze gedach ten en dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is ge bleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onzevader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Bastiaan van der Beek echtgenoot van Neeltje van der Klooster 8 april 1920 f 24 januari 2005 Temeuzen: N. van der Beek van der Klooster Kloosterzande: Bram van der Beek Loes van der Beek - Verpoorte Ilse en Harvey Lynn Marc en Marieke Temeuzen: Kees van der Beek Petra van der Beek- Ummenthum Brian en Sheila Tamara en Donovan Oostelijk Bolwerk 750 4531 GW Temeuzen Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in Monuta rouwcentrum "Temeuzen", Rooseveltlaan 6, Ter- neuzen, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op donderdag 27 januari van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 28 januari om 13.30 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c, Temeuzen. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de cre matieplechtigheid. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedankt lieve opa voor alle mooie herinneringen. Harvey, Ilse, Lynn, Marc, Marieke, Brian, Sheila, Donovan, Tamara "En ook eens is daarboven mijn Ij dalleiJl Na een kort ziek zijn is onverwacht door de 1 thuisgehaald, mijn lieve zorgzame man, onze fa vader en opa Willem de Die echtgenoot van Jannie Blaakman I Cadzand, t Terneua 9 augustus 1914 24januari2fo Schoondijke: J.S. de Die-Blaakman Vlissingen: Betsy en Wim Heijstek-deDie Middelburg: Jenny en Patrick Utrecht: Marloes Lange Heerenstraat 20 4507 BB Schoondijke De dienst van woord en gebed zal worden gehoufa op vrijdag 28 januari om 14.50 uur in de Protest se kerk te Schoondijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op dei gemene begraafplaats aldaar. Vanaf 14.00 uur is er gelegenheid om de familitj condoleren in de kerkzaal van bovengenoemde keil Afscheid nemen doet zo 'n pijn toch vonden we het fijn, om tot het laatste moment bij u leiin Met dankbaarheid voor de goede zorgen in zorgt# trum St. Willibrord delen wij u met droefheidm#i dat is overleden onze lieve moeder en oma Jozina de Lange-Valkier Jo sinds 19 juni 1974 weduwe van Cornells de Lange Goes, f Middelhui 18 juli 1914 24 januari 20j Middelburg: Trudy Smolders-de Lange Nico Smolders Carlo en Ingeborg, Joyce Middelburg: Leo de Lange Sarah, Jorden, Jochem Jonah, Joël, Marthe De mooie herinneringen bewaren we in ons lm Bachtensteene 1, Kamer 101 4331 AB Middelburg Correspondentieadres: Joh. Postkwartier 62, 4333 EG Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 29 jans ri om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aana Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hieraan voorafgaand vindt er voor familie en belang stellenden een afscheidsdienst plaats in de kapel va zorgcentrum St. Willibrord, Bachtensteene 1 te Ml delburg. Deze dienst begint om 12.45 uur en wordt gelei door Ds. C. van de Zanden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot ra doleren in de condoleanceruimte van de begré plaats. Erg verdrietig, maar dankbaar dat hij zolang in a midden mocht zijn geven wij U kennis van het ova lijden van onze lieve Opa en oud-Opa Sandee Klein- en achterkleinkinderen Sande Kamperland, 24 januari 2005 In plaats van kaarten Niet de bestemming is belangd maar de weg er naartoe. Tot het eind toe liefdevol verzorgd in verpleeghui! 'Vliedberg' te Koudekerke, is op 95-jarige leeflif overleden onze tante en oudtante Serliena Bakker Rolien en Ben lip Len en Hannie Miriam Sally en verdere familie Correspondentieadres: R. Bakker, Schouwenbank 123,4301 ZVZierikzee De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeooj digd, zal plaatsvinden donderdag 27 januari ffl 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Hij vendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole» in de condoleanceruimte van het crematorium. 'Zie, Ik maak alle dingen nia Openbaring 21 ven\ Hartelijk dank voor het medeleven, de steun en bries die wij mochten ontvangen na het heengaan van dj Marianne Maria Johanna Corstanje Namens de familie: Sara Corstaitf Kattendijke, januari 2005 Voor uw steun en medeleven na het overlijden van m. broer Jan Deïst betuig ik u mijn oprechte dank. Mevrouw E.W.tö 4315 PN Dreischor Kapteinsweg 10 Voor uw medeleven en belangstelling, betoond tijd*) het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde vfl# onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmo» Janna van den Dorpel-van Liere betuigen wij u onze welgemeende dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben' zeer op prijs gesteld. C. M. van den Dorpel Kinderen, klein- en achterkleïnkinderet Yerseke. januari 2005 In memoriam 1999 26 januari 200) Paul van der Hooft Dag lief, we zien je! Andrea, TimonenSa® We hebben kennisgenomen van het overlijden van onze vriend Marcel Winne Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden Zeehengelclub Dow Temeuzen Na een welbesteed en rijk leven is vredig gestorven mijn broer, zwager en onze oom Jaap van Ouwerkerk J. van Ouwerkerk (in herinnering) C. van Ouwerkerk-Meliefste Piet van Ouwerkerk Jolanda van Ouwerkerk Miranda Esmeralda Ramon Francien van Ouwerkerk Ruby Engelberts Middelburg, 26 januari 2005

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 42