Constancia moet terug naar af Olympia in voortbestaan bedreigd Angenent mag blijven dromen Fluyt en Goudzwaard op regionaal avontuur hrneuzense voetballer snapt niets van gedwongen vertrek bij Heracles Ipmars schaker rend Bandsma ierde plaats ingelberg Minimaal verlies voor voetbalsters uitslagen agenda Hoek treft FSV in bekertoernooi Almelo te halen. Ruim een half jaar later is het sprookje echter uit. Constancia zit alweer in Ter- neuzen en wacht daar op de uit komst van de gesprekken die zijn club AA Gent voert met Her acles. Die club zal de huursom volledig moeten betalen. Nu Constancia niet langer te handhaven bleek in de selectie van trainer Peter Bosz, voelt Steunenberg zich ook een beetje schuldig. „Die jongen stond in Almelo voor het eerst op eigen benen. Hij kon zich voor het eerst onttrekken aan het leven thuis. En dat was geen eenvou dig leven", verzekert Steunen berg. „Met die wetenschap had den wij hem wellicht nog beter en strakker moeten begeleiden", meent hij. Twijfels Het vertrek van de jonge aanval ler kwam niet uit de lucht val len. Constancia heeft in Almelo nooit helemaal zijn weg kunnen vinden. Al bij zijn entree in het Polman Stadion bleek dat de 18-jarige het leven als een prof niet al te serieus nam. Bij Hera cles waren de twijfels rond de huurling van AA Gent er al van af het begin. Door een schouder blessure miste hij een deel van de voorbereiding. Ook later werd hij vaak geplaagd door kleine blessures. „En daarbij hadden we vaak onze twijfels of hij er wel alles aan deed om zo snel mogelijk weer fit te wor den", zegt Steunenberg, die veel gesprekken voerde met de spe ler. „Het is een aardig ventje dat goed kan voetballen, maar hij moet gaan beseffen dat je als prof bepaalde verplichtingen hebt." De speler zelf ontkent de aantij gingen, maar heeft geen zin om er al te diep op in te gaan. Hij wacht thuis in Temeuzen af wat er nu verder gaat gebeuren. Her acles is daarbij voor hem een ge sloten boek. Zijn werkgever AA Gent kampt op dit moment met een blessuregolf „Ik moet eerst afwachten of Her acles en Gent eruit komen. Het liefst speel ik zo snel mogelijk weer voor Gent." ER1KZEE - In de zeventiende ede van de Zierikzeese schaak- mpetitie rukte Arend Bands- i op in het klassemement. akzij zijn zege op de nog on- iagen Bas van de Graaf staat ou op de vijfde plaats. sisma had een simpel, maar izaam plan om Van de ai op de knieën te krijgen: lispelen en een gezonde stel- J opbouwen. Hij opende in iSpaans, een opening die bei spelers goed beheersen. Na loop van tijd verwierf Bands- licht voordeel en verbruikte ide Graaf veel tijd. werd hem uiteindelijk fa il Het speel tempo in de com- dtie in Zierikzee is de eerste stig zetten twee uur per per- s, waarna de rest van de par- mtgespeeld dient te worden inkwartier per persoon, ff de veertigste zet had Van Graaf nog veertig seconden, s.' daar had hij niet genoeg f-Hij ging door zijn vlag. ilgerspeel.de tegen Aangeen- ighet Wolga-gambiet. Het le de hem wel materiaalwinst ®aar Aangeenbrug kreeg een ïvere stelling. Hij zette een ral in die door Krijger 2ts met moeite gekeerd kon den. Daarna was de balans sin evenwicht en werd de ide getekend. ÜHAAG - Wielrenner Jacco helberg overwintert voor- Mig als schaatser. In de Ier van Vliet Marathoncup in "Haag rijdt hij met de voor- umee. fikzeeënaar Ringelberg heeft 5 alle wedstrijden meegere- m de Haagse marathoncy- maar als hij meedoet, doet idot goed. Vorige keer werd al zevende en nu in de finale 'de cup zette hij zijn beste Satie neer. In het sprintge- dvan de gerenommeerde na- s bij de recreanten eindigde dnap als vierde. In de eind- M werd hij uiteindelijk der de Kkgenoot Fop Fonteijne uit ^-Haamstede werd in de fi- 8 bij de veteranen eveneens waardoor hij zesde werd 'ei eindklassement. Diens dsgenoot Piet van den Aar- föndigde in de achterhoede ^recreanten. irErwin Waanders Henk Angenent (voorgrond) rijdt Tom Prinsen op achterstand. foto Olaf Kraak/ANP door Peter van der Hulst HEERENVEEN - Henk Ange nent ligt weer op koers om zijn droom, deelname aan de Olympi sche Spelen van Turijn (2006), te kunnen verwezenlijken. De schaatser plaatste zich gisteren op het ijs van Thialf met gemak voor de wereldbekerfinale in Heerenveen. Die opdracht was niet al te zwaar. Miel Rozendaal, Jochem Uytdehaage en Ralf van der Rijst hadden zich afgemeld voor de tien kilometer, waardoor An genent,- Brigt Rykkje en Tom Prinsen streden om twee vacan te plekken. Rykkje viel met de zwakste tijd af. Begin november beende Ange nent nog boos weg uit het Assen- se schaatscentrum De Smelt. Hij vond het onterecht dat hij tij dens het NK afstanden in een vroeg paar moest starten op de tien kilometer. Daardoor kon Rykkje zich met succes richten op de tijd van de Woubrugge- naar en de laatste startplek voor de eerste wereldbeker van het seizoen wegkapen. In Heerenveen waren gisteren de rollen omgedraaid. Rykkje startte in de eerste rit alleen, waarna Prinsen en Angenent met succes de jacht openden. An genent won de skate-off in 13 minuten en 32,26 seconden, waarmee hij Prinsen een kleine twee en Rykkje een kleine vijf tellen achter zich hield. Of Angenent straks één van de drie schaatsers is die begin maart deel mogen nemen aan de WK afstanden in Inzeil is nog de vraag. De beste Nederlander in het wereldbeker klassement is ze ker van zijn plek. De overige twee deelnemers worden aange wezen op basis van de gereden tijd tijdens de wereldbekerfina le. Om zich goed voor te kunnen be reiden op zijn race op 19 februa ri zal Angenent zijn titel in de al ternatieve Elfstedentocht op de Weissensee niet verdedigen. „Dat is te gek. Ik laat die wed strijd daarom lopen.'' Komende zaterdag rijdt hij in Oostenrijk wel het Open Nederlands kam pioenschap. Bij de vrouwen plaatsten Jenita Huizebosch-Smit en Marja Vis zich op de vijf kilometer voor de afsluitende wereldbekerwed strijd van het seizoen. Renate Groenewold, Gretha Smit en Moniek Kleinsman waren al ze ker van deelname. GPD Korfbalclub uit Wilhelminadorp heeft slechts 25 spelende leden door Roeland van Vliet DIELO - Het ene moment dje met het Nederlands elf- ionder 19 jaar een toernooi in jjjco, een dag later word je jjtclub weggestuurd. Terneu- gar Jonathan Constancia [ft bij Heracles Almelo zijn ilofte niet kunnen inlossen en lenig bij af in Gent. a kwam van de hemel in de [terecht vorige week. Jona- eConstancia had zijn voeten tseer op Nederlandse bodem :etna een oefentrip met Oran- onder 19 in Mexico, toen hij ivoor een gesprek moest mel- obij Heracles. Door voorzit- [Jan Smit, trainer Peter Bosz technisch adviseur Arend anenberg werd de jongeling tsrstaan gegeven dat op zijn Ewezigheid bij de club niet ^er prijs gesteld wordt. Con- paa zou niet professioneel ge- igzijn en niet leven voor zijn J „Klinkklare onzin", zegt rpeler zelf. „Ik weet niet wat 'z achter zit, maar de argu- aten van de club slaan ner- 5op", zegt Constancia. de speler het niet gered ft bij Heracles ziet Steunen- ijals een persoonlijke neder- w;De adviseur van de Almelo- idub bewoog aan het begin het seizoen hemel en aarde :de talentvolle aanvaller naar satban Constancia WILHELMINADORP - Als het aan Joop Kole en Marco de Jonge lag, korfbalden ze op een hoger niveau. Maar ze willen Olympia uit Wilhelminadorp, dat met het eerste team stijf onderaan staat in de reserve vierde klasse, niet in de steek Ia- ten. „Wie nu weggaat, zou wel eens een kettingreactie in gang kunnen zetten", roepen ze in koor. „Dan is het helemaal gedaan met de club." De situatie bij Olympia is uiterst zorge lijk. De club heeft nog maar 25 spelende leden. In 2000 waren er dat nog tachtig. Tweederde van het aantal leden trok in vier jaar tijd weg. Sommigen verhuisden en vonden het niet de moeite om voor Olympia op en neer te rijden, anderen zochten hun heil bij naburige clubs en weer anderen zegden de korfbalsport in zijn geheel gedag. Het resultaat is dat Olympia ternauwer nood twee seniorenteams op de been kan brengen. „Het probleem is dat we maar acht vrouwen hebben", vertelt De Jonge. „Als het eerste en het tweede team tege lijk spelen, hebben we een probleem. Het gebeurt namelijk bijna nooit dat ze er al lemaal zijn. Dan moeten we een beroep doen op de meisjes uit het juniorenteam. Het komt bij ons heel vaak voor dat ie mand twee wedstrijden op een dag moet spelen, anders kunnen we geen volledige teams opstellen." Marco de Jonge, secretaris van de vereni ging, en Joop Kole, trainer van het junio renteam, doen hun verhaal na een geza- melijke training van Olympia 1 en 2. Ze zijn bang dat de club op den duur ter zie le gaat en dat zou hen pijn doen. „Ik ben lid sinds mijn vijfde, dat is dus al achttien jaar", zegt de 23-jarige De Jon ge. Kole werd ook al op de kleuterschool lid en dat is nu zo'n dertig jaar geleden. Hij vertelt: „Toen ik nog op de basis school zat, was het niet meer dan nor maal dat je ging korfballen als je op een sport wilde. Olympia is namelijk de eni ge sportvereniging in het dorp en het werd van school uit gestimuleerd dat je op korfbal ging. Nu is dat niet meer zo. De directeur van de enige basisschool op het dorp lijkt wel anti-korfbal." Zwarte Piet Nu willen de twee niet de directeur van de enige basisschool op het dorp de Zwar te Piet toeschuiven. De Jonge: „Hij is niet de boosdoener, maar het is wel zo dat daardoor we nauwelijks aanwas meer hebben. Olympia heeft wel een groep jonkies die aan kleutergym doen, maar die zijn pas vijf a zes jaar. Daar heb je als vereniging nog niet echt veel aan. Tussen hen onze junioren, die zo'n zestien jaar zijn, zit helemaal niemand." En zo veel junioren heeft Olympia nu ook weer niet. Niet eens voldoende om Marco de Jonge in actie tijdens de maandagtraining van Olympia. Hij is een van de 25 nog actieve leden van de club. foto Dirk-Jan Gjeltema een eigen team op de baan te brengen. Daarom wordt er samengewerkt met Blauw Wit uit Kloetinge. Olympia levert het gros van de meisjes, Blauw Wit heeft juist een aantal jongens over. Samen spe len ze competitie; Olympia levert de trai ner, Blauw Wit de coach. De vraag dringt zich daarom op of Olym pia niet moet fuseren met Blauw Wit. De Jonge weet dat daar al over gesproken is, maar ook dat dat op niets uitgelopen is. „Het niveau bij Blauw Wit is een stukje hoger dan bij ons. Wij staan stijf onder aan in de reserve vierde klasse, terwijl zij goed meedraaien in de vierde klasse. We hebben er met Blauw Wit een keer over gehad en zijn tot de conclusie gekomen dat het niet lukte." Olympia probeert ondertussen te redden wat er te redden valt. De club staat er fi nancieel nog redelijk voor, heeft onlangs de kantine in Wilhelminadorp opge knapt en is in zijn sas met Wim Voorne- veld, de hoofdtrainer van het Goese Togo die nu ook de trainingen van Olympia verzorgt. Bovendien is er een kleine le denwerfactie aan de gang. Alle oud-le den zijn aangeschreven en gevraagd weer te komen korfballen en op de basis school is ook de nijpende situatie van Olympia onder de aandacht gebracht. Negatieve spiraal Maar Kole en De Jonge zouden er niet vreemd van opkijken als Olympia, opge richt in 1941, over enige tijd ophoudt te bestaan. Kole: „Vier jaar geleden was het niveau van ons korfbal nog wel aardig. We deden bovenin mee in de reserve vier de klasse. Maar daarna ging het steeds slechter en haakten ook steeds meer men sen af. De trainingsopkomst is vrij laag. De mensen zeggen makkelijk af. En dan kom je in een soort negatieve spiraal te recht: je traint niet compleet, speelt daar door niet goed en daarna hebben de men sen nog minder zin om te gaan trainen. Op den duur zie je ze helemaal niet meer. Alleen de harde kern blijft nog over." En ook de laatste fanatiekelingen zullen er een keer de brui aan geven. „Er komt een tijd dat je voor jezelf gaat kiezen", vertelt Kole. „Nu blijf ik nog, om de an deren niet in de steek te laten. Maar ik zou ook wel op een hoger niveau willen spelen, net als een paar anderen van ons. Korfbal is je hobby en het moet dus wel leuk blijven. Dan komt er een keer een moment dat ik zeg: ik ga ook. Al hoop ik dat dat nog wel even duurt." woensdag 26 januari 2005 s 19 door Joop van den Oudenhoven OOSTERLAND - Wanneer ko mend weekeinde het startschot wordt gegeven voor de regionale kampioenschappen libre tweede klasse, is Schouwen-Duiveland met twee deelnemers van de par tij: Edwin Fluyt van BV Even Buiten en Jaap Goudzwaard van BV Windenburg. Tezelfdertijd trekken Kees Lod der van De Poedel en Maarten Bruijnes van De Graanbeurs naar Krabbendijke voor het per soonlijk kampioenschap band stoten vierde klasse. Fluyt en Goudzaard zijn twee to taal verschillende biljarters die toch meer gemeen hebben dan zij zelf dachten. Edwin Fluyt is nog jong: 32 jaar. Jaap Goud zwaard is de ervaren rot: bijna 68. Fluyt is de man die nog maar juist is doorgebroken. Als jeugdspeler was hij een talent en kwam met regelmaat in ge westelijke finales. Eén keer werd een NK gehaald, toen hij vijftien was. Hij werd er acht ste. Als senior is hij nooit echt door gebroken. Nu pas komt hij, sinds hij de magische grens van 2.50 gemiddeld heeft overschre den, ineens bovendrijven. Als clubbiljarter die geen teamcom petitie speelt een knappe presta tie. Wie weet waartoe dit alle maal nog leidt. Goudzwaard daarentegen speelt zijn leven lang al competitie. Toch is het ook voor hem al min stens vijftien jaar geleden dat hij in een regionale eindstrijd staat. Goudzwaard: „Ik weet nog goed dat ik indertijd bij toeval ben ge promoveerd naar de eerste klas se. Daarin heb ik altijd onder aan gebungeld en dus nooit kans gezien een kampioenschap te halen. Dan kom je ook niet op het gewest of zoals het nu heet de regio. Sinds ik ben gedegra deerd zit ik weer in de klasse waar ik thuishoor. Meteen is er ook het succes. Hoewel ik twee de werd in het district. Ik had er niet op gerekend erbij te zijn." Edwin Fluyt ziet uit naar de ti telstrijd. „Ik vind het hartstikke leuk erbij te zijn. Ik ben in de districtsfinale onverwacht eer ste geworden en probeer zo hoog mogelijk te komen maar schat mezelf in in de midden moot." Fluyt staat als vierde geplaatst, maar strooit daarmee zijn tegen standers zand in de ogen. Hij is ingeroosterd op het moyenne van de voorwedstrijden (3.37) en dat lag een stukje lager dan in de finale (3.92). De partijen gaan over 100 ca ramboles en beginnen vrijdag in BC 't Pleintje in Sint Willebrord om 19.00 uur. Kees Lodder van BV De Poedel behoort tot de kanshebbers in het persoonlijk kampioenschap bandstoten vierde klasse van het district Delta Zuid-West poule noord. Hij is als tweede ge plaatst. Samen met Maarten Bruijnes van De Graanbeurs, als achtste geplaatst, verdedigt hij de kleuren van Schouwen- Duiveland. De partijen gaan over 40 caramboles en beginnen vrijdag om 19.00 uur in Stations koffiehuis te Krabbendijke. Za terdag en zondag wordt vanaf 12.00 uur vervolg. De finale is zondag omstreeks 15.30 uur. ZIERIKZEE - De voetbalsters van Schouwen-Duiveland leden minimale nederlagen. Zowel WIK'57 als Zierikzee kwam thuis met een 1-0-nederlaag. De vrouwen van WIK'57 kon den bij FC Lisse de punten goed gebruiken. Een overwinning of zelfs een gelijkspel had de ploeg lucht verschaft in de strijd te gen degradatie. Door het 1-0-verlies zakte WIK'57 in de tweede klasse op doelsaldo ech ter naar de laatste plaats. Voor Zierikzee is de situatie in de vierde klasse minder nijpend. Maar door een overwinning op Dauwendaele hadden de Zierik zeese voetbalsters zich wel dich ter bij de topploegen genesteld Door de 1-0-nederlaag blijft Zie rikzee echter op de vijfde plaats staan. PZDB-competitie. Hoofdklasse, vierde ronde: Souburg-Lammeren- burg 7-9, BDV-GZC 11-5. PWG 's-Gra- venpolder 3-Aagtekerke 9-7, Middel- burg-Tholen/DSVF 9-7, Stand: 1. BDV en Middelburg 8; 3. Lammerenburg 6; 4. Aagtekerke 4; 5. PWG 's-Gravenpol- der 3 en Tholen/DSVF 2; 7. GZC en Sou burg 1. Zeeuwse Ranking. Mannen win naarsronde: 1. Ad Karman, 2. Stefan Marinnissen, 3-4 Joel Sohilait en Kris van Haren. Mannen, verliezersronde: 1. Herico Traas, 2 Jethro Sohilait. Hoog ste finish: Jehtro Sohilait 141 Vrouwen winnaarsronde: 1. Moni que Freyer, 2. Jacelïen Rouwit, 3-4 Ani ta van Sorge en Diana van 't Oever. Vrouwen verliezersronde: 1 Tamara van Rosum, 2. Diana Nijsse. Hoogste finish: Monique Freyer 85. Koppels winnaarsronde: 1. Joel Sohi- lait-Patrick Roelof, 2 Pascal Swart-Ricar- do van Agegelen, 3-4 Mike van Bel- le-Joost de Roos en Stefan Marinnis sen- Pieter Otten. Verliezersronde: 1 Kris van Haaren-Jehtro Sohilait, 2. Ivan Hintzen-Jeroen vd Vorst. Hoogste fi nish: Marcel Stitzinger 130. Jeugd: 1. Wybren Tuinstra, 2. Stefan Rouwit, 3-4 Stefan van Duin en Wim den Toom. Hoogste finish: Johan van Duivenvoorde, Ricardo Groenberg en Wybren Tuinstra. Middelburg. Achte race bedrijven- competitie. A-poule: 1 Auto Sturm, 2. Risa Racing, 3. Cafetaria 't Frietuus, 4.Veersedam Racing, 5. Van Gilst/Hogeweg, 6. Mili's Fashion. B-poule: 1. Midlife Racing, 2. Sport- punt Café, 3. F1 Palace, 4. Klasse Noten, 5. Maximaal TV, 6. Signaal Racing. Heerenveen. Skate-off. Mannen, 10.000 meter: 1. Angenent 13 32,26, 2. Prinsen 13.34,09, 3 Brigt Rykkje 13.37,02. Bijzonderheid: Angenent en Prinsen plaatsen zich voor WB-finale in Heerenveen. Vrouwen, 5000 meter: 1. Hulzebos- ch-Smït 7.16,35, 2. Vis 7.21,20, 3. Klei- beuker 7.24,36, 4. Van Goozen 7.28,20, 5. 't Hart 7.28,83. Bijzonderheid: Hulze- bosch-Smit en Vis plaatsen zich voor WB-finale in Heerenveen. Schaken Wijk aan Zee. Corustoernooi. Groot- meestergroep A, negende ronde: Kramnik (Rus) - Van Wely (Ned) 1/2-1/2, Sokolov (Ned) - Morozevitsj (Rus) 0-1, Topalov (Bul) - Anand (Ina) 1/2-1/2, Pol- gar (Hon) - Bruzon (Cub) 1/2-1/2, Leko (Hon) - Short (Eng) 1-0, Svidler (Rus) - Grisjoek (Rus) 1-0, Ponomariov (Oek) - Adams (Eng) 1/2-1/2. Stand: 1. Topa lov, Leko 6, 3 Anand, Adams 5,5, 5. Kramnik 5, 6. Grisjoek. Bruzon, Ponoma riov 4,5, 9. Van Wely, Polgar, Svidler, Short 4, 13. Morozevitsj 3, 14. Sokolov 2,5. Grootmeestergroep B, negende ron de: Kostenjoek (Rus) - Stellwagen (Ned) 0-1, Karjakin (Oek) - Nijboer (Ned) 1-0, Ernst (Ned) - Smeets (Ned) 0-1, Niel sen (Den) - Ramirez (CRi) 1/2-1/2, Ste- fanova (Bul) - Nikolic (Bos) 1-0, Onis- joek (VSt) - Cheparinov (Bul) 1/2-1/2, Carlsen (Noo) - Mamedjarov (Aze) 1/2-1/2- Stand: 1 Mamedjarov 7, 2. Kar jakin 6,5, 3. Stellwagen, Cheparinov 5,5, 5. Smeets, Carlsen 5, 7. Onisjoek, Niel sen, Stefanova 4,5, 10. Kostenjoek 4, 11. Ramirez, Nikolic 3,13. Nijboer, Ernst 2,5. Grootmeestergroep C, negende ron de: L'Ami (Ned) - Wempe (Ned) 1-0, Lanchava (Ned) - Jonkman (Ned) 0-1, Bosboom (Ned) - Korotilev (Rus) 0-1, Georgiev (Mac) - Pliester (Ned) 1-0, Mu- hren (Ned) - Mamedjarova (Aze) 0-1, Ne- gi (Ina) - Spoelman (Ned) 1/2-1/2, Alek- sejev (Rus) - Zjoekova (Oek) 1/2-1/2. Stand: 1. L'Ami, Aleksejev, Georgiev 7. 4. Korotilev, Zjoekova 6,5, 6. Jonkman 4,5, 7. Bosboom, Lanchava 4, 9. Mu- hren. Spoelman, Negi 3,5, 12. Mamed jarova 2,5, 13. Pliester 2, 14. Wempe 1,5. Zierikzee. Interne competitie, ze ventiende ronde: Jukkenekke-Heili- gers 1-0; Bremer-Maaskant rem; Bom-Doeswijk 1-0; Blok-Greefhorst 0-1; Verduyn den Boer-Meintema 1-0; De Nie-Brouwer 1-0; Van Eldik-Yuen 0-1; Van Dalsen-Stoel rem; Hoogstrate-A de Jonge 0-1; Vd Made-Baris 1-0; De Vrie- ze-Spiegels 0-1; Bandsma-Vd Graaf 1-0; Aangeenbrug-Krijger rem. Stand aan kop: 1. vd Graaf 605; 2. Aangeenbrug 583; 3. Krijger 581; 4 Spiegels 502; 5. Bandsma 471; 6. vd Made 401; 7. A de Jonge 388; 8. de Vrieze 376; 9. Brakel 357; 10. Verduyn den Boer 354. Lucky Day 3614, d.d. 25.01.2005: 2 8-16-19-23-25-26-27-32-33-46-50-53-57- 58-66-75-76-77-80. Melbourne. Australian Open. Vrou wen, kwartfinales: Sjarapova (Rus/4) - Koeznetsova (Rus/5) 4-6 6-2 6-2, Sere na Williams (VSt/7) - Mauresmo (Fra/2) 6-2 6-2. Mannen, kwartfinale: Federer (Zwi/1) - Agassi (VSt/8) 6-3 6-4 6-4, Safin (Rus/4) - Hrbaty (Slw/20) 6-2 6-4 6-2. Engeland, competitie: Blackburn Rovers - Bolton Wanderers 0-1 (0-0). woensdag Biljarten Grote Prijs Spuitpleisterspecialist J.H. Mathia. Libretoernooi. Kwartfi nale. Locatie: HCR De Kroon, Wissenker- ke. Aanvang groep B 19.30 uur. GOES - Hoek heeft in de vijfde ronde van het districtsbekertoer nooi een op papier makkelijke tegenstander getroffen. De hoofdklasser treft op eigen veld FSV uit Fijnaard, dat uitkomt in de derde klasse van het zater dagvoetbal. Pikant is de ontmoeting tussen SV Triborgh en Terneuzen. Het treffen tussen beide zondag-eer steklassers liep voor de winter stop volledig uit de hand. Vlis- singen speelt uit. Cupfighter Vlissingen heeft een zware op dracht. De ploeg moet in Goirle eersteklasser Voab proberen te verslaan. Ook zaterdagvierdeklasser Krabbendijke staat voor een loodzware opgave. Op eigen veld ontmoet het zondag-hoofd klasser Baronie. Derdeklasser GPC Vlissingen moet naar Groote Lindt, dat twee klassen hoger speelt. De wedstrijden in de vijfde ronde dienen uiterlijk 6 maart 2005 gespeeld te zijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 39