SAMEN VOOR DARFUÜ Giro 999 Help de vluchtelingen van Soedan SAM Combi-E: nieuwe energiepil a rustgever voor lichaam én geest PZC JONGENSDROOM? 5,- KORTING dinsdag 25 januari 2005 Familieberichten vervolg van pagina 12 Zo kortstondig zo snel weggenomen maar je blijft bij ons waar je ook bent. Vol verdriet om de leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg die hij geschonken heeft, delen wij u mede dat onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve dierbare man, onze broer, schoonbroer en oom Abraham Izaak van Hoorn Bram echtgenoot van Magdalena Johanna van den Ameele in de leeftijd van 80 jaar. Breskens: M.van Hoorn-van den Ameele Familie van Hoorn Familie van den Ameele 23 januari 2005 Havenstraat 56 4511 BK Breskens Mijn man is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 26 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidssamenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op donderdag 27 januari om 14.00 uur in het Dorpshuis "De Heer- lijckheijt" aan de Dorpsstraat te Nieuwvliet, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een welbesteed leven en geheel voorbereid op het onvermijdelijke is vredig gestorven onze broer, zwa ger en oom Cornelis Adriaan van Slingerland sinds 1983 weduwnaar van Johanna de Geer in de leeftijd van 82 jaar. Hellevoetsluis: P. van der Heiden van Slingerland Rotterdam: N.C. van Slingerland H.J. van Slingerland-Lagenveen Spijkenisse: R. van Slingerland en verdere familie 23 januari 2005 Haven Kloosternol la, Scharendijke Correspondentieadres: Mevr. P. van der Heiden Hofwijckstraat 11 3223 VD Hellevoetsluis Cor is thuis opgebaard, alwaar donderdag 27 januari van 10.00 tot 10.30 uur gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. De begrafenis zal aansluitend om 11.00 uur plaats hebben op de algemene begraafplaats te Scharendij ke. Vertrek vanaf het woonhuis om 10.45 uur. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw "De Putmeet" aan de Ingridstraat 32 te Scharendijke ge legenheid de familie te condoleren. Houdt Gij mijn handen beide.... Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat ze zo lang bij ons was, geven wij u kennis, dat na een kortstondige ziekte, zacht en kalm is overleden, onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Suzanna Cornelia Vermeulen weduwe van David Scheele in de ouderdom van 87 jaar. Perth (West Australië): D. W. Scheele Haamstede: W. D. Scheele W. G. Scheele-van der Have Suzan David en Saskia Joost en Anniek J. H. Scheele in liefdevolle herinnering Kerkwerve: H. Scheele C. A. Scheele-van de Velde Dennie en Marjolein Rick Anthonet en Kees Nieuwerkerk: E. Scheele N. S. Scheele-Neele Jan en Sylvana Lisette en Jochem Zierikzee, 24 januari 2005 Hoge Molenstraat 21 Correspondentieadres: W. D. Scheele Sluispad 9 4328 BK Burgh-Haamstede De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. vrijdag 28 januari gehouden worden in de Ge- ref. kerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in bovengenoemde kerk. Geen bezoek aan huis Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verhuisbericht Per 1 februari a.s. Van 84 naar 48. Tandartsenpraktijk Duvekot van Kloetingseweg 84 naar: Kloetingseweg 48 4462 BA Goes, I: 0113-230459 Vanaf die tijd zal de praktijk verder gaan onder de naam Dental*Point Moeder Zij heeft ons laten zien wat 't leven is wat echte liefde is dat verdriet nabijheid is. Zij heeft ons geleerd zonder woorden, dichtbij te zijn juist in "lijden" bij elkaar te zijn. Zo blijft zij bij ons. Met dankbaarheid omdat we haar zolang in ons mid den mochten hebben en bedroefd omdat zij nog zo veel voor ons betekende, delen wij u mede dat plot seling van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Louisa Marie Temmerman weduwe van Gerrit Daniël van Grol in de leeftijd van 88 jaar. Breskens: Willy en Heins Zahn-van Grol Breskens: Sjaak van Grol en Annie Vilijn Breskens: Dity en Peet Boeckhout-van Grol Terneuzen: Jan en Jo van Grol-Albregtse kleinkinderen en achterkleinkinderen Breskens, 22 januari 2005 Correspondentieadres: Canadastraat 5 4511 XR Breskens Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuari um van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gele genheid tot afscheid nemen woensdag 26 januari van 18.15 tot 18.45 uur. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 27 januari om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Barbara te Breskens, waarna de begrafenis op de R.K. begraaf plaats aldaar. Samenkomst om 10.20 uur in de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant Scaldis aan de Langeweg. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wie God bewaart, is wél bewaard. Psalm 121 Bedroefd om het gemis, maar dankbaar dat een ver der lijden haar bespaard is gebleven, geven wij ken nis dat vertrouwend op een nieuw begin, van ons is heengegaan mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en grootmoeder Aaltje Wilhelmina Dalebout echtgenote van Johannes van Liere in de leeftijd van 91 jaar. Axel: J. van Liere Axel: J.J.C. van Liere M.P. van Liere-Minnaard Rianneke en Foppe-Jan Alina en Joris Gerda Anda en Ruud Den Haag: J.D. van Liere H.B. Pierenkemper 23 januari 2005 Tuinstraat 17 4571 EX Axel De rouwdienst zal worden gehouden op donderdag 27 januari om 14.00 uur in de kerk van de Hervorm de gemeente, Burghse Ring in Burgh. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in vere nigingsgebouw "De Koebel", Zandstraat 5 in Burgh. Op 23 januari overleed onze geliefde schoonzuster en tante A. W. van Liere-Dalebout Heinkenszand: C. E. van Liere-van Damme Nisse: A. A. van Liere-Zeevaart Dirksland: C. C. van Liere-Saman Neven en nichten Heinkenszand, 23 januari 2005 De Heere kent degenen die de Zijnen zijn. Bedroefd, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden werd weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader, groot- en overgroot vader Albertus Sandee in de leeftijd van 92 jaar. Kamperland: L. Sandee-van de Guchte Melissant: J. Sandee M. N. Sandee-van der Weele Dronten: L. Leendertse-Sandee C. H. Leendertse Kapelle: S. Sandee M. Sandee-de Bruine Kamperland: A. Sandee J. Sandee-de Kam Kamperland: D. Sandee C. S. Sandee-Zwemer Kamperland: A. Sandee M. C. Sandee-de Kam Kamperland: F. Sandee Kamperland: H. Sandee J. L. Sandee-Duerink Vrouwenpolder: J. Sandee W. Sandee-Geschiere Kamperland: L. Sandee A. L. Sandee-Kramer Zwijndrecht: W. Sandee J. M. Sandee-Duerink Kudelstaart: F. Sandee, in herinnering C. J. Sandee-Linthout Kapelle: M. van Elsacker-Sandee J. J. van Elsacker Klein- en achterkleinkinderen 24 janauri 2005 Ripstraat 7 4493 BP Kamperland Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 27 janu ari van 19.30 tot 20.30 uur in rouwcentrum 'De Be- velanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De samenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden vrijdag 28 januari om 13.00 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algeme ne Begraafplaats te Kamperland. Voorafgaand aan de dienst is er eveneens gelegen heid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.50 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Geen bloemen: Indien u geen rouwbrief heeft onti>angen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Aan mijn kinderen en kleinkinderen met al mijn liefde Als ik ga, terwijl jij hier nog bent. weet dan, dat ik verder leef, achter een sluier voor jou verborgen. Je zult me niet meer zien, maar heb vertrouwen. Ik wacht op de tijd dat wij weer samen kunnen zweven ons van elkaar bewust. Tot dan, geniet ten volle van het leven. En als je me nodig hebt, fluister mijn naam dan in je hart.... Ik zal er zijn. Na een vol en bewogen leven is rustig heengegaan onze lieve moeder en oma Anna Emmer weduwe van Frits Molhoek op de leeftijd van 94 jaar. Vlissingen: Anneke Molhoek Bome: Marijke en Cor Kuipers- Molhoek Breda: Marion en Henk Brouwer- Molhoek Heinkenszand: Clari en Tom de la Court - Molhoek Goes: Frits en Marianne Molhoek- Pieters Klein- en achterkleinkinderen Voor ons is een tijdperk afgesloten. Vlissingen, 24 januari 2005 Correspondentieadres: Cort van der Lindenstraat 131 4463 VG Goes Mama is opgebaard in het rouwcentrum van Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar donderdag 27 januari van 19.00 tot 20.00 uur. Een samenkomst zal worden gehouden vrijdag 28 ja nuari om 11.15 uur in genoemd rouwcentrum, waar na aansluitend om 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Vlis singen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Op de zeer hoge leeftijd van bijna 99 jaar is rustig van ons heengegaan, onze tante, oud-tante en vrien din Adriana Boone-de Winne weduwe van Izaak Boone Vrouw Boone 18 februari 1906 t 19 januari 2005 We zullen haar herinneren als een karaktervolle, eigenzinnige en hardwerkende vrouw Gent-Brugge: S. Desmedt-de Winne A. Desmedt Axel: E. Beuzen berg-Verhage J. Beuzenberg Goes: J. Verhage M. Verhage-Vinken Axel: L. H. Polfliet H.J. Polfliet-van Bendegem Een woord van dank gaat uit naar alle medewerkers van woonzorgcentrum "DeBlide" endr. Vercauteren voor de liefdevolle begeleiding. Correspondentieadres: Jeroen Boschstraat 3 4571 LZ Axel Op haar uitdrukkelijke wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Het deed ons goed dat u na het overlijden van onze lieve moeder en oma Johanna Francina Sinke-Florijn uw medeleven en belangstelling toonde. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Biezelinge/ 's-Gravenpolder Januari 2005 DE GROOTSTE AUTOKRANT VAN NEDERLAND Auto www.helpdarfur.nl Meest besproken voedingssupplement nu ook in Nederland vrij verkrijgbaar! Sinds de introductie van SAM-e in Amerika, 3 jaar geleden, is SAM-e het meest besproken voedingssup plement. Nooit eerder werd er over een natuurlijk product in korte tijd zoveel positiefs geschreven. SAM-e is een lichaamseigen stof die vanaf de geboorte door het lichaam wordt aangemaakt, en werkt als brand stofvoor het vernieuwen en herstellen van onze cellen. Vanaf het 25ste jaar neemt de productie geleidelijk af, en daardoor gaat ons lichaam steeds minder goed functioneren. Het gevolg is dat we ons minder energiek voelen en ook geestelijk minder weerbaar zijn. SAM-e is nu als natuurlijk voedingssupplement verkrijgbaar, en wordt vaak door mensen gebruikt die somber en lusteloos zijn, door mensen die een extra steuntje kunnen gebruiken in stress-situaties. Met SAM-Combi-E blijft u geestelijk en lichamelijk fit en energiek. Waarom SAM Combi-E? Voor een geestelijke balans en opgewekt gevoel Rustgevend en ontspannend Positieve en opbeurende invloed Helpt bij vermoeidheid y Voor nieuwe energie (binnen enkele dagen merkbaar verschil) Ar NlEUW: GEPATENTEERDE] SAM-e PURE www.samcomb Tegen inlevering van deze bon ontvangt u op verpakking SAM Combi-E® 30 tabletten Van 39,95 voor 34,95 Lekker in mijn vel met SAM Combi-E! Hulst: Drogisterij Bleijenbergh, Overdamstraat 3 - 5 Oostburg: Innatura Gezondheidswinkels, Brouwerijstraat 11 Terneuzen: Innatura Gezondheidswinkels, Havenstraat 26 (Steenen Beer) Axel: DA Drogisterij Doolaege, Szydlowskiplein 1 2 Sluis: Drogisterij vd Linde, Grote Markt 8 PZC ZEEUWS VLAANDEREN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 40