©ndernemer Liberia: niet om aan te zien Giro 999 Sluit je ogen niet. Geef. Giro 999 SAM Combi-E: nieuwe energiepil als rustgever voor lichaam én geest PZC SAMEN VOOR DARFUR Help de vluchtelingen van Soedan Kil Stichting Vluchteling, Den Haag 5,- KORTING dinsdag 25 januari 2005 Familieberichten vervolg van pagina 12 Houdt Gij mijn handen beide.... Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat ze zo lang bij ons was, geven wij u kennis, dat na een kortstondige ziekte, zacht en kalm is overleden, onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Suzanna Cornelia Vermeulen weduwe van David Scheele in de ouderdom van 87 jaar. Perth (West Australië): D. W. Scheele Haamstede: W. D. Scheele W. G. Scheele-van der Have Suzan David en Saskia Joost en Anniek J. H. Scheele in liefdevolle herinnering Kerkwerve: H. Scheele C. A. Scheele-van de Velde Dennie en Marjolein Rick Anthonet en Kees Nieuwerkerk: E. Scheele N. S. Scheele-Neele Jan en Sylvana Lisette en Jochem Zierikzee. 24 januari 2005 Hoge Molenstraat 21 Correspondentieadres: W. D. Scheele Sluispad 9 4328 BK Burgh-Haamstede De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. vrijdag 28 januari gehouden worden in de Ge- ref. kerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in bovengenoemde kerk. Geen bezoek aan huis Indien u geen rouwbrief heeft ontvaiigen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wie God bewaart, is wél bewaard. Psalm 121 Bedroefd om het gemis, maar dankbaar dat een ver der lijden haar bespaard is gebleven, geven wij ken nis dat vertrouwend op een nieuw begin, van ons is heengegaan mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en grootmoeder Aaltje Wilhelmina Dalebout echtgenote van Johannes van Liere in de leeftijd van 91 jaar. Axel: J. van Liere Axel: J.J.C. van Liere M.P. van Liere-Minnaard Rianneke en Foppe-Jan Alina en Joris Gerda Anda en Ruud Den Haag: J.D. van Liere H.B. Pierenkemper 23 januari 2005 Tuinstraat 17 4571 EX Axel De rouwdienst zal worden gehouden op donderdag 27 januari om 14.00 uur in de kerk van de Hervorm de gemeente, Burghse Ring in Burgh. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in vere nigingsgebouw "De Koebel", Zandstraat 5 in Burgh. Heden overleed onze lieve zuster, schoonzuster en tante A. W. van Liere-Dalebout Vlijmen: C. J. Waltz-Dalebout Burgh: j. J. Dalebout M. A. J. Dalebout-v. d. Weel neven en nichten Burgh-Haamstede, 23 januari 2005 Op 23 januari overleed onze geliefde schoonzuster en tante A. W. van Liere-Dalebout Heinkenszand: C. E. van Liere-van Damme Nisse: A. A. van Liere-Zeevaart Dirksland: C. C. van Liere-Saman Neven en nichten Heinkenszand, 23 januari 2005 w.helpdarfur.nl De Heere kent degenen die de Zijnen zijn. Bedroefd, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden werd weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader, groot- en overgroot vader Albertus Sandee in de leeftijd van 92 jaar. Kamperland: L. Sandee-van de Guchte Melissant: J. Sandee M. N. Sandee-van der Weele Dronten: L. Leendertse-Sandee C. H. Leendertse Kapelle: S. Sandee M. Sandee-de Bruine Kamperland: A. Sandee J. Sandee-de Kam Kamperland: D. Sandee C. S. Sandee-Zwemer Kamperland: A. Sandee M. C. Sandee-de Kam Kamperland: F. Sandee Kamperland: H. Sandee J. L. Sandee-Duerink Vrouwenpolder: J. Sandee W. Sandee-Geschiere Kamperland: L. Sandee A. L. Sandee-Kramer Zwijndrecht: W. Sandee J. M. Sandee-Duerink Kudelstaart: F. Sandee, in herinnering C. J. Sandee-Linthout Kapelle: M. van Elsacker-Sandee J. J. van Elsacker Klein- en achterkleinkinderen 24 janauri 2005 Ripstraat 7 4493 BP Kamperland Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 27 janu ari van 19.30 tot 20.30 uur in rouwcentrum 'De Be- velanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De samenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden vrijdag 28 januari om 13.00 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algeme ne Begraafplaats te Kamperland. Voorafgaand aan de dienst is er eveneens gelegen heid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.50 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Aan mijn kinderen en kleinkinderen met al mijn liefde Als ik ga, terwijl jij hier nog bent. weet dan, dat ik verder leef, achter een sluier voor jou verborgen. Je zult me niet meer zien, maar heb vertrouwen. Ik wacht op de tijd dat wij weer samen kunnen zweven ons van elkaar bewust. Tot dan, geniet ten volle van het leven. En als je me nodig hebt, fluister mijn naam dan in je hart.... Ik zal er zijn. Na een vol en bewogen leven is rustig heengegaan onze lieve moeder en oma Anna Emmer weduwe van Frits Molhoek op de leeftijd van 94 jaar. Vlissingen: Anneke Molhoek Bome: Marijke en Cor Kuipers- Molhoek Breda: Marion en Henk Brouwer- Molhoek Heinkenszand: Clari en Tom de la Court- Molhoek Goes: Frits en Marianne Molhoek- Pieters Klein- en achterkleinkinderen Voor ons is een tijdperk afgesloten. Vlissingen, 24 januari 2005 Correspondentieadres: Cort van der Lindenstraat 131 4463 VG Goes Mama is opgebaard in het rouwcentrum van Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar donderdag 27 januari van 19.00 tot 20.00 uur. Een samenkomst zal worden gehouden vrijdag 28 ja nuari om 11.15 uur in genoemd rouwcentrum, waar na aansluitend om 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Vlis singen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het heengaan van mijn ADRIE, onze Pa en Opa Adriaan Jan Bakker hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Haamstede: Idske Bakker-de Boer Dreischor: Idserd, Roy Serooskerke: Arian en Marja Goes: Marja, Wijnand, Arlinde, Gerben 15 januari 2005 Repel 16 4328 CG Burgh-Haamstede Het deed ons goed dat u na het overlijden van onze lieve moeder en oma Johanna Francina Sinke-Florijn uw medeleven en belangstelling toonde. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Biezelinge/ 's-Gravenpolder Januari 2005 uitvaartverzovgi de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies ng gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Wie een sterk staaltje van ondernemerschap toont wil dat graag laten weten. Ga constructief te werk en vertel het aan de juiste mensen. Nieuwsgierig naar 'de Ondernemer'? We zijn dé business-to-business krant voor Zuidwest-Nederland en we verschijnen de eerste woensdag van de maand in een oplage van 209.000 exemplaren. INFORMATIEBLAD VÖOR ONDERNEMERS IN ZUIDWEST-NEDERLAND Meer informatie? www.deondernemer.com of bel (0113) 31 SS 00 "...en ze sloegen Heel Hard.. Mijn vader en moeder waren bang. Wij ook. Mijn broertje kon niet ophouden met kui len. Daarom schoten ze kern dood. "...en ze sneden de keel door van mijn zoon en zijn vrouw. De ingewanden werden opgekan— gen als een waslijn. Ik moest er onder door kruipen..." "...ze vermoordden mijn ouders. Met mijn kleine zusje ben ik ket bos ingelopen. Ik liep heel veel dagen met mijn zusje op mijn rug. Ik moest de kele tijd kuilen..." "...mijn doekter en kaar man zijn toen vermoord. Hu zit ik met kun baby. Hoe moet ik die in leven kouden? We kebben al twee dagen niks gegeten..." "...en toen zeiden ze tegen mijn vader dat kij bij ons op sckoot moest liggen. Ze sneden zijn hoofd. eraf. We zijn drie dagen blijven zitten met dat koofd..." Tineke Ceelen, Stickting Vlucht elii "Ik bespaar u de foto's van dezi mensen. Hun gezickten spoken we] de kele dag door mijn koofd. Mij kart springt zowat van woede. Wi kunnen wat doen. U ook." STICHTING VLUCHTELING WORD VRIEND VAN EEN VLUCHTELING www.vluchteling.org Meest besproken voedingssupplement nu ook in Nederland vrij verkrijgbaar! Sinds de introductie van SAM-e in Amerika, 3 jaar geleden, is SAM-e het meest besprokenVoedingssup- plement. Nooit eerder werd er overeen natuurlijk product in korte tijd zoveel positiefs geschreven. SAM-e is een lichaamseigen stof die vanaf de geboorte door het lichaam wordt aangemaakt, en werkt als brand stofvoor het vernieuwen en herstellen van onze cellen. Vanaf het 25ste jaar neemt de productie geleidelijk af, en daardoor gaat ons lichaam steeds minder goed functioneren. Het gevolg is dat we ons minder energiek voelen en ook geestelijk minder weerbaar zijn. SAM-e is nu als natuurlijk voedingssupplement verkrijgbaar, en wordt vaak door mensen gebruikt die somber en lusteloos zijn, door mensen die een extra steuntje kunnen gebruiken in stress-situaties. Met SAM-Combi-E blijft u geestelijk en lichamelijk fit en energiek. Waarom SAM Combi-E? fI SJ y Voor een geestelijke balans en opgewekt gevoel Rustgevend en ontspannend Positieve en opbeurende invloed y Helpt bij vermoeidheid y Voor nieuwe energie (binnen enkele dagen merkbaar verschil) èrr nieliw-- rEPATENTEERDEl G SAM-e PURE/ www.samcombie.nl Tegen inlevering van deze bon ontvangt u op verpakking SAM Combi-E® 30 tabletten Van 39,95 voor 34,95 Goes: Drogisterij De Rode Pilaren, Lombardstraat 6 Zierikzee: DA Beauté Kik, Appelmarkt 24 Lekker in mijn vet met SAM Combi-E! Burgh-Haamstede: DA Drogisterij Kik, Ring 1 5 PZC SCHOUWEN DUIVENLAND

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34