O PZC Familieberich ten Monique Boonman n Monique Boonman dinsdag 25 januari 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Op donderdag 27 januari hopen onze ouders en grootouders M. J. Wagemaker en C. Wagemaker-Oosse 50 jaar getrouwd te zijn. U bent van harte welkom op de receptie op 29 janu ari van 15 tot 17 uur in grand café Helder, Hoge- zoom 139 in Renesse. Ie haartjes, je oortjes, jouw snoetje dat neusje, dat mondje, je voetje. Die handjesalles zo verstild, we hadden het zo graag anders gewild. Je bent nu een sterretje dat flonkert in de nacht en we weten dat je ergens op ons wacht. Met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze zoon en mijn broertje Stan Bosch 18-01-2005 21-01-2005 Dennis en Sandra, Mathijs Prins Bern hardst raat 11 4471 PW Oud Sabbinge De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Dag Stan We hebben je niet gekend, maar toch ben je voor altijd in onze gedachten geprent. Opa en oma Ron, Anita, Sander en Mark Lieve Stan, Zo mooi, zo klein, zo lief en teder. Je bent en blijft altijd onze kleine vriend. Taco, Carmen, Florian en Tobias Blankestijn Lieve Hanna, We hadden nog zoveel te kletsen maar nu is het stil We zullen je missen! Johanneke en Jan Willem Hoe sterk is de eenzame fietser... Lieve Hanna, Jouw warmte en wilskracht blijven voor ons een voor dbeeld. We zullen je zo missen. i Rob, Thea en Emma wensen we vertrouwen voor de toekomst. Hans, Marika, Loek en Juul Hanna, 'She's under my skin" Margreet, Gerdje Leo, Anneke en Johanneke Lieve Hanna We hadden zo graag willen zeggen: fijn dat je er weer bent." Het heeft niet zo mogen zijn. Hanna, dochter van onze vrienden Rob en Theo en zus van Emma is er niet meer. Een groot verdriet, een groot gemis. Rolf en Carla Monique en Jaimy Lieve Hanna Veel te vroeg... We zullen je missen; Marjolein, Judith, Petri, Gitta, Anneke, Lisetteen Jenny Mytylschool deSprïenke Zij gaf het beste van zichzelf Hanna Onze collega overleed na een lang ziekbed toch nog .«•erg onverwacht. Haar wilskracht heeft ons diep ge roerd en is een voorbeeld voor ons allen. Wij staan heel dicht bij haar, haar ouders en haar zus. Leerlingen, collega's, ouderraad medezeggenschapsraad, management, bestuur van Stichting "de Korre". Mytylschool "de Sprïenke", Goes, 25 januari 2005 Onzichtbaar Een zucht is onzichtbaar, net als de wind. De nacht is onzichtbaar, als de dag begint. Onzichtbaar zijn de dingen, die ik kwijt ben. Die ik nooit meer vind, maar Met mijn ogen dicht zie ik alles, Wat mijn hoofd verzint. Lieve Hanna Het is zo stil zonder jou. We missen je heel erg. I Veel liefs, Kenny, Davy, Sattish, Wim, Pim, Teun, Rik, Dennis, Judith en Michiel I Gerdje, Marian, Jet, Bianca en Lisette I VSO-S3. "de Sprienke" Goes, 25 januari 2005 Hanna Je was bij ons met hart en ziel Betrokken en zorgzaam. Je was belangrijk. We vergeten je niet. Collega's en leerlingen van de VSO-afdeling van "ae Sprienke" Goes, 25 januari 2005 Geheel onverwachts is onze lieve MELLE in zijn slaap op 24-jarige leeftijd van ons heengegaan. Veel te vroeg en met nog zoveel leuke plannen! We zullen hem vreselijk missen! Melle van der Waals Amsterdam, t Middelburg, 28 mei 1980 23 januari 2005 Jessica Groos Martine van der Waals Els van der Waals-Brouwer Eelco, Jetske en Zwier van der Waals-Spanjer Er is gelegenheid om afscheid van Melle te nemen op woensdag 26 januari van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. De uitvaartplechtigheid vindt plaats op zaterdag 29 januari om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats aan Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de teraardebestelling zal plaats vinden. Daama is er de mogelijkheid tot condoleren in de con doleanceruimte van de begraafplaats. Correspondentieadres: Granaat 16 4337 MH Middelburg Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschou wen. Lieve Melle Nooit zullen we vergeten wat je voor mijn dochter en onze zus Jessica betekend hebt! Wat zullen we je missen Ad, Loes, Colin, Wesley en Mike Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Melle van der Waals oud-werknemer Wij wensen alle nabestaanden veel sterkte toe. Namens alle medewerkers van Tence uitzendbureau vestiging Middelburg Tot ons groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het volkomen onverwachte overlijden van Melle van der Waals In de tijd dat Melle bij ons werkte, hebben wij hem le ren kennen als een gemotiveerde en zeer gewaardeer de collega. Wij verliezen een enthousiaste ploegmaat die zich al tijd inspande om een positieve bijdrage te leveren aan de samenwerking op onze afdeling. Wij wensen zijn familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Afdelingsleiding AL en collega's ploeg D ALCAN Primary Metal Europe Pechiney Nederland N.V. Met verslagenheid namen wij kennis van het plotse linge overlijden van onze collega Melle van der Waals Hij was bij ons werkzaam op uitzendbasis. Wij wen sen zijn familie en vriendin veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen. Directie en medewerkers ALCAN Primary Metal Europe Pechiney Nederland N.V. Met droefheid hebben wij vernomen dat veel te vroeg en geheel onverwacht is overleden onze medewerker Melle van der Waals Wij wensen Jessica, zijn ouders en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Medewerkers Vedior Vlissingen/Middelburg - muziek begint en eindigt met stilte - Op zondagavond 23 januari 2005 werd het stil. Onze vriend, vader, zoon, broer en oom is er niet meer. Hans Meuldijk - hij mocht maar 38 jaar worden - Goes: Sylvia Pepijn Terneuzen: Sjef Francien Koewacht: Sjef Marlies Lisa Thomas Wissenkerke: Ron Tim Hulst: Ad Anita Jos, Jessica Joris Clinge: Nelly, Georges t. Sylvio Sandra Buijs Ballot straat 17 4462 AM Goes Op vrijdagmiddag 28 januari om 16.00 uur wordt Hans in het crematorium van Middelburg gecre meerd. Na afloop is er gelegenheid om te condole ren. Hans wilde graag dat er afscheid van hem ge nomen werd in zwarte en/of witte kleding. Geen bloemen Geen toespraken Geen bezoek aan huis Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het droeve bericht van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Hans Meuldijk Wij verliezen in hem een goede vriend, een vakbe kwame projectleider en een steunpilaar in onze or ganisatie. Zijn optimisme en collegialiteit zullen in onze her innering blijven. Wij wensen Sylvia en Pepijn heel veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Directie en medewerk(st)ers van Raadgevend Ingenieursburo F. Koch B.V. Allant Architecten B.V. Koch Projectmanagement Elk afscheid is de geboorte van een herinnering Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat de heer Hans Braai de man van onze collega, totaal onverwacht uit het leven is weggenomen. Wij allen willen Jannie en familie sterkte wensen dit verlies te dragen. Collega's afdeling Facility Management Rijkswaterstaat Zeeland Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega Joop Pepplinkhuizen Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, en verdere fa milie veel sterkte toe bij het verwerken van dit ver lies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G. Y. M. van Rooij, voorzitter J. H. P. Waasdorp, secretaris Enige en algemene kennisgeving Op 20 januari 2005 overleed onverwacht Marian Daub geboren op 1 december 1930 te Bindjei (voormalig Nederlands Indië) Judith Sanders Executeur Magdalenastraat 3, Goes Correspondentieadres: Herengracht 283-III 1016 BK Amsterdam De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben woensdag 26 januari om 16.15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg. Vooraf is er van 16.00 uur tot 16.10 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ont moeten in de condoleanceruimte van het crematori um. Enige en algemene kennisgeving. Dankbaar dat hij niet verder hoeft te lijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat in zijn vertrouwde omgeving is overleden onze vader, schoonvader en opa Theodoras Soetermeer sinds 14 december 1999 weduwnaar van Anna Maria Kreffer Rotterdam, t Middelburg. 30 september 1930 24 januari 2005 Middelburg: Cees en Diane van der Waal Donna Middelburg: René en Sandra van der Waal Cindy, Amèl Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van het lacob Roggeveenhuis voor de goede zorgen. Corresponden t ieadres Goudplevierhof 8 4332 CM Middelburg De overledene is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg, al waar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 28 januari van 09.00 tot 09.30 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend om 10.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de ontvangkamer van het cre matorium. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze broer en zwager Kees de Fouw op de leeftijd van 75 jaar. Colijnsplaat: P. de Fouw Colijnsplaat: S. Geelhoed-de Fouw OostburgsJ. de Fouw E. de Fouw-Villée De Heer is mijn herder mij ontbreekt niets psalm 23 Verdrietig maar dankbaar voor de vijftig jaar dat wij samen waren is na een kort ziekbed van mij heenge gaan naar zijn Schepper mijn lieve man Hendrik Koolstra in de leeftijd van 75 jaar. Vlissingen: Tanny Koolstra-Hoogstrate 4385 AA Vlissingen, 23 januari 2005 Westerzicht 1 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag a.s. van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den op donderdag 27 januari om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de .crematieplech tigheid zal plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Anita Ineke de R. Liliane Ellen de V. Maja Jeanette Annemarie Wendy de V. Monique V. Pieternel Nicole V. Audrey Rima Jacqueline Carla Joan Jill Antonia Dorine Anky Conny H. Astrid Edith Kathinka Anne Karin Marja Joyce Conny V. Marleen Janneke Tineke Saskia Sabine Linda Esther Ruud Jurry Carine Jean Nelleke Minja Gertie Diana Evelien Marijke Ellen C. Anja Marie-Cea Monique v.D Sanne Sylvia Marieke Nicole L. Gerda Jurgen Inge Karin Ingrid Mirjam Wendy R. Mandy Maroesja Ineke vd H. Jan Susan Lizanne Mary Camping Dishoek: Diana Crista Aad Achim Ulrich Tine Anja Marja Melanie I Alle personeelsleden van Roompot Recreatie voelen zich betrokken bij de onzekerfy omtrent hun collega In gedachten leven zij mee met familieleden van Monique en haar partner Wim Sn» Namens de Ondernemingsraad, R Hamelink, voorzitter Er zijn situaties waarvoor woorden niet toereikend zijn. Sinds 26 december is nog steeds vermist: onze lieve, sympathieke collega Samen met haar partner Wim Snoodijk genoot zij van haar vakantie in Thailand, De verschrikkelijke zeebeving die Oost Azie trof is er de oorzaak van dat tot op de d van vandaag nog niets van haar is vernomen. Hoe geven we nu gestalte aan onze ongerustheid, onze zorg, onze emoties en verdi Hoe laten we nu weten dat wij dagelijks meeleven, meevoelen met de ouders, de z» de familieleden en vrienden van Monique? Een betere manier als deze konden we niet bedenken. We hopen dat de warme gevoelens en de zorg die wij voor Monique hebben doorhi als steunend wordt ervaren. Dat is onze intentie. Ook de familie van Wim veel sterkte toegewenst. Directie Roompot Vakanties: H.J.van Koeveringe Y. Abdoun Reserveringsafdeling: 'I Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zwager en oom Henk Koolstra A. Hoogstrate j. Hoogstrate-Moelker J. Sinke-Hoogstrate K. Sinke Neven en nichten We moesten afscheid nemen van Sonja Kasander trouw lid van HVG Wees een Zegen Een goede herinnering achterlaten is het hoogste wat men als mens bereiken kan. Bedroefd, maar vol mooie herinneringen en dank baar dat zij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte, zacht en kalm is over leden onze dierbare moeder, schoonmoeder en oma Marijke de Smit-Persant Snoep weduwe van W. J. de Smit Paree, t Dirksland, 28 februari 1927 22 januari 2005 Marijke Bakker-de Smit Jan Bakker Jasper Bakker Angelique Carels Meike Bakker Wim de Smit - in herinnering - Suzanne de Smit-Comelisse Correspondentieadres: Fam. Bakker Oude Haven 4 4301 CKZierikzee De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 27 januari om 15.00 uur in het crematorium te Mid delburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Na een welbesteed leven en geheel voorbereid op het onvermijdelijke is vredig gestorven onze broer, zwa ger en oom Cornells Adriaan van Slingerland sinds 1985 weduwnaar van Johanna de Geer in de leeftijd van 82 jaar. Hellevoetsluis: P. van der Heiden van Slingerland Rotterdam: N.C. van Slingerland H.J. van Slingerland-Lagenveen Spijkenisse: R. van Slingerland en verdere familie 23 januari 2005 Haven Kloosternol la, Scharendijke Correspondentieadres: Mevr. P. van der Heiden Hofwijckstraat 11 3223 VD Hellevoetsluis Cor is thuis opgebaard, alwaar donderdag 27 januari van 10.00 tot 10.30 uur gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. De begrafenis zal aansluitend om 11.00 uur plaats hebben op de algemene begraafplaats te Scharendij ke. Vertrek vanaf het woonhuis om 10.45 uur. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw "De Putmeet" aan de Ingridstraat 32 te Scharendijke ge legenheid de familie te condoleren. Zoveel soorten van verdriet, ik noem ze niet. Maar één, het afstand doen en scht En niet het snijden doet zo'n pijn, maar het afgesneden zijn Omringd door die hem lief waren is na een kofój dig ziekbed van ons heengegaan mijn lieve man.w lieve vader en opa Jan de Boer in de leeftijd van 84 jaar. Joke de Boer-van Schehï Else en Ruud Rianne Sander Jan en Marian Mariët Renate en fan Anne-Louise Else-Marie 21 januari 2005 Volkèrakstraat 18 4301 XSZierikzee De dienst van Woord en Gebed zal gehouden* den woensdag 26 januari in de Ger. Kerk, Stö musstraat 35 te Zierikzee, aanvang 11.00 uur. Aansluitend nemen we om 13.00 uur afscheid' hem in het crematorium te Middelburg. WesteS Oude Havendijk 3. Voor de dienst is er van 10.00 tot 10.50 uur gel® heid tot condoleren in de zaal van de kerk. Na de plechtigheid in Middelburg is er alsnog 3 genheid elkaar te ontmoeten. Verhuisbericht Per 1 februari a.s. Van 84 naar 48. Tandartsenpraktijk Duvekotvan Kloetingseweg^ naar: Kloetingseweg 48 4462 BA Goes, 1: 0113-230459 Vanaf die tijd zal de praktijk verder gaan onder de naam DentaPPoint Begrafenis- en CremaUeverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vllssiip Telefoon 0118 - 413417-412772 Rouwcentrum. Van DishoeckstraatC® Familieberichten vervolg zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32