Dreischor pas na rust op stoom PZC Duiveland verovert op valreep een punt tegen Arendskerke T otale off-day bij Delta Sport Tafeltennissers Scaldina starten met fors verlies Westdorp kampiot libre eerste klasse Ouwerkerk kan streekgenoot slechts één helft bijbenen Keeper scoort met een uittrap bij Zonnemaire Louter zeges Scaldina-jeugd uitslagen wmmmmm maandag 24 januari 2005 door Ko de Ridder DREISCHOR - Gistermiddag was sportpark De Mol in Dreischor het toneel voor 'de Schouwse derby der lage klas sen'. Thuisclub Dreischor moest het opnemen tegen buurman Ouwerkerk. Zoals het aan zijn stand verplicht was, won Dreischor na een tanmie eerste speelhelft alsnog met 5-1. Dreischor is aan een goede serie bezig. De laatste vijf wedstrij den werden allemaal winnend afgesloten, Vandaar dat de num mer twee van de ranglijst favo riet was in deze derby. Ouwer- kerk-trainer Ronnie de Bruine: „We zijn hier gekomen voor het maximale en dat is een punt. We missen te veel talent en door een mindere mate van trainingsar- beid zijn we ook vaak conditio neel de onderliggende partij." Toch kon Ouwerkerk in de eer ste helft nog lange tijd meedoen. Dreischor keek een beetje de kat uit de boom en verviel in MIDDELBURG - Erwin van der Wekken maakte gistermiddag een historische goal. De keeper van Zonnemaire scoorde met een uittrap in het doel van tegen stander Jong Ambon 3. De goal mocht echter niet ba ten. want Zonneaire verloor het treffen in Middelburg met 7-5. Speler Maurice Hart had echter liever gezien, dat er helemaal niet gespeeld was. „Het was zo'n slecht veld. Door de glad heid was het onverantwoord om te spelen", vond hij. De start van Zonnemaire was slecht: 3-0 achter. Dankzij Hart, Edwin de Vlieger en keeper Van der Wek ken was de ruststand echter 3-3. Na de pauze liep Jong Ambon weg naar 6-3, waarna Steven Verseput 6-4 maakte. Na de 7-4 zorgde Maurice Hart voor 7-5. tempoloos spel. Hiermee speel de het de tegenstander precies in de kaart Peter van Beveren van Dreischor waagde nog een tweetal pogingen, waarbij voor al de goede vrije trap in de 41e minuut een beter lot had ver diend. Daarvoor was Fred van der Helm reeds geblesseerd ver vangen als gevolg van een actie van Ouwerkerk-speler Stefan van der Maas. In de 45e minuut kwam Dreischor toch op voorsprong. Peter van Beveren speelde Frank van der Helm keurig vrij en die zorgde voor de 1-0-rust- stand. Dreischor-trainer Kees Verwest na afloop: „Ik was min der tevreden over ons spel in de eerste helft, maar na rust heb ben we dat goed opgepakt. We zijn goed bezig met deze menge ling van routine en jeugd en er zit nog rek in deze groep." Na de rust was er een geheel an der beeld. Dreischor trok steeds meer het initiatief naar zich toe. Zag Frank van der Helm eerst nog een schot afketsen op de Ou werkerk-verdediging, daarna werd hij heel doeltreffend. In de 60e minuut had hij zoveel vrij heid dat hij vanaf twintig meter de bal beheerst achter Ouwer- kerk-doelman Jochem van de Bosch schoot. Dreischor op 2-0. Kort daarna een goede actie van Ouwerkerk. Op rechts werd de bal voorgebracht, maar Stefan van der Maas kopte naast. In de 66e minuut zorgde opnieuw Frank van der Helm voor een doelpunt na een corner vanaf de rechterkant. Twee minuten la ter een assist van Frank van dei- Helm en invaller Ingmar Struijs zorgde keurig voor de 4-0. Frank van der Helm: „De eerste helft hebben we te zwak ge speeld. We hadden geen greep op het middenveld en we kon den de spitsen niet bereiken. Na de rust hadden we daar een be ter antwoord op en behielden wij de greep op de wedstrijd." In de 69e minuut was er een klei ne communicatiestoring in de Dreischor-defensie. Casey Ok- ker profiteerde maximaal en scoorde voor Ouwerkerk de 4-1. In de 87e minuut werd de bal vanaf de rechterflank door Dreischor voor gebracht. Het was Daan Ruitenbeek die voor de 5-1-eindstand zorgde. Bijna was Frank van der Helm kort voor het eind nog een keer doel treffend geweest. Zijn inzet ging echter net naast. Maar op een steeds kouder wordend Sport park verlangde iedereen steeds mee naar het laatste fluitsig naal. Scheidsrechter P. de Lang, die bekwaam leidde en de kaar ten op zak hield, voldeed hier aan. Dreischor - Ouwerkerk 5-1 (1-0). 45. Frank van der Helm 1-0, 60. Frank van der Helm 2-0, 66. Frank van der Helm 3-0, 68. Ingmar Struijs 4-0, 69. Casey Okker 4-1, 87. Daan Ruitenbeek 5-1. Scheids rechter: P. de Lang (Dinteloord). Aantal toeschouwers: 60. Dreischor: Dennis Verwest, Jerry Verwest (70. Mark van der Linde), Leen van der Helm. Peter van Be veren, Raymond Sonneveld (70. Thijs Markusse), Daan Ruiten beek, Fred van der Helm (37. Ing mar Stniijs), Frank van der Helm, Sander Uijl, Mathijs Heerens, Kees-Jan Uijl. Ouwerkerk: Jochem van de Bosch, Oby Kikstra, Freek van Marle, Wouter van Marle, Sebastiaan de Vrieze, Sytse Veenstra (80. John Hage), Juiiën Totté, Stefan van der Maas, Peter Hillebrand, Eric-Jan van Dongen (62. Art Stoutjesdijk), Casey Okker. Ouwerkerk kon aan shirtjes trekken, maar Dreischor liet zich niet van de wijs brengen. De ploeg won de derby met 5-1. foto Marijke Folkertsma van onze sportredactie ZIERIKZEE - De tafeltennis sers van Scladina zijn de ren tree in de tweede klasse gestart met een 8-2-nederlaag tegen The Back Hands 3. Een treetje lager won Kerkwerve met 6-4 bij Oudelande. Scaldina 1 - The Back Hands 3 2-8: Hans Volken, Arjan Bom en Cor Smalheer werden min of meer weggespeeld tegen de de gradant uit de eerste klasse. Toch zag het er in het begin van de wedstrijd veelbelovend uit voor Scaldina. Na een alleszins aanvaardbaar verlies van Bom tegen Danny Roks pakte Volkeri zijn eerste punt door Pieter Lau- werijsse in vijf games te klop pen. Cor Smalheer deed hierop hetzelfde door Peter de Bruyn met twee keer 11-9, twee keer 9-11 en 11-7 te verslaan. Het dubbel Bom-Volkeri draaide vervolgens best aardig, maar ging toch verloren. Bij 2-2 ging Volkeri in vijf games onderuit te gen Roks en toen was het over en uit voor Scaldina. Oudelande 1 - Kerkwerve 1 4-6: Stoffel van de Wekken had niet zijn dag. Hij verloor drie keer, telkens nipt in vijf games. Mau rice van Slobbe en clubkam pioen Arie de Mik speelden wel op volle kracht, wat er toe leid de dat van Slobbe drie keer won en De Mik twee keer. Van Slob be had steeds maar drie games nodig. De Mik verloor alleen van Dick Moelker met 11-9 in de vierde game. De dubbel ging in vier games naar Kerkwerve. Scaldina 2 - Hotak'68 9 4-6: Jan Kik en Richard Smalheer waren maar met z'n tweeën en haalde toch nog vier punten binnen. Al lebei wonnen ze twee keer. bei den van Ralph van de Wenke en Jocqu Tempelaars. Verlies in het dubbel en tegen Sebas Jou- vinare maakte een gelijkspel on mogelijk. Effect'71 3 - Kerkwerve 2 5-5: Jaap Huigens smaakte één keer het zoet der overwinning. Al- bert de Vos en Appie Kroeze- man kwamen twee keer tot een winstpartij. Kroezeman won als enige van De Bruijne: 11-9, 10-12.10-12 en 7-11. Allen won nen van Van Duten. Het dubbel ging naar Effect. Middelburg 11 - Scaldina 3 6-4: Hans Jonker, Mario van Pope- ring en Bert van der Wielen had den een gelijkspel voor het grij pen. In de openingspartij ver loor Jonker bijvoorbeeld in de vijfde game met 10-12. Van Po- pering won twee keer en het dubbel, invaller Van der Wielen won één keer. Kerkwerve 3 - Oudelande 2 6-4: Met name Henk 't hart was op dreef. De Kerkwerve-voorzitter speelde alledrie tegenspelers van tafel, al kostte dat tegen Jan Kole en Annie Zonneville vijf ga mes. Jos Lindeman kwam tot de winst tegen Zonneville in de laatste partij van de avond, Ger ard Knol won eveneens van Zon neville. De dubbel Knol/'t Hart had een makkie. Scaldina 4 - Kapelle 7 7-3: Wim van der Wielen haalde fluitend drie overwinningen binnen. Broer Bert, die twee keer won, had het een stuk zwaarder want hij kon van Frans Sinke pas na 16-14 in de vijfde game de felici taties in ontvangst nemen. Ook Kees Deurloo moest er voor zijn twee zeges hard aan trekken. Kerkwerve 4 - Westerzicht 5 10-0: Een uithaal van jewelste van John Hage, Anja Plandsoen en Daan van de Hoek. Pland soen had nog de meeste moeite om de punten te pakken zowel tegen John Net als tegen Mein- dert v.d.Heide moest ze in 5 ga mes met hun afrekenen beide malen lukte dat: 11-9. Scaldina 5 - SVNB 3 6-4: Kop man Bert de Jong scoorde drie punten. Youri van Dijken twee en invaller Koop Broekhuizen pakte een punt van Lobberegt. Kerkwerve 5 - Westerzicht 6 8-2: Marcel van Slobbe, Fred van Slobbe en Edwin van de Bok kwamen zeer gemotiveerd aan de start. Fred van Slobbe veegde drie keer de tafel aan met zijn tegenspelers. De dub bel, vader en zoon Van Slobbe, won in vier games en dat zag er beslist niet naar uit na verlies in de eerste game met 1-11. Scaldina 6 - Scaldina 7 10-0: Broedermoord van Gerrit van den Bosch, Bram Vroegop en Ri ta van de Zande. Het was af en toe nipt, maar Koop Broekhui zen, Joop van Houdt en Johan de Bruine bleven op de nul staan. door Klaas Verspoor OOSTERLAND - Scheidsrech ter Cees Dalebout uit Nieuwer- kerk was na afloop de gebeten hond, maar de verwijten van Arendskerke-kant waren totaal ongegrond. De leidsman weiger de in blessuretijd een strafschop aan de bezoekers te geven en had daarmee het gelijk aan zijn zijde. Mede door zijn besluit ein digde het duel Duiveland - 's-Heer Arendskerke in een 2-2-gelijkspeI. Voor 's-Heer Arendskerke wa ren de druiven zuur. Het was niet alleen zo dat de ploeg in blessuretijd een voorsprong ver speelde maar de Bevelanders claimden ook nog eens een penalty, toen Frank Goedegebu- re in de zestienmeter onderuit ging. Dalebout, die kort op de si tuatie stond, gaf Arendskerkg niet meer dan een corner. Duiveland haalde op dat mo ment opgelucht adem. De Oos- terlanders zagen zo nog bijna het zwaarbevochten punt als sneeuw voor de zon verdwijnen. Eén ding is na twee wedstrijden in het jaar 2005 in ieder geval wel duidelijk: Duiveland is niet goed uit de winterstop geko men. Trainer Jan Heikamp had zijn analyse klaar. „Dit was ZIERIKZEE - Het eerste jeugd- team van tafeltennisvereniging Scaldina won vrij gemakkelijk met 9-1 van TTVO 1 dat maar met twee spelers kwam opda gen. Koen en Niels van Velthoven wonnen ieder drie keer en Den nis Smalheer tweemaal. Het tweede team met Wim van dei- Wielen, Nicole Verbraak en You ri van Dijken behaalde een 6-4-winst op Middelburg 7. Van der Wielen won driemaal en Verbraak en van Dijken ieder tweemaal, plus winst in het dub belspel. Het derde jeugd team met Rinus van der Wielen, Mar- tijn van der Maas en Martin Khatchanov versloeg Kapelle 2 met 7-3. De drie Scaldinaspe- lers wonnen allen tweemaal plus het dubbelspel. weer een moeilijke pot en weer moeten wij tevreden zijn met een punt. Voor de winterstop hadden we ook van deze wed strijden, maar toen wonnen we ze gewoon. En voor de winter stop lieten wij de ploegen ko men, maar nu laten ze ons het spel maken en wachten ze meer af wat wij doen." Tegen Arendskerke speelde de winnaar van de eerste periodeti- tel slechts één kwartier naar be horen. Heikamps startopstelling week op een aantal posities af van die tegen SKNWK. Zo liet hij Dennie le Comte en Barry Steenpoorte om disciplinaire re denen, beide spelers sloegen een training over, aan de kant. Zo kreeg Jan IJzelenberg weer eens een kans in de basis en zag ook Bart-Jan van Damme zijn goede invalbeurt tegen SKNWK be loond worden met een plek bij de eerste elf. Van Damme greep zijn kans in de eerste helft niet. Vooral de op bouw van achteruit, bij hem en bij John Bolle, liet veel te wen sen over. Tot overmaat voor ramp was daar voor Duiveland ook nog eens een vroege treffer van Arendskerke. „Die twee te- gengoals mogen nooit zo val len", mopperde Heikamp na af loop. Bij de eerste goal zag René Zwart zich gedwongen een te rugspeelbal, onder druk van een Arendskerke-aanvaller, op te pakken. Ondanks een muur van zeven man opende Walter .de Kok de score, na breedleggen van Frank Goedegebure, uit de indirecte vrije trap. Duiveland kreeg daarna kleine kansjes en even hoopte de ploeg, toen Marcel de Bruine in het strafschopgebied van Arendsker ke in een duel met Wouter van Gilst naar de grond ging, op een strafschop. Toch bleek het Oos- terlandse spel simpelweg te ge haast en te weinig werd de ruim te aan de zijkanten benut. Tien minuten voor rust leidde een lichte overtreding op Ronald Zwager, die vrij ongelukkig was in zijn acties, tot een vrije trap. Ook hier kon een zeven-mans muur geen soelaas bieden. Lex Zwang krulde de bal over de muur langs doelman Arno Wis se: 1-1. Nog geen minuut later was Leen IJzelenberg, die ook al niet kon overtuigen, het dichtst in de buurt van de 2-1. In de rust gooide Heikamp zijn elftal om. Van Damme ging naar de kant, Dennie le Comte kwam in het veld en Lex Zwang ging van achteruit spelen. Toch leidde een slordigheid van Zwang in de 66e minuut de 1-2 in. Zwang verslikte zich in het eigen strafschopgebied in de be hendigheid van Frank Goedege bure. De slimme speler tikte de bal naar Robin Loopik die René Zwart, die ook al niet goed opge steld stond, verraste: 1-2. In een te laag tempo zocht Dui veland daarna naar de gelijkma ker. Pas in de slotminuten kreeg Duiveland zijn momenten. Eerst was Marcel de Bruine vlak bij de 2-2 en zes tellen in blessure tijd haalde Dennie le Comte zijn gram. Van dichtbij bezorgde bij Duiveland alsnog een punt. Duiveland-'s-Heer Arendskerke 2-2 (1-1). 7. Walter de Kok 0-1, 35. Lex Zwang 1-1, 66. Robin Loopik 1-2, 91. Dennie le Comte 2-2. Scheidsrechter: C.A. Dalebout (Nieuioerkerk). Gele kaart: Edo van Beek (Duiveland), Jamo van de Kreeke en Dennis op't Hof (Arendskerke). Aantal toeschou wers: 125. Bijzonderheden: Duive land speelde met rouwbanden om en voor aanvang van het duel werd één minuut stilte in acht ge nomen wegens het overlijden van ex-voorzitter en erelid Henk van der Werf. Duiveland: René Zwart, Edo vein Beek, Bart-Jan van Damme (46 Dennie le Comte), John Bolle en Mamix van der Hulle; Wilmar van de Sande (66. Barry Steenpoorte), Lex Zwang, Leen IJzelenberg en Jan IJzelenberg, Ronald Zwager en Marcel de Bruine. door Wim Kakebeeke NAALDWIJK - Terwijl de ene kater pas is verwerkt, staat de volgende alweer voor de deur. Het zijn niet bepaald de leukste tijden voor handbaltrainer Jaap Niemans. Voor de tweede keer in korte tijd trokken de blauw - hemden van LifeDesign/Delta Sport aan het kortste eind. Na ETC was ditmaal Westlan- dia te sterk: 23-22. Niemans: „We hebben vandaag een ca deautje weggegeven." Na afloop van de vierde seizoensnederlaag zat Niemans er als een geslagen man bij. Hij baalde zichtbaar als een stekker. „Ik ben hier niet gelukkig mee", verzekerde de Nieuwerkerker. „Dit kost dagen om te verwerken." Terwijl onder meer concurren ten als Saturnus en HVL steeds verder weglopen van de Zierik- zeese beloften, vraagt Niemans zich vertwijfeld af wanneer de neergang stopt. Ondanks een veelbelovende start, komt de middenmoot in rap tempo dich terbij. Zondag komt HVL op be zoek in Zierikzee. „De ploeg is snel hersteld. Daar ben ik van overtuigd", voorspelde Nie mans. „We moeten 'er wel voor waken dat we niet in tieve spiraal terechte zijn toch twee flinke t In de spannende en gaande vertoning wan punten bij Delta Spo: dig te tellen. Hoekspi Sluijs was een van die jes in Naaldwijk. Var, doelpogingen waren e cesvol. Joey Aertssei eentje meer voor zijn maar had daar wel a gingen voor nodig. Acl het op sluitpost Jacei na niet veel beter gi werd slechts één tijc teld. De dekking oogd „Waarom het vandaag te? Ik weet het niet. Ee lige beginfase zijn \vi wend. Maar vandaag dat zich niet alleen tot fase. -Het liep gewoon complete off-day noe, toch? Bij 12-10 dacht i alles kon. Maar het vi zich niet. Op het laats! nog wel geknokt. Maa kant heb ik me vandaag gewaagd: wat zijn die toch aan het doen?" Scores Delta Sport: Joej 7, Guust Sluijs 6, Rick i Jordy Niemans en Bob u Erwin Bos 1 door Joop van den Oudenhoven BURGH HAAMSTEDE - Sjaak Westdorp uit Vlissingen is in Sportcentrum Westerschouwen persoonlijk kampioen geworden in het libre eerste klasse van het district Delta Zuid-West. In een bloedstollende finale bleef de biljert van van VEGABV Arie Streefkerk van Windenburg en clubgenoot Chris Coomans net Het zag er na de eerste wed strijddag niet naar uit dat West dorp ook nog maar een schijn van een kans zou maken op de ti tel. Hij had twee nederlagen op rij geleden en een moyenne om van te huilen. Ook clubgenoot Chris Coomans kwam slecht uit de startblokken. Arie Streef kerk en Paul Bodbijl van DOS profiteerden optimaal en namen de leiding in het klassement. Maar in de derde ronde kwam de ommekeer. Westdorp begon aan een inhaalrace en pakte drie overwinningen op rij op de tweede wedstrijddag. Hij rukte daarmee op naar de tweede plaats in het klassement. Bij aanvang van de zesde en laat ste ronde op de slotdag waren er nog altijd vier kanshebbers op de titel. Maar Bodbijl zag zijn kansen gereduceerd doa derlaag in de zesde Arie Streefkerk hield z sen intact en won in d ronde van William d« Het werd tevens zijn bi het toernooi met 16.25 hoogste serie van 61. Ti dat niet genoeg voor de li danks winst in 17 beurt laatste ronde op stred Bodbijl ging de titel s neus voorbij. Immers Westdorp versloeg op zi] Jo Goris in 12 beurten) een beter moyenne oi Streefkerk. Coomans w nog wel van Paul Bodbij ook voor hem gold d moyenne niet toereiken voor het goud. Westdorp verdiende mi overwinning een plaats li gionale finale, die in febi Goes wordt gehouden. Nguyen, als vijfde geëind haalde een fraaie promot de hoofdklasse met zijn"! Eindstand: 1. Sjaak BI VEGABV 7-10, 6.795, 53,1 Arie Streefkerk Windenba 6.388, 61; 3. Chris Cooma\ 5.787, 52; 4. Paul Bodbijl tt 5.904, 53; 5. Phuc Nguji 7.732 (promotie), 78; 6'. V" Jonge de Toekomst 7-6,4 7. Jo Goris 7-5, 4.805, 44; 1 Dorreman DOS 7-2, 4.535..1 Ronald Zwager (midden) probeert Patrick Kreule van 's-Heer Arendskerke van zich af te schudden. foto Marijke Folkertsma Zierikzee. ZieZaVo-competitie. Eerste klasse: Neffen d'Eule 2 - Tops International 12-1, moToren Boys - van Oeveren/WIK 4-3, Marktzicht - Neffen d'Eule 1 5-3. Neffen d'E. 2 13 12 0 1 36 121 - 29 vOever/WIK 13 9 1 3 28 75- 40 moToren Boys 12 6 1 5 19 53- 38 Marktzicht 13 5 0 8 15 49- 69 Neffen d'E. 1 13 4 2 7 14 48 - 67 Tops Int. 12 0 0 12 0 30- 136 Tweede klasse: Braber Groenvoorzie ning - MDO 6-1, Mainbalance - Nugrin/ Sjaak 1-4, FC Kerkwerve - IB Wijnste kers 0-5. Braber Gr. 13 10 1 2 31 63 - 27 Nugrin/Sjaak 14 9 1 4 28 70- 33 MDO 13 8 2 3 26 59- 39 IB Wijnstek. 13 4 2 7 14 48 - 56 Mainbalance 12 2 2 8 8 36- 57 Kerkwerve 13 2 0 11 6 23- 87 Derde klasse: SV Dreischor-IPZ 6-4, Stella Boys-Zeelandia 2-5. Garage SI. 12 11 0 1 33 77- 31 SV Dreischor 13 7 2 4 23 52- 33 Stella Boys 13 4 4 5 16 50- 45 IPZ 13 5 1 7 16 53- 66 Zeelandia 13 4 0 9 12 38- 68 Vuurtoren 12 3 1 8 10 44- 71 Paardensport Renesse. Dressuur RV Renesse. Paarden klasse Z2: 1. Daphne Schon- berger, Oberon (Renesse) 180; 2. Len- nard Bouwman, Romania (Renesse) 156. 2e proef: 1. Daphne Schonberger, Oberon, 181; 2. Lennard Bouwman, Ro mania, 160. Z1: 1. Elze Sophie Wisker- ke, Westveer's Reine (Z-Bev.) 201; 2. Sandra van der Bijl, Obsession (Renes se) 176; 3. Liesbeth van Oosten, Romy (Renesse) 168. 2e proef: 1. Elze Sophie Wiskerke, Westveer's Reine, 199; 2. San dra van de Bijl, Obsession, 181; 3. Lies beth van Oosten, Romy, 173. M2: 1. Marjolein van Aken, Rambo (Reness) 154; 2, Janine Boudens, Nickey (Braan- jenhoek) 150; 3. Tamara Groot Bleu- mink, Romanzo (Beatrix) 146. 2e proef: 1 Marjolijn van Aken, Rambo, 161; 2. Petra Verspuy, Noël (Eendrachtr.) 149; 3. Janine Boudens, Nickey, 148. L2: 1. Marieke Verrij, Lucky Luke (Renesse) 173; 2. Esther van de Panne, Non Stop (Renesse) 159; 3. Ilona de Vrieze, Sequi- to (Renesse) 142. 2e proef: 1. Marieke Verrij, Lucky Luke, 163; 2. Esther van de Panne, Non Stop, 156; 3. Ilona de Vrie ze. Sequito, 151. L1: 1. Silvia Romer, Sharon, (Schouwse R.) 164; 2. Coen Kie- senberg, Leonidas (Schouwse R.) 161; 3. Tamara Roos, Herodios (Renesse) 160. 2e proef: 1. Tamara Roos, Hero dios, 179; 2. Coen Kiesenberg, Leoni das, 156; 3. Claudia Bongers, Tafarel (Renesse) 150. Pony's Z1 cat. DE: 1Melissa van Tole do, Kyran (Schouwse R.) 185. 2e proef: 1. Melissa van Toledo, Kyran, 181 M1 cat. DE: 1. Annemarie Buth, Potter (Schouwse R.) 159. 2e proef: Made- leen Buth, Jolien (Schouwse R.) 153. L2 cat. DE: 1. Shirley Romer, Amethist (Schouwse R.) 156. 2e proef: j Romer, Amethist, 142. L1 c Shirley Romer, Nivera, 1. Sghirley Romer, Nivera, 15 Zaterdagvoetbal. Vierde kl Bevelanders - Wolfaart! (O-O). Cherry Strating 1-0, Ni se 2-0. Borssele - Apollo'6S Martijn de Graaf 1-0, Martijn B:c Ralf Sprong 2-1. Heinkensz««< lijnsplaatse Boys 1-1 (0-0). Menheere 1-0, Michiel van d< 1-1. Krabbend!jke - Kruininf» (2-2). Raoel Sandee 0-1, Dannyl 1-1, Onnie Scholten 1-2, Ruud: dijk 2-2, Ruud Lagendijk 3-2. SVD dekenskerke 5-0 (3-0). Mï Graaf 1-0, Ewout de Graaf 24 Goeman 3-0, Niels van den On Ewout de Graaf 5-0. VCK M 2-0 (2-0). Michel Meulmeefl (strafschop), Levon Scheibeler24 meldinge - Nieuwland 4-1 (14 Jeremiasse 1-0, Richard Jaccö Chris Kole 2-1, Chris Kole 3-1, P& le 4-1. Zierikzee. Recreatieve compw Poule A: vc Lob - Wea/Mevo» Big Boss - Schouwse bouwmW handel 1-2. Stand: 1. vc Lol)':1; Zeelandia 1 10-22, 3. Wea/H» 12-21, 4. Schouwse bouwntë handel 11-19, 5. Big Boss 12-9,0° land Vastgoed/Kwiek H3 11-5. Poule B: connexxion - Hfl Kroon/Wiska 1-2, Sgravo-deVfra Brogum 1-2, Praktijk Jan'ClW Ravia/Tolhoek Schilderbedrijf 3-0.' vaate Hypotheken - Profile Rinus Roon 1-2. Stand: 1. F center Rinus Roon 11-29, 2. n Jan/Cluzona 12-28, 3. HCR De«j Wiska 1 11-25, 4. Ravia/Tolhoe* derbedrijf 12-17, 5. BijdevaateW ken 12-15, 6. Brogum 12-11.' vo-de Verfbron 12-10, 8. con" 12-4. Poule C: HCR De Kroon/W® FIXET Schuddebeurs 1-2. 1000/Cluzona - Schilder deOuü H4 1-2. Stand: 1. 1000/Cluzona 11-29, 2. FIXET SS beurs 11-24, 3. De Brug der de Oude/Kwiek H4 12-21, Kroon/Wiska 2 11-16, 6. Sgravfr» keersopleidingen 11-8, 7 ZM» 11-7,8. WOZ 11-6. Poule D: Kwiek/Sporthuis Zien® - C 1000/Cluzona 1-2, DRVacfW» Wik 2 - Bolle Dier&Tuin/W Wea/Mevo'80 Dames 1 - maate2-1. Stand: 1. DRV accountants"» 11-32, 2. Wea/Mevo'80 Dames 3. C 1000/ Cluzona 12-22 Dier&Tuïn/Wik 1 12-21, 5. Men»" maate 11-15, 6. Kwiek/Sport^ zee D1 12-10, 7. Profile Tyre*® nus Roon dames 11-7, 8. We*1 Meisjes 11-3. «ff kif Oostérlo! I I 64 268

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34