m Familieberich ten C!3 GEBR. DOMMCUS BV Gaat u trouwen! Laat ze niet vallen Nationaal Epilepsie Fonds U wilde toch meer gaan bewegen? M GEEF U OP VOOR DE CURSUS REANIMATIE en/of AE maandag 24 januari 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Zó blij om je geboren zien worden zó elkaar liefgehad22 jaar lang zó veel verdriet om jou te moeten zien sterven En nu moeten wij afscheid nemen van ons kind en grote zus Hanna Johanna Theodora Hanna is geboren op 12 november 1982 in Vlissingen en zij is gestorven op 22 januari 2005 in Rotterdam Rob en Thea Emma Zuster van Donkstraat 21 4341 LSArnemuiden Hanna is thuis. Op vrijdag 28 januari nemen wij samen afscheid van Hanna om 13.00 uur in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Niet meer even knuffelen niet meer elkaar aankijken en elkaar begrijpen niet meer urenlang samen zijn niet meer stil zwijgend bij mekaar zijn niet meer samen lol maken niet meer elkaar de hersens inslaan niet meer de grote zus die er altijd was niet meersamen niet meer met z'n tweeën maaralleen Maar Hanna, ik zal nooit alleen zijn, want weet dat ik je altijd in mijn hart bij me zal dragen. Han, ik hou van je dikke kus voor m'n grote zus van je kleine zus Zeer bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen j van ons petekind, nichtje en achterkleinkind Hanna de Ridder in de leeftijd van 22 jaar. Dishoek: John en Cocky Bleijenberg Vlissingen: Patricia Bleijenberg Vlissingen: Oma Bleijenberg Thea, Rob en Emma heel veel sterkte bij het omgaan met dit grote verlies. And when the summerbreeze was gone, The memory lingered on. Hanna de Ridder Frank, Marion en Natascha Met droefheid hebben wij vernomen dat veel te vroeg is overleden Hanna de Ridder dochter van onze collega Rob de Ridder Wij wensen beide ouders, zuster en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Regionale Brandweer Zeeland, Collega's van de Gemeenschappelijke Meldcentrale Zeeland voor Politie, Brandweer en Ambulancezorg. Middelburg, 23 januari 2005 Bert Deze strijd kon je niet winnen maar voor ons blijf je de greatest. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Frank de Berny's Het is de herinnering die blijft Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde zoon, broer, schoonzoon, zwager en oom Christiaan Jacobus den Dekker Chris echtgenoot van Martina Adriana Minnaar 's-Gravenpolder, t Brielle, 13-05-1939 22-01-2005 P.M. den Dekker-Fierloos Ko en Betsy Elly en Leo J. Minnaar A. Minnaar-Sukkel Angelie en Olaf Neven en nichten Ambachtsstraat 57 Arnelaan 22 4431 BD 's-Gravenpoldér 4335 TD Middelburg Voor een zorgzame begeleioing UiTVAARTZORGCENTRUM De Bevelanden J.C. Hoekman Geideloozemo 20,4463 A| Goes (0113) 227525 Uw adviseur voor een uitvaartverzekering opmaat Verdrietig delen wij mede. dat toch nog geheel on verwacht van ons is heengegaan mijn lieve man. onze lieve, geweldige papa, mijn broer, onze zwager en oom Joop Pepplinkhuizen Ede, Vlissingen, 28 april 1939 22 januari 2005 Oost-Souburg: M.G. Pepplinkhuizen-Barten Oost-Souburg: Ron Middelburg: Marianne Kruiningen: F. Pepplinkhuizen Gouda: G.C.M. Weststrate-Barten ).C. Weststrate De Lier: H J.C. Barten P. Barten-Minderhoud en neven en nichten Adriatische Zeestraat 10 4388 GL Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 27 januari van 11.45-12.15 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te con doleren in de ontvangkamer van het crematorium. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van ons lieve nichtje Truus Mos-Versprille Wij wensen Hen heel veel sterkte. Addie t, Sjaak Truus, Kees Jaap t. Map Lennie, Johan t Veronica, Leen Hannie, Paul Aagje, Bé Leo, Gerda Truus t, Aart 20 januari 2005 "Abba, Vader" Vrijdag 21 januari 2005 is op 75-jarige leeftijd overle den mijn man, onze vader en opa Cornelis de Fouw Colijnsplaat: J.M. de Fouw-Korsuize Goes: Ina en Gert Jan Linda Sander Colijnsplaat: Ria en Leo Ronald Mark Tanja Heinkenszand: Gerda en Hans Anouk Manon Heinkenszand: Dini en Jan Paula Koen Westhavenstraat 27 4486 AC Colijnsplaat Naar zijn wens zal de crematieplechtigheid in beslo ten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Kees de Fouw echtgenoot van Jannie Korsuize Kruiningen: D. Koster-Korsuize P. Koster t Vlissingen: H.J. Korsuize t J. Korsuize-van Liere Colijnsplaat: M. Verburg-Korsuize PJ. Verburg P. den Engelsman-Korsuize H. A. den Engelsman Goes: J. Korsuize f A. Korsuize-Kapitein Colijnsplaat: A. Huibregtse-Korsuize L.M. Huibregtse Colijnsplaat, 21 januari 2005 Ga nooit heen zonder te groeten ga nooit heen zondereen zoen. Wie het noodlot zal ontmoeten, kan het morgen niet meer doen. Ga nooit weg zonder te praten, dat doet soms een hart zo 'n pijn. Wat je 's morgens hebt verlaten, kan er 's avonds niet meer zijn. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel on verwachts van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Sara Suzanna Kasander-Verduijn Sonja sinds 11 mei 1982 weduwe van Franciscus Kasander 18 mei 1928 f 22 januari 2005 Sehoondijke Vlissingen Koudekerke: Frans en Betsie Fabian en Maartje Bernudette Vlissingen: Charlie en Anja Danny en Leanne Wendy en Niels Westenschouwen: Nelleke en Frank Jasper Oost-Souburg: Ronald en Anja Marcel Patricia en Adrie Chelsea Jacqueline en Nick Neville Vlissingen, Mesdaglaan 10 Correspondentieadres: Aletta Jacobslaan 10 4385 JG Vlissingen Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcen trum van Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar woensdag 26 januari van 10.00 tot 10.15 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en Algemene Kennisgeving Bedroefd stellen wij u er van in kennis, dat vier dagen na het overlijden vgn zijn innig geliefde vrouw, nu ook is overleden, onze zwager en oom Gerard Post sinds 18 januari 2005 weduwnaar van Adriana Post-Mol in de leeftijd van 87 jaar. Familie Mol Goes, 22 januari 2005 Correspondentieadres: Beethovenstraat 31 4536 AG Terneuzen De begrafenis zal vandaag, maandag 24 januari, sa men met de begrafenis van zijn echtgenote plaatsvin den, om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na afloop van deze bijzondere plechtigheid is er gele genheid tot condoleren in de aula van Monuta op de begraafplaats. Met grote droefheid in't hart, maar tevens met dank baarheid voor alles wat zij voor ons gedaan en bete kend heeft, delen wij u mede dat van ons is heenge gaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maria Wilhelmina Pleijte weduwe van Johannis Kraaijmes in de leeftijd van 88 jaar. Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging die zij op de afdeling "Boterbloem" in verpleeghuis "De Stelle" mocht ontvangen. Zandvoort: Saar en Jaap Floor en Judith Marja en Louis Laura, Franka Breskens: Riet en Benny Matty Trey Oostburg, 22 januari 2005 Correspondentieadres: Visserijstraat 28 4511 BD Breskens De afscheidssamenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd en aansluitend de crematie, zal plaatsvinden op woensdag 26 januari om 14.00 uur in crematori um "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Plaats uw familie berichten in de PZC Uit onze familiekring is weggenomen onze lieve zus ter, schoonzuster en tante Maria Wilhelmina Kraaijmes-PIeijte Breskens: J. de Baare-Pleijte Vlissingen: S. van den Heuvel-Pleijte J. van den Heuvel Breskens: J. Pleijte-Cijsouw Breskens: S. Pleijte-Misilje Neven en nichten Zaterdagmorgen is onverwachts overleden mijn ge liefde broer onze oom en oud-oom Wilhelmus Besuyen weduwnaar van Cornelia Boone in de gezegende ouderdom van 89 jaar en 10 maan den. Middelburg St. Willibrord: J.M. Besuyen Dirksland: Cor en Ria Besuyen-Meijer Vlissingen: Anneke en Arno van de Bergh-Besuyen Emmeloord, 22 januari 2005 Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heengegaan, mijn lieve en zorgzame man, onze va der, opa en overopa Sebastiaan Rijnhout in de leeftijd van 89 jaar. Yerseke: A. Rijnhout-Vleugel Oost-Souburg: Johan en Ella Rijnhout-Welleman Jolanda en Marco, Joshua Patrick Yerseke: Bram en Stien Rijnhout-Hoebeke Marcel en Sylvia, Angie, Jay 23 januari 2005 Azalealaan 15a, 4401 GR Yerseke Overeenkomstig de wens van de overledene zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. "De Here is mijn Herder Psalm 25 Na een leven vol liefde en zorg is vredig van ons heen gegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Jenny Temminck-ten Napel in de leeftijd van 80 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "Ter Weel" te Goes voor de jarenlange liefdevolle verzorging. Krabbendijke: P.A. Temminck Krabbendijke: Harry en Janske Maaike, Aafke en Jasper, Gijs, Teun Conakry. Guinee: Evert en Barbara Jennifer, Jessica Waarde: Gerard en Marjan Marleen, Maarten Goes, 23 januari 2005 Nieukerckestraat 65,4413 EJ Krabbendijke Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 25 janua- ri van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van j zorgcentrum "Ter Weel", ingang via de Nieulande- i straat te Krabbendijke. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal i worden gehouden op donderdag 27 januari om 13.00 j uur in de Christelijk Gereformeerde Kerk, Biezeling- j seweg 6 te Biezelinge. Voorafgaand aan deze dienst is er in de zaal van de j kerk vanaf 12.15 uur eveneens gelegenheid tot af- i scheid nemen. Aansluitend zal om 14.30 uur de be grafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN. GLAS, R.V.S EN BRONS Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Wij maken er een geslaagde dag van. Bel voor informatie: Fotografie Sjaak de Kok Tel. 0113-213658 of 06-53641810 Bruidsreporlage's/portret/groeifoto/familiefoto's/produclfotografie Digitale bewerkingen. Bessenstraai 19 4462 CK Goes 'Helpt u mee met onze jaarlijkse collecte? Dit jaar van 6 tot en met 11 juni. Dan gaan we weer alles op alles zetten om zoveel mogelijk geld op te halen voor 120.000 mensen met epilepsie. Wilt u helpen? Een paar uurtjes maar. Ik weet zeker dat al die mensen met epilepsie, zoals mijn dochter,"u heel dankbaar zullen zijn. Net als ik. Alvast bedankt!' Bel: 030 - 63 440 63 De Macht van het Kleine Postbus 270 - 3990 GB Houten - Giro 222111 www.epilepsie.nl Wist u dat collecteren een heel gezonde bezigheid is? Het is goed voor de been- en armspieren, vooral als de collectebus gaande weg voller raakt. Komt u in de week van 13 t/m 19 maart graag in beweging als collectant voor het Reumafonds, meldt u zich dan aan bij Geertje van den Berg, T 020-589 64 71. MAX HAVELAAR BANANEN. BETER VAK SKU BETER «OOR DE BOER. BETER «008 NET Mlfl OAT IS DUS MAXIMAAL GEMETEN! Als u morgen getuige bent van een hartstilstand, wii dan hulpeloos toeschouwer zijn of geoefend hulpverien?! Reanimatie is levensreddend, maar kan niet uiteen boekje geleerd worden. Geef u op voor een praktische cursus die gemiddeld zo'n 4 tot 6 uur duurt. Toelatingsei zijn er niet. Leren defibrilleren met de AED Reanimeren in combinatie met de AED maakt de overlevingskans van een slachtoffer groter. De AED of shockbox is een belangrijk apparaat dat de hartactie rejf treert, gesproken opdrachten geeft en op een veilige en betrouwbare manier een stroomstoot kan geven. Iedereen in het bezit van een geldig reanimatiediploma, kan leren defibrilleren in een cursus van circa 3 uur. Reanimatie en AED zijn voor iedereen belangrijk, men vooral voor familieleden van hartpatiënten, brandweer,p« tie, portiers, sporttrainers, winkelpersoneel, mensen vanh openbaar vervoer etc. Meer weten? Voor Middelburg neem contact op met Reanimatie Middelburg. Contactpersoon mw. J.M.M. Kools-Dekker, telefoon 0118-62 60 20, e-mail: kools@zeelandnet.nl Voor Vlissingen neem contact op met het Rode Kruis, afdeling Vlissingen. Telefoon 0118 46 66 68, e-mail rkvliss@zeelandnet.nl Voor Noord- en Zuid Beveland neem contact op mefe Vrienden van de Hartstichting, afdeling Kapelle. Contactpersoon mw. A. Francke, telefoon 0113 34 2243, e-mail mfrancke26@zeelandnet.nl Voor andere plaatsen neem contact op met het Bureau Reanimatie van de Nederlandse Hartstichting, telefoon 0900 0400 020 (lokaal tarief), reanimatie@hartstichting.nl Nederlandsev/Hartstichting vrienden van de hartstichting

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 26