leder een kan diabetes krijgen PZC Van der Hooft Giro 999 e Baby's leprapatiënten op da eboorte bij moeder weggehaald! Gééf om lepra. LKPIU vrijdag 21 januari 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl What a wonderful world The colours of the rainbow So pretty in the sky Or also other faces Of people going by I see friends shaking hands Saying how do you do They really say I love you Een goed mens, een levensgenieter, mijn trouwe maatje, onze energieke vader heeft ons verlaten Evert Bleijenberg Vlissingen, 19 januari 2005 Vlissingen, 15 februari 1935 Vlissingen: Nanna Bleijenberg-Boe Nielsen 's-Heer Arendskerke: Flemming en Francisca Vlissingen: Bjame Vlissingen: Kim 4384 MA Vlissingen Rossinilaan 36 Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 24 ja nuari van 11.45-12.15 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Flavendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in Restaurant "Solskin", Boulevard Bankert 58 te Vlissingen. Overleden op 19 januari 2005 Evert Bleijenberg Vlissingen Rust, na een lange oneerlijke strijd, we missen je Evert. Een vriend is heengegaan Een makker niet licht vergeten Een horecaman in hart en nieren We zullen je missen. Beverwijk: Anneke Martin Paardekooper Diemen: Martin jr., Bemadette Samantha Paardekooper Diemen: Francina Paardekooper Dirk-Jan van Wonderen Beverwijk: Sissy Aad Paardekooper Bedroefd ontvingen wij het bericht van het overlij den van Evert Bleijenberg We zullen je missen. Personeel restaurant Sols kin Bedroefd ontvingen wij het bericht van het overlij den van Evert Bleijenberg Wij wensen de familie veel sterkte en kracht toe. Het voltallige personeel van "Hotel de Leugenaar" 19 januari 2005 Wegens het overlijden van de heer Evert Bleijenberg zijn Hotel Café Restaurant Solskin en de Leugenaar maandag 24 januari gesloten. Na een moeitevolle strijd van enkele weken is overle den mijn lieve vrouw en maatje Geertruida Jacoba Versprille echtgenote van Hendrikus Mos Geboren, 30-10-1931 Overleden, 20-1 -2005 Goes: H. Mos Weidezicht 37 4462 VK Goes U wordt uitgenodigd om afscheid van haar te nemen dinsdag 25 januari van 10.30 tot 10.50 uur in rouw centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes, waarna aansluitend om 11.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvin den in de aula van het rouwcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Met droefheid delen wij u mede dat, na een moeiza me strijd van enkele weken, rustig is ingeslapen onze lieve zus, schoonzus en tante G. J. Mos-Versprille echtgenote van H. Mos E. G. Hamelink-Versprille J. Hamelink Willem en Lucie Marieke Cristian Jan Willem en Ilona Sjaaken Bonnie Ellen Wendy Hans en Jose Eveline Amanda Middelburg, 20 januari 2005 Hij was er altijd Met raad en daad Nog zoveel te ge\>en Intens verdrietig laten wij u weten dat we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve, sterke vader en opa Jacobus Riekwel Ko weduwnaar van Corrie Meesen 25-11-1929 f 18-1-2005 Dankbaar, met respect en bewondering, herinneren wij ons zijn levenswijze. Kattendijke: Lia Riekwel Jan de Pooter Julie-anne en Maurice Guido Joost-Jan Hulst: Silvia Riekwel Gert Jan van Doeselaar Dimitri Willem-Jan Stijn Teun Westsingel 76 4571 VGAXel We nemen afscheid van Ko op maandag 24 januari om 10.30 uur in "De Halle", Rooseveltlaan la te Axel. Aansluitend willen we hem begraven op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in Restaurant 'A Table', Noordstraat 22 te Axel. Met droefheid delen wij u mede dat na een kort ziek bed rustig is ingeslapen onze geliefde schoonzuster, tante en nicht Neeltje van Rooijen-Roelse Ander t en Rien t Kees en Truus Kes t en Marie Piet t Wannes t Pietje t en Willem f Ploon en Jaap Tante Marie Neven en nichten Westkapelle, 18 januari 2005 De HERE zal uw uitgangen uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. Psalm 121:8 Hendrik Adriaan van der Werf - Henk - 22 oktober 1925 19 januari 2005 Drager van de eremedaille in zilver verbonden aan de orde van Oranje-Nassau en van het Ereteken van orde en vrede met gespen 1946-1947-1948-1949 Bruinisse: H. van der Werf-Nouwen Hans van der Werf Ousmane van der Werf-Diallo Bijou, Antoine, Raoul Jack van der Werf Gerda van der Werf-van Goch Roos, Rik Haverstraat 24 4311 CP Bruinisse De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den maandag 24 januari in de kerk van de Hervorm de gemeente te Oosterland, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis "Oosterhof", St. Joostdijk 27 te Ooster land. Enige en Algemene Kennisgeving Bedroefd stellen wij u ervan in kennis, dat geheel on verwacht van ons is heengegaan, mijn innig geliefde vrouw, onze zus, schoonzus en tante Adriana Post-Mol in de leeftijd van 82 jaar. G. Post Familie Mol Goes, 18 januari 2005 Correspondentieadres Beethovenstraat 31,4536 AG Temeuzen De begrafenis zal plaatshebben maandag 24 januari om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van Monuta op de Begraaf plaats. Veilig in Jezuv1 armen Veilig aan Jeziuthart. Dankbaar voor de liefde waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd, delen wij u verdrietig mede dat is overleden mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en onvergetelijke opa Jacob Jan van Sluijs Veere, 16 juni 1918 t Middelburg, 19 januari 2005 W. M. van Sluijs-Blok Wilma van Strien-van Sluijs Co van strien Miriam en Paul Annemarie 4335 AP Middelburg Breeweg 55 Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, al waar gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdag 22 januari van 15.00 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 24 januari om 14.00 uur in de aula van de algemene be graafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Met droefheid geven wij kennis dat onze geliefde broer, zwager en oom Jacob Jan van Sluijs echtgenoot van W. M. Blok in de leeftijd van 86 jaar is overleden. Ritthem: J. G. Dijke-van Sluijs Middelburg: I. J. van Sluijs Rotterdam: L. van Sluijs-Bliek 's-Heer Arendskerke: J. Blok-Joosse Middelburg: M. L. Dingemanse-Blok Neven en nichten 19 januari 2005 We zullen je missen buurman Jaap Familie Bommeljé Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden de heer J. H. Bostelaar Hij was erelid en medeoprichter van de Protestantse Christelijke Ouderen Bond afdeling Middelburg. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur PCOB afdeling Middelburg Treurniet om mij, want ik ben tevreden Treur niet om tnij, want ik heb het goed Treur met mij, omdat we niet meer samen zijn Hou me vast in je gedachten Maar laat me nu maar gaan. Dankbaar voor de vele jaren, waarin wij van haar goedheid en levensblijheid mochten genieten, geven wij u kennis dat, thuis, omringd door alle liefde en zorg die zij zo verdiende, is heengegaan mijn lieve zuster en onze allerliefste tante Elizabeth Maria van der Klift in de leeftijd van bijna 97 jaar. Wij danken de medewerkers van Allévo zorg- en dienstverlening en de vrijwillige thuiszorg voor de liefdevolle zorg aan haar besteed. Zierikzee: H. Bouwens-van der Klift Kapelle: Marian Buitenhek-Hendrikse Bert Buitenhek Simone en Hans Bas Tom Zierikzee: Adrie Kleppe 16 januari 2005 St. Domusstraat 67 4301 CN Zierikzee De crematie heeft in familiekring plaats gehad te Middelburg. Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven en deelneming te ontvangen na het plotseling overlijden van mijn lieve, dappere en zorgzame vrouw en mijn dier bare moeder Tannetje de Bokx-den Boeft Bij alle verdriet en rouw was het ons tot steun, dat zovelen met ons meevoelden en ons hun deelneming betuigden. Wij willen u hiervoor allen hartelijk bedanken. G. J. de Bokx C. M. de Bokx Temeuzen, januari 2005 Dankbetuiging Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te be danken, omdat er zoveel blijken van medeleven wa ren, hetzij per post of door aanwezigheid in de uit vaartdienst, van mijn lieve man Johan de Feijter betuig ik u ook namens onze familie onze oprechte dank. J. L. de Feijter-den Hammer Schoondijke, januari 2005 Dankbetuiging Voor de vele blijken van deelneming na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Laura Gijsel-Verbeke betuigen wij onze oprechte dank. Uw medeleven in welke vorm dan ook, was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blij ven. Familie Gijsel-Verbeke Eede, januari 2005 Come unto Him all ye that labour, come unto Him that are heavy laden, and He will give you rest (The Messiah, G.F. Handel) De vele kaarten, brieven, bloemen, telefoontjes, bezoek jes, gesprekken en gebeden Hartverwarmend was uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve broer, zwager en vriend We bedanken iedereen die Jaap gesteund of verzorgd heeft. Speciaal de medewerkers van het Sint Jans Hospice de Casembroot te Middelburg. We troosten ons met de woorden van Jaap: "Ik heb mijn leven in Gods hand gelegd" Familie Walhout Familie Doorns s-Heer Abtskerke, januari 2005 Voor de vele blijken van medeleven, ontvangen na het plotseling overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zeer zorgzame moeder, (schoon)dochter en (schoon)zuster Maria Maatje Slootweg-Jansen betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel per soonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. N. Slootweg Martin en Joanne Marleen, Jaap, Johan, Lianne Familie Jansen Familie Slootweg Waarde, januari 2005 Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC VGravcnpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland 1 üitv aartvzrzor_ de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: Nvww.degrootdekam.nl SAMEN VOOR Help de vluchtelingen van Soedan jubilerend Diabetes Fonds plaatst uw gezondheid centraal Het Diabetes Fonds bestaat 25 jaar. Geen reden voor een feestje, want diabetes bestaat nog steeds. Het probleem neemt jaarlijks zelfs toe, onze jubileumwens luidt daarom: de groei van het aantal diabe tespatiënten moet vanaf nu afnemen. Helpt u? Tip: check uw kans op diabe tes. Dat kan via www.lang zaljeleven.nl. Deelnemers maken kans op een jubi leumverrassing! U vindt daar info over diabetes en prakti sche Leef-Langer-Adviezen. Al 850.000 mensen met diabetes in Nederland Diabetes is ongemerkt uit gegroeid tot een ware volks ziekte. Wereldwijd zijn er al 177 miljoen patiënten. Neder land telt minstens 850.000 mensen met diabetes; daarvan weten ruim 400.000 zelfs niet dat zij diabetes hebben. In ons jubileumjaar willen wij graag ook die onbekende dia beten opsporen, ledereen kan daarom gratis zijn gezondheid testen via www.langzaljele ven.nl. Een stille epidemie? Ja! Diabetes treft 1 op de 20 Ne derlanders en de verwachting is dat het aantal mensen met diabetes in 2020 met 35,7% is toegenomen. Jaarlijks komen er minstens 65.000 diabetici bij. De oorzaak voor de snelle stijging is een combinatie van vergrijzing, overgewicht, onge zonde voeding en te weinig beweging. Diabetes komt ook op steeds jongere leeftijd voor. Het is al gewoon onder veertig en dertig jarigen. Er zijn zelfs tieners met type 2 diabetes. Diabetes: sluipmoordenaar Gemiddeld wordt diabetes pas na 7 jaar ontdekt. Hoe langer men diabetes heeft, hoe groter de kans op complicaties als hart- en vaatziekten, nieraan doeningen, aantasting van het gezichtsvermogen, erectie stoornissen en been- en voe tamputaties. Van de mensen met diabetes overlijdt uitein delijk zo'n 70% vroegtijdig aan hart- en vaatziekten. Tip: Laat u bij twijfel testen door uw huisarts. Met één druppeltje bloed stelt de huis arts vast of u diabetes heeft. Help diabetes de wereld# Het Diabetes Fonds heeftop hulp nodig. Alleen dan kunie( we: onderzoek blijven uitvoeia om meer te leren overfe betes werken aan preventie en f nezing van deze zeer ern stige ziekte het steeds groter worderj aantal mensen met diabeia stoppen het aantal onbekende dé ten drastisch verminderen ledereen kan diabetes krijg;; Een gift aan het Diabew Fonds is écht een invested in de gezondheid van uzelf. Helpt u? Diabetes moet dew reld uit! a Diabetes U Tel. 033-46 2205! Stationsplein 139, 1 3818 LE Amersfoort info@diabetesfonds.nl www.diabetesfonds.nl www.langzaljeleven.nl Geef aan diabetes en geef om jezelf Gïl"0 5766 Mer VETES ANPËREN WERP Z.E HAAR VERDEREr i-EVEW OP GfRoOT-CHATILUOK) DCOl? TE MAAR dA, HET" WAREM VAAK 0OW^S MEW SEN EW l=R WERPSAJ OOK KIUDERBW G^BOREW. MAAK AW<3Sr VOOR BESMETTfAJ^ WAS ZO ^KOOT PAT IDE MOEPERS HUM K/UP MIET zEU= MCX-KTPW OP- voEDeio. pjs eer$r/= va<$ ai wrrp HRr B'J HBM Jan Kruis reisde voor de Leprastichting naar Suriname en ontdekte daar het geheim van de leprozerie Groot-Chatillon: Moeders met lepra werden gedwongen hun baby op de dag van de geboorte af te staan. Deze maand verschijnt het stripalbum 'Jan, Jans en de kinderen in Suriname'. Een avontuurlijke jungle speurtocht leidt tot de ontroerende hereniging van zo'n ééndagsmoeder en haar baby. Geënt op het ware verhaal van 'leprababy' Florine Vyent (42), die nu in Amsterdam woont. Voorkom het leed, dat aan de onuitroeibare ziekte lepra kleeft en word donateur van de Leprastichting JA, ik help de Leprastichting. j Ik word structureel donateur en machtig u om tot wederopzegging per maand kwartaal halfjaar J jaar af te schrijven van mijn bank/giro rekening. Als ik ten minste 30,- op jaarbasis doneer, ontvang ik een unieke, door Jan Kruis handgesigneerde kunstdruk van de omslag van 'Jan, Jans en de kinderen in Suriname'. Ik machtig u om eenmalig af te schrijven van mijn bank/girorekening. Rekeningnummer: Naam: m v Voorletters: Leeftijd: Straat: Postcode: Plaats: Gratis handgesignea* kunstdruk van de omslag*»' 'Jan, Jans en de kinderen i" Suriname' van Jan Kruist structureel donateur wordt Album bestellen Bestel het album 'Jan, Janssn kinderen in Suriname'vb www.leprastichtmg.nl Leprastichting: 020-59 5059. Ingangsdatum: Handtekening: 81 Vul de bon in en stuur hem op in een envelop naar: Leprastichting, Antwoordnummer 19353, 1000 WD Amsterdam. Postzegel hoeft niet. JZ» Ofgeefuopviawww.leprastichting.nl STICHT -i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 46