Meester In de kleuterklas Hendrikse geniet van de jeugd I lij ar ter Dorreman erug van weggeweest 19 FS en Brouw jnsrijk voor peede periode Peter van Beveren zorgt voor ervaring bij jeugdig Dreischor afeltennissters SAR ebben gouden kans Remise Van Wely en Sokoiov Van Poortvliet naar Dinteloord Record voor basketballer James Dubbelslag Sanchez in Australië Heister in hoofdtoernooi Kroatië Fina benadert Athene voor WK uitslagen Jack Schipper vertrokken bij Zeelandia Middelburg vrijdag 21 januari 2005 IRIKZEE - Enkele Schouwse ,bs maken nog aanspraak op minnen van de tweede-perio- litei. Met name DFS en Brou- rshaven in de vierde klasse B. aan met FSV de komende duels uitmaken wie zich i'jlst voor de nacompetitie. zo lang mogelijk voor te komen, mag Wekeinde geen misstap wor- e begaan. Het doelsaldo zal, aals in de eerste periode die ff0nnen werd door Bruse weieens van doorslagge- idebetekenis kunnen zijn. .'S speelt uit tegen Smerdiek. Uis won de ploeg van Edwin Sens, die nog geen nieuwe iheeft, met 5-0. Brouwersha- 1 heeft het op papier, uit te- Jevo, eenvoudiger. Bruse js( dat, hoopt op een misstap ,FSV, ontvangt Stavenisse. j klasse hoger nemen de zor- voorZSC-trainer Leen Kos- loe. Met het uitduel met ïrevoor de boeg, zal het niet «allen dat snel te verande- Yerseke is gastheer van fiWK, De Bevelanders gin- week tegen WHS Ionderuit en zijn gebrand op goed resultaat. Duiveland thuis Arendskerke. Uit i: Duiveland, door treffers Bany Steenpoorte en Ro- i Zwager, met 2-1. iondag is het voor Zierikzee de tweede klasse E een weer- met John de Frel. Aan de sie ontmoeting met de ■trainer en zijn Halsteren ld Zierikzee weinig goede irmeringen over. In Zierikzee id het een kansloze 4-0-ne- rlaag voor de mannen van i Wijnands en Romeo van De zege op Uno Animo Zierikzee wél van het nodige trouwen hebben voorzien, de rijfde klasse B speelt Re- se in Goes de belangrijke dstrijd tegen Robur. Beide sshebben 22 punten en vech- achter Hansweertse Boys en aschor om de derde plaats, tor speelde nog wel een wed- pnimder dan Renesse. Zon are hervat de competitie in reserve vijfde klasse met de Nstrijd tegen het derde elf- b Jong Ambon. door Klaas Verspoor DREISCHOR - Toeval of niet, sinds de komst van Peter van Be- veren draait Dreischor bovenin mee in de vijfde klasse B. Feit is in ieder geval dat Van Beveren voor de nodige balans zorgt in het elftal van trainer Kees Ver west. Zondag mag de nu 33-jarige Peter van Beveren opnieuw be wijzen dat hij van grote waarde is voor de huidige nummer twee van de ranglijst. Dan komt Ou- werkerk namelijk naar Dreischor toe en van oudsher zijn dat altijd confrontaties die voor Dreischor (en voor Ouwer- kerk) niet de eenvoudigste zijn. Peter van Beveren maakte 'tot nu toe maar één Dreischor tegen Ouwerkerk mee. „Uit wonnen we met 3-1, maar dat was inder daad een moeilijke wedstrijd voor ons. Ik vind dat Ouwer kerk een redelijke ploeg heeft." Zijn eerste duel met Ouwerkerk werd mogelijk door de overstap die Van Beveren na vorig sei zoen maakte. Vanaf zijn zeven de jaar verdedigde hij de kleu ren van Zierikzee. „Ik heb daar een leuke periode gehad en heb nog steeds een rood-zwart hart" Met de hoofdmacht van Zierik zee voetbalde hij in de derde en vierde klasse van .het zondag voetbal. Door een onwillige knie, Van Beveren kampte met een chronische slijmbeursontste king, stopte hij tijdelijk met voetballen. Het betekende het einde in het eerste elftal van Zie rikzee. „Ik ben in 2000 gestopt vanwege die knie. Toen heb ik ook samen met een compagnon een eigen zaak opgestart. Een dakdekkersbedrijf. En dan zit je natuurlijk nogal eens op je knie ën. Ik was in juni voor mezelf be gonnen en in november kreeg ik weer last. Vandaar dat ik toen maar besloot te stoppen." Toch kroop het bloed waar het niet gaan kan en na anderhalf jaar besloot Peter van Beveren zijn schoenen weer uit de tas te halen. In het vierde elftal van Zierikzee ging hij samen met zijn broer 'een potje ballen' voor DfJoop van den Oudenhoven KGH-HAAMSTEDE - Bij persoonlijk kampioenschap re eerste klasse, dit weekein- in Sportcentrum Westen- bwen in Burgh-Haamstede, islens één deelname opmer- I', Die van Koos Dorreman Renesse, lid van biljartber- bgDOS Nieuwerkerk. iDorreman vroeger een vas- raarde in finales, vorig jaar il het angstig stil rond de muit Renesse en was hij vrij- I onzichtbaar of hooguit toe- ouwer, Plotseling staat hij er 5 Wat was er loos met de bil- liefhebber pur sang? Hij on een knie-operatie, maar irmee had zijn absentie naar •0 zeggen niets te maken, ijn knie werkt weer goed. ®!s hij nog stram, maar dat kwestie van tijd. Daaraan 'het niet. Maar ik had vorig een heel slecht seizoen, lukte, de moed zakte. Ik ht: Koos je wordt ouder, het dt allemaal minder. Het in mijn oren zitten. Ik tgrote moeite me te handha- HDELBURG - Nog nooit had- tie tafeltennissters van ^Rabobank zo'n grote kans titel in de eerste divisie 111 tie competitie die morgen ij. Degradant Red Stars van de bond eredivisie 'Ten spelen, dus voor het 51 heft SAR geen gedoodverf- Mkandidaat. 't Hooft- van SAR n ook vol optimisme 'fut. „Als we alledrie spelen ff'w? kunnen, hebben we een kans op de titel. competities ging het Nu hoopt 't Hooft dat het *r zal gaan. „Simone de Wordt steeds beter en te- het eind van de competitie 3 ue Naomi Schelfhout ook 3r oude niveau." De voor- ®fte concurrent van SAR is onhorst. =st spelende Zeeuwse Pjiteam is TTC Middel- tiat promoveerde naar de Als routinier zou Van Beveren omschreven kunnen worden als meester in een kleuterklas. Een kleuterklas die Dreischor heet en dit seizoen uitstekend pres teert. „We draaien hartstikke goed. Wat mijn rol is? Een beet je achterin alles regelen. Zorgen dat iedereen goed staat." Zoals wel vaker: aanvallers ver kassen naarmate ze ouder wor den richting verdediging. „Bij Zierikzee heb ik niet echt veel als verdediger gespeeld. Alleen onder Kees Hagesteijn heb ik weieens een half seizoen rechts back gestaan. Maar ik vind het wel lekker als laatste man. Je mist, omdat je wat ouder wordt, toch wat snelheid, je bent kwets baarder. Het is achterin gewoon makkelijke! voetballen." Totnogtoe scoorde Peter van Be- veren éénmaal voor Dreischor. Het was, tegen Hansweertse Boys, een belangrijke treffer. Dreischor klopte de koploper mede door Van Beverens doel punt mët 3-2. „Dat was een pit tig potje", weet hij zich nog te herinneren. „Maar dat zijn wel de leuke wedstrijden. Dat is ook zo tegen Robur, NVS en Renes se. Dat zijn ook ploegen die wil len voetballen." Van Beveren heeft het gevoel dat er nog veel rek in het huidi ge Dreischor zit. „We draaien nu al goed mee en het scheelt na tuurlijk ook dat we nog geen blessures hebben gehad. Maar als ik ons middenveld zie: daar voetballen Sander Uijl, Frank en Fred van der Helm en Ray mond Sonneveld. Wij winnen de wedstrijden vaak op het midden veld. Er zit nog wel wat meer in. Het zijn allemaal jonge jongens. En qua coaching kan ik ze ook best nog wat leren." Peter van Beveren draait bij Dreischor alweer een half seizoen mee in een eerste elftal. „Je moet er wel iets meer voor doen. Maar het gaat goed. Zolang mijn knie het maar houdt." foto Dirk-Jan Gjeltema Blessurevrij de gezelligheid. Dreischor-trai- ner Kees Verwest benaderde Van Beveren al voor het vorige seizoen, maar kreeg toen nul op het. rekest. Er lag een aantal re denen ten grondslag aan de over stap die hij een jaar later toch maakte. „Ik voetbalde bij Zierik zee in een lager elftal en moest daardoor op zondag vaak vroeg weg. Ik woon sinds drie jaar in Dreischor en omdat wij thuis maar één auto hebben, leverde dat weieens problemen op. En ik ken Kees Verwest goed." Van Beveren twijfelde nooit over de overstap naar het zater dagvoetbal en draait alweer een half seizoen mee in een eerste elftal. Het voelt goed. „Je moet er wel iets meer voor doen. Na tuurlijk meer trainen, maar dat gaat goed. Zolang mijn knie het maar houdt." Van Beveren is al tevreden dat hij weer blessurevrij kan voet ballen, maar hij hoopt dit sei zoen wel bovenin mee te blijven draaien. Tegen Ouwerkerk re kent de rechtsbenige voetballer op een overwinning. „Kwalita tief gezien zouden we moeten winnen. Het moet eigenlijk geen probleem zijn. Ik gok op 3-0." ven en speelde ronduit slecht." Toen de nieuwe competitie be gon en Dorreman weer in het C2-team aan de slag ging, kreeg hij het goede gevoel en werd de zin in het spel als vanouds. Hij schreef in voor de voorwedstrij den en zie: het was er weer. Op gelucht haalde de 63-jarige bil jarter adem. „Ik kan het nog." Dit weekeinde heeft hij er weer zin in, al behoort hij niet direct tot de favorieten. Dat zijn onge twijfeld de Vlissingers Sjaak Westdorp en Chris Coomans van VEGABV. Het verschil in moyenne tussen deze twee en de rest is groot. Toch is een herbo ren Dorreman een gevaarlijke outsider, dat zal zondag blijken als de balans wordt opgemaakt. In de voorrondes verloor hij slechts één keer. Van clubge noot Paul Bodbijl, die nu ook van de partij is. Arie Streefkerk van BV Windenburg is de derde Schouwenaar in de finale. Er wordt op vier tafels gespeeld. De partijen gaan over 130 ca ramboles en starten vandaag om 19.00 uur. Morgen en zondag wordt om 13.00 uur gestart. De finale is zondag rond 15.30 uur. WIJK AAN ZEE - Het enige Nederlandse treffen in de A-groep van het Corus schaaktoernooi eindigde gisteren in remise. Ivan Sokolov en Loek van Wely (foto) deelden in de vijfde ronde na 23 zetten het punt. Het was de 17e remise tussen de twee grootmees ters in de 31e partij. Beide spelers wonnen zeven keer. Door de remise consolideerde Van Wely, 24e op de wereldranglijst, zijn plaats in de middenmoot met 2,5 punt uit vijf. Sokolov, nummer 20 van de wereld, komt op 1,5. ANP foto Toussaint Kluiters/ANP tweede divisie. De hoofdstede lingen mikken op behoud, maar hebben een verraderlijke poule getroffen, weet kopman Wim Wegman. „Afhankelijk van de opstellingen waarmee de andere teams tegen ons spelen, kunnen we kampioen worden, maar ook degraderen. Het is moeilijk te bekijken. Maar over degradatie maak ik me niet echt zorgen." Zelf is hij geblesseerd, maar teamgenoten Wesley Wegman, Marijn Veygen en Jan-Henk Bomhof zijn in vorm. De mannen van SAR degradeer den naar de derde divisie en stui ten in hun streven het verloren terrein te herwinnen op een am bitieus Arnemuiden. Daarmee zijn de twee voornaamste titel kandidaten genoemd. Ze begin nen ook tegen elkaar. Arnemui den komt met Stefan de Groot, Mare Hackenberg', Jan-Rien Meerman, Jan Steijn en Frank Boute. SAR bestaat uit Dennis Verdurmen, Pascal Neve, Wim 't Hooft en ex-Arnemuiden-speler Leon van Boven. door Klaas Verspoor ZIERIKZEE - De voetballers van Mevo spelen morgen thuis tegen Brouwershaven. Als het aan de 36-jarige Leon Hendrik- se ligt, is die strijd niet zomaar gestreden. Totnogtoe kwam Mevo in der tien duels niet tot punten. Toch komt het eerste punt er volgens routinier Hendrikse aan. Plet duel met DFS ging wel met rui me cijfers (7-1) verloren, maar er gloort hoop aan de horizon. Leon, de wedstrijd tegen DFS duurde voor jullie een helft te lang. Was je verrast dat de stand bij rust 1-1 ivas? Leon Hendrikse: „Ik was niet verrast, wel tevreden. Er zijn spelers bij het eerste van Mevo gekomen die wat kunnen. Het eerste halfjaar was niet waardig voor een eerste elftal en we wer den ook niet als een waardig te genstander gezien. Maar tegen DFS was het zeker de eerste helft heel erg leuk om te zien." Wat is er na de komst van Cock Knijnenburg als trainer alle maal veranderd bij Mevo? „Veel. Vanuit Mevo-kant is gezegd dat er' zes, zeven jonge jongens bij het eerste elftal moesten komen. Er zijn A-ju- moren ingepast, niet steeds de zelfde, en dat is een groot voor deel. Die jongens spelen dan een helftje met de A's, daarna met het eerste. Tegen DFS speelde ik met twee jonge jongens, Ste fan Pen en Erwin Fonteine, naast me. Maar vooral het feit dat de keeper van de A's bij ons op goal staat, is een voordeel. Dit is dé manier' voor Mevo om goed aan de toekomst te werken." Vorig seizoen had Mevo -Kim van Veen als doelpuntenmachi- ne: Nu lijk jij die rol te vervul len. Je scoorde al zeven keer. Ge nietje van je doelpunten? „Natuurlijk vind ik het leuk, maar ik ben meer een dienende speler. Ik heb meer plezier als ik een bal goed afgeef en voel me beter in de rol van aangever. Te gen DFS genoot ik er van dat Mark van der Linde mijn voor zet erin legde. Scoren was nooit echt mijn eerste prioriteit." Flet is voor Mevo vervelend om na dertien duels op nul te staan. Hoe gaat de groep daar mee om? „Dat het vervelend is op nul punten te staan, is niet meer aan de orde. Wat er is gebeurd rond om het vertrek van Cees van SINT-ANNALAND - Peter van Poortvliet wordt de nieu we trainer van Dinteloord. De opvolger van de in West-Brabant legendarische Johan Korten is nu nog werkzaam bij Noad'67 in Sint Philipsland, net als Dintel oord zaterdag-tweedeklasser. Johan Korten was veertien jaar lang het gezicht van Din teloord, maar besloot zijn heil te zoeken bij derdeklasser Kogelvangers. Dinteloord speelde in het verleden langere tijd in de eerste klasse en moet nu langzamerhand af scheid nemen van die gouden generatie. Het verjongings proces vorm geven, is dan ook' de belangrijkste opdracht voor de in Sint-Annaland woonachtige Van Poortvliet. NEW YORK - Met 27 punten, elf rebounds en tien assists heeft LeBron James als jongste basketballer ooit een 'tri ple-double' in de Amerikaanse competitie NBA gereali seerd. De speler van de Cleveland Cavaliers bereikte deze mijl paal twintig dagen na zijn twintigste verjaardag. Het oude record stond op naam van Lamar Odom met 20 jaar en 54 dagen. James leidde de Cavaliers naar een 107-101-zege op de Portland Trail Blazers. ANP/RTR VICTOR HARBOR - De Spaanse renner Luis Leon Sanchez heeft de derde etappe van de Tour Down Under op zijn naam gebracht. Hij maakte hiermee een einde aan de overmacht van de Australiër Robbie McEwen, die de eerste twee ritten won. Jans Koerts was de beste Neder lander op de 26e plaats. Na een wedstrijd over 139 kilometer van Glenelg naar Vic tor Harbor versloeg tijdritspecialist Sanchez de Belg Jo han van Summeren in de sprint. Met zijn etappewinst nam de 21-jarige renner ook de leiding in het algemeeiï klassement. ANP/AFP ZAGREB - Danny Heister heeft het hoofdtoernooi van de Open Kroatische kampioenschappen bereikt. Hij versloeg in de laatste ronde van het kwalificatie-evenement in Za greb de Deen Christopher Pedersen. Heister gaf slechts één game af (4-1). Trinko Keen was al geplaatst voor het hoofdtoernooi. ANP SYDNEY - Athene geldt als belangrijkste kandidaat om de organisatie van de wereldkampioenschappen zwem men van Montreal over te nemen. De wereldbond Fina heeft gisteren contact opgenomen met dé Griekse zwembond. „We onderzoeken nu of we het op korte termijn voor elkaar kunnen krijgen", ver klaarde woordvoerder Fotas Chitos van Griekse federa tie. De Griekse hoofdstad was al vanj)larL zich kandidaat te stellen voor 2009. Melbourne en Long Beach zien af van een kandidatuur voor de organisatie van de WK in juli. De twee steden wer den woensdag ook als vervanger genoemd, nadat de we- reldzwembond Fina het evenement terugtrohuit het in fi nanciële problemen verkerende Montreal. ANP Wijk aan Zee. Corustoernooi. Groot- meestergroep A, vijfde ronde: Soko lov (Ned) - Van Wely (Ned) 1/2-1/2, Mor- ozevitsj (Rus) - Anand (Ina) 0-1, Bruzon (Cub) - Short (Eng) 1-0, Topalov (Bul) - Grisjoek (Rus) 1/2-1/2, Polgar (Hon) - Adams (Eng) 1/2-1/2, Lekö (Hon) - Kram- nik (Rus) 1/2-1/2Svidïer (Rus) - Ponom- ariov (Oek) 1/2-1/2. Stand aan kop: 1. Adams, Leko 3,5, 3. Grisjoek, Topalov, Ponomariov, Bruzon 3. Grootmeestergroep B, vijfde ronde: Nijboer (Ned) - Stellwagen (Ned) 1/2-1/2, Ramirez (Cri) - Smeets (Ned) 0-1, Ernst (Ned) - Carlsen (Noo) 1/2-1/2, Kostenjoek (Rus) - Nikolic (Bos) Niel sen (Den) - Cheparinov (Bul) 0-1, Karja- kin (Oek) - Mamedjarov (Aze) 1/2-1/2, Stefanova (Bul) - Onisjoek (VSt) 1/2-1/2. Stand aan kop: 1. Mamedjarov 4, 2. Stellwagen, Cheparinov 3,5. Grootmeestergroep C, vijfde ronde: Jonkman (Ned) - Pliester (Ned) 1-0, Zjoekova (Oek) - Wempe (Ned) 1-0, Ge- orgiev (Mac) - Spoelman (Ned) 1-0, Lan- chava (Ned) - Mamedjarova (Aze) 0-1, L'Ami (Ned) - Muhren (Ned) 0-1, Negi (Ina) - Bosboom (Ned) 1/2-1/2, Alek- sejev (Rus) - Korotilev (Rus) 1/2-1/2. Stand aan kop: 1. Aleksejev, Georgiev 4, 3. Korotilev, Zjoekova 3,5. Lucky Day 3610: 15-16-18-20-22-25- 30-34-38-39-41-47-50-55-56-62-67-68-69 -80 (onder voorbehoud). Melbourne. Australian Open. Vrou wen, tweede ronde: Schnyder (Zwï/12) - Krajicek (Ned) 3-6 6-3 6-4, Da venport (VSt/1- Pastikova (Tsj) 2-6 6-2 6-2, Miskina (Rus/3) - Obziler (Isr) 6-4 6-2, Dementieva (Rus/6) - Tsjakvetadze (Rus) 6-2 6-1, Venus Williams (VSt/8) - Peng Shuai (Chn) 6-3 6-1, Molik (Aus/10) - Nakamura (Jap) 6-2 6-4, Sprem (Kro/13) - Garbin (Ita) 7-6 7-6, Schiavone (lta/14) - Perebiynis (Oek) 2-6 6-3 6-0, Likhovtsjeva (Rus/18) - Domini- kovic (Aus) 6-3 2-6 6-3, Dechy (Fra/19) - Washington (VSt) 6-7 (2) 7-6 (5) 6-2, Panova (Rus) - Jankovic (SMo/23) 3-6 6-4 6-2, Raymond (VSt/25) - Koukalova (Tsj) 6-0 6-1, Hantuchova (Slw/26) - Schett (Oos)6-4 6-0, Smashnova (lsr/27) - Tanasugarn (Tha) 6-2 6-2, Spears (VSt) - Golovin (Fra) 7-5 6-1, Vaidisova (Tsj) - Kostanic (Kro) 6-0 7-5. Mannen, tweede ronde: Roddick (VSt/2) - Rusedski (GBr) 6-0 3-6 6-2 6-3, Hewitt (Aus/3) - Blake (VSt) 4-6 7-6 (10) 6-0 6-3, Coria (Arg/6) - Mello (Bra) 6-4 6-7 (3) 6-3 7-6 (3), Henman (GBr/7) - Ha- nescu (Roe) 7-5 6-1 6-4, Nalbandian (Arg/9).- Ventura (Spa) 6-0 6-3 2-6 6-2, Canas (Arg/12) - Verdasco (Spa) 3-6 7-5 6-3 6-0, Lisnard (Fra) - Grosjean (Fra/14) 1/6 4-6 6-3 6-4 6-3, Nadal (Spa) - Joesjni (Rus/15) 6-1 4-6 4-6 7-5 6-3, Reynolds (VSt) - Pavel (Roe/17) 7-6 6-2 6-2, Gonza lez (Chl/23) - Andrejev (Rus) 7-5 6-2 6-3, Chela (Arg/25) - Carraz (Fra) 7-6 6-2 7-6, Davidenko (Rus/26) - Christophe Ro- chus (Bel) 6-4 6-4 6-2, Ferrero (Spa/31) - Zabaleta (Arg) 6-1 6-2 6-0, Melzer (Oos/32) - Healey (Aus) 6-3 6-2 7-6 (3), Kohlschreiber (Dui) - Massu (Chl) 6-0 2-0 opgave Massu, Stepanek (Tsj) - Her- nych (Tsj) 7-6 6-1 1-6 6-7 6-0. Dubbelspel, eerste ronde: Labadze/ Wassen (Geo) - Cermak/Friedl (Tsj/11) 7-6 6-3. Dijk bij Mevo was voor nie mand leuk. Maar door de komst van Cock is de druk weg bij het eerste. We werden door de club ook bekeken als zorgenkindje. Maar dat is, nu er ook jonge jon gens meespelen, veranderd. De sfeer is veranderd." Morgen spelen jullie thuis tegen Brouwershaven. Opnieuw zijn jullie de underdog. Wat ver wacht je voor een wedstrijd? „Ik denk eenzelfde als. afgelo pen zaterdag. We zullen een be hoorlijke eerste helft kunnen spelen. Maar de tweede helft zal moeilijk worden, met de junio ren die al een wedstrijd in de be nen hebben. Een meevaller is dat onze aanvoerder Eelco Ber- revoets terug is. Het wordt moei lijk. Uit tegen Brouwershaven waren we veel minder. Brouw is gewoon een goede ploeg." door Barry van der Hooft GOES - Jack Schipper is met on- middelijke ingang vertrokken bij Zeelandia Middelburg. De oe- fenmeester uit Vlissingen, die in september de eveneens opgestap te Wil Wijnands opvolgde, was nog steeds niet in het bezit van een contract en had bij het be stuur aangegeven voor 15 janua ri een overeenkomst op papier te willen hebben. Toen het con tract echter uitbleef, besloot Schipper per direct te stoppen bij de zondag-derdeklasser. „Tijdens het gesprek dat ik in september met het bestuur van de club had, zijn afspraken ge maakt en dan is het normaal dat die op papier worden gezet", legt Schipper uit. „Het contract wordt dan door beide partijen ondertekend, zodat je allebei weet waar je aan toe bent. Half november had ik nog steeds niets gezien en de penningmees ter vertelde me toen dat hij nog geen tijd had gehad. Er ging ver volgens weer een maand over heen en voor de wedstrijd tegen Hoek (op 8 januari) heb ik er weer naar gevraagd. Ik heb de voorzitter toen ook verteld dat ik het contract voor 15 januari wilde hebben en dat ik er an ders mee zou stoppen." Afgelo pen zondag, rondom het duel met HW'24, bleek dat er nog steeds niets geregeld was en in de afgelopen dagen ontving Schipper ook geen contract. Jack Schipper: „Ik vind dat der gelijke afspraken binnen één, twee maanden op papier moeten staan. Anders zou ik aan het eind van de rit wel eens het slachtoffer kunnen zijn. Ik zorg toch ook dat ik volgens af spraak op de trainingen en bij de wedstrijden ben? Het duurde me allemaal te lang en ik heb ook mijn principes. Daarom ben ik er nu mee gestopt." Hoewel Schipper zijn ongenoe gen verschillende keren uitte, kwam het vertrek volgens voor zitter Wim Vermeule toch nog als een verrassing. „Ik kan me niet voorstellen dat het uitblij ven van een contract de enige re den is dat Jack is gestopt", rea geert Vermeule, „We hebben af gelopen week nog lang met el kaar gesproken en zijn besluit verbaast me nog steeds. Ik heb nog nooit een trainer meege maakt die zo om een A4-tje ver legen zit. Na het vertrek van Wil Wijnands moeten we nu weer een oplossing zoeken. Dat zul len we na overleg met de senio rencommissie in alle rust doen."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 39