PZC Familieberich ten Familie berichten ARENSMAN Van der Hooft vrijdag 21 januari 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Op DV vrijdag 28 januari hopen wij te herdenken dat onze ouders en grootouders Huib Stouten en Marie Stouten v. d. Have 50 jaar getrouwd zijn. Adri Lia en Daan Annemarie Marjan Rianne U kunt hen feliciteren op vrijdag 28 januari van 19.50 tot 22.30 uur in restaurant de Grevelingen, Grevelingendam Bruinisse. Burg. v. d. Havestraat 4 4307 BD Oosterland Bedroefd geven wij u kennis dat na een kortstondige ernstige ziekte is overleden mijn geliefde dochter, onze zuster, schoonzuster en tante mevrouw Thonia Verhage-Muller echtgenote van M. Verhage op de leeftijd van 67 jaar. P. Muller-Hoogerheide H.J. Muller J. Muller-Okkerse Th. Muller (in herinnering W. Muller-de Waal L. Snijders-Muller (in herinnering) J.H. Muller J.M. Muller-Kik Neven en nichten Bruinisse, 20 januari 2005 Vlissingen, 15 februari 1935 What a wonderful world The colours of the rainbow So pretty in the sky Or also other faces Of people going by I see friends shaking hands Saying how do you do They really say I love you Een goed mens, een levensgenieter, mijn trouwe maatje, onze energieke vader heeft ons verlaten Evert Bleijenberg Vlissingen, 19 januari 2005 Vlissingen: Nanna Bleijenberg-Boe Nielsen 's-Heer Arendskerke: Flemming en Francisca Vlissingen: Bjarne Vlissingen: Kim 4384 MA Vlissingen Rossinilaan 36 Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 24 ja nuari van 11.45-12.15 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in Restaurant "Solskin", Boulevard Bankert 58 te Vlissingen. Overleden op 19 januari 2005 Evert Bleijenberg Vlissingen Rust, na een lange oneerlijke strijd, we missen je Evert. Een vriend is heengegaan Een makker niet licht vergeten Een horecaman in hart en nieren We zullen je missen. Beverwijk: Anneke Martin Paardekooper Diemen: Martin jr., Bernadette Samantha Paardekooper Diemen: Francina Paardekooper Dirk-Jan van Wonderen Beverwijk: Sissy Aad Paardekooper Bedroefd ontvingen wij het bericht van het overlij den van Evert Bleijenberg We zullen je missen. Personeel restaurant Solskin Bedroefd ontvingen wij het bericht van het overlij den van Evert Bleijenberg Wij wensen de familie veel sterkte en kracht toe. Het voltallige personeel van "Hotel de Leugenaar" 19 januari 2005 Wegens het overlijden van de heer Evert Bleijenberg zijn Hotel Café Restaurant Solskin en de leugenaar maandag 24 januari gesloten. Hoe wonderbaar is Uw getuigenis! Dies zal mijn ziel dat ook getrouw bewaren; Want d' oop 'ning van Uw woorden zal gewis, Gelijk een licht, het donker op doen klaren; Psalm 119 vers 65 (berijmd) Met intens verdriet geven wij u kennis dat na een le ven van toewijding en zorg voor allen die hem lief waren, toch nog onverwachts door de Heere tot Zich is genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Adriaan van Leeuwen - Adrie in de leeftijd van 70 jaar. C. M. van Leeuwen-Kurvink Peter van Leeuwen Lyfke van Leeuwen-van de Velde Arian en Monica Berdine en föhn Corianne Jack van Leeuwen in liefdevolle herinnering Hans van Leeuwen Esther van Leeuwen-Uyl John Serge Maurice foelie 19 januari 2005 Verseputseweg 11 4321 TC Kerkwerve De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. maandag 24 januari in de Chr. Geref. Kerk, Beatrixstraat 5 te Kerkwerve, aan vang 14.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in de kerk. - Geen bloemen Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen dat de Heere uit ónze familiekring heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Adriaan van Leeuwen - Adrie- C. van den Hoek-van Leeuwen - in herinnering - C. van den Hoek in herinnering - C. Donselaar-van Leeuwen in herinnering - N. Donselaar in herinnering - J. de Jonge-van Leeuwen T. de Jonge J. van Leeuwen in herinnering - T. Schot-Beeke B. Schot M. van de Velde-van Leeuwen J. C. van de Velde C. van Leeuwen C. P. M. van Leeuwen-den Boer neven en nichten Kerkwerve, 19 januari 2005 Voor ons geheel onverwachts heeft de Heere uit ons midden weggenomen mijn schoonzoon, onze zwager en oom Adriaan van Leeuwen - Adrie - Zierikzee: J. Kurvink Kerkwerve: M. C. Holm-Kurvink W. C. Holm neven en nichten Kerkwerve^ 19 januari 2005 Na een moeitevolle strijd van enkele weken is overle den mijn lieve vrouw en maatje Geertruida Jacoba Versprille echtgenote van Hendrikus Mos Geboren, 30-10-1931 Overleden, 20-1 -2005 Goes: H. Mos Weidezicht 37 4462 VK Goes U wordt uitgenodigd om afscheid van haar te nemen dinsdag 25 januari van 10.30 tot 10.50 uur in rouw centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes, waarna aansluitend om 11.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvin den in de aula van het rouwcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Met droefheid delen wij u mede dat, na een moeiza me strijd van enkele weken, rustig is ingeslapen onze lieve zus, schoonzus en tante G. J. Mos-Versprille echtgenote van H. Mos E. G. Hamelink-Versprille J. Hamelink Willem en Lucie Marieke Cristian Jan Willem en Ilona Sjaak en Bonnie Ellen Wendy Hans en Jose Eveline Amanda Middelburg, 20 januari 2005 Met droefheid delen wij u mede dat na een kort ziek bed rustig is ingeslapen onze geliefde schoonzuster, tante en nicht Neeltje van Rooijen-Roelse Ander f en Rien t Kees en Truus Kes t en Marie Piet t Wannes t Pietje t en Willem t Ploon en Jaap Tante Marie Neven en nichten Westkapelle, 18 januari 2005 Heden overleed tot ons groot verdriet mijn lieve, zorgzame echtgenoot, onze fijne vader en onze unie ke opa Jan van Tongeren Geboren 22 april 1925 Overleden 19 januari 2005 te Rotterdam te Haamstede H. A. van Tongeren-Meijer Jan en Hanne Rob en Mieke Ferry, Danielle Liesbeth en John Mariska en Patrick, Barbara, Alex Peter en Dilma Eline 19 januari 2005 Repel 10 4328 CG Burgh-Haamstede De plechtige uitvaartmis zal- gehouden worden maandag 24 januari om 10.30 uur in de O.L. Vrouwe op Zeekerk, Serooskerkseweg 2 te Burgh-Haamste de, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de be graafplaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er in de aula op de begraafplaats aldaar gelegenheid de familie te condoleren. De HERE zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. Psalm 1218 Hendrik Adriaan van der Werf Henk 22 oktober 1925 19 januari 2005 Drager van de eremedaille in zilver verbonden aan de orde van Oranje-Nassau en van het Ereteken van orde en vrede met gespen 1946-1947-1948-1949 Bruinisse: H. van der Werf-Nouwen Hans van der Werf Ousmane van der Werf-Diallo Bijou, Antoine, Raoul Jack van der Werf Gerda van der Werf-van Goch Roos, Rik Haverstraat 24 4311 CP Bruinisse De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den maandag 24 januari in de kerk van de Hervorm de gemeente te Oosterland, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis "Oosterhof", St. Joostdijk 27 te Ooster land. Groot is ons verdriet door het overlijden van onze zo dierbare broer, zwager en oom Hendrik Adriaan van der Werf Zijn steun en altijd omringende liefde zullen wij node missen. Zierikzee: W. van der Werf-Telle Oosterland: A. H. Kwaak-van der Werf en kinderen Januari 2005 Verdrietig zijn wij over het plotseling heengaan van onze zorgzame zwager en oom Henk van der Werf Ons medeleven gaat uit naar Henny, de kinderen en kleinkinderen. Bruinisse: Truus en Roel Ornée Brielle: Jacqueline en Martin Romein Bruinisse: Mieke en Joop Bolier Frank en Maarten Brouwershaven: Roeline Ornée Robin Sparkes Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze goede vriend Henk van der Werf Wij wensen Hennie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jan en Jo Beije Jaap en Tonia van der Maas Jaap en Jannie van't Hoff Gré Klaassen Henk en Jannie Dorst Oosterland, 19 januari 2005 Met droefheid heb ik kennisgenomen dat na een ja renlange vriendschap is overleden Henk van der Werf Ik wens Henny en de kinderen de kracht toe om dit grote verlies te dragen. Lenie Blokpoel-Janse Nieuwerkerk, 19 januari 2005 Wij hebben afscheid moeten nemen van onze fijne en goede vriend Henk van der Werf Wij hopen dat Henny en de kinderen de kracht van God mogen ontvangen om verder te kunnen gaan. Albert en Alie ten Klooster en kinderen 19 januari 2005 Wij hebben kennisgenomen van het droeve bericht yan overlijden van de heer H. A. van der Werf De heer van der Werf is gedurende een reeks van ja ren lid en voorzitter van onze vereniging geweest. Hij heeft in die jaren een belangrijke bijdrage gele verd aan het voortbestaan van ons koor. Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Oosterland, 19 januari 2005 Bestuur en leden van de Chr. Gem. Zangvereniging "Vooruitgang Zij Ons Streven" Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van H. A. van der Wert Henk was oud-voorzitter en erelid van onze vereni ging. Nog altijd was hij zeer betrokken bij de club. We zullen hem missen. Bestuur en leden SV Duiveland Enige en Algemene Kennisgeving Bedroefd stellen wij u ervan in kennis, dat geheel on verwacht van ons is heengegaan, mijn innig geliefde vrouw, onze zus, schoonzus en tante Adriana Post-Mol in de leeftijd van 82 jaar. G. Post Familie Mol Goes, 18 januari 2005 Correspondentieadres Beethovenstraat 314536 AG Terneuzen De begrafenis zal plaatshebben maandag 24 januari om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van Monuta op de Begraaf plaats. VeiltSi in Jezuj armen Veilig aan Jeztu1 hart. Dankbaar voor de liefde waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd, delen wij u verdrietig mede dat is overleden mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en onvergetelijke opa Jacob Jan van Sluijs 0 Veere, f Middelburg, 16 juni 1918 19 januari 2005 W. M. van Sluijs-Blok W'ilma van Strien-van Sluijs Co van strien Miriam en Paul Annemarie 4335 AP Middelburg Breeweg 55 Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, al waar gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdag 22 januari van 15.00 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 24 januari om 14.00 uur in de aula van de algemene be graafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Met droefheid geven wij kennis dat onze geliefde broer, zwager en oom Jacob Jan van Sluijs echtgenoot van W.' M. Blok in de leeftijd van 86 jaar is overleden. Ritthem: J. G. Dijke-van Sluijs Middelburg: I. J. van Sluijs Rotterdam: L. van Sluijs-Bliek 's-Heer Arendskerke: J. Blok-Joosse Middelburg: M. L. Dingemanse-Blok Neven en nichten 19 jt -12005 We zullen je missen buurman Jaap Familie Bommeljé Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden de heer J. H. Bostelaar Hij was erelid en medeoprichter van de Protestantse Christelijke Ouderen Bond afdeling Middelburg. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur PCOB afdeling Middelburg 'uil vaart erzorg i »g de Groot-de Kam ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Treur niet om mij, want ik ben ti Treur niet om mij, want ik heb het goed Treur met mij, omdat we niet meer sained Hou me vast in je gedachten Maar laat me nu maar gaan. Dankbaar voor de vele jaren, waarin wij vanb goedheid en levensblijheid mochten genieten,gen wij u kennis dat, thuis, omringd door alle liefdé zorg die zij zo verdiende, is heengegaan mijn h zuster en onze allerliefste tante Elizabeth Maria van der Klift in de-leeftijd van bijna 97 jaar. Wij danken de medewerkers van Allévozoif( dienstverlening en de vrijwillige thuiszorg voa'i liefdevolle zorg aan haar besteed. Zierikzee: H. Bouwens-van der Klifi Kapelle: Marian Buitenhek-Hendrfe Bert Buitenhek Simone en Hans Bas Tom Zierikzee: Adrie Kleppe 16 januari 2005 St. Domusstraat 67 4301 CN Zierikzee De crematie heeft in familiekring Middelburg. plaats g Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van meèfe en deelneming te ontvangen na het plotseling oveifi van mijn lieve:, dappere en zorgzame vrouw en mijn; bare moeder Tannetje de Bokx-den Boeft Bij alle verdriet en rouw was het ons tot steun, datzoid met ons meevoelden en ons hun deelneming betuigda Wij willen u hiervoor allen hartelijk bedanken, G. J. de Bokx C. M. de Bob Terneuzen, januari 2005 Uw belangstelling en medeleven na het overlijden moeder en oma Pieternella Constandse-Dorst heeft ons allen erg goed gedaan en daarvoor danki van harte. Kinderen en Dankbetuiging Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk lek danken, omdat er zoveel blijken van medelevens ren, hetzij per post of door aanwezigheid indeiil vaartdienst, van mijn lieve man Johan de Feijter betuig ik u ook namens onze familie onze opredü dank. J. L. de Feijter-den Ha« Schoondijke, januari 2005 Groot is de leegte die hij achterlaat, zeer waardig de herinneringen die wij zullen blijven koesteren. Bedankt voor het warme medeleven dat wij hebbenc vangen na het overlijden van mijn lieve man ei Martien Fierens Uw aanwezigheid bij de uitvaart, de vele kaarten, bez( jes en bloemen, de gesprekken en telefoontjes hebben veel goed gerdaan. Hanneke Fierens-Verton Kim Sanjana Schuddebeurs, Januari 2005 Come unto Him all ye that lak, come unto Him that are he and He will give you rest (The Messiah, G.F.Ik' De vele kaarten, brieven, bloemen, telefoontjes, ks jes, gesprekken en gebeden Hartverwarmend was uw medeleven tijdens de ziels na het overlijden van onze lieve broer, zwager en vrid Jaap We bedanken iedereen die Jaap gesteund of veiz heeft. Speciaal de medewerkers van het Sint JansH»? de Casembroot te Middelburg. We troosten ons met de woorden van Jaap: "Ik tö leven in Gods hand gelegd" Familie Walhout Familie Dooms 's-Heer Abtskerke, januari 2005 Voor de vele blijken van medeleven, ontvangenis plotseling overlijden van mijn innig geliefde vrouw,t lieve, zeer zorgzame moeder, (schoon)dochis (schoon)zuster Maria Maatje Slootweg-Jansen betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zo® soonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan N. Slootweg Martin en Joanne Marleen, Jaap, Johan, Familie Jansen Familie Slootweg Waarde, januari 2005 Urn Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. dc Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Bevelo^

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36