KORTINGEN 50^80% 10 150 25 NOEXCESS PZC Sluitingstijden familieberichten: Familieberich ten Gehandicapt of chronisch ziek word collectant U wilde toch meet gaan bewegen? LReumafonds HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LU» AMREF FLYING DOCTOR VERO MODA woensdag 19 januari 2005 S5J Overlljdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur. plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Je hebt je strijd gestreden Je hebt het als een moedig mens gedaan We zullen je erg missen We hielden zoveel van jou Een goed mens, een levensgenieter heeft ons veel te vroeg verlaten, mijn lieve man, onze lieve vader, stiefvader en opa Jack den Exter eerder weduwnaar van fanny Harinck Sliedrecht, Vlissingen, 27 juni 1951 17 januari 2005 Breskens: Anke den Exter-van Hoorn Gemonde: Werner en Che'ry Alysha Middelburg: Sandra en Ronald Edwin, Marijn Antwerpen: Esther Den Haag: Karei en Maaike Havenwestzijde 12 4511 AR Breskens Correspondentieadres: Van der Manderestraat 26,4381 VS Vlissingen Jack is opgebaard in de Van der Manderestraat 26 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatshebben vrijdag 21 januari om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de Belgische Loodsensociëteit, Boulevard de Ruy- ter te Vlissingen. Geen bezoek in Vlissingen. Verslagen zijn wij door het overlijden van onze schoonzoon en zwager Jack den Exter echtgenoot van Anke van Hoorn Middelburg: Karei van Hoom Chiel en Carien de Bree- van Hoom Vlissingen: Jenny van Hoom 18 januari 2005 Afscheid nemen doet pijn Toch was het fijn om de keren die er waren bij je te zijn Bedroefd nemen we afscheid van Jack den Exter Marian den Exter Rob, Robert en Rianne de Reu Hilda den Exter Wij wensen Ank, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Lieve Jack Je handen, je ogen, je lieve blik We zullen het altijd voor ons zien, zelfs met onze ogen dicht Marian en Rob Wanneer je terug blikt in het leven, blijkt alles snel te gaan. Het duurde allemaal maar even, dat ritme van een lach en een traan. Alles moest je uit handen geven, het levenstempo werd te zwaar. Maar één ding is altijd gebleven, dat is de liefde voor elkaar. Vol onbegrip en niet beseffend wat mij overkomt, en onvoorstelbaar dat ik hem moet missen geef ik u ken nis dat na een kort ziekbed is overleden mijn onver getelijke zorgzame levenspartner en maatje Ype Douma 13-12-1947 t 17-1-2005 Tanja Muller Ceta 4321 AX Kerkwerve Brieskerkestraat 2 Geen bezoek aan huis Geen bloemen Ingevolge de wens van Ype, die ik respecteer, zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGO! ANGO maakft) beter 3a0p0T:l5lo« leven mogelijk! Te'Sa4^"?43 Hij had nog zoveel plannen, hij wilde nog zoveel doen. Het is voorbij, het hoeft niet meer. 't is niet meer dan, maar toen. Dankbaar voor alles wat hij voor Tanja heeft bete kend, maar verdrietig dat dit geluk voor haar zo kort mocht duren nu haar maatje en onze zwager Ype is overleden. We zullen hem missen. Hans en'Beb Erik en Brigitte Thijn Stefan en Ilja Wim en Martha Ferdinand Ima en Jaap Marian en Lennart Marcel en Maria Niels, Eva Eline en Erik Kim 17 januari 2005 Stil en verdrietig zijn we na het overlijden van onze fijne vriend Ype Tanja veel sterkte en kracht toegewenst. Han en Carla Miranda en Jasper Erik Ineke, Willy Kerkwerve, 17 januari 2005 Onbegrijpelijk voor ons dat in zo'n korte tijd na een ernstige ziekte is overleden onze fijne en altijd be hulpzame vriend Ype Wij wensen Tanja alle kracht en moed toe om dit zware verlies te dragen. Hans en Martha Jos en Marian Jaco en Heieen 17 januari 2005 Bedroefd ontvingen wij het bericht van het overlij den van onze Ype We zullen je missen als vriend en collega, en wensen Tanja veel sterkte toe. Technisch Service Bureau T.S.B. Roosendaal, 17 januari 2005 IJl en ijdel, alles is ijdel. Het stof keert terug naar de aarde waar het vandaan kwam. En de levensgeest naar God die hem schonk. Prediker Ontroerd door haar moed, vastberadenheid en dank baar voor de mooie herinneringen geven wij kennis dat op haar eigen wijze en op haar zelf gekozen mo ment is overleden Helena Cornelia Johanna Govaarts Leny echtgenote van Johannes Adrianus Horst op de leeftijd van 59 jaar. Zij was voor ons een voorbeeld. Bergen op Zoom: Jan Horst Ken Horst en Babette Horst van Pelt Lieve, Jules Jan Horst en Monique Horst- Musters Vince, Sterre, Dante 4614 CM Bergen op Zoom, 17 januari 2005 Zandstraat 136 Mijn vrouw is thuis in haar vertrouwde omgeving, De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 22 ja nuari om 11.00 uur in de kerk van de H. Gertrudis, Grote Markt te Bergen op Zoom. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in restaurant Moerstede, Vogelenzang 5 te Bergen op Zoom. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. In plaats van bloemen graag een gift aan het Wereld Natuur Fonds, giro nr. 25 of aan Warchild giro nr. 6366. Wilt u indien u onverhoopt geen rouwbrief heeft ont vangen deze advertentie als persoonlijke kennisge ving beschouwen. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen'van het overlijden op 14 januari van de heer L. Everaars Oud-voorzitter van het bestuur van de Stichting Delta College Zeeland (één van de rechtsvoorgangers van het huidige ROC Zeeland) Gedurende een periode van 10 jaar heeft hij zich in gezet als secretaris en voorzitter van het bestuur van het Delta College en zo mede vorm gegeven aan de ontwikkeling van het beroepsonderwijs in Zeeland. Onze deelneming gaat uit naar zijn echtgenote, kin deren en verdere familie. ROC Zeeland College van Bestuur J. Lilipaly, voorzitter Cluster Economie A. Nagtegaal, clusterdirecteur Cluster Horeca Toerisme en Voeding W. J. C. M. Rops, clusterdirecteur Psalm 62:7 Hij is mijn rots en mijn heil Na een kort ziekbed is onverwacht van ons heenge gaan onze broeder Adrie Ventevogel Wij halen troost uit de wetenschap dat we Adrie zul len terugzien in het Huis van onze Vader en bidden God om kracht voor Wil en de kinderen. Baptistengemeente "De Fontein" te Middelburg Niemand die het weten kan hoeveel we van je houden t Niemand die ons troosten kan in ons verdriet om jou Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk we je missen Niemand die beseffen kan hoe erg de pijn wel is Maar we zien je in de regenboog Horen je stem in de wind Je lach in een zonnestraal Als een herfstblad zo mooi Zo zal je altijd bij ons zijn Met groot verdriet, maar dankbaar voor alle liefde en de warmte die hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat een abrupt einde is gekomen aan het leven van onze lieve en altijd zorgzame man en vader Johannes Petrus Antonius Rossël (Jan) 29 augustus 1932 1 17 januari 2005 Vlissingen: Cora Rossël-Pichel Jordy Koudekerke: Patricia Ivar Vlissingen: Robert-Jan Chantal Burgemeester van Woelderenlaan 80 4384 LT Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen voorafgaand aan de uitvaartdienst op vrijdag 21 januari a.s. van 11.00 tot 11.25 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk aan de Singel te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in res taurant "Da Xin" aan het Beursplein 5 te Vlissingen, waar u gebruik kan maken van een buffet. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij in zijn leven voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat nog geheel onverwachtsVan ons is heengegaan onze lieve zorgzame zwager en oom Jan Rossël Theo Hanna Ronald Ivanka Sylvia Isabelle Vlissingen, 17 januari 2005 In plaats van kaartjes. Voor de vele blijken van medeleven en de steun die wij hebben mogen ontvangen na het zo onverwachte overlij den van ons lief zoontje en broertje Arjan Jansen betuigen wij u onze hartelijke dank. De genegenheid die hieruit sprak heeft ons zeer goed ge daan. Kees en Ineke Jansen-van Liere Marco, John, Patrick, Jeroen, Nicole, Jolien, Dorinda Kruiningen, januari 2005 Voor de vele blijken van belangstelling, ontvangen na het plotseling overlijden van onze geliefde neef Louis Adriaan Nieuwenhuijse Joh.zn. willen wij u hartelijk danken. Uit aller naam: A. H. C. Poleij Krabbendijke, januari 2005 In plaats van kaarten Het deed ons goed dat u na het onverwachts overlijden van onze innig geliefde moeder en oma Jacoba van der Poel-Duinkerlte uw medeleven en belangstelling toonde. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, januari 2005 HUISARTSENZORG: UW ZORG EN ONZE ZORG! De huisartsen van "De Pijlers" te Goes doen op 20 januari mee aan de landelijke actiedag in Utrecht. Op deze dag wordt actie gevoerd voor het behoud van goede huisartsenzorg voor iedereen in Nederland. Op donderdag 20 januari zal er vanaf 11.00 uur alleen voor spoedgevallen waargenomen worden. In dat geval kunt u bellen met de praktijk van uw eigen huis arts. Zonodig wordt u doorverwezen naar een waarne mende huisarts We zoeken collectanten!' IV I 96 Wist u dat collecteren een I gezonde bezigheid is? Heti goed voor de been- en armspieit vooral als de collectebus gaanl weg voller raakt. Komt u li week van 13 t/m 19 maart graaf in beweging als collectantwoi het Reumafonds, meldt u ziel dan aan bij Geertje van den Bei 1020-5896471. Sterk in beweging Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwei Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl J ~\~a Selfsupporting^ -22 JANUARI boeken TRUIEN SHI-RTS VA RESTANTEN KINDERKLEDING- 5 eUrÓffll JACK-JONES So What Fashion /Hore - Ooststraat 11a - Kapalle 344723

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12