0 1 zie ookww MAX. Collectanteg gevraagd PZC Plaats uw familie berichten in de PZC mm dinsdag 18 januari 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van ons zoontje en broertje Karei Leendert We noemen hem Carl 16 januari 2005 John en Miranda Sturris-Priem Jean en Valerie Kerkplein 10 4401 EDYerseke Tel. 0113-571565 Maureen "Mopje" De lijd zal onze tranen drogen, missen zullen we je voor altijd. Erwin, Quinny Quindy, Kaj Lieve Maureen Waarom duurde jouw geluk maar even? Henk en Anita Leunus Teus Arnold en Inge Eric Tiny Kevin en Sabina Willem Peter Johan en Ellen Bertus Erwin Ei-win en Quinny Marisca Willem-Jan Tommy en Heidi Marco Gert Robin en Annelies Cees Han Arjan en Raija Leon Suzanne Stuff De cirkel was net rond. Nog midden in haar leven is na een oneerlijke strijd overleden Maureen Schenk vriendin van onze maat Hanne Wij wensen Dominique, Hanneke, Wim en Hanne alle kracht toe om dit verdriet te verwerken. Elbert en Inge Lievense Wegens de begrafenis van Maureen Schenk is onze winkel in Nieuwerkerk woensdag 19 januari 's middags gesloten. Elektro Lievense Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze werkneemster en collega Maureen Schenk Wij wensen haar ouders, dochter, vriend en verdere familie veel sterkte toe met dit zware verlies. Directie en medewerkers Las Vegas BV Diep geschokt zijn wij door het overlijden van Maureen Schenk Wij wensen Dominique, Hanne, Hanneke en Wim veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden Tennisvereniging "Duiveland" Maureen Waarom jij? Waarom nu? Waarom? We hopen dat Wim, Hanneke, Dominique en Hanne dit verlies een plaats kunnen geven. Het sponsorteam, Rene, Wim, Max, Piet, Ton, Robin, Leon, Richard, Joop en Peter Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Mevrouw M. D. Schenk moeder van Dominique leerling aan onze school Wij wensen Dominique en verdere familie veel sterk te toe met het verwerken van dit verlies. Directie, personeel en leerlingen Pontes Pieter Zeeman Geschrokken en verdrietig zijn wij omdat onze vriend en zoon van 'oma Pas' niet meer is. Nono Krajenbrink Wij wensen Tasmi en familie veel sterkte. Toon Evelien, Iris, Jan en Maud Heden bereikte ons het trieste bericht dat onze medewerker is overleden Leo Huissoon Leo zou dit jaar 30 jaar werkzaam zijn geweest voor de firma en stond bekend als een goede medewerker en een prettige collega. We wensen mevrouw Huissoon en de kinderen veel sterkte en kracht toe. Alle medewerkers - in Leo's woorden: "het hele peloton" - van Installatiebedrijf Wisse b.v. Goes, 17 januari 2005 Op het zwaarste deel van het pad keek de Heere vol liefdmij aan en antwoordde op mijn vragen: "Mijn lieve kind, toen 't moeilijk was, toen heb ik jou gedragen... Intens bedroefd om haar te vroege af- scheid, maar dankbaar voor alles wat Ui i -1 i zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heere tot Zich heeft genomen onze lieve moeder en mijn zorgzame dochter Klazina Adriana Paulina van Houselt-van Gent sinds 1991 weduwe van Jan van Houselt in de leeftijd van 57 jaar. Mama zal in onze herinnering blijven als een warme persoonlijkheid, die altijd voor ons en voor anderen klaar stond. We zullen haar missen. Emiel en Tanja Julian in herinnering Caroline en Brian Aijan en Corrie Corrie van Gent-Moerland 16 januari 2005 Kievitstraat 8 4302 WC Zierikzee De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 21 januari in de Chr. Ger. kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee, aanvang 13.45 uur. Aansluitend zal de be grafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 15.00 uur. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.30 uur gelegen heid tot condoleren in de zaal van de kerk. Geen bloemen Lieve mama, Altijd vol goede moed nooit was je negatief. Altijd vrolijk en energiek nooit was je pessimistisch. Altijd met opgeheven hoofd nooit heb je de strijd opgegeven. Wat heb je gevochten in deze moeilijke strijd. Nu niet meer hier, maar in ons hart blijf je voor altijd. We houden van je. Emiel en Tanja Caroline en Brian Arjan en Corrie Na een leven vol van liefde en zorgzaamheid heeft de Heere tot Zich genomen mijn allerliefste dochter Klazina van Houselt-van Gent De liefde die ik van haar kreeg is niet te beschrijven. Ze zal altijd in mijn herinnering blijven. Haar liefhebbende moeder, C. van Gent-Moerland Zierikzee, 16 januari 2005 Na een periode van ziekte en afnemende krachten is overleden mijn goede vriendin Klazina Leo Berrevoets Zierikzee, 16 januari 2005 Verdrietig en verslagen delen wij u mee dat de Heere uit dit leven heeft weggenomen de moeder van onze kinderen Emiel en Tanja van Houselt-de Bakker K. A. P. van Houselt-van Gent in de leeftijd van 57 jaar. Als gezin willen wij om hen heen staan. De Heere zij ook met haar moeder, de andere kinde ren en Leo. J. de Bakker T. de Bakker-Radix Marjan en Peter Legemate-de Bakker Remke en Rien van Ast-de Bakker Henriët en Edwin Moerland-de Bakker Hajo en Henriëtte de Bakker-van Wensen neven en nichten 16 januari 2005 Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vriendin Klazina van Houselt-van Gent N. van 't Veer-Bloem kinderen en kleinkinderen Zierikzee, 16 januari 2005 Bij deze willen wij iedereen bedanken voor het mede leven en voor de steun in de laatste periode van het leven van onze vader E. J. P. Izeboud Eef en Jules Izeboud Koudekerke, 18 januari 2005 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze goede vriend Eef Izeboud Sr. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe de ko mende periode. Beachhotel Zuiderduin Marijke en Leen Kooman Bedroefd hebben wij kennisgenomen dat na een ern stige ziekte is overleden onze trouwe hulp Adrie Ventevogel Geve de Heere kracht en sterkte in dit verlies aan zijn vrouw en kinderen. M. Wouters-Crucq L. Crucq Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze goe de vriend Adrie Ventevogel Wij wensen Wil, de kinderen en Thomas Gods nabij heid toe. Piet en Coby de Nooijer André en Marja Feij Dignis en Joanne de Nooijer Arnemuiden, 14 januari 2005 'De Heer is mijn Herder' Psalm 23 Met droefheid delen wij u mede dat is overleden onze zus, schoonzus en tante Suzanna van Antwerpen weduwe van Jacob Ruster in de leeftijd van 76 jaar. Oost-Souburg: J. den Engelsman- van Antwerpen F.L. den Engelsman Wagenborgen: N. van Antwerpen G. van Antwerpen-Zandinga Middelburg: M. van Antwerpen Neven en nichten Koudekerke, 16 januari 2005 Correspondentieadres Platanenstraat 40,4388 PC Oost-Souburg De afscheidsdienst zakworden gehouden donderdag 20 januari om 13.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Bors- sele. Voor aanvang van de dienst is er van 12.20-12.55 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de 'Vliedbergte Koudekerke voor de goede verzorging. Stel uw hoop op de Heer. Houd moed en wanhoop niet. Stel uw hoop op de Heer. Na een paar moeizame jaren is toch nog onverwacht van ons heengegaan, mijn lieve schoonzus, tante en oudtante Willemina Boucherie weduwe van Marinus Gillis Meeuwsen 28-8-1927 f 16-1-2005 Janna Boucherie-Vink Cees Judith, Maaike, Mirjam Margriet en Frank Gerard en Annelies Romy Peter en Jeanet 4461JJ Halsteren Schoolstraat 43 De rouwdienst zal gehouden worden op vrijdag 21 januari om 13.30 uur in 'De Ark', Hoofdlaan te Hal steren, op het terrein van G.G.Z.W.N.B., voorheen Vrederust, waarna de begrafenis zal volgen op de be graafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk. Gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van Zorgcentrum St. Elisabeth, Gasthuisstraat 4 te Halsteren op donderdag 20 januari van 18.30 tot 19.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in Restaurant Moerstede, Vogelenzang 5 te Bergen op Zoom. Willen zij die onverhoopt geen rouwbrief hebben ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Leendert Antonie van Splunder Leo echtgenoot van mevrouw J. M. C. van Splunder-de Zeeuw Deume: W. J. van Splunder J. B. P. van Splunder-Rutten Drunen: G. van Splunder-Catsman Koudekerke: J. H. Geerse-van Splunder Ermelo: C. Slager Neven en nichten 16 januari 2005 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer L. Everaars oud-bureauchef van de voormalige Planologische Dienst Met waardering denken wij terug aan de wijze waar op hij ruim 26 jaar in dienst van de Provincie Zee land heeft gewerkt. Onze deelneming gaat uit naar zijn echtgenote, kin deren en verdere familie. Gedeputeerde Staten van Zeeland drs. W. T. van Gelder, voorzitter mr. drs. L. J. M. Verduit, secretaris Middelburg, 14 januari 2005 Begrafenis en Crcmatievcrzorglng OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum, Van Dishoeckstraat 620 Zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment, het ging niet meer. Bedroefd om het verlies, geven wij u kennis dat na een zorgzaam leven rustig is ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader, grootvader en overgroot vader Marinus Evertse Noordgouwe, t Zierikzee, 4 maart 1917 17 januari 2005 M. Evertse-Speelman Nellie de Oude-Evertse Wim de Oude Corrie van der Wielen-Evertse Geert van der Wielen Wim Evertse Nella Evertse-Stoutjesdijk kleinkinderen en achterkleinkinderen "Allévo", locatie "Cornelia" Scheldestraat 100 4301 VG Zierikzee De crematieplechtigheid voor familie en belangstel lenden zal gehouden worden donderdag 20 januari in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 17.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis Wij zijn alle medewerkenden van "Allévo", locatie "Cornelia", dankbaar voor de liefdevolle verzorging die mijn man, onze vader en opa mocht ontvangen. Familie Evertse Na een moeitevol maar zorgzaam leven is van ons weggenomen onze altijd meelevende zwager en oom Jacob Walhout Borssele: M. Bras-Walhout Borssele: K. Walhout Gorkum: J. Walhout M. Walhout-Welleman Wemeldinge: P. Hollestelle-Walhout Borssele: J. Walhout C.J. Walhout-Melis Neven en nichten Borssele, 18 januari 2005 MAX HAVIIAAR BANANEN. BETER ÏAN SMAAK. BETER VD0R DE BOER BET» VBBR HET MIUEH. DAT IS DUS MAXIMAAL GENIETEN! U wilde toch meer gaan bewegen? Wist u dat collecteren een heel gezonde bezigheid Is? Het is goed voor de been- en armspieren, vooral als de collectebus gaande weg voller raakt. Komt u in de week van 13 t/m 19 maart graag in beweging als collectant voor het Reumafonds, meldt u zich dan aan bij Geertje van den Berg, T 020-589 6471. (Reumafonds Wie geeft hun rechten inhoud? V/orden deze Colombiaanse vluchtelingen kinderen straks gerekruteerd door geweten loze guerrilla's of paramilitairen? Of geeft iemand hun luchtballonnetjes met rechten inhoud? Save the Children probeert het misbruiken van kinderen voor de burger oorlog in Colombia te voorkomen. Wij vech ten voor kinderrechten. Vecht u mee? Den Haag l°70) 338 44 48 L/jjjfl, Jp www.savethechildren.nl Save the Children Misyriarwt I CC:' Na een liefdevolle verzorging in verplet "Cornelia" te Zierikzee is door de Heere uit01 miliekring weggenomen onze geliefde j schoonzuster, tante en oud-tante Cornelia Bolle sinds 26 juni 1982 weduwe van Hendrik Karei de Ronde in de leeftijd van 90 jaar. Sirjansland: M. de Jonge-Bolle Oosterland: W. M. Jonker-Bolle Oosterland: A. Bolle-Dorst neven en nichten Zierikzee, 15 januari 2005 Verpleeghuis "Cornelia" Correspondentieadres: W. M. Jonker-Bolle De Saele 43 4307 LL Oosterland De rouwdienst voor familie en belangstellend gehouden worden D.V. donderdag 20 janu: 13.30 uur in het Dorpshuis aan de Sportweg Sirjansland, waarna de begrafenis zal plaats! op de algemene begraafplaats te Sirjanslani streeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er in het Dorpshuis gelegi tot condoleren. - Geen bloemen Zij, die geen kaart hebben ontvangen, wordt zocht deze advertentie als zodanig te beschouw voor de collecte van 20 t/m 26 februari 2005 kijk op www.amnesty.nl of bel 020 626 44 36 Win een dinercheque t.w.v. 50!!! Tussen 15 januar 16 februari kunnen echte BOBs in één van de on staande restaurants een antwoordkaart verdiei Onder de inzenders verloot het Regionaal Orj Verkeersveiligheid Zeeland 50 dinercheques. Deelnemende restaurants zijn ook herkenbaar aai actieposter. Meer info over BOB en deze actie? DEELNEMENDE RESTAURAN ESSB Cafe-Restaurant Sol, Noordstraat 12, in d'ouwe Baencke.Ks I 0, Moy Fa, Kerkdreef 10,1 iDl'lïi =1LVJ A 2 H Bourgondische i rant de Ossehut, Blankersweg 4-I, La Plaisanterie, Haven Noord I H'J 1HI fiT.il u Rh 41Cafe-Restaurant Het Molentje, Wee/d de Torenhoeve, Torenweg 38, Restaurant 't Torentje, Klooster/ HHH333 Bistro de Happerij, 's Gravenstraat 238. j 1 H J Restaurant Nehalennia,Voorstraat 45, In Den Walche Dolphijn, Markt 9, M'lDe Lachende Koe, Beestenmarkt 14, Del Magdalenastraat 1, Eethuis Aman, Magdalenastraat 6, Griekse Speccial Restaurant "Saloniki", Beestenmarkt 10, 't Wapen van Goes, Westi agmiaiEIia Restaurant De Korenbeurs, Heerenstn INI IH 3 k ZI »U Cafe Restaurant De Blauwe Reiger, Dorpsst Cfkii i 11 KI Horecacentrum de Vogel, Vogelweg 4 Il'J M J Bn "Le Retour", Bierkaaistraat 8, Restaurant Het Bonte Hert, Grote M Restaurant Pizzeria Méditerranée, Bierkaaistraat 6, 12211213! Gasterij Veldzicht, Kruisweg 3, I A li A H li La Bonne Au Biggekerksestraat 3, lull»]Grillroom Cleopatra, Vlasm EEHUEIE3 Eetcafé "The Chat", Markt 11, ECHEEGSS Boat House, Domburgseweg 85.sl'J rtrH Bandoeng, Kant 53, ["TT1 L'IWfl Herberg de Sinis, Kipstraat 6, IsJSIlVuiJlfli d'ltalia, Gentsebreedstraat 2,i II 4-4-TT1 Restaurant de Zandloape' Reke 25-26, HI jB u ECS 'A i 3 Z M11 Eetcafe De Zeeuwsebafal Haven 2, M UJ LH De Drie Wijzen, Groote Markt 19, Kostas de Nieuwstraat 9, Grieks Restaurant Parthenon, Kerkstraat 8, Restaurant "De Kreek", Noteneeweg 28. kTi 1A i\ Aubei Campveerse Toren, Kaai 2, De Peperboom, Kapellestrao enramana Arsenaal Theater-Café-Restaurant, Arsenoolp Brasserie restaurant Belle-Amie, Bellamypark I6-I8, JP's lounge! Nieuwendijk 23, Ristorante Lungo Mare, Bellamypark 32, Eeterij Koffiehuis Sloehaven, Engelandweg 17, (Ritthem), Truc "Effe los", Finlandweg 8, (haven 4444), lïi =l 3 MI »11 w M De oude Wilhelminastraat 82, Havenbrasserie BomDia, Sluisplateau 30,QH3J0 Restaurant La Marmite, Watervlietseweg 19, Re^ Servus, Schuithaven 6, De Zeelandbrug,Weg naar de Val 10, EMOES Ristorante Pizzeria Italia, Duinweg 12.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 28