All Ready is klaar voor de topper PZC Schouwse clubs winnen alledrie Halve revanche van Delta Sport Van der Made verrast met zege Graanbeurstrofee voor Roggeband Weer clubtitel Paul de Graaf Zierikzeese korfballers winnen eenvoudig met 26-10 van Nikantes Zeelandia loopt een punt uit Ruime zeg Zierikzee uitslagen Schouwse beloftes beleven primeur maandag 17 januari 2005 door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - In de aanloop naar wat als het belangrijkste korfbalduel van de competitie wordt beschouwd, heeft All Rea dy zich zaterdag ongestoord kunnen voorbereiden. Tegen de nummer laatst van de competi tie, Nikantes, werd in sporthal Onderdak een eenvoudige 26-10-zege gerealiseerd. „Vanaf dit moment richten we al onze aandacht op volgende week", zei trainer/coach Robert Jonge- jan na afloop. Het jaar 2005 moet het oogst jaar worden voor de korfballers uit Zierikzee. Zowel in de veld- als zaalcompetitie bezetten de rood-zwarten de eerste plaats. Nadat trainers als Gijs Hollestel- le en Harm Brandt de ploeg op het juist spoor brachten, moet met de momenteel aan het roer staande ambitieuze keuzeheer Robert Jongejan de vruchten worden geplukt. „All Ready doet nu al voor het zoveelste ZIERIKZEE - De volleyballers van Zeelandia zijn een punt uit gelopen in de recreatieve compe titie van Zierikzee. De koploper won met 3-0 van Big Boss, terwijl achtervolger vc Lob een punt liet liggen tegen hekkensluiter Duiveland Vast goed /Kwiek H3. Lob heeft nu twee punten achterstand op Zee landia, maar wél een wedstrijd minder gespeeld. Ondertussen is Wea/Mevo'80 gelijk gekomen van vc Lob, maar speelde daar voor twee duels meer. In de B-poule verspeelde Prak tijk Jan/Cluzona een punt in de achtervolging op leider Profile Tyrecenter Rinus Roon. In de C-poule leed leidersconcurrent FIXET Schuddebeurs zelfs dub bel puntverlies. Bij de vrouwen won lijstaanvoerder DRV accountants/Wik 2 opnieuw met 3-0. jaar bovenin mee. Het wordt nu eens tijd om het hogerop te gaan proberen en voor de titel te gaan. Dat is best realistisch", vertelt Jongejan. Ondanks de po tenties wordt binnen de Zierik zeese korfbalvereniging voorals nog niet verder gekeken dan de eventuele promotie naar de tweede klasse. Jongejan: „Wij zijn een kleine vereniging, dat moet je niet vergeten. Wij zijn nu eenmaal niet breed genoeg voor een nog hoger niveau. Na tuurlijk hopen we, als we een maal in de tweede klas spelen, dat dit zijn aantrekking krijgt op bijvoorbeeld spelers uit Goes en omstreken. Wanneer we op die manier onverhoopt toch groeien proberen we natuurlijk nog verder hogerop te komen. Daar zullen we het van moeten hebben, en die kans zullen we dan zeker grijpen. Anders lukt het gewoonweg niet.Ook aan voerder Jan-Willem van Nieu- wenhuijzen probeert de werke lijkheid niet uit het oog te verlie zen. „Laten we eerst maar eens proberen dit seizoen in de zaal kampioen te worden en daarna ook nog op het veld. En dan pas daarna eventueel hogerop. Het is natuurlijk gevaarlijk om daar nu al mee bezig te zijn. Het zal moeilijk genoeg zijn." Voor nieuwkomer Remy Quist, die de vertrokken Ronald Snoek vervangt, kan het kampioen schap niet snel genoeg komen. „Mijn doel is altijd geweest om het hoogste te bereiken. Na het afscheuren van een kruisband heb ik erg hard moeten werken om in het eerste team terecht te komen. Of mijn ambities nog verder reiken? Ja in principe wel, maar laten we nu eerst maar eens de aandacht richten op het behalen van de tweede klasse. Daarna zien we wel weer verder." Quist prijst zichzelf overigens gelukkig in het aan- valsvak bij Dennis Voshart te recht te zijn gekomen. „Dat is natuurlijk erg leerzaam, én leuk, om met zo'n korfbalgroot heid te mogen spelen. Hij geeft me veel goede aanwijzingen. Dennis is ook heel belangrijk voor All Ready. Als het nodig is, is hij het breekijzer en scoort hij desnoods uit de onmogelijkste stand. En net als Jan-Willem dat zet hij een heel aanvalsvak klaar om te scoren"-, aldus de 20-jarige korfballer.' Zaterdag schreef Remy Quist - wederom - de openingstreffer op zijn naam. Met in totaal vier treffers droeg hij wederom zijn steentje bij. „Het liep niet slecht vandaag. Maar het moet wel ge zegd worden dat Nikantes na tuurlijk niet veel voorstelde", vond Quist. In de beginfase te gen de ploeg uit Hoogvliet dreig de het ever. mis te gaar.. In de vijfde minuut gaf het scorebord 'gewoon' een 2-2-tussenstand aan. Jongejan: „In de eerste helft en met name aan het begin werd er te slap verdedigd. Tij dens de rust hebben we het daar over gehad en afgesproken om één-op-één te gaan verdedigen. En dat had effect. Nikantes kwam in de tweede helft nog maar drie keer tot scoren." Hoog niveau Nadat Manon Torensma met haar enige treffer van de wed strijd de stand naar 3-2 tilde, was het hek van de dam. Binnen no-time werd de voorsprong ver groot naar 11-5, waarna vervol gens bij 15-7 gerust werd. All Ready speelde bij tijd en wijlen korfbal van een dermate hoog ni veau, dat het Nikantes bijkans duizelde. „Er werd inderdaad geconcentreerd gekorfbald met lange aanvallen. Jammer dat vaak het uiteindelijke doelpunt ontbrak. Meestal werd dan nét niet de goede keuze gemaakt", analyseerde Jongejan na afloop. In de tweede helft kregen inval lers Maurice Brul en Luuk van Eij ken ook nog enige speelminu ten. Gezien de motivatie van de trainer niet zomaar 'sociale' wis sels. „In geval van r.ood volgen de week tegen Olympia kunnen Luuk en Maurice met hun leng te misschien nog van pas ko men", legt Robert Jongejan uit. Waar maar eens uit bleek dat al les en iedereen eigenlijk maar met één ding bezig was zater dag: de belangrijke ontmoeting tegen concurrent Olympia. „Thuis wonnen we nipt met 16-15, dat zegt genoeg. Het zal erom spannen", weet Jongejan. Scores All Ready: Dennis Voshart 5, Remy Quist 4, Jan-Willem, van Nieuioenhuijzen 4, Esther Snoelc 4, Anouk van Tiggelhoven 3, Henk de Graaf 2, Desiré Voshart 2, Ma- non Torensma 1, Luuk van Eijken 1. Henk de Graaf en Anouk van Tiggelhoven zoeken onder de korf naar een opening. foto Dirk-Jan Gjoltema door Jos van Belzen VLISSINGEN - Aan doelpun ten geen gebrek dit weekeinde in de vijfde klasse B, waar in vijf wedstrijden maar liefst 34 keer het net werd gevonden. De meeste treffers vielen te bewon deren bij Ouwerkerk-Volhar- ding, dat in 7-3- eindigde. Goe de tweede was het treffen tus sen Vosmeer en Hansweertse Boys dat in 1-8 eindigde. Dreischor consolideerde dankzij een 2-1-uitzege op Lewedorpse Boys zijn tweede plaats. Ook de derde Schouwse vertegenwoor diger in de vijfde klasse, Renes- se, won zijn wedstrijd. Kwaden- damme werd met 6-2 afgeser veerd. Komend weekeinde speelt Renesse de semi-topper bij Robur, terwijl Dreischor Ou- werkerk ontvangt. NVS-Robur 1-3: Halverwege de eerste helft opende Ricardo Suk- raj de score namens de bezoe kers: 0-1. Een na rust aandrin gend NVS werd in de 56e mi nuut via een uitval door Rick van der Gaag op grotere achter stand gezet: 0-2. Hierna scoorde de thuisploeg tweemaal; één keer via Niki Slokkers in eigen doel en eenmaal door Edwin Ammelaan aan de andere kant. Vosmeer-Hansweertse Boys 1-8: Tim Jacobusse (2x) en Martin Koelen scoorden voor rust. In de tweede helft konden de goed combinerende Boys verder uitlo pen naar 0-8 via Juul Back (3x), Alex Lacké en Tim Jacobusse. In de laatste minuut tekende Jo hn Vroeg'op de eretreffer na mens Vosmeer aan: 1-8. Ouwerkerk-Volharding 7-3: Na de snelle 0-1 via Kees Huizen bo gen Stefan van der Maas (2x) en Freek van Marle deze achter stand om tot 3-1 halverwege. Volharding toonde veerkracht en kwam kort na rust terug tot 3-3 door twee treffers van Ra mon Verbart. Onder leiding van middenvelder Barry Mannie nam de thuisploeg het heft weer in handen. Via doelpunten van Casie Okker(2x), Erwin van der Maas en Stefan van der Maas leidde dit tot een 7-3-eindstand. Lewedorpse Boys-Du» 1-2: Een fout vandeI4 man leidde al na twee tot 0-1 via Mark van dei Met een rake kopbal bijj mon Smits zijn ploeg weyi lijke hoogte, waarna FitJ der Helm Dreischor voortij nieuw op voorsprong fc 1-2. Na rust waren dot,' aan elkaar gewaagd, main er niet meer gescoord, Renesse-Kwadendannne Een voortvarend geslanj dendamme opende inde IS nuut via Martin Smaad score: 0-1. Vincent Goedj re bracht de thuisploeg ixj rust langszij: 1-1. Inde), helft werd het al snel 2-1, na de bezoekers alleen neg achter de feiten aanliep nesse profiteerde en via 11 Goedegebuure, Crispijna ge, Frenk van de Hengel;! Robert-Jan Canters, mets gentreffer van Martin S dijk liep de ploeg uit ia ruime 6-2-zege. ZIERIKZEE-Hetvrouw balelftal van Zierikzeeisd terstop goed doorgekoma terdag werd op eigen vel zoekende Wemeldingcn verslagen. Omdat er zo nu en dan to: dig met de kansen werdi sprongen, had de score ro ger kunnen uitvallen, Hel de een half uur voordat! Akkersdijk de openings maakte. Even later zorgèi cy Enser voor de 2-0-ruslil Na de hervatting toonde! dinge zich ruim een kwart sterkere ploeg, maarte tot scoren. Met dank aan? zee-keepster Lotte Appel Halverwege deel spits Sanne Tamerus dotc Hans Schreurs ing stelde hem niet teleur a seerde in korte tijd eenle vere hattrick: 5-0. door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - LifeDesign/Delta Sport heeft zich maar ten dele kunnen revancheren op tegen stander ETC. Daar waar de Zie rikzeese handballers in de uit wedstrijd nog met 27-17 flink klop kregen, werd in sporthal Onderdak gisteren nipt met 26-24 verloren. Het betekende de derde verliesbeurt dit seizoen voor de blauwhemden. Spannend was het wel, gisteren in sporthal Onderdak. Zestig mi nuten lang speelden beide ploe gen om en om een soort kat-en-muispel. Dan weer nam Delta Sport het heft in handen, om het vervolgens weer even snel en gemakkelijk te verliezen aan de bezoekers. Beide formaties waren duidelijk aan elkaar gewaagd. „We had den natuurlijk graag twee pun ten gepakt vandaag om het ver lies van destijds goed te maken. Bij ETC zijn we toen compleet afgeschoten en de wil was er vanmiddag om dat recht te zet ten. Jammer dat het niet gelukt is", aldus een duidelijk teleurge stelde trainer/coach Jaap Nie- mans. Een belangrijke reden van de nipte nederlaag betrof de licha melijke gesteldheid van twee spelbepalende spelers. Rick Evertse bleek licht geblesseerd en niet helemaal kiplekker. Ook goaltjesdief Joey Aertssen stak niet lekker in zijn fel zondag. „Wanneer twee van je betere spelers op halve kracht spelen, zie je dat terug. Zeker tegen zo'n sterke tegenstander als ETC. De onderlinge verschillen zijn minimaal en dan zit er op zo'n moment niet veel meer in", zei Niemans na afloop. Op zich verliep de eerste helft nog niet eens zo slecht voor Del ta Sport. Steeds kon de afstand met ETC op één of twee puntjes worden gebracht. Verdedigend ging het aan Zierikzeese zijde overigens nogal eens verkeerd. Niemans: „Vooral de cirkelspe ler van ETC liep er nogal eens gemakkelijk doorheen. Daar hebben we wel wat steken laten vallen." Na de hervatting schakelde de thuisploeg over op een 6-0-ver- dediging. „En dat verliep beter, Maar omdat we dat niet echt ge wend zijn, ontstonden daardoor soms weer wel kleine foutjes en kwam ETC er toch weer regel matig doorheen", anlyseerde Niemans na afloop. Optimistisch was wel de inzet van invaller Arjo Nieuwkoop, die in de basis stond en de gehe le eerste helft speelde. „Arjo scoorde de openingstreffer en was heel scherp vanmiddag. Dat vond ik wel positief", zei Nie mans. Een fraaie score uit de hoek kwam nog op naam van Leon van de Sande. „Maar ver der werd er niet veel gescoord uit de hoeken. Alles liep door het midden en gebeurde aan de cirkel vanmiddag." Scores Delta Sport: Jordy Nie mans 4, Joey Aertssen 4, Erwin Bos 3, Bob van Lint 3, Guust Sluijs 3, Jimmy Niemans 3, Leon van de Sande 1, Rick Evertse 1, Ar jo Nieuwkoop 1. van onze sportredactie ZIERIKZEE - De Schouwse voetbalselectie onder 23 jaar speelt begin februari voor het eerst in de geschiedenis een wed strijd op kunstgras. De leeftijd genoten van Kloetinge zijn op het nepgras van Kloetinge de te genstander. Voor het duel op 2 februari (aan vang 19.45 uur) heeft de regio commissie Schouwen-Duive- land twintig spelers opgeroepen van tien versschillende clubs. door Joop van den Oudenhoven MELISSANT - André van dei- Made van biljartvereniging De Graanbeurs is in Melissant ver rassend winnaar geworden van het persoonlijk kampioen schap bandstoten vijfde klasse van het district Delta Zuid-West poule noord. In een spannende finale versloeg hij gedoodverfd favoriet Anne Stins van Even Buiten uit Oos- terland. Derde werd Dick Sies van Phoenix uit Ouwerkerk. Halverwege het persoonlijk kampioenschap bandstoten vijfde klasse van het district Delta Zuid-West poule noord leek Anne Stins de titel voor het grijpen te hebben. Maar ook dit keer bleek schijn be drog. De eerste wedstrijd na de hervatting op zaterdag leed Stins zijn eerste nederlaag van het toernooi en die zou later grote gevolgen voor hem krij gen. Immers André van der Ma de maakte na zijn enige mis stap vorig weekeinde geen fou ten meer en stond bij aanvang van de slotronde in punten ge lijk met Stins. Weliswaar had laatstgenoem de een beter moyenne, maar de druk werd wel erg groot. Daar mee bleek Van der Made in een spannende finale het beste uit de voeten te kunnen. Met 30-26 moest Stins na 24 beur ten de eer en daarmee ook de ti-- tel aan Van der Made laten. De man uit Zierikzee verzamelde twaalf punten en verdiende naast de titel een plaats in het regionaal kampioenschap dat van 11 tot en met 13 februari .wordt gehouden. De trotse win naar ontving het goud uit han den van districtssecretaris Piet Verschure. Voor Stins was er een kleine pleister op de won de in de vorm van promotie naar de vierde klasse. Dick Sies die dit in de voorwed strijden al haalde, werd een goede derde. Met Marcel Capel- le van Even Buiten leverde hij een fel gevecht om de derde plaats dat uiteindelijk, op moyenne, in zijn voordeel werd beslist (0.98 om 0.90). In valler Herber Goudzwaard te kende voor de hoogste partij van het toernooi met 1.50. De hoogste serie kwam op naam van Dick Sies. Een anderein valler, Ko de Vlieger van Witte van Haemstede eindigde punt loos als laatste. De Bevelan ders Ron Verbeek en Jan De- pondt van ALM uit Goes leg den beslag op de zesde en ze vende plaats. De hofleveranciers met drie spe lers zijn DFS, Duiveland, SKNWK en Zierikzee. Selectie: Frank Kristelijn (Brou wershaven), George Geluk, Marco Ketting (Bruse Boys), Vincent Bak ker, Michael Leijten, Martijn Boot (DFS), Daan Ruitenbeek (Dreischor), Barry Steenpoorte, Dennie le Comte, Leen IJzelenberg (Duiveland), Leander Rouw (Noad'67), Gert-jan Tierie, Johan Padmos, Christiaan van Vossen (SKNWK), Dennis Huttinga (Re- nesse), Benjamin Verwest, Rutger Kooman, Marlijn van Grunsven (Zierikzee), Gerard Verhoek, San- der Vaane (ZSC'62). door Joop van den Oudenhoven ZIERIKZEE - Cees Roggeband uit Zierikzee is in het Huis van Nassau winnaar geworden van de zevende editie van het drie- bandentoernooi om de Graan- beurstrofee. Hij versloeg topfa voriet Philip van der Male uit Nieuwerkerk in een finale die dat predikaat niet verdiende. De finale was enigszins een anti climax van een verder boeiend en bij tijd en wijle zeer span nend toernooi. Meer strijd en evenwicht in de slotwedstrijd had. de organisatie van een vlek keloos verlopen toernooi wel ver diend. Het kwam er niet van. Waarin het zat, kon de gedood verfde favoriet Philip van der Male ook niet zeggen. Misschien was de opdracht, door het grote verschil in handicap, te zwaar. Zeker was dat de concentratie niet was wat die moest zijn. Toch vond de verliezend finalist dat geen excuus. „Dat zou de winst van Roggeband onterecht kleineren." Roggeband was de meest con stante speler van het toernooi. Zo kon je het ook zien. Hij ver loor niet één wedstrijd. Slechts een gelijkspel moest hij (in de tweede ronde) toestaan. Ook op de slotdag bleef hij in de poule wedstrijden fier overeind. Al was de spanning af en toe te snij den, hij bleef aan de goede kant van de score en zijn plaats in de finale was niet meer dan te recht. Datzelfde gold voor zijn opponent Van der Male. Welis waar verloor hij een partij in de Cees Roggeband (rechts) werd zaterdag de verrassende winnaar van de Graansbeurstrofee. In de finale versloeg hij Philip van der Male (links). foto Dirk-Jan Gjeltema tweede ronde, maar ook hij bleef op de slotdag in zijn poule wedstrijden ongeslagen. Toen was zijn handicap nog geen pro bleem al kreeg hij het met name tegen Arjan Rossen heel be nauwd. Die had de kans de strop aan te trekken, maar ver zaakte en Van der Male ontsnap te met een slotserie van vier. In de finale werden de handi caps nog eens verhoogd. Rogge band moest naar 25 en Van der Male naar 40 punten spelen. Dat leek psychologisch een te groot gat. Roggeband begon flit send (9-0 na vijf beurten) en nam zijn tegenstander al meteen in de wurggreep. Roggeband na afloop: „Ik had een droomstart. Daar had ik alleen op durven ho pen. Zodoende werd het gat voor Philip onoverbrugbaar en zag hij het ook niet meer zitten, geloof ik. Zijn handicap die al 15 punten bedroeg, werd er daardoor een van 24." Van der Male had niet meer de veerkracht terug te komen en ging kansloos ten onder. Na 32 beurten was het gedaan (25-12) en mocht Roggeband zijn naam op de trofee laten graveren. Voor Roggeband was de finale zijn beste partij van het toer nooi (0.780). Voor zijn tegenstan der juist de slechtste (0.345). Eindstand driebandentoernooi Graanbeurstrofee: Cees Rogge band, Zierikzee; 2. Philip van der Male, Nieuwerkerk; 3. Arjan Ros sen, Zierikzee; 4. Kees Vermeulen, Zierikzee; 5. Anton Lucas, Renes se; 6, Hans Volken, Zierikzee; 7. Wim, van der Welle, Zierikzee; 8. Rob van Dijk, Brouwershaven. 1111111111 Melissant. Eindstand persoonlijk kampioenschap bandstoten vijfde klasse district Delta Zuid-West pou le noord: 1. André van der Made (De Graanbeurs) 7 gespeeld 12 punten, moyenne 0.92, hoogste serie 7, hoogste partij 1.36; 2. Anne Stins (Even Buiten) 7-10, 1.04Prom., 7, 1.36; 3. Dick Sies (Phoenix) 7-10, 0.98, 9, 1.20; 4. Marcel Capelle (Even Buiten) 7-10, 0.90, 6,1.36; 5. Herber Goudzwaard (Onder Vrien den) 7-8, 0.98, 7, 1.50; 6. Ron Verbeek (ALM) 7-4, 0.74, 7, 0.83; 7. Jan Depondt (ALM) 7-2, 0.64, 5,1.36; 8. Ko de Vlieger (Witte van Haemstede) 7-0, 0.68, 6. Goes. Janvier cuit. Jongens, A-poule: Diederik de Rave-Yorick Maenhout 5-2, Mathias Quayhaegens-Bas Felius 9-2, de Rave/Quayhaegens - Maenhout/Felius 7-4, Thomas le Clercq - Simon de Zwaan 7-2, Pieter Boot - Wesley de Mar co 8-6, le Clercq/Boot - de Zwaan/de Marco 7-5, Theo van Hoeve - Jasper Kra mer 8-3, Jens de Koster - Koen van de Buuse 6-3, van Hoeve/de Kos- ter-Kramer/v.d. Buuse 4-1 Jongens B-poule: Dominic van Elzelingen - Ni- gel de Marco 5-5, Bas de Nooijer - Ben jamin van Hese 5-4, van Elzelingen/de Nooijer - di Marco/van Hese 8-4. Meisjes A- poule: Eva le Clercq - Esmee Walraven 9-4, Natascha van Strien - Karin Impens 5-4, Le ClercqA/an Strien - Walraven/lmpens 8-5, Michelle l'Annee de Betrancourt - Stephanie van Sabben 6-5, Eva Gerritse - Marlies Veer- hoek 7-3, l'Annee de Betrancourt/ Gerrit se - van Sabben/Veerhoek 5-5, Nathalie van Strien - Esmee van der Heiden 9-2, Stephanie van Balen - Marloes van Trigt 7-3, van Strien/van Balen - van der Heiden/van Trigt 5-5. Zaterdagvoetbal. Vierde klasse A. Apollo'69 - VCK 2-2 (1-1). Frank de Bruin 1-0, Richard Bal 1-1 (eigen doel punt), Frank de Bruin 2-1, Michel Meul- meester 2-2. Cadzand - Wemeldinge 0-2 (0-1). Wouter Dagevos 0-1, Roy Je- remiasse 0-2. Colijnsplaatse Boys - Borssele 2-1 (1-0). Graham Holmes 1-0, Robbert-Jan van de Genvc (strafschop), Danny 't Gilde21, kenskerke - Heinkenszandb Joeri Weststrate 0-1, EelcoWA Kruiningen - SVD 1-1 (0-1),f Graaf 0-1Ewout Dek 1-1. Nieu Bevelanders 3-1 (3-1). Rich cobs 1-0, Arjan Zijl 2-0, N' 2-1, Mike van Kleef 3-1, Wolf» - Krabbendijke 2-0 (1-0). Hr 1-0, Arnold van Gemerden24 rrairtCTai Zierikzee. Recreatieve comp Poule A: Duiveland Vastgc* H3 - vc Lob 1-2, Schouwse bn rialen handel - Wea/Mevo'8öll landia 1 - Big Boss 3-0. Stand landia 1 10-22, 2. vc LobS Wea/Mevo'80 1 11-20, bouwmaterialen handel 1011 Boss 11-8, 6, Vastgoed/Kwiek H3 11-5. Poule B: Praktijk Jan/Cluzonï-: 2-1, Sgravo-de Veito Ravia/Tolhoek Schilderbedrijlk vaate Hypotheken - connro Stand: 1. Profile Tyrecerï Roon 10-27, 2. Praktijk 11-25, 3. HCR De KroonWis'e' 4. Ravia/Tolhoek Schildertöi 5. Bijdevaate Hypotheken 11-H vo-de Verfbron 11 -9,7. B connexxion 11-3. Poule C: Schilder de Oude& FIXET Schuddebeurs 2-1, VVOZ 1-2, De Brug - Sgravri keersopleidingen 3-0. Marleco/C 1000/Cluzona IC Schuddebeurs 10-22, 3. DeBü 4. Schilder de Oude/Kwiek Wl HCR De Kroon/Wiska 2 10-1M vo-DEK verkeersopleidingen' Zeelandia 2 11-7, 8, VV0Z1U Poule DA: Bolle Dier&TuinV' 1000/Cluzona 2-1, Kwiek» rikzee D1 - DRV accountant® Profile Tyrecenter Rinus Ro^ Wea/Mevo'80 Meisjes 3-0. S' DRV accountants/Wik 2J Wea/Mevo'80 Dames 1 9" Dier&Tuin/Wik 1 11-2». 1000/Cluzona 11-20, 5, Met» maate 10-14, 6. Kwiek/Sporltó zee D1 11-9, 7. Profile Tyrece-J Roon dames 11-7, 8. Wen Meisjes 11-3. van onze sportredactie ZIERIKZEE - Opnieuw is het Paul de Graaf gelukt het club- kampioenschap van tafeltennis vereniging Scaldina, dat hij al jarenlang in handen heeft, te veroveren. Toch heeft de dertig jarige De Graaf, die voor het Rotterdamse FVT in de landelij ke derde divisie uitkomt, ge merkt dat de concurrentie dich terbij komt. Vooral aan Arjan Bom had hij zijn handen vol, maar hij schud de deze speler van het eerste Scaldina-team toch met 12-10, 8-11, 11-6 en 11-9 van zich af. Ook ondervond hij dat de talent volle clubjeugd er aankomt, zo als Richard Smalheer, die hij met tweemaal 11-4 en 11-9 ver-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34