Zwarte dag voor teams Morres Twee plasjes voorbode van succes PZC Scorend vermogen laat Fortis in steek Vlissingen gaat op eigen veld onderuit Aardenburg maakt misstap bij Koewacli Zowel mannen- als vrouwenploeg Hulster volleybalclub met 4-0 onderuit Vier leiders bij ZK schaken maandag 17 januari 2005 ,;,door Peter van Kouteren TERNEUZEN - De volleybal teams van Morres/Hulst zijn de Ij tweede competitiehelft slecht be gonnen. De mannen gingen bij imiddenmoter Krimpen kansloos met 4-0 onderuit. De vrouwen verloren met dezelfde cijfers van leider Capelle. De vrouwen van Savok boekten in de derde divisie een 3-1-zege op het laag i geklasseerde Sic Pugno. Winst was er voor de mannen van Kwiek, die in de promotie klasse De Burgst met 3-1 de baas bleven. WS'92 boekte in dezelfde klasse een zwaar be vochten 2-3-zege op hekkenslui ter Sic Pugno. De mannen van Mytilus leden in de derde divi sie weliswaar verlies, maar snoepten titelkandidaat Atak'55 twee punten af (2-3). De vrou- wen van Kwiek gingen in de der- de divisie tegen Benevia verras- I send onderuit (1-3). De vrouwen i van Morres/Hulst 2 verloren in i de promotieklasse in een vijf set ter met 3-2 van Zuvo. Krimpen-Morres/Hulst 4-0 (25-23, 25-20, 25-18, 25-18): Het geroutineerde Krimpen bepaal- de het tempo van de wedstrijd en gaf Morres/Hulst met uitzon- i dering van de eerste set geen i schijn van kans. De Zeeuwen gingen goed van start en klamp- ten in de openingsfase van het i duel lang aan. Nadat de eerste set nipt verloren was gegaan en ji de ploeg in het tweede bedrijf ge- ruime tijd had aangeklampt, :j ging het bergafwaarts met i| Morres/Hulst. Krimpen profi- J teerde van een gebrekkige afwer- king aan Zeeuwse kant en legde i het duel aan het eind van de i tweede set in een beslissende plooi (van 21-20 werd het 25-20). De thuisploeg kwam I daarna geen moment meer in de problemen. Sic Pugno-WS'92 2-3 (25-22, 25-23, 15-25, 22-25, 10-15): De Vlissingers begonnen slap tegen de hekkensluiter van de promo- i tieklasse en kregen daarvoor een dure rekening gepresen teerd. Sic Pugno behield in de slotfase van de eerste en tweede OOST-SOUBURG - Na de eer- i ste speeldag in het Zeeuws kam pioenschap schaken zijn er vier spelers met de volle hon derd-procentscore. Jan en Al- I bert-Jan Breukelman, Ewoud van Hecke en Joey Grochal be haalden allen twee punten uit twee duels. De eerste ronde kende geen ver rassingen. Souburger Jeroen Hekhuis had wat problemen met de voor Koudekerke spelen de Johan Paauwe. Hekhuis ont- i snapte, nadat Paauwe zijn tijd had overschreden in een toen al verloren toreneindspel. Ook Goesenaar Remco van de Braak had moeite met zijn tegenstan- der. Manuel Colsen van Het Wit- te Paard kon pas in de tijdnood verslagen worden. Erik van Nas- .1 sau kwam met de schrik vrij te gen het Terneuzens talent Quin- ten Volleman, die zijn mooie stelling om zeep hielp. De twee favorieten uit Terneuzen had den weinig moeite met hun te- j genstander. Jan Breukelman ver- j sloeg Middelburger Alex Jonk heer, terwijl Matthieu Freeke geen problemen had met Dick I Wolters. De tweede ronde kende wel ver- rassingen. Joey Grochal verras- I te Jeroen Hekhuis. Grochal stond gewonnen, waarna Hek- j huis terugkwam. Daarna wilde de Souburger te veel, waardoor hij alsnog verloor. Titelverdedi ger Matthieu Freeke kon niet winnen van Roeland Alders. In een niet echt beste partij van bei de spelers leek Alders te gaan winnen. De tijdnood speelde hem parten, waarna de partij in remise ein digde. Jan Breukelman maakte geen fout. Remco van de Braak kreeg wel een kwaliteit, maar de stelling van Breukelman werd alsmaar mooier met een aantal centrumpionnen die rich ting promotie gingen. Van de Braak moest dus berus ten in verlies. Naast Jan Breukelman en Joey Grochal behaalden ook Al- bert-Jan Breukelman en Ewoud van Hecke twee punten. Laatst genoemde speelde een goede par tij tegen de uit vorm zijnde Erik van Nassau. Het ongelijke loper eindspel werd netjes naar de winst gebracht door Van Hecke. Albert-Jan Breukelman stond al snel goed tegen clubgenoot Eric Roose. De Terneuzenaar liet de stelling wat vervlakken, maar kon als nog het punt binnenhalen. set een krappe marge en bouw de een 2-0-voorsprong op. Daar na kwam de ommekeer. Onder aanvoering van een in het ach terveld uitblinkende Michiel Schaap knokte WS'92 zich te rug in de wedstrijd. De Vlissing- se service werd lastiger en aan het net toonde WS'92 zich plots wel trefzeker. De Braban ders vochten na twee setnederla gen op rij veel scheidsrechterlij ke beslissingen aan en haalden daarmee in de laatste set vooral zichzelf uit het ritme. Kwiek-De Burgst 3-1 (25-23, 20-25,34-32, 25-22): Een enerve rend duel tussen twee aan el kaar gewaagde teams. De Burgst had misschien wel iets meer in zijn mars, maar een ver beten vechtend Kwiek hield de winst in eigen huis. Met Michel Versavel en Rutger Pesch als spelverdelers begon de thuis ploeg sterk. De Burgst, dat over een prima aanval en een hecht blok beschikte, bood erg goed partij. Dat leidde tot een aan trekkelijk duel, waarin Kwiek vooral in de derde set meer dan eens de handen van het thuispu bliek op elkaar kreeg. Na een zwaar bevochten zege in die set won de Bruse formatie ook de vierde set. Capelle-Morres/Hulst 4-0 (25-20, 25-19, 25-11, 25-20): Een wedstrijd met twee gezich ten. Morres/Hulst maakte het de koploper aanvankelijk niet ge makkelijk, maar stortte in de derde set volledig in elkaar. Zon der Elly de Theije (zij is alleen in uiterste nood beschikbaar) en met een gewijzigde samenstel ling bood Morres/Hulst in de eerste twee sets verdienstelijk partij. Capelle wikkelde twee keer af naar winst, maar stuitte in het derde bedrijf op taai ver zet van de Zeeuws-Vlamingen. Bij een 8-11-voorsprong stokte het ritme echter plotseling. Morres/Hulst kwam niet meer aan scoren toe, zag de eigen fou- tenlast omhoog gaan en de thuis ploeg in één ruk naar een nieu we setzege uitlopen. Die domper kwamen de Zeeuwen niet meer te boven. Kwiek-Benevia 1-3 (25-16, 22-25, 20-25, 25-27): Onbevan gen spelend bleef Kwiek de be zoekers in de eerste set met ge mak de baas. De thuisploeg zag daarna de foutenlast alleen maar oplopen. Met de bedoeling de sterk spelende libero van Be nevia uit de wedstrijd te spelen, werd met veel risico geserveerd. Dat kostte echter veel punten, waardoor in de tweede set de winst naar Benevia ging. Daar na speelde Kwiek vooral tegen zichzelf. In een spannende vier de set hield Benevia de zenuwen het best in bedwang. Savok-Sic Pugno 3-1 (25-17, 25-10, 25-17, 15-25): Een ruime overwinning voor Savok, dat toch met een slecht gevoel de kleedkamer opzocht. De Sasse formatie dicteerde in de eerste drie sets de wedstrijd volledig, maar liet de teugels in de vierde set vieren. Dat leidde tot onno dig setverlies. Marsha Moeliker speelde ijzersterk en wees Savok de weg naar winst. Met een goede opslag nam de thuis ploeg het initiatief en werd de angel uit de Brabantse aanval gehaald. Sic Pugno kwam er drie sets lang niet aan te pas en incasseerde zware setnederla gen. In de vierde set waren de rollen plots omgedraaid. Een vooral slecht passend Savok kreeg de bal niet meer bij de spelverdeelster en liep onver wacht tegen setverlies aan. Zuvo-Morres/Hulst 2 3-2 (25-20, 26-28, 23-25, 25-23, 15-11): Een hard werkend Mor- res-team betaalde tol voor een gebrek aan ervaring. De jonge Hulster brigade was met een smalle kern dicht bij een 1-3-ze- ge, maar slaagde er in de vierde set net niet in om met winst af te ronden. Coach Ronald van Goethem was niettemin tevre den. „Vooraf had ik niet ver wacht dat we in deze samenstel ling twee punten zouden pak ken." Een hard werkend Morres/Hulst slaagde er na ver lies in de vierde set niet in de goede draad terug op te pakken. Een speelster van Swift aan de bal. De Middelburgse korfbalploeg was oppermachtig tegen ADO. door Jan Roovers GOES - De korfballers van Tjo- ba, Swift, TOP, KVK en Blauw Wit zijn de tweede helft van de zaalcompetitie met een overwin ning begonnen. Fortis, Togo en Seolto blijven na weer een ne derlaag in de degradatiezone hangen. Oranje Wit-Fortis 11-9: „We hebben goed verdedigd, maar weer te weinig gescoord", aldus coach Ralph Gillissen. Na een zwakke start (5-2) knokte Fortis zich terug in de wedstrijd, haal de de rust met 5-5 en trok in de tweede helft het initiatief naar zich toe. Dat betaalde zich door de aarzelende score met een 8-7-voorsprong te weinig uit. De thuisploeg zag na de aanslui ting bij 8-8 zelfs kans over de gasten heen te gaan naar 10-8. „Dat was het breekpunt van de wedstrijd", aldus Gillissen. Scores Fortis: Chaïm Koole 4, Wan der Koole en Remy van den Broe- ke 2, Yoeri van den Broeke 1 Tweemaal Zes-Tjoba 14-17: „Een leuke pot en een erg be langrijke overwinning", vond coach Ko Crucq. Zijn ploeg kon na twee afgelastingen weer eens de zaal in voor een wedstrijd. Tjoba kon ondanks het gebrek aan wedstrijdritme oprukken naar de middenmoot. Na een aanvallend mindere eerste helft (8-5 bij rust) vond de ploeg uit 's-Heer Hendrikskinderen het goede ritme en bouwde Tjoba via 8-8 naar 10-12 voldoende vertrouwen op voor een tweede demarrage na 14-14. Die lever de de verdiende 17-14-zege op. Scores Tjoba: Gerben van Boven 4, Petra Rijn, Eric van Zon en Robert van Schaik 3, Jolanda Gelok 2, Marleen Batenburg en Marcel de Dreu 1. Swift-ADO 15-8: Al gauw werd duidelijk dat de bezoekers een maat te klein waren voor het Middelburgs achttal dat na de snelle 4-0-voorsprong legio kan sen kreeg een grote uitslag neer te zetten. „Maar we gingen daar niet goed mee om, waardoor het bij rust slechts 8-5 stond", zei coach Marianne Marinissen. Ook in de tweede helft miste Swift aanvallend de scherpte. „We hebben gewonnen, maar het verschil was te klein", oor deelde Marinissen. Scores Swift: Paul van de Berg 5, Richard Geldof en Roel Klootwijk 4, Ivo de Hond en Marcel Plantin- gal. Derde klasse Oranje Nassau-Ondo 15-14: Door de nederlaag zit er voor Ondo geen hoge eindklassering meer in. Terwijl de ploeg daar wel voor ging. „Het had alle maal anders kunnen zijn als één vak (slechts vier doelpunten) het hier aanvallend niet had la ten afweten", noemde Coppool- se dat punt als beslissend voor het verlies. Desondanks ging On do met een 12-11-voorsprong de eindfase in. Maar in de slotse conden ging de ploeg onderuit. Scores Ondo: Martijn Walraven 7, Wim en Jan Allaart 2, Sandra van de Broek, Mirte Hoogwerf en Iumn de Pagter 1 Togo-NIO 10-19: Na de bescha mende nederlaag in deze vier puntenwedstrijd blijft Togo in de hoek waar de klappen vallen. Coach Wim Voorneveld: „Eén vak was de hele wedstrijd aan vallend onzichtbaar, en dan kun je het verder wel vergeten." Hij zag zijn team na 0-5 nog wel te rugkomen naar 7-9, maar na een gemiste 'stip' zakte de ploeg mentaal in en werd afgeschoten. Scores Togo: Marcel Joziasse 4, Marcha van Belzen en Roel Schip per 2, Annelies van Zon en Martin Crucq 1 Oranje Zwart-TOP 11-16: De overwinning in de topper in de derde klasse D brengt TOP al leen aan de leiding. „Op onze te genstander van vandaag hebben we nu een voorsprong van vier punten. Alleen Korbatjo zit nog in de buurt. Maar die krijgen we nog thuis", aldus coach Blaas de Ridder. In dit duel werd al snel een gat geslagen (3-8), maar na een dipje in de tweede helft en 7-9 had TOP een tweede demar rage nodig om de wedstrijd via 7-13 te beslissen. Scores TOP: Hannuël Kramer 6, Ad Bezemer 4, Leon Kloet 3, Petra foto Lex de Meester de Ridder 2, Mirjam Kloet 1. Spi- rit-Seolto 11-5: Het verhaal van coach Ellen Stroo is zo zoetjes aan bekend: „Het spel is goed, maar scoren is een kunst die we niet beheersen." Ook in deze wedstrijd kreeg Seolto voldoen de kansen om een goede uitslag neer te zetten. Maar evenals eer der keren werden de mogelijkhe den niet benut en leed de ploeg de zesde zaalnederlaag. Scores Seolto: Rob Harthoorn 2, Kristie Schipper, Ineke Stroo en Harry Kerkhof 1 In de vierde klasse B verraste hekkensluiter KVK in Kapelle vriend en vijand met de 14-13-overwinning op koploper BKC uit Breskens. In de vierde klasse C kwam Stormvogels (vooral dankzij een goede wed strijd van Loura Kleinepier) bij 't Capproen in Hellevoetsluis tot een 15-15-gelijkspel. Met Blauw Wit, dat het bezoek ende Zaamslag met 11-7 ver sloeg, gaan Stormvogels en 't Capproen voor de tweede klasse ring achter het ongenaakbare Erasmus uit Rotterdam. Johan Kerstens op merrie Kawanua naar eerste Gouden Mossel door Lucien Roelandt GOES - Zeven verschillende na tionaliteiten, en bijna de comple te Nederlandse top. Nooit eer der kende Indoor Zeeland zo'n sterke bezetting dan in deze 26e editie. Het grootste hippisch in- doorevenement van Zuid-West- Nederland kende een mooi en passend slot. Johan Kerstens won de Gouden Mossel in de klasse ZZ. In de klasse Z ging publiekslieveling Jack Neefs met het gouden kleinood lopen. De combinaties die zich voor de finale van de klasse ZZ en Z plaatsten, waren bijna uitslui tend internationals en profs. De technische en zware parkoersen die de internationale parkoers bouwer Marc Vygh in de piste van de Zeelandhallen had opge steld, waren voor de paarden be paald geen hapklare brokken. De Belgische 'architect' had de potentie van de ruiters uitste kend ingeschat. In iedere ru briek plaatste het ideale aantal deelnemers zich voor de barra ge. In de klasse ZZ hielden zes com binaties in het basisparkoers de lei schoon. Met een foutloze rit en de supersnelle tijd van 30.84 zette eerste starter Rogier Lins- sen, met de merrie Lizan onder het zadel, de concurrentie met een het mes op de keel. Maar ook tweede starter Johan Ker- stens stuurde zijn paard, Kawa nua le Sursaut, foutloos naar de finish en was zelfs ruim een hal ve tel sneller. Maikel van der Vleuten was met Audi's Dargita nóg sneller, maar dat ging wel ten koste van een springfout. Daardoor legde Kerstens einde lijk beslag op de Gouden Mos sel. In het verleden werd hij liefst vijf keer tweede. „Ik was er verschrikkelijk op gebrand en er ook echt aan toe. Ik ben er al dikwijls heel dicht bij ge weest, maar het was altijd net niet", zei Kerstens. „Natuurlijk concentreer je je op zo'n wedstrijd", aldus Kerstens over zijn voorbereiding. „Zo ga ik een week of diïe voorafgaan de aan een wedstrijd zoals in Goes niet op concours. Maar het belangrijkste is dat Kawanua voor ze de ring ingaat kan plas sen. Als ze dat niet kan, springt ze verkrampt en maakt ze fou ten. Nu plaste ze zelfs twee keer. Dan weet je dat het goed zit. Dan zit je met haar bijna al tijd in de prijzen." Mislukking In de strijd om de Gouden Mos sel van de klasse Z plaatsten zich eveneens zes combinaties voor de beslissende ronde. Daar bij ontbrak verrassend de voor af als uitgesproken favoriet voor de eindzege getipte Caro- lein van de Plasse. De amazone uit Yerseke won met Delta Mos sel Oase, die inmiddels is ver kocht, een dag eerder met over macht het klassiek- en jacht- springen. Maar wat voor Van de Plasse en de veertienjarige Elmshorndochter het laatste kunststukje moest worden, liep uit op een mislukking. Evenals vorig jaar kreeg de combinatie met een pechfoutje te maken. Van de Plasse mocht de barrage vanaf de tiïbune volgen. De overwinning daarin ging naar Jack Neefs met Blom's Orient L'Espage. De stylist uit Sprundel stuurde als vierde star ter de goedgekeurde dekhengst in 32.06 foutloos rond. Mandy Grootegoed bracht met een su persnelle rit met Ultra Light het publiek nog op de banken, Ze verbeterde de tijd van Neefs zelfs, met bijna twee seconden. Maar met de finish in zicht haal de de Kruislandse combinatie een balk naar de bodem. door Jos van Belzen VLISSINGEN - In de derde klasse A van het zondagvoetbal heeft Vlissingen op eigen veld met 1-2 verloren van SC Gastel. Na een zwakke seizoensopening is die ploeg nu de belangrijkste kandidaat voor de tweede-perio- detitel. Koploper Goes won na een doelpuntloze eerste helft toch nog met 3-1 van MOC'17. De Bevelanders hielden hier door twee punten voorsprong op de nummer twee, RCS, dat met 2-0 won bij concurrent Steen. Vlissingen-SC Gastel 1-2: Het spel speelde zich in de eerste helft veel op het middenveld af. Omdat de bezoekers wat feller waren in de persoonlijke duels hadden zij hierbij een licht over wicht. Dat leidde na ruim een halfuur tot de openingstreffer van Edwin Brouwers: 0-1. In de tweede helft was er een hoofd rol weggelegd voor scheidsrech ter Van de Sande. Eerst legde hij in de vijftigste minuut tot ve ler verrassing de bal op de stip - waaruit Edwin Brouwers 0-2 kon aantekenen. Waarna hij een kwartier later aan de andere kant hetzelfde deed - 1-2 door Jack Blijlevens. In de slotfase werd het tien tegen elf na rood voor Jason Blommaert. Breskens-Patrijzen 4-1: De be zoekers begonnen sterk, maar toch was het Robbie van de Wijnckel die in de achttiende mi nuut uit een strafschop de score opende namens Breskens: 1-0. Kort daarna liet Van de Wijn ckel een goede kans op 2-0 onbe nut, waarna de daaropvolgende tegenaanval ook Patrijzen een strafschop opleverde: 1-1 via William Sallet. Na rust waren de beste kansen voor de thuis ploeg, maar pas in de zeventig ste minuut wist Robbie van de Wijnckel de prima doelman Sjimmie Kikkert opnieuw te pas seren: 2-1. In de slotfase liep Breskens verder uit naar een rui me 4-1-zege via twee treffers van invaller Niels Pilaet. BSC-RIA W 2-2: Voor de pauze konden de bezoekers slechts één kans creëren, uit een vrije trap waarbij de bal door de BSC-doelman over werd getikt. De thuisploeg kreeg wel tr« mogelijkheden en uit éénlrj van opende Eddie Voeten haV. wege de eerste helft de seal 1-0. Twee minuten na hett^ van de tweede helft leek dew strijd beslist, toen ComéYe braak 2-0 aantekende. Een 15. dedigingsfout bij de thuispk stelde Arno Verlinde in de Si minuut in staat de aansluiti^ treffer te maken (2-1), eneent nuut later bracht deze Ier RIA W zelfs uit een sin schop langszij: 2-2. Goes-MOC'17 3-1: Hoewelej de eerste helft twee goede b sen voor beide ploegen wares) noteren, werd de rust metO-Ois reikt. De tweede helft wascj maar net begonnen, toen fc] som Gader de score opendéii mens de thuisploeg: 1-0. (jj danks deze voorsprong slooas weer wat slordigheid in heti;J van Goes, dat het initial steeds meer uit handen gaf.S dat Erik van de Watering «j nog in kansrijke positie hadg mist, was het in de zeventig minuut wel raak: 1-1. Tienni ten voor het einde bracht Ns Paardekooper Goes opnietiwp voorsprong, waarna inval Trung Tran even later een eis maakte aan alle twijfels: 3-1, Zeelandia Middelburg-HVï! 1-1. Het veld van de thuisdi verkeerde in een belabbs» staat en maakte goedvoetbalo mogelijk. HVV'24 begon sets aan het duel en kwam na elfs nuten op voorsprong via Bi van den Berg. Zeelandia Mii burg trok een kwartier laten zaken recht. Mimo Fofanak de vanaf de rand van het stn schopgebied uit, en via de pi en keeper Jean-Pierre de Ei zer viel de bal binnen: 1-1. is tweede helft had HW het hd re van het spel, maar in dests kwam geen verandering mea, Steen-RCS 0-2: De winst gi verdiend naar de gasten. Ste begon het duel erg verdedigt met in de persoon van Wen Bisschop maar een spits. Des danks vonden de Souburger$| ten in de defensie van Zeeuws-Vlamingen. Joey van Zweep (0-1) en Besar Xhox (0-2) waren namens ECS doelpuntenmakers. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Koploper Aar denburg is in de vierde klasse A op eigen veld verrassend met 1-3 onderuitgegaan tegen Koe wacht. Hulsterloo won met de zelfde cijfers van concurrent Domburg en nam daardoor de eerste plaats op de ranglijst over. Door een 3-2-zege op Wal cheren nestelde Jong Ambon zich op de derde plaats. Aardenburg-Koewacht 1-3: De ploegen waren voor rust rede lijk aan elkaar gewaagd, wat via treffers van Arjan Quaak en Jacky Lambert (strafschop) ook in de 1-1-ruststand tot uitdruk king' kwam. In de tweede helft waren de beste kansen welis waar voor de thuisploeg, maar was het een kwartier voor tijd opnieuw Jacky Lambert die raakschoot voor Koewacht: 1-2. In de slotfase ging Aardenburg steeds meer risico's nemen. Jeroen Hiele profiteerde in de 89e minuut daarvan door de eindstand op 1-3 te bepalen. Hontenisse-Clinge 0-0: De heen wedstrijd had verwachtingen ge schept. Na een spectaculaire eindfase eindigde het treffen toen in een 2-2-gelijkspel. Dit maal leverde het duel opnieuw geen winnaar op. En voldeed de wedstrijd niet aan de hoge ver wachtingen. Beide ploegen speelde vrij risico loos met een 0-0-eindstand als Neefs was zeer blij met zijn over winning. „Tien maanden gele den kreeg Orient koliek. Ze heb ben hem toen geopereerd, maar niemand gaf nog een cent voor zijn leven, De revalidatie heeft acht maanden geduurd. Met de kerst ging ik op concours met hem, naar Mechelen. Hij ging daar onderuit en over de kop. Zoiets speelt toch in je hoofd. Het is van nature een snel paard, maar ik ben bewust niet tot het uiterste gegaan. Het is ge woon wonderlijk wat hij nu weer presteert." De winst in de finale van het in ternationaal 1.35 ging naar Jur Vrieling met de merrie TSP Neri- na. De ruiter uit Holwierde toon de zich de beste van de elf com binaties die zich voor de barra ge kwalificeerden. Als laatste starter toonde Vrieling zich een fractie sneller dan Wout Jan van der Schans met Broeres VDL Hold up Primier. Oostburg-Zeeland Sport 0-3: In een matige wedstrijd opende Geert Franken na een kwartier de score uit een vrije trap: 0-1. Doelman Gert Schoors van de thuisploeg, die kort daarvoor een blessure opliep, zag er bij de ze treffer niet goed uit. Hij liet zich dan ook even later noodge dwongen vervangen. Het leed was echter nog niet geleden voor de thuisploeg. Want kort na rust passeerde Bas Casteleijn zijn eigen (invaller-)doelman: 0-2. Hoewel de tweede helft zich veelal op de helft van de Vlissin gers afspeelde, kwam Oostburg niet tot scoren. In de slotfase rondde Joris Beilo een uitval van Zeeland Sport wél be kwaam af: 0-3, Jong Ambon-Walcheren 3-2: Na een kwartier opende Remco Fe- lius de score namens een voor rust sterker Jong Ambon. Mar- sal Ri.ri.hena bepaalde de stand halverwege op 2-0. Tienni ten na rust schoot Mustafa Be chich de Vlissingers weer le in de wedstrijd (2-1), maai" snel daarna bracht MarsalR hena de marge weer op tweeü fers: 3-1. Walcheren gaf 1 nog niet gewonnen en de leg treffer van Sjoerd Reijnlia (3-2) in de tachtigste mini was de inleiding voor eenspi nende slotfase waarin tó ploegen niet meer tot scö kwamen. De Noormannen-Axel 1-2: eerste kans op de openingsli fer was in de eerste helft voor thuisploeg, maar Mark Miné houd miste de strafschop! was toegekend nadat hij was) vloerd: 0-0 halverwege. Int eerste kwartier van de tff helft kende De Noormannen* sterke fase die echter geenii punten opleverde. Aan de andere kant schoot ai winst Patrick Vinke (ex-Ze!) te) in de zestigste minuut! raak: 0-1. Sebastiaan van Welle bracht zijn ploeg m langszij (1-1). Maar kort dar zette Siem Gans Axel opniK op voorsprong: 1-2. Mede M dat een inzet van Peter vaal hen tegen de lat eindigde, tè het daarbij. Hulsterloo-Domburg 3-1: toeschouwers kregen een bc$ de topper te zien, waarin I trick Provoost al na tien nö ten de bezoekers op voorspa bracht: 0-1. Niels Cornelis maakte in' twintigste minuut gelijk, na Christoph de Clipped nog voor rust op aangeven1! uitblinker Christoph Praei? van maakte. Beste kans voc'! bezoekers was in de zestigste® nuut voor Ko Brand, maar? inzet uit een vrije trap ew tegen de lat. Daardoor kon Kenneth M|j een kwartier voor tijd de® strijd beslissen: 3-1. Luctor'88-Alliance 1-1: H#* ste halfuur was zeer matig® Luctor-zijde. Alliance wa$»j ker, maar wist zich geenfck' te scheppen. Toch werd een halfuur 0-1 via Mohan^ Hanoen, die profiteerde vaa® verdedigingsfout bij deM en. In de tweede helft heerste thuisploeg, maar alleen van den Dries schoot in feS ventigste minuut raak van de vele kansen: 1-1 c'e^ stand.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 18