d GEBR. DOMMCUS BV en Familiebericht ten m UW HELE LEVEN GEROOKT? Sluitingstijden familieberichten: Överlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr, 0113-315549 via e-mail. alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Achiel van Pamelen Ancilla de Poorter zijn 19 januari 2005 55 jaar getrouwd. Zij wilden er geen ruchtbaarheid aan geven, maar daar konden wij niet mee leven. Vandaar dit persbericht, zodat jullie allen zijn ingelicht. j Vanaf 10 uur 's morgens kan er worden gefeliciteerd, maar om 20.00 uur moet de rust zijn weergekeerd. Bezoekadres: Koningin Julianaslraat 12 Schoondijke Surprise Bart en Emmy Enige en Algemene kennisgeving Met verslagenheid stellen wij u er van in kennis dat plotseling van ons is weggenomen, mijn dierbare zoon, onze broer en oom Maagda Libranus Krajenbrink in de leeftijd van 50 jaar. T. Sikat Rientje Krajenbrink Ramona, Sheila, Jessica Bennie Krajenbrink Robert, Dewi, Wayne Taurus Krajenbrink Amsterdam, 15 januari 2005 Correspondentieadres: T. Sikat, de Graafstraat 9,4461 WN Goes. De begrafenis zal woensdag 19 januari om 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krui- ningen. Na de begrafenis is er op bovengenoemd adres gele genheid tot condoleren. Onze surfer is nu een andere koers opgevaren. Sterk van lichaam en geest tot in het laatste uur, is he- 1 den temidden van zijn dierbaren vredig van ons heen- gegaan mijn lieve, zorgzame man en onze lieve vader Leendert Marinus Huissoon -Leo- j Colijnsplaat, Rotterdam, 23 januari 1949 14 januari 2005 Astrid Huissoon-van Dongen Ronnie Stefan en Patricia Wilhelminastraat 28 4484 AH Kortgene De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno- digd, zal plaatsvinden donderdag 20 januari om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en I elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Word 'm alles op deez aard ontnomen wat blijdschap en genoegen schenkt mag zelfs geen enkle troostbron stromen wier lavend vocht mij ziele drenkt schijnt hoop op redding mij ontzijt toch blijft mij Gods barmhartigheid. Tot ons grote verdriet stierf, na een op bewonderens waardige wijze gedragen, slopende ziekte, mijn lieve zoon Leo Huissoon J. Huissoon, in herinnering P. J. Huissoon-fanse Adrie Huissoon, in herinnering Colijnsplaat, 14 januari 2005 Veel te vroeg is overleden mijn maat, Leo Huissoon Wij wensen Astrid, kinderen en familie veel sterkte toe. Simon Marian Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat in zijn vertrouwde omgeving is overleden onze pa en opa E. J. P. ïzeboud in de leeftijd van 60 jaar. Jules en Anniek Eef en Bianca Eef Berend 4351 SH Veere, 11 januari 2005 Poppenkinderenburgseweg 2 De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden. Pa Je bent er niet meer Dat doet ons zeer Het klinkt raar Maar het is waar Na 1 jaar ziek zijn Sommige momenten waren fijn Nu heb je het goed Rust in overvloed Niet meer strijden Niet meer lijden In ons leef je voort Pa, de rust! Jules (Buil) 11 januari 2005 Onvoorstelbaar Hoe ik me nu voel is onvoorstelbaar Dat is wat onze vader tegen ons zei En daar zaten we dan met z'n drieën bij elkaar We hadden het door, slecht tij Elke keer weer een nieuw oordeel klaar Het kwam naderbij Ja jongens, 'tis waar Het eind lijkt nabij Het wachten is steeds daar Wachten, hopen, denken aan wat gebeurt mij Kwaad, ellendig, bezorgd want ik ben nog lang niet klaar Lang niet alles meer zoals altijd op een rij Clichés, troostende woorden, lijkt allemaal loos gebaar Want het is onvoorstelbaar en het gebeurt-mii I k ben nog la ng niet lel aar Ben nog altijd een kei Eef, 19 maart 2004 Toen al onvoorstelbaar En nu, na ongeveer een jaar Zaten we bij elkaar voor de laatste keer En je zei: "De laatste keer" Eef, 11 januari 2005 Dag grote Opa Nooit meer naar het grote huis met de grote vijver, grote auto en de grote tractor. We vinden het jammer dat we je niet heel goed hebben leren kennen Eef en Berend ïzeboud Koudekerke, 11 januari 2005 Een bijzonder mens is heengegaan, onze broer en zwager Eef ïzeboud Een kleintje koffie hoeft niet meer. Annie en Adrie r Johan en Annie Paul en Yvonne Neven en nichten Heden bereikte ons het trieste bericht dat onze vriend Eef ïzeboud Sr is overleden. Eef senior, ex-buurman, gerespecteerd collega, visio nair, succesvol hotelier, ondernemer met lef, man met een mening en rake uitspraken maar bovenal een vriend van de familie. We zullen hem missen. Jules, Eef jr, Bianca, Berend, kleinste Eef' en verdere familie heel veel sterkte toe de komende tijd. Familie van Damme De wereld verliest een heel bijzonder man. Jurben, Inge, Justin, Nikita Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze vriend Eef ïzeboud Soms is er zo veel wat we voelen maarzo weinig wat we kunnen zeggen. Wij wensen Eef en Bianca, Jules en Anniek veel sterkte toe. Nienke, Martin, Karin, Louis en Margriet Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van E. J. P. ïzeboud Wij wensen de familie veel sterkte toe. Michel en Chantal van Hofwegen Woensdag 12 januari j.l. bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze zeer gewaardeer de directeur de heer ïzeboud Wij wensen Eef, Jules en familie veel sterkte toe. Namens de personeelsleden van Golden Tulip Westduin Nooit meer dat fluitje Nooit meer dat kuchje Nooit meer die klap op je schouder Nooit meer "een pilsje Wieb" Dag Baas Wij wensen Eef, Jules, Bianca en de kleinkinderen heel veel sterkte en troost toe. Wibo en Neena Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega, de heer E. J. P. ïzeboud We zullen aan hem een bijzonder hotelier missen! Wij wensen Eef jr., Jules en verdere familie heel veel sterkte toe de komende tijd. Namens directie en medewerkers van Best Western Grand Hotel Arion Best Western Hotel Arneville Joost P. M. van Damme Ronald A. Tombroek ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze vader en opa Adriaan Ventevogel Adrie 2 maart 1942 14 januari 2005 Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoor den, een man, een vader waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Middelburg: Wil Ventevogel-Meeuwse Vlissingen: Lian Colijn-V entevogel Tom Colijn Thomas Amsterdam: Jacqueline Mous-Ventevogel Robin Mous Amsterdam: Arjen Ventevogel Saskia Knuijt Kousteensedijk 14 4331 JE Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Adriaan op donderdag 20 januari van 11.00 tot 11.30 uur in "De Fontein", Kruitmolenlaan 70 te Middelburg. Aansluitend zal er een herdenkingsdienst gehouden worden. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop van de begrafe nis is het mogelijk om de familie te condoleren in "De Fontein". Geen bezoek aan huis. Degenen die geen kaart hebben ontvangen, kunnen deze advertentie uiteraard als uitnodiging beschou- Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Adriaan Ventevogel echtgenoot van W. JE. Meeuwse Arnemuiden-. T. van Belzen-Ventevogel J. Ventevogel P. Ventevogel-Schroevers N. Poortvliet-Ventevogel Middelburg: A. van Belzen-Ventevogel J. van Belzen Veere: C. Nieuwenhuize-Ventevogel A. C. Nieuwenhuize neven en nichten Arnemuiden, 14 januari 2005 Van ons ging heen onze lieve zwager en oom Adrie Ventevogel We zullen hem allen erg missen Jannie en Henk Blokpoel Jaap en Jannie Meeuwse Neven en nichten Diepbedroefd nemen wij afscheid van onze oom Adrie Hij was ons zeer dierbaar en stond altijd voor ons klaar. Onze gedachten zijn bij tante Wil en de kinderen. Jolanda en Kees Yvonne en Gerard Ingrid en Leen en kinderen Met verslagenheid vernamen wij het overlijden van Adrie Ventevogel Wij wensen Wil en kinderen veel sterkte en kracht toe. Maarten en Nel Schout Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzuster en tante Jeanne Paauwe-de Bree Veere, 18-4-1937 Vlaardingen, 16-1-2005 Wat zullen wij haar missen. Middelburg: Jan en Matty de Bree Oost-Souburg: Claudia, Kees en Mika Hoorweg Grazie per tutto l'affetto che ci hai dato Ci mancherai Ciao zio Enzo Geppie, Shanti, Bryan, Ashley, Shirra, Raymond, Jacey, Vincent, Angela, Mats, Ilse, Ron, Shanice, Rowaine, Yoerie, Djordy, Ascha, Shaneva, Natasja, Paul, Roald, Nina Diepbedroefd en met grote bewondering voor het dragen van haar ziekte moesten wij afscheid nemen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, zuster, schoonzuster en tante Maatje Elisabeth de Wolff-Labrujère Middelburg, t Middelburg, 26 februari 1930 14 januari 2005 Den Bosch: Peter de Wolff t Jacqueline van Veelen Esther Lisa Almere: Eric de Wolff Jean de Wolff-Kensenhuis Nino Middelburg: J.C. Poppe-Labrujère P. Poppe Middelburg: A.J. Labrujère M. Labrujère-Kwekkeboom neven en nichten Sportlaan 4 4332 TM Middelburg Maatje is opgebaard in rouwcentrum "Middelburg" aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Aldaar is gelegenheid tot afscheid nemen op woens dag 19 januari a.s. van 14.00 tot 14.30 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Haven dijk te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met diepe droefheid delen wij u mede dat toch nog vrij onverwachts is overleden mijn lieve levenspart ner, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder Adriana Gerardina van der Hoofd-Boer Sjaan sinds 1978 weduwe van W. G. C. van der Hoofd in de leeftijd van 75 jaar. Vlissingen: Anthon Kooger Vlissingen: Willem van der Hoofd Marianne van der I-Ioofd-Damen Wendy en Barry, Mégan Marcel en Dewy Gapinge: André van der I-Ioofd Anneke van der Hoofd-Goedbloed Sandra Wouter Middelburg: Rinie Rotte-van der Hoofd Jan Rotte Peter Cancelada: Eddy van der Hoofd (Spanje) Angela van der Hoofd-Gehring Roxanne Katinka 4385 BD Vlissingen, 16 januari 2005 Westerzicht367 Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Sjaan woensdag 19 januari van 19.00-19.30 uur in het rouwcentrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 20 ja nuari om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in het rouwcentrum. Geen bloemen Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. S. Dali Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgroot- vader Jan van Dijke sinds 23 mei 1998 weduwnaar van Jo Groenewegen in de leeftijd van 81 jaar. Eddy Jesse en Samantha Kelly, Thomas Glenn en Alessandro Els en Ron Natascha en Marco Joshua Mary en Freek Nick Met dank aan de medewerkers/sters van 't Gast huis", afdeling Watertorente Middelburg 15 januari 2005 Correspondentieadres: Els van Dijke, Groenewoud 49,4381 HD Vlissingen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 19 januari van 9.15 tot 9.45 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 10.30 uur.de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de plechtig heid is er gelegenheid tot condoleren in de condole anceruimte van het crematorium. Met droefheid geven wij kennis dat van ons is heen gegaan onze geliefde broer, zwager en oom Jan van Dijke N. van Dijke J. van Dijke-Lagerwaard A. Boogerd F. Boogerd-van Dijke M. van Dijke-den Boer G. van de Pol-Boot neven en nichten Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Met diepe verslagenheid, maar met een dankbare herinnering aan zijn grote liefde en zorg voor ons, ge ven wij kennis van het onverwachts overlijden van mijn allerliefste onvergetelijke man, onze lieve vader, trotse opa en overopa Abraham Jacobus Louwerse Bram in de leeftijd van 82 jaar. Vlissingen: Nel Louwerse-de Nooijer Vlissingen: Corrie en Piet (in herinnering) Jolanda en Remco Alexandra en Richard Senna Angela en Lars Roosendaal: Annemarie en Henk Naceira en Martin Bente Ricardo en Annet Thijs Vlissingen, 14januari 2005 Mesdaglaan 23,4382 TB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 19 januari van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crema tieplechtigheid plaatshebben in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Dag lieve Opa van de hertjes Bente Dag lieve Opa Thijs Dag lieve Opi Senna Vaarwel Lieve ome Bram Lenie en Theo John en Marijke Kinderen en kleinkinderen In de rouwadvertentie van Anthonie Jan Johannes Holthuijzen is vergeten te vermelden dat dinsdag 18 januari er nog gelegenheid tot afscheid nemen en de familie te condole ren is van 11.45 tot 12.15 uur in het jeugdgebouw naast de hervormde kerk Markt te Westkapel le. Na een geduldig gedragen ziekbed is op Gods tijd.m een zorgvol leven van ons weggenomen, onze zorg zame vader, schoonvader, opa en overgrootvader Jacob Walhout sinds 1989 weduwnaar van Poulina Walhout in de ouderdom van 88 jaar. Wilhelminadorp: J. M. de Jonge-Walhout B. de Jonge Borssele: J. F. Walhout J. F. Walhout-Dekker M. K. Karelse-Walhout C. ICarelse Klein- en achterkleinkinderen 15 januari 2005 Wielingenstraat 17 4454 BK Borssele Onze vader, schoonvader, opa en overgrootvaderi; thuis opgebaard, aldaar liever geen bezoek. Gelej heid tot condoleren op D.V. dinsdag 18 januari 19.30-20.00 uur in de zaal van de kerk der Gerefor meerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden woensdag 19 januari om 13.00 uur in voornoemde kerk, waar na aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafeniszal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te sele. Geen bloemen Degenen die geen rouwkaart hebben ontvangen ge lieven deze advertentie als zodanig te beschouwen, In het huis mijns Vaders zijn vele woningen, Joh. m Onverwachts is na een lang en goed leven overleden mijn lieve man, onze vader en opa Jacobus Tange (Ko) Rilland-Bath Zoutelande 13 j anuari 1916 15 j anuari 2005 Zoutelande: J.L. Tange-Filius Middelburg: Evert en Jetske Tange-Hendrikj Jeroen en Regina Olga en Rob Leiderdorp: Bep Tange Goes: Joke en Peter de Boevere-Tange Erik en Noor Jolijn Corresponden t i ead res Ewisland 30 4337 BX Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 19 januari van 19.30 tot 20.00 uur in het rouwcen trum, Buitenhovelaan 1 te Middelburg (Dauwendae- le). De afscheidsdienst zal worden gehouden op donder dag 20 januari om 11.00 uur in de Catharinakerk. Willibrordusplein te Zoutelande. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Biggekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condolerend het Dorpscentrum, Schuitvlotstraat 8 te Biggekerke, Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te be schouwen. Op de avond van haar 93e verjaardag is nog onver wacht overleden mijn lieve zus en onze tante Maria Suzanna Jacomina van de Plassche Rie Oost-Souburg: M.J.P. de Wolf-van de Plassche P.J.M. van de Plassche (in herinnering J.M.S. van de Plassche (in herinnenij Vlissingen: S.M.J.J. Cornelisse-de Wolf A.P. Cornelisse en kinderen en kleinkinderen Vlissingen: F.J.M. de Wolf J. de Wolf-Diesch en kinderen De laatste 2 jaar werd zij liefdevol verzorgd in dt haar vertrouwd geworden omgeving '"t Gasthuis', afdeling "Molenwater" te Middelburg. 15 januari 2005 Correspondentieadres: S.M.J.J. Cornelisse-de Wolf Marnixplein 26 4386 AB Vlissingen Zij is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, al waar geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 19 januari om 13.45 uur in een zaal van de "Goede Herderkerk", Koninginnelaan 4 teTerneuzen. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 13.0) tot 13.30 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafe nis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de Zuiderbe graafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "GoedeHerderkerk". Enige en Algemene kennisgeving. Wij geven u kennis dat toch nog plotseling is overleden Jan Abraham Leenhouts weduwnaar van Cornelia Bakker in de leeftijd van 97 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum 'De Kraayert' voor de liefdevolle verzorging. Uit aller naam: Sjaan Vermeulen Lewedorp, 14 januari 2005 Correspondentieadres: A.P. Vermeulen-Schrieks Strandloperstraat 13 4451 DG Heinkenszand De begrafenis zal dinsdag 18 januari om lO.OOuui plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats K Nieuwdorp. Voor de begrafenis is er van 9.30-9.45 uur gelegen heid om afscheid van Jan te nemen in het mortuarr um van 'De -Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp. Ai:;;;::;-:;:;:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10