r l Familieberichten Plaats uw familie berichten in de PZC ffCSM Van der Hooft Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Hey, but don 't worry about me, I'll be sitting by the seashore, laughing at the lifeforms, whistling down the breeze. So don't worry about me. Private Suit, Bettie Serveert Willy Onze collega, doorzetter, perfectionist, denker en doener. Je bent er niet meer. We kunnen het niet geloven. Corrie, Jamie, Krista en Tracey, we denken aan jullie. Dow Benelux B.V. Afdelingen EUPSCen GPSCT Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons verenigingslid Willy Stallard Willy was vele jaren speler, elftalbegeleider en pen ningmeester van onze vereniging. We zullen hem missen. Wij wensen Corrie, Jamie en Tracey veel sterkte om dit verlies te dragen. Bestuur en leden voetbalvereniging AZVV Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Willy Stallard Willy was vele jaren een zeer gewaardeerd begelei dervan ons elftal Wij wensen Corrie, Jamie en Tracey veel sterkte toe. 1 e selectie voetbalvereniging AZVV Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Willy Stallard Met dankbaarheid kijken wij terug op de prettige sa menwerking met hem binnen onze vereniging. Wij wensen Corrie, Jamie en Tracey veel sterkte toe. Voetbalvereniging AZVV, jeugdafdeling Tijdens zijn favoriete sport is op 53-jarige leeftijd plotseling overleden mijn innig geliefde man, maatje, steun en toeverlaat Karei Anthonius van de Gruiter Anneke van de Gruiter-Pihl Lasky 4386DCVlissingen, 12 januari 2005 Kievitsprenk 30 Karei is thuis, daar is gelegenheid tot afscheid zater dag van 14.00-16.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben maandag 17 januari om 13.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlis- singen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dis- hoeckstraat 620 te Vlissingen. Geheel onverwacht is overleden ons lieve broertje, zwager en oom Kareltje van de Gruiter Gré en Wim Tonny en Jan Nel en Rein neven en nichten Vlissingen, 12 januari 2005 "Zijn laatste klap kwam bij ons hard aan Tijdens het badmintonnen is mijn lieve schoonzoon, onze zwager, oom en oudoom overleden Karei van de Gruiter Cor Pihl Peter en Karola Hans en Carla neven en nichten achterneefjes en achternichtjes Vlissingen, 12 januari 2005 Geheel onverwachts heb ik een fijne collega/vriend verloren Karei van de Gruiter Wij wensen Anneke en verdere familie heel veel sterkte toe. Mare en Laura en kinderen Verdrietig en geschokt zijn wij door het bericht dat onze collega Karei van de Gruiter op veel te jonge leeftijd van 53 jaar zeer onverwacht is overleden. Gedurende 23 jaar heeft hij zich enthousiast ingezet voor onze organisatie. Wij verliezen in Karei een zeer gewaardeerde en hulpvaardige collega. Wij wensen zijn echtgenote, tevens onze collega, An neke en de verdere familie veel sterkte en kracht toe. Directie en medewerkers Philips Lighting Vitrite Middelburg Verslagen en geschokt zijn wij na het plotseling over lijden van Karei van de Gruiter Met Karei verliezen wij een collega die stond voor Vitrite en vooral zijn collega's. Wij wensen zijn echtgenote Anneke, zijn zwager Pe ter en al hun familie veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijd. Leiding en medewerkers van de Business Line GP Philips Lighting Vitrite Middelburg Verbijsterd en vol ongeloof zijn wij na het plotseling overlijden van onze collega Karei van de Gruiter Wij wensen Anneke en verdere familie veel sterkte toe. Collega's ploeg C Business Line GP Philips Lighting Vitrite Middelburg Verbijsterd zijn wij door het plotseling overlijden van Karei van de Gruiter echtgenoot van onze collega Anneke Onze gedachten en medeleven zijn bij Anneke. André, Arie, Jaap, Jan, Klaas, Ricardo, Rob, Rudi, Sjaak en productiemedewerkers van de Business Line TL Philips Lighting Vitrite Middelburg Tijdens zijn geliefde sport is plotseling overleden ons badmintonlid Karei van de Gruiter Wij wensen Anneke en verdere familie veel sterkte toe. Marathon afdeling badminton Na een moedig gedragen ziekte is van ons heenge gaan onze oud-directeur Theo Scheerders We wensen Lilian, Gwendolyn, Gyno en Aline veel sterkte met dit verlies. Directie en personeel Scheerders BV Vogelwaarde Met grote verslagenheid en intens verdriet laten wij u weten dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde en lieve zoon, onze onvergetelijke broer en oom Derk Jan (Dick) Stufkens in de leeftijd van 68 jaar. Zijn nooit aflatende belangstelling en betrokken heid, zijn opgewektheid en humor leven in onze her innering voort. Nijmegen: Ettje Stufkens-Loodewijk Waalre: Niek en Wilma Peter en Annelies Nico line en Lia Marc-Paul Middelburg: Rob en Christa Amersfoort: Han en Henna Esther, Anne, Judith Arnhem: Anett en Willem Jacob Nijmegen: André en Stella Storm, Marieke, SaV" Bemmel: Mario en Mil Milette, Milo en (achter)kleinkinderen Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht je ziekte had je volkomen in zijn macht je was zo moe je hebt je strijd gestreden je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden rust nu maar uit je bent bevrijd uit je lijden maar ach, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Met veel verdriet delen wij u het overlijden mee van Armandus Alphonsus van Acker echtgenoot van Gerda Elisa Maria Claerhoudt Hoofdplaat t Waterlandkerkje 21 januari 1932 13 januari 2005 Waterlandkerkje: G.E.M. van Acker-Claerhoudt Tilburg: Arthur van Acker Bianca Bondewel en kinderen St. Jansteen: Elise van Acker Ruud van de Koppel Haarlem: Christien van Acker Jason Seager Martin Klein Brabant 24 4508 NG Waterlandkerkje De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Onze buurman Armand van Acker is na langdurig ziek zijn overleden. Wij wensen buurvrouw van Acker, kinderen en kleinkind veel sterkte toe met dit verlies. Namens buurtschap Klein Brabant Waterlandkerkje, 13 januari 2005 Bedroefd zijn we door het overlijden van onze medebe woner Louw de Witte Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en (klein)kinde- ren. "De Compagnie" Trappenhuis 3 Meestoof 134-156 Middelburg Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Lourus de Witte Namens de familie, A. Brasser Niemand staat stil bij het woord "samen maar het is een groot gemis als "samenuit je leven verdwenen is. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verdere pijn be spaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader en lieve opa Willem Krijn van Tatenhove echtgenoot van Marie-Louise Bracke in de leeftijd van 77 jaar. Terneuzen: M. L. van Tatenhove-Bracke Oud-Vossemeer: Paul en Henriette Terneuzen: Joop en Anja Laura Patrick Amy Justin 10 januari 2005 van Brakelstraat 9 4535 AE Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met bijzondere dank aan de medewerkers van de Thuiszorg. Blijf bij mij Heer, want d'avond is nabij. De dag verduistert, Here blijf bij mij! Als and're hulp m 'ontbreekt, geluk m 'ontvliedt, der hulpelozen hulp, verlaat mij niet! Gezang 282: Vers 1 (oude bundel) Met veel verdriet geven wij u kennis van het overlij den van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Kitty Gouw-Holst echtgenote van Cornells Pieter Gouw Princenhage, t Middelburg, 11 november 1924 12 januari 2005 In haar slaap heeft zij de dood, waar zij zo naar ver langde, omarmd. Kees Gouw Gert-Jan Gouw Arend en Valerie Gouw-Almeida Marc, Richard, Bernard Nora Gouw Herman en Geertje Gouw-Mellema Henry Dunantlaan 12 4334 BA Middelburg De crematieplechtigheid wordt maandag 17 januari a.s. om 14.00 uur gehouden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is aldaar gelegenheid tot condo leren. Dordrecht, 13 januari 2005 Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, Nimmer klagend, altijd stil dragend, Moedig ging je door, steeds weer, Tot op het laatste moment, het wilde niet meer Ma, onze onvergetelijke moeder en oma is voorzien van de heilige Sacramenten. Overleden op 12 januari 2005, na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Ten Anker" Johanna Cornelia Maria de Weerd Jo~ weduwe sinds 1979 van Adrianus Cornelis van de Klundert in de leéftijd van 81 jaar. Bergen op Zoom: Kees' Tholen: Lia en Marcel t Annette Goes: Ad Bergen op Zoom: Marcel t Marjan Bergen op Zoom: Yvonne en Willem tWil Tholen: Ingrid en t Tom Lelystad: Marie-Josee en Joop Oud Vossemeer: Mieke en Jan Oud Vossemeer: John en Anita en kleinkinderen Correspondentieadres: Familie van Tienen, Bakstraat 114691 EA Tholen. Zondag 16 januari om 19.00 uur wordt er een avond wake gehouden in de R.K. Willibrorduskerk, Dorps weg te Oud Vossemeer. Na de avondwake is er gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum van Monuta, Prins Bemhardstraat 2 te Tholen. Maandag 17 januari om 11.00 uur is de plechtige uit vaartdienst in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis "de Vossenkuil", Raadhuisstraat te Oud Vossemeer. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. 't Is stil geworden in huis nu jij er niet meer bent, doch....je hart blijft bij ons, alles spreekt over jou. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmede zij ons gedurende haar leven heeft om ringd, geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moe der, schoonmoeder, oma en omi Suzanna Magdalena Brugge-de Hulster echtgenote van Jan Izaak Brugge Geboren 8 juni 1921 overleden 13 januari 2005 Schoondijke: J.I. Brugge Schoondijke: Sjaak en Lucy Brugge-de Smet Markt Pachu en Leontien Shiva, Shanti Ruby Oostburg: Annie en Antoine de Milliano-Brugge Erik en Irene Jan Willem en Jasmine 13 januari 2005 Lange Heerenstraat 16A 4507 BB Schoondijke De afscheidsdienst waarvoor u wordt uitgenodigd, en waarna de crematie, zal plaatsvinden op dinsdag 18 januari om 14.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik wil alleen zijn met de zee ik wil alleen zijn met het strand ik wil mijn ziel wat laten varen niet mijn lijf en mijn verstand. Na een intens en gelukkig leven, waarin hij genoot van zijn medemensen, heeft onze lieve pappa, schoonvader, opa, zwager en oom ons na een paar lichamelijk moeiza me maanden vredig verlaten Anthonie Jan Johannes Holthuijzen weduwnaar van Eulalie Marie Holthui jzen-Hogerwaard Geboren te Middelburg 27-4-1916 Overleden te Vlissingen 13-1-2005 Goënga: M.E. van der Vegt-Holthuijzen E. van der Vegt f Anthony en Linda Stephan en Jolien Frans Ede: Y.A. Holthuijzen J.H. van der Sluis Floor Hugenholtz Michiel Hugenholtz Boise (U.S.A): A.M.A. Holthuijzen L. Holthuijzen-Oosterhuis Maike Wieteke Oudeschild (Texel): I. Swennen-Hogerwaard C. S wennen Oost-Souburg: E.H. van den Berg M. van den Berg f J. Janse Samantha Soraya Sander Haarlem: M. Holthuijzen-Rutgers J. Holthuijzen f Parkweg 17, Westkapelle Corr.adres: Arnhemseweg 54, 6711 HD Ede Pappa is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen vrijdag, zondagmiddag en maandag. Dinsdag 18 januari is er nog gelegenheid tot afscheid ne men en de familie te condoleren in het Jeugdgebouw (naast de Herv.kerk) aan de Markt te Westkapelle. De herdenkingsdienst zal aansluitend worden gehouden om 12.30 uur in voornoemd Jeugdgebouw. De crematieplechtigheid zal daarna plaatsvinden om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Onderstaande advertenties eerst heden geplaatst door fout PZC Met dankbaarheid omdat we haar zo lang in ons mid den mochten hebben, maar bedroefd om haar heen gaan geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Elisabeth van de Zande-van der Linde 13 juli 1914 110 januari 2005 Zierikzee: H. J. van de Zande Burgh-Haamstede: Jan Job en Wietske Bedette Ramon en Marja Danielle 4301 VC Zierikzee Allévo Lokatie "Borrendamme" K 319 Scheldestraat 2 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden, heden, vrijdag 14 januari om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 12.45 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. Ik heb mijn Oma niet verloren, daarvoor gaf ze mij teveel. Wat zij me zei, dat blijf ik horen, van wat ik ben, is zij een deel. Ik kom haar overal nog tegen, in wat ik doe, in wat ik laat. Zij was en blijft voor mij een zegen, waarvan het spoor steeds verder gaat. Bedette Ramon Daniëlle Met bedroefdheid delen wij u mede dat is overleden mijn schoonzuster en onze tante Betsy van de Zande-van der Linde E. van de Zande-van der Bijl Neven en nichten Zierikzee, 10 januari 2005 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van tante Jo Geldof-Langebeeke Neven en nichten de Nood en Langebeeke uit va armverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies v> gratis informatiepakket tel. 0118 -612868 Veersew eg 36.4332 BG M idtlelburg internet: ww.degrooUlekam.nl Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. dc Kok Pniiiusstraai 25,4431 DC 's-Gravcnpoider Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Met droefheid hebben wij kennisgenomen m\ overlijden van onze tante J. Geldof-Langebeeke Breskens: fam. 1. Geldof-de Smit Vlissingen: fam. H. Geldof-Kodde Here, Gij doorgrondt en keiiid Psalm Omdat wij dankbaar zijn voor al zijn liefde en zorp gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig^ van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zoi^ me vader, groot- en overgrootvader Abraham Cornelis Hollestelle op de leeftijd van 92 jaar. Colijnsplaat: P. Hollestelle-van Gilst Kloosterzande: Rinus en Paula Hollestelle-Bouient Serooskerke: Mineke en Jan Bouterse-Hollesle! Colijnplaat: Toos en Jos van Belzen-Hollestelle Bram en Annie Hollestelle-Clemer; John en Miranda Hollestelle-Verslsj Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum Cleijenborgh' voor de liefdevolle verzorging. 12 januari 2005 Zorgcentrum Cleijenborgh, kamer 133 Correspondentieadres: Meidoomstraat 5,4486 CB Colijnsplaat Mijn man, onze vader, groot- en overgrootvadg; opgebaard in zijn kamer in Cleijenborgh. Gelega heid tot afscheid nemen zaterdag 15 januari n 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsplechtigheid zal worden gehoui; maandag 17 januari om 14.00 uur in het Moe, Stiltecentrum voor Noord-Beveland, dr Maas® 4a te Colijnsplaaat. Aansluitend zal om ongeveer 15.00 uur de begiï! nis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats: daar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleraj het Stiltecentrum. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zené wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwt» Dag lieve opa, we zullen je missen... Abraham Cornelis Hollestelle Bart en Nadja, Wessel, Maril Peter en Esther Lianne Miranda en Alex, Jochem, Sife Rohalt Martijn Jolanda en Peter, Max Marcel Arjen en Arianne, Maud Jacky Joyce Robin Colijnsplaat, 12 januari 2005 Heden heeft de Heere tot zich genomen onze iw Abraham Hollestelle in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Zwagers en schoonzusters VanGI Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij vooitj 'heeft'bëtëkericï'geven wij u këriïiis'dat tiitofisiiÜ is weggenomen onze lieve zorgzame vader, groot-i overgrootvader Lieven de Nooijer weduwnaar van IClazina van Belzen in de leeftijd van 93 jaar. Amemuiden: B. J. de Nooijer P. de Nooijer-van Belzen J. Minheere-de Nooijer M. Minheere G. de Nooijer C. de Nooijer-Meulmeester C. J. Beije-de Nooijer L. P. A. Beije in herinnering Klein- en achterkleinkinde® Middelburg 't Gasthuis, afd. Molenwater, 13 januari 2005 Correspondentieadres: Prins Clausstraat 12 4341 GJ Amemuiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandaj januari van 10.45 tot 11.15 uur in het Verenigin gebouw Rehoboth van de Nederlands Her® kerk te Amemuiden. Aansluitend zal de rouwdienst gehouden worde; de Nederlands Hervormde kerk. Deze dienst zal geleid worden door de weleerwffl heer Ds. A. Goedvree. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur of begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden Na afloop van de begrafenisplechtigheid is er; genheid tot condoleren in het Verenigingsgel» Rehoboth. Geen bloemen Onze dank gaat uit naar het personeel van 't Gasthuis, afdeling Molenwater voorde liefdevolle verzorging. Tot ons verdriet is overleden onze lieve Opa de Nooijer Ineke en Blaas Lianne, Jeffrey Jeanet en Albert Angelo, Silvano Anja in herinnering Marianne, Jenny, Ciska Ineke en Dies Corneel, Matthijs, Sanne, Judilhil Leo en Christianne Mathias, Jacomijn Klara en Wim Elvira, Larissa Leo en Jolanda Timo, Iris Lia en Jos Maria, Kristian Karina en Kees Vincent, Stefan, Lydia Toch nog onverwacht is op 13 januari overls onze lieve broer en zwager Lieven de Nooijer Vlissingen: B, de Nooijer G. de Nooijer-Dingemai®

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36