- Familieberich ten O f9 Laat ze niet vallen WIE HELPT BI HARTSTILSTAND GEEF U OP VOOR DE CURSUS REANIMATIE en/of A dinsdag 11 januari 2005 wb Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren; maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige famiiieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Dolgelukkig en dankbaar zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Daniël Cornelis Wij noemen hem Daan Hij is geboren op 7 januari 2005 om 11.25 uur. Laurice en Eline Boonman-Struijk Willemieke Mariëtte iMH lobsweg 7 4307 NL Oosterland 0111-641376 Ook voor uw familieberichten is de PZC uw krant Joris Nijssen dierbare vriend van onze kinderen en veelbelovend jong mens is er niet meer Wij wensen Willem en Els, Klaartje, fanneke en Sander veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens Sara en Derk Thijs Marijke en William Verstraeten Charlie en Robin Verdrietig zijn wij nu Joris Nijssen de broer van Janneke en Sander is overleden. Als het zwaar weer is in je persoonlijke leven zijn er soms onverwacht lieve mensen om je heen. Wij hopen dat Janneke, Sander en hun familie dit zullen ervaren. Mede namens de leerlingen van b2f. Mineke de Visser (mentor) en Henk Kiel (coördinator) Mede namens de leerlingen van h5a. Leo Rozendaal (mentor) en Benedict Hamans (coördinator) CSW, locatie Elzenlaan, Middelburg Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Wimde Vos Hij was jarenlang een gewaardeerd bestuurslid. Carnavalsstichting de Koenkelpot 's-Heerenhoek Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van Adri Abraham Marijs In de leeftijd van 69 jaar De tijd die wij hadden om samen te zijn was veel te kort. Wat jij bij ons achterliet is de kracht om verder te gaan. Je glimlach en opgewektheid zullen wij nooit vergeten. Levenspartner van: C.van Ginkel Broer van: Hannie le Clercq-Marijs Zwager van: Zeger le Clercq Jack en Kitty Ellen Oom van: Doortje en Kees Niels Sabastiaan Kathelijn Willem en Vera Yvonne en Leen Robert Léott William Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van de I.C. en aan Dr. Wielemaker van streekziekenhuis Walcheren Vlissingen, 8 januari 2005 Hoge Geere 3 4331 MH Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 15 janu ari om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Na een oneerlijke strijd, met een ziekte waar niet te gen te vechten was, is in haar slaap overleden Margaretha Adelheid Klems Greet Bandung, 20 oktober 1930 t Leiden, 8 januari 2005 Kinderen Natascha Saskia Niek jr. Patricia Danny Raymond Jan Carina Nicole Corresponden t iead res Boekenburglaan 160 2215 AH Voorhout Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de rouwka mer van uitvaarthuis van der Pulten, Heereweg 60 te Lisse, woensdag 12 januari van 18.30 tot 19.15 uur. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatshebben in de aula van crematorium Eikelen burg, Eikelenburglaan 7 te Rijswijk, donderdag 13 januari om 13.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Uw vriendelijkheid zij alle mensen bekend. Filippenzen 4:5a Bedroefd om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Clazina Cornelia Philipse-de Graaf in de leeftijd van 77 jaar. Kloetinge: W. Philipse Bussum: P. W. Philipse J. Philipse-van der Wiele Kloetinge: J. Colijn-Philipse J. Colijn Alphen a/d Rijn: P. van der Maas-Philipse W. van der Maas 's-Gra venpolder: E. 1. Sturm-Philipse R. Sturm Goes: D. P. Visser-Philipse M. J. Visser Oostburg: F. P. Philipse M. E. M. Philipse-Bosman Klein- en achterkleinkinderen Goes, 8 januari 2005 Zorgcentrum Ter Weel' Correspondentieadres: Martinus Nijhofflaan 4, 4481 DK Kloetinge De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 13 januari om 13.30 uur in de 'Geerteskerk' te Kloetin ge. waarna aansluitend omstreeks 14.30 uur de be grafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Voor aanvang van de rouwdienst is er in de 'Geerteskerk' 'gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in het 'Geerteshuis' te Kloetin ge gelegenheid tot condoleren. In plaats van bloemen graag een gift aan de Alzheimen>ereniging, tijdens de rouwdienst zal hier een collecte voor worden gehouden. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Ter Weel' (unit 5) te Goes voorde jarenlange liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Als ik de dingen niet meer weet Als ik de namen niet meer ken En wat ik zeg meteen vergeet Zodat ik on herkenbaar ben Begin dan aan een heel oud lied Dan zing ik mee en aariel niet. (Geert Boogaard) Lieve ma, oma, over-oina Philipse, We zullen je missen! Piet en Hanneke Pim en Petra, Anne Dineke en Gert Joanneke Tanjaen Jaap Mark en Martine, NadjaLisa Ruben Mirjam David Ella en Wim Jacco en Marijke Lia en Niels Els en Rob Martin en Mieke Carin Dineke en Rinus Judith en Rolf Marion Remco Freerk-Pieter en Monique Kaj-Arne Adra Goes, 8 januari 2005 Oma Philipse, U bent er altijd voor ons geweest. Onvoorwaardelijk en onzelfzuchtig, zorgzaam voor iedereen die u nodig had. We konden altijd rekenen op uw luisterend oor. warmte, vrolijkheid en gezel ligheid. Daarom bewaren wij zoveel mooie herinne ringen aan u. U blijft voor ons altijd een voorbeeld en een inspiratiebron. Rust zacht lieve oma, we zullen u nooit vergeten. Mare, Ruben, Mirjam en David Colijn Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraal 620 'Helpt u mee met onze jaarlijkse collecte? Dit jaar van 6 tot en met 11 juni. Dan gaan we weer alles op alles zetten om zoveel mogelijk geld op te halen voor 120.000 mensen met epilepsie. Wilt u hel pen? Een paar uurtjes maar. Ik weet zeker dat al die mensen met epilepsie u heel dankbaar zullen zijn. Net als ik. Alvast bedankt!' Bel: 030 - 63 440 63 $8} Nationaal Epilepsie Fonds De Macht van het Kleine "De Heer is mijn Herder" Met diepe droefheid geven wij u kennis dat plotseling van ons is heen- 3 gegaan onze lieve moeder, oma en overoma Willemina Machelina Daane-Vleugel sinds 1987 weduwe van Izak Jan Daane in de leeftijd van 81 jaar. Veenendaal: Co en Corrie Daane-Lodder Arco en Doriene Wilma en Matthijs Ian en Erika Corine Hoek van Holland: Willy en Jos Daane-Snoep Colinda en Gert-Jan Mirjam. Machla Edwin en Colinda Amsterdam: Rita Daane ludith en Ab Theo en Daniëlle Esther, Rachel, Sam Lisa en Stefan Yerseke: Ella Daane Susan en Jan foël Marry Nuenen: Inge en John-Henry Leenders-Daane Natasja 8 januari 2005 Oosterscheldestraat 47 4424 EN Wemeldinge Een dienst van woord en gebed zal worden gehouden op donderdag 13 januari om 13.00 uur in de kerk van de Vrije Evangelische Gemeente, Noordelijke Achter weg 67 te Wemeldinge. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algeme ne Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis wordt u iifde gelegenheid gesteld de familie te condoleren in Dorpscentrum "De Wemel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Als leven lijden wordt komt de dood als een verlossing. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede, dat zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgroot moeder Christina Jacoba Lako-de Vogelaar echtgenote van Anthonie Jacobus Pieter Lako geboren 4 februari 1923 overleden 9 januari 2005 Schoondijke: A. J. P. Lako Breskens: Piet en Jenny Lako-van Hoeve Piet en Marieke Suzan en John Rick, Eline Waterlandkerkje: Joke en Daan Heinsdijk-Lako jan en Ilona Christina Ton Daniël en Cindy Hoek: Sjaak en Rosita Lako-de Buck Dominique en Tim Mike Slijkpiaat: Tonny en Anita Lako-de Buck Stephanie én Badr Tom 4507 BJ Schoondijke, 9 januari 2005 Dorpsstraat 67 Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oost burg. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 11 januari van 19.00-19.30 uur. De afscheidssamenkomst, waarna de crematie, zal plaatsvinden op donderdag 13 januari om 14.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28C te Terneuzen. Gaarne enkel schriftelijke condoleance. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Toch nog onverwacht is overleden onze zuster, schoonzuster en tante Christina Jacoba Lako-de Vogelaar Zij blijft voortleven in onze herinnering Vaassen: J. H. de Vogelaar t j. C. de Vogelaar-van Schaik Middelburg: J. C. de Quartel-de Vogelaar J. C. J. de Quartel Kinderen en kleinkinderen Oostburg: R. J. 't Gilde-van Schaik Uit onze familiekring is weggenomen onze schoon zuster en tante Christina Jacoba Lako-de Vogelaar Oostburg: P. Lako f D. Lako-Dees t Aardenburg: J. Lako t J. Lako-de Munck Schoondijke: S. Dieleman-Lako t J. Dieleman t Oostburg: J. Lako t j. Lako-Luteijn t Amstelveen: S. Hutten-Lako D. Hutten t Neven en nichten ui tv a artverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dug en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerscweg 36,4332 BG Middelburg internet:www.degrQOtdekam.nl Zonder te klagen heeft zij moedig gestreden. Alles in het leven vond zij zo fijn. Zij zei vaak "Het is goed hoor" In een leven vol liefde, werken en zorgen, Zo leeft ze in onze herinnering door. Verdrietig, maar met fijne herinneringen aan alles wat zij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat na een korte ernstige ziekte van ons is heengegaan onze zorgzame moeder, lieve oma en oma Lientje Paulina Lampert-Dekker weduwe van Adriaan Lampert 's-Heer Arendskerke, Middelburg, 12 februari 1923 10 januari 2005 Onze dank gaat uit naar Dr. v.d. Haak en het St. Jans hospice de Casembroot voorde liefdevolle verzorging. Koudekerke: Emmy en Jan Melis-Lam pert Andrea en John Monika en Jeroen Tristan f, LoïsIndi Biezelinge: Winnie en Rinus van den Driest- Lampert Jessica en Jan Jens Stefanie en Martin Veerle, Menno Raamsdonksveer: Leo en Ellen Lampert-Troy Michael, Aileen Langevieleweg 45 Correspondentieadres: De Boisotstraat 39 4371 BL Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 14 janua ri van 19.30-20.00 uur in het rouwcentrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 15 januari om 11.00 uur op de algemene begraafplaats. Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid om met de fami lie samen te zijn in de koffieruimte van de begraaf plaats. 1 Zeer bedroefd zijn wij door het overlijden van onze "Lien" Lien Lampert-Dekker Bijna zestig jaar heeft zij op een onvergetelijke manier deel uitgemaakt van onze familie. Wij zijn haar daar intens dankbaar voor. Emmy, Winnie, Leo en familie wensen wij veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Familie Stufkens Nijmegen: Ett Stufkens-Loodewijk Waalre: Niek en Wilma Amsterdam: Dick en Irene Middelburg: Rob en Christa Amersfoort: Han en Herma Arnhem: Anett en Willem Nijmegen: André en Stella Bemmel: Mario en Mil en kinderen Onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Lien Lampert-Dekker Geboren: Overleden: 12 februari 1923 10 januari 2005 Wij zullen haar erg missen. Oostburg: L. Boon-Dekker Middelburg: P. Dekker Varsseveld: M. Ruesink-Dekker Goes: D. Dekker W. T. Dekker-Louisse Goes: W. Dekker Goes: Chr. Dekker J. C. Dekker-Bouterse Goes: F. Dekker P. G. Dekker-Felius Goes: E. Wagenaar-Dekker J. D. Wagenaar Goes: J. Dekker J. Dekker-Wisse Nichten en neven Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze allerbeste schoonzuster en tante Lien Lampert-Dekker Namens de familie: A. van Hooijdonk-Lampert Met dankbaarheid omdat we haar zolang in ons mid den mochten hebben, delen wij u mede dat onver wacht zacht en kalm van ons is heengegaan onze lie ve moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgroot moeder en zuster Neeltje de Feijter sinds 15 maart 1987 weduwe van Levinus van Melle 19 januari 1914 110 januari 2005 Wij zijn dankbaar vor de goede verzorging die zij in Rozenoord" mocht onh'angen. Groede: J. S. van de Ree-van Melle B. A. van de Ree Wim en Marjan Tom, Koen, Giel Elly en Leo Paul, Ronnie Sluis: J. A. van Melle E. van Melle-Lucieer Arjanneke (in herinnering) Niek en Annelies Bas Annelies Nieuw en A. J. van Melle (in herinnering) Sint Joosland: J. van Melle-Vinke Leo en Sandra Anton Breskens: M. de Feijter Sluis, 10 januari 2005 Correspondentieadres: Torenweg 3 4503 GP Groede De afscheidsdienst waarvoor u wordt uilgenodigd zal gehouden worden op vrijdag 14 januari om 10.30 uur in "Rozenoord" aan de Hoogstraat 58 te Sluis, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algeme ne begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "Rozenoord". Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuari um van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gele genheid tot afscheid nemen woensdag 12 januari van 20.00 tot 20.30 uur. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Joh. 11:25 Jezus zeide tot haar: Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestowen Van ons heengegaan onze zuster Johanna van de Visser-Nagelkerke We zijn dankbaar dat zij voor velen de liefde van Here Jezus zichtbaar heeft gemaakt in haar lev Wij bidden God om troost en kracht voor haar kin ren en kleinkinderen. Baptistengemeente "De Fontein" te Middelburg Ik heb mijn Oma niet verloren, daarvoor gaf ze mij teveel. Wat zij me zei, dat blijf ik horen, van wat ik ben. is zij een deel. Ik kom haar overal nog tegen, in wat ik doe, in wat ik laat. Zij was en blijft voor mij een zegen, waarvan het spoor steeds verder gaat. Bedette Ramon Daniëlle Enige kennisgeving Ze was zo moe. Zo moe van het vechten tegen niet meer zijn". Desondanks is zij rustig overlei onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgro moeder Anna Houmes-Schakelaar Ze is ruim 95 jaar geworden. Wij danken het verplegend personeel I van verpleeghuis "Vliedberg" voor de liefdevolle verzorging Vlissingen: Jan Passenier Ine Passenier-Mulder Marcel en Claudia Manon Koudekerke: Ben Schakelaar Dini Schakelaar-Damen Indra en Lars Annelies en Jeroen, S Kloosterzande: Tjarda Schakelaar Elly Schakelaar-Boogaerd Sandra en Kees, Rob, Tliijn.b Erwin en Annika Koudekerke, 6 januari 2005 Verpleeghuis "Vliedberg" Correspondentieadres: Burg. Dregmansstraal 25,4371 EE Koudekerke Ingevolge haar wens heeft de begrafenis in si plaatsgehad. Op de golven van de zee drijven mijn tranen langzaam mee Omringd door familie, vrienden, collega's en zijnzi relaties heb ik afscheid genomen van mijn lieve dij man Jacques Louwerens Bedankt voor jullie lieve woorden, bloemen, brieii kaarten, maar vooral voor jullie aanwezigheid, hij hartverwarmend. Heel erg bedankt. Nieuwerkerk, januari 2005 Als u morgen getuige bent van een hartstilstand, wk dan hulpeloos toeschouwer zijn of geoefend hulpvertea Reanimatie is levensreddend, maar kan niet uit ee- boekje geleerd worden. Geef u op voor een praktisch; cursus die gemiddeld zo'n 4 tot 6 uur duurt. Toelatmgs zijn er niet. Leren defibrilleren met de AED Reanimeren in combinatie met de AED maakt de overlevingskans van een slachtoffer groter. De AEDp' shockbox is een belangrijk apparaat dat de hartactiefi treert, gesproken opdrachten geeft en op een veiligei betrouwbare manier een stroomstoot kan geven, leef in het bezit van een geldig reanimatiediploma, kante defibrilleren in een cursus van circa 3 uur. Reanimatie en AED zijn voor iedereen belangrijk, n vooral voor familieleden van hartpatiënten, brandweet tie, portiers, sporttrainers, winkelpersoneel, mensem; openbaar vervoer etc. Meer weten? Voor Middelburg neem contact op met Reanimatie Middelburg. Contactpersoon mw. J.M.M. Kools-Dektó telefoon 0118-62 60 20. e-mail: kools@zeelandnet.nl Voor Vlissingen neem contact op met het Rode Krus afdeling Vlissingen. Telefoon 0118 46 66 68, e-mail rkvliss@zeelandnet.nl Voor Noord- en Zuid Beveland neem contact op mé Vrienden van de Hartstichting, afdeling Kapelle. Contactpersoon mw. A. Francke, telefoon 0113 34 22' e-mail mfrancke26@zeelandnet.nl Voor andere plaatsen neem contact op met het Bureau Reanimatie van de Nederlandse Hartstichtmc telefoon 0900 0400 020 (lokaal tarief), reanimatie@hartstichting.nl Nederlandse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 24