Soccer krijgt terechte winnaar Breskens baalt van de zoemer Van Quekelberghe en Tolhoek oppermachtig .19 irjen Oostdijk schiet Terneuzense Boys in finale langs Terneuzen Gepaste stilte bij toespraak Terneuzen wint wel bij jeugd Ruime nederlaag De Schelde Schroevers blijft bij Dauwendaele .uctor en BKC ïomen sterk Uit winterstop uitslagen Vermeulen wint ook met minder trainingsuren maandag 10 januari 2005 SAS VAN GENT - Vrijwel nie- i,and in de drukbevolkte sport- |ial in Sas van Gent kon iets op 5e winnaar van het negentiende indoor soccertoernooi afdingen, ferneuzense Boys had over de gehele lijn het beste spel laten zien en klopte in de finale op Overtuigende wijze plaatsgenoot Ïerneuzenmet3-1. 'emeuzen kwam niet bepaald iet de sterkste spelers in actie. Sen mix van eerste-selectiespe- ers, enkele zaalvoetballers en elfs trainer Axdian Lekaj vorm en de ploeg. Die inbreng was te lering om het Terneuzense Boys eht moeilijk te maken. )e grootste problemen had de atere winnaar nog in de halve fi- jale. Toen moesten, na een doel- unt'loze eindstand tegen titel- erdédiger Breskens, shoot-outs e beslissing brengen. En daar- lij laaiden de gemoederen hoog ,p. Arjen Oostdijk en Mevlud Jryürük hadden gescoord waar- ia Ali Eryürük de derde shoot- ut miste voor Terneuzense !oys. Breskens kon daar slechts en treffer van Angelo Comelis jgenover stellen. Maar als der- Ie man Arno Zwegers zou sco- en werden de shoot-outs ver engd. Arno Zwegers scoorde, naar overschreed de toegestane ijd van zeven seconden. )p rozen n de andere halve finale werd iaamslag uitgeschakeld door 'emeuzen. Door doelpunten anRemco van Leeuwen en Bar- v van der Hooft zat Terneuzen ingdurig op rozen. Dat veran- lerde pas enkele minuten voor ijd toen Arjan Hamelink 2-1 et noteren. Even wankelde Ter- leuzen, maar bleef toch nog op lebeen en stelde met die cijfers ie finaleplaats veilig, n de strijd om de derde plaats naakte Breskens een wat gela- en indruk. De frustratie over iet missen van de finaleplaats iat nog diep geworteld en bij lagen werd menig protest rich- jting de scheidsrechter gewor pen Het baatte de West- Zeeuws-Vlamingen niet, want een slagvaardiger Zaamslag won met 3-1 door doelpunten van Arjan Hamelink, Tommy Tissink en Jim de Jongh. Bij 0-2 scoorde alleen Dwight van Hu'l- le tegen voor Breskens. Breskens was eigenlijk fluitend in de halve finale gekomen. In de poule won de titelverdediger alle wedstrijden. RIA werd met 2-0 verslagen en Biervliet en Axel werden met 3-0 aan de ze gekar gebonden. In de kwartfi nales pakte Breskens helemaal fors uit door streekgenoot Aar denburg met 5-0 kansloos te la ten. Maar juist op het moment dat het moest, was Breskens zichzelf niet meer. Gecontroleerd Tegen Terneuzense Boys was nauwelijks een glimp van het aanvallende spel van de voor gaande vier wedstrijden terug te zien. Heel gecontroleerd en inge togen werd zekerheid voorop ge steld. Maar het was zonder meer ook de kracht van Terneuzense Boys, dat Breskens geen mo ment in het juiste ritme het ko men. In de finale was er veelal sprake van een eenzijdig duel. Slechts enkele korte fases kon Terneu zen druk ontwikkelen. Het was grotendeels Terneuzense Boys dat de wedstrijd bepaalde. Toch duurde het vrij lang voordat die ploeg scoorde via Ali Eyürük. Net voor de doelwisseling kwam Terneuzen uit het niets langszij. Een van richting veranderd schot van Erik-Jan Naudts was de uitstekend keepende Ronald Gort te machtig. Het was de tweede tegentreffer die hij in dit toernooi binnen de reguliere speeltijd moest incasseren. Dat zegt iets over de defensieve kwa liteiten van de latere winnaar. In dat opzicht vertolkte vooral Mevlud Eryürük een hoofdrol. In de tweede helft was Terneu zense Boys eigenlijk oppermach- tig. De bal ging heel gecontro leerd rond en in verdedigend op zicht kwam men nauwelijks in de problemen. Het was de later tot beste speler uitgeroepen Ar jen Oostdijk die Terneuzense Boys met twee treffers naar de tweede toernooizege in de ge schiedenis van het indoor soccer toernooi schoot. Topscorers werden Angelo Cor nells en Björn den Hamer van Breskens met ieder vijf treffers. Ook de stichting indoor soccer vergat de ramp in Zuid-Oost Azië niet. Per speler werd een euro afgestaan, hetgeen resul teerde in een bedrag van 760 eu- Het overwicht van Terneuzense Boys in beeld gebracht. Ardian Lekaj van Terneuzen (midden) is kansloos tegen Arco Herrebout (links), Matti Buijsse (nummer 8) en Arjen Oostdijk (rechts), die na het toernooi tot beste speler werd uitgeroepen. foto Peter Nicolai SAS VAN GENT - In de volle bovenzaal van het Vlaande- rencomplex in Sas van Gent maakte zaterdagavond het rumoer plaats voor gepaste stilte. Uit respect voor de fa milie Osmanovski, want na afloop van het negentiende soccertoernooi reikte Cisko Osmanovski de naar zijn zoon Esad, die vorig jaar november overleed, vernoemde trofee voor de beste speler van het toernooi uit. Tijdens de emotionele toespraak klonk op enig moment ondersteunend applaus van de bezoekers. De trotse vader voelde zich vereerd om de vereeuwigde prijs Esad Os manovski te mogen schenken aan Arjen Oostdijk, de bes te soccerspeler van de negentiende editie. „Esad bezat kwaliteiten en is twee keer de beste soccerspeler geweest. De kwaliteiten van Esad zie ik ook bij jou terug. Jij bent ook zo'n type speler", zei de kleine Bressiaander. De woor den maakten indruk op Oostdijk, die de eerste Esad Os- manovski-prijs in ontvangst mocht nemen. SAS VAN GENT - Het Indoor Soccertoernooi bij de jeugd werd gewonnen door Terneuzen Dl. Na een doel puntloze wedstrijd versloeg dat team Biervliet Dl via strafschoppen. De D-junioren van Terneuzen gingen in deze finale als grote favoriet van start en hadden ook vrijwel constant een veldoverwicht. Maar het moedig verdedigende Bier vliet hield goed stand en incasseerde geen enkele tegen treffer. Daardoor dwong het Terneuzen tot het nemen van de beslissende straf schoppenserie. Daarin waren de rood-zwarten wel te sterk. TERNEUZEN - De waterpolosters van De Schelde voch ten zaterdag lange tijd een aantrekkelijk duel uit met TRB/RES. Na een goede eerste en tweede periode lieten de bezoekers er in de twee laatste periodes echter geen twijfel over bestaan wie de sterkste ploeg was. TRB/RES won met 9-3. De Schelde wist in de eerste periode een 1-0-voorsprong te nemen en dankzij sterk spel werden er weinig kansen weggegeven. Ook in de tweede periode speelde De Schel de goed, maar verzuimde het meer afstand te nemen van de bezoekers. TRB/RES kon daardoor op gelijke hoogte komen en vanaf de derde periode was De Schelde vervol gens kansloos. Een geroutineerder TRB/RES speelde in die fase sterk en liep snel uit naar een 7-2-voorsprong. Met het ingaan van de laatste periode was het duidelijk dat de wedstrijd gelo pen was. TRB/RES speelde niet meer voluit en de jeugdi ge ploeg van De Schelde had de kracht niet om terug te komen. De Terneuzense ploeg incasseerde daardoor een 9-3-nederlaag. De doelpunten van De Schelde kwamen op naam van Rowena Witkamp (2x) en Inge Tanghe. MIDDELBURG - Marien Schroevers is ook volgend sei zoen nog trainer van voetbalvereniging FC Dauwendaele. Dat kwamen de oefenmeester en het bestuur van de zater dag-derdeklasser onlangs overeen. Marien Schroevers is momenteel aan zijn eerste jaar be zig in Middelburg en trainde eerder VCK en 's-Heer Arendskerke. ERNEUZEN - De korfballers an Luctor en BKC schoten na Ie korte winterstop behoorlijk lit hun slof. In Terneuzen choot Luctor het bezoekende IKV uit Sleeuwijk af met 22-10, li Breskens haalde BKC met 1-14 uit tegen De Voltreffers at Oosterhout. Zaamslag ver oor bij Stormvogels met 14-9. IKC-De Voltreffers 21-14: De itslag doet veronderstellen dat e thuisploeg geen kind had aan o Brabantse tegenstander. De erkelijkheid was toch wat an- ers, „Een groot deel van de edstrijd gingen we gelijk op, laar we zaten wel steeds aan de oede kant van de score", wees invoerder Jolanda Dees op de |6-tussenstand en op het feit at het gat na 10-7 lang ni et gro- ar werd dan drie doelpunten, n de slotfase had BKC nog vol- oende lucht voor een eind- print die naar 21-14 leidde, icores BKC: Wietse Roest 8, Lilian in der Lijke 4, Michiel Roest 3, olanda Dees en David van Luik 2, hrielle Faas en Marty de Vilder aictor-DSKV 22-10: Na ruim en kwartier stond het 5-5 en bocht, gelet op wat beide ploe- en in de opening hadden laten 'en, een spannende wedstrijd 'orden verwacht. De vrouwen bn Luctor dachten daar echter nders over: met zes doelpunten 'P ''ij werd Paar de rust toe een at van zeven doelpunten gesla- »en; 13-6. In de wat mindere iveede helft bleven de vrouwen 'an de thuisploeg scoren. Met !en totaal van zeventien doel- ünten werd het 'ladies day', cores Luctor: Marjolein Dunnk j welien van den Dool 5, Petra beene 3, Eric-Jan Dellebeke en Da rn Jonker 2, Jelske Geelhoedt en |9ne de Jonge 1. BOrmvogcls-Zaamslag 14-9: De pderlaag was vooraf ingecalcu- ee'd, en aanvoerder Frans Ver korte was toch tevreden over r °Ptreden van zijn ploeg. Die at voor de winterstop in een }P- „Maar de paar weken rust le we hebben gebruikt om te oe- pnen hebben OTlpH o'orlpon" nr»n_ door Peter van Kouteren SAS VAN GENT - Hij stond er een tikje wezenloos bij, tegen de deur die toegang gaf tot de sport hal. Dwight van Hulle voelde de krachten uit zijn lichaam weg vloeien, maar moest met zijn ploeg nog één wedstrijd spelen. Een door Breskens fel aange vochten beslissing van de toer- nooileiding veroordeelde de ti telverdediger tot de strijd om de derde en vierde plaats. Dat deed zóveel pijn, dat de vermoeidheid van een slopend toernooi zich opeens openbaarde. Breskens en Terneuzense Boys hadden elkaar in de halve finale van het indoor soccertoernooi te Sas van Gent in evenwicht ge houden (0-0), waarna shoot-outs de beslissing moes ten brengen. Arno Zwegers moest de laatste shoot-out bin nen de voorgeschreven zeven se conden binnen schieten, om Breskens op gelijke hoogte te brengen. Met de klok en doelman Ronald Gort als tegenstanders begon Zwegers aan zijn missie. Zwe gers scoorde, maar pas na ruim acht seconden. Een fractie vam een seconde later werd de zoe mer vanaf de wedstrijdtafel handmatig bediend. Louis van der Hooft had alles op video vastgelegd. De beelden met bij behorende secondenteller maak ten duidelijk dat de klok zowat op negen seconden sprong, toen de bal de doellijn passeerde. Een menselijke fout, zo werd duidelijk. Er was te laat op de zoemer gedrukt. De tijdsoverschrijding leidde tot een storm van protest van Terneuzense Boys. Het toeken nen van het protest resulteerde in ontgoocheling aan Breskens- zijde. Scheidsrechter Gerard de Schepper, die het duel onberis pelijk had geleid, kende geen twijfel. „Ik heb het doelpunt goedgekeurd, omdat er binnen de zoemer werd gescoord." Onhandig Aector Doorns (toernooileiding) besliste anders. „Ik moet het re glement toepassen. De klok stond zeker op acht seconden, toen er werd gescoord." Gerard de Schepper: „Formeel is de be slissing van de toernooileiding juist, maar er is aan de wed strijdtafel een beetje onhandig gedaan." Dwight van Hulle begreep niet dat de toernooileiding een be slissing van de scheidsrech ter herriep. „Op het veld wordt een scheidsrechter toch ook niet 'overruled' door een rap porteur? Het lullige is dat het hier de laatste jaren steeds wat is. Wij waren gekomen om weer te winnen." En na een korte stil te: „Maar afgaand op de wed strijd, hadden wij het niet ver diend om naar de finale te gaan." Terneuzense Boys ging door naar de finale, waarin het met 3-1 van buurman Terneuzen won. Jack Scheele belde meteen naar de Canarische Eilanden, waar het grootste deel van de se lectie zich voorbereidt op de tweede competitiehelft. „Ze gaan er daar eentje op drinken." Doelman Ronald Gort, die zo wat alle soccertoernooien van de partij is geweest, boekte zijn derde eindzege. „Ik vond ons in de finale beter. De kwaliteit van het spel was over het geheel ge nomen wel minder dan in de eer ste jaren." Het soccertoernooi is traditio neel het eerste evenement in het nieuwe jaar. Er werd één mi nuut stil gestaan bij de natuur ramp in Azië en het plotselinge overlijden van Hoek-sponsor Aarnout de Bokx. De trainerscarrousel draait op volle toeren. Antoine Thoen (nu Zelzate) en Kurt Migom (ex-Hoek) worden genoemd als belangrijke kandidaten bij AZW. Danny van de Velde (Oostburg) en Leendert Geel hoed (Serooskerke) zouden in beeld zijn bij Terneuzense Boys. Nico Bakker (IJzendijke) wordt getipt als nieuwe trainer van Hontenisse. Witte rook Bij Breskens, dat Mare de Kun- der, Ad Roovers, Kees van der Sluis, Wim Davidse, Eddy van der Hooft, Stoffel Schipper en Henk Ottens op het verlanglijst je had staan, is er volgens voor zitter Jacques Kou wijzer witte rook. De nieuwe trainer heeft zijn huidige club echter nog niet van zijn vertrek op de hoogte ge steld en dus is er nog geen nieuws. Net als voorgaande jaren zijn er verrassende uitslagen. IJzendij ke verslaat in de poule Terneu zen met 3-1 en het is hoogstper soonlijk aan trainer Ardian Le kaj te danken dat de rood-zwar ten naar de kwartfinale gaan. Lekaj schiet zijn ploeg tegen AZVV naar de overwinning: 1-0. Vijfdeklasser Sluiskil plaatst zich eveneens bij de laat ste acht. Biervliet wijst in de poule Axel (3-0) en RIA W. (2-0) terug en schaart zich bij de beste acht. Daarin is de latere finalist Ter neuzen met 3-2 te sterk. De pres tatie levert Biervliet niettemin honderd euro op. Aanvoerder Theo de Schepper heeft daarvoor 's avonds tijdens de nieuwjaarsreceptie van de vijfdeklasser een goede bestem ming. Het soccerteam koopt een vat bier. De tap mag gratis lo pen. Het negentiende soccertoernooi was het toernooi van Arjen Oost dijk (Terneuzense Boys, beste speler) en van Angelo Cornelis en Björn den Hamer (beiden Breskens en gedeeld topscorer). Maar ook van Menno den Dek ker (Zaamslag), Adri van Hane- gem (IJzendijke), Theo de Schep per (Biervliet), Mevlud Eryürük (Terneuzense Boys) en jonge ta lenten als Peter Dieleman, Ar jen Hamelink (beiden Zaam slag) en Ali Eryürük (Terneuzen se Boys). waeooen goed gedaan con- ateerde Verpoorte. In de eerste kon Zaamslag nog aardig de tegenstander mee (6-5 P rust), het gaatje naar 9-6 'd daarna besliste de wed- Fjf »We misten de kracht om pterbij te komen." tores Zaamslag: Frans Verpoorte [Marco van Reuwijk 3, Debby mntier en Ernst de Putter 1. door Wim de Vos TERNEUZEN - De finale van het Kiwanis-tennistoernooi voor dubbels vormde gistermid dag in Terneuzen een eenzijdige maar waardige afsluiting. Bernd van Quekelberghe en Gui- do Tolhoek kenden geen pardon met het duo Jeroen Verstraeten/ Pierre van Hyfte: 14-2. Bij de vrouwen waren Mandy Wolfert en Brigith de Waele de winnaressen, terwijl Annemarie van Loo en Ingmar Vermeulen de overwinning in het gemengd- dubbel in de schoot geworpen kregen. „Gelet op het aantal inschrijvin gen hadden we in alle categorie ën maar één poule. Daarin heb ben we een halve competitie la ten spelen en tenslotte de num mers één en twee op de slotdag nogmaals tegen elkaar. Dat was dan de finale. De uitslagen van de poule telden dan niet meer mee", gaf wedstrijdleider Mi chel Verberkmoes als uitleg over het systeem bij dit toernooi, dat georganiseerd werd door de afde ling Zeeuws-Vlaanderen van Ki- wanis. Ieder jaar gaat de op brengst van het toernooi naar een goed doel. Dit jaar is er geko zen voor het project kinderen kankervrij (KIKA). „En we hou den dit jaar toch weer zo om en nabij de 1000 euro over voor dit doel. We zijn tevreden en zullen volgend jaar opnieuw een derge lijk toernooi organiseren", zei or ganisator Bram Stoffels namens Kiwanis. Geen kans De finale was verre van span nend. In de poule-ontmoeting hadden Van Quekelberghe en Tolhoek al hun wedstrijden ge wonnen. Verstraeten en Van Hyfte (de latere tegenstanders in de finale) hadden zij toen reeds met 11-8 geklopt. Verstrae ten en Van Hyfte slaagden er dus niet in zich te revancheren voor die nederlaag. Integendeel, Van Quekelberghe en Tolhoek deden er nog een schepje boven op en gaven hun opponenten geen schijn van kans. De finalisten van de dubbelfinale van het Kiwanis-toernooi. Het duo Jeroen Verstraeten/Pierre van Hijfte (links) verloor van Bernd van Quekelberghe en Guido Tolhoek (rechts). foto Peter Nicolai De finale bij de vrouwen gaf wat meer evenwicht dan bij de mannen. Toch wonnen Mandy Wolfert en Brigith de Waele overtuigend met 11-6. Zonder de finale te spelen schreven An nemarie van Loo en Ingmar Ver meulen het gemengd-dubbel op hun naam. Heikant. Jeff Thuy Memorial. 12 ki lometer. Mannen: 1. Sepp Vermeulen (Koewacht) 43.50 minuten; 2. Davy van Bogaert B) 44.37; 3. Peter Jansen(Sluis- kil) 45.14; 4. Roland Adrieanssens (B) 45.17; 5. Jos de Koek (Graauw) 45.37. Vrouwen: 1. Ingrid IJsebaert (Hulst) 51.28 minuten; 2. Trees Vermeersch (Sas van Gent) 58.31. 5 kilometer, mannen: 1. Kris Derveaux (B) 19.05 mi nuten; 2. Marcel Mangnus (Hulst) 19.40; 3. Jordi van Guyse (B) 20.14; 4. Fons de Rijcke (Kloosterzande) 20.51; 5. Roland Volleman (Terneuzen) 22.23. Vrou wen: 1. Rita Slowack (B) 27.11 minu ten; 2. Margo Vonck (B) 29.32; 3. Diana de Rijbel (B) 29.53. 3 kilometer, man nen: 1. Jarno van Guyse (B) 10.50 minu ten; 2. Michael Braem (B) 11.29; 3. Quin- ten Volleman (Terneuzen) 12.02; 4. Ar- ne Lippens (B) 12.40; 5. Freddy Verstic- hele (B) 13.47. Vrouwen: 1. Liselot Kaij- ser (Terneuzen) 12.58 minuten; 2. Claire Volleman (Terneuzen) 13.23; 3. Frangoi- se van Waterschoot (Hulst) 15.19. Hulst. Rayoncompetitie. Klasse A: Den Dullaert-Max Korting 4-4, Den Dul- laert-Equinox 5-0, Saint Ducky-Casteels/ De Meerpaal 3-5, 't Jagershuis-De Smet 6-6, 't Jagershuis-Tènce/Zaman Sport 2 3-8, Tènce/Zaman Sport 2-ln den d'Waes 4-9. Stand aan kop: In den d'Waes 2 12-31, Saint Ducky 12-28, De Smet 12-23, OJB 10-22. Klasse B: IZV/IBS 3-IZV/IBS 2 4-7, Café Santé- IZV/IBS 4-4, De Gouden Kroon-Necker- mann/Stuntmarkt 6-1, De Reizende Man-ING Bank 1-6, Roskam/vd Velde- ADM/Lazarus 1-9, Saint Ducky 2- Morres/Controlec 3 1-6. Stand aan kop: Neckermann/Stuntmarkt 12-31, De Gouden Kroon 12-27, Café Santé 12-26, ADM/Lazarus 12-25. Sas van Gent. Negentiende Indoor Soccertoernooi. Poule A: Axel-Bier vliet 0-3, Breskens-RIA 2-0, RIA-Axel 3-0, Biervliet-Breskens 0-3, Bres- kens-Axel 3-0, Biervliet-RIA 2-0. Eind stand: 1. Breskens 9 punten; 2. Bier vliet 6; 3. RIA 3; 4. Axel 0. Poule B: Phi- lippine-Clinge 0-0, Hoek-Aardenburg 3-0, Aardenburg-Philippine 3-2, Clin- ge-Hoek 0-2, Hoek-Philippine 2-2, Clin- ge-Aardenburg 1-1. Eindstand: 1. Hoek 7 punten; 2. Aardenburg 4; 3. Phi lippine 2; 4. Clinge 2. Poule C: Zaam- slag-Koewacht 3-0, HVV'24-Terneuzen- se Boys 1-2, Terneuzense Boys-Zaam- slag 1-0, Koewacht-HW'24 1-1, HVV'24-Zaamslag 0-4, Koewaeht-Ter- neuzense Boys 1-1. Eindstand: 1, Ter neuzense Boys 7 punten; 2. Zaamslag 6; 3. Koewacht 2; 4. HVV'24 1. Poule D: AZW-IJzendïjke 2-0, Terneuzen-Sluiskil 3-0, Sluiskil-AZVV 2-1, IJzendijke-Ter- neuzen 3-1, Terneuzen-AZVV 1-0, IJzen- dijke-Sluiskil 0-1. Eindstand: 1. Terneu zen 6 punten; (5-3); 2. Sluiskil 6 (3-3); 3. AZVV 3 (3-3); 4. IJzendijke 3 (3-4). Kwartfinales. Breskens-Aarden- burg 5-0: Björn den Hamer 1-0, Angelo Cornelis 2-0, Björn den Hamer 3-0, An gelo Comelis 4-0, Björn den Hamer 5-0. Hoek-Zaamslag O-O. (Zaamslag wint na shoot-outs). Terneuzense Boys-Sluiskil 3-1: Ali Eryürük 1-0, Evert-Jan van Opdorp 2-0, Pascal Wedage 2-1, Arjen Oostdijk 3-1 Terneuzen-Biervliet 3-2: Theo de Schepper 0-1, Mike van Rossem 1-1, Barry van der Hooft 2-1, Mike van Ros sem 3-1, Simon Heesbeen 3-2. Halve finales. Breskens-Terneuzen- se Boys O-O. (Terneuzense Boys wint na shoot-outs). Terneuzen-Zaamslag 2-1Remco van Leeuwen 1-0, Barry van der Hooft 2-0, Arjan Hamelink 2-1 Om derde plaats. Breskens-Zaam- slag 1-3: Arjan Hamelink 0-1, Tommy Tissink 0-2, Dwight van Hulle 1-2, Jim de Jongh 1-3. Finale. Terneuzense Boys-Terneu- zen 3-1: Ali Eryürük 1-0, Erik-Jan Naudts 1-1, Arjen Oostdijk2-1 en 3-1. Eindstand: 1. Terneuzense Boys, 2. Ter neuzen, 3. Zaamslag, 4. Breskens, 5. Hoek, 6. Biervliet, 7. Sluiskil, 8. Aarden burg. Esad Osmanovski Trofee (beste spe ler): 1. Arjen Oostdijk (Terneuzense Boys), 2. Ali Eryürük (Terneuzense Boys), 3. Arno Zwegers (Breskens), 4. Mevlud Eryürük (Terneuzense Boys), 5. Angelo Cornelis (Breskens). Topsco rers: Angelo Cornelis en Björn den Ha mer (beiden Breskens) 5 doelpunten. Terneuzen. Kiwanistoernooi dubbel- toernooi. Mannen. MD3/4: Bernd van Quekelberghe/Guido Tolhoek- Jeroen Verstraeten/Peter van Hyfte 14-2. MD5: Eric Neve/Beny IJsebaert- Jos Saman/Kevin de Rooy 13-6. MD6: Daniël Audenaerdt/Randy Boddaert- Paul Kuhlmann/Abi van Lare 11-5, Vrou wen. VD3/4: Mandy Wolfert/Brigith de Waele-Marie-Kristien Poppe/Sophie Boddaert 11-6. VD6: Judith Versluijs/ Miranda van der Schelling-Fien Albert!/ Lieke Alberti 16-3. Gemengd. GD3/4: Annemarie van Loo/lngmar Vermeu- len-Brigith de Waele/Mart Flikweert walk-over. GD6: Jennifer de Visser-Dubbeldam/Christiaan Hiensch- Annemarie van Loo/ Mischa van Bre men 10-9. HEIKANT - Sepp Vermeulen be seft inmiddels dat er naast sport ook nog een ander leven is. Dat vertaalt zich in minder trainen dan voorheen het geval was. Zelf is de Koewachtenaar van mening dat hij minimaal hon derd kilometer per week moet trainen om zijn juiste vorm te be reiken, maar de laatste tijd komt Vermeulen amper aan vijf tig kilometer. Desondanks won hij zaterdag wel overtuigend de Jeff Thuy Memorial in Heikant. Zelf was Sepp Vermeulen van mening dat de overwinning in Heikant een gevolg was van de vorm van de dag. „Om echt goed te kunnen lopen moet ik veel meer trainen. Vijftig kilometer in de week is echt te weinig om - goed te kunnen presteren. In wedstrijdjes als deze kan dat, ge combineerd met een goede dag, misschien nog wel, maar in gro tere wedstrijden beslist niet", zei Vermeulen na zijn zege in de 24e editie van de Jeff Thuy Me morial. In Heikant was Vermeulen over tuigend de sterkste. Niemand was in staat om de Zeeuws-Vla ming tegenstand van betekenis - te geven. Peter Jansen uit Sluis kil eindigde achter de Belg Da vy van Bogaert op de derde plaats. Bij de vrouwen was er de tradi tionele overwinning van Ingrid IJsebaert. De Hulster atlete be- reikte minuten eerder dan de rest de finishlijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 37