Beter lem is mogelijk O GEBR. DOMINICUS BV Liberia: niet om aan te zien PZC Sluit je ogen niet. Geef. Giro 999 0 spierziekte A.L.S» te lijf» Giro 100 000 GEEF U OP VOOR DE CURSUS REANIMATIE en/of AED Gehandicapt? Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? ARTIESTEN VOOR AZIË - GIRO! ALS JE IETS KAN DOE Sluitingstijden familieberichten: Overüjdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Demi Elisabeth We noemen haar Demi 7 januari 2005 Remco en Geertje Duerink Paulien, Anke, Harmén en Susan Veerweg 18,4493 AS Kamperland Tel. 0113-376085 7 januari 2005 Onze grote droom Zo welkom, 'Zo mooi, Zo bijzonder. Het heeft niet zo mogen zijn. We moeten weer verder. maar dan zonder! Frank en Annette Meivin, Linsey en Jessica Heinkenszand Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van David Marien Kwekkeboom zoon van onze collega en medewerker Francois Kwekkeboom We wensen Frangois, Ankie, Florian, Simon en verdere familie alle kracht en sterkte toe om dit voor hen zo zware verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers Multraship Towage Salvage Diepgeschokt waren wij toen onze collega Frangois, tijdens werkzaamheden in Malta, het bericht ontving dat zijn zoontje David Marien Kwekkeboom plotseling is overleden. Wij wensen Frangois en zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bemanning zeesleepboot "Barracuda" Multraship Towage Salvage Verdrietig namen we kennis van het plotseling over lijden van ons lieve, levenslustige buurjongetje David Kwekkeboom We bidden Frangois, Ankie, Florian en Simon kracht van God toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Corrie, Jan, Hanna en Maartje Zwemer Wieland en Nelleke Zwemer Oostkapelle, 8 januari 2005 Joris Je hebt moeten lijden, Maar je bent in rust heengegaan. Je was een lieve oppas, kennis en vriend. Je kan nu rusten van je leven. Kyra Dag lieve Joris Mooi mens. We bewaren je in ons hart. Jeroen, Stefanie Dirk, Jeanet Koen en Kyra Ruben, Daniël en Mirjam Waarom al dat vechten? Waarom al die pijn Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Toch nog onverwacht is, na een periode waarin zijn gezondheid langzaam minder werd, overleden mijn man en onze vader Wim de Vos in de leeftijd van 68 jaar. 's-Heerenhoek: C. P. M. de Vos-Jansen Heinkenszand: Remco en Angelique 9 januari 2005 Laustraat 14,4453 AW 's-Heerenhoek De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 12 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Wilibrordus te 's-Heerenhoek. Voorafgaand is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op het R.K.-Kerkhof te 's-Heerenhoek. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van Adri Abramham Marijs In de leeftijd van 69 jaar De tijd die wij hadden om samen te zijn was veel te kort. Wat jij bij ons achterliet is de kracht om vérder te gaan. Je glimlach en opgewektheid zullen wij nooit vergeten. Levenspartner van: C. J. van Ginkel Broer van: Hannie le Clercq-Marijs Zwager vanZeger le Clercq Jack en Kitty Ellen Oom van: Doortje en Kees Niels Sabastiaan Kathelijn Willem en Vera Yvonne en Leen - Robert Léon William Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van de I. C. en aan Dr. Wielemaker van streekziekenhuis Walcheren Vlissingen, 8 januari 2005 Hoge Geere 3 4531 MH Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 13 janu ari om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze schoonzuster Clazina Philipse de Graaf In de leeftijd van 77 jaar Dronten: P. Philipse M. Philipse-Hoogstrate Biezelinge: Philipse M. L. Philipse-van Tatenhoven Biezelinge, 8 januari 2005 Na een jarenlange strijd is hij eindelijk bevrijd. Winnen Icon hij hel niet, dat cleed ons allen veel verdriet. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, is toch nog onverwachts overleden mijn lieve man, onze vader en opa Abraham Boogaard in de leeftijd van 79 jaar. Middelburg: Mattie Boogaard-Houterman Middelburg: Jan en Marleen Maris ka en Tim Chantal en Wijnder Oost-Souburg: Niek en Irma "Wij bedanken het verzorgend personeel van 7 Gasthuisafcl. "Bolwerk voor de liefdevolle verzorging Middelburg, 8 januari 2005 Van Heemskerckstraat 8 4335 HZ Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op woensdag 12 januari van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den om 12.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. Lieve Opa Bedankt voor alles... Rust zacht dikke kus, Mariska en Chantal Na een moeilijke laatste levensperiode is zacht en kalm van ons heengegaan onze zwager Bram Boogaard Wissenkerke: Nel en Rinus Serooskerke: Corrie en Pau Breskens: Jans Oldenzaal: Klaas en Planneke Serooskerke: Piet en Mien Middelburg: Kees en Joke 8 januari 2005 ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl "De Heer is mijn Herder" Met diepe droefheid geven wij u kennis dat plotseling van ons is heen- a gegaan onze lieve moeder, oma en overoma Willemina Machelina Daane-Vleugel sinds 1987 weduwe van Izak Jan Daane in de leeftijd van 81 jaar. Veenendaal: Co en Corrie Daane-Lodder Arco en Doriene Wilma en Matthijs Jan en Erika Corine Hoek van Holland: Willy ën Jos Daane-Snoep Colinda en Gert-Jan Mirjam, Machla Edwin en Colinda Amsterdam: Rita Daane Judith enAb Theo en Danielle Esther, Rachel, Sam Lisa en Stefan Yerseke: Ella Daane Susan en Jan Joël Marry Nuenen: Inge en John-Henry Leenders-Daane Natasja 8 januari 2005 Oosterscheldestraat 17 4424 EN Wemeldinge Een dienst van woord en gebed zal worden gehouden op donderdag 13 januari om 13.00 uur in de kerk van de Vrije Evangelische Gemeente, Noordelijke Achter weg 67 te Wemeldinge. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algeme ne Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie te condoleren in Dorpscentrum "De Wemel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Bedroefd delen wij u medé, dat onverwacht van ons is heengegaan onze oudste zuster, schoonzuster en tante Willemina Machelina Daane-Vleugel Oost-Souburg: M.J. Steketee-Vleugel P.C. Steketee Wemeldinge: M.A. Houtekamer-Vleugel Anth.Houtekamert Kapelle: A. Daane Neven en nichten Wemeldinge, 8 januari 2005' Wie in de Zoon gelooft heeft eeuwig leven. Johannes 336 Rustig is van ons heengegaan onze moeder, schoon moeder, oma en overgrootoma Johanna van de Visser-Nagelkerke weduwe van Leendert van de Visser in de leeftijd van bijna 90 jaar. Wemeldinge: Ko van de Visser Cobi van de Visser-van Belzen Dordrecht: Rinus van de Visser Cin herinnering) Clasien van de Visser-Tholenaar Middelburg: Janny Lenting-van de Visser Theo Lenting Brielle: Jan van de Visser Marjan van de Visser-Schuit Temeuzen: Piet van de Visser (in herinnering) Coby van de Visser-Reijnhout Oost-Souburg: Addy Weezepoel-van de Visser Hans Weezepoel Dordrecht: Wilma Geluk-van de Visser Fred Geluk EllewoUtsdijk: Lejo van de Visser Heieen van de Visser-Walraven Klein- en achterkleinkinderen 4331 RB Middelburg, 7 januari 2005 Volderijlaagte 12 Correspondentieadres: Familie Lenting-van de Visser Roozenburglaan 96 4337 JK Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 12 januari van 13.00 tot 13.30 uur in "De Fontein", Kruitmolenlaan 70 te Middelburg. Hier zal aansluitend de herdenkingsdienst worden gehouden om 13.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op de nieuwe be graafplaats te Veere om 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Fontein". Geen bloemen. Enige en Algemene kennisgeving Als ik cle dingen niet meer weet, Als ik cle namen niet meer ken. En wat ik weet meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben. Begin clan een heel oud lied, dan zing ik mee en aarzel niet. Denk dan aan de weg door mij gegaan, zo heb ik het niet voor niets gedaan. Met dankbaarheid voor de liefdevolle verzorging in Zorgcentrum "Poelwijck" is zacht en kalm overleden onze lieve schoonzuster en tante Cornelia Maria van Sunderen weduwe van Cornelis de Koster in de leeftijd van 93 jaar. Familie De Koster Familie Sinac 's-Heer Arendskerke, 7 januari 2005 Correspondentieadres: J. A. L. de Koster, Staalsweg3, 4456 RK Lewedorp. De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 11 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. Kerkhof aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er in het mortuarium naast de kerk gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop van de begrafenis is er in het Dienstge bouw van de "Dorpskerk" gelegenheid tot condole- Een leven lang de spil van haar familie en omgeving, op haar eigen creatieve manier. Wij nemen afscheid van onze bijzondere moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Suzanna Dommicus-de Graaff weduwe van Willem Jacobus Dominicus Goes, - Middelburg, 8 september 1907 8 januari 2005 Lenie t en Ko Jaap en Els Corrie en Joke Cees en Anneke Wim en Leni Kitty en Lex Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Mevrouw C. Dominicus, Baljuwstraat 4, 4351 AR Veere. De dienst van Woord, Zang en Gebed zal woensdag 12 januari om 14.15 uur worden gehouden in rouw- centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats al daar. Voor aanvang van de dienst is er van 13.30 tot 14.00 uur in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegen heid tot condoleren. Als u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. 10-01-2004 10-01-2005 Lieve Mam Ik herinner je zoals je was, Toen je alles nog kon. Nu 1 jaar later zonder jouw lach, zorg, traan en-kletspraatjes, Doet het missen nog zo'n zeer. Je zei altijd; ook schreef je het in m'n poezie-album Bloemen verwelken, schepen vergaan, Maar onze liefde blijft eeuwig bestaan. Zo bescheiden als je hebt geleefd, Zo bescheiden ben je gestorven. Je dochter Mimi. Lieve Marja Altijd in onze gedachten "...mijn dochter en haar man zijn toen vermoord. Ru zit ik met hun baby. Hoe moet ik die in leven houden? We hebben al twee dagen niks gegeten..." "...en toen zeiden ze tegen mijn vader dat hij bij ons op schoot moest liggen. Ze sneden zijn. hoofd eraf. We zijn drie dagen blijven zitten met dat hoofd..." Tineke Ceelen, Stichting Vluchteling "Ik bespaar u de foto's van deze mensen. Hun gezichten spoken wel de hele dag door mijn hoofd. Mijn hart springt zowat van woede. We kunnen wat doen. IJ ook." Stichting Vluchteling, Den Haag www.vluchteling.org WORD VRIEND VAN EEN VLUCHTELING t.n,v. A.I-.S. Centrum-Amsterdam in samenwerking met het Prinses Beatrix Fonds Als u morgen getuige bent van een hartstilstand, wiltu dan hulpeloos toeschouwer zijn of geoefend hulpverlenei? Reanimatie is levensreddend, maar kan niet uit een boekje geleerd worden. Geef u op voor een praktische cursus dte gemiddeld zo'n 4 tot 6 uur duurt. Toelatingseis?: zijn er niet. Leren defibrilleren met de AED Reanimeren in combinatie met de AED maakt de overlevingskans van een slachtoffer groter. De AED of shockbox is een belangrijk apparaat dat de hartactie regij. treert, gesproken opdrachten geeft en op een veilige en betrouwbare manier een stroomstoot kan geven. Iedereen in het bezit van een geldig reanimatiediploma, kan leren defibrilleren in een cursus van circa 3 uur. Reanimatie en AED zijn voor iedereen belangrijk, maai vooral voor familieleden van hartpatiënten, brandweer, pst tie, portiers, sporttrainers, winkelpersoneel, mensen vanre openbaar vervoer etc. Meer weten? Voor Middelburg neem contact op met Reanimatie Middelburg. Contactpersoon mw. J.M.M. Kools-Dekker, telefoon 0118-62 60 20, e-mail: kools@zeelandnet.nl Voor Vlissingen neem contact op met het Rode Kruis, afdeling Vlissingen. Telefoon 0118 46 66 68, e-mail rkvliss@zeelandnet.nl Voor Noord- en Zuid Beveland neem contact op met de Vrienden van de Hartstichting, afdeling Kapelle. Contactpersoon mw. A. Francke, telefoon 0113 34 2243, e-mail mfrancke26@zeelandnet.nl Voor andere plaatsen neem contact op met het Bureau Reanimatie van de Nederlandse Hartstichting, telefoon 0900 0400 020 (lokaal tarief), reanimatie@hartstichting.nl NederlandseVl/ Hartstichting ANGO maakt een beter leven mogelijk Of het nu gaat om juridische onder steuning, belastingteruggave, uitkerin gen, zorg en hulp, woningaanpassin gen, vervoer of lotgenotencontact,,. Kom op voor je belangen. Word ook lid van ANGO! Postbus 850, 3800 AW Amersfooi Tel. (033) 465 4343 www.ango.nl info@ango.nl (Handioap.nl is de fondsenwervingsorgani- satie van ANGO, kijk op www.handicap.nl voor meer informatie) JIJ KUNT IETS DOEN: KOOP NU OE SINGLE EN STEUN iSLACHTOFFfi VAN OE i TSUNAMI Giro 555 www.artiestenvoorazie.nl hulporganis»'0 Den Haag Dé gehele opbrengst van deze single gaaf naar Giro 555- www-gi'^

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 24