Blackman leert niks van Felius Provoost heeft het nodige geluk PZC Blessures nekken bandbalploegen Presidents' XV is wat te sterk voor rugbyers Tovaal Sluiter in Auckland n derde kwalificatie Hoondert/De Waard in kielzog kopgroep 19 leeuws-Vlaamse tennisser wint op Open Walcheren van Vlissingse vriend: 6-7 4 lorland stopt inders blijft miner Smerdiek Pennings jaar langer bij Vlissingen Schroevers blijft bij Dauwendaele Indoorzege voor Terneuzense Boys Trofee vernoemd naar Osmanovski Duiveland nieuwe soccerkampioen uitslagen agenda maandag lOjanuari 2005 wb fonrPietervan Klinken VLISSINGEN - Tennisser Dono van Blackman heeft voor het eerst de Walcheren Open gewon- ncni iu de finale van het man- iieucnkel 3 won hij met 7-6 van |jn trainingsmaat, collega en vriend Mare Felius. Veel geleerd hadhij echter niet. w glke ace die Vlissinger Felius o» sloeg, werd gevolgd door een vo cale counter: „Daar leer je niks riep de uit het Zeeuws- amse Slijkplaat afkomstige jackman dan steeds. "Het bleek Heal joke vanuit de trai- 1 |gen die ze samen houden. 'elkens als iemand daar vanuit de service direct scoort, roepen 20 de zinsnede naar elkaar. In l)!i dé wedstrijd was het voorname lijk Blackman die het riep. Fe- lus sloeg vier aces. i De grappen bleven niet beperkt ge jol deze. Op het moment dat I Blackman naar rechts liep toen Felius naar links sloeg, riep de laatste: „Wat ging je nu doen?" „Boodschappen doen", retour neerde Blackman. En, Black man: „Was dat een netservice?" Felius: „O? Letje spelen dan maar?" Blackman: „Ja, goed." De grappen en grollen hadden niet hun weerslag op het niveau van de wedstrijd, daarmee zat het wel goed. Afgezien van de eerste twee games hielden beide spelers hun servicebeurten. Ser- vicegeweld was steeds genoeg voor gamewinst. Bijna alle ande re pimten kwamen door fouten van één van beide spelers. Het beslissende punt werd in de laatste game gespeeld, toen het al 7-6 stond voor Blackman. Bij de stand 40-30 in het voordeel van Felius volgde de langste ral ly van de wedstrijd. Beiden wis ten het belang van dit ene punt. Op de klok stond nog anderhal ve minuut. Zou Felius dit punt pakken, dan trok hij de stand ge lijk en zou er een beslissende an onze sportredactie 1UCKLAND - Raemon Sluiter leef! zich in Auckland met suc- door twee kwalificatieron- in van het internationale ten- te fiistoernooi gewerkt. De Rotter dammer versloeg eerst Nieuw- 1SSENDELFT - Corine Dor- 6 and (31), het boegbeeld van het lOiintainbiken bij de vrouwen, el in het najaar een punt achter wedstrijdcarrière. Het haar vijfde plek op het NK ddrijden, waarmee ze zich laatste voor het WK, lijkt Dor H terug, maar ze is vastbeslo- a „Het kost me veel tijd, die ik liever steek in mijn baan bij [Zesdaagse BV." GPD Zeelander Matthew Stark met 6-2, 6-0 en vervolgens de Span jaard Nicolas Almagro, ook met 6-2, 6-0. Om het hoofdtoernooi te halen, moet hij winnen van de Tsjech Bohdan Uhlirach. Peter Wessels, snel doorgereisd vanuit Perth waar hij vrijdag nog de Hopman Cup speelde, won wel de eerste kwalificatier onde, tegen de Nieuw-Zeelan- der Adam Thompson met 6-2, 6-4, maar hij verloor de tweede van de Tsjech Jan Vacek met 3-6 4-6. Sjeng Schalken is recht streeks toegelaten tot het hoofd toernooi van Auckland, dat hij in 1999 won. De Limburger neemt het in de eerste ronde op tegen de als eerste geplaatste Ar gentijn Guillermo Coria. Schal ken, Sluiter en Wessels spelen vanaf 17 januari het Australian Open in Melbourne. ANP laatste game gespeeld moeten worden op 'no-ad'. Oftewel, de eerste die zijn vierde punt van de game pakt, wint de wed strijd. Zou Blackman het punt pakken, dan zou het deuce wor den en kon wellicht de game niet worden afgespeeld en zou Blackman de wedstrijd winnen. Beide spelers wilden daarom geen risico's nemen en bleven naar elkaar overslaan. Na zes slagen over en weer nam Felius toch het risico. Het resultaat: nipt uit. Snel sloeg Felius zich daarna nog naar voordeel, maar op het moment dat hij de bal op gooide voor de service ging de zoemer. Blackman gooide zijn armen de lucht in, rende rich ting het net, sprong eroverheen en gaf Felius een high five. „Hij pest me er altijd mee", zei Blackman, net bekoeld van de wedstrijd. „Hij had nog nooit van mij of van één van mijn broers (Dylan en Duncan) ver loren. Nu kan hij dat geluk kig niet meer zeggen", grijnsde hij. Toen Felius dit hoorde, het hij zijn hoofd met een bons op tafel vallen e-n met gevoel voor thea ter sloeg hij balend met zijn rechterhand naast zijn hoofd: „Ook dat nog." Het tekent de vriendschap die de twee heb ben. Ze gaan samen uit, ze traiT nen samen en geven beiden les op de tennisschool van Dono vans vader Johnny Blackman. „Ik verlies liever van hem, dan van iemand anders", vertelde Fe lius. Blackman, die Felius ont troonde, was het daar mee eens. „Het is minder erg om van Mare te verliezen." Vriendinnen Bij de vrouwen was de finale minder spannend. Maar ook daar was sprake van twee vrien dinnen die het tegen elkaar op namen. Marjolein Meulenberg en Esther Vendrik waren de hoofdrolspelers. Ze spelen al acht jaar samen in de dubbel en ook zij zien elkaar regelmatig buiten het tennis. Zeker nu Ven drik deze zomer van Heinkens- zand naar Vlissingen verhuisde, tevens woonplaats van Meulen berg. De gelijkenis met de man nen? „Het is niet erg om van haar te verliezen." Het liep in de finale gisteren van geen kanten bij Vendrik. Ze stapelde de fouten op elkaar en liet Meulenberg op een onover brugbare 6-0-voorsprong ko men. Meulenberg: „Ik weet dat Esther altijd snel wil spelen en dat probeer ik te ontregelen. Voor mij was het vandaag een kwestie van de bal terugslaan." Meulenberg won met 12-3. In het mannendubbel 3 won het duo Piet Nagel/Mare Felius van Orestis Molopodis/René Linden- bergh met 8-7. Bij de vrouwen wonnen Meulenberg en Vendrik met 10-7 van Nadine Hillebrand en Ingrid Weegels. Marjolein Meulenberg had in de finale van de Walcheren Open een makkie. [ooiWim Kakebeeke POES - EMM had veel afwezi- ja voor het duel met SOS/ mek Sport. De Middelburgers éren dan ook dik: 28-19. Balie selecties braken meer mlbalploegen op. DS/Kwiek Sport-EMM 28-19: Mp kende te veel personele oblemen om het SOS moeilijk j maken, Eric Dingemanse mis let duel met de Hagenaars een hamstringblessure, an Benoit Alexander (vakan- Mtirgen Vermaat (ziek) wa ker ook niet bij. Jean Marie 'éiana zette de dekking van ploeg liefst tien keer op verkeerde been. Harold van éten haalde het einde van de étrijd niet. Hij kreeg rood 'ikie tijdstraffen. SC-HVOS 14-13: Ondanks de plewinst blijft de waag of het geklasseerde GSC het gaat W MAARTENSDIJK - Ruud érs is ook volgend seizoen i? trainer van de voetballers kSraerdiek. haakte Rien Vroegop, voor- lfr van de zaterdag-vierdek- bekend tijdens dé nieuw- rsreceptie van de vereniging 'Sint Maartensdijk. Daarbij ■Wen de club en trainer Lin- die bezig is aan zijn eerste bij Smerdiek, ook een optie g een seizoen overeen. redden. De ploeg van Jaap Quin- ten kan niet beschikken over de herstellende Edwin Broere (vin ger) en spelverdeler Francois Verrijzer raakte geblesseerd. Achilles-Olympus 22-13: Uit blinker was Marcel Veldhuizen met vier goals. Na rust (11-9) was het gedaan met de gasten. Vrouwen Gemini-EMM 24-16: Verhezen vindt trainer John Roelofs niet erg, maar de wijze waarop het gisteren gebeurde, deed zeer. In Zoetermeer ging defensief alles mis. Roelofs: „Maakten wij een goal, dan lag de bal er binnen tien seconden bij ons weer in." Na rust (16-11) kwamen de gas ten niet meer in het spel voor. Scores: Danielle Carol 4, Renate Hendrikse en Carolien Davidse 3, Angela van de Bergh en Anouk Castenmiller 2, Anouk Provoost en Ariska Tax. EHC-EMM 2 26-13: De reserves van EMM, onder leiding van So phie Felius, waren op voorhand al geklopt omdat ze niet beschik ten over wisselspelers. „Zonder wissels kun je geen vuist ma ken", aldus Felius. Scores: Sophie Felius, Susan de Klerk en Marieke Riemens 3, Sas- lda van de Velde en Xaira Nijsen 2. HVOS-Olympus 15-9: Het zijn zware tijden voor de ploeg van Hans Dierickx. De blessures vol gen elkaar in rap tempo op. In Leidschendam verdraaide Riek je Joosse haar knie. Het is de vijfde blessure in het team. De trainer zit echter niet bij de pak ken neer. „Ik hoop dat er volgen de week een aantal mensen is hersteld. Unitas is te pakken." door Daaf Kasse 's-GRAVENPOLDER - Met een portie geluk behield Bennie Pro voost zijn leidende positie in het Zeeuws damkampioenschap. De speler uit Aagtekerke had het in een vooruitgespeelde partij las tig tegen Jaap Veerhoek. Die slaagde erin het spel van de koploper te ontregelen en hield tot in het late middenspel de po sities in evenwicht. Maar in de tijdnoodfase sloeg het noodlot toe voor de man uit Nisse. Met een simpel schijfoffer had hij re mise kunnen halen, maar nadat hij dat verzuimde, kon Provoost net op tijd met een dam Veer- hoeks schijven afstoppen. In de wetenschap dat de koplo per al een zege op zak had, be gonnen Johnny de Leeuw en Le opold Sekongo, de twee belang rijkste achtervolgers, zaterdag in het dorpshuis aan hun partij. De Leeuw nam het op tegen Arjo Kousemaker, de ex-kam pioen die een slecht toernooi speelt en in de onderste regio nen vertoeft. In een principiële hekstelling- partij, waarin beide spelers voortdurend op hun tellen moes ten passen, profiteerde De Leeuw in de tijdnoodfase van een misrekening van Kousema ker. Via een fraaie manoeuvre kreeg hij een ver opgedrongen voorpost, waarna hij de partij snel in zijn voordeel besliste. Ondoorgrondelijk Leopold Sekongo kon ook een zware middag tegemoet zien, want Jan van de Weteringh is in dit toernooi lastig te kloppen. In zijn bekende ondoorgrondelijke stijl zorgde de Afrikaan voor Door zijn overwinning in het Zeeuws damkampioenschap tegen Arjo Kousemaker (links) verliest John ny de Leeuw (rechts) koploper Bennie Provoost niet uit het oog. foto Willem Mieras complicaties, maar Van de Wete ringh hield het hoofd koel en wikkelde in de tijdnoodfase af naar een verdiende remise. In de onderste regionen is het Zeeuws kampioenschap min stens zo spannend als aan de kop van de ranglijst. Voor Wim Koppejan is er weinig hoop meer na zijn combinatieve ne derlaag van zaterdag tegen Daaf Kasse-, maar voor de tweede degradatieplaats komen nog veel spelers in aanmerking. Aart Walraven deed zaterdag goede zaken door een zege op Kees Rijk, die werd verrast door een listige doorbraakcombina- tie. Door zijn nederlaag tegen De Leeuw staat Kousemaker voorlo pig voorlaatste. Maar ook voor Peter Schunselaar, die zaterdag niet kon winnen van René Duse- bout en nog een zwaar program ma voor de boeg heeft, wordt het spannend. Martijn Rentmeester vergrootte in de promotieklasse zijn voor sprong op de concurrenten tot minimaal vier punten. In een fraaie partij vloerde hij Plans van Akkeren. Ook in de eerste klasse is er één speler die er met kop en schouders bovenuit steekt. Ad Goudzwaard uit Oost- kapelle boekte zaterdag tegen Arie Doorn zijn zesde zege in dit toernooi en leidt nu met drie punten voorsprong op Jan Kop pejan. In de tweede klasse was het za terdag een uitstekende dag voor Chiel Poulisse. De Goesenaar versloeg zijn concurrent Jo Hou- mes en zag medekoploper Arie van de Weteringh verliezen van Lex Mamed. jjjoopvan den Oudenhoven ÖIIKZEE - Door een ver ste zege (6-2) op Welkom/ éns hebben de driebanders 11 Partyservice.nl zich weer Js' BH Keukens aan de kop '1 de ranglijst genesteld in vier van de vierde divisie de landelijke competitie émden groot. Hoon der t/De N won met dezelfde cijfers 'Tapperijke in Hoeven. De Brug kwam in Ouden- tegen Veilingzicht 2 niet ér dan een 4-4 gelijk spel. Tapperijke-Hoondert/De N 2-6: Met de 2-6-zege bij 'aPperijke deed het Rillandse Hoondert/De Waard van zich spreken. Met enige zorg was uitgekeken naar dit duel. De Hoevenaren hadden laatst nog in Goes De Stene Brug aan de ze gekar gebonden en ontzag voor de tegenstander leek op zijn plaats. Léék, want in de praktijk ble ken de bezoekers niets onder te doen voor de thuisspelers. Span nend was het zeker, behalve in de partij van Kees Roovers en Vic Herreweghe. De Belg in Zeeuwse dienst had geen kind aan Roovers. Johan Embrechts en Frans de Koek gingen lang ge lijk op, maar De Koek bereikte als eerste de finish. Eerder nam Sjaan van Kuyk Jan van Ginne- ken te grazen, terwijl Johan Vis ser met twee puntjes onderuit ging tegen Rinus Dam. Door de zege blijven de Rillanders in het kielzog van de kopgroep, 't Tapperijke-Hoondert/De Waard 2-6: K. Roovers-Vic Herreweghe 19-35, 44; Johan Embrechts-Frans de Koek 30-35, 56; Jan van Ginne- ken-Sjaan van Kuyk 26-30, 53; Ri nus Dam -Johan Visser 30-28, 55. Veilingzicht 2-De Stene Brug 4-4: Won De Stene Brug uit Goes nu een punt of liet de ploeg er één liggen? Daarover waren de meningen na het duel in Oudenbosch verdeeld. Tegen het laaggeplaatste Veilingzicht 2 was op meer gerekend. Dat Piet Koek verloor van Jan van Oosterhout was logisch. Verliezen is geen schande als je zelf je partij met 0.700 besluit. En als de tegenstander uitpakt met 0.875 past slechts bewonde ring. Wim de Kok en Arjo Hollestel- le speelden degelijk, maar had den hun zege deels te dan ken aan de zwakte van de te genstanders. Ad Menheere moest de eer na een zwak optre den aan Machielse laten, Met het puntverlies komt de Goese formatie nu in de groep achter volgers terecht. Veilingzicht 2-De Stene Brug 4-4: J. van Oosterhout-Piet Koek 35-28, 40; M.H. Machielse -Wim de Kok 25-35, 67; C. van peer-Arjo Hollestelle 27-30, 57; M. Machiel- se-Ad Menheere 30-18, 73. Partyservice-Welkom/Sijmens 6-2: Partyservice had bij de thee al een comfortabele 4-0- voorsprong door zeges van Ton van Beveren en Piet Kox. Voor heen wilde het na de pauze nog wel eens misgaan, maar daar was nu geen sprake van. Alleen Jan Eickenboom liet zich verras sen door Kai de Zwart: 24-25. Jan Suykerbuyk kwam einde lijk weer tot winst. Door het ge lijkspel van koploper BH Keu kens kwam de ploeg uit Zierik- zee op gelijke hoogte met de lei der. Partyservice.nl-Welkom/Sijmens 6-2:"Ton van Beveren-Piet Bak kers 20-8, 52 beurten; Piet Kox-Jo- hn Konings 25-19, 48; Jan Eicken- boom-Kai de Zivart 24-25, 51; Jan Suykerbuyk-Ambroos Blockx 30-12, 50. VLISSINGEN - Ruud Pennings, trainer van zondag-der deklasser Vlissingen, zal ook in het seizoen 2005-2006 hoofdtrainer van de club zijn. Hij heeft daarover overeen stemming bereikt met het bestuur. Pennings is bezig aan de cursus Trainer/Coach I en zal in mei naar alle waarschijnlijkheid zijn diploma halen. Daarmee kan hij op alle niveaus in het amateurvoetbal- aan de slag. Vandaar dat andere clubs wel interesse toon den voor Pennings, maar de Vlissinger blijft liever bij de club waar hij al vier seizoenen bezig is. „Het bestuur heeft bepaalde intenties met de club, die stroken met- mijn ambities", zei hij gisteravond. MIDDELBURG - Marien Schroevers is ook volgend sei- zoen nog trainer van voetbalvereniging FC Dauwendaele.'- Dat kwamen de oefenmeester en het bestuur van de derde-l klasser uit het zaterdagvoetbal onlangs overeen. Schroe- vers is aan zijn eerste jaar bezig in Middelburg en trainde eerder VCK en 's-Heer Arendskerke. SAS VAN GENT - Terneuzense Boys heeft het indoor soc- certoernooi in Sas van Gent gewonnen. In de finale klop te die ploeg overtuigend plaatsgenoot Terneuzen: 3-1. Nu kwam Terneuzen niet met de sterkste spelers in actie. Een mix van eerste-elftalspelers, enkele zaalvoetballers en- zelfs trainer Ardian Lekaj draafden op. Die inbreng was te gering om het Terneuzense Boys moeilijk te maken. De grootste problemen had de latere winnaar in de halve finale. Toen moesten, na een 0-0-eindstand tegen titelver dediger Breskens, shoot-outs de beslissing brengen. SAS VAN GENT - In de volle bovenzaal van het Vlaande- rencomplex in Sas van Gent maakte zaterdagavond ru moer plaats voor gepaste stilte. Uit respect voor de fami lie Osmanovski, want na afloop van het negentiende soc- certoernooi reikte Cisko Osmanovski de naar zijn zoon Esad, die vorig jaar november overleed, vernoemde trofee voor de beste speler van het toernooi uit. Tijdens de emotionele toespraak klonk op enig moment ondersteunend applaus van de bezoekers. De trotse vader voelde zich vereerd om de vereeuwigde prijs Esad Os manovski te mogen schenken aan Arjen Oostdijk, de bes te soccerspëler van de negentiende editie. „Esad bezat kwaliteiten en is twee keer de beste soccerspeler geweest. De kwaliteiten van Esad zie ik ook bij jou terug. Jij bent ook zo'n type speler", zei de kleine Bressiaander. BURGH-HAAMSTEDE - Zaterdag-derdeklasser Duive land is de nieuwe Indoor-Soccerkampioen van Schou- wen-Duiveland. De ploeg kwam in het bezit van die titel doordat het zaterdag in de finale van het Pepsi Indoor So ccer Event met 8-4 won van het verrassende Bruse Boys. De troostfinale in de vorm van penalty shoot-outs werd gewonnen door Zierikzee 2 ten koste van het eigen eerste team. Voor het tweede scoorden Perry Lukus en Michiel Tamerus. Alleen Martijn Brussé scoorde voor Zierikzee 1 Regio Walcheren. Eerste klasse: Taxicentrale-Arnemuiden 26-5, Alfonds /Zuidwest negen-VZV/Hydrofa 14-2, Oostkapelle-Oostkapelle 2 6-7, Tym- paan- Murre/de Visser 8-4, vv Hebus- port-Westkapelle 16-3, Domburg-Toma 14-5. Stand: Taxicentrale 13-39, Dom burg 13-33, Tympaan 13-33, vv Hebus- port 13-30, Alfonds/zuidwest negen 13-30, Oostkapelle 13-16, Torna 13-15, Oostkapelle 2 13-10, Arnemuiden 13-9, Murre/de Visser 12-7, VZV/Hydrofa 13-4, Westkapelle 12-2. Tweede klas se: Domburg 2-PSVW 6-3, Ontop- Garderen/Dekker 7-5, Coffeeclub LFA- Onderandere 4-0, de Weerlt-Meiveld 0-5 (regl.). Stand: Meiveld 13-31, WZP 12-26, Domburg 2 13-24, Alfonds/Zuid west negen 2 12-23, Coffeeclub LFA 13-23, ABC decor 12-18, VZV/Hydrofa 2 12-17, Ontop 13-17, Garderen/Dekker 13-11, Onderandere 13-10, de Weerlt 13-10, PSVW 13-4. Derde klasse: Bade- rïe-Woontrend Zeeland 13-5, de Dwaes /Couburg-Akkerdaas kado 1-6, SSVW- Dekker/Tramper 7-0, fc Laurens-Schin- kel assurantie 2-7, VAW-Partner advies 7-3, VPV-Uiterton 7-5. Stand: VAW 13-39, Akkerdaas kado 13-36, SSVW 13-25, Baderie 13-24, Uiterton 13-21, fc Laurens 13-17, VPV 13-16, Woontrend Zeeland 13-16, Dekker/Tramper 13-14, Schinkel assurantie 13-10, de Dwaes/Couburg 13-8, Partner advies 13-1. Vierde klasse: Jong Arnemuiden -Garderen/Dekker 2 5-1, vv Hebusport 2-EPZ 5-2, Uiterton 2-Atofina 5-4, VZV/. Hydrofa 3-Bieneveldeboys 1-2. Stand: Bieneveldeboys 9-25, VZV/Hydrofa 3 10-22, Garderen/Dekker 2 11-20, NDW advocaten 10-19, vv Hebusport 2 11-19, Jong Arnemuiden 10-18, Atofina 11-14, Uiterton 2 11-12, de Stoof 10-3, EPZ 11-0. Vijfde klasse: FC Laurens 2-fc Zeeland 11-9, Jobse timmerwerken-To- rentijd 8-7, Varian-MO de Schuur 5-10, Westkapelle 2-TSA brandpreventie 4-13, Gouwe gheyt-VAW 2 10-1, Dekker/Tramper 2-VZV/Hydrofa 4 6-2. Zesde klasse: Westkapelle 3-SVR 8-5. Vriendschappelijk: Oud Oemoeme- noe- Jong Oemoemenoe 26-26, To-. vaal-Presidents XV 10-19. Goes. Recreatieve competitie. Pou le A (mannen gemengd): ROC Goes-Wolphaartsdij'k 1-2,Bison-Recre- tantes 4-0, VVR-Mengelmoes 4-0, WEA-HHK2 3-0, HHK1-De Bongerd 2-1. Poule B (vrouwen): W Kattendijke-Ca- fé Baarends 1-2, Goedemorgen-HHK 1-2, De Vierlinden-BOKO-4. door Hans Markusse GOES - De Zeeuwse rugbyclubs startten het nieuwe jaar met tra ditionele duels. Op sportpark Het Schenge in Goes won Presi dents' XV gisteren (10-19) van Tovaal. In Middelburg hielden Oud en Jong Oemoemenoe el kaar in evenwicht: 26-26. Tovaal-Presidents' XV: 10-19: Tovaal startte sterk. Erik de Jon ge zette de verdediging van Pre sidents met een listig kiekje op het verkeerde been en zorgde voor de openingstry. Nog voor rust werd het evenwicht her steld. Op aangeven van Maurice Boelhouwers zorgde Bram Bruij- nes voor 5-5. Na de pauze trok Presidents het duel naar zich toe. Na een uit braak van Ron Burgs waren de voorwaartsen niet meer te stui ten en tilden Danker Rijk jr. en Egon Geeratz de stand naar 5-12. Tien minuten voor tijd bracht Giel Edam de spanning nog te rug met een try in de buurt van de palen, maar het slotakkoord was voor Presidents. Maurice Boelhouwers en Jan-Joost Wie- brens zorgden voor de voorberei ding, Bert Bakker besliste het duel definitief. Egon Geeratz legde de eindstand met een wel gemikte conversion vast op" 10-19. Oud Oemoemenoe-Jong Oemoe menoe 26-26: Beide teams wa ren aan elkaar gewaagd. De jon kies openden via Wouter Krikke en Kenneth Kik de score, maar nog voor rust kwam Oud Oemoe menoe via Hans van Dijk en Marcel Kokje terug tot 14-12. Na rust bleef het duel levendig, maar routine leek de doorslag te geven. Door tries van Bob Fuchs en Harry van Helsland en kick- werk van Bob Fuchs liep de. oude garde uit naar een 14-26- voorsprong. In de slotfase kwamen de jonge ren toch nóg sterk terug. Eerst werd het via Leon Blansjaar 21-26 en in de slotminuut be paalde Arend Westenburger de eindstand op 26-26. i Maandag Biljarten Graanbeurstrofee. Driebanden toer nooi. Tweede ronde. Organisatie: BV De Graanbeurs. Locatie: Huis van Nas sau, Zierikzee. Aanvang: 19.00 uur. Grote Prijs Spuitpleisterspecialist J.H. Mathia. Libre toernooi. Eerste ron de. Locatie: HCR De Kroon, Wissenker- ke. Aanvang groep B 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 19