Autisme snails^ PZC leven in een wereld die je niet begrijpt zaterdag 8 januari 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, y, woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboren! Esmée Esmée Catharina Renate Lafort Rob en Ariane Lafort-de Lepper Suzanne en Inge 2 januari 2005 Martin Luther Kingstraat 7 4384 HW Vlissingen Dolblij zijn wij met de ge boorte van ons zoontje en broertje Owen Adriaan Johannes 7 januari 2005 John en Elien Kasse-Maljaars en Daimen Domburgseweg 63 .4356 NA Oostkapelle Your Look Haarmode Plaats uw familie berichten in de PZC Op woensdag 12 januari hopen onze ouders en grootouders Krijn Faasse Barbora Faasse-Roelse hun 60-jarig huwelijk te vieren. Wie hen wil feliciteren is van harte welkom op zaterdag 15 januari van 15.30 tot 17.30 in zaal "Westkapelle Herrijst" te Westkapelle. De kinderen en kleinkinderen De Casembrootstraat 31 4361 AS Westkapelle Cadeautip: envelop bestemd voor onderzoek naai- de ziekte ME. Geloof niet wat je ogen je vertellen. Alles wat je ziet is begrensd. Leer met je gevoel Icijlcen, ontdek wat je eigenlijk al lang weet, en ook jij zult leren vliegen. Uit: Jonathan Livingston Zeemeeuw Intens verdrietig zijn wij, nu onverwachts uit ons midden is weggenomen, onze lieve zoon en broer David Marien Kwekkeboom 23 juni 1998 f5 januari 2005 Francois Kwekkeboom Ankie Knook Florian Simon David Jansestraat 14 4356 BC Oostkapelle Dinsdag 11 januari nemen we afscheid van David tij dens een herdenkingsdienst in de Zionskerk, Duin weg 36a te Oostkapelle, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats aan de Noordweg te Oostka pelle, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zionskerk. Goede reis, lieve David. Tot ons intens verdriet is, na een ernstig ongeval, uit dit leven weggerukt ons lief, onvergetelijk kleinkind en neefje David Marien We weten David geborgen bij zijn Schepper. Frans en Nel Kwekkeboom Marinus en Orly Jacques en Freddie Petra f Veilig in Jezusarmen Door een noodlottig ongeval is uit het leven weggerukt, ons onvergetelijke kleinkind en neefje David Kwekkeboom Wij wensen Francois, Ankie, Florian en Simon alle sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen. Jullie kunnen altijd op ons rekenen. Axel: Oma Knook-Boertjes Axel: Hetty Knook en Frans Marquinie Lembeke: Peter, Hilde en Célestine Knook Met groot verdriet in ons hart delen we in het verlies van David Kwekkeboom Onze gedachten zijn bij jullie. Ooms, tantes, neven en nichten van de familie Kwekkeboom Diepbedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van David Kwekkeboom Hij had zich juist aangemeld als lid van onze vereni ging. Zijn F-voetbalvriendjes zullen hem heel erg missen. Wij wensen de familie alle sterkte toe dit grote verlies te dragen. Bestuur en leden van de Voetbalvereniging Oostkapelle Oostkapelle, 7 januari 2005 Samen samen op school gespeeld, samen dingen geleerd, samen plezier gemaakt, verder moeten zonder David Samen leren om te gaan met het gemis van ons schoolgenootje. Samen naast zijn broertjes Florian en Simon, zijn ouders Frangois en Ankie staan bij het verwerken van dit grote verlies. Dit samen doen vanuit de kracht die God ons allen schenkt. De ouders en het schoolteam van CBS de Regenboog, Oostkapelle Met kaarsjes, bloemen en je naam noemen willen we je laten weten dat we je niet zullen vergeten David Aan zijn broers Simon en Florian willen we zeggen dat jullie op ons kunnen rekenen Wij bidden voor jullie: "Here God in de hemel, wilt U onze vriendjes en hun papa en mama helpen alstublieft?" Kim, Ben, Charlotte, Xander, Richard, Tristan Angelo, Maaike, Leonie, Iris, Melanie, Jaimie, Luuk, Danny, Yannick, Robin, Lonneke, Marvin!, Milan, Emmy, Fleur, Ka tja en juf Judith Groep 2b 3 van CBS de Regenboog, Oostkapelle Woorden schieten tekort We leven met jullie mee IOF het Bolwerk, Chantal, Sylvia, Marja, Annemarie, Addie, Nel, Riet, Ellen, Klaas, Rob en Co Ergens tussen Venus en de Grote Beer staat een ster die al bestaat ie dan niet meer nog heel goed is te zien. Onze gedachten zijn bij David Kwekkeboom Eén van onze kinderen is ons ontvallen. We speelden samen op het Kinderbolwerk en bij Wannes en Ko. Wij zijn intens bedroefd en leven mee met de familie die wij kracht toewensen. Medewerkers en kinderen van Kinderopvang Walcheren Wannes en Ko Kinderbolwerk "Alles van waarde is weerloos David het zoontje van onze collega Ankie Knook is plotseling overleden. Wij zijn geschokt en verdrietig, wij wensen Ankie en haar familie veel sterkte toe. Annemarie, Chantal, Eline, Ella, Els, Ilse, Jasperina en Shanti Te jong Te vroeg Is overleden een bijzonder mens Joris We zullen hem missen André, Agneta, Willemijn, Maarten, Mütthijs, Roeland Enige en Algemene Kennisgeving Op 6 januari is in verpleeghuis "De Vliedberg" over leden Lucien Solvia Coppieters in de leeftijd van 73 jaar. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 10 janu ari om 10.00 uur op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Met verslagenheid ontvingen wij bericht dat de heer A. Jumelet is overleden. Als suppoost van het Visserijmuseum heeft hij vele rondleidingen verzorgd. We zullen hem met zijn grote ervaring missen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Wij gedenken hem met respect en waardering. Bestuur en suppoosten van de Stichting Musea Bruinisse M. Kik, secretaris A.A. Verschoor, voorzitter Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 1Sfenit x '4' Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum, Van Dishoeckstraat 620 Lieve Oma U bent van ons vertrokken. Wij houden u altijd in onze gedachten zoals u was. Rust in vrede, oma. Menno, Riccardo, Björn Als algemene kennisgeving Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht Je was een man van weinig woorden Er was altijd: Zoveel liefde Zoveel gezelligheid Zoveel gelach Alles wat we nu nog hebben is zoveelstilte Dagpa Bedroefd geven wij kennis dat, na een bewogen leven en een sterke wil, rustig van ons is heengegaan, mijn man, vader, schoonvader en opa Lambert Stephan Vos - Bertus - Amsterdam 2 oktober 1928 t Goes 4 januari 2005 Gehuwd met Truus Vos-Rijn Goes: Wim en Netty Kevin en Glenn Jan en Ruth Stef en Meliza Guus en Naomi Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht Op het uitdrukkelijk verzoek van pa heeft de crematieplechtigheid in familiekring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Bankertstraat 4,4461 XL Goes En nu, wat verwacht ik, o Heere? Mijn hoop, die is op U. Psalm 39:8 Bedroefd geven wij u kennis dat na een kortstondige, moedig gedragen ziekte, door de Heere uit ons mid den is weggenomen mijn innig'geliefde man, onze zorgzame vader en opa Maarten van Burg in de leeftijd van 77 jaar. Rilland: P. M. van Burg-Zandijk Scherpenzeel: Maja en Henk Duinkerke-van Burg Piet en Annet, Hendri Erna enComé, Marjolein Martin en Tamara Johan en Eline Anthony, Arnold, Wilma, Jeroen, Anne Oostdijk: Arjan en Marjo van Burg-Steketee Mart en Clara Peter, Joan, Richard, Thamara, Christian, Walther, Niels Oostdijk: Wilma en Ad Hirdes-van Burg Adri, Mariëlle, Mathieu, Fabiënne Krabbendijke: Ria en Kees Kaan-van Burg Marina, Nelleke, Mirjam, Amanda, Irene Oostdijk: Piet en Erna van Burg-de Goffau Marinka, Mamix, Else-Marie, Jesse Waarde: Mamel en Kees Goud-van Burg Dinant, Ornella, Maarten, Koen, Anne-Fleur Kruiningen: Hans van Burg 7 januari 2005 De Blauwe Reiger 214411 EA Rilland Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen maandag 10 januari van 19.30 tot 20.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Swaanhil- straat 13 te Rilland. De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 11 januari om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeer de Gemeente, J. W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendij ke. Tevens is er voor de aanvang van de rouwdienst vanaf 13.00 uur in Krabbendijke nog gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condole ren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Bedroefd en verslagen geven wij kennis van het over lijden van onze oudste broer en zwager Maarten van Burg Wij leven mee met Nellie en de kinderen. Temeuzen: Job van Burg Keetje van Burg-van ©vaarden Krabbendijke: Jan van Burg Jo van Burg-Traas Met leedwezen hebben wij het droeve bericht ont vangen dat, na een ernstige ziekte is overleden de oud-directeur en oprichter van ons bedrijf, de heef- Maarten van Burg Wij herinneren hem als een bewogen en integer mens. Het wel en wee van onze onderneming, maar ook van ons als mens lagen hem na aan het hart. Sterke de Heere zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen in dit grote gemis. Directie, medewerkers en oud-medewerkers Burg's Machinefabriek B.V. Oostdijk Autisme Is een ernstige handicap De NVA maakt zich sterk voor mensen met autisme. Steun daarom de NVA, Biithoven: glfO 4-79 ■rei. OyoO-AiJïlWrtï: ÏOSOC^SS «1/ ü3}.s 0,25 p/min. vvMv^iiHsme-riva.rif;; t Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is van ons heengegaan, mijn lieve man, vader, schoonva der, en opa Maurits Van Gelder echtgenoot van Cecilia Maria De Smet Geboren 16 augustus 1919 te St. Jan-in-Eremo (B) overleden 6 januari 2005 te Temeuzen IJzendijke: C.M. Van Gelder-De Smet Temeuzen: Willy Van Gelder Siny Van Gelder-Holman Temeuzen: Erik Van Gelder Regina Van Gelder-Sol Yannick Fabiënne Temeuzen: Caroline Van Gelder-Kuyk Carmen Sven 4515 CE IJzendijke, 6 januari 2005 Nieuwstraat 3 De plechtige Uitvaartdienst waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 11 januari a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L.Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke. Er is gelegenheid de familie te condoleren na afloop van de Dienst in de kerk. Samenkomst voor de familie in de kerk. Aansluitend zal de crematie in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van het Verpleeghuis "Ter Schorre" afd. Zilvermeeuw te Temeuzen en Dokter Coukiiyt. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van de mede-oprichter en ©re-lid van onze vereniging de heer Jan P. Kousemaker Hij was veertig jaar lang onze geliefde dirigent. We gedenken hem met respect en dankbaarheid. Muziektheater gezelschap GOV Goes, 5 januari 2005 Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel on verwacht van ons is heengegaan onze zeer zorgzame moeder, oma, overoma en bet-overoma Maria Bouterse-Geelhoed weduwe van Christiaan Bouterse in de hoge ouderdom van 93 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Cleijenborch" te Colijnsplaat voor de liefdevolle verzorging. Anton en Grietje Bouterse Ria en Rinus Joop en Nel Teuni en Guido Christa en Marko Corfie f en Adrie Fortuin Ina en Leen Christiaan en Jacqueline Achter- en achter-achterkleinkinderen Colijnsplaat, 6 januari 2005 Correspondentieadres- Deltastraat 214486 BT Colijnsplaat Er zal een afscheidsdienst worden gehouden op dins dag 11 januari om 13.15 uur in het Monuta Stilte centrum voor Noord-Beveland, Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats hebben op de begraafplaats te Colijnsplaat. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Stil tecentrum. Elke dag zal ik U eren en Uw naam prijzen zolang ik leef. De Here is een grote God en Hem komt alle eer toe. Psalm 145:2-3 uit Het Boek Vol herinnering en bewondering voor haar aandacht en toewijding die zij haar hele leven aan ons en ook aan zoveel anderen gegeven heeft, laten wij u weten dat in de gezegende leeftijd van-93 jaar is overleden ons aller Adriana Catharina de Bokx echtgenote van Willem Jacob Lensen Zaamslag: W.J. Lensen Zaamslag: Bram en Alie Lensen-Snippe Ernst en Tamara Temeuzen: Gelein en Nellie Lensen-Meijer Wim en Ciska Karin en Kees Dongen: Jaap en Trudy Lensen-Kempers Wilco en Annebel Emiel en Barbara Mark en Angela Emma en Robert Zaamslag: Lize en Rinus Scheele-Lensen Jan-Willem Andrea en Jürgen en achterkleinkinderen Zaamslag, 6 januari 2005 Verzorgingshuis "De Molenhof", kamer 222 Corr.adres: Fam. Scheele-Lensen, Polderstraat 15,4543 AA Zaamslag De dienst van Woord en Gebed, welke geleid zal worden door ds. F. van Vliet, wordt gehouden op maandag 10 januari om 14.00 uur in het Hervormde Kerkgebouw op het Plein te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in "De Molenhof", Molenstraat 3 te Zaamslag. 'Helpt u mee met onze jaarlijkse collecte? Dit jaar van 6 tot en met 11 juni. Dan gaan we weer alles op alles zetten i zoveel mogelijk geld op te halen voor 120.000 mensen met epilepsie. Wilt u helpen? Een paar uurtjes maar. Ik weet zeker dat al die mensen met epilepsie u heel dankbaar zullen zijn. Net als ik. Alvast bedankt!' Bel: 030 - 63 440 63 Laat ze niet vallen f||) Nationaal Epilepsie Fonds HouUn - Giro 222111 - www.epilfipsie.nl i Je handen hebben voor ons gewerkt je hart heeft voor ons geklopt. Opgewekt en zorgzaam, nooit vrageJ nimmer klagend, altijd stil dragend. Rust nu maar uit. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij vooroa heeft betekend, geven wij kennis dat, na een liefdj volle verzorging in zorgcentrum "Roggeveen" Middelburg, onverwachts is overleden onze h moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Laurina Marijs-Hanegraaf weduwe van Isaac Cornelis Marijs 17-06-1906 t 06-01-200 Jan Marijs Sien Marijs-van Sluijs Jeanette en Melih Ilhan Peter en Helen Dennis, Patrick, Youri Eline Devrim Mattie Hill-Marijs Arie Hill Bart en Andrea Marjo en Hans Yannieka, Abigayle Irma en Marco Kimberley, Damian Correspondentieadres 't Zanddorp 77,4335 AG Middelburg Er is gelegenheid tot afscheidnemen woensdag 12jj nuari van 13.00 - 13.30 uur in het rouwcentna "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvs den om 14.00 uur in het crematorium aan de Wei lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoles in de ontvangkamer van het crematorium. Dankbetuiging Omdat het onmogelijk voor ons is om iedereen pera lijk te bedanken, willen wij u via deze weg bedanken;; de vele blijken van medeleven en steun die wij mocii ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden vans lieve man, onze vader, schoonvader en opa Arrnand Petrus Mollet Dit heeft ons gesterkt om het verlies te helpen dragen. A. Mollet-Hendriks Kinderen en kleinkind® Breskens, januari 2005 Hartelijk dank voor alle felicitaties in welke vorm dan bij ons 60-jarig huwelijk. We waren er erg blij mee. Maatje en Wim den Hollander Vroonweg 7a Oostkapelle Wij werden verrast door de overweldigende hoeve® kaarten, goede wensen en attenties voor ons 60s huwelijksjubileum. Onze welgemeende dank hiervoor, ook namens kinderen, klein- en achterkleinkinderen Familie Sek Oost-Souburg Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel peix lijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen na heli lijden van mijn echtgenoot, onze vader en opa Aarmoud Alewijnse willen wij u oprecht dank zeggen. E. Alewijnse-van Keulen kinderen en kleinkindera Koudekerke, januari 2005 Voor uw blijken van medeleven, ondervonden tijdei ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader opa Pieter Tobias van Baaien betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: M. J. van Baalen-Oreel Januari 2005 Oude Singel 79,4461 RS Goes Wij zeggen iedereen hartelijk dank voor de warmebe; stelling en het medeleven na het overlijden van ons al' en dierbaar zoontje Kevin Het .is moeilijk afscheid te nemen van iemand die me heeft. Maar de handdruk, kaarten,- telefoontjes en woorden troost zijn voor ons een grote steun geweest. Rinie enjeanetvan der Heijden-G'? Kruiningen, januari 2005 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed zog na het overlijden van onze moeder, groot- en oveif moeder Martha Klap-Kooman Hiervoor onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, januari 2005 De vele hartverwarmende blijken van medelevend heengaan van mijn lieve man, onze vader, groot- ener grootvader Pieter Lokerse hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Neeltje Lokerse-Remijnse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, januari 2005 Langs deze weg willen we iedereen hartelijk b voor de vele blijken van medeleven betoond a vader tijdens zijn ziek-zijn en ook aan ons na hete lijden van onze geliefde vader en opa Pieter Marijs Kinderen en kleinkind: Hoedekenskerke, januari 2005 Uw blijk van medeleven, op welke wijze dan ook, vc« na het overlijden van onze lieve zoon, kleinzoon enns Rick Martens heeft ons diep geraakt en geeft ons de kracht ween? te gaan in deze moeilijke tijd. Onze oprechte dankt voor. Manfred Nicolette Martens-Go? Familie Martens Familie Govers Oudelande, 6 januari 2005 Voor het vervolg van de fam'i berichten zie ook pagina U

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 72