Djoser i Zomervakantiegidse i (gratis) in huis Bus-, vlieg- en autoreizen zomer 2005 Zwarte Woud Een belevenis! Solmar Tours Zonvakanties en Stedentrips zomer 2005 Canvas Holidays Het mooiste aanbod van actieve reizen ;ja, ik wil thuis in alle rust mijn ideale zomervakantiebestemming kunnen uitzoeken. Daarom ont- I vang ik de aangekruiste gids(en) graag op onderstaand adres. Ik ga akkoord met de eventuele ver- I zendkosten, die achter de betreffende aanbieders staan aangegeven. TUNESIE.... Südtirol Vakantie op de boerderij! Met Landal de sneeuw in! - •ifT 25 Askja Reizen Zomer in Zeeland EUROSPORVAC CAMPING- VAKANTIES Easycamp Djoser Cirkel groepsreizen voor singles Moezel- highlights Sawadee Reizen Curasao ■■■fi Bex Reizen biedt bus-, vlieg-, en autobestemmingen aan in de hele l wereld. Het aanbod varieert van een stedenreis naar Rome tot een L Nordic walking vakantie naar Tirol en van een avontuurlijke rondreis door Afrika tot een alleengaan- denreis naar Thüringen. Voor de actieve consument biedt Bex fiets-en wandelclubs aan. Gaat u liever met de auto, dan heeft u de keuze uit meer dan 35 accommodaties. www.bex.nl 026 - 356 66 66 Vakantie met vier personen reeds vanaf 35,- per dag. meer als 5000 bedden van privé via vakantiewoning tot tophotels uitstekende gastronomie exclusieve wijnen bloemen pracht historische stoomtrein wandelen meren vakwerk molens kuur wellness evenementen het hele jaar door familie arrangement 1 week met 4 personen, vanaf 399,- inclusief entree in het Europa Park. Inlichtingen prospektus: Achern Das Achertal Vakantie-regio Sasbachwalden Tourist-lnfo Hauptstr. 13 D-77855 Achern Tel. 0049/7841/29299, fax 25552 www.schwarzwald-partner.de s.:. info@schwarzwald-partner.de -j Bus- 8t autovakanties naar de Spaanse zon. De grootste keuze uit circa 130 kwaliteitshotels. Bijzonder scherp geprijsd door verkoop zonder tussenpersonen. 21 jaar ervaring als Spanje- specialist. Zon-vakanties in hotels of luxe tent en rondreizen met Nederlandse reisleiding. Lees dit alles en nog meer in de gratis folder Ook populaire stedentrips per bus o.a. naar Praag, Wenen en Griekenland. Bel 0495 - 588 740 www.solmar.nl Geniet van een onvergetelijke en luxe kampeervakantie! U vindt bij Canvas Holidays compleet ingerichte bungalow tenten en luxe stacaravans op ruim 100 topcampings in heel Europa (nu ook in Kroatië)! Door de flexibele aankomst- en vertrekdagen ideaal voor een paar dagen ertussenuit in het rustige voor jaar, maar ook voor drie lange, ontspannen weken (zomervakantie. Eens proberen? Dat kan met onze GRATIS proefvakantie! Bel 030 - 698 10 30 of kijk op www.canvasholidays.nl 8 Bex Reizen biedt aantrekkelijke zonvakanties aan naar populaire strandbestemmingen. U verblijft in gerenommeerde en scherp geprijsde accommodaties. U kunt kiezen uit een aantal fantastische bestemmingen in Turkije, Griekenland, Spanje, Portugal, Malta en Egypte. Ook hebben we stedentrips naar Istanbul. Wilt u Turkije of Egypte liever op een andere manier verkennen dan kunt u ook nog kiezen uit een fly-drive, cruise of een busrondreis. www.bex.nl 026 - 356 66 66 NOORWEGEN ZIE JE MET NORSKE TURIST SERVICE Vakantiegids Zomer 2005, boor devol ideeën en volop mogelijk heden. Vlieg-, trein- en auto- rondreizen naar hotel, bunga low of kampeerhut. Of ontdek de Noorse kust met Hurtigruten, bekend als "de mooiste zeereis ter wereld". NIEUW dit jaar: combinatiereis Hurtigruten en de ontdekking van de Lofoten en Westkaap. Info: 023-5289856 St- www.norske.nl Ben je een fijnproever als het om i genieten van onbekende streken j gaat? Begin dan je volgende reis met het aanvragen van de serie reisbrochures 2005 van Koning Aap Reizen. We bieden reizen naar de meest bijzondere landen, streken en eilanden op alle continenten en in alle oceanen. Naast de getoonde brochures zijn er ook brochures voor Afrika, Latijns-Amerika, individuele reizen en Europa. Vraag nu de 5 reisbrochures aan Koning Aap Reizen - echt op reis. Ideale vakanties voor (éénouder) gezinnen Cirkel Holland Vakanties is al jaren dé specialist in het organiseren van leuke en gezellige vakanties voor gezinnen en éénoudergezinnen in binnen- en buitenland. Verblijf in luxe, volledig ingerichte bungalowtenten, appartementen, pensions of hotels. Gratis Sun Funprogramma voor de kin deren. Veel sport- en spelactiviteiten, outdoormogelijkheden en excursies. Vraag een gratis brochure aan en bel: 0314 38 2300, of via onze internetsite www.cirkel.nl of vul de bon in. rrnorske turiït service (7 1 Naam, Voorletters, m/v* Straat, Postcode, Plaats, Postbus, Postcode, Plaats, Telefoon, E-mail, Stuur deze bon voor 21 januari - in een voldoende gefrankeerde envelop - naar Wegener Direct v Marketing, Postbus 67,5340 AB Oss, of vraag de brochure aan via de internetsite van deze krant en klik op de rubriek reizen. Graag invullen met blokletters. Aankruisen wat van toepassing is 0 I O Landal GreenParks bungalows Gratis I6 O Mosel - Highlights Gratis 2 O BEX Bus-, vlieg- en autoreizen Gratis 17 O NorskeTurist Service Gratis 3 O Solmar Tours Gratis 18 O Cirkel een-ouder gezinnen Gratis 4 O Kristal Reizen Gratis l9aO De Jong intra stedenreizen Londen Gratis 5 O De Jong Intra vliegvakanties Gratis l9bO Parijs Gratis 6 O Djoser Gratis I9cO Barcelona/Madrid Gratis 7 O Kürverwaltung Sasbachwalden Gratis l9dO Praag/Boedapest/Wenen/Salzburg Gratis 8 O Canvas Holidays Gratis 20 O Eurosporvac Gratis 9 O Azur Reizen Gratis 21 O Sawadee Reizen Gratis I0 O Askja Reizen Gratis 22 O Hogenboom Recreatie Gratis 11 O Cirkel groepsreizen voor singles Gratis 23 O Easycamp Gratis 12 O BEX Zonvakanties en stedentrips Gratis 24 O Curasao Touristen Bureau Gratis 13 O Koning Aap Reizen Gratis 25 O Landal GreenParks wintersport Gratis 14 O Südtiroler Bauernbund Gratis 26 O Djoser Junior Gratis 15 O Koko Holidays Gratis 27 O Shilla Travel Gratis Ontdek Europa met Kristal Reizen! Het jaar is net begonnen, en dus wordt het tijd voor de vakantie planning! De nieuwe Kristal Reizen gids staat boordevol nieuwe en reeds bekende busrei zen en speciale themareizen. Zo kunt u in 2005 met ons naar o.a. de Baltische Staten, Italië, Spanje, Schotland, Kroatië en nog veel meer! Natuurlijk kunt u ook met de auto naar diverse bestemmingen. Nieuwsgierig geworden? Vraag de brochure aan! Vul de bon in, bel 0486 - 45 99 00 of kijk op www.kristal.nl VEEL MEER DAN ALLEEN ZON, ZEE, STRAND. 1200 km witte Middellandse zee stranden azuurblauwe zee aangename temperaturen het hele jaar door (ook in de winter) I de beste accommodaties excellente golfcourses, thalasso centra volop cultuur en avontuur.... het is er allemaal voor u, op slechts Vh uur vliegen van Nederland. 5 x p. wk vanaf AMSTERDAM en/of MAASTRICHT naar Monastir of Djerba. Let op onze vroegboekkorting en de „KIDS FREE" actie!! Azur Reizen, dé Tunesië specialist -o» www.azurreizen.com of 0251 - 270000 ,f 9 Gratis de katalogus met 900 vakantieadressen van boerderijen en speciale boerderij-bedrijven aanvragen. Bestel Uw persoonlijk exemplaar per post, fax of eenvoudig inloggen: www.roterhahn.it Südtiroler Bauernbund Schlachthofstr. 4! D, 1-39100 Bozen Tel. 0039-0471-999308 Fax 0039-0471-981171 info@roterhahn. it www. roterhahn. it MEER DAN 450 HOTELS J IN 65 STEDEN IN 5 STEDENBROCHURES Met recht kunt u De Jong Intra Vakanties hierdoor beschouwen als stedenspecialist. Nieuw toegevoegd zijn Lyon, Bordeaux, Belfast, Reykjavik, Bratislava, Bergen en Cork (culturele hoofdstad Europa 2005). Aparte brochures zijn er voor Londen, Parijs, Barcelona/Madrid en Praag/Budapest/Wenen/Salzburg. Uniek is onze PRIJSGARANTIE ten opzichte van een eventueel prijsverschil op internet. Lees het in de brochures, die u kunt bestellen via de coupon. Afhalen bij een ANVR reisburo in uw buurt of kijken op o www.dejongintra.nl kan ook. Hogenboom Vakantieparken - Bungalowparken Campings in Nederland, Duitsland, België en Frankrijk. - Vele accommodatietypen voor 2-12 personen. - Gevarieerd aanbod van in- en outdoor faciliteiten. - Geschikt voor alle leeftijden en voor een bezoek in ieder jaargetijde. - In vele perioden 20% korting voor 50+ en jonge gezinnen. ylofecnboo, Vraag de gratis brochure 2005 aan: Tel. 0297-38 62 05 www.vakantiegevoel.nl U kent Landal GreenParks natuurlijk al van de vele parken midden in de groene natuur. Maar wist u, dat u met Landal ook heerlijk de sneeuw in kunt? Elf prachtige wintersportaccommodaties op topbestemmingen in Frankrijk, Tsjechië en Oostenrijk staan tot uw beschikking. Lan'da! Vraag de gratis Landal wintersportbrochure aan via www.landalwintersport.nl Q(s. of bel 0900-8188 It 0.20 p.mM. ALLE ZONVAKANTIES IN 1 BROCHURE EN IN PRIJS VERLAAGD In onze brochure Vliegvakanties vindt u het gehele aanbod van de i zomerzonvakanties: Turkije, Spanje (inclusief de Spaanse eilanden), Portugal (inclusief Madeira), Griekenland en Bulgarije (nieuw!). De All Inclusive accomodaties zijn uitgebreid, evenals de vaarvakanties en combinatiemogelijkheden als fly-drives op bepaalde bestemmingen. Uniek is onze PRIJSGARANTIE ten opzichte van een eventueel geconstateerd prijsverschil op internet. Lees het in de brochure, die u kunt bestellen via de coupon. Afhalen bij een ANVR reisburo in uw buurt of kijken op www.dejongintra.nl kan ook. Askja Reizen organiseert natuurreizen met een sportief en avontuurlijk karakter naar IJsland, Groenland, Spitsbergen, Alaska, Antarctica, Canada, Nieuw-Zeeland en Australië. Van individuele arrangementen en compleet verzorgde groepsreizen tot reizen op maat. U vindt ons complete aanbod in onze mooie brochures, welke gratis zijn op te vragen via www.askja.nl. U kunt natuurlijk ook de bon invullen of even bellen. Askja Reizen tel. 026 - 352 9390 www.askja.nl Compleet ingerichte bungalow tenten op topcampings in Zeeland. Geen lange auto reizen met jen gelende kinderen op de achter bank, maar ontspannen arriveren en gelijk van u vakantie genieten. Ideaal voor een paar dagen er tus senuit in het rustige voorjaar, maar ook voor lange, ontspan nen weken (zomervakantie. Of reserveer voor een lang voor seizoen zodat u van mei tot juli uw spulletjes lekker kunt laten liggen en kunt komen en gaan wanneer u wilt. www.kokoholidays.nl Telefoon 0113 - 23 23 01 In Frankrijk, Nederland en Italië Zoekt u een campingvakantie voor het hele gezin? Dan bent u bij Eurosporvac aan het juiste adres. Wij verhuren luxe bungalowtenten, stacaravans, chalets en staanplaatsen op topcampings in Frankrijk, Nederland en Italië. Allemaal zeer geschikt voor gezinnen met kinderen (zowel jonge kinderen als tieners). Nieuw: naast Texel, nü ook bungalowtenten in Zeeland! Gratis brochure? Vul de bon in of bel: (0513) 65 70 80 www.eurosporvac.nl Verzorgde camping vakanties voor een onbezorgde prijs Compleet ingerichte stacaravans I op meer dan 220 van de betere drie- en viersterren campings in Frankrijk, Spanje, Italië, Kroatië, Luxemburg, België en Nederland. Zorgvuldig geselecteerde staanplaatsen dichtbij strand of water. Prima faciliteiten. En een scherpe prijs: twee weken met het hele gezin vanaf 260,- Gratis brochure? 033-4220470 of www.easycamp.nl Houd je gezin van een actieve manier van reizen, ga dan 'weg met de kinderen'! Onze Juniorreizen zijn geschikt voor ouders met kinderen van vier tot veertien jaar. Wij organiseren rondreizen naar Egypte, Turkije, Zuid-Afrika, Canada, Mexico, Costa Rica, Sri Lanka en Thailand. ^Dj/C Vul de bon in )lWW~ of bel: 071 - 5126400 www.djoser.nl De nieuwe brochure van Landal GreenParks! U vindt de meer dan 50 bungalow parken van Landal GreenParks, veelal met vrijstaande bungalows, in de mooiste natuurgebieden van Nederland, België, Duitsland, Tsjechië en Oostenrijk. De meeste parken beschikken over diverse faciliteiten, zoals een zwembad met waterattracties, bowling- en Landal tennisbanen, fietsverhuur en een restaurant. Bij Landal GreenParks vindt u altijd een park dat precies biedt wat u zoekt! Vraag de gratis brochure 2005 aan via www.landal.nl s of bel 0900-8842 (c 0.20 p.min.). 1 1 De andere manier van reizen Cultuur, natuur en contact met de f plaatselijke bevolking zijn bij Djoser belangrijke elementen in het reisprogramma. Wij organiseren al twintig jaar actieve rondreizen naar vele bestemmingen in Azië, Afrika, Midden-Oosten, Latijns- en Noord Amerika, Oceanië en Europa. In onze kleine groepen, waarin ook veel alleenreizenden meegaan, is veel ruimte voor eigen initiatief. Ervaren reisbe- geleiders zorgen voor een soepel verloop van de reis. Vul de bon in of bel: 071 www.djoser.nl Cirkel Vakanties is al bijna 20 jaar de specialist op het gebied van kwaliteitsvakanties voor singles. Strand-, wandel-, cultuur-, zeil-, rondreis- en sportieve vakanties vanaf april t/m november. Verblijf in prima hotels of 1-persoonstenten in Frankrijk, Italië, Oostenrijk, Spanje, Tsjechië en Egypte. Prima activiteiten en excursies met Nederlandse begeleiding/instructeurs. Vul de bon in voor gratis brochure, bel: 0314 38 2300 of kijk op internet: www.cirkel.nl Met grote kronkels zoekt de Moezel zijn weg, langs de prachtige stijle wijnbergen en de dichte bossen op de heuvels van L de Hunsrück en de Eifel. In de wijnstadjes en de kuuroorden gaat het er vrolijk aan toe, want de mensen vinden hier altijd een aanleiding orm uitgelaten te feesten. Vier mee. De vier moezelsteden Bernkastel-Kues, Traben-Trarbach, Zell/Mosel, Cochem en het in de direkte omgeving gelegen kuuroord Bad Bertrich nodigen U hartelijk uit! herman, taelman@pi.be www.moselhighlights.de Plannen voor een avontuurlijke reis? Sawadee organiseert actieve I en avontuurlijke groepsreizen naar Afrika, het Midden-Oosten, Latijns-Amerika, Azië en Nieuw- Zeeland. In kleine groepen met Nederlandstalige reisbegeleiding bezoeken we afgelegen gebieden, oeroude steden en fascinerende volken. Wij organiseren ook speciale, avontuurlijke reizen voor gezinnen met kinderen vanaf 8 jaar. Brochure? Informatie? Vul de bon in, bel 0172-536095 of kijk op www.sawadee.nl of www.familieavontuur.nl Op Curasao kunt u snorkelen, zeilen, surfen, zwemmen of duiken. Maar ook winkelen in vriendelijk Willemstad, genieten van de archi tectuur, cultuur, musea, galeries, restaurants, bars, dancings, kolo niale landhuizen, mysterieuze grotten en de geneeskrachtige kruidentuin. Kom lekker luieren op het hagelwitte strand van jouw eigen lagune met aangenaam tropisch water en een verkoelende passaatwind. SEOSEESH Vraag de gratis Curasao brochure aan via www.curacaoinfo.nl of tel. 010 414 26 39. Hierin vindt u nuttige informatie en leuke tips die bijdragen aan een geslaagde vakantie. Shilla Travel, dé Korea-specialist Fietsen door rijstvelden, wandelen door groene theeplantages en duikende vrouwen op het subtropische eiland Jeju. Zuid-Korea is een onvergetelijke vakantiebestemming! Nieuw in 2005: Unieke rondreis door Zuid- én Noord-Korea! Sleutelwoorden: kleine groepen, Nederlandstalige reisbegeleiding en individuele vrijheid. Vraag de gratis brochure aan Vul de bon in of bel: 030 - 2717692 www.shilla.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 42