A.C. Rijnberg «logistics niet stil Bij ons sta je Jazeker. De Hypotheker. IJ i i Eindelijk een baan die echt bij je past? uitverkoop! HYPOTHEEKADVISEUR (m/v) Medewerker personeelszaken m/v Werken bij Emergis! Emergis Systeemspecialist Praat 'ns met een Vedior Consulent Medewerker Customer Service Center Henno Cysouw Optiek presenteert u de Met vele korting! De Hypotheker is in ruim vijftien jaar tijd uitgegroeid tot de belang rijkste hypotheekadviesorganisatie en heeft inmiddels meer dan 225.000 hypotheken afgesloten. De ongeveer 137 zelfstandige vestigingen in heel Nederland geven onafhankelijk advies over de ver krijgbare hypotheekvormen en daaraan gekoppelde verzekeringen en verzorgen vervolgens offerte en afsluiting. De Hypotheker ontwikkelt zich bovendien steeds meer tot een totaalspe cialist op het gebied van financiële dienstverlening. De Hypothekers Associatie zorgt, als centrale organisatie, voor ondersteuning op diverse terreinen, zoals automatisering en het afsluiten van arrangementen met geldverstrekkers. Voor onze vestiging in Middelburg zoeken wij een fulltime: De functie-inhoud De Hypotheker is dé organisatie voor professionals met initiatieven die veel verder gaan dan 'van 9 tot 5'-denken. Als hypotheekadviseur werk je groten deels zelfstandig binnen een klein team van collega-specialisten. Je adviseert en begeleidt klanten en onderhoudt contacten met banken, makelaars en verzekeringsmaatschappijen. De functie-eisen Je opleiding ligt op HBO-niveau, bijvoorbeeld HEAO. In het geven van financiële adviezen heb je ruime ervaring. Deze heb je opgedaan bij bijvoorbeeld een bank, makelaarskantoor, assurantietussenpersoon of hypotheekadvieskantoor. Naast kennis en ervaring ben je uitermate klantgericht en beschik je over de nodige creativiteit. Wij bieden je een afwisselende, brede functie met een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden. Naast een uitgebreide interne opleiding krijg je een salaris dat past bij je kennis en ervaring.Tevens kun je rekenen op een prettige werksfeer in een informele omgeving met overwegend jonge, enthousiaste collega's. Trekt de uitdaging van een zelfstandige, veelzijdige functie jou aan? Stuur dan, liefst vandaag nog, je reactie met uitgebreid c.v. aan De Hypotheker, ter attentie van de heer R.H. van Deemter, Segeersstraat 9, 4331 JM, Middelburg. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer R.H. van Deemter, 0118 640 200. Je vindt De Hypotheker ook op internet: www.hypotheker.nl. De Hypotheker 24 uur p.w./vac. nr. 2004.128 Dienst Personeel Opleiding Binnen de dienst (19 medewerkers) werken naast het hoofd van de dienst en de afdelingssecretaresse, vier personeelsadviseurs, vijf medewerkers P&O, een opleidings adviseur, praktijkbegeleiders, medewerkers opleidingen en een arbo- en milieucoördinator. Iedere medewerker is werkzaam voor één of meer sectoren en/of diensten. De uitdaging U ondersteunt de personeelsadviseur en u voert zelfstandig specifieke HRM-taken, zoals het regelen van werving- en selectieprocedures, het opstellen en bewaken van contracten en het administratief verwerken van gegevens met behulp van het personeels informatiesysteem Beaufort uit. Daarnaast verwerkt u de aanvragen voor het meerkeuzesysteem van medewerkers en gegevens ten behoeve van de ziekteadministratie en verzorgt u zelfstandig correspondentie en archivering. De medewerkers personeelszaken hebben ieder hun eigen sector en/of dienst, maar werken in nauw teamverband met elkaar samen en kunnen elkaar bij afwezigheid volledig vervangen. Het gaat om een functie met veel persoonlijke en telefonische contacten die is ontstaan als gevolg van interne doorstroom. De inbreng Een afgeronde beroepsopleiding in het vakgebied zoals Mbo AP/PB, Mbo Arbeidsvoorziening en personeelswerk,Mbo Sociale zeker heid of Schoevers directiesecretaresseopleiding en meerdere jaren Emergis,'één van de grootste werkgevers van Zeeland is altijd in ontwikkeling. Bij Emergis behandelen, verzorgen of begeleiden we dagelijks met meer dan i.ooo collega's de 6.000 cliënten. Cliënten die hulp nodig hebben op het gebied Van geestelijke gezondheids zorg. Dit doen we vanuit meer dan 30 locaties in Zeeland. Door de ruime mogelijkheden voor zelfontwikkeling en de goede arbeids voorwaarden geeft u zelf invulling aan uw eigen toekomst. ervaring in een vergelijkbare functie. Ervaring met Office en met een personeelsinformatiesysteem als Beaufort is een must. U bent een stressbestendige teamspeler met goede contactuele vaardigheden, die zelfstandig en planmatig kan werken. Nauwkeurigheid, representativi teit en klantgerichtheid zijn kenmerken die uitstekend bij u passen. Ons aanbod Salarisschaal 40 1.561 - 2:425) en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (CAO CGZ). Daarnaast heeft Emergis een ruim pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een fiets- project, een cafetariasysteem voor zaken als verlofsparen e.d. en uitgebreide scholingsmogelijkheden. Meer informatie Zie www.emergis.nl, bel de heer Frans Willemen, wnd. hoofd/personeelsadviseur, mevrouw Marianne de Jager, personeelsadvi seur of mevrouw Rianne Kool (di/wo/do), medewerker personeelszaken (resp. 0113 267214/267213/267209). Uw reactie Uw sollicitatie per brief of e-mail, onder vermelding van het vacaturenummer, kunt u vóór 18 januari a.s. richten aan Emergis, Personeel en Opleiding, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: personeel@emergis.nl. Kijk ook eens op onze website: www.emergis.nl Salaris is bruto per maand op fulltime basis, volgens FWG 3.0. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. DELTA N.V. kent een divisiestructuur. De faciliterende stafafdelingen bieden ondersteuning vanuit een centrale positie. De afdeling IT-services is verantwoordelijk voor het beschikbaar stellen van de diverse geautomatiseerde systemen en bijbehorende IT-infrastructuur. IT Services is onderverdeeld in de groepen IT-Support, IT-Operations en Systeemspecialisten. Binnen de laatste groep zoeken wij versterking voor het aandachtsgebied Oracle en SAP en zijn we voor de periode van één jaar op zoek naar een fulltime Systeemspecialist. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende taken: - Het doen van voorstellen voor verbeteringen in de iï-infrastructuur en het implementeren hiervan. - Het oplossen van tweedelijns problemen op een bepaald aandachtsgebied. - Aansturen van werkzaamheden van externe partijen. - Het deelnemen in projecten. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij dat je beschikt over: - Een afgeronde opleiding hbo Informatica of hbo met relevante specialisatiecursussen. - Minimaal 3 jaar ervaring als Oracle DBA specialist. - Goede communicatieve en sociale vaardigheden. - Creativiteit, oplossingsgerichtheid, flexibiliteit en stressbestendigheid. - Bereidheid tot het volgen van vakinhoudelijke cursussen. - Kennis van ITIL processen is een pre. Vanuit deze functie wordt deelgenomen aan een storingswachtdienst. De standplaats is Middelburg. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van 3.235,- bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Frits Hollander, Chef IT-services, telefoon (0118) 883265. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand adres ter attentie van backoffice HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. Want een Vedior consulent luistert, stelt precies de goede vragen en gaat vervolgens hard voor je aan het werk. Waardoor je via ons altijd een baan vindt die naadloos past bij je wensen, je ambities en je manier van leven. Je kunt nu aan de slag bij DELTA in Middelburg: DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Gas, water, elektriciteit, milieudiensten, radio en televisie signalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. De focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar DELTA is ook buiten deze provincie actief. DELTA N.V. DELTA till Voor Delta zijn we op zoek naar enthousiaste medewerkers Customer Service Center die goed kunnen luisteren en anticiperen. Je bent verantwoor delijk voor het professioneel en zelfstandig afhandelen van binnenkomende telefoongesprekken. Voor deze functie beschik je over een MBO-diploma. Daarnaast heb je affiniteit met klantcontacten, ervaring in het werken met geautomatiseerde systemen is een must. Alvorens je wordt ingezet, word je intern opgeleid. Je bent 24 of 32 uur per week beschikbaar én bereid inciden teel in de avonduren en op zaterdagochtend te werken. Daarnaast ben je analytisch, bezit je teamspirit en heb je een prettige telefoonstem. Wij bieden je een leuke, tijdelijke functie met een goede reiskostenvergoeding. Iets voor jou? Of zoek je juist iets anders? Neem dan contact op met Danielle Meinhardt (Middelburg) of Judith Sponselee (Hulst) van Vedior. Middelburg, Pottenbakkerssingel 10 tel. (0118) 62 38 55 d.meinhardt@vedior.nl Hulst, Vismarkt 5a tel. (0114) 31 61 00 j.sponselee@vedior.nl www.vedior.nl Vedior The Better Match nu gestart in Terneuzen opleiding en training voor het wegtransport rijbewijs C/CE chauffeursvakdiploma's maatwerkcursussen Nijverheidstraat 9 4538 AX Terneuzen voor info: tel. 0115-694199 www.rijnberg-logistics.nl info@rijnberg-logistics.nl tot 31 januari 2005

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20