Familiebericht ten Gehandicapt of chronisch ziek Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Tot onze blijdschap ontvingen wij uit 's Heeren scheppende en bewarende hand een zoon en broertje Johannes Harmen 4 januari 2005 Adriaan Maljaars Marleen Maljaars-Anker Madeleine Hoveniersbedrijf A. Maljaars Pauwhoekstraat 5 4365 AN Melis kerke tel. 0118-563335 Avond De mensen gingen één voor één, of samen, heen en zijn al lang uit zicht - Alleen het licht laat mij nog niet alleen A. Roland Holst Vroeg in de ochtend van dinsdag 4 januari is vredig in geslapen onze lieve, lieve Joris foris Cornelis Nijssen geboren Middelburg 20 april 1982 gestorven Groningen 4 januari 2005 Willem en Els Klaartje, fanneke, Sander De crematie zal plaatsvinden op zaterdag 8 januari 2005 om 14.00 uur in aula 1 van Crematorium Groningen, Crematoriumlaan. Gelegenheid tot afscheid nemen in Uitvaartcentrum Boerhaavelaan (Boerhaavelaan 19,9728 LG Groningen) op donderdag- en vrijdagavond van 19.00 tot 20.00 uur. Correspondentieadres Abbé de St. Pierrelaan 4,4334 AP Middelburg Enige kennisgeving Niet te begrijpen niet te bevatten We hebben pas nog heerlijk gelachen. Geheel onverwachts is overleden onze lieve dochter, onze bijzondere zus, schoonzus en tante Anneke Tiersen in de leeftijd van 53 jaar. Ma Tiersen-Engelse Leen Tiersen t Sjaak Thea en Ton Pascal faimy Elly en Edwin Ramón en Linda Xavi Geronimo Délano George en Jolanda Ilona Michiel Met dank aan het team van het Graaf Mauritshuis te Middelburg. Middelburg, 4 januari 2005 Correspondentieadres: G Tiersen Slijkstraat 38 4381 JJVlissingen De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 7 januari om 11.00 uur in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Overleden onze moeder Anneke Tiersen Mark Arnold Geheel onverwacht is heengegaan Anneke Tiersen Wij verliezen in haar een lieve, spontane medebe woner en cliënt. Onze gedachten gaan uit naar haar familie en vrienden. Wij wensen hun veel sterkte met dit onver wachte verlies. Bewoners en medewerkers van het 'Graaf Mauritshuys", te Middelburg Middelburg, 4 januari 2005 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Aarnout de Bokx Aamout was na zijn actieve voetballoopbaan bij Terneuzense-Boys nog altijd een enthousiaste sponsor bij onze vereniging. Met dankbaarheid kijken wij terug op de prettige samenwerking met hem. We wensen ZIJN vrouw, kinderen en familie sterkte toe in deze moeilijke tijd. Stichting Sponsoring Voetbalvereniging Terneuzense-Boys Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Aarnout de Bokx Jarenlang konden wij op hem rekenen tijdens ons volleybaltoernooi Savok Beach. Wij danken hem voor zijn steun. We wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Savok Beachcommissie Er is een land van louter licht Gezang 290. Abrupt werd hij uit het leven gehaald. Dankbaar voor alle mooie herinneringen die hij achterlaat, ge ven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze allerliefste Piet Pieter Leendert T on 28-09-1942 05-01-2005 Ons verdriet kan nooit in woorden worden uitgedrukt, evenmin als de kracht die hij ons geeft om toch door te gaan. Middelburg: Leny Ton-Boogaard Manfred (in herinnering) Rotterdam: Léonie en Paul Walcherseweg 200 4334 NB Middelburg De dienst, waarin we Piet zullen herdenken zal worden gehouden op maandag 10 januari om 12.30 uur in de Hofpleinkerk, Hofplein 13 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot schriftelijke condo leance. Aansluitend zal Piet in besloten kring worden begra ven. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Pa Bedankt voor al les Je bent en blijft mijn grote voorbeeld Ik hou van je, donders veel Verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve, onvergetelijke broer, zwager en oom Piet Heel veel heb je voor ons betekend en we zullen je ergmissen. Zandvoort: Addy Ton Saskia Pieter Breukelen: RienTon Ingrid Ton-van den Ban Marieke Martijn Mathijs H.I. Ambacht: Suus van der Ven-Ton Ton van derVen Susan Henri Isa Hidde Karin Martin Liam Marjan Kees Oostburg: Hannie van den Bosse-Ton Ko van den Bosse Bart Amsterdam: LenieTon Henk Schat Esther Nina We wensen Leny, Léonie en Paul veel sterkte toe. Woorden schieten te kort Onze geliefde, humoristische schoonzoon, zwager en oom Piet Ton is overleden. Onze gedachten zijn bij Leny, Léonie en Paul. Goes: L. Boogaard-Korstanje Goes: Johan en Dien Anja en Neil Anne en Freek Erik en Annette Jesse, Hidde en Tijmen 's-Heer Hendrikskinderen: Chris en Trudi Ilse Niels Robert en Charlotte "Au clair de la lune, mon ami Pierrot Prête moi ta plume pourecrire un mot! Ma chandelle est morte. Je n 'ai plus de feu Ouvre moi ta porte. Pour I 'amour de Dieu Verdrietig en met een gevoel van leegte, maar dank baar voor alles wat zij voor ons heeft betekend laten wij u weten dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en mijn oma Catharina Maria Weststrate-Sutin 5 september 1940 t .31 december 2004 Lelystad-Haven: Kees Weststra te Stafa (CH): Cees en Marjolein Weststrate-Hilderink Lelystad: Robert en Miki Weststrate Milan Ringdijk 357 8244 BL Lelystad-Haven De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 7 januari om 15.30 uur in de aula van het crematorium Ölandhorst aan de Oostranddreef in Lelystad. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de ont vangstruimte van Ölandhorst. Je handen hebben voor ons gewerkt, Je hart heeft voor ons geklopt. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Rust nu maar uit. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat onverwachts is overleden onze lieve zorgzame vader en opa Andries Jacobus Francke André weduwnaar van Margo Koets in de leeftijd van 71 jaar. Terneuzen: Peter Francke Meredith Hoelen Sheila Kim Aagtekerke: Cary en Kees Hoeder Denise Hoofddorp: Anja Francke Enrico Verhoogt Sint Laurens, 4 januari 2005 Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 66,4535 GD Terneuzen De uitvaartdienst zal gehouden worden op maandag 10 januari om 11.00 uur in de Gereformeerde kerk, Noordweg 372 te Sint Laurens. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algeme ne begraafplaats te Sint Laurens. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in voornoemd kerkgebouw. Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve broer, zwager en oom André Francke In de leeftijd van 71 jaar. We wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte om nu ook het verlies van hun vader en opa te verwerken. We zullen hem erg missen. Janny en Ko Gilde-Francke en kinderen Nel en Wim van den Broeke-Francke en kinderen Sint Laurens, 4 januari 2005 Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze zwager en oom André Francke Westkapelle: Leny (in herinnering) en Ko Nijkerk: Betty en Rien Brasschaat: Marianne en Rikus Neven en nichten St. Laurens, 4 januari 2005 Vaarwel vriend André Jouw vriendelijkheid, humor en warme persoonlijk heid blijft altijd in onze herinnering. Adrie en Dini van den Broeke Bedroefd geven wij kennis van het plotseling over lijden van de heer A. Francke vader van onze Sales-Manager Mevrouw C. Hoeder-Francke Wij wensen de familie veel sterkte toe. Medewerkers Duinhotel-Haamstede Diepbedroefd om zijn heengaan* maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons heeft om ringd, geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Franciscus Radius echtgenoot van Anna Johanna Spickermann Amsterdam, Terneuzen, 6 juli 1925 5 januari 2005 Terneuzen: A. J. Radius-Spickermann Hulst: Gerhard Radius Lia Radius-Vemimmen Evelien Marjolein Baton Rouge USA: Johan Radius Susanne Götting Franciska Arthur Edward Dennenstraat 6 4537 XN Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 8 januari om 11.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Bedroefd geven wij u kennis dat is overleden mijn innig geliefde man, onze lieve papa en opa Cornelis Johannis Verboom echtgenoot van Adriana Neeltje van der Weele in de leeftijd van 81 jaar. A. N. Verboom-van der Weele Gerja de Klerk-Verboom Johny de Klerk Joost en Nanda Suzanne Johan Verboom Marianne Verboom-Deryeke Milce Goes, 4 januari 2005 Correspondentieadres: G. J. de Klerk-Verboom, Bredeweg 12,4481 NE Kloetinge De dienst van Woord en Gebed zal zaterdag 8 janua ri om 11.15 uur worden gehouden in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Lieve Opa, Je stond altijd voor ons klaar, met gezelligheid, humor en koffie We zullen je zo missen Joost en Suzanne Lieve Opa, Opeens ben je er niet meer, je maakte altijd de mooiste tekeningen voor mij. Jij was mijn grote vriend. Ik zal je heel erg missen, maar als ik naar boven kijk zie ik jouw ster en ben je toch een beetje bij me. Kusjes, Mike Intens verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Johanna Klap-Boone weduwe van Abraham Klap In de leeftijd van 82 jaar. Middelburg: Jenny Klap Gerben f Rutger Middelburg: Ap Klap Elly Klap-Israël Raimond en Carina Richelle en Maurice Middelburg: Piet Klap 4335 VJ Middelburg, 4 januari 2005 Volkerakstraat 36 De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg, al waar gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdag 8 januari van 10.45 tot 11.15 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 12.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Velen zeggen: Wie zal ons het goede doen zien? Verhef Gij over ons het licht Uws aanschijns, o HEERE! Psalm 47 Met droefheid, maar ook in dankbaarheid terug denkend aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, oma en oudoma Pieternella Minderhoud-Koppejan weduwe van Noach Minderhoud in de leeftijd van 85 jaar. Meliskerke: C. de Visser-Minderhoud S. de Visser Managua (Nicaragua): H. Minderhoud J. Minderhoud-Buijs Meliskerke: A. Minderhoud E. Minderhoud-Maljaars Vlissingen: M. Wisse-Minderhoud J. Wisse Dordrecht: P. Staat-Minderhoud B. Staat Klein- en achterkleinkinderen 4365 AG Meliskerke, 5 januari 2005 Burg. Adelaarstraat 7 Gelegenheid tot condoleren aan huis op zaterdag 8 januari van 16.30 tot 17.30 uur. Maandag 10 januari zal D.V. een rouwdienst worden gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeen te, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Aagtekerke om 14.30 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in genoemde kerk. Geen bloemen Heden nam de Heere uit ons midden weg onze gelief- .de zuster, schoonzuster en tante Pieternella Koppejan weduwe van Noach Minderhoud op de leeftijd van 85 jaar. Gouda: J. Koppejan Middelburg: P. Koppejan Middelburg: J. Koppejan M. Koppejan-Meulbroek Meliskerke: S. Koppejan Meliskerke: J. Willemse Alphen a/d Rijn: H. Koppejan S. Koppejan-Jansen Meliskerke: S. Koppejan P. Koppejan-de Wolf Neven en nichten Meliskerke, 5 januari 2005 Verdrietig, maar met mooie herinneringen, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze onvergetelijke vader, opa en overgrootvader Pieter Janssen weduwnaar van Sophia Diena van den Bosch in de leeftijd van 87 jaar. Middelburg: Cobie Davidse-Janssen (in herinnering) Bernhard Davidse Sophia en Bert Martijn, Tamara Peter en Miranda Sjoerd, Stefan Astrid Saverio Irene en Naser Suraya, Amar Woerden: Willy en Tom Goeseije-Janssen Jan-Peter en Mirjam Sven, Lars Hanneke en Edwin 4335 HW Middelburg, 4 januari 2005 Piet Heinstraat 40 Correspondentieadres: Familie Goeseije-Janssen Narcisstraat 15 3442 BH Woerden Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 8 januari om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Hier zal aansluitend de herden kingsdienst gehouden worden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. M'n opa, m 'n opa, m'n opa in heel Europa was er niemand zoals hij M'n opa, m'n opa, m'n opa en niemand was zo aardig voor mij In heel Europa, m 'n oude opa niemand zo aardig als hij Nergens zo iemand als hij In heel Europa, m 'n oude opa niemand zo aardig voor mij M'n oude opa Je blijft in onze herinnering Sophia en Bert Martijn, Tamara Peter en Miranda Sjoerd, Stefan Astrid Saverio Irene en Naser Suraya, Amar Dag lieve opa. Bedankt voor je liefde en toewijding. We zullen je missen. P. Janssen Jan-Peteren Mirjam Goeseije Sven en Lars Hanneke en Edwin Op 4 januari is, onverwacht, overleden onze lieve broer, zwager en oom Pieter Janssen We denken aan zijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Utrecht: P. Woltering-Janssen Middelburg: C. Sloof-Janssen Vlissingen: M. C. Janssen-van Wijnen Neven en nichten Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417-412772 Rouwcentrum, Van Dishoeckstraat 620 Na een moeizame levensavond is door de Heere, v Zijn tijd, uit ons midden weggenomen onze lieve zorgzame vader en opa Jacobus Pieterse weduwnaar van Adriana Coppoolse Geboren te Sint Laurens Overleden te Middelburg 24 mei 1915 4 j anuari 2O0j Aagtekerke: Piet en Flora Ada Arjen, in herinnering Middelburg: David en Nellie Ja co en Gerjanne André en Rieneke Marja Carolien Genemuiden: Tineke en Egbert Marianne en Henk Mar greet Jacolien en Jonathan IJsselstein: Nelly en Evert Andrea Rick Jeanine en verdere familie Briandlaan 2 4334 GP Middelburg Zaterdag 8 januari zal D.V. gelegenheid zijn tot con doleren in Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg van 10.30 tot 11.00 uur. Aansluitend zal hier de rouwdienst worden gehou. den. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Noordweg te Sint Laurens om 12.00 uur. Geen bloemen Correspondentieadres: P. D. Pieterse Burg. Geuzestraat 23 4363 AN Aagtekerke Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen, Het laatste beetje is nu op, veel had je te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor jou clie het aangaat is het niet erg, je hebt genoeg geleden. Wel voor de mensen die je achterlaat Vaarwel en wees tevreden. Verdrietig omdat wij haar nu moeten missen maai dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochte; hebben geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder en mijn lieve oma Magdalena Krina Swets sinds 30 september 1985 weduwe van Jacobus Johannes Vasseur in de leeftijd van bijna 92 jaar. Piet Vasseur t Kees Vasseur f Janny Vasseur t Axel: Adrie en Hedwig Vasseur-Emel® Sabine Axel, 31 december 2004 Verzorgingshuis "De Vurssche" Correspondentieadres: Handelstraat 62,4571 XC Axel De crematieplechtigheid heeft in besloten kriifr plaatsgevonden. Heden ontvingen wij het bericht dat is overleden onze broer en zwager Hendrik Hofman in de leeftijd van 93 jaar. Tj. Naaktgeboren-Hofman Z. Hofman E. A. Hofman-Janse Vlissingen, 3 januari 2005 Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk leis danken voor de belangstelling en medeleven welke i mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve ras onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Victor Petrus Haers willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuig Uw steun heeft ons gesterkt om het verlies te hein dragen. Een bijzonder woord van dank aan: De doktoren ena verplegend personeel van ziekenhuis de Honte en part! Joop Eggermont. E. M. Haers-van Hecke Kinderen en kleinkinderen i| Philippine, januari 2005 Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlij!: bedanken. Daarom willen wij u langs deze weg bedanken voor steun die we mochten ontvangen na het overlijden van Peter van Velthoven Een schouderklop, een hand of een kus, een woord,t bloem, een brief of gewoon stilte, geven ons veel krat en steun. Bedankt. Koen Moeder van Velthoven Ineke en Johan Angelique, Frangois en Vicky Zierikzee, januari 2005 F. M. van Eede C. L. W. van Eede-Hidskes, huisartsen Afwezig van: 6 januari t/m 13 januari de praktijk wordt waargenomen door dr. W. Huisman, dr. A. A. van der Male en dr. W. J. M. Spekhorst spreekuur voor dringende gevallen op afspraak het telefonische spreekuur vervalt! de apotheek is normaal geopend. Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGO! ANGO maak(t) beter leven mogelijk! 'Tia'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36