Federer opnieuw topattractie Ada Steketee kan ook mennen PZC Dressuurruiters boeken progressie ;J3 Zwitserse alleswinnaar naar tennistoernooi Rotterdam Schoute blijft bij Bruse Boys Jessica Gal trainster Kenamju Handbaltrainer Bouwer ontslagen Christensen te dik voor Twente Transfer Tomas Buffel rond Schot houdt twee kansen Tweede verlies waterpoloërs uitslagen I* uhh i■mÊWHlÊIÊÊÊKÊÊKK agenda Maradona keert terug naar Cuba donderdag 6 januari 2005 I door Gertjan van Geen ROTTERDAM - Het deelnemers veld oogt wat minder spectacu lair en het toeschouwersaantal van de 31ste editie lijkt nauwe lijks te overtreffen. De nieuwe editie van het ABN Amro World Tennis Tournament (14-20 fe bruari) heeft in Roger Federer wèl de absolute alleenheerser in het tennis in huis. j Dat is eén hele geruststelling Voor toernooidirecteur Richard Krajicek. De mate van succes in zijn tweede jaar in Ahoy' zal hoofdzakelijk afhangen van de kwaliteit van het randgebeuren. De maximale capaciteit van het sportpaleis over de gehele week j is 110.000. Voor het eerst in de geschiedenis brak het WTT vo rig jaar de grens van 100.000. In 2004 speelden Lleyton Hewitt en Juan Carlos Ferrero een su perfinale, maar de Australiër is er vanwege Davis-Cupverplich- tingen niet bij en de Spanjaard is afgezakt naar de 31ste plaats op de wereldranglijst. Omdat Sjeng Schalken dit jaar een wildcard nodig heeft en de tweede traditiegetrouw naar Rotterdammer Sluiter gaat, heeft Krajicek nog slechts een vrijkaart achter de hand. Hij wil hem gebruiken voor een we reldtopper, maar het meest waarschijnlijke is dat deze naar Peter Wessels of Dennis van Scheppingen gaat. Het maxima le aantal Nederlandse deelne mers komt daarmee op drie, te- doorLucien Roelandt GOES - Met de overwinningen van Debbie Priester in de klasse Ml, Emmy Bouthoorn en Lisa Bitter in de klasse M2 en Mar jan van Dijk in de klasse LI, werd door de Zeeuwen het eer ste deel van de dressuurpro- gramma van Indoor Zeeland haai afgesloten. De prima prestaties in de Goese Zeelandhallen onderstrepen de -progressie van deze hippische discipline in Zeeland. In het ver deden sloeg bij veel paarden bij het betreden van de imposante j .Zeelandhallen de schrik in de I benen. Ze waren dan niet meer vooruit te branden. Tijdens de j 26e editie was daar geen sprake pi Rambo Debbie Priester is het bewijs dat er dan ook nog best tijd over is voor andere hobby's.Dansen is ook een hobby van me. En ook daarin streef ik naar het hoogst haalbare. We zitten nu in genover vijf vorig jaar. Tenzij het kwalificatietoernooi nog ver rassingen oplevert. Strijden Krajicek is er een voorstander van dat spelers moeten strijden voor een ticket. Hij liet vier ten nissers van Jong Oranje strijden om een wildcard voor het kwali ficatietoernooi en deed op een promotietour voor de bank het zelfde met acht Indiase talen ten. Voor Schalken en Sluiter maakt hij, terecht, een uitzonde ring. „Je moet Nederlanders in je toernooi hebben", aldus Kraji- de op één na hoogste klasse. Het gaat net als bij de paarden vrij aardig.", vertelt de 22-jarige amazone uit Heinkenszand. Met de zevenjarige ruin Rambo vormt ze eën uitstekende combi natie: „Een jaar geleden reed ik Rambo op Indoor Zeeland in de finale van de klasse LI. En nu win ik Ml. Dat is twee klassen hoger." Lisa Bitter was eerst niet van plan te starten. De achttienjari ge amazone uit Hoedekenskerke voelde zich eigenlijk te ziek om op Indoor Zeeland te starten. Maar na een flinke portie para cetamol besloot ze toch maar de gok te wagen. „Ik heb veel te danken aan Ruby's Tyler. Hij heeft alles van zijn vader Hexagon's Rubiquil. Hij kan goed bewegen en heeft een erg fijn karakter. Ik heb nu dertien winstpunten. Na de kam pioenschappen ga ik naar de klasse Z. Hij is er klaar voor. Maar ik wil niets forceren Met zijn vijf jaar is Ruby toch nog erg jong. Dus doen we het kalm aan." eek gisteren. „Martin Verkerk had er ook eentje gekregen als hij niet geblesseerd was ge weest. Die drie jongens zijn heel populair en ze hebben zich be wezen. Pas als ze zijn afgezakt naar de tweehonderdste plaats wordt het anders." Met, naast Federer, Tim Hen man, Guillermo Coria en David Nalbandian heeft de toernooidi recteur vier toptienspelers op de baan. Vooral over de Zwitser zat Krajicek in de rats. Ook vo rig jaar kwam Federer als num mer 1 naar Rotterdam, maar toen had hij die positie pas in Australië veroverd. Een jaar en tien toernooizeges later is de 'vaste klant' van Ahoy' de Zon nekoning van het circuit. Richard Krajicek: „Ik ben blij dat we hem hebben kunnen over tuigen. Dat was echt een pro bleem. Voor hetzelfde geld had hij voor de Davis Cup (een week later tegen Nederland) geko zen." Federer laat het landentoernooi aan zich voorbij gaan, omdat hij mét de overige Zwitserse spelers geen succes kan boeken. Naast het kwartet toptienspe lers zijn er nog zes uit de topt- wintig te bewonderen. Voor waar geen slecht veld, maar ze ker geen garantie voor een nieuw toeschouwersrecord, dat staat op 104.000. Het promotie dorp annex activiteitencentrum Tennis Plaza is uitgebreid van dertig naar vijftig stands. „Qua toeschouwersaantal is er weinig ruimte voor verbetering", aldus Krajicek. „Jammer, want dat is het meest in het oog springend. Fysiek hebben we het toernooi naar 'het buitenland gebracht. Het genereerde veel media-aan dacht in India. Dat stelde de sponsor tevreden." GPD ZIERIKZEE/BRUINISSE - Nico Schoute is ook in het sei zoen 2005-2006 verantwoordelijk voor de eerste selectie van zaterdag vierdeklasser Bruse Boys. Het bestuur van de vereniging uit Bruinisse en de Zierikzeese trainer kwa men tot een verlenging van één jaar. Schoute is bezig aan zijn eerste seizoen bij Bruse Boys en stond tot vlak voor de winterstop aan kop in de vierde klasse B. Schoute is zelf enthousiast over de contractver lenging en twijfelde dan ook geen moment toen hem on langs gevraagd werd om er een seizoen aan vast te plak ken. „Ik heb direct ja gezegd en gezegd dat ik er vol voor wil gaan." Bestuurslid Jacob Muller voerde namens de technische commissie van Bruse Boys mede de onderhan delingen met Schoute. Muller: „De spelersgroep stond unaniem achter Nico en ook het bestuur staat unaniem achter hem. Het gaat goed, al was het jammer van het dip je voor de winterstop." Naast het contract van Schoute is ook dat van tweede trainer Dick van Wolf eren met een jaar verlengd. HAARLEM - Jessica Gal wordt trainer-coach bij Ke namju. De voormalig Europees kampioene judo wordt ver antwoordelijk voor de vrouwenploeg. Gal stopte na de Olympische Spelen van Sydney met wedstrijdjudo. Sinds dien heeft de 33-jarige Haarlemse zich amper bezig gehou den met haar sport. Zo werd ze arts bij de nationale vrou- wenhockeyploeg, waarmee ze ook de Olympische Spelen in Athene meemaakte. GPD GUDME - De Deens handbalclub GOG Gudme heeft de Nederlandse trainer Bert Bouwer uit zijn functie onthe-! ven. Volgens sportdirecteur Arne Buch is Bouwer er niet in geslaagd van de selectie, een gemêleerd gezelschap met liefst zeven verschillende nationaliteiten, een eenheid te smeden. De Nederlandse internationals Pearl van der Wis sel en Monique Feijen maken deel uit van de ploeg, die momenteel tweede staat in de Deense competitie. GOG wil Bouwer een andere functie aanbieden. Hij kan hoofd talentontwikkeling worden. ANP ENSCHEDE (ANP) - Kim Christensen is bij FC Twente voorlopig" teruggezet naar de selectie van het tweede elf tal. De aanvaller kwam te zwaar terug van vakantie. Coach Kini Coolen vond dat daarmee was aangetoond dat de Deen zich rond de feestdagen bepaald niet als een pro fessional had gedragen. Christensen, vaak invaller, scoor de in de eerste helft van de competitie drie keer voor FC Twente. In twee wedstrijden was hij de matchwinnaar. ANP ROTTERDAM - Tomas Buffel voetbalt de komende 4,5 jaar voor Glasgow Rangers. De Belg, op de bank geraakt bij Feyenoord, tekende gisteren het contract en zal ver moedelijk al dit weekeinde tegen Celtic spelen. Feye noord incasseert 3,5 miljoen euro voor de 23-jarige Buffel die ooit ais A-junior bij de club kwam. GPD BURGH-HAAMSTEDE - Doel man Erik Schot van het tweede elftal van Zierikzee kan tijdens het Indoor Soccerevent nog steeds op twee paarden wedden. De titelverdediger drong door tot de kwartfinale maar moest I in poule C wel Bruse Boys voor zich dulden. Bru won drie poule wedstrijden op rij. Erik Schot is deze week ook de coach van de hoofdmacht van Zierikzee en mag zaterdag met Zierikzee 2 tegen DFS aantre den. Bruse Boys won gister- I avond eenvoudig van Ouwer- kerk: 8-3. Na een 4-2-zege op Renesse was de laatste wed- j strijd van de avond het spectacu lairst. Het treffen tussen de reserves van Zierikzee en Bruse Boys was niet van spanning ontbloot en uiteindelijk wonnen de Brue- naren met 5-4. In poule C eindig- j de Renesse, dat alleen van Bruse Boys verloor, als derde. Ouwer- kerk haalde één punt. 1 Bruse Boys komt zaterdag in de I kwartfinale uit tegen Dreischor. I De tegenstanders van Zierikzee 1 en Duiveland zijn nog niet be kend. Vanavond krijgen zes ploegen kans zich in de herkansing te plaatsen voor de kwartfinale. De poulewinnaars plaatsen zich alsnog bij de laatste acht van j het Pepsi Indoor Soccerevent. Eindstand. 1. Bruse Boys 3-9 (17-9), 2. Zierikzee 2 3-4 (12-9), 3. Renesse 3-2 (5-7), 4. Ouwerkerk 3-1(6-15) IMPERIA - De Nederlandse waterpoloërs hebben ook hun tweede wedstrijd in het WK- kwalificatietoernooi in Imperia verloren. PI de nederlaag tegen Italië, die was ingecalculeerd, bleek giste ren Slowakije iets te sterk: 10-9 (2-2 2-2 4-4 2-1). Dit resultaat betekent nog niet de uitschake ling van Nederland, maar de weg naar het WK in Montreal is wel lang. De ploeg moet van haag ten minste gelijkspelen te gen Frankrijk om de tussenron- de (tegen de nummer twee van groep A) te halen. De winnaar gaat door naar de halve finale. In Imperia zijn drie wK-tickets te vergeven, waar van normaal gesproken Italië en Kroatië er twee pakken. ANP door Ben van den Aarssen GOES - Drie jaar geleden sloeg voor Ada Steketee het noodlot toe. Bij een ongeluk rond de stal raakte haar onderbeen ver brijzeld. Meteen was het onder zadel rijden voor de paarden- liefhebster uit Nisse voorgoed voorbij. Het bloed kroop echter waar het niet gaan kon. Nog op krukken meldde zij zich aan voor een cursus mennen. En zie daar, komende zaterdag is koet sier Steketee met Monty een be langrijke outsider bij de mara thon voor enkelspannen tijdens Indoor Zeeland. „Ik wil altijd mijn grenzen verleggen." Gezien de voorgeschiedenis is het al een wonder dat Steketee er dit weekeinde in Goes bij is. Favoriet wil ze zich bij haar de buut op Indoor Zeeland zeker niet noemen, ook al won ze eer der al twee hoog aangeschre ven wedstrijden in Heinkens zand. De aanwezigheid van di verse Belgische coryfeeën en Piet de Ronde uit Beusichem, dé winnaar van vorig jaar, tem pert haar verwachtingen. Insi ders rekenen ook op aanspre kende prestaties van Louw Wil- lemse, de Walcherse koetsier die zelden start maar altijd in de prijzen valt. Steketee is daarom voorzich tig. „Ik ga me geen onnodige druk opleggen. Als ik het ge voel heb dat ik er alles aan ge daan heb, ben ik tevreden." Afgelopen zondag maakte Mon ty tijdens een lange buitenrit door de Zak van Zuid-Beve land in ieder geval een scherpe indruk. Hij reageerde op elk vo geltje dat door de bomen en over de akkers vloog. Voor Ste ketee het teken dat het met de vorm van haar paard wel in or de is. Gerichte training in de laatste dagen moet de puntjes op de i zetten. Angst Monty, door Steketee zelf beti telt als een ondeugende kerel, maakte vroeger met Dex deel uit van een tweespan. Leo Paauwe, de echtgenoot van Ste ketee, sleepte met het span me nige hoofdprijs in de wacht. Beide paarden groeiden echter uit elkaar en daarom werd be sloten om het voortaan als en- kelspan te proberen. Aanvankelijk werkte Steketee met de volbloed Dex, totdat ze vorig jaar bij een incident met het paard haar arm brak. Steke tee.koos vervolgens voor Mon ty en Monty voor Steketee. „Het klikt tussen ons. Monty laat zich goed insturen en is pri ma geschikt voor de korte wen dingen. Hij heeft misschien niet zoveel uitstraling, het is geen knap paard, maar hij ligt lekker in de hand. Met Dex had ik onbewust altijd een soort angst in mijn lichaam. Dex slaat op de vlucht als hij schrikt en Monty doet een stap opzij. Met Monty ben ik niet bang en voel ik een grote rust. Dat komt de prestaties ten goe de." Het heeft Steketee de voorbije jaren niet meegezeten. Aller eerst 'was daar het ongeluk dat een eind leek te maken aan haai' carrière. De lessen van haar instructeurs Gerard de Lange en Christiaan Provoost, alsmede de adviezen van haar echtgenoot, maakten haar en thousiast voor het mennen. Haar toenmalige paard Olerna moest worden omgeschoold en dat leek te lukken, totdat ze op een keer bij het uitspannen op hol sloeg en kreupel werd, Uit eindelijk moest Olerna worden afgemaakt. Groom Na het mislukte avontuur met Dex lijkt Steketee nu eindelijk haar weg gevonden te hebben. Opvallend is dat Steketee rijdt met haar 12-jarig nichtje Flo- rance de Boekert uit Kapelle als groom, de passagier die de balans in de aanspanning moet zien te bewaren. De onervarenheid van De Boe kert is volgens Steketee geen probleem, integendeel. „Floran- ce kan altijd en ze wil ontzet tend graag. Daarnaast is ze nog jong en leergierig. Ik kan haar daardoor makkelijk sturen. Sa men kijken we veel naar vi deo's en we stoppen menig uur tje in de training. We zijn goed op weg op een echt team te wor den." Steketee heeft deze week van wege Indoor Zeeland vrijgeno- men van haar werk als afde lingshoofd in een woonzorgcen trum in het Zeeuws-Vlaamse Kloosterzande. Als vrijwillig ster is ze drie dagdelen actief in de organisatie van het hip pisch evenement. De overige vrije uurtjes gaan zitten in de voorbereiding op de menwedstrijd van zaterdag. Ook op de dag zelf worden alle details tot in den treure doorge nomen. „We moeten het parcours kun nen dromen. Precies weten wat de beste lijn voor het paard is. Ik heb geleerd om me niet te fo cussen op de tegenstanders en de tijd die ze gereden hebben. Ook moet ik niet teveel op de groom letten. Ik moet me con centreren op het parcours, niets anders. Dan zien we op het eind van de rit wel op wel ke positie we zijn uitgeko- Ada Steketee met Monty en haar twaalfjarige nichtje Florance de Boekert, die tijdens wedstrijden achterop de wagen staat. foto Willem Mieras Parijs-Dakar. Zesde etappe, Smara (Mar) - Zouerat (Mau) 622 km, proef 492 km. Auto's: 1. Peterhansel (Fra) Mits ubishi 4.00.29, 2. Saby (Fra) Volkswa gen op 7.26, 3. Alphand (Fra) Mitsubishi 9.17, 4. Schlesser (Fra) Ford 11.07, 5. Al Attiyah (Qat) BMW 11.33, 6. Klein- schmidt (Dui) Volkswagen 12.30. Stand: 1. Saby 9.22.31, 2. Alphand 0.40, 3. Kleinschmidt 3.56, 4. Al Attiyah 4.32, 5. Peterhansel 7.19, 6. Kankkunen (Fin) Volkswagen 13.02. Motoren: 1. Meoni (Ita) KTN 4,37,14, 2. Ullevalseter (Noo) KTM op 1.38, 3. Cox (ZAf) KTM 2.58, 4. Després (Fra) KTM 4.37, 5. Coma (Spa) KTM 6.57, 6. Calde- cott (Aus) KTM 8.50. Stand: 1. Després 8.56.49, 2. Coma 0.35, 3. Meoni 1.16, 4. Caldecott 3.115. Cox 3.216. Esteve Pu- jol (Spa) KTM 9.31. Unen - M.Hanse 5-4/4-3, K.de Bruijn-J.Sprong 3-2/5-2, B.von Unen Sjoerd Olree 6-1/3-3. Jongens t/m 14 jaar: I.Vis - M. v.d.Maas 6-1/5-2, J.Bon- gers - M.Bij de Vaate 9-1/6-1, J.Rogge band - D.Hoep 4-3/6-1, E.v.d.Vlist- B.Wa- terman 7-1/9-0, D.v.d.Vlist - I.Vis 8-0/7-1, D.Boot-M.Bij de Vaate 8-0/5-2. Jon gens t/m 17 jaar: Ph. Louzolo - J.Bon- gers 7-2/1-9 WBMM' Spanje, competitie: Real Madrid - So- ciedad 2-1. Engeland, competitie: Arsenal-Man. City 1-1, Birmingham-Bolton 1-2, Chel- sea-Middlesb. 2-0, Everton-Portsmouth 2-1, Man.United-Tottenham 0-0. Oefenwedstrijd: FC Groningen - Veen- dam 1-1 (1-0). Salmon 1-0, Kolder 1-1. GEEEEEBSQBSMBBlHi Indoor Zeeland. Dressuur klasse M2:1. Lisa Bitter, Ruby's Tyler, 169 pun ten, 2. Mieke Evertse, Captain Jack Spar row, 167,3. Marlies Nijsse, Imago, 161 Paardensportuitslagen Springen paarden. Klasse L (groep 1) klassiek: 1. Sven Verbeek, Red Fox (Turnhout) 0/0/32.18; 2. Erik Feskens, Si mon (Zoersel) 0/0/35.22; 3. Anoek Ger- ven, Prestine (Chaam) 0/0/35.22; 5, Cin dy Perdaen, Walker van de Weldbalie (Sas van Gent) 0/0/38.29; 8. Cindy Per daen, Weston L, 0/4/37.22. L (groep 2): 1. Jan van Beek, SHI Scarlet van de Peerdebos (Rijsbergen) 0/0/31.87; 2. Eric Slingerland, Karian (Klaaswaal) 0/0/35.10; 3. Koen Leemans, Dophar- ma's Olijfje (Oost-West Middelbeers) 0/0/34.14; 5. Deborah Benschop, Spring (Vlissingen) 0/0/37.16. L (groep 3): 1. Ralph van Venro'oy, P P's Personali (Etten Leur) 0/0/27.83; 2. Amanda van der Pluym, Chaplin (Made) 0/0/29.17; 3. Joost van Bussel, Analogminds Rigo (Kapelle) 0/0/29.64; 4. Nadine Timmer man, Kournlkova (Veere) 0/0/30.86; 5. Sandy den Exter, Jovely (Kortgene) 0/0/31.50; 7. Anouk Kort, Parodie (Lewe- dorp) 0/4/29.80; 9. Carolein van de Pias- se, Delta Mossel So Lovely (Yerseke) 0/4/32.29; 10. Simon den Exter, Sens! (Kortgene) 0/4/32.59. Klasse L (groep 1) twee fasen: 1. Erik Feskens, Sim ons, 0/0/40.87; 2. Leon Kuijpers, Madira de Reve (Breda) 0/0/42.37; 3. Jack Neefs, Blom's Tors la Loi (Sprundel) 0/0/43.80. L (groep 2): 1. Koen Lee mans, Dopharma's Stran, 0/0/24.40; 2. Jan van Beek, SHI Troy, 0/0/24.58; 3. De borah Benschop, Spring, 0/0/25.05; 4. Martin de Kroo, Borstlap Reizen Hollan ds (Nieuw- en St Joosland) 0/0/25.84; 10. Ingrid Jakobsen, Silverna (Melisker- ke) 0/0/31.91. L (groep 3): 1. BartSchou- wenaar, Mazzel 0/0/27.53; 2. Joost van Bussel, Analogmind Rigo, 0/0/28.79; 3. Wil Schellekens, Stapp's Grand King (Esbeek) 0/0/29.20; 4. Kim Huige, Scully (Nisse) 0/0/29,25; 6. Sandy den Exter, KV Sapajou, 0/0/30.83; 9. Diana West- dorp, Ravello K Cs-Gravenpolder) 0/0/33.26. Lucky Day d.d. 05.01.2005: 12-14- 19-23-24-25-27-28-35-40-44-45-48-50-52 -56-65-68-72-73. Perth (Aus). Hopman Cup. Neder land - Australië 2-1. Krajicek - Molik 3-6 5-7, Wessels - Philippoussis 7-6 (5) 3-6 6-2. Krajicek/Wessels - Molik/Philip- poussis walk over. Jeugd eiland tennistoernooi. Meis jes t/m 12 jaar: M.Romijn-W.Groen- leer 4-4 6-2, L.in 't Veen-W.Groenleer 9-0 9-1. Meisjes t/m 14 jaar: L. in t Veen - Catherine Vanderpuye 7-0/6-1, A.den Engelsman - T. in 't Veen 5-2/3-3, A.den Engelsman-N.Lekkerkerk 4-2/5-1 Jongens t/m 10 jaar: J.Sprong - M.VIeeshouwer 5-2/5-1, T. Vleeshouwer - B. Roda 4-2/6-1, D.Coehoorn - M,v.Sin- deren 3-2/4-3, J.v.Sinderen - M.VIees houwer 9-0/6-0. Jongens t/m 12 jaar: K.de Bruijn - B.Waterman 9-1/8-2, B.von donderdag Biljarten j Landelijke competitie driebanden groot. Derde divisie, poule 4. 'tTap- perijke - Hoondert/de Waard. Locatie: BC 't Tapperijke, Hoeven. Aanvang: 19.30 uur. Graanbeurstrofee. Driebanden toer nooi. Eerste ronde. Organisatie: BV De Graanbeurs. Locatie: Huis van Nassau, Zierikzee. Aanvang: 19.00 uur. Dndooirsoccer Pepsi Indoor Soccerevent. Locatie: Sport- en Recreatiecentrum Wester- schouwen, Burgh-Haamstede. Verlie zerspoule 1 en 2. Paardensport" j Indoor Zeeland. Springen pony's klas se L en M en Z/ZZ (aanvang 8.00 uur), kindermiddag en clinicavond. Locatie: Zeelandhallen te Goes. Tennis 3 Walchers Open. Locatie: Racketcen trum in Vlissingen. Aanvang: 9.00 uur. Jeugdeilandtoernooi Schouwen- Duiveland. Locatie: sportcentrum Wes- terschouwen in Burgh-Haamstede. Aan vang: 13.00 uur. K4-toernooi. Locatie: TSI-hal in Goes. Aanvang: 13.00 uur. Voetbal Vriendschappelijke wedstrijd. Ter- neuzen-HVV'24, Aanvang: 19.30 uur. Bij zonderheid: opbrengst van toegangs kaartjes (2 euro per stuk) gaat naar giro 555. BUENOS AIRES - Diego Mara dona is gisteren, na een verblijf van bijna een maand in eigen land, teruggevlogen naar Cuba. De voormalige Argentijnse voet balvedette ondergaat in Havana een behandeling om van zijn drugsverslaving af te komen. De 43-jarige oud-international bracht de feestdagen door bij zijn familie in Buenos Aires. In april vorig jaar keek hij, met hart- en ademhalingsklachten, de dood in de ogen. Maradona was verslaafd aan cocaïne. ANP/RTR Roger Federer heeft al veel toernooien gewonnen, maar nog niet dat van Rotterdam. foto Fadi al-Assaad/Reuters

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 33