Veel vertrouwen in Charisteas PZC Kleinsman wil maximaal presteren Acda op dreef bij Indoor Zeeland begin Ajax-trainer Koeman ziet in Griek dé opvolger van Ibrahimovic Soetaars weg, Sonck wil weg Wielerkampioen doodgestoken Gerard de Rooy crasht en kan klassement vergeten 15 van Zeeland van de kalender Voorspoedige revalidatie judoka' Werkgroep triatlons lijkt gered Schut bereikt halve finales uitslagen (SEKEBMHaHHa agenda woensdag 5 januari 2005 wb] door André Hoogeboom AMSTERDAM - De buitenwe reld was kritisch. Een reserves- pits van Werder Bremen, een speler die bovendien niet ge wend was aan het systeem dat Ajax doorgaans hanteert. Dat kon nooit wat worden. Maar de technische staf van de Amster damse club was unaniem en overtuigd. Angelos Charisteas is de man voor Ajax. Gisteren werd de 25-jarige Griek, die tot de zomer van 2008 heeft gete kend, in de Arena gepresen teerd. •Charisteas is de derde Griekse spits ooit in Amsterdamse dienst. Eerst was er Nikos Mach- las, hij faalde. Toen kwam Yan- nis Anastasiou van Roda. Hij voldeed aan de doelstelling, maar meer ook niet. Nu is er dan Angelos Charisteas, van wie de verwachtingen torenhoog zijn. Verwachtingen die in Am sterdam altijd erg hoog zijn en zwaar drukken op de schouders 'van de nieuwkomers. Wesley AMSTERDAM - Ajax is Tom Soetaers kwijt. De Belgische vleugelaanvaller, in Amsterdam overbodig geraakt, tekende een contract voor 4,5 jaar bij Racing Genk. Soetaars kwam vorig jaar over van Roda JC, maar heeft nooit een basisplaats kunnen verwer ven in het elftal van Ronald Koe man. De andere Belgische aanvaller van Ajax, Wesley Sonck, is defi- 'nitief in ongenade gevallen. Hij verscheen niet op de eerste trai ning en Ajax probeert de spits te verhuren of te verkopen. Bor- ussia Mönchengladbach had in teresse, maar kwam niet tot overeenstemming. Ook een te rugkeer naar België ketste af. Club Brugge kon niet voldoen aan de transfereis van, naar ver luidt, 4 miljoen euro. GPD SINT PETERSBURG - De Russi sche oud-olympisch wielerkam pioen Dmitri Neljoebin is vrij dag in Sint Petersburg neerge stoken. Hij overleed later. Neljoebin veroverde op de Spe len van 1988 in Seoul goud met de Russische achtervolgings- ploeg. Hij vierde oudjaar bij vrienden toen een groep onbe kende mannen de tuin binnen drong, en met messen inhakte op het gezelschap. Twee vrienden van hem kwamen ook om. ANP Sonck is er onder bezweken. In eigen land topscorer, maar in de Arena door het ijs gezakt. Dat gevaar, zo zei Charisteas zelf gisteren zelfverzekerd, is voor hem niet aanwezig. In vloeiend Duits: „Ik ben gewend onder druk te presteren. Ik heb tijdens het EK in Portugal in de finale gestaan. Met het Griekse nationale team is er altijd druk." En bang voor het Ajax- systeem is hij ook niet. „Otto Rehhagel (bondscoach Grieken land) hanteert al drie jaar dezelf de speelwijze, al zal ik nog best bij moeten leren en m'n draai moeten vinden in dit team." De Griek heeft, in Nederland weinig krediet bij zijn start. Een tweederangs-spits werd hij ge noemd, die niet eens in de basis van Werder Bremen stond. Bo vendien had trainer Klaus Al- lof s in Bikl uitgehaald naar zijn spits. „Ik vind het jammer dat hij weggaat en niet de strijd zoekt om terug te keren in het elftal." Koeman haalt z'n schouders op over die kritiek. „We laten ons beleid niet bepalen door de me ningen van anderen. We hebben bij Ajax voldoende voetbalken nis in huis om een juiste keuze te kunnen maken. Óns oog was al lang op hem gevallen en we hebben hem uitgebreid gevolgd. De hele technische staf, zeven man sterk, heeft een stem gehad in de beoordeling. We waren unaniem." Ryan Babel komt voorlopig op het tweede plan. Charisteas moet Ajax aan succes helpen dit seizoen. Hij moet de belangrijke doelpunten maken. „Babel zal nog voldoende speelminuten krijgen", zei Koeman gisteren. „Maar het is duidelijk dat we een spits nodig hebben en we zijn al op zoek sinds het vertrek van Ibrahimovic. Een spits die er meteen staat." Dat vertrou wen krijgt Babel, net achttien geworden, nog niet van de tech nische staf, hoewel de speler uit de eigen opleiding al vier doel punten achter, zijn naam heeft staan bij zijn drie competitieop tredens in het eerste team. Bij de keuze voor Charisteas is Ajax niet over één nacht ijs ge gaan. Koeman bekeek hem in het Griekse team, Tonny Bruins Slot en Ruud Krol bekeken hem bij Werder Bremen. Dan za gen ze hem slechts twaalf minu ten spelen. Alle rapporten teza men bleken een gedegen funda ment om tot aanschaf over te gaan. Kosten: naar verluidt rond de 5 miljoen euro. Koe man: „Het is altijd moeilijk een spits voor Ajax te vinden. Hij moet technisch veel in huis heb ben, maar ook tactisch. Van alle spitsen die ze bij Werder had den, beviel hij het meest. Klose of die anderen wilden wij niet hebben, omdat zij functioneren in een typisch Duitse speelstijl, met twee spitsen in een defen-, sief systeem. Angelos kan echter koppen, meevoetballen, de der de man inspelen en voetbalt ook goed mee zonder bal. Daar heb ben wij ook bijzonder op gelet. Ik weet zeker dat we met hem een speler in huis hebben die ge schikt is voor het Ajax-sys- teem." Koeman rekent hem niet af op doelpunten. „Ik hoop dat hij zijn draai snel vindt en meer waarde heeft voor het elftal. Dan ben ik dik tevreden." De speler zelf hoopt op tenminste tien treffers, maar weet ook dat hij nog nooit in zijn loopbaan als profvoetballer meer dan tien goals per seizoen heeft gemaakt. „Maar dat zijn allemaal woor den. Ik wil graag voetballend la ten zien wat ik kan." GPD Angelos Charisteas staat volop in de aandacht na zijn eerste training bij Ajax. foto Olaf Kraak/ANP door Tim Senden WOLVEGA - Het lijkt welhaast een onmogelijke combinatie. Een uiterst behulpzame ver pleegster die probeert te overle ven in de harde topsportwereld, door Lucien Roelandt GOES - Leonie Acda kon giste ren in Goes op een mooi sportief begin van 2005 terugkijken. De amazone uit Nisse stuurde bij de start van Indoor Zeeland de hengst Samwise met de uitste kende score van 173 punten naar de overwinning in de klas se LI. Margreet Walraven droeg haar steentje bij aan het Zeeuws succes door met Rinola met een score van 169 punten de klasse L2 op haar naam te schrijven. In de klasse LI onderscheidde 'zich een bijzonder sterke kop groep, waarvan Leonie Acda zich met Samwisse de beste toonde. Acda vormde met de Welt Hit Il-zoon een fraai plaat je. Vooral in de uitgestrekte gan gen liet de pas vijfjarige donker bruine viervoeter zich fraai zien en scoorde de combinatie erg goed. Acda: „Samwise liep gewoon su per. Ik heb met hem het jaar ■met een overwinning goed afge sloten. En een start van het nieu we jaar en ook nog eens twee winstpunten, daar kan je eigen lijk alleen maar van dromen. Dat is zeker ook mede te danken aan Samwise. Hij is erg nuchter. Thuis durft hij wel eens lopen klieren, maar in de ring blinkt "hij uit door zijn werklust. Toont hij zich ook niet kijkerig en is hij daardoor gemakkelijk bij de 'les te houden. Ik rijd nog maar pas in de klasse L en heb nu al acht winstpunten. Dus het gaat wel hard." -Ondanks het succes blijft Leoni Acda bescheiden. „Doe maar ge woon, dan doe je al gek genoeg. Niks is immers zo vergankelijk als succes in de sport", zegt ze. „De opleiding van een paard vormt in ,mijn ogen de basis voor later. Samwise was pas vijf maanden toen ik hem kocht. Als driejarige is hij op de Hexa- gon-stal van Leunis van Lieren zadelmak gemaakt en door de zusjes Nijpjes opgeleid. Daarna ben ik hem pas gaan rijden en heb ik les gehad van Laurens van Lieren. Van hem heb ik veel geleerd. Nu train ik bij Erica Jansen en daar heb ik ook veel baat bij." Vrije zondag Bij Margreet Walraven denkt men aan springen. In die disci pline behoort de amazone uit Veere al jaren tot de Zeeuwse ,top. Maar sinds kort boekt de 25-jarige amazone met de Sil- vio-dochter Rinola succes op succes. „Springen geniet bij mij nog steeds de voorkeur. Maar op een vrije zondag ben ik ook voor de aardigheid met dressuur begon nen. En dat bevalt mij goed. Ri nola is een paard dat zich ook beter leent voor deze discipline. Sinds de start heb ik met haar steeds in de prijzen gereden. Bij het springen is ze te gespannen. In de dressuur' laat ze zich heel mooi zien. Ze beschikt ook over goeie basisgangen. Ik heb nu al vijftien punten in de klasse L2. Dus gaat geweldig hard. Jam mer dat ik niet aan het Zeeuws kampioenschap kan deelnemen. Omdat de selectiewedstrijden telkens gelijk met een spring- wedstrijd werden verreden, heb ik maar aan één selectiewed strijd kunnen deelnemen en dat was te weinig om mij voor de fi nale te plaatsen." waarin egoïsme en eigenwijs heid voorwaarden zijn om maxi maal te presteren. Toch voelt Moniek Kleinsman, die vrijdag haar debuut maakt op het Euro pees kampioenschap schaatsen, zich in beide werelden thuis. „Het lijken twee tegenpolen", zegt Kleinsman over haar twee grote liefdes, de zorg en het schaatsen. Maar volgens de rijd ster die vorige maand verras send de nationale allroundtitel greep valt dat wel mee. „In de zorg cijfer je je weg voor ande ren. Nou, buiten de wedstrijd ben ik een heel sociaal iemand die 't iedereen naar de zin wil maken. Op het ijs gaat dat an ders. Al schaats ik naast iemand die nog zo aardig is, daar heb ik dan lak aan." De schaatsster uit Bentelo moet wel toegeven dat ze tijdens het NK amper in de kleedkamer is geweest. De psychologische strijd die daar soms wordt ge voerd, ontwijkt ze liever: „Ik hoef die negatieve dingen niet te voelen", zegt Kleinsman, die geen concrete voorbeelden wil prijsgeven. Liever praat ze over een typerend voorval dat zich onlangs tijdens een pupillen wed strijd voordeed. „Daar zei een schaatser vlak voor de tweede race tegen zijn concurrent: Ah, nu kun je nog meer misslagen maken." Zulke opmerkingen snijden door de ziel van Kleinsman. De zorgzame boerendochter wil juist genieten van haar sport en zich niet druk maken over rand- zaken. „Ik ben gezond en kan vrijuit sporten. Ik voel me hart stikke gelukkig." Toch is het contrast groot. Ter wijl haar concurrentes een vet sponsorcontract hebben, in een Moniek Kleinsman: „Ik word gelukkiger van kleine dingen om me heen dan van een hele smak geld." groot huis leven en zich een fraaie bolide kunnen permitte ren, heeft Kleinsman moeite om de eindjes aan elkaar te knopen. De 22-jarige studente verpleeg kunde heeft een klein contract bij DSB, dat medische begelei ding, een schaatspak en een kilo metervergoeding betaalt. Haar enige inkomstenbron is de stu- foto Koen Suyk/ANP diefinanciering. „Ik word geluk kiger van kleine dingen om me heen dan van een hele smak geld. Afgelopen week stond een oudere vrouw voor mijn deur die een potje niet open kreeg. Nou, dat heb ik voor haar ge opend. Als je dan ziet hoe blij je daar iemand mee maakt. Dat vind ik mooi. Geld is op dit mo ment niet het belangrijkste. Ik ga echt niet ongelukkig zijn om dat ik geen heel salaris heb." Kleinsman woont daarom niet in een chique appartementen complex in Heerenveen, maar huurt een kamer in een sober verzorgingstehuis annex hotel: het Hotel Inn in Wolvega. Sinds kort hebben de bejaarde be woners een bekende Nederlan der 'in huis'. Vorige maand greep Kleinsman namelijk de Nederlandse allroundtitel. Ze liet onder anderen wereldkam pioene Renate Groenewold ach ter zich. En dat willen ze weten in Wolvega. Op de gang prijkt een grote poster van Kleinsman, met daaronder de tekst: Onze Nationale Heldin van Holland Hotel Inn! „Dit voelt als een thuis", zegt Kleinsman. „Het is hier zo relaxed. Als ik wil mee helpen in de keuken, dan kan dat. Ik mag samen met het perso neel eten en wanneer ik rust no dig heb, trek ik me terug op mijn kamer." Vrijdag maakt ze haar debuut op het EK. Ook al is ze Neder lands kampioen, titelfavoriet voelt ze zich allerminst. „Ik wil vier afstanden maximaal preste ren. En als ik daar tiende mee word, kan ik daarmee leven." In plaats van vooruit te blikken op het EK kijkt Kleinsman lie ver nog eens terug op het NK all round. „Natuurlijk, schaatsen doe je voor jezelf", beseft ze. „Maar dat je daar vervolgens an dere mensen blij mee maakt, is geweldig. Als ik zie hoe mijn ouders straalden, toen ik Neder lands kampioen werd, Dat geeft me kippenvel. Nog steeds. In Bentelo werd ik vervolgens opge wacht door achthonderd suppor ters uit het dorp. Het was de dag van mijn leven." ANP van onze sportredactie SMARA - Vladimir Tsjagoeine heeft gisteren ook de vijfde etap pe van de Dakar Rally gewon nen. De Rus kwam met zijn vrachtwagen als eerste aan in Smara. De viervoudig winnaar breidde zijn voorsprong als klas sementsleider verder uit. Jan de Rooy was de beste Neder- lander, op de vijfde plaats. Hans Bekx werd zesde. In het klasse ment staat De Rooy zesde, op 15.49 van Tsjagoeine. Bekx neemt de zevende positie in, 15 seconden achter De Rooy, Diens zoon Gerard de Rooy lag dins dag lange tijd op kop tot hij in de slotkilometers crashte. De DAF kantelde en belandde op de zijkant. De Rooy raakte niet gewond, maar moest wel lijd zaam toezien hoe al zijn concur renten hem passeerden. GOES - De 15 van Zeeland, een prestigieuze wegv strijd over 15 kilometer in Goes, is met ingang van 2 van de atletiekkalender gehaald. Ondanks de fysieke® nanciële inspanningen van de organisatiecommissie het aantal deelnemers schommelen rond de 150. V« laag oordeelde de commissie. LEEK - Verscheidene Zeeuwse judoka's sluiten vand een trainingsstage af in het Groningse Leek, die onder ding staat van de Italiaanse bondscoach Giorgio Visra Onder de deelnemers van het trainingskamp zijn El beth Willeboordse en Jessica van der Spil, die beide! stellende zijn van een blessure. De revalidatie van de Goese Van der Spil (+78 kg) t voorspoedig. „Ik ben natuurlijk nog wel voorzichtig m'n knie. Ik laat me bijvoorbeeld nog niet werpen tijc de trainingsoefeningen. Gelukkig kun je hier met ell; afspraken over maken." Van der Spil verwacht op tiji te zijn voor de belangrijke A-toernoöien, waarop ze; kan kwalificeren voor het EK. Ook de uit Middelburg afkomstige Elisabeth W> boordse (-63 kg gebruikt de stage in Leek ter voorbe ding op deze zware toernooien. „Ik kan helaas door; geblesseerde schouder nog niet voluit trainen, maar weegt niet op tegen het plezier dat ik hier aan het ju spelletje beleef. Zeker met de jonkies in de klasse tot: 60 kilogram is het heerlijk trainen." VLISSINGEN - Na de sombere berichten, eind vorig ji over het voortbestaan van de Werkgroep Triatlon Zt west Nederland gloort er wat hoop met het binnenh; van sponsor Grontmij. Gisteren werd het sponsorconi: getekend waarbij ondermeer werd overeengekomeni het zwemloopcircuit de naam van deze sponsor krijgt, Door het wegvallen van de zwemlopen in Oostburgi Roosendaal blijven er nog vier van deze evenemea over. Om het triatloncircuit wat meer body te geven is veldduatlon van Etten Leur toegevoegd. Kalender 2005. 9 januari: Long distance zwemmen Hoogerl15 23 januari: zwemloop Vlissingen, 30 januari: veldduatlon Jj Leur, 6 maart: zwemloop Hoogerheide, 26 maart: zwemloop le, 2 april: zwemloop Bergen op Zoom, 21 mei: Den Inkel trk 2 juli Rabo-triatlon Oud Gatsel, 30 juli: zwemloop Breslcem.i gustus: triatlon Westkapelle, 13 augustus: Schotsman triatm augustus: Zomid triatlon, 4 september: Melanentriatlon. VLISSINGEN - Jurran Schut heeft bij het Wad Open in Vlissingen cle halve finales bereikt. Schut rel de in zijn partij in het mannenenkelspel drie af met E* Dijkstra. Het werd 9-4. In de onderste helft van het se- ma zit de als tweede ingeschaalde Donovan Blackroa' bij de laatste vier. Een categorie lager is Ferry Sonnemans de op éér» hoogstgeplaatste speler die over is in het toernooi.- achttienjarige Vlissinger, als tweede ingeschaald, r eerst simpel van Dimitri Kaijser (10-2), maar kende® later wel wat moeite met Jurran Schut, die ook in dev de categorie deelneemt. Sonnemans won echter wel li en is zodoende geplaatst voor de halve eindstrijd vanï Walchers Open. Dakar Rally. Vijfde etappe: Agadir (Mar) Smara (Mar), 381 km. Motoren: 1. Caldecott (Aus) KTM 4.00.09, 2. Coma (Spa) KTM 0.03, 3. De sprés (Fra) KTM 3.30, 4. Cox (ZAf) KTM 5.59,5. Esteve Pujol (Spa) KTM 6,40, 25. Karsmakers/ KTM 44.18, 28. Verhoeven/ Yamaha 46.43, 35. Verhoef/KTM 54.00, 50. Van Pelt/Husaberg 1.04.44. Auto's: 1. McRae (GBr) Nissan 3.37.14, 2. De Vil- liers (ZAf) Nissan 6.15, 3. Kleinschmidt (Dui) Volkswagen 7.18, 4. Al Attiyah (Qat) BMW 7.20, 5. Alphand (Fra) Mits ubishi 8.15 30. Euser/Honda 45.02, 40. Marcel van Vliet/Landrover 57.08, 47. Van Deijne/Mitsubishi 1.05.36. Vracht wagens: 1, Tsjagoeine (Rus) Kamaz 4.34.00, 2. De Azevedo (Bra) Tatra 1.46, 3. Loprais (Tsj) Tatra 4.26, 4. Kabïrov (Rus) Kamaz 5.08, 5. Jan de Rooy (Ned) DAF 9.13, 6. Bekx (Ned) DAF 9.15, 8. Stacey/MAN 23.22, 28. Van Ginkel/GINAF 1.16.23. Middelburg. Maandagleague: Maan fotografie-Le pelotita azul 3-1, Fietswe- reld-Prutsers 0-4, Plakhempjes-Compu- ter service 4-0, Kapsalon Duck-Warning 1-3, Imtech-Kwik kwek kwak 3-1, Allie angel-Hoven.bedr. Walcheren 3-1, Jamin/Pets place-Seat/Melse 3-1, Mak- zo-IJsvogel 3-1 Dinsdagleague: Hooi- zolder-Suzuki 0-4, The duke-Steady sta te 3-1, v. d. Zwan-Mylene cosmetica 3-1, Bulldozers-Valkenisse 3-1, Spruyt pallet-S4 1-3, Risa bev.tech.-lstimewa 3-1, Kruitmolen-Rechterhand 2-2. Woensdagleague: Poseidon-Capello 3-1, Coby's speelgoed-Amsteltjes 2-2, 't Gootje-van Kampen 1-3, Schrobbelerke -Johns 3-1, het Zuiden-Stadscafe 2-2, Herwegh-Bakker Bart 3-1, Montage on- derh.-Auto de Voogd 3-1. Donderdag league: Ram/de Tropen-Snackbar fon- sies 1-3, Star engeneering-Slagerij Gil lissen 2-2, Eastman-Kruitmolen 2 2-2, EPZ 2-Wondergem 3-1EPZ-EPZ 3 1-3. Persoonlijk damkampioenschap hoofdklasse Zeeland. J. Veerhoek-B. Provoost 0-2. Goes. Dressuur Indoor Zeeland. Paarden klasse L2:1. Margreet Walra ven, Rinola (Veere) 169; 2. Kas Sukhraj, Primeur (Goes en Julia Poppe, Romeo (Veere) 168. L1:1. Lonie Acda, Samwis se (Nisse) 173; 2. Els van 't Leven, Nam- ke (Yerseke) 168; 3. Sandra van Putte, Nodessa (Dirksland) 168. Pony's klasse M2 cat. DE: 1. Margo Schrauwen, Gideon's Sultan (Schijf) 169; 2. Emily Wiskerke, Sharon (Kapel- Ie) 168; 3. Romy van Griensven, Calvin Exposer (Nuenen) 161. M2 cat. C: 1. Maxime Osse, Brendo (Baarland) 163. M1 cat. DE: 1. Diana van Liere, Lakesi de Surpirce (Kapelle) 167; 2. Wilma Salm, Living Tornado (Yerseke) 164; 3.Decilia van de Sanden, Calimero (Et- ten Leur) 164. M1 cat. BC: 1. Franka Loos, Bovenheigraaf's Pepeer (Steen bergen) 158. L2 cat. DE: 1. Briel de Wil de, Jaimy B (Breskens) 176; 2. Carola Beekman, Drop Shot (Goes) en Anne- De nummer drie van vorig jaar kan het klassement van de Da kar Rally 2005 daarom wel ver geten. Colin McRae won gisteren bij de auto's. De Brit legde in zijn Nis san de 654 kilometer af in 3 uur, 37 minuten en 14 seconden. An dy Caldecott was het snelst bij de motoren. De Australiër legde de proef over 381 kilometer af in 4.00.09. ANP woensdag Paardensport Indoor Zeeland. Springen paarden klasse L en M. Locatie; Zeelandhallen te Goes. Aanvang 9.00 uur. Tennis Walchers Open. Locatie: Racketcen trum in Vlissingen. Aanvang: 9.00 uur. K4-toernooi. Locatie: TSI-hal in Goes. Aanvang: 13.00 uur. rien de Dreu, Xantos (Heinkensr 169. L2 cat. C: 1. Sanne van: Bosch, Peter van Wellstuted Farm? seke) 157. L2 cat. B: 1. Hilde Gff Swifty (Chaam) 159. L1 cat. DE: 1,j da Rockx, Sinsa (Wouwse Plar: 167; 2. Annemarie Kuijstermans,^ ta (Kruisland) 165; 3. Joyce deS Santana (Yerseke) en Chantal beek, Tarja (Middelburg) 164. L1)| C: 1. Renee Gomeren) Bobke land) 169. L1 cat. AB: 1. AnnickH1 rickx, Fabian (Ossendrecht) 163;li' gelina Verbunt, Miracle ;Steercl en Valer e van Nieuwenhuizen. jl ÏSteenderenj 162. Verenigde Senioren 's-Heerer^ Blokschieting: 1 B. Bos, St Sq- aan, 2. C. Jéremiasse. ZorgvLeil tenschieting: 1. J. Wouterse, Wf' 2. M. Repkes. Victoria, 3. E. Nutt"; Zorgvlied. Spes Nostra Ovezande. Wip iJ Hoofdvogel: H.Franse, Willem TeS Hoofdvogel: H. Franse, Willem Taj Zijvogel: W. Fayaars, Spes NosiJ. Zijvogel: W. Fayaars, Spes NosiJ Zijvogel: J. Bracke, Spes Nostra,l| B. de Jonge, Spes Nostra, 2e Kal:P| bart, Willem Teil, 3e Kal: W. Fat Spes Nostra. Wip 2. Ie Hoofdvo;» Rijk, Spes Nostra, 2e Hoofdvogft Rijk, Spes Nostra, 1e Zijvogel: H,K| Zeelandia, 2e Zijvogel: H. Franse» lem Teil, 3e Zijvogel: D. Boonman} lem Teil, 4e Zijvogel: A. Rijk, Spell tra, 1e Kal: P. Nagelkerke, Eens heid, 2e Kal: H. Koens, Zeelan; Kal: J. Boonman, Willem Teil, 4e) Koens, Zeelandia. Supercup: Diana-St. Sebastiaan'i Willem Tell-Zeelandia 2-2. Stan Poule 1:1. Diana 10-12, 2. Zeelar 10-12,3. Doel naar Hoger 6-8,4.SI bastiaan 1 10-8, 5. Ravenstein 6-7,ij, toria 6-1, Poule 2: 1. Spes Nostra? 2. Willem Teil 8-10, 3. Zeelandia# 4. Zorgvlied 6-4, 5. St. Sebastiaan# 6. St. Sebastiaan 3 6-2. t'il i iüiiiiMMWM Goes. K4-jeugdtoernooi. Jon;G enkel t/m 10 jaar. D. van den™ van Tilburg 6-2 7-5, D. van denHcY Brandts 6-1 6-0, F. van Tilburg-ftf 7-6 6-1 Jongensenkel t/m I2j!° Weyschede-D. Uilenbroek 6-2 Weyschede-W. Koene 6-2 6-0, D f broek-W. Koene 6-2 6-2, V. Schri Knook 7-6 6-3, V. Schutte-S. H»V 6-3, K. Knook-S. Hack 6-1 6-1, C ifl ten-S. Konings 7-6 3-6 7-6, C' Ij ten-L. van den Bergh 6-0 6-1, S nings-L, van den Bergh 6-0 6-0,P Gerwen-V. Kommers 7-6 6-2, Gg Gerwen-F. Dubois 6-0 6-0, V. mers-F. Dubois 6-0 6-2, M. vanP/_ Braaksma 6-0 6-0, M. van Pijl Brandts 7-5 6-2, S. Braaksma-B.B'! 6-3 3-6 6-3, G. Brandts-K. Krarw'i 7-6, G. Brandts-T. Jochems 6-2 Kramers-T, Jochems 5-7 6-3 6-1.J_ gensenkel t/m 14 jaar. J. Nijdl van de Vrie 6-3 6-2, J. Kies-F. van!„ en 6-2 6-1, J. Nijman-J. Kies 5-76^. Meisjesenkel t/m 10 jaar. L. vh burg-J. Keijzer 6-0 7-5. Meisjesfj t/m 12 jaar. K. de Vrïes-C. Hofg. 6-1, K. de Vries-K. Vonck 6-1 Hoedt-K. Vonck 6-1 6-0, M. van!?1 renbeemt-M. Roggen 6-1 6-0. Schut-B. Dijkstra 9-4. HE4. F. mans-D. Kaijser 10-3, F. Sonnei Schut 6-5, B. de Nijs-S. Vermeulf. HE5. T. Petri-M. Ketting w,o„ l| Gïlst-L. Bendele HE6. H. Rolff-| Bremen 7-5, A. Jonkman-S. va1" men 6-4, A, Jonkman-I. van dertfv DE3. M. Meulenberg-E. Vendril|] DE6. M, l'Annee de BetrancourtT ders 9-2. HD3. O. Molopodis/R-L^ bergh-Duncan Blackman/Dylanp man 10-4. HD5. E. Lijbers/P. Kc|j( van Gilst/L. Bendele 8-8. DO Post/L. Molegraaf-M. l'Annefp Betancourt/K, Heijdens 10-2. flfel Kloet/A. Lourens-J. Koens/T. (yj 11-7.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 16