WAO? Geef mij Hem een geschikte bean! rftt STEUN DE SLACHTOFFERS VAN AZIEfl PZC Geef om vrijheid Kunt u iets doen voor de Zonnebloem? ANGO maak(t) beter leven mogelijk HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT woensdag 5 januari 2005 swb Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberiohten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter Femke Geboren op 2 januari 2005 Jan en Kitty Meulpolder Zeeburgstraat 27 4339 BS Nw. en St. Joosland Geboren: Jochem Sebastiaan Marja Vos Hans Blom Birgit-f Maartje 30 december 2004 Brei tnerstraat 16 3817 DT Amersfoort Plaats uw familie berichten in de PZC Enige kennisgeving Na een goede en liefdevolle verzorging door het per soneel van afd. Watertoren van het Gasthuis te Mid delburg is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze lie ve vader en opa Marinus Abraham Gilde Rinus Oost-Souburg, 17 februari 1932 Middelburg, 31 december 2004 C. M. Gilde C. Gilde Familie Borremans Melcinie Matthijs Kerklaan 2a 4386 AL Vlissingen De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Plotseling overleed onze geliefde neef Kees Goedegebure Wij wensen de familie veel sterkte toe. 's-Heer Arendskerke: N. Tolhoek-de Dreu Heinkenszand: N. Tolhoek-Wisse Ome Kees, je was iemand... om van te houden... Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotse ling overlijden van onze neef Kees Goedegebure Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Familie Nagelkerke-Kloet Zeer bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze goede vriend en trouwe hulp Kees Goedegebure 's-Heer Arendskerke: Adrie en Tiny Moerman Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Kees Goedegebure Bas t. Marga de Jonge en Kees van den Eeden Mia en Jaap Remijn Corrie en Piet de Smidt Ina en Rinus Nagelkerke Gerry en Bram Wissekerke Ineke en Bert Poelman Ineke en Rien Tolhoek Peter de Koster Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterk te toe. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze voormalige me dewerker Kees Goedegebure Wij herinneren ons Kees als een zeer gewaardeerde medewerker vol levenslust en humor. Wij wensen de familie veel sterkte toe met het ver werken van dit verlies. Directie en collega's N.V. EPZ Diep geschokt zijn wij door het onverwachte over lijden van Kees Goedegebure Kees was onze enthousiaste voorzitter, werker en gangmaker binnen onze club. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwer ken van dit grote verlies. Bestuur en leden van P.V. de Uiver Vandaag bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van Kees Goedegebure oud-voorzitter van s.v. Heinkenszand We wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur s.v. Heinkenszand 3 januari 2005 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Kees Goedegebure Vader van Marco, Frank en Leo Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe. 1 e selectie W Arendskerke Met diepe droefheid delen wij u mede dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve, mee levende vader en opa Hendrikus Meijerink weduwnaar van Hillegonda Willemina Borsboom Rijssen 02-01-1920 t Middelburg 04-01-2005 Wij bedanken alle medewerkers van Eben-Haëzer" voorde liefdevolle verzorgingen begeleidingvan onze vader en opa Meliskerke: Trudy en Ko Boogaard-Meijerink Gerdien en Jacco Gonneke en Jacco Nienke Renske Wendela Briandlaan 2 4334 GP Middelburg Correspondentieadres: Familie J. Boogaard Comelis Jaspersesstraat 38 4365 BB Meliskerke Gelegenheid tot condoleren op donderdag 6 januari van 19.30 tot 20.00 uur in verzorgingshuis Eben-Ha ëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. De rouwdienst voor genodigden en belangstellenden zal D.V. gehouden worden op vrijdag 7 januari om' 13.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeen te, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Meliskerke om 14,00 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in genoemde kerk. Geen bloemen. Zacht en kalm is na een kortstondige ziekte onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder van ons heengegaan Janna Hamelink sinds 1981 weduwe van Cornelis Daniël van Ham Zaamslag, 28 oktober 1917 Temeuzen: Haamstede: Wijhe: Scharendijke: Temeuzen: St. Niklaas (B): Vlissingen: t Terneuzen, 2 januari 2005 C. D. van Ham M. M.,,van Ham-van der Linde A. van Zalm-van Ham T. van Zalm W. van Ham J. A. van Ham-van Geesbergen E. J. Duinhouwer-van Ham C. Duinhouwer D. van Ham H. M. van Ham-Ruben P. C. van Ham I. van Ham-Vergucht J. E. van Loon-van Ham T. van Loon klein- en achterkleinkinderen Oostelijk Bolwerk 424,4531 GV Terneuzen Ma is opgebaard in het rouwcentrum aan de Roose- veltlaan 6 te Terneuzen. Er is gelegenheid om af scheid van haar te nemen op donderdag 6 januari van 9.45 tot 10.15 uur. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 6 januari om 10.30 uur in de aula van de Zuiderbe graafplaats aan de Bellamystraat 28c te Temeuzen, waarna de begrafenis volgt. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in genoemde aula. Wilt U, indien U geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een moeizame (evensavond is uit onze fami(iekring weg genomen onze gediefde zwager en oom Jan Pie ter de Putter Echtgenoot van Licia Bakker Yerseke: J. Bakker t Yerseke: F. Bakker t E. Bakker-Mof Rilland: C. E. Bakker-Pofeij t H. C.A.Po(eijt Yerseke: S. Bakker t' Yerseke: W. Bakker C. L. Bakker-de Koeijer 's-Gravenpo(der:Anth. Bakker J. E. Bakker-de Leeuw Yerseke: A. B akkert Neven en nichten Zierikzee, 3 januari 2005 Met dankbaarheid voor de liefdevolle verzorging in Zorgcentrum "CederhoP is na een korte tijd van ziekzijn rustig overleden onze lieve tante Emma Emma Carolina Mol gehuwd geweest met Paulus A. Sonke (f 22 februari 1979) Wilhelminadorp, 3 juli 1917 f Kapelle, 4 januari 2005 Uit aller naam: familie Mol familie Burger Correspondentieadres: Familie J. F. Burger Wilhelminastraat 46, 4424 BCWemeldinge Een dienst van woord en gebed zal worden gehouden op vrijdag 7 januari om 10.00 uur in de Bovenzaal van zorgcentrum "CederhoP, Cederlaan 9 te Kapelle. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid om van tante Emma afscheid te nemen op haar kamer, nr. 229. Aansluitend zal de begrafenis op de algemene begraaf plaats te Wemeldinge plaatsvinden, Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te con doleren in de Bovenzaal van "CederhoP. Verdrietig om zijn heengaan, maar met een bevrij dend gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts van ons is heenge gaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Hendrik Hofman in de leeftijd van 93 jaar. Vlissingen: M. Hofman-de Bree Vlissingen: Wim en Jenny Ingmar Ester Koudekerke: Bauke en Corrie Mireille en Arthur Eloy, Dion Vlissingen: Anja en Charlie Danny en Leanne Wendy en Niels We bedanken de medewerksters van Zorgstroom en Thuiszorgvoorde liefdevolle verzorging. Vlissingen, 3 januari 2005. Vredehoflaan 88, 4382 CH Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 7 januari om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze man en vader Gerardus Anthonie Maria Schrier betuigen wij onze oprechte dank. Sanny Schrier en kinderen Colijnsplaat, januari 2005 collecteweek 20 t/m 26 februari 2005 giro 454 000 www.amnesty.nl J3X Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Doneer uw bijdrage opgiro145. Namens onze passagiers: hartelijk dank Wie geeft hun rechten inhoud? "Ten onrechte zijn honderdduizenden arbeidsgehandicapten afgeschreven. Ze kunnen werken en willen werken. Maar dan moet er wel passend werk voor ze zijn. Plus inkomenszekerheid als het echt niet langer lukt. Ik wil zeggenschap over mijn leven. Ik sta niet graag aan de kant. Dus ben ik ANGO-lid. De Algemene Nederlandse Gehandicap ten Organisatie (ANGO) is de grootste belangenorganisatie van, voor en door mensen met een functiebeperking of chronische ziekte. Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingterug- gave, uitkeringen, zorg en hulp, woning aanpassingen, vervoer of lotgenoten contact... Kom op voor je belangen! Word nu lid! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 Fax (033) 465 43 53 Internet: www.ango.nl E-mail: info@ango.nl (Handicap.nl is de fondsenwervingsorganisatie van ANGO, kijk op www.handicap.nl voor meer informatie) Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leider Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl L Al^REF FLYING DOCTOR TT Selfsupporting Afrr

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10