PZC IÉ Familieberichten e,vne(/> <%>- U wilde toch meer gaan bewegen? iReumafonds maandag 3 januari 2005 vervolg van pagina 14 Velen deelden in je blijdschap, weinig deelden in je smart. Lach en scherts gaf je allen, aan uitverkorenen je hart. Moegestreden is zacht en kalm van ons heengegaan onze zuster en tante Maria Catharina Boone in de leeftijd van 84 jaar Hoek van Holland: C.M. Blok-Boone Lenie en Koos Arnemuiden; P.S. Huiszoon-Boone Addie en Bert Kats: Joke en John Overslag: Hennie en Fred Met dank aan het personeel van Emergis voor de liefdevolle verzorging van onze zuster en tante. Goes, 30 december 2004 Correspondentieadres: H.A.G. van Splunder Keizersputstraat 21 4575 NL Overslag De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 4 ja nuari 2005 om 13.15 uur in het rouwcentrum "Middelburg" aan de Buitenhovelaan 1 te Middel burg. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot af- scheidnemen en condoleren van 12.00 tot 13.00 uur in het bovengenoemd rouwcentrum. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.15 uur op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. "Ik zal u niet begeven, en Ik zal u niet verlaten. Iiebr. 13 vers 5b Oude vertaling) Bedroefd, maar dankbaar dat een langer lijden haar bespaard bleef is heden overleden, vertrouwend op de genade van haar Heer en Heiland, onze geliefde schoonzus, nicht en tante Henderijntje Jannetta Geleijnse-van de Bovenkamp sinds 4 maart 1997 weduwe van Johannis Geleijnse Veenendaal, Goes, 24 augustus 1919 31 december 2004 Hilversum: C. Zieck-Geleijnse Hannibal (U.S.A.): J. W. de Bruin Mississauga (Ont. Can.): E. de Bonte-Hoogendoom M. de Bonte Middelburg: H. Boers J. Boers-Klumpenaar Neven en nichten Correspondentieadres: Volderijlaagte 17 4331 RA Middelburg De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op woensdag 5 janu ari om 10.00 uur in de aula van rouwcentrum "De Be- velanden", Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. Hieraan voorafgaand is er van 9.30 tot 9.50 uur gele genheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd rouwcen trum. Geen bloemen. Herinner mij zoals ik was, maarniet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik nog alles kon. Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor de vele jaren die wij samen met hem waren, geven wij u kennis dat plotseling van ons is weggenomen mijn lieve en zorgzame man, onze vader, opa en over grootvader Willem de Feijter echtgenoot van Geertruida Fran£oise de Blaeij in de leeftijd van 87 jaar. Terneuzen: G.F. de Feijter-de Blaeij Philippine: Willem en Trees de Feijter-van de Calseijde Willem-Bart en Miranda Caroline en jacob Berkel en Rodenrijs: Piet en Magré de Leege-Paauwe Arjen Martijn Heinkenszand: Trudy en Rob Nagelkerke-de Leege Miranda en Bart Tim Simone en Stefan Familie de Feijter Familie de Blaeij Familie de Leege Terneuzen, 1 januari 2005 Woonzorgcentrum "DeBlide", kamer 212 Correspondentieadres: Pluvier 8 4553 CN Philippine Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 6 januari van 13.30 tot 13.50 uur in de aula van crema torium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, waarna aan sluitend de crematieplechtigheid om 14.00 uur aan vangt. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Wilt u, indien u geen rouwbrief ontvangt, deze aan kondiging als zodanig beschouwen. Du, Va ter, du rate lenke du und wende. Hen, dir in die Hande sei Anfang und Ende sei alles gelegt. Eduard Mörike Intens verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg, waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn geliefde man en mijn lieve zorg zame vader Geerard Mommaas echtgenoot van Else Rosenkranz 2 februari 1917 1 januari 2005 Vlissingen Vlissingen Vlissingen: E. Mommaas-Rosenkranz Arthur Spuistraat 14a 4381 HR Vlissingen De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden donderdag 6 januari om 10.30 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt te Vlissingen, waarna aansluitend om 12.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats, Presi dent Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in het uitvaartcentrum van Monuta De Voor zorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Liever geen bezoek aan huis. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In vrede is ontslapen onze geliefde broer, pleegbroer, zwager en oom Gerard Mommaas L. Kruit-Mommaas W. Kruit A. Nieuwenhuijze W. Nieuwenhuijze-Luik Neven en nichten Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Het is nog maar zo kort geleden dat wij afscheid hebben genomen van ma. Nu moeten wij ook afscheid nemen van onze lieve vader, schoonvader en opa Adrianus Verstraten weduwnaar van Petronella Elisa Jochems in de leeftijd van 87 jaar. Biervliet: Janny en Manfred Tarant-Verstraten Nathalie en Christian Sabine Standdaarbuiten: Ton en Wilma Ver straten-van der Horst Roosendaal, 31 december 2004 Verpleeghuis De Weihoek Correspondentieadres: Schoollaan 33 4521 AC Biervliet Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 4 januari van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcen trum van DELA, Robijndijk 215 te Roosendaal. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 5 januari om 10.00 uur in de kapel van Zorgcentrum De Brink, Melis Stokelaan 5 te Roo sendaal, waarna om 11.30 uur de crematieplechtig heid volgt in het crematorium aan de Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Voor aanvang van de dienst ligt het condoleancere gister bij de kapel. Na de plechtigheid in het crematorium kunt u de familie persoonlijk condoleren in de ontvangkamer aldaar. Indien u onverhoopt geen persoonlijk bericht ont vangt, gelieve deze kennisgeving als zodanig te be schouwen. En in de verte riep de gamelan.... Na een bewogen leven is Jettie, onze moeder en oma, op de laatste dag van het jaar van ons heengegaan Henriëtte Elisabeth van de Water-Vlaming weduwe van Dirk van de Water 29 oktober 1915 31 december 2004 Batavia Vlissingen Evert-Jan en Margriet van de Water-Tiggelaar Wouter Elsa Correspondentieadres: Regenboog 49 1231 TG Loosdrecht De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 6 januari 2005 om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Enige en Algemene kennisgeving Ik zal de halmen niet meer zien, nog binden ooit de volle schoven. Hierbij geef ik u kennis dat geheel onverwachts is overleden mijn geliefde broer Jan Deïst in de leeftijd van 92 jaar. Dreischor: E. W. Deïst 4315 PN Dreischor, 2 januari 2005 Kapteinsweg 10 De begrafenis zal woensdag 5 januari plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Dreischor om 14.00 Ik hef mijn ogen op naar de bergen, van waar mijn hulp komen zal. Mijn hulp is van den HEERE, Die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 vers 1 en 2 Op Zijn tijd heeft God Thuisgehaald onze lieve en zorgzame moeder, oma en overoma Catharina Karman-Tazelaar sinds 10 december 1999 weduwe van Jan Karman in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum "Cleijenborch" te Colijnsplaat voor de liefdevolle verzorging. Madrid: Cathrien en Gregorio Garcia Karman Gregorio jr. Raquel en Juan Paula Kollum: Riet en Peter Koster-Karman Pieter 29 december 2004 Correspondentieadres: Ticeline 12 9291 JJ Kollum De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgeno digd, zal worden gehouden op maandag 3 januari om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Beatrix- straat 6 te Colijnsplaat. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 't Zaaltje, Havelaarstraat 34 te Colijnsplaat. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder Leonie Maria Breepoel weduwe van René Francies Roels in de leeftijd van 92 jaar. Uit aller naam: J. A. Roels Axel, 30 december 2004 Correspondentieadres: Bisschopsberg 14 2716 EL Zoetermeer Onze moeder en oma is opgebaard in Monuta "rouwcentrum Terneuzen", Rooseveltlaan 6 te Ter neuzen, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op woensdag 5 januari van 12.45 tot 13.15 uur. De uitvaartdienst vindt plaats op woensdag 5 januari om 14.00 uur in de kerk van de H. Gregorius de Gro te, Walstraat 31 te Axel. Aansluitend zal de begrafe nis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance in boven genoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. De Heer is mijn Herder. Dankbaar voor alle liefde die wij van haar hebben ontvangen geven wij u kennis van het vredig inslapen van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Martina Bommeljé-Wisse sinds 25 december 2001 weduwe van Willem Bommeljé Oostkapelle, Domburg, 15 april 1911 30 december 2004 Waddinxveen: C. Bloem-Bommeljé B. Bloem Paramaribo: C. A. M. van der Jagt-Bommeljé W. R. van der Jagt Prinsenbeek: S. W. Bommeljé C. J. Bommeljé-Kjjkuit Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Domburgseweg 66 4356 NB Oostkapelle De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.C. den Hollander, zal worden gehouden op dinsdag 4 januari om 13.00 uur in de Dorpskerk te Oostkapelle. Daar is nog gelegenheid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel de Moerbei, Dorpsstraat 52 te Oostkapelle. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers/ sters van Zorgcentrum "Simniaen Mej. j. Poppe voor hun hartverwarmende zorg. Voorgoed voor anker. Verdrietig geven wij u kennis dat na een plichtsge trouw en werkzaam leven is overleden onze lieve vader, groot- en overgrootvader en broer Hector Cornelis de Meijer weduwnaar van Tietje Vermeulen in de ouderdom van 93 jaar. Delfzijl: Ria en Frits Arnhem: Marco en Nieky Stan, Misha Amersfoort: Edwin Terneuzen: Jaap Rotterdam: N. Schoonejongen-de Meijer 2 januari 2005 Erasmusstraat 27 4532 EP Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 5 januari om 16.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Collectanten gevraagd voor de collecte van 20 t/m £6 februari 2005 kijk op www.amnesty.nl of bel 020 626 44 36 AMNESTY International Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid en eenvoud hebben wij, na een moeitevolle levensavond, afscheid moeten nemen van onze ge liefde moeder, oma en overoma Wilhelmina de Rooij-Mieras sinds 29 maart 1980 weduwe van Cornelis de Rooij in de leeftijd van 94 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die moeder in Vredelustte Yerseke en in Ter Weel te Goes heeft mogen ontvangen. Yerseke: C. de Rooij H. de Rooij-de Landmeter Gouda: A. de Rooij M. M. de Rooij-Versteeg Yerseke: C. M. Verwijs-de Rooij S. P. C. Verwijs (in herinnering) Yerseke: M. H. Sinke-de Rooij A. Sinke Yerseke: H. W. de Koeijer-de Rooij P. de Koeijer Schilde (B)W. P. van der Wolf.-de Rooij W. van der Wolf Klein- en achterkleinkinderen Goes, 31 december 2004 "Ter Weel" Correspondentieadres: Damstraat 69, 4401 AC Yerseke. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.J. van der Griend, wordt woensdag 5 januari om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. We zijn verdrietig omdat onze lieve oma De Rooy-Mieras is overleden. Maar we zijn ook dankbaar dat "opoe Mientje" zo lang bij ons mocht zijn. Ella Kees Marjan en Jan, Dennis, Susanne, Wesley Annelies en Chiel Ruud en Leone, Coen Wilma en Jos, Anouk Kees en Chantal, Bryan, Chanel-Joëlle Eddie en Trudy, Antoine, Maurice, Niels, Anne-Marel Helma en Jan Willem, Julia Tonnie en Korien, Antjionie, Rhodé, Mirthe Jos en Joan Remco en Marjo Leon Caroline en Anthony Natalie 31 december 2004 't Verlies was er al voor het einde de rouw, voordat het afscheid kwam toen die onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam we voelden mee met haar verdriet nu rouwen wij maar treuren niet. Bedroefd, maar dankbaar dat aan een voor haar moeilijke periode een einde is gekomen, geven wij u kennis dat is overleden onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Jozina Verbrugge sinds 1962 weduwe van Martinus Wieland 1 juli 1909 f 1 januari 2005 Chaam: J. L. Kraaijenbrink-Wieland A. Kraaijenbrink t Axel: J. J. Wieland F. Wieland-de Blaey Klein- en achterkleinkinderen Axel, 1 januari 2005 Correspondentieadres: J. Wieland, Willem de Zwijgerlaan 28, 4571 GV Axel. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op woensdag 5 januari 2005 om 14.00 uur in de Protes tantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. Een speciaal woord van dank aan het personeel van "De Vursschevoorde liefdevolle verzorging. Voor uw belangstelling tijdens de receptie en vóór de vele cadeaus en kaarten die ik van u mocht ontvangen ter ge legenheid van mijn 85e verjaardag zeg ik u hartelijk dank. Tevens wens ik u een Voorspoedig 2005 toe. Piet Minderhoud Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze man en vader Gerardus Maria Schrier betuigen wij onze oprechte dank. Sanny Schrier en kinderen Colijnsplaat, januari 2005 Ik wil iedereen bedanken voor de goede ontvangen wensen met Kerst en jaarwisseling en wens U allen wederkerig een goed en gezond 2005 toe. H. C. Nelisse Henry Dunantstraat 168 4334 BC Middelburg Plaats uw familieberichten in de PZC Daarna aanvaardde hij op het gezang eeuwiger wind de meesterreis; en flauw glimlachend zocht nog vlinderwit een hand terwijl hij stierf het teken van zijn trouw. In memoriam Dingeman Baars oprecht, aanhorend, trouw en recht door zee. Bestuur en leden Loge L' astre de L' oriënt Vlissingen Voorz. J. H. Vriesde Secr.: P. de Klerk Vanaf maandag 3 jan. 13.15 uur ^SM o. Si e\J^ VIietstraat 15, Terneuzen Tel. 0115-614082 Bij ziekenhuis "De Honte" KOM VANAVOND NAAR ONZE NIEUWJAARSRECEPTIE! f|p- Van harte nodigen we u uit voor de nieuwjaarsreceptie van de gemeente Terneuzen. Deze vindt vandaag plaats in het Scheldetheater, van 18.00 tot 20.00 uur. ledereen is van harte welkom, we kijken uit naar uw komst. Het gemeentebestuur Wist u dat collecteren een heel gezonde bezigheid is? Het is goed voor de been- en armspieren, vooral als de collectebus gaande weg voller raakt. Komt u in de week van 13 t/m 19 maart graag in beweging als collectant voor het Reumafonds, meldt u zich dan aan bij Geertje van den Berg, T 020-589 64 71. - Sterk in beweging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 46