5mm €9 GEBR. DOMMCUS BV PZC maandag 3 januari 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur. zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Met verslagenheid namen wij kennis van het overlij den van de heer H. K. E. M. (Harry) van Ooteghem voormalig lid van de Algemene Vergadering van onze rechtsvoorganger, het waterschap De Drie Ambachten. Wij herinneren Harry als een kundig be stuurder en een aimabel mens. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en de verdere familie veel kracht en sterkte toe in het dragen van dit verlies. Bestuur en medewërk(st)ers Waterschap Zeeuws-Vlaanderen Als tranen een trap konclen bouwen en herinneringen een brug Dan klommen we naar de Hemel en brachten je terug. Intens bedroefd om zijn te vroege afscheid, maar op recht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij kennis van het geheel onverwacht overlijden van mijn lieve man, onze onvergetelijke vader, schoonvader en schoonzoon Aarnout Cornells Willem de Bokx echtgenoot van Maria Louise van Arenthals 13-3-1948 t 1-1-2005 Wachtebeke: M. L. de Bokx-van Arenthals Trix Jacqueline en Eelco Mark en Christl Axel: Dhr. en Mevr. van Arenthals-Wiemes St. Elooipolder 11 9185 Wachtebeke (B) De uitvaartdienst, waarvoor u bent üitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 7 januari 2005 in de Op- standingskerk, Bellamystraat 74 teTemeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in Restaurant "Onder de Linden", Dorpsplein 12 te Zuiddorpe. Woensdag 5 januari en donderdag 6 januari is er van 19.00-20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats. "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Wel gedacht, maarniet verteld, afgewacht en uitgesteld, doorgeschoven, weggewoven... Het plotseling overlijden van onze broer en zwager Aarnout heeft ons diep getroffen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte. Philippine: Truus en Jan van den Heuvel-de Bokx Terneuzen: Wim (in herinnering) en Joke de Bokx-Verhage Etten Leur: Dinie en Leunis Witte-de Bokx Zaamslag: Heieen en Wijnand van de Winckel-de Bokx Het leven heeft gegevèn het nam en laat alleen. Wij laten onze handen gevouwen om je heen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer geliefde schoonzoon en schoonbroer Aarnout de Bokx Axel: Pa en Ma van Arenthals San Diego: Plemmie en Rick Kloosterzande: Francien en Marcel Axel: Magda en Peter 1 januari 2005 Diep geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde directeur Aarnout de Bokx Met een combinatie van inzet en gedrevenheid, een vooruitziende ondememersblik en bereid zijnde risi co's te nemen zorgde hij steeds voor voldoende werk voor ons allemaal. We zullen hem erg missen en kijken met waardering op zijn inzet voor ons bedrijf terug. Onze gedachten gaan uit naar Riet, Jacqueline, Mark en naaste familie. Wij wensen hen alle kracht toe om dit verlies te dragen. Alle medewerkers van Aannemingsbedrijf De Bokx BV en De Bokx Industrie Service BV, personeelsvereniging en ondernemingsraad; Verdrietig, maar ook dankbaar dat zij voor verder lij den bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Poula Joosse-Bostelaar 16 februari 1946 f28 december 2004 Willem Joosse Cornalie en Jacco Joziasse-Joosse Celine Jason De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Diep bedroefd Dankbaar voor 21 gelukkige jaren Jan W. Goossen (Goos) beeldhouwer 9-10-1937 1-1-2005 Yvette Lardinois Enige en algemene kennisgeving. Toen boog God zich over mij heen en zoals de zee een beek in zich opneemt die naar haar toestroomt zo nam hij mij in zich op. Na een kortstondige ziekte is toch nog onverwacht van ons heengegaan Tinneke Caus Breskens 25 april 1933 t Breskens 1 januari 2005 een goed mens een lieve vrouw een fantastische moeder Breskens: Tinneke Bruijnooge-Hensen Correspondentieadres: J. F. de Millianostraat 14 4511 HM Breskens Tinneke is opgebaard in het mortuarium van het An- tonius ziekenhuis te Oostburg waar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 3 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgeno digd, zal plaatsvinden op woensdag 5 januari om 13.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy straat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is iedereen uitgenodigd in de koffiekamer. Heer ik kom tot U Tot onzfe diepe droefheid, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die zij ons gegeven heeft, is na een moedige strijd van ons heengegaan onze lieve moe der en onvergetelijke oma Jacomina Adriana Verschuure sinds 30 april 1989 weduwe van Marinus Hendrik van de Plasse in de leeftijd van 71 jaar. Wij zijn dankbaar voorde liefdevolle verzorging die zij in Ter Valckeheeft ontvangen. Yerseke: Jolande van de Plasse Chiel Margriet en Martin Kruiningen: Miranda Bruijnzeel-van de Plasse Wim Bruijnzeel Miriam en Mi chel Janine en Thuan Jos Yerseke: Jaap van de Plasse Marijn Joost Mark Goes, 30 december 2004 "Ter Valcke" Correspondentieadres: Ambachtsherenlaan 55 4401JR Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. G. van Dijk, wordt dinsdag 4 januari om 10.00 uur ge houden in de Nederlandse Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 9.30 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in "De Haven", Dreef 6 te Yer seke gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Met verdriet in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Mientje van de Plasse-Verschuure Wij zijn dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend. Yerseke: Adrie en Janny Verschuure-Koeman Yerseke: André en Janny Verschuure-Mol Yerseke: Hans en Hannie Verschuure-Zoeteweij Neven en nichten Verdrietig moesten wij afscheid nemen van onze ge liefde schoonzuster en tante Mientje van de Plasse-Verschuure Mientje bedankt voor alle vriendschap die je ons hebt gegeven. Goes: Suus van de Plasse-van Ardenne Yerseke: Rien en Mina Salm-Pekaar Yerseke: Willy van de Plasse-de Leeuw Neven en nichten Met verslagenheid heb ik kennisgenomen van het on- verwachts overlijden van de van mijn kinderen. De vele jaren die we samen hebben mogen delen zal ik niet vergeten. Con ja Tot onze diepe droefheid is na een ernstige ziekte van onze zijde weggenomen onze lieve schoonzus Marie van de Vreede-Kaan Dordrecht: A. van de Vreede-de Jonge Krabbendijke: P. van de Vreede (in herinnering) L. van de Vreede-Jobse Krabbendijke: G. van de Vreede (in herinnering) G. van de Vreede-Griep Sterke de Heere Johannes en de kinderen in dit verlies. Krabbendijke, 30 december 2004 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde nicht Marina Jannetje van de Vreede-Kaan A. van de Vreede M. van de Vreede D. van de Vreede E. de Keijzer-van de Vreede Krabbendijke, 30 december 2004 "Mijn genade is u genoeg" Heden heeft de HEERE uit ons midden weggenomen mijn lieve, zorgzame man, onze lieve, zorgzame vader en opa Cornelis van Belzen echtgenoot van Jozina Grootjans 30-09-1928 t 30-12-2004 Arnemuiden: J. van Belzen-Grootjans Nw. en St. Joosland: L. van Belzen C. K. van Belzen-Schroevers Corné en Rianne Willeke en Michel José en Joan Vlissingen: C. van Belzen J. van Belzen-Janse Kenneth Christian en Rosita Wij zijn het personeel en de vrijwilligers van 't Gasthuis, afdeling Watertoren bijzonder dankbaar voor hun goede zorg. Tuindorp 18 4341 CB Arnemuiden Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, al waar gelegenheid is tot afscheid nemen dinsdag a.s. van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, welke geleid wordt door de weleerwaarde heer Ds. A. Goedvree, zal D.V. gehouden worden op woensdag 5 januari om 10.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Arnemuiden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 11.15 uur op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na enkele jaren van zorg is overleden onze beste Ome Cor van Belzen Sien en Jan Hannie en Ko kinderen en kleinkinderen Na ruim vier zorgvolle jaren is uit onze familiekring heengegaan onze beste zwager en oom Cornelis van Belzen echtgenoot van Jozina van Belzen-Grootjans C. Grootjans (in herinnering) N. Grootjans-Janse L. Siereveld-Grootjans J.J. Siereveld neven en nichten Tot onze diepe droefheid, heeft de Heere voor ons op het aller onverwacht, uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgroot moeder Lena Pieternella Biemond-Ganzeman in de leeftijd van 78 jaar. Oosterland: W. M. P. Bieinond Ede: E. van der Vliet-Biemond J. van der Vliet Oosterland: L. W. Biemond - in herinnering W. E. Biemond-van den Bos Oosterland: T. Biemond C. A. Biemond-Boogert Ede: W. van der Vliet-Biemond B. W. van der Vliet kleinkinderen en achterkleinkinderen 30 december 2004 Tuin 15 4307 CH Oosterland Gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 3 januari van 19.00 tot 21.00 uur en dinsdag 4 januari van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur aan huis. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. woensdag 5 januari om 13.30 uur gehouden worden in dorpshuis "Oosterhof", St. Joostdijk 27 te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condo leren in "Oosterhof". Geen bloemen De Heere nam nog onverwachts weg onze broer en zwager B. de Nooijer Middelburg: J. Jasperse-de Nooijer Arnemuiden: B. de Nooijer N. de Nooijer-Meulmeester M. de Nooijer C. de Nooijer-Meulmeester SPECIALIST IN GEDENKSTENEN r ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN. GLAS, R V S EN BRONS Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Cor. 5 vers 1 Vol verdriet geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve zus en tante Janna Schrijver echtgenote van H. J. Bollen Goes, 26-2-1926 Kapellen (B), 30-12-2004 Goes:H. J. Bollen Brasschaat: J. M. J. Schrijver M. C. Schrijver-de Kubber Peter Brasschaat: P. M. Schrijver Carlo, Esther Kloetinge: W. Schrijver J. M. J. Schrijver-Dek Annelies, Rens Kapellen: C. Schrijver Bergweg 95,4461 NA Goes De dankdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 5 januari om 12.45 uur in het kerkgebouw van de Vrije Evange lische Gemeente, Tulpstraat 2 te Goes. Hieraan voorafgaand is er vanaf 12.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Be graafplaats) te Goes. Lieve Zus "Krachtig, moedig en trots" Wat je droeg, leg dat maar neer. Hij wacht op je Caroline Dingemanse-den Boef Kaat, Athina Wij zijn verdrietig door het overlijden van mijn lieve nicht Jannie Schrijver "ZUS" echtgenote van Herry Bollen Joke Barends Henri van der Hoop 30 december 2004 Kort na haar 80ste verjaardag hebben wij dan toch afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna van den Broek-Josiasse Jopie sinds 7 mei mei 1993 weduwe van Johan van den Broek Joop 27-12-1924 f 30-12-2004 Liedberg (D.): Ruud en Gisela van den Broek Judith Esther Biggekerke: Lonneke Swartjes- van den Broek f Hennie en Henriëtte Swartjes Jan en Ursula Noortje Luna Beek: Frits en Jolanda van Essen-van den Broek Marjolijn en Bart Délany Bom: Edo en Yvonne van den Broek Kim Marion van den Broek t 4374 BJ Zoutelande Deurlostraat 9 Onze speciale dank gaat uit naar de medewerksters van de Thuiszorg. De kerkdienst zal worden gehouden op woensdag 5 januari 2005 om 13.30 uur in de Catharinakerk te Zoutelande, waarna om 15.00 uur de crematieplech tigheid zal plaatsvinden in het crematorium Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, alwaar gele genheid is tot condoleren. Bedroefd maar dankbaar voor de fijne herinneringen die wij aan haar hebben, geven wij U kennis dat van ons is heengegaan op de leeftijd van 80 jaar onze zeer geliefde zuster en schoonzuster Johanna van de Broek-Josiasse J. Josiasse t M. Josiasse-van Poelje t E. Roelse-Josiasse t P. Roelse f Capelle a.d. IJssel: T. Vader-Josiasse P. G. Vader f Vlissingen: M. Imanse-Josiasse H. A. Imanse Terneuzen: J. Schouten-Josiasse F. Schouten Vlissingen: A. Josiasse W. Josiasse-Gulden Koudekerke: G. Josiasse E. J. Josiasse-Ventevogel N. Josiasse t Middelburg: A. Josiasse Oost-Souburg: A. Josiasse W. Josiasse-v.d. Linden Zoutelande, 30 december 2004 Correspondentieadres: G. Josiasse, Sardijngeullaan 3, Koudekerke Plaats uw familieberichte in de PZC "Schippers varen naar oost, schippers varen naar west Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben wij heden, geheel on verwacht afscheid moeten nemen van mijn innig ge liefde man, onze vader en opa Johannes Goeseije echtgenoot van Adriana Jannetje Goeseije-Blok eerder gehuwd geweest met Cornelia Mechelina Lennes in de leeftijd van 81 jaar. A. J. Goeseije-Blok Aend Goeseije Francina Goeseije-Wisse Maruschka en Annemarel Tiny Koeman-Blok Iman Koeman (in herinnering) Ko Blok Matty Blok-Bierens Matty van de Zande-Blok Piet van de Zande Piet Blok Joan Blok-de Haan Ad Blok Nellie Blok-Breure Abco Blok Tineke Joustra Lonnie Sturm-Blok Peter Sturm Klein- en achterkleinkinderen Goes, 2 januari 2005 Serviceflat "De Schakel", Flat 318 's-Gravenpolderseweg 9,4462 CD Goes Mijn man, onze vader en opa is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta, Zuidvlietstraat 37j Goes, aldaar geen gelegenheid tot bezoek. Er zal een herdenkingsdienst worden gehouden vrij-;* dag 7 januari om 13.00 uur in de aula van Monuta, Bellamystraat 28c, Terneuzen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats aldaar. - Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont-J vangkamer van de begraafplaats. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig! beschouwen. .s li Op 29 december 2004 is plotseling overleden onze '?s broer, zwager en oom Jan Vroonland Familie Vroonland Neven en nichten Enige en algemene kennisgeving Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hi| ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, na een kort ziekbed, toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader, schoon vader en opa Albert Mattheus Vale echtgenoot van Adrienne Maria De Koek 13-09-1922 f 28-12-2004 Sas van Gent Terneuzen Sas van Gent: A. M. Vale-De Koek Westdorpe: Ronnie en Annemieke Daphne en Kim Diana en Angelo Sas van Gent: Johan en Hanneke Desireé Pascal Nicole (f) Sas van Gent, 3 januari 2005 Firensstraat7,4551 GZ De afscheidsbijeenkomst, waarna begrafenis, heeft! op 31 december 2004 te Sas van Gent in besloten: kring plaatsgevonden. Vervolg familieberichten op pagina 16

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 44