GIRO 309 WINTERUITVERKOOP Familieberich ten BONT. 0or's r GEEN KAARTEN OF POST MAAR TOT ZIENS IN ONZE SHIRTS - 2 STUKS VOOR 75,00 KATOENEN PANTALONS 2 STUKS VOOR99,00 10% KORTING OP ALLE NIET AFGEPRIJSDE ARTIKELEN U wilde toch meer gaan bewegen? Wist u dat collecteren een heel gezonde bezigheid is? Het Is goed voor de been- en armspieren, vooral als de collectebus gaande weg voller raakt. Komt u in de week van 13 t/m 19 maart graag In beweging als collectant voor het Reumafonds, meldt u zich dan aan bi) Geertje van den Berg, T 020-589 6471. Sjaak van Zee Herenmode St. Adriaanstraat 7, Goes, tel. 0113-215652 Maten t/m 62 1/4, 64 en 57 Beestachtig behandeld. Verwaarloosd Mishandeld. Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik nog alles kon. Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor de vele jaren die wij samen met hem waren, geven wij u kennis dat plotseling van ons is weggenomen mijn lieve en zorgzame man, onze vader, opa en over grootvader Willem de Feijter echtgenoot van Geertruida Frangoise de Blaeij in de leeftijd van 87 jaar. Terneuzen: G.F. de Feijter-de B.laeij Philippine: Willem en Trees de Feijter-van de Calseijde Willem-Bart en Miranda Caroline en Jacob Berkel en Rodenrijs: Piet en Magré de Leege-Paauwe Arjen Marlijn Heinkenszand: Trudy en Rob Nagel kerke-de Leege Miranda en Bart Tim Simone en Stefan Familie de Feijter Familie de Blaeij Familie de Leege Terneuzen, 1 januari 2005 Woonzorgcentrum "DeBlide", kamer 212 Correspondentieadres: Pluvier 8 4553 CN Philippine Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 6 januari van 13.30 tot 15.50 uur in de aula van crema torium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, waarna aan sluitend de crematieplechtigheid om 14.00 uur aan vangt. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Wilt u, indien u geen rouwbrief ontvangt, deze aan kondiging als zodanig beschouwen. We zijn verdrietig omdat onze lieve oma De Rooy-Mieras is overleden. Maar we zijn ook dankbaar dat "opoe Mientje" zo lang bij ons mocht zijn. Ella Kees Marjan en Jan, Dennis, Susanne, Wesley Annelies en Chiel Ruud en Leone, Coen Wilma en Jos, Anouk Kees en Chantal, Bryan, Chanel-Joëlle Eddie en Trudy, Antoine, Maurice, Niels, Anne-Marel Helma en Jan Willem, Julia Tonnieen Korien.Anthonie, Rhodé, Mirthe Jos en Joan Rem co en Marjo Leon Caroline en Anthony Natalie 31 december 2004 help ons. Help de dieren. Samen zijn we verantwoordelijk Ik hef mijn ogen op naar de bergen, van waar mijn hulp komen zal. Mijn hulp is van den HEERE, Die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 vers 1 en 2 I Op Zijn tijd heeft God Thuisgehaald onze lieve en zorgzame moeder, oma en overoma Catharina Karman-Tazelaar sinds 10 december 1999 weduwe van Jan Karman in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum "Cleijenborch" te Colijnsplaat voor de liefdevolle verzorging. Madrid: Cathrien en Gregorio Garcia Karman Gregorio jr. Raquel en Juan Paula Kollum: Riet en Peter Koster-Karman Pieter 29 december 2004 Correspondentieadres: Ticeline 12 9291JJ Kollum De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgeno digd, zal worden gehouden op maandag 3 januari om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Beatrix- straat 6 te Colijnsplaat. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 't Zaaltje, Havelaarstraat 34 te Colijnsplaat. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u j deze advertentie als zodanig beschouwen. En in de verte riep de gamelan.... Na een bewogen leven is Jettie, onze moeder en oma, op de laatste dag van het jaar van ons heengegaan Henriëtte Elisabeth van de Water-Vlaming weduwe van Dirk van de Water 29 oktober 1915 31 december 2004 Batavia Vlissingen Evert-Jan en Margriet van de Water-Tiggelaar Wouter Elsa Correspondentieadres: Regenboog 49 1231 TG Loosdrecht De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 6 januari 2005 om 14.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Enige en Algemene kennisgeving Ik zal de halmen niet meer zien, nog binden ooit de volle schoven. Hierbij geef ik u kennis dat geheel onverwachts is overleden mijn geliefde broer Jan Deïst in de leeftijd van 92 jaar. Dreischor: E. W. Deïst 4315 PN Dreischor, 2 januari 2005 Kapteinsweg 10 De begrafenis zal woensdag 5 januari plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Dreischor om 14.00 uur. Bedroefd, maar dankbaar dat een langer lijden haar bespaard bleef is heden overleden, vertrouwend op de genade van haar Heer en Heiland, onze geliefde schoonzus, nicht en tante Henderijntje Jannetta Geleijnse-van de Bovenkamp sinds 4 maart 1997 weduwe van Johannis Geleijnse Veenendaal, Goes, I 24 augustus 1919 31 december 2004 Hilversum: C. Zieck-Geleijnse Hannibal (U.S.A.): J. W. de Bruin Mississauga (Ont. Can.): E. de Bonte-lToogendoom M. de Bonte Middelburg: H. Boers J. Boers-Klumpenaar Neven en nichten Correspondentieadres: Volderijlaagte 17 4331 RA Middelburg De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op woensdag 5 janu ari om 10.00 uur in de aula van rouwcentrum "De Be- velanden", Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. Hieraan voorafgaand is er van 9.30 tot 9.50 uur gele genheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de AL' gemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd rouwcen trum. vervolg van pagina 14 Intens verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg, waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn geliefde man en mijn lieve zorg zame vader Geerard Mommaas echtgenoot van Else Rosenkranz 2 februari 1917 Vlissingen Du, Vater, du rate lenke du und wende. Herr, dir in die Hande sei Anfang und Ende sei alles gelegt. Eduard Mörike 1 januari 2005 Vlissingen Vlissingen: E. Mommaas-Rosenkranz Arthur Spuistraat 14a 4381 I-IR Vlissingen De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden donderdag 6 januari om 10.30 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt te Vlissingen, waarna aansluitend om 12.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats, Presi dent Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in het uitvaartcentrum van Monuta De Voor zorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Liever geen bezoek aan huis. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In vrede is ontslapen onze geliefde broer, pleegbroer, zwager en oom Gerard Mommaas L. Kruit-Mommaas W. Kruit A. Nieuwenhuijze W. Nieuwenhuijze-Luik Neven en nichten De Heer is mijn Herder. Dankbaar voor alle liefde die wij van haar hebben ontvangen geven wij u kennis van het vredig inslapen van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Martina Bommeljé-Wisse sinds 25 december 2001 weduwe van Willem Bommeljé Oostkapelle, Domburg, 15 april 1911 30 december 2004 Waddinxveen: C. Bloem-Bommeljé B. Bloem Paramaribo: C. A. M. van der Jagt-Bommeljé W. R. van der Jagt Prinsenbeek: S. W. Bommeljé C. J. Bommeljé-Kijkuit Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Domburgseweg 66 4356 NB Oostkapelle De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.C. den Hollander, zal worden gehouden op dinsdag 4 januari om 13.00 uur in de Dorpskerk te Oostkapelle. Daar is nog gelegenheid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel de Moerbei, Dorpsstraat 52 te Oostkapelle. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers/ sters van Zorgcentrum "Simniaen Mej. J. Poppe voor hun hartverwarmende zorg. Plaats uw familieberichten in de PZC maandag 3 januari 2005 Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid en eenvoud hebben wij, na een moeitevolle levensavond, afscheid moeten nemen van onze ge liefde moeder, oma en overoma Wilhelmina de Rooij-Mieras sinds 29 maart 1980 weduwe van Cornelis de Rooij in de leeftijd van 94 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die moeder in "Vredelust" teYerseke en in "Ter Weel" te Goes heeft mogen ontvangen. Yerseke: C. de Rooij H. de Rooij-de Landmeter Gouda: A. de Rooij M. M. de Rooij-Versteeg Yerseke: C. M. Verwijs-de Rooij S. P. C. Verwijs (in herinnering) Yerseke: M. H. Sinke-de Rooij A. Sinke Yerseke: H. W. de Koeijer-de Rooij P. de Koeijer Schilde (B): W. P. van der Wolf-de Rooij W. van der Wolf Klein- en achterkleinkinderen Goes, 51 december 2004 "Ter Weel" Correspondentieadres: Damstraat 69, 4401 AC Yerseke. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.J. van der Griend, wordt woensdag 5 januari om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. "Ik zal u niet begeven, en Ik zal u niet verlaten. Hebr. 15 vers 5b (Oude vertaling) Geen bloemen. Voor uw belangstelling tijdens dc receptie en voor de vele cadeaus en kaarten die ik van u mocht ontvangen ter ge legenheid van mijn 85e verjaardag zeg ik u hartelijk dank. Tevens wens ik u een Voorspoedig 2005 toe. Piet Vlinderhoud Voor uw blijken van medeleven tijdens dc ziekte en na het overlijden van onze man en vader Gcrardus Maria Schrier betuigen wij onze oprechte dank. Sanny Schrier en kinderen Colijnsplaat, januari 2005 Ik wil iedereen bedanken voor de goede ontvangen wensen met Kerst en jaarwisseling en wens U allen wederkerig een goed en gezond 2005 toe. H. C. Nelisse Henry Dunantstraat 168 4334 BC Middelburg Daarna aanvaardde hij op het gezang eeuwiger wind de meesterreis; en flauw glimlachend zocht nogvlinderwit een hand terwijl hij stierf het teken van zijn trouw. In memoriam Dingeman Baars oprecht, aanhorend, trouw en recht door zee. Bestuur en leden Loge L' astre de L' oriënt Vlissingen Voorz. J. H. Vriesde Secr.: P. delClerk lui Zcüjjj eess MooRd does/ voor taoVkRA^cl ïil www.bontvoordieren.nl ^BFs Vraag een gratis actiepakket aan tegen bont. Mail naar info@bontvoordieren.nl of bel (020) 676 66 00. wb lö 1 ALLEKOLBERTS€149,00 ALLE PULLOVERS49,00 ALLE STROPDASSEN25,00 Maandag 3 januari geopend van 11.00 tot 17.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36