Karin Krappen te veel een softie PZC Starten is voor Slabbekoorn al voldoende om Cup te winnen Graanbeurstroft voor driebanderj historisch festijn Wissenkerke in de ban van Grote Prijs Arend Bandsma pakt titel in snelschaken Met drie shirts in bagage naar Frimley Green Insiders zijn ervan overtuigd dat Vlissingse dartster Lakeside kan winnen uitslagen Walraven wi de sneldamti van Schouwt agenda Arsenal wint Newcastle Un| donderdag 30 december 2004 door Bauke Boersma VLISSINGEN - Goh, als dar ten toch eens een simpel reken sommetje was. Dan staat Karin Krappen volgende week zater dag in de finale van de Lakesi de World Championship. Im mers, twee jaar terug, toen het evenement in het Engelse Frim ley Green nog door het leven ging als Embassy, strandde de Vlissingse in de kwartfinale. En vorig jaar was de halve fina le, waarin ze tegen de Engelse dartdiva Trina Gulliver speel de, het eindstation voor Karin Krappen. De eindstrijd van 2005 lijkt in dat rijtje een lo gisch vervolg. „Driemaal is scheepsrecht. Als dat gezegde voor mij nu eens opgeld doet, ben ik erg tevre den", kijkt Karin Krappen (31) vooruit naar hét dartsevene ment van het jaar, dat op nieuwjaarsdag (zaterdag) van start gaat. „Maar zo simpel is het helaas niet, hè. Het zal nog zwaar genoeg worden om zover te komen." In de eerste ronde, tevens de kwartfinale omdat er maar acht vrouwen zijn toegela ten tot de Lakeside World Championship, krijgt de Vlis singse nummer twee van Neder land het al direct zwaar voor de kiezen. Zondagmiddag (geplande aan vangstijd 17.10 uur) staat ze na melijk tegenover Francis Hoen- selaar, vooralsnog onbetwist de beste van Nederland. Én vol gens de geschiedenis niets meer of minder dan een ware Angst- gegner voor Krappen. „De statistieken zijn inderdaad niet bepaald in mijn voordeel", weet ook de Zeeuwse dartster, die de laatste tijd steeds meer uren per week traint en in de aanloop naar Frimley Green menig pittige oefensessie met de Engelse darter John 'Boy' Walton (winnaar van het man- nentoernooi van de Embassy in 2001) afwerkte. „Ik weet niet exact hoe vaak we tegen elkaar hebben gespeeld, maar voor mijn gevoel is de onderlinge stand 97-3 in het voordeel van Francis. Tot nog toe bleek ze he laas altijd iets beter op momen ten dat het er echt om gaat." Die kille cijfers vormen voor Karin Krappen echter geen mentale barrière, stelt de Vlis singse. „Historische cijfers zijn leuk en aardig, maar het gaat om het hier en nu. Ik wéét dat ik het in me heb van haar te kunnen winnen en stap gewoon het podium op met de intentie om Francis volledig te slopen." Verliezershoek Lukt dat, dan is de kans gróót dat Krappen in de halve finale tegenover Jan Robbins staat, die ze al meer dan eens naar de Karin Krappen verloor vorig jaar de halve finale van de Lakeside World Darts Championship van Trina Gulliver en hoopt de Engel se dartdiva ditmaal in de eindstrijd te treffen, foto Ad van Hasselt verliezershoek stuurde. Krap pen: „En tja, dan lonkt de fina le toch echt. Ik ben er in elk ge val op voorbereid, ik heb drie wedstrijdshirts in mijn baga- Nummer één van de wereld wor den, was hét doel van Kann Krappen voor het jaar 2004. Het kwam. er bij lange na niet van. Toch, zo zegt een duo insiders, behoort dat tot de mogelijkhe den voor de Vlissingse dartster. Net als het winnen van de Lake side World Championship, dat nieuwjaarsdag (zaterdag) begint in het Engelse Frimley Green. door Bauke Boersma VLISSINGEN - Hij denkt even na, laat een stilte vallen, kiest zorgvuldig zijn woorden en komt dan tot dé ontboezeming. „Karin is te veel een softie", zegt Cees van Leeuwen, zelf geen onverdienstelijk darter, maar bovenal echtgenoot, coach en zaakwaarnemer van de Vlis singse dartster Karin Krappen (31). Die speelt zondag in de eer ste ronde van de Lakeside World Championship in het En gelse Frimley Green tegen land genote Francis Hoenselaar. Begrijp Cees van Leeuwen (55) niet verkeerd. Het is echt niet zo dat hij zijn vrouw als labiel ty peert. „Met softie bedoel ik dat Karin, ook al draait ze al zo'n tien jaar mee in de wereldtop,. darts nog steeds te veel als een hobby ziet. Terwijl de meeste an deren om haar heen het als pure topsport benaderen. Daarin schuilt nog wel eens het verschil tussen winnen en verliezen. Karin geeft te vaak voorrang aan gevoelens van vriendschap dan aan per se willen winnen." In die stelling kan John 'Boy' Walton zich uitstekend vinden. De Engelsman is al jaren goed bevriend met Krappen, speelt zo nu en dan een koppeltoernooi met de Vlissingse en traint gere geld met de Zeeuwse. „Ze zou weieens wat hongeriger mogen zijn", meent Walton, die in 2001 de Lakeside World Champions hip, toen nog Embassy geheten, won door Ted Hankey in de fina le te kloppen. „Aan de andere kant kan die benadering ook wel eens een voordeel zijn, Bij het darten is het immers belang rijk dat je ontspannen bent, dat je hoofd vrij is van zorgen." Moois Wat dat betreft, lijkt de toe komst nog veel moois te beloven voor Karin Krappen. Hoewel de contracten nog niet zijn gete kend, is het vrijwel zeker dat ze voor minimaal de eerstkomende drie jaar gevrijwaard is van van onze sportredactie ZIERIKZEE - Arend Bandsma is in Zierikzee kampioen gewor den op het traditionele snel schaakkampioenschap. Ondanks de afwezigheid van goede schakers als Aangeen- brug, Van der Veken en Van de Graaf was het spannend tot de laatste seconden. Arend Bands- ma, één van de favorieten, be gon voortvarend. Na een ont snapping tegen Paul Greefhorst in de eerste ronde, versloeg hij in de tweede ronde concurrent Martin Krijger. In de vierde ron de echter moest hij zijn meerde re erkennen in Sjaak Spiegels, die zijn honderd-procentscore tot de zesde ronde volhield. Toen slaagde Herman Jukkenek- ke, toen tweede, erin Spiegels onder zware druk te houden en hem een halfje af te snoepen. door Joop van den Oudenhoven WISSENKERKE - Het nieuwe jaar naakt en Wissenkerke is al weer in de ban van het jaarlijk se biljarttoernooi om de Grote Prijs Spuitpleisterspecialist J.H. Mathia, vanaf 8 tot en met 29 ja nuari in HCR de Kroon. Op nieuw staan 64 deelnemers te dringen aan de start. En op nieuw moest een aantal inschrij vers genoegen nemen met een plaats op de reservelijst. Het is de zestiende keer dat de Grote Prijs op de agenda prijkt en daarmee is het het langst le vende biljarttoernooi in de re gio. Nog altijd is het aantal in schrijvers dermate groot dat de organisatie een reservelijst moet hanteren. Het deelnemersveld is in een A- en B-groep ingedeeld. De 32 hoogste inschrijvers strijden in de A-groep, de anderen in de B-groep. Bij de A-spelers verde digt Peter Zwemer uit Oostka- pelle de titel. Kapers op de kust zijn er genoeg. Ron Verburg uit Kloetinge bijvoorbeeld. Hij pro beerde het vaak, maar strandde telkens net voor de streep. In de B-groep kan titelverdediger Jan geldzorgen omdat ze speerpunt wordt van een goed gesponsord Zeeuws dartteam. En dat ter wijl Krappen eerder dit jaar nog aankondigde mogelijk te stop pen omdat het bedrijven van de dartsport financieel amper nog was rond te breien. Piekeren „Die financiële zekerheid is heel goed voor haar", denkt Walton, die Krappen en haar man de voorbije dagen in zijn woon plaats Sheffield te logeren had en zich met de Zeeuwse inten sief voorbereidde op hét darts- evenement in Frimley Green. „Dan hoeft ze over geld niet meer te piekeren. Want reken maar dat ze dat het voorbije jaar deed, hoor. Ze doet wel stoer, heeft soms ook een grote mond, maar ondertussen knaagt dat wel aan haar. En dat komt haar spel niet ten goede." Ook van Leeuwen juicht de ruimere middelen voor zijn vrouw toe. „Het geeft rust, meer ruimte om adem te halen. En heel belangrijk, de kans aan alle grote toernooien mee te doen. Want dat ze haar ambitie voor dit jaar niet waarmaakte, heeft ook te maken met haar absentie op evenementen waar anderen wel punten pakten." f Maar ook met de nodige onvol komenheden in haar spel, zo draaien Walton en Van Leeu wen niet om de hete brij heen. „De dubbels gooien, hè", ver zucht Walton, die zichzelf dit jaar als kanshebber beschouwt om zijn kunstje uit 2001 te her halen. „Daar heeft Karin nog steeds veel moeite mee. We trai nen er samen op, ik probeer haar zo veel ik kan te helpen. En ik weet zeker dat alle inspan ningen zich ooit uitbetalen." „Daarnaast is Karin wat aan de luie kant als ze tegen de minde re goden speelt", voegt Van Leeuwen toe. „Ik weet niet zo goed of dat nu bewust of onbe wust gebeurt, maar dan sluipt er vaak een soort van gemak zucht in haar spel. Daarbij heeft ze dan wel de eigenschap dat ze enorm kan knokken, zich in een partij kan vastbijten. Zodat ze dan vaak toch nog wint. Maar die slappë instelling mag er niet zijn als je op dit niveau sport." Zondag, als ze in de eerste ron de (die direct al de kwartfinale is) al helemaal niet. Dan staat Karin Krappen tegenover Fran cis Hoenselaar, de nummer één van Nederland. „Die kan ze heb ben, hoor", stelt John 'Boy' Wal ton. „Zoals ik ervan overtuigd ben dat ze de Lakeside op basis van haar technische en tactische capaciteiten ooit moet kunnen winnen. En dat ze haar ambitie de nummer één van de wereld te zijn, moet kunnen realiseren." Van Leeuwen: „Ze traint de laat ste tijd ook een stuk meer en se rieuzer, ziet in dat dat nodig is. Omdat ze absolute top wil wor den, maar óók om top te kunnen blijven. Want de jeugd komt er in rap tempo aan. Om die voor te blijven, moet je meer en ge richter te werk gaan." Én wat steviger in de schoenen staan, vindt John 'Boy' Walton. „Want een belangrijk probleem van Karin is dat ze een gebrek aan zelfvertrouwen heeft. Maar confidence is half the job. Als ze daarvan wat meer krijgt, kan ze de allerbeste worden." In ronde zeven bracht Krijger de spanning weer volledig terug door Spiegels te verslaan. Bands ma versloeg Jukkenekke en kwam samen met Krijger op kop, op een halfje gevolgd door Spiegels. Bandsma en Krijger maakten geen fouten meer, en eindigden na negen ronden met gelijke score bovenaan. Omdat Bandsma gemiddeld iets sterk ere tegenstanders had gehad, werd hij door de computer als winnaar aangewezen. Opmerkelijk feit: ex-lid Kim Fie- rens werd achtste, maar had zwaardere tegenstand gehad dan de winnaar. De eindstand: 1. Bandsma, Krijger 8; 3. Spiegels 7,5; 4. vd Made, Juk kenekke 5,5; 6. van Dalsen, A de Jonge 5; 8. Fierens, Stoel, Hoogstrate 4,5; 11. Verduyn Den Boer, Bom, Yuen, H de Jonge, Ba- ris, Brouwer 17. Greefhorst, van Eldik 19. Doeswijlc; 20. Elshout. John 'Boy' Walton krijgt een knuffel van Raymond van Barneveld nadat de Nederlander de Brit heeft uitgeschakeld in de kwartfinale van de Lakeside World Darts Championship in januari 2004. foto Ad van Hasselt Slabber uit Wissenkerke histo rie schrijven. Nimmer in het be staan van het toernooi slaagde in de B-groep iemand erin de ti tel twee keer te veroveren, laat staan twee keer op rij. Ook Schouwenaren hebben de weg naar Noord-Beveland weer gevonden. Na een paar jaar af wezigheid brak Herber Goud zwaard uit Burgh Haamstede (vorig jaar bij zijn debuut met een tweede) de belangstelling bij de Schouwse biljartliefheb bers weer open en hij neemt dit jaar clubgenoot Bertus Visser mee in zijn voetspoor. Het toernooi begint op zaterdag 8 januari om 11.00 uur met de eerste poule in de B-groep. Voor af hieraan opent Wethouder Koos Meulenberg van de Ge meente Noord-Beveland het fes tijn. Vanaf 14.30 uur komen de eerste deelnemers van de A- groep in het strijdperk. Maan dag, woensdag en vrijdag wordt telkens om 19.30 uur begonnen. Op de zaterdagen wordt steeds om 11.00 uur (B-groep)en 14.30 uur (A-groep) gestart. Óp maan dag 17 januari worden de laat ste poules van de eerste ronde gespeeld en is het deelnemers veld tot de helft teruggebracht. door Wim de Vos WEMELDINGE - Van start gaan in de fi nalewedstrijd om de Zeeuwse ATB Cup is voor Richard Slabbekoorn voldoende om als winnaar van het eindklassement gehul digd te worden. Oudjaarsdag (morgen) kan voor de coureur uit Kapelle derhalve een fraaie aanzet zijn voor het komende seizoen in een nieuwe wielerploeg. In Wemeldinge kan Slabbekoorn nog één maal aantonen de terechte opvolger te zijn van Eric Vereecken. Zoals bekend verruilt Richard Slabbekoorn komend jaar de for matie van Van Vliet voor die van Wille- brord Wil Voorui.t en met die ploeg wil de Kapellenaar een paar jaar kommer en kwel afsluiten. Een paar jaar geleden leek zijn definitieve doorbraak te komen toen hij met name in Olympia's Tour door Ne derland veel indruk maakte door enkele dagen met de leiderstrui rond te rijden. Daarna stagneerde die lijn echter door ziekte en duurde het erg lang vooraleer de oude vorm van Slabbekoorn terugkeerde. „Ik moet nog even afwachten hoe het er nu voor staat. Het is moeilijk een vergelij king met vorig jaar te maken. In de ATB Cup gaat het goed, maar vorig jaar bijvoor beeld heb ik niet alle wedstrijden kunnen rijden, omdat ik toen al vroeg met de ploeg op trainingskamp was", vertelde Slabbekoorn enkele weken geleden nog. Na een iets mindere start van de strijd om de Zeeuwse ATB (in de openingswedstrijd in 's-Heer Arendskerke werd hij zevende) slaagde hij er in de competitie geheel naar zijn hand te zetten. In alle wedstrijden ein digde hij vervolgens op het erepodium met overwinningen in Kortgene, Hulst en Vlis- singen. „Er wordt wel geschreven dat de competitie veel spannender is dan vorige jaren, maar ik vind dat helemaal niet", stelde Slabbekoorn vorige week nog. Span nender wellicht niet, interessanter wel. Omdat tot nu toe niet minder dan vijf ver schillende renners een wedstrijd wonnen. Nog eenmaal is er morgen dus de mogelijk heid om de zegebloemen op te halen en wie komen daarvoor in aanmerking? Uiter aard zal Richard Slabbekoorn de competi tie in stijl willen afsluiten, maar ook Ruud Rentmeester, die de organisatie toezegde te starten, is kandidaat. Rentmeester (nog op zoek naar een nieuw team nu zijn oude ploeg opgehouden is te bestaan) won twee van de drie wedstrijden waaraan hij deel nam en wil het jaar ongetwijfeld met een nieuwe zege afsluiten. Maar ook bijvoor beeld Dennis Raadtgever en Edzard van Ewijk zullen een gooi naar de zege doen. Dan is er ook nog Dick van den Berg, die een tegenvallende competitie (nog altijd geen overwinning en momenteel zevende in het klassement) nog enige kleur zal wil len geven. Het kan kortom een fraaie af sluiting worden in Wemeldinge, waar na afloop van de wedstrijden de prijzen zul len worden uitgereikt door voormalig klas- siekerkoning Jo de Roo en rondemiss Don na Vleugel. De races beginnen in alle categorieën een uur eerder dan gebruikelijk in de voor gaande wedstrijden om de ATB Cup. Richard Slabbekoorn, die morgen in We meldinge alleen maar hoeft te starten om winnaar van de ATB Cup te worden, is een waardig opvolger van Eric Vereecken. foto Wim Kooyman door Joop van den Oudenhoven ZIERIKZEE - De zevende editie van het driebandentoernooi om de Graanbeurstrofee, dat van 3 tot en met 15 januari wordt ge houden in het Huis van Nassau in Zierikzee, wordt een histo risch gebeuren. Het is de laatste keer dat het evenement in de huidige locatie wordt gehouden. De Graanbeurstrofee krijgt in elk geval een nieuwe winnaar. Titelhouder Henk Palms kon door de organisatie niet worden getraceerd en is er derhalve niet bij. Ook voorgangers Wil Ernst (verhuisd naar Dordrecht), Peter van Houwelingen (ver huisd naar Hoensbroek), Martin Pikard en Ger Monster komen niet in actie. Hierdoor krijgt het toernooi een open karakter. De onderlinge verschillen zijn kleiner dan ooit. Deden vroeger nog hoofdklassers mee, nu beho ren alleen eerste- (4), tweede- (9) en derdeklassers (19) tot de deelnemers. Ook de organisatie kreeg met Tonnie Merle, Rinie Merle en Kees Vermeulen ande re gezichten. Voorzitter Jürgen Bruggeman en secretaris André van der Made hebben de handen vol aan de zoektocht naar een nieuwe accommodatie, nu het Huis van Nassau na afloop van het seizoen de deuren gaat slui ten. Poules van vier Het toernooi wordt gespeeld in poules van vier. In de eerste ron de gaan van elke poule de num mers een en twee verder. Na de tweede ronde blijven acht fina listen over, die om de goedgevul de prijzenpot spelen. In de voor ronden wordt naar respectieve lijk 23 (eersteklasser), 19 (twee deklasser) 15 punten (derdeklas ser) gespeeld, met een maximum van 50 beurten per partij. In de finale (15 januari) worden de ei sen aangescherpt naar respectie velijk 30, 23 en 19 punten. Meest opvallende deelnemer is dit jaar de 82-jarige Hans Stols uit Zierikzee. Öf hij tot de kans- New York. NBA. Atlanta Hawks-Cleve land Cavaliers 102-111, Milwaukee Bucks-Houston Rockets 115-87, Chica go Bulls-New Jersey Nets 80-84, Dallas Mavericks-Boston Celtics 113-94, San Antonio Spurs-Phoenix Suns 115-94, Seattle Supersonics-Philiadelphia 76ers 107-114, Los Angeles Lakers-Toronto Raptors 117-99. Zierikzee. ZieZaVo-competitie. Eerste klasse: Van Oeveren/WIK-Tops Internationaal 7-1, Neffen d'Eule 2- Marktzicht 6-3, moToren Boys-Neffen d'Eule 1 3-3. Neffen d'E. 2 11 10 0 1 30 100- 27 v Oever/WIK 11 8 1 2 27 66- 31 moToren Boys 11 5 1 5 16 49- 35 Neffen d'E. 1 11 4 2 5 14 44- 53 Marktzicht 11 4 0 7 12 39- 60 Tops Int. 11 0 0 11 0 29- 124 Tweede klasse: Mainbalance-MDO 2-4, Braber Gr. Nugrin/Sjaak 5-3. BraberGr. 11 9 1 1 28 56- 23 MDO 10 6 2 2 20 48- 32 Nugrin/Sjaak 11 6 1 4 19 52- 32 IB Wijnstek. 10 3 1 6 10 37- 46 Mainbalance 10 2 1 7 7 30- 48 Kerkwerve 10 2 0 8 6 22- 66 Derde klasse: Stella Boys-SV Dreischor 1-1, De Vuurtoren-Zeelandia 7-4, Garage Slager-IPZ 3-6. Garage SI. 10 9 0 1 27 66- 26 SV Dreischor 10 5 2 3 17 39- 22 IPZ 10 5 1 4 16 43- 50 Stella Boys 10 3 3 4 12 37- 32 Vuurtoren 10 3 0 7 9 34- 60 Zeelandia 10 2 0 8 6 25- 53 Mechelen. Memorial Eric Wauters, CSI-W/CDI-W. Dressuur, kwalifica tie wereldbeker, kiir op muziek: 1. Hester (GBr) Escapado 74,5 procent, 2. Wettstein (Zwi) Le Primeur 74,1, 3. Davi son (GBr) Ballaseyr Royale 73,25, 4. Rot- henberger (Ned) Barclay II 72,7; 6. Lau rens van Lieren/Hexagon's Ollright 72,4, 7. Gal/Gribaldi 71,55, 11. Vrees Punto Blanco's Madorijke 69,35,12. Tha- mar Zweistra/Hexagon's Kyrain 68,9. Groningen. NK sprint. Mannen, 500 meter: 1. Van Velde 36,08, 2. Nijenhuis 36,14, 3. De Koning 36,19, 4. Bos 36,57, 5. Oltrop 36,68, 6. Ol- de Heuvel 36,92, 7. Groothuis 36,95, 8. Kuipers 37,10, 9. Solinger 37,16, 10. Trouw 37,29. 23. Wennemars 1.08,29 (val). Diskwalificatie: Kalker 1000 me ter: 1. Nijenhuis 1.10,63, 2. Bos 1.11,65, 3. Wennemars 1.11,68, 4. Van Velde 1.12,18, 5. Olde Heuvel 1.12,59, 6. Groot huis 1.12,67, 7. Solinger 1.13,04, 8. De Koning 1.13,24, 9. Kuipers 1.13,26, 10. Elgersma 1.13,89. Stand na eerste dag: 1. Nijenhuis 71,455 punten, 2. Van Velde 72,170, 3. Bos 72,395, 4. De Ko ning 72,810, 5. Olde Heuvel 73,215, 6. Groothuis 73,285, 7. Solinger 73,680, 8. Kuipers 73,730, 9. Oltrop 73,880, 10. El gersma 74,275. Vrouwen, 500 meter: 1. Timmer 39,78, 2. Gerritsen 40,02, 3. Oonk 40,04, 4. Wijsman 40,15, 5. Van der Star 40,29, 6. Van Benthem 40,62, 7. Cramer 40,70, 8. Gelderblom, De Loor 41,07,10. Groe- newold 41,17. 1000 meter: 1. Timmer 1.19,67, 2. Oonk 1.19,86, 3. Groenewold 1.20,16, 4. De Loor 1.20,19, 5. Gerritsen 1.20,46, 6. Cramer 1.20,60, 7. Murris 1.20,89, 8. Wijsman 1.20,91, 9. Van Bent hem 1.21,34, 10, 't Hart 1.21,51. Stand na eerste dag: 1. Timmer 79,615 pun ten, 2. Oonk 79,970, 3. Gerritsen 80,250, 4. Wijsman 80,605, 5. Cramer 81,000, 6. De Loor 81,165, 7. Groenewold 81,250, 8. Van Benthem 81,290, 9. Van der Star 81,410,10. Murris 81,765. Vierschansentournee, hebbers behoort, valt te bi Titelkandidaat lijken voori lip van der Male uit Niet kerk, verliezend finalist vs rig jaar Rick Zwang uit 2 zee, Sjaak de Visser uit i wershaven en Kees Vernj uit Zierikzee, oud-Nedei kampioen driebanden klasse, maar inmiddels da stoten naar de eerste klassi De eerste ronde wordt op maandag 3, dinsdag 4,\i dag 5 en donderdag 6 ja steeds vanaf 19.00 uur. Dei de ronde is op 10,11 en 13j ri. De finale volgt op zaterdag nuari vanaf 10.00 uur. ZIERIKZEE - Aart Walrai de nieuwe sneldamkau van Schouwen-Duivelan het UVV-gebouw in Ziei bleef de inwoner van Zoul tijdens het toernooi ongesl Veertien spelers van Go Zierikzee deden mee om df Na een voorronde in twee pen werd de eindstrijd in pen van vier gespeeld. I wonnen Walraven en Kee hun partijen van de medefi ten Cor Boot en Jos de Will In de beslissende slotparti Walraven middels een con tie schijfwinst te behalen, na hij vervolgens de partij zich toe trok. De strijd t derde plaats tussen Booti Wild was continu in evem Dat er een remise uit de bi de, wekte dan ook geen ve dering. Eindstand: 1. Aart Walm Kees Rijk, 3. Cor Boot en Wild, 5. Machiel Poulisse, Flikioeert, 7. Jaap Huigens, han Tilroe, 9. Sjaak Douw ei Honig, 11. Jan Sinke, 12. Flikweert, 13. Jan Schot t Sonnevijle. eerste etappe: 1. Ahonen (F punten (127+133,5 meter), 2 I (Noo) 258,8 (116+140), 3. 253,8 (124,5+129), 4. Ito (Jap) J Holiwarth (Oos) 245,7, f (Fin) 244,7. Bormio. Wereldbeker, r daling: 1. Grugger (Oos) 1.1 Walchhofer (Oos) 1.56.01, 3. (Oos) 1.56,43, 4. Króll (Oos) 1.5 Zurbriggen (Zwi) 1.56,90 (VSt) 1.56,95. Stand WB afda Miller (VSt) 286, 2. Walchhofe Rahlves 219. Stand WB algem Miller 876, 2. Raich (Oos) 560, (Oos) 506. Semmering. WB slalom, vro 1. Schild (Oos) 1.35,49 (46,19+41 Kostelic (Kro) 1.36,53 (47,17+45 Poutiainen (Fin) 1.36,89 (47,1f) 4. Bergmann (Dui) 1.37,89, 5 (Zwe), Schleper (VSt) WB-stand: 1. Poutiainen 320, 2.I 240, 3. Schild 180. WB-stand ov Poutiainen 626, 2. Paerson 538,3 lie 523. Almelo. Vriendschappelijka land, vrouwen. Nederland-E 3-0(25-17 25-18 25:12). Veldrijden. Loenhout (Bel), cross. Mannen: 1. Nijs (Bel) 1, Vanthourenhout (Bel) 0.20, vecken (Bel) 0.44, 12. Van Gils diskwalificeerd: Groenendaal. wen: 1. Van den Brand (Ned) Kupfernagel (Dui) 0.11, 0.54, 7. Vos 2.55. donderdag Dammen RABO-damtoernooi. Individu nooi in groepen van vier spelei tie: Ons Dorpsleven in 's-Gravel Aanvang 10.00 uur. Tennis Halve finales Zuid-West Leal nooi. Locatie: tennishal TSI i Aanvang: 16.30 uur. Sjoemeltoernooi. Locatie: Ra trum in Kapelle. Aanvang: 9.00 Finaledag MTO-kerstjeugdto Organisatie: Matchpoint Tennii satie. Locatie: tennishal TSI i Aanvang: 9.00 uur. Schaken Oliebollentoernooi. Locatie: klub Souburg, De Deckeres Oost-Souburg. Aanvang: 20.001 NEWCASTLE - Arsenal gisteren de uitwedstrijd bij castle gewonnen. Al wz maar nipt. De 'Gunners' vc ken met een 0-1-zege. Patrick Vieira was de g< man bij Arsenal. In de minuut van de eerste helft te hij het winnende do Door de zege verstevig! senal de tweede plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 36