van'i Woff Gaat u ook iets doen voor de Zonnebloem? OPRUIMING! GROTE KORTINGEN Kopen in 2004, rijden in 2005, betalen in 200é EINDEJAARSKNALLERS! De hele maand december knallende kortingen op nieuwe en gebruikte auto's uit voorraad PZC Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Doneer uw bijdrage op giro 145. alle voorradige meubelen nu met dinsdag 28 december 2004 Het vervolg van de familieberichten van pagina 12 Onverwacht is van ons heengegaan onze oma en overoma Janna van de Plasse Dag oma, we zullen je nooit vergeten. Jaap en Jeanette; Priscilla, Danique Martin en Jeanet; Justin, Jony Sandra en Boudewijn; Juliënne, Jovanni Astrid en Leo; Shareese, Donatella, Jan-Julius Connie Chantal en Marty; Gilliano, Sylvain, Rayviën, Danilyo Rudolf Tamara en Jacco; Joan Jordan en Cindy; Damian Esmeralda en Rob Michael Vanessa Dennis Arnemuiden, 24 december 2004 Altijd samen, nooit alleen Onafscheidelijk, altijd één Bedroefd, maar met gevoelens van dankbaarheid voor haar lange zorgzame leven, geven wij u kennis dat, voorzien van de Ziekenzalving, van ons is heen gegaan, onze dierbare zus, schoonzus, tante, oud tante en nicht Marie Alice van Waes *7-10-1917 f 27-12-2004 Zuiddorpe: R. C. G. van Waes t R. L. C. van Waes-Bonte t Kinderen en kleinkinderen Westdorpe: H. J. van Waes R. M. van Waes-Verbiest Kinderen en kleinkinderen Breda: A. M. G. van Waes catechiste Oostburg: C. M. G. Cammaert-van Waes t L. A. Cammaert t Rosmalen: J. I. G. van Waes t M. van Waes-Amesz Kinderen en kleinkinderen Axel: R. E. G. van Waes Familie Van Waes Familie De Bruyckere Zorgcentrum "De Vurssche", kamer 141 Rooseveltlaan 1,4571 HT Axel Correspondentieadres: C. H. M. van Waes, Van der Waalsstraat 21 4532 LATemeuzen Donderdag 30 december is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 31 december om 10.30 uur in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart te Zuid dorpe, waarna de begrafenis volgt op het kerkhof al daar. Alleen schriftelijke condoleance. If tomorrow never comes Op 26 december 2004 overleed onze ome Wim Willem Johannes Bostelaar In de leeftijd van 89 jaar. We zijn blij dat hij tot op hoge leeftijd heeft kunnen leven zoals hij dat wilde. Jan en Jannie Lesli en Theo en kinderen Yvonne en Jan Bianca en Arthur Tineke Cor en Nel John en Brenda en kinderen Samantha en Joop en kinderen Correspondentieadres: Sportlaan 23 4332 TN Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 30 december a.s. om 15.00 uur in het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middel burg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crema torium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na jarenlange trouwe vriendschap is helaas ingesla pen Willem Bostelaar Ik zal hem erg missen. Maar de mooie herinneringen blijven. Marie Wedts-de Swart Als ik de dingen niet meer weet, als ik de namen niet meer ken, en wat ik weet meteen vergeet, herinner mij dan niet in sombere dagen, maar in dagen met veel zon, toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefdevolle ver zorging in verpleeghuis "Ter Schorre" geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve moeder, onze oma en overgrootmoeder Jantje Hendrika Mulder weduwe van Pieter Arie Breur in de leeftijd van 89 jaar. Temeuzen: Joke Breur Ko Bakker Marco en Caroline, Nick Robert, Dani Peter en Marina 26 december 2004 Vlooswijkstraat 24 4531 CE Temeuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 31 december om 11.00 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Temeuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een gelukkig huwelijk van 68 jaar geven wij u met droefheid kennis dat rustig en kalm is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Jacobus Pieter Haartsen echtgenoot van Anna Luteijn in de leeftijd van 94 jaar. Hij was boer in hart en nieren en hield van de polder Schoondijke: A. Haartsen-Luteijn Groede: Annie en Piet Cijsouw-Haartsen Groede: Nel en Adrie D'Hont-Haartsen Schoondijke: Izaak en Regi Haarlsen-Wijffels Linda Haartsen- Dobbelaere (in herinnering) Kleinkinderen en achterkleinkinderen 4507 BN Schoondijke, 26 december 2004 Damstraat 10 De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis Diepbedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze innig geliefde zorgzame moeder, groot-, overgroot,- en betover grootmoeder Christina Hoogedeure-Schoe sinds 3 november 1996 weduwe van Willem Hoogedeure in de leeftijd van 95 jaar. Geve de Heere ons kracht om dit voor ons smartelijk verlies te dragen. 's-Gravenpolder: J. Koppejan-Hoogedeure F. Koppejan Tholen: P. Hoogedeure M. J. Hoogedeure-Kievit Werkendam: A. Hoogedeure C. P. Hoogedeure-Paardekooper Bergen op Zoom: L. Hoogedeure D. E. Hoogedeure-Sküladottir Klein-, achter- en Achterachterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar directie en personeel van verzorgingshuis "Nieuw Sandenburgh" en dr. Van Tol voor de liefde en zorg waarmee zij onze moeder, groot-, overgroot-, en betovergrootmoeder hebben omringd en bijgestaan, 4351 RL Veere, 27 december 2004 Sandenburghlaan 2 Kamer 6 Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 30 december van 12.40 tot 12.55 uur in de Ter Hooge- kerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal ook de rouwdienst worden gehouden voor genodigden en belangstellenden om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de nieuwe begraafplaats te Veere om 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde kerk, Geen bloemen. Op 95-jarige leeftijd is overleden onze lieve oudste zuster, schoonzuster en tante Christina Schoe weduwe van W. Hoogedeure Koudekerke: J. Schoe Serooskerke: J. Geerse-Sehoe G. Geerse Den Haag: G. Schoe-de Jong Zoutelande: L. Wouters-Schoe K. Wouters Oostkapelle: P. Schoe C. Schoe-Jobse Neven en nichten Veere, 27-12-2004 Plaats uw familie berichten in de PZC En Hij heeft tot mij gezegd: Mijn genade is u genoeg; want Mijn kracht wordt in zwakheid volbracht. 2 Korinthe 129a Zoals zij geleefd heeft, is zij rustig van ons heenge gaan, mijn lieve dierbare vriendin, zus, onze tante en oudtante Jacoba Johanna van 't Veer in de gezegende ouderdom van 95 jaar, Bemind door ons. Geliefd door velen. Geboren bij God. Goes:B. S. Haak Diemen: P. J. Dekker-van 't Veer Neven en nichten Achterneven en achternichten Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Slichting Thuiszorg Nederland voor de liefdevolle verzorging. 26 december 2004 Rubenshof 14 4462 SM Goes De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op donderdag 30 december om 11.00 uur in de "Geerteskerk" te Kloe- tinge. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloe- tinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Anna Houmes-de Voogt willen wij u hartelijk dankzeggen. Uit aller naam: Familie Hournes Westkapelle, december 2004 Dankbetuiging Op deze wijze willen wij u blijk geven van onze dank voor alle medeleven en overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Willem Wattel Familie Wattel Oostkapelle, december 2004 Ol hel nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave. uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGOI Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl WONINGINRICHTING Molendijk 15 - HOEK - Tel. 0115 - 4412 35 EEN VAN 'T HOFF CLIENT IS STEEDS CONTENT De auto is een universeel symbool voor mobiliteit. Laat 'm dan ook onderhouden door een universeel autobedrijf. CAR-GR0IP ZEELAND VERRASSEND VEELZIJDIG Auto Poppe Auto Poppe Auto Poppe v\ Vlissingen Temeuzen Hulst /AROTffO) Pf^PPF Gildeweg 22 Handelspoort 4 Afrikaweg 18 \l Jr 1 1 E 0118 424000 0115 647333 0114 370100 WWW.autopoppe.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 42