0 PZC C!P Hl jj Gehandicapt of chronisch ziek? dinsdag 28 december 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: altéén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Verloofd 24 december 2004: Marcel Humme Roxanne Korsuize De Graaffstraat 89 4461 WP Goes Plaats uw familie berichten in de PZC Leven en dood" Leven begint met leven en eindigt met de dood. Je begint altijd als kleintje, En sommige worden groot. Groot van lijf of groot van geest, Of groot door wat je doet. je laat daarmee een indruk achter Als een allerlaatste groet. Igor je bent een kanjer, we zullen je missen aan de bar. Rust zacht jongen Cafe de Dop Cafe Speyk; Dennis, Marco, Robert, Hendra, Mark, Marieke, Dombo, Dennis Kuif, Niels, Erik, Gerrit, Sharlene, James, Kim, Andre, Johan, Stefan, Danny, Bram, Erik, Marijke, Janneke, Jenny, Koen, Debora, Martijn, Joyce, Rene. We wensen familie en vrienden heel veel sterkte toe met dit grote verlies. 27 december 2004, Vlissingen Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van Igor van Thienen oud- lid van de tafeltennisverenigingen Middelburg- Zuid en 't Zand Iwan, Winnie, Sergé en Mirthe, veel sterkte toege wenst. Bestuur en leden TTC Middelburg Bedroefd zijn wij bij het overlijden van onze nicht Ineke Bek-Steijn Wij wensen haar kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Ooms en tantes Steijn Neven en nichten Ineke Bek We zullen je missen. Ian en Marietje Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Ineke Bek-Steijn moeder van onze oud-leerlingen Walter, Marlies, Dennis en Marco God geef hen kracht, Blijf hen nabij, Nu en in de toekomst. Wij wensen de kinderen alle kracht en sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Mgr. Heyligersschool, Kwadendamme Verdrietig zijn we door het overlijden van Ineke Bek moeder van Marlies Wij wensen allen die van haar hielden veel sterkte toe met dit grote verlies. 's-Heerenhoek: Jan-Kees en Beppie Zoeteweij Ramon en Marjon Christian Monique Pascal Verdrietig zijn wij door het overlijden van Ineke Wij wensen Walter en Femke, Marlies, Dennis, Marco en verdere familie veel sterkte toe. Jacco en Margot Ronald en Martje Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurvrouw en vriendin Ineke Bek-Steijn Wij wensen Walter, Marlies, Dennis, Marco en fami lie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Cees en Connie Pieteren Annelien Linda en Ferdi Begrafenis- en CremaUeverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 De maan die door het venster keek bevroor Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van Ineke Bek-Steijn moeder van Marco uit h2c, Marlies uit h5c, onze oud-leerling Walter en Dennis Wij wensen de kinderen en verdere familiè Gods kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens leerlingen, personeel, medezeggenschapsraad, oudervereniging, directie en bestuur van het St. Willibrordcollege te Goes J. Brand, rector net als je denkt het komt goed nog niet net als je denkt ik krijg moed nog niet Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de moeder van Marlies en Marco. We hebben er geen woorden voor. In gedachten zijn we bij jullie. De leerlingen van klas h2c en h5c, St. Willibrordcollege te Goes Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve buurvrouw Ineke Bek-Steyn We wensen Walter, Marlies, Dennis, Marco en verdere familie heel veel sterkte toe. Familie Noordijk Boone Boudens Vroonland Smulders Bosman Woorden kunnen de leegte niet vullen, maar misschien geven ze een beetje steun. Verdrietig zijn wij nu onze broer en oom is overle den. Arie Schipper Yerseke: Jan en Betty Schipper Henk en Marysol Jolanda en Perry, Denice Lewedorp: Kees en An Schipper Alinda en Bertil, Bas en Amber Geralda en Joost, Lotte Een wijs en geliefd mens is niet meer Verslagen en vol van verdriet geven wij u kennis dat, voor ons veel te vroeg en geheel onverwacht, is over leden mijn innig geliefde man, mijn zorgzame vader, schoonvader en onze fijne opa Johannes Marinus Cashoek - Hans - 8 april 1936 t 25 december 2004 Margreeth Cashoek-Middelwijk Henriëtte van Tol-Cashoek Rick van Tol Leanne Wouter 'Van Riebeekstraat 32 2987 AV Ridderkerk Hans is thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van crematorium Rotterdam, Maeterlinckweg 101 te Rotterdam, donderdag 30 december van 10.30 tot 10.50 uur. Aansluitend vindt om 11.00 uur de crematieplechtigheid plaats. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Op eerste Kerstdag is geheel onverwacht overleden mijn lieve broer, zwager en onze oom Johannes Marinus Cashoek - Hans- 8 april 1936 f 25 december 2004 Marja Hanse-Cashoek Ab Hanse Kinderen en kleinkinderen Op 25 december overleed nog onverwachts onze lieve zus Truus Zij werd 69 jaar. Middelburg: Jaap Hofman en Anneke van Hooydonk Peter en Martijn Kloetinge: Magda Hofman en Ad Nagel kerke Marco en Elma Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Huib Rijk Wij wensen Hannie en Annet veel sterkte toe met dit grote verlies. Familie Rijk, neven en nichten Met verslagenheid namen we kennis van het plotse ling overlijden van Huib Rijk Wij wensen Hannie, Annet en verdere familie veel sterkte. Jos en Heieen Bol Han en Bea de Jonge Piet en Nelly van der Wouw Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Huib Rijk Wij wensen Hannie en Annet veel sterkte toe. Fam. Ringlever, Fam. De Braai, Fam. Van der Endt Fam. Schot, Fam. Sinke, Fam. Moerland Fam. Van Overloop, Fam. Kok, Fam. Van de Velde Als een schip achter de horizon verdwijnt, is het niet weg; we zien het alleen niet meer. Geheel onverwacht is, na een leven dat getekend was door inzet en hartelijkheid, overleden mijn levens partner, onze lieve vader en opa Cornelis Krins Kees 5 januari 1930 f 26 december 2004 Hanny Klaver Peter en Jenny Anne en Peter Nina Anna Irene en Harry Jan en Marieke Willem Freek W. G. Bootlaan 19,4328 LR Burgh-Haamstede Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 30 de cember van 12.50 tot 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Met leedwezen geven wij kennis van het plotseling overlijden van ons Hoofdbestuurslid Kees Krins Hij heeft recent de Van Pallandt onderscheiding ont vangen voor zijn uitzonderlijke verdiensten geduren de 8 jaar als landelijk bestuurslid voor Groei Bloei. In het 'Zeeuwse' was hij reeds gedurende vele jaren als bestuurslid zeer actief en werd alom gewaardeerd om zijn nuchtere en doortastende aanpak. Wij wensen Harmie en nabestaanden veel sterkte. KMTP/Groei Bloei W. T. van Gelder algemeen voorzitter J. P. van Leeuwen algemeen.secretaris Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van ons bestuurslid de heer C. Krins Jarenlang is hij penningmeester geweest van de Stich ting Zeeuws Biologisch Museum en van de Stichting Het Zeeuwse Landschap. Wij denken terug aan een toegewijd en hartelijk mens. Zijn familie wensen we alle sterkte. Bestuur en medewerkers van het Zeeuws Biologisch Museum en Het Zeeuws Landschap, Oostkapelle Heinkenszand. Verslagen dragen wij het bericht verder van het over lijden van Kees Krins Wij zullen zijn liefde voor natuur en landschap op onze verdere wandelingen meedragen. Het natuurgidsen team van Neeltje Jans Oma nooit meer samen boodschappen doen jokeren, wandelen.... Lisanne Oma nooit meer stiekem geld krijgen om een ijsje te kopen onder aan de diek. Ricardo Oma Oma Zeelamf is zo lief! Tes Oma dag lie\>e oma "ziezo", nu zijn jullie weer samen! Dikke kus Kim Oma mijn oma strand leeft niet meer ik heb verdriet, het doet mij zeer Meintje Getina (Mechelien) Oma het was niet zomaar een oma, het was de oma! Stijn Oma oma strand, aan de andere kant van het land. Het was altijd zo fijn om hij oma te zijn. Jacohien Oma nooit meer samen wandelen over de diek en even uitrusten op een bankje. Wouter Oma Lieve Oma "ziezo", 4 dagenwas je oma-oma. We vinden het zo jammer dat je onze kleine meid niet kunt knuffelen! Dikke Kus Chantal en Frans Voor een zorgzame begeleiding UirVAAitTZORGCcNfRüM De Bevelanden J.C. Hoekman OilOHOOUnD 20,4463 Aj Goes (0113) 227525 1 Uw wensen registreren? Vraag om ons "Persoonlijke Wensen Boekje" uitvaartverzorging de Groot-de Kam infonnatiecentrum begrafenissen en crematies gratis tnformatièp®kèf tel. 0118 -612868 i Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.degroottJckamn f if Je was positief lot het einde, bleef erin geloven. Je wilde nog zo graag bij ons blijven, toch moesten we je laten gaan. Ma, met pijn in ons hart nemen we afscheid van jou. Je was zo dapper... Johanna Theresia van Vossen-Hoogesteger 3 september 1929 f 26 december 2004 Wemeldingé: Wim en Nellie van Vossen-Teunis Annemieke en Vincent Zuidzande: Willy van Vossen en Wim Meijer Tom Marin en Patrick Rhenen: Peter van Vossen en Monique Vrolijk 's-FIeer Arendskerke: Annie en William Aalbregtse-van Vossen Laura Correspondentieadres: Walstraat 7 4424 GB Wemeldinge U kunt afscheid nemen van onze moeder op woens dag 29 december tussen 15.00 en 20.00 uur, Molen straat 23 te Wemeldinge. De crematieplechtigheid, waarbij u uitgenodigd wordt, zal worden gehouden op vrijdag 31 december om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid kunt u ons condoleren in de con doleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Rust zacht Lieve Oma Jouw liefde.zal altijd bij ons blijven. Annemieke Tom Marin Laura Verdrietig, maar ook dankbaar dat zij voor verder lijden gespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zus en tante Jo van Vossen-Hoogesteger Vlissingen: Corrie Hoogesteger Waarde: Tannie en Mart Willeboer Yerseke: Els en Piet van der Endt Kruiningen: Marianne en Peter Jansen Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede herin neringen, delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Marcus Timmerman Max echtgenoot van Magelien Dirven Oud-direkteur H.C.G. Terneuzen Middelburg, f Terneuzen, 1 juni 1927 26 december 2004 Terneuzen: M. C., Tim m erman-Dirven Hellevoetsluis: Carin en Ad van Zon-Timmerman Niels Terneuzen: René Timmerman Nassaustraat 13 4532 AH Terneuzen De samenkomst wordt gehouden op donderdag 30 december om 14.00 uur in Monuta rouwcentrum "Terneuzen", Rooseveltlaan 6, Terneuzen. Voorafgaande aan de samenkomst is er van 13.30 uur tot 14.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en persoonlijke condoleance. Aansluitend aan de samenkomst zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamy- straat 28b te Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager Arie Jacob Hundersmarck echtgenoot van Jacoba Dirkje Lukasse wonende te Kwadendamme. Uit aller naam: J. D. Lukasse Biezelinge, 24 december 2004 Een Friezin is heengegaan Na kort ziek te zijn geweest, is mammie plotseling overleden Sietske Wilhelmina Alberda gehuwd geweest met Arie den Dikken 25 juli 1924 f 26 december 2004 moeder van: Elleke en Rinus Ineke en Geert oma van: Arne, Jeroen en Roos Boschburg 6, Yerseke Correspondentieadres: Ineke den Dikken Oude Torenstraat 27A 4401 EH Yerseke De crematieplechtigheid zal donderdag 30 december om 16.00 uur plaatsvinden in het crematorium, Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegen heid tot condoleren. Plaats uw familie berichten in de PZC Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, ven/oer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGO! ANGO maak(t) beter leven mogelijk! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 www.ango.nl Na een moeilijke laatste levensperiode is zack kalm van ons heengegaan onze lieve moederena Suzanna Johanna Verpoorten-Leenhoi in de leeftijd van 81 jaar Arnemuiden: lek en Ria Marcof Pedro en Linda; Elise Vlissingen: Kees en Anny Nathalie en Marco Robbert Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwil van "Ter Reede" huisje 3 voor de liefdevolleiï &ng- Vlissingen, "Ter Reede" huisje 3,24 december?) Correspondentieadres: Banjaard 23 4341 LL Arnemuiden Onze moeder is opgebaard in het rouwcei® "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg, Alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op^ dag 29 december van 12.00 uur tot 12.20 u sluitend zal hier de afscheidsdienst worden den. De begrafenis zal om 13.30 uur plaatsvindenoj algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid4 milie te condoleren in de aula op de begraafplaat Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gd deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd maar dankbaar voor wat hij voor onsh kende, stellen wij u ervan in kennis dat, na e< zaam leven is overleden, mijn lieve man, v, opa Jan van Doorn echtgenoot van Maria Maatje Almekinders in de leeftijd van ruim 83 jaar. Bergen op Zoom: M. M. van Doom-Almekitó t Jan Driewegen: Chris Eindhoven: Paul, Bas 4614 GD Bergen op Zoom, 26 december 2004 Neerland 11 De crematiedienst zal gehouden worden op dooi dag 30 december om 9.30 uur in het crematoriu Bergen op Zoom, ingang Mastendreef 5. Samenkomst in het crematorium. Jan is opgebaard in het mortuarium Heiningen IIS Bergen op Zoom alwaar gelegenheid tot afscheid men zal zijn woensdag 29 december van 19.01! 19.30 uur. Na de crematiedienst is er gelegenheid tot peis lijk condoleren in de koffiekamer van hel erena um. Willen zij die onverhoopt geen rouwbrief hed ontvangen deze advertentie als zodanig beschom Tot onze droefheid is in de leeftijd van 83 ja leden onze geliefde broer, zwager en oom Jan van Doorn echtgenoot van M. Almekinders Geboren te Ellewoutsdijk Overleden te Bergen op Zoom Hoedekens kerke: M. van Doom A. van Doorn-den Dekken Nisse: P. van Doom A. van Doom-Nieuwentó St. Maartensdijk: D. Jasperse-van Doorn Ellewoutsdijk: A. van Doorn Neven en nichten Na een korte maar hevige strijd is op Eerste Kerst zacht uit dit leven weggegleden onze lieve ra schoonvader en opa Gilles Brouwer weduwnaar van Maatje Jobse voormalig levenspartner van Henny Tapper 1 september 1920 25 december28 Willy en Huib Jaap en Hannie Gillis in herinnering Klein- en achterkleinkind Vlissingen, 25 december 2004 Correspondentieadres: Simone Veilhof 7, 4463 JA Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dondenJ 30 december van 10.00 uur tot 10.30 uur in rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 1 te Goes. Aansluitend is er een korte herdenking. De begrafenis zal plaatsvinden om 11.00 uurop Algemene Begraafplaats te Goes. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid' condoleren in het rouwcentrum. Dag lieve Opa Bedankt voor alles wat je voor ons hebt betekend. Marijn Ilse en Joris Vlissingen, 25 december 2004 Wij nemen afscheid van Gilles Brouwer voormalig levenspartner van onze moeder Henny Baukema-Tapper Albertje en Huib Jeike en Frans Ben en Liesbelh Bauke en Basli Vlissingen, 25 december 2004 Voor het vervolg van de familieberichte zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 12