PERSONEEL Oudej aarsknaller! 1998; 00" PZC van belle IN BRESKENS ZOEKT DE PZC BEZORGERS! Dat is mijn zaak! synto PZC 42X38^^3| Informatie, advies en ondersteuning m.b.t. gezondheidszorg, gehandicap tenvoorzieningen, jeugdzorg en pro blemen rondom WAO Telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00 -13.00 uur Tel: 0113 - 212783 Helpdeskmedewerker (m/v) V vrijdag 24 december 2004 Postbus 19 4460 AA Goes tel. 0113 23 16 30 fax 0113 23 24 68 werving@synto.nl www.synto.nl experts on the inside De Synto groep is de aanbieder van gebouwtechnische maatwerkoplossingen in Zuid-West Nederland. Tot de Synto groep behoort o.a. Installatiebedrijf Goes B.V. (IBC) met ca. 45 medewerkers en een jaaromzet van ruim 4,5 miljoen. IBG is actief in het marktsegment 'Utiliteit': overheid, gezondheidszorg, onderwijs, industrie, etc. Voor deze werkmaatschappij zijn wij op zoek naar kandidaten voor invulling van de volgende vacatures: Bedrijfs-/projectleider (West-Brabant) m/v Wij zijn op zoek naar een pragmatisch ingestelde bedrijfsleider met WTB achtergrond (CV/LB). Een uitdagende nieuwe functie waarbij je integraal verantwoordelijk wordt voor de acquisitie in deze regio en de opbouw van een nieuwe vestiging. In eerste instantie zul je daarnaast dus zelf, als projectleider, ook de operationele aansturing van de projecten in handen hebben. Allround installatiemonteur klimaattechniek (CV/LB) m/v Binnen een hecht team van zeven monteurs hebben wij plaats voor een allround installatiemonteur WTB. Een geruime werkervaring op het gebied van centrale verwarming, luchtbehandeling en air conditioning/koeling is gewenst. Als eerste monteur ben je in staat zelfstandig te werken en in grotere projecten stuur je een klein team aan. Magazijnmedewerker m/v Wij hebben een vacature voor een jonge gedreven magazijnmedewerker. Naast de magazijn- voorraad ben je ook verantwoordelijk voor de projectbestellingen en het op de juiste plaats en tijd leveren hiervan. Daarnaast zorg je ervoor dat de artikelbestanden en de kortingscondities binnen onze automatisering altijd 'up to date' zijn. Wij zijn op zoek naar collega's met een pro-actieve en flexibele instelling, waarbij klantgerichtheid en goede communicatieve vaardigheden natuurlijk erg belangrijk zijn. Gezien het ambulante karakter van bovenvermelde functies dien je minimaal te beschikken over een rijbewijs B. Voor verdere informatie verwijzen wij u naar onze internetsite www.synto.nl. Is uw interesse gewekt en wilt u solliciteren? Richt dan uw sollicitatie (incl. CV) of eventuele vragen aan ing. M.A. (Marco) Verbeek (algemeen directeur). Hierbij gaat de voorkeur uit naar correspondentie per e-mail: werving@synto.nl ZorgInfo verblad ZEELAND E: zorginfo@klaverbladzeeland.nl Gemeente Schouwen-Duiveland /V Schouwen-Duiveland, als je toe bent aan een beetje ruimte... Schouwen-Duiveland is een door velen geliefd en daarom drukbezocht gebied. Niet verwonderlijk als je bedenkt dat slechts een kleine 34.000 inwoners samen de op 5 na grootste gemeente qua oppervlak bevolken. We hebben dus nog heerlijk de ruimte. En dat merk je. In je woonomgeving (betaal bare huizen op mooie percelen). In je vrije tijd (bos, duin, polders, stille èn levendige dorpen en monumentale stadjes; langs het strand of in je bootje op de Zeeuwse stromen). Lekker leven in de luwte. En als je de kriebels krijgt ben je met je auto in no time tussen de mensen in een grote stad. Schouwen-Duiveland heeft een toekomst visie. Daarin richten we ons op behoud van het goede en vertrouwde, maar tevens op de moderne ontwikkelingen om ons heen. Wel de lusten, maar niet de lasten van de 21e eeuw voor onze inwoners. We zijn dan ook voortdurend op zoek naar mensen die dat beleid op eigentijdse wijze helpen vormgeven. Zoals we ook ons nieuwe gemeentehuis eigentijds hebben vorm gegeven. Je collega's komen uit alle wind streken van het land en zijn benieuwd naar jouw achtergrond. Wij sluiten hier niet af met een slogan (hebben we niet), maar met de nadrukkelijke uitnodiging bij ons te solliciteren als je toe bent aan een beetje ruimte Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De afdeling Facilitaire Ondersteuning (FO) bestaat uit vier clusters. De cluster Informatie en Automatisering adviseert en ondersteunt de organisatie op het gebied van informatie stromen en -beheer en automatisering. Voor dit cluster wordt gezocht naar een voor 0,8 fte Wij zoeken een medewerker met een relevante MBO-opleiding die ruime ervaring heeft met diverse MS Office-producten en het verrichten van helpdesk-werkzaamheden, bij voorkeur in een CITRIX-omgeving. Je bent communicatief sterk en een dienstverlenende instelling is voor jou een vanzelfsprekendheid. Ook in hectische tijden weet jij de rust te bewaren en problemen op een analytische manier op te lossen. Je bent verantwoordelijk voor het aannemen en registreren van vragen en problemen van gebruikers over hard- en software en communicatie-instrumenten. Vervolgens geef jij daar waar mogelijk onder steuning m.b.t. die vragen en problemen en bewaak jij de voortgang van de afhandeling. Je bent in staat om sjablonen te maken en macro's te schrijven. Je vindt het bovendien leuk om gebruikers te instrueren en voor te (ichten. Tevens voer jij het beheer uit van één of meer applicaties. Het salaris bedraagt maximaal 2.473,- (indicatieve) functieschaal 7 op fulltime basis. Nadere informatie kun je verkrijgen bij Peter Castel, afdelingshoofd FO, tel. 0113-212303/0111-452105 of bij Ed van Timmeren, coördinator cluster l&A, tel. 0111-452395. Je schriftelijke reactie kun je t/m uiterlijk 5 januari 2005, o.v.v. de functie en vacaturenr. 04029, sturen naar Gemeente Schouwen-Duiveland, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 5555, 4300 JA te Zierikzee óLstuur een e-mail naar gemeente@schouwen-duiveland.nl, eveneens o.v.v. functie en vacaturenummer. Wij verzoeken je gebruik te maken van slechts één van de twee mogelijkhederijof een brief of een e-mail). J Het nieuwe jaar wordt ingeluid met een prachtige aanbieding. Dit lederen 2+3 zits bankstel nu samen voor 1998.- i.p.v. 2998.-. Zo begint u 2005 met 1000.- extra in uw portemonnee! 3 2 zits bankstel Jardino 202/1 69x94x1 01 cm van 2998.- nu samen voor Aanbieding geldig tot en met 31 januari 2005 Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC. Een goede bijbaan voor jong en oud! De PZC is op zoek naar enthousiaste, positief ingestelde mannen, vrouwen, jongeren (vanaf 15 jaar) die ervoor willen zorgen dat de ochtendkranten voor 07.00 uur bij de abonnees in de bus liggen. Momenteel zijn er nog enkele wijken in uw buurt vrij. Goede verdiensten en aantrekkelijke voorwaarden! Naast lichaamsbeweging en een vaste vergoeding zijn er veel extra's. Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst Distributie 0800-023 51 11 of kijk op www.deleukstebijbaan.nl het alfabet van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 62