Zeeland helpt Cambodja PZ€ Profiteer nu van de eindejaarsactie! Nee, wij mogen niet klagen, want wij zien vooruitgang! Ons luxepakket bestaat uit: bruynzeel Sok Chan 2003 In 2004 konden wij, met stevige steun vanuit Zeeland, het scholencomplex in Poipet ope nen. Dat betekent: verzorging voor aids- wezen, hiv-besmette kinderen en jeugdige analfabeten. Dat betekent: onderwijs, voe ding en medicijnen voor honderden mis deelde kinderen. Dat betekent: licht in het duister van Poipet, de hel van Cambodja. Met hulp van U. Uit Zeeland. In 2004 werd in Sihanoukville (opnieuw) een eerste steen gelegd. Ditmaal voor een horeca-vakschool: vervolgonderwijs met zicht op de toekomst. Een nieuw perspec tief. Naast de scholen en schooltjes die al gerealiseerd konden worden! Met hulp van U. UitZeeland. In 2004 groeide het Kinderfonds uit naar 450 financiële adopties. Er gebeurt heel veel in de sloppen van Phnom Penh. Goede dingen. Goede berichten. Zoals de schitterende vooruitgang van Sok Chan. Eind 2003 werd zij binnengebracht bij de hardwerkende vrijwilligsters van ons en Uw Kinder-fonds. Tien maanden oud, zes kilo, ouders overle den aan aids, kansloos. Eind 2004 lijkt het gevecht op leven en dood gewonnen. Een medisch wonder? Ja. Liefdevolle verzor ging en de juiste medicijnen doen wonde ren. Dankzij U. In Zeeland. Nee, wij klagen niet, want wij zien vooruit gang! Maar toch: er zijn véél kinderen als Sok Chan. Mogen wij op U rekenen? U, in Zeeland? De Zeeuwse stichting Sawasdee zet zich al jaren in voor directe hulp aan de jeugd van het door oorlog en terreur verwoeste Cambodja. De stichting financierten begeleidt onderwijs projecten en biedt medische ondersteuning. Daarnaast loopt er een uitgebreid voedselpro gramma. De stichting draagt bij aan het Kinderfonds dat zonder tussenkomst van dure organisaties met succes actiefis op de ergste pijnpunten van Cambodja. Redt zo'n kind! Het kan. Voor een halve Euro per dag. Per jaar is dat 165 Euro. Voor U. In Zeeland. Elke bijdrage is welkom op rekening nummer 38.53.77.274 van de Rabo-bank in Middelburg. Alle inlichtingen: Sawasdee en Kinderfonds, Groenedijk 2 a, 4438 NN Driewegen (Zuid- Beveland). Telefoon: 0113-65 5784 Telefax: 0113-6554 61 e-mail: sawadi@zeelandnet.nl website: www.cambodja.com Christmas. Denken we ook even aan de C van Cambodja? Merry Christmas. het alfabet van Zeeland Bruynzeel bewaart het allerbeste voor het allerlaatst 2e kerstdag en 2 januari zijn we open Zo rond de feestdagen is het perfecte moment om mooie geschenken weg te geven en Bruynzeel is helemaal in de stemming. Alleen deze week ontvangt u van ons een luxepakket t.w.v. 1275,-* cadeau bij aankoop van een keuken. Wilt u uw nieuwe keuken extra luxe uitrusten? Kom dan snel naar Bruynzeel en profiteer nu van de allerlaatste en allerbeste actie van het jaar. Orgalux producten naar keuze t.w.v. 1000,- Bestekindelingen, messenblokken, bordenhouders en zelfs afval- systemen. Met Orgalux producten bergt u alles slim en handig op. Bruynzeel Keukens Bergen op Zoom, Drebbelstraat 9 telefoon 0164 250900 www.bruynzeelkeukens.nl Standaard Blumotion in uw keuken De laden van een Bruynzeel keuken sluiten zacht en geruisloos dankzij 'Blumotion'. Met één vinger duwt u een volle lade dicht. Nespresso Professional ES 50 t.w.v. 275,- We wensen u 't allerbeste kopje koffie mel de gratis Nespresso Professional ES 50. 'Vraag naar de voorwaarden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 58