Üïbz SM WC MATROOS PERSONEEL (U ADVANTA chef Verwerking m/v ERVAREN VOORMAN/TIMMERMAN ALLROUND TIMMERLIEDEN gevraagd Gevraagd: ARTEC Electrical Engineer Sociaal Raadsman Advanta is een toonaangevende onderneming in de mondiale zaaizaadindustrie. Tot onze kernactiviteiten behoren de veredeling, productie, verwerking en verkoop van plantaardig uitgangsmateriaal voor de belangrijkste landbouwgewassen en begroeningsgrassen. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en duurzame teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde researchprogramma 's. Met 1.500 medewerkers en vele werkmaatschappijen in Europa, Noord- en Zuid-Amerika, Afrika, Azië en Australië realiseren wij een jaaromzet van 250 miljoen euro. Onze zaaizaden worden verkocht onder toonaangevende merken als Advanta, VanderHave, Pacific Seeds, Mommersteeg en SES. Het hoofdkantoor is gevestigd in Kapelle, Nederland. www.advantaseeds.nl Vanuit Kapelle (Zld.) coördineert Advanta Seeds de productie, verwerking en verkoop van diverse landbouwzaaizaden. Tevens zetelt hier de groepsstaf. Er werken circa 150 mensen. Voor de afdeling Verwerking zijn wij op zoek naar een in tweeploegendienst Uw functie Als chef Verwerking zult u, samen met uw collega, in een roulatieschema van ochtend- en avonddiensten werken. U geeft leiding aan de uitvoering van verwerkingsactiviteiten, op zodanige wijze dat de productieplanning wordt gerealiseerd en de normen qua kwaliteit en rendement worden bereikt binnen het daarvoor vastgestelde budget. Tevens bent u er verantwoordelijk voor dat de producten tijdig, volgens de commerciële afspraken, afgeleverd worden. U zorgt voor een adequate inzet van machines, materialen en mensen. U bent verantwoordelijk voor de voorbereiding en bewaking van de productieprocessen. U bewaakt de kwaliteit van de producten op basis van productregistraties en visuele waarnemingen. IJ draagt zorg voor de productieverslaglegging, waaruit informatie wordt gegenereerd ten behoeve van de berekeningen van resultaten, rendementen en voorraden. In deze functie heeft u een intensief contact met de afdelingen Zaaizaadonderzoek, de eommercieel-technisch en logistieke afdeling en de technische dienst. Uw profiel IJ beschikt over een HBO werk- en denkniveau en goede contactuele eigenschappen. Affiniteit met de agrarische sector en inzicht in techniek zijn een pre. IJ heeft goede leidinggevende en organisatorische capaciteiten. U bent praktisch, flexibel en nauwkeurig ingesteld, bovendien kunt u zelfstandig en onder druk werken. U bezit computervaardigheden zowel op het gebied van administratieve handelingen als van processturing. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan: Advanta Seeds BV, afdeling Personeelszaken, postbus 1, 4420 AA Kapelle. Mailen kan ook: personeel@nl.advantaseeds.com. Informatie Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer C. leijdens, bedrijfsleider, tel. 0113 - 34 79 11. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Regionale f De Regionale Brandweer Zeeland is verantwoordelijk voor de coördinatie van de voorbereiding op de rampbestrijding en ondersteunt 13 Zeeuwse gemeenten in hun taken op het gebied van rampenbestrijding en brandweerzorg. Dit betekent dat wij pro-actief bezig zijn met ontwikkelingen in onze regio die effecten hebben op de veiligheid zoals de veiligheid van de Westerschelde, industriële activiteiten en transportroutes van gevaarlijke stoffen. Samen met de gemeentelijke brandweren zorgen wij er voor de pre ventie-maatregelen worden genomen die er voor zorgen dat zo min mogelijk ongelukken kunnen gebeuren en dat als er iets gebeurd de effecten voor de bevolking minimaal zijn. Hiervoor maken wij rampenbestrijdings plannen en verzorgen opleidingen en oefeningen voor grootschalige inzet bij incidenten en rampen. Ook hebben wij een opleidingsinstituut voor de brandweer. Er is een geïntegreerde alarmcentrale voor brandweer en centrale post ambulancevervoer binnen de gezamenlijke meidcentrale Zeeland. Bij ons werken hoofdzakelijk specialisten die hun kennis gebruiken om anderen te ondersteunen, te adviseren en de kwaliteit binnen de regio te bewaken. De regionale brandweer slaat midden in een veranderingstraject. Er wordt gewerkt aan een nieuwe organisatie waarbij taken tussen regio en gemeente duidelijk worden vastgesteld. De regionale brandweer gaat zich meer richten op haar taken in het kader van rampenbestrijding en crisisbeheersing. Hiernaast is een traject gestart om te komen tot de vorming van een Regionale Hulpverleningsorganisatie Zeeland. De regionale brandweer zal hierin een centrale rol spelen. In verband met de toename van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar een. Medewerker Industriële Veiligheid (m/v) op basis van 36 uur per week Uw uitdaging: U levert een bijdrage aan het vertalen, ontwikkelen en uitvoeren van beleid met betrekking tot industriële veiligheid, planvorming en rampenbestrijding betreffende industriële veiligheid. U adviseert gemeenten en provincie over de toepassing van het BRZO'99 en bijbehorende (milieu)regelgeving. Beoordeelt en toetst veiligheids- en brandweerrapportages door middel van het uitvoeren van inspecties en audits bij de betrokken bedrijven, onderzoekt incidenten bij BRZO'99 bedrijven, handhaaft op basis van de BRZO en aanverwante regelgeving. Beoordeelt en toetst rampbestrijdings- en brandweerscenario's bij BRZO'99 bedrijven. U adviseert gemeenten over de noodzaak en omvang van bedrijfsbrandweren en bent in staat om zorg te dragen voor handhaving van de aanwijzingen bedrijfsbrandweer. Tenslotte verricht u overige werkzaamheden passend binnen de doelstellingen van een hulpverleningsorganisatie. Uw profiel: HBO werk- en denkniveau, chemisch/technische richting; Het bezit van het diploma (adjunt) hoofdbrandmeester is een pre; Kennis van en ervaring met relevante wet- en regelgeving; Kennis van en ervaring met de procesindustrie; Communicatief, schriftelijk en sociaal vaardig; Diplomatieke-, tactische- en auditvaardigheden; Flexibel en dienstverlenend. Wij bieden: Afhankelijk van opleiding, werkervaring en leeftijd bedraagt het salaris minimaal 2140,- (indicatieve aanlooprang 9) en maximaal 3518,- (indicatieve functierang 10) bruto per maand bij een 36-urige werkweek. De functie moet nog worden beschreven en gewaardeerd. De RBZ hanteert een systeem van uitloopschalen. We hebben aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden o.a.: (gedeeltelijk) betaald ouderschapsverlof, fietsregeling, kinderopvang en spaarloonregeling. Informatie: De standplaats is Middelburg en de rechtspositie van de gemeente Vlissingen is van toepassing. Bij de selectieprocedure is, behalve de directie, een afvaardiging van het personeel betrokken. Een assessment kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot het interim-hoofd van de sector brandweer en veiligheidszaken, de heer H. J. M. Francot, tel. 0118-421140. Belangstellenden kunnen hun sollicitaties met cv voor 14 januari 2005 richten aan het Dagelijks Bestuur van de Regionale Brandweer Zeeland, t.a.v. mevrouw C. Broos-Stijger, Postbus 8016, 4330 EA Middelburg of per email via adres c.broos-stijger@brandweerzeelandn.nl ACQUISITIE NAAR AANLEIDING VAN DEZE ADVERTENTIE WORDT NIET OP PRIJS GESTELD. BASIS (WALITEIT IS ONZE al meer dan 80 jaar! DB FRAANJE Aannemingsbedrijf Fraanje BV Nieuwe Kraayertsedijk 37 Postbus 1,4456 ZG Lewedorp Tel. 0113-615500 Fax 0113-612764 Email: m.vansabben@fraanje.com ïinje BV is een zelfstandig aannemingsbedrijf met 125 medewerkers in vaste dienst, welke bouwkundige iten realiseert in geheel Zeeland, West-Brabant en de Zuid-Hollandse eilanden, bedrijf is zowel actief in de utiliteitsbouw als op de woningbouwmarkt. terband met een sterke toename in de utiliteitsbouw hebben wij plaats voor zelfstandige vakbekwame iewerkers. irom zijn wij op zoek naar: en bieden u werkzaamheden in een goede sfeer, vast werk, een goed salaris, alsmede groeimogelijkheden binnen ons bedrijf. Schriftelijke sollicitaties graag z.s.m. aan: de directie van Aannemingsbedrijf Fraanje bv, Postbus 14456 ZG Lewedorp Middelburg, de Zeeuwse hoofdstad, teen als economisch en bestuurlijk antrum een lange en indrukwekkende Qeschiedenis. De sfeervolle, monumen- kle binnenstad is daar nog altijd het levende bewijs van. Middelburg kijkt ook vooruit. Er is veel ruimte voor ontwikke lingen. Overal in de stad worden belang de projecten gerealiseerd. Bijvoorbeeld tel Stationsgebied, bedrijvenpark Mortiere en nieuwe voorzieningen zoals tel A-theater en een universiteit, de f*°osevelt Academy. Met het oog op de toekomst wordt niet alleen veel 9ebouwd, maar ook nieuw en vooruit strevend beleid ontwikkeld op sociaal, cultureel, economisch en ruimtelijk 9ebied. Kortom: er is veel en uitdagend vsrk aan de winkel! Timmerman m/v afdeling Realisatiebedrijf I Dienst Ruimte Voor 36 uur per week Functie: Verrichten van alle voorkomende timmer- en andere bouw kundige werkzaamheden. Uitvoeren van controlewerkzaamheden in en aan de gemeentelijke gebouwen en accomodaties. Profiel: vmbo-werk- en denkniveau (bijvoorbeeld diploma lts), aan gevuld met de opleiding allround timmerman. Enkele jaren relevante werkervaring strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 2.147,- bruto per maand. Doorgroeimogelijkheden tot 2.257,-. Contact: Kijk op www.middelburg.nl voor een uitgebreide beschrijving van de functie. Hier vind je ook meer informatie over de organisatie en de stad Middelburg, Een sollicitatiebrief met cv ontvangen wij graag voor maandag 10 januari 2005. Je kunt deze richten aan het college van burgermeester en wethouders, t.a.v. de heer L. de Klerk, personeelsadviseur, Postbus 6000, 4300 LA Middelburg. E-mailen kan ook: personeelszaken@middelburg.nl. voor de collecte van 20 t/m 26 februari 2005 kijk op www.amnesty.nl of bel 020626 44 36 op m/s HONTE omg. Zeeland Telefoon 0117-382262 Gsm 06-20250215 Geronimo Leatherworks B.V. Geronimo Leatherworks B.V. is een toonaangevende producent van Ceintuurs en Mode accessoires. Wij zijn actief in de modische- en promotionele markt en zijn daarnaast zéér succesvol in private label producties. Wegens het vrijvallen van een vacature op de afdeling inkoop zoeken wij een VERKOPER (M/V) Voor deze functie zoeken wij iemand op MBO-niveau richting commerciële economie. Het is een zelfstandi ge functie waarbij je ook in teamverband moet kunnen werken. Tevens ondersteun je de afdeling verkoop. Kennis van de engelse taal is een must. Wij bieden je een marktconform salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Spreekt bovengenoemd profiel je aan, stuur dan je c.v. binnen 14 dagen naar: sales@geronimo.nl of Geronimo B.V., t.a.v. C. A. de Waal, Industrieweg 10, 4311 RM Bruinisse. www.geronimo.nl INTERIM BV Werving Selectie Artec Interim b.v. is een uitzend- en detacheringsbureau dat bemiddelt in voornamelijk technische functies op alle niveau's. Tevens voeren wij w&s procedures uit voor onze opdrachtgevers. Voor een relatie in Zeeland zijn wij op zoek naar een: (vaste betrekking) Taken o.a.: - het ontwerpen van electrotechnische installaties - het maken en controleren van stukslijsten - bepreken van projecten met opdrachtgevers en projectleiders Kennis en ervaring: - MBO/HBO niveau Electrotechniek - kennis van normen en voorschriften - klantgerichte instelling en goede contactuele eigenschappen. Heeft u interesse? U kunt ons bellen of e-mailen, R. Fomari Artec Interim b.v., Boulevard Bankert 230, 4382 AC Vlissingen. Telefoonnummer: 0118-440199. Email: info@artec-interim.nl (P^ Watersportvereniging ARNE vraagt een assistent- havenmeester m/v voor haar jachthavens te Middelburg en Oostwatering Deze functie heeft vooralsnog een omvang van 38 uur per week en biedt op termijn doorgroeimogelijkheden. De taken worden verricht in samenwerking met de twee reeds in dienst zijnde havenmeesters. De vereniging zoekt iemand die: - beschikt over goede communicatieve eigenschappen - vaardig is met groot materieel (botenkraan, botenlift e.d.) - in staat is de geldende wet- en regelgeving op te leggen - op Walcheren woont of bereid is zich daar te vestigen Bij de vaststelling van de arbeidsvoorwaarden wordt de HISWA-cao gevolgd. Meer informatie staat op www.wv-ame.nl Belangstellenden wordt verzocht vóór 10 januari 2005 een schriftelijke sollicitatie te richten aan: Het bestuur van wv Ame, Postbus 195, 4330 AD Middelburg. Vermeld op de envelop solliHM. naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. Sociaal Raadsliedenwerk Het Sociaal Raadsliedenwerk is een wegwijzer in het doolhof van uitkeringen, wetten, regelingen, instanties, enz. De sociaal raadslie den verlenen hulp bij het invullen van formulieren, het opstellen van brieven of bezwaarschriften, het formuleren van klachten en bemiddelen bij conflicten. Tevens verstrekken wij informatie en advies op sociaal juridisch terrein. Gezien de laagdrempeligheid van onze werksoort vinden cliënten gemakkelijk de weg naar onze instelling; de generalistische aard ervan garandeert een rijke gevarieerdheid aan vragen. Ons cliëntenbestand is multicultureel. De Stichting Maatschappelijk Werk Oosterschelderegio is werkzaam op Noord- en Zuid- Beveland, Schouwen-Duiveland, Tholen en St. Philipsland. De Stichting heeft 80 mede werkers in dienst. Naast het Algemeen Maatschappelijk Werk, het Welzijnswerk en het werk van Sociaal Raadslieden als kerntaken, worden werkzaamheden verricht in het kader van: Sociaal Medisch Teams binnen het voortgezet onderwijs Consultatieteams binnen het basisonderwijs; Detachering ten behoeve van derden; Bedrijfsmaatschappelijk Werk. De afdeling Welzijn voert haar werk uit in de gemeente Goes. Meer informatie treft u aan op onze website: www.smwo.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij met op prijs. maatschappelijk werk zoekt medewerkers met een hart voor mensen m/v (tijdelijk dienstverband, 20 uur per week), standplaats Goes Wij bieden u een boeiende en uitdagende werkkring, gekenmerkt door veelzijdigheid en afwisseling. De Sociaal Raadsman M/V werkt onder leiding van en legt rechtstreeks verantwoording af aan het teamhoofd. Taken: verzamelen en verstrekken van informatie geven van advies verlenen van concrete diensten verwijzen en/of bemiddelen verstrekken van consult uitvoeren van registratiewerkzaamheden onderhouden van de noodzakelijke in- en externe contacten Profiel: U beschikt over een relevante HBO-opleiding, bij voorkeur diploma HBO-SJD en bij voorkeur relevante werkervaring. U herkent zich in de volgende kwaliteiten: een hoge mate van zelfstandigheid een teamplayer die collegialiteit vanzelfsprekend vindt uitstekende sociale vaardigheden mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden vaardigheden in het onderkennen en analyseren van knelpunten. U bent in het bezit van een rijbewijs en heeft de beschikking over een auto. Ons aanbod: een tijdelijke arbeidsovereenkomst voor de duur van 6 maanden, ingaande op I maart 2005 de functie wordt gewaardeerd conform de CAO Welzijn, salarisschaal 8: 1.893 - 2.877 op fulltime basis bij de functie passende secundaire arbeidsvoorwaarden reiskostenregeling woon-werkverkeer een collegiaal team Sollicitatieprocedure: Sollicitatiebrieven met curriculum vitae kunt u richten aan SMWO, t_a.v. de selectiecommissie Sociaal Raadsman, Postbus 310,4460 AS Goes. De gesprekken worden gehouden op 27 en 28 januari 2005. Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw M.A. den Ouden, sociaal raadsvrouw of bij mevrouw drs.A.H.Ton, teamleider, telefoon (0113) 272150. De sluitingsdatum is 12 januari 2005. ^slie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 57