PZC Familieberich ten mZW Geef om vrijheid 1 huisZorg Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Dolgelukkig zijn we met de geboorte van onze zoon en broertje Milan Machiel Dirk 22 december 2004 Ronald. Joanne en Romy Zuijdwegt Donkershoekstraat 23 4435 BH Hoedekenskerke "Hole in one" Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend, moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Nog niet beseffend wat ons is overkomen, delen wij u mede dat. na een liefdevolle verzorging in ziekenhuis "De Honte" en slechts 8 dagen na de openbaring van zijn ongeneeslijke ziekte, wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve papa, zoon, schoonzoon, zwager en oom Erik Keijser echtgenoot van Maureen Hamelink 29-03-1967 Dordrecht f 21-12-2004 Temeuzen Sas van Gent: Maureen Keijser-Hamelink Emily Leroy Westdorpe: Hans en Pleunie Keijser-Besemer Sas van Gent: Tannie Hamelink-Klaassen Kees van de Velde Axel: Kees en Petra Hamelink-Stroo Mariska Michael Sas van Gent. 21 december 2004. Statenstraat 63.4551 VW De afscheidsbijeenkomst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 28 december om 11.00 uur in '"t Meulengat", aan de St. Elisabethlaan 49 te Sluiskil, alwaar u na afloop de familie kunt condole ren. De begrafenis zal aansluitend plaatshebben op de be graafplaats "St. Jans Schorre" te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Geschokt zijn wij door het overlijden van Erik Keijser Na een korte ziekteperiode is hij op 37-jarige leeftijd overleden. Erik is 14 jaar, eerst als Procesoperator en later als Headoperator, op Satellite 2 werkzaam geweest bij ons bedrijf. Wij verliezen in hem een enthousiaste en gewaardeerde medewerker. Wij wensen Maureen, Emily, Leroy en overige fami lie en vrienden veel sterkte om dit zware verlies te dragen. Directie en medewerkers Cerestar a Cargill Company, Sas van Gent Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Erik Keijser "Als tranen een trap konden bouwen en herinnerin gen een brug, dan klommen we hoog naar de hemel en namen je gewoon mee terug. Alle collega's van Satellite 2 Cerestar a Cargill Company, Sas van Gent Enige kennisgeving Verdrietig maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij onverwacht afscheid ge nomen van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, opa en zoon fouw lach is onze troost We zullen je missen Marinus Jacobus Willemse Rinus Hij is 58 jaar geworden. Vlissingen: Tineke Willemse-Hevel Capelle a/d IJssel: Antoinette en Patrick Laura, Dionne Renesse: René en Cynthia Bruinisse: H. E. Willemse-Schoenmaker 4585 BG Vlissingen, 21 december 2004 Westerzicht 431 De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Dag lieve Opa "Opa is lief" Opa s meisjes Laura Dionne Toch nog vrij onverwacht werd uit onze familiekring weggenomen mijn lieve zoon. broer, zwager en oom Rinus Willemse Piet Willemse t Hubrina Willemse-Schoenmaker Koos Willemse Ina Willemse-Zorge t Peter en Petra Christiaan en Saskia Sabrina Ina van Splunter-Willemse Adrie van Splunter Lennard en Cindy Evelien en Hans Cees Willemse Joke Willemse-Dobbelaar Olaf, Mats-en Annika Bruinisse, 21 december 2004 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Rinus Willemse Rinus is vele jaren als grafisch medewerker voor ons advertentiebedrijf werkzaam geweest. Als gewaardeerd vakman heeft hij in zijn loopbaan vele ingrijpende organisatieveranderingen meege maakt. Juist op die verandermomenten slaagde hij er in om een voorbeeld te zijn voor ons allen. Flexibel volgde hij nieuwe beleidslijnen, en met veel optimisme ging hij verder. Wij zullen ons Rinus dan ook herinneren als een zeer positief ingestelde collega, waarbij begrip en samen werken vanzelfsprekend was. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen en verdere familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Directie en Medewerkers BN/De Stem/PZC Verbijsterd en vol onbegrip namen wij kennis van het overlijden van onze collega Rinus Willemse Nog maar net genietend van zijn vrije tijd, waar hij na een werkzaam leven zo naar uitkeek, is hij ons ontval len. Wij zullen hem herinneren als een sociale en spontane collega. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Collega's PZC Goes Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Magda Zimmerman de vrouw van onze oud-collega Henk Westendorf. Wij wensen hem en zijn familie alle sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Oud-collega's D-ploeg EPP Thermphos Wij zijn heel verdrietig dat Ine op zo'n jonge leeftijd is overleden Jerine Elizabeth Pot Ine levenspartner van Andrea Proto Axel, 12 juli 1953 Gent, 21 december 2004 Amalfi (Italië): Andrea Proto Wachtebeke: Leenderten Fransje Pot-Esselbrugge Axel: Els Pot en Hans Mulder Nathalie Coen Bas Correspondentieadres: Familie Mulder Churchilllaan 7 4571 HX Axel De dienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op dinsdag 28 december om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna de be grafenis volgt op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Restaurant "Zomerlust", Boslaan 1 te Axel. Time for me to go now I won 't say goodbye look for me in rainbows way up in the sky look for me and love me as I loved you. Vicky Brown Intens verdrietig omdat wij zonder hem. onze grote steun en toeverlaat, verder moeten gaan, geven wij kennis dat op zijn eigen rustige wijze van ons is weg gegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa Jacob Coenraad de Haan - Coen - Medan, t Goes, 31 oktober 1933 22 december 2004 P.E. de Haan-van den Ouden Corine de Haan Melissa, Kim, Amber, Sanne Like de Haan Dillenburglaan 17 4461 TJ Goes Mijn man, onze vader en opa is overgebracht naar het Monuta Uitvaartcentrum Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Aldaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben maandag 27 december om 14.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crema torium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. o Begrafenis- en CremaUeverzorglng OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417-412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Diepbedroefd, delen wij u mede. dat de Heere, voor ons geheel onverwacht, van onze zijde heeft wegge nomen mijn innig geliefde man. onze lieve papa en opa Pieter Cornelis Bijl op de leeftijd van 79 jaar. Kapelle: C. L. Bijl-in 't Anker Kapelle: Corlien en Kees Lindenbergh-Bijl Laurens Pieter Matthijs Carien Onze welgemeende dank aan allen die hem met zorg, liefde en aandacht hebben omringd. Krabbendijke. 21 december 2004 Zorgcentrum "Ter Weel". Correspondentieadres: Eversdijkseweg 28a, 442 IRC Kapelle. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op maan dag 27 december om 13.15 uur in het kerkgebouw van de Christelijk Gereformeerde Kerk, Biezelingse- weg 6 te Biezelinge, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats te Biezelinge. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bloemen. "Rondom Jeruzalem zijn bergen zo is de Here rondom zijn volk van nu aan tot in eeuwigheid. Ps. 1252 Heden is in volle vrede overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Maria Adriana van Dijke-Griep weduwe van Geerard van Dijke Heinkenszand, 23 maart 1923 Vlissingen, 21 december 2004 Geleen: Melanieke en Peter van Cooten-van Dijke Eva, Inge, Mirjam en Houd Delft: Ellen en Wim Schut-van Dijke Tessa en Martin, Roos, Kelly, Frank, Tim Terneuzen: Agnes en Jos Spijker-van Dijke Marianne en Léon, fan Willem en Joanne, Judith en Dennis Woerden: Frans en Jitske van Dijke-van Bameveld Geertjan en Samantha, Anke en Matthias, Wouter, Sanne Ede: Saskia en Peter van 't Hoog-van Dijke Marlies en Bas, Linda en Martin, Hans, Maarten Amersfoort: Kees en Frederike van Dijke-Mook Esther, Jesse, Sarah Hoofddorp: Marlies en Piet Veenendaal-van Dijke Anoek, Elke Schutterijstraat 221, Vlissingen Correspondentieadres: Dommelstraat 26. 4535 HB Terneuzen Wij denken met dankbaarheid terug aan de wijze waarop de zusters samen met anderen gezorgd heb ben voor onze ouders. De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op maandag 27 december om 12.00 uur in de St. Jacobskerk, Oude Markt te Vlissingen, waarna de be grafenis zal plaatsvinden om 13.30 uur op de alge mene begraafplaats te Vlissingen. Voorafgaande aan de Dienst is er vanaf 11.30 uur ge legenheid tot afscheid nemen in de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeck straat 620 te Vlissingen. Op 21 december is in alle rust overleden onze lieve oudste zuster, schoonzuster en tante Iet van Dijke-Griep Goes: Attie de Boer-Griep Breda: Nannie Pilaar-Griep 's-Heer Hendrikskinderen: Pim Griep Maatje Griep-de Graag Neven en nichten Met verdriet neem ik afscheid van mijn lieve schoon zus Iet van Dijke-Griep Veel sterkte voor de kinderen. Co van 't Sant-van Dijke Goes, 21 december 2004 Dankbaar voor de mooie herinneringen en de goede zorgen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Annie van Waart-Stoutjesdijk weduwe van Aat van Waart 5 Papendrecht, t Middelburg, 17 april 1922 22 december 2004 Londen: Kees van Waart Joel van Waart-Pennings Munstergeleen: Koos van Waart Hetty Weeda Almere: Leendert van Waart Marleen Verhoole Mart Correspondentieadres: Touwbaan 31 4331 VB Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 27 december om 13.00 uur in de aula van het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Na een kort ziekbed overleed op vredige wijze onze lieve zus en schoonzus Annie van Waart-Stoutjesdijk weduwe van Aat van Waart Zij is 82 jaar oud geworden en wordt in Middelburg gecremeerd. Breskens: Bram Stoutjesdijk fanni Stoutjesdijk-Simpelaar Moordrecht: Charlotte Stoutjesdijk-v.d. Burg Leen Stoutjesdijk t Het Heem 30 4511 PM Breskens Bedroefd geven wij u kennis dat. na een geduldig ge dragen lijden van ons is heengegaan mijn geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader, lieve opa en overgrootvader Henk Brinkman echtgenoot van Colombina Tunzi in de leeftijd van 84 jaar. Krabbendijke: Colombina Brinkman-Tunzi Krabbendijke: André en Wieteke Esther en Karsten, Ke\>in, Tristan Job en Nathalie, Olivia Dajo Else en Raf Renie Niels Dinteloord: Eduard en Anneke Ebrien Rik Cors Bieneke Koudekerke: Rudolf en Heieen Kapelle: Hugo en Marianne Den nis en Femke Krabbendijke, 21 december 2004 Zorgcentrum Nieu lande Correspondentieadres: H. A. Fonteinestraat 15a 4413 CV Krabbendijke Er is gelegenheid om afscheid van Henk te nemen op zondag 26 december van 14.00 uur tot 15.00 uur in het mortuarium van zorgcentrum Nieulande, ingang Nieulandestraat. De crematiedienst zal, overeenkomstig de wens van Henk. in besloten familiekring plaatsvinden. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren in de daarvoor bestemde condoleanceregisters welke ter tekening liggen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Elizabeth Vogel weduwe van B. Leijnse C. Vogel (in herinnering) Nijmegen: W. de Vries-Vogel I. A. de Vries (in herinnering) Sint-Laurens: B. Wisse-Vogel W. Wisse Middelburg: J. W. Vogel P. Vogel-de Bree Oud-Vossemeer: P. B. Vogel (in herinnering) N. C. Minnaard-van Keulen J. Minnaard (in herinnering) Reeuwijk: L. Meijers-Vogel J. Meijers neven en nichten Middelburg, 21 december 2004 Bedroefd vernam ik het overlijden van mijn schoon zuster Elizabeth Leijnse-Vogel Ik wens Marco en familie Vogel veel sterkte. A. Drost Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze medebewoner de heer A. J. van Wijck Onze deelneming gaat uit naar mevrouw Van Wijck en haar kinderen die na een zorgvolle periode toch nog vrij onverwacht afscheid moesten nemen van een dierbare echtgenoot, vader en opa. Bestuur en leden van de V.V.E. Stuvesande Temeuzen, 21 december 2004 Met droefheid geven wij u kennis dat na een kort ziekbed van ons is heengegaan onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Suzanna Hofman-Verhelst in de leeftijd van 88 jaar. We zullen haar missen. Uit aller naam: J. H. Verhelst "Een sterke vrouw, wie zalhaarw, Verdrietig om haar heengaan, maar met d; herinnering aan alles wat zij voor ons heeft be geven wij u kennis dat na een zorgzaam en Mfl steed leven van ons is heengegaan onze lieve moed groot- en overgrootmoeder Cornelia Johanna Verseput-Viergeveg Sinds 29 maart 1976 weduwe van Leendert Adriaan Verseput in de leeftijd van 94 jaar. Wij danken het verzorgend personeel van 2 trum "De Wieken" te Zierikzee en hei verpik personeel en doktoren van het Oosterschelde:^ huis te Goes voor de liefdevolle zorg aan steed. 1 Terneuzen: Gerard Verseput Henny Verseput-Kopmelj Ronald en Herma Tim, Anniek Patrick en Saskia Rotterdam: (anny Verseput Loes van Zorge Zierikzee, 22 december 2004 Zorgcentrum "De Wieken", kamer 15 Correspondentieadres: Meindert Hobbemaiaani 3062 SK Rotterdam De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op m dag 27 december om 12.00 uur in het crematont aan de Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wok wordt u verzocht om 11.45 uur in de ontvangstraij te van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gele^ heid de familie te condoleren. Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel per» lijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen na hei o lijden van PIET LEENDERT STEUTEL willen wij u oprecht dank zeggen. Namens de fad Ine Steutel-deï Middelburg, december 2004 collecteweek 20 t/m 26 februari 2005 giro 454 000 www.amnesty.nl HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE III Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-576 94 76 of www.amref.nl Ca^REF flying doctor 1 Jz Selfsupporting tó 3 Ga spierziekte A.L.S. te lijf. Giro 100 000 t.n.v, A.I.S. centrum -Amsterts in samenwerking met het Prinses Beatrix Fonds Zeeuws-Vlaanderen Sluiting kantoren Thuiszorg Zeeuws-Vlaanderen In verband met Kerst en Oudjaar sluiten de kantoren van Thuiszorg Zeeuws-Vlaanderen op 24 en 31 december om 16.00 uur. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING MEDISCH CENTRUM MIDDELBURG (MCM) IS GESLOTEN OP •vrijdag 24 en vrijdag 31 december 2004, vanaf 13,00 uur. TR0MB0SEDIENST ZEELAND IS GESLOTEN OP •vrijdag 24 en vrijdag 31 december 2004, vanaf 15.30 uur. Ziekenhuis Walcheren wenst u Prettige Feestdagen en een Gezond 2005! B. Bouwense, huisarts in Biggekerke is afwezig 27 t/m 31 decern» Waarnemer: A. StutlenW huisarts in Meliskeffe Tel: 0118-561760 Wij wensen u alia Prettige Kerstdag# en een GelukkigM Gezond 2005 H. Meijer, huii Oost-Souburg Wegens vakantifi afwezig van 03 jan. t/m 07^ 2005. Waarneming f Dr Bergen, tel. 4615# Tevens zoetm W fijne (jerstdoflena# jjefuJfyjnw^ WOORD FN DUO PARTNEBI JiiViS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 40