SAMEN VOO DARFUR Giro 999 r t Help de vluchtelingen van Soedan 0 PZC Familieberich ten Lie, U& PfWgdq Tel: 0113 - 212783 woensdag 22 december 2004 Sluitingstijden familieberichten: O verli jdens- en geboorteberichten Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboren op 21 december 2004 Jesper Jonas zoon van Vic en Joanne Siefkens-Mol Nieuwstraat7 4441 AH Ovezande Algemene kennisgeving Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan haar leven, hebben wij geheel onver wacht afscheid moeten nemen van Magda Zimmerman 28 juni 1941 120 december 2004 Oudelande: Henk Westendorf Nuenen: Yvette en Peter Annelie 's-Heer Arendskerke: Jacqueline en Koen 's-Heer Arendskerke: Renate Nieuwegein: Evelien en Jan Correspondentieadres: Wilhefminaslraat 28 4436 AG Oudelande Wij zijn verdrietig door het plotselinge overlijden van onze hartverwarmende buurvrouw Magda Zimmerman Henk en de familie veel sterkte gewenst. Families: Goense, De Wilde, Laros, D. Melio, M. Melio Met verslagenheid namen wij kennis van het plotse ling overlijden van onze gewaardeerde collega Magda Zimmerman werkzaam bij het openbaar onderwijs in onze gemeente Ze heeft zich met hart en ziel ingezet voor de kinde ren van de openbare basisscholen in de gemeente Borsele. Wij wensen haar familie veel sterkte toe met dit ver lies. Het gemeentebestuur en de medewerkers van de gemeente Borsele. E. J. Gelok, burgemeester P. Katsman, secretaris. Verbijsterd hebben wij kennisgenomen van het vol komen onverwacht overlijden van onze collega Magda Zimmerman Jarenlang heeft zij zich voor het onderwijs aan onze scholen op een zeer betrokken en enthousiaste wijze ingezet. Wij zullen ons haar blijven herinneren als een levens lustige vrouw en inspirerende collega. Zij laat een grote leegte achter. Wij wensen haar man, familie en vrienden veel sterk te toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bovenschoolse Directie en Personeelsleden Openbaar Onderwijs Borsele Goedemorgen klonk het altijd. Maar nu is het stil in onze school. Ons zonnestraaltje, vriendin en collega komt niet meer. bedankt voor alles! Veel liefs van: Conny, Hans Annet, Frank Marleen, José Lia, Antoon Dick, Greet Laura, Edward José, Wjllem Coby, Dig Wim, Coccy Merel, Marcella Nicole, Yvonne Simone O.B.S. de Reiger Heinkenszand Onze juf was zoek. Ze is nog wel gevonden maar bij ons kan ze niet meer komen. Alleen nog in onze dromen. Jessica, Micha, Gijs, Mika, Eline, Kevin, Femke, Evi, Carlos, Evelien, Noah, Rachelle, Jason, Terence, Kevin, Demi, Menno, Brilt en Steven Groep 2 van O.B.S. de Reiger te Heinkenszand 2^ uaö urolyk 2e uoï cxoj-dlg 2e geboot Wfi £n dcd goovn rW.-SftejJ Q||e ki nderen -en O.B.t) de relger Vte'iriken 5Z.c\nc| Dag lieve Magda Jouw lach zal onze troost zijn. Wij wensen je familie en vrienden veel sterkte. De ouderraad en medezeggenschapsraad van OBS De Reiger Heinkenszand, 20 december 2004 Woensdag 22 december is er een viering ter her innering aan Magda Zimmerman De deuren van OBS De Reiger staan vanaf 19.00 uur open voor iedereen die Magda een laatste groet wil brengen. Er is een leeg plekje op school. Het verdriet is groot, de herinnering blijft. Juf Magda bedankt Familie, vrienden en collega's heel veel sterkte! Namens de ouders van de leerlingen van OBS De Reiger Heinkenszand, 20 december 2004 Het werd stil toen we hoorden van het plotselinge overlijden van Magda Zimmerman Wij wensen haar man en kinderen, het team en de kinderen van de Reiger veel kracht in deze moeilijke Teams en besturen, RK Jan van Schengenschool CBS de Wegwijzer Met intens verdriet geven wij u kennis dat, na een leven van toewijding en zorg voor allen die haar lief waren, onverwacht is overleden onze lieve, zorg zame moeder en oma Pieternella van Dijke-Kwaak sinds 10 augustus 2004 weduwe van Leendert Maarten van Dijke 9 juli 1933 Oosterland f21 december 2004 Oosterland: André van Dijke Suzan van Dijke-Olree Corine Leander Bruinisse: Marcel van Dijke Monika Gross Noordstraat 10 4307 AZ Oosterland Donderdag 23 december is er van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur gelegenheid tot con doleren aan huis. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden vrijdag 24 december in de kerk van de Hervormde gemeente te Oosterland, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condo leren in de "Voorkerk". Dag lieve Oma Corine Leander Bedroefd zijn wij om het plotselinge overlijden van mijn lieve jongste zus en onze hartelijke tante N. van Dijke-Kwaak Maar ook zijn wij dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterk te toe, bij het verwerken van dit zo onverwachte ver driet. L. Bolle-Kwaak Tanny en Dies Lemsom Annet en Hans Gebraad Rien en Enny Bolle Liza Bolle Lia en Jan Dorst Oosterland, 21 december 2004 Na een werkzaam leven is plotseling uit ons midden weggenomen onze lieve schoonzuster en tante Pieternella van Dijke-Kwaak We wensen de kinderen veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Middelburg: M. L. van Dijke Zierikzee: S. J. Dalebout-van Dijke M. Dalebout Rianda en Tonny, Lisanne Janet en Kees, Riley Oosterland, 21 december 2004 Bedroefd vernamen wij het overlijden van onze neef en vriend Simon Hengst kleinkin Marie en Piet Coppoolse Wij wensen Jo, kinderen en kleinkinderen veel sterk te. Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht. Ie ziekte had je volkomen in zijn macht, je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Na een laatste moeilijke levensperiode is nog onver wachts overleden in de leeftijd van 73 jaar mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Pieternella Flips-Flipse Wij zijn zeer bedroefd haar te moeten missen. J. C. Flips J. P. Flips A. R. M. Flips-Mollet Tessa Eva 21 december 2004 Sluisburg 2a, 4417 AA Hansweert. De afscheidsdienst, geleid door Ds. M. T. van der Vlugt-Plet wordt vrijdag 24 december om 14.00 uur gehouden in het crematorium. Westelijke Oude Ha- vendijk 3 te Middelburg. Vooraf is aldaar gelegenheid om afscheid te nemen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen Op het Godslam rust mijn ziele, vol bewoncJ'ring Ut zij aan; alia, alle mijne zonden lieeft Zijn zoenbloed weggedaan. (Lied809 vers l,Joh. de Heer) Rustig en halm is ingeslapen onze Marianne Maria J olianna Corstanje Goes, 6 augustus 1926 Goes, 21 december 2004 Goes: N. Corstanje t Middelbur g:J. van Gameren-Corstanje P. van Gameren U.b.A.:E. Corstanje A. M. Corstanje-S churing Kattendijhe: S. Corstanje Enschede: M. C. van Barneveld-Corstanje Th. van Barneveld Kerbrade:S. van der M.eer-Corstanje C. van der Meer Rilland: J. N. Oudeman-Corstanje M. Oudeman T Neven en nichten Correspondentieadres: Huyssenstraat 10 4474 AH Kattendijhe De dienst ter nagedachtenis, waarbij u wordt uitgeno digd, zal worden gehouden vrijdag 24 december'om 12-45 uur in het herhgebouw van de Vrije Evangeli sche Gemeente, Tulpstraat 2 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafp laats) te Goes. Geen bloemen. Liever geen bezoek. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Veilig in Jezus' armen. Vredig is van ons heengegaan onze lieve vriendin Marianne Corstanje Hanny en Huib Slabbehoorn Lien en Rinus Karelse Na het ontvangen van het H. Sacrament der zieken is zacht en kalm van ons heengegaan onze geliefde zus en schoonzus Catharina Petronella van den Dries in de leeftijd van 78 jaar. Heinkenszand: Pie van den Dries Heinkenszand: Corrie Vermeuien-van den Dries Lou Vermeulen 21 december 2004 Dorpsstraat 122 4451 KG Heinkenszand Vrijdag 24 december zal'om 10.30 uur de uitvaart dienst worden gehouden in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de be grafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in het Dienstgebouw achter de Dorpskerk gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Slechts enkele maanden na het overlijden van haar geliefde man, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder en oma Wilhelmina Suzanna Koolwijk weduwe van Willem Roose Leerdam, 9 mei 1921 Koudekerke, 20 december 2004 Riet Burger-Roose en Cor Burger Franca en Ralph, Joey Suzy en Jeffrey Wim Roose en Roos Heijdens Hans Roose en Ria Roose-Kouwer Mariska en Jeroen, Jasper Michelle en Remco Liesbeth Roose en Job Leene Emma, Colet, Freke Op vrijdag 24 december zal om 13.00 uur een sa menkomst worden gehouden in "De Schaapskooi", Papegaaienburg 1 te Vlissingen. De begrafenis zal om ca. 14.00 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na afloop Is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Schaapskooi". Correspondentie: Krommenhoeke 3 4373 SK Biggekerke Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Will Roose-Koolwijk Puck Rietveld-Koolwijk Peter Rietveld Annemarieen Jan Marjolein en Eduard Anton Koolwijk Corry Koolwijk-Stroo (in herinnering) Carla Doppegieter Tonny Anita Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, Nimmer klagend, altijd stil dragend, Moedig ging je door, steeds weer, Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Na een geduldig gedragen lijden is, toch nog onver wachts, overleden mijn lieve zorgzame moeder Elizabeth Leijnse-Vogel Bets sinds 21 oktober 1985 weduwe van Bartholomeus Leijnse in de leeftijd van 84 jaar. Marco Leijnse Een woord van dank aan de medewerkers/sters van Zorgcentrum "Swerf-Rust" te Middelburg voor de liefdevolle verzorging die zij de laatste jaren van hen kreeg. Middelburg, 21 december 2004 Correspondentieadres: Noordweg 365 4333 KB Sint Laurens Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 23 december van 19.00 tot 20.00 uur in haar kamer (111) van Zorgcentrum "Swerf-Rust", Laurens Stommesweg 1 te Middelburg. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op vrijdag 24 december om 12.00 uur in het kerkgebouw yan de PKN, Noordweg 372 te Sint Laurens. In de ontmoetingsruimte van het kerkgebouw is nog gelegenheid tot afscheid nemen van 1115 tot 11.45 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd kerkgebouw. Zij die ik vergeten heb een rouwbrief te sturen wor den verzocht deze advertentie als zodanig te be schouwen. Beetje bij beetje heb je ons verlaten je kon niet meer met ons praten de blik in je ogen deed ons soms zeer de vader en opa van vroeger was je n iet meer maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we dank voor wat je voor ons hebt gedaan. Na moeilijke laatste maanden is overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader, opa en overopa Jan Marinus Allewijn in de leeftijd van 89 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande en Ter Weel te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Krabbendijke: M. P. Allewijn-Kok Krabbendijke: Jan en Nellie Allewijn-Dekker Marjon en Marco, Samantha, Joost JanenTanja, Michelle, Ricardo Krabbendijke: Jannie en Adri (in herinnering) Kuzee-Allewijn Jolanda en Wim, Marvin, Nadine Johnny en Kamille, Christiaan, Elise Marian en Freddy, Nicky, Xander Diana en Gwenn Yerseke: Piet en Jeanet Allewijn-van Velzen Marlies en Jacco Jarno Krabbendijke, 20 december 2004 Zorgcentrum Krabbendijke Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 28 4413 CT Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed wordt vrijdag 24 de cember om 10.00 uur gehouden in dorpshuis "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendij ke. Vooraf is er vanaf 9.30 uur in "De Meiboom" gele genheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condole ren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Jan M. Allewijn Krabbendijke: H. Kok J. N. Kok-Slabbekoorn Goes: G. Oom-Kok Neven en nichten Krabbendijke, 20 december 2004 Dankbetuiging Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven betoond aan onze vader tijdens zijn ziek zijn en ook aan ons na het over lijden van onze geliefde vader, groot- en overgrootvader JAN DINGEMANSE Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, december 2004 Dankbetuiging Op deze wijze willen wij u blijk geven van onze dank voor alle medeleven die wij mochten ontvangen na het over lijden van JAN GERRIT VAN DER HAVE Mevr. C. H. Verburg-Priester Familie Van der Have Familie Verburg Temeuzen, december 2004 Lieve PIM Ik weet: er is een wereld voorbij de grens van de dood. Ik weet: voorbij het duister van de dood wacht het licht. Nu weet ik dat mijn geliefde leeft, al is zijn lichaam dood. Zijn aardse leven is beëindigd, maar hijzelf begon een nieuw leven, vol licht en liefde, vol vrede. lieara'.enisx ei-oiY.ii c "llT Wegens ziekte is onze winkel GESLOTEN en wordt er niet aan huis bezorgd. Bakkerij P. de Visser Korte Noordstraat 3, Middelburg Wij wensen familie, vrienden en bekenden geie^M kerstdagen en een voorspoedig 2005 F. Koppejan J. Koppejan-Hoogedeiii Js-Gravenpolder e. - Informatie, advies en steuning m.b.t. gezoiÉ zorg, gehandicapten ningen, jeugdzorg en problemen rondom WM Telefonisch bereikbaar van maand t/m vrijdag van 09.00- 13.00m E: zorgmfo@kJaverbladzeelandi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 26