lonstancia wil vlammen in Mexico Iet zou zielig zijn als ik zou klagen IC Straf voor Oostburg vernietigd SMILL 1 25 invaller van Heracles Almelo speelt toernooi met Oranje onder negentien 'CHNÏSCH UlTZï Smüe Serv Smile rieV Smile Engiiv SERVICE WITH Winst en remise voor Provoost Nipte zege dammers Middelburg Dierkx blijft bij Apollo'69 Coach wil besluit van Thorpe uitslagen Stoica levert contract in bij Club Brugge Tweede plaats voor De Frel in Roosendaal agenda woensdag 22 december 2004 wb prglPleunis fflüBG/BREDA - De Com mit van Beroep van de KNVB ft de straf die de tuchtcom- ,if aan voetbalvereniging iiirgop had gelegd, vernie- l De zondag-vierdeklasser ade «P november tegen Voormannen te spelen, om- nveede-elftalspeler Ruben Oder 's ochtends in kritieke jnnd in het ziekenhuis was uamen. De Ridder overleed dezelfde dag. De straf, een geldboete van 56 euro, werd volgens de Commis sie van Beroep ten onrechte op gelegd door de tuchtcommissie. Theo de Smet, secretaris van Oostburg. zegt blij te zijn met het besluit. „De aanleiding is en blijft uiter aard bijzonder triest, maar het is nu wel duidelijk dat in de toe komst niet langer klakkeloos de regeltjes gevolgd kunnen wor den. Primair staat nu een ander, groter belang: de maatschappe lijke werkelijkheid. Dat heeft de Commissie van Beroep duidelijk gemaakt.'' In de motivatie van de commis sie wordt inderdaad nadrukke lijk verwezen naar dat maat schappelijke belang. Regels zijn daaraan ondergeschikt en kun nen derhalve ook niet langer stringent toegepast worden. 'Van geval tot geval zal afzon derlijk gemotiveerd het bestuur een beslissing dienen te nemen en niet langer alleen meldingen, zoals thans is gebeurd, voor ken nisgeving aan kunnen nemen', staat in de brief. Anders gezegd: het districtsbe- stuur zal nu zelf van geval tot ge val moeten beoordelen of een vereniging al dan niet terecht be sloten heeft niet te spelen bij een calamiteit. In het schrijven aan Oostburg merkt de Commissie van Beroep op dat de tuchtcommissie van de bond overigens niets te ver wijten valt. Deze heeft zich aan de regels gehouden en als zoda nig ook gehandeld. Er is echter een beweging gaan de die aantoont dat de regels niet langer in overeenstemming zijn met de maatschappelijke werkelijkheid, zegt de commis sie. In dat kader refereert ze aan het geen momenteel op landelijk ni veau gebeurt. Het bestuur ama teurvoetbal buigt zich namelijk over een herziening van de re gels, waarbij de meningen van verontruste voetballers en voet balliefhebbers in overweging worden genomen. pRarryvan der Hooft PiEUZEN - Heracles Alme de deze week nog een oe- Kièlrijd tegen Hansa Ros- loe aan het programma idewinterstop. Op 15 janua- «It de eerste-divisieclub in Inland tegen de nummer iiaatst van de Bundesliga, uJnnathan Constancia zal oefenduel aan zich voorbij jlaten gaan. De aanvaller Irmeuzen hoopt op die dag iktNederlands elftal tot ne- njaar de finale van de Chi- (iipin het Mexicaanse Gua- ijara te spelen. leeft nu even vakantie en izich op 3 januari weer in melden. „Van alle spe- ïordt dan het vetpercenta- gneten en we moeten ook Weegschaal", vertelt Jona- Constancia. „Voor iedere die we zijn aangekomen en we 25 euro betalen. Ik me daar niet druk om, ik kom niet zo snel aan. dag later moet ik me in een in Hoofddorp bij het Ne- i:ds tearn melden en op 5 ja- i vliegen we dan via Chica ar Mexico." lillen lidden-Amerika hoopt de Heracles van AA Gent ge- de spits zijn eerste speelmi- nin het shirt van Oranje te ~n dat terwijl zijn r. nog geen jaar geleden bij wriopige selectie van de Ne- ndse Antillen stond. „Ik heb geen flauw idee hoe ik op die lijst kwam", zegt Constan cia. „Ik zag het ook pas toen het in Voetbal International stond. Daarna kreeg ik een telefoontje van Pim Verbeek, de bonds coach. Ik was nog maar zeven tien en heb toen gezegd dat ik er niet zo veel voor voelde. Ook om dat ik hoopte dat ik een uitnodi ging voor een Nederlands jeugd- team zou krijgen." Die invitatie kwam aan het be gin van deze maand, nadat hij zich in oktober al beschikbaar moest houden voor het eerste EK-kwalificatietoernooi. KN- VB-coach Cor Pot liet Constan cia destijds weten dat zijn naam bovenaan het lijstje reserves stond, maar omdat iedereen fit bleef moest hij de reis naar Est land aan zich voorbij laten gaan. Blessure Constancia: „Ik had met Jong Heracles goed gespeeld tegen Ajax en NAC en ook bij het eer ste ging het lekker. Tegen Jong Vitesse raakte ik echter gebles seerd en dat heeft me twee maanden gekost. Mijn voet bleef in de grond staan en daardoor verdraaide ik mijn knie. Ik heb er flink van gebaald, want mede daardoor heb ik tot nu toe nog maar zes wedstrijden in het eer ste van Heracles kunnen spe len." Dat Cor Pot hem toch belde met de mededeling dat hij mee mocht naar Mexico, verraste Constancia niet echt. „Hij weet wat ik kan en heeft me verteld dat hij veel van me verwacht. En in wedstrijden tegen leeftijd genoten heb ik me altijd goed staande gehouden. Het is jam mer dat ik bij Heracles een stuk van de voorbereiding op de twee de seizoenshelft mis. Afgelopen zomer was dat ook al het geval. In een oefenwedstrijd met AA Gent liep ik toen een barst in mijn schouder op en daardoor kon ik pas later beginnen bij Heracles. Maar een toernooi in Mexico kun je natuurlijk niet la ten lopen." En zeker niet als je kunt voetbal len tegen landen als Brazilië, Mexico en de Verenigde Staten, „Cruzeiro en Boca Juniors doen ook mee en ik hoorde dat Real Madrid en Manchester United zich ook hebben ingeschreven", vertelt Jonathan Constancia. „Als je op zo'n toernooi opvalt als speler, kan het snel met je gaan. Ik hoop dat het lekker gaat en dat ik na de winterstop bij Heracles veel aan spelen toe kom. Mijn contract bij Gent loopt nog tot de zomer van 2007 en ik weet nog niet wat er na dit seizoen gaat gebeuren. Dat zal ook vooral aan mezelf liggen." Voorlopig richt hij zijn pijlen dus op het toernooi met het Ne derlands team onder negentien jaar. Maar Constancia, die in maart negentien wordt, weet dat er meer in het verschiet kan liggen. „Er komt met onder negentien nog een kwalificatietoernooi voor het EK aan, dat in mei in Spanje wordt gespeeld. En in juni is het jeugd-WK voor spe lers tot twintig jaar in Neder land. Het lijkt me schitterend om daar bij te zijn." MINSK MAZOWIECKI - In het wereldkampioenschap dammen voor junioren, dat plaatsvindt in het Poolse Minsk Mazowiecki, heeft Bennie Provoost in de zevende ronde zijn eerste overwinning behaald. Tegen de Pool Konrad Wachowski lukte het de speler uit Aagtekerke ein delijk de remisemarge te doorbreken. Door zijn overwinning werd Provoost gisteren in de voor laatste ronde gekoppeld aan Alexey Mironov. één van de sterkste spelers in het toernooi. Provoost wist de Rus op een gelijkspel te houden en staat nu op een gedeelde ze vende plaats. Koploper is de Let Roberts Misans, die afge lopen zomer nog deelnam aan het Hiltex Zeeland Open. Vandaag moet Provoost het in de slotronde opnemen te gen Nederlands kampioen Jasper Lemmen. MIDDELBURG - In de hoofdklasse van de Zeeuwse dam- competitie hebben Middelburg en BDV uit Bergen op Zoom hun koppositie gehandhaafd. Middelburg had in de derde ronde de handen vol aan Souburg. Piet Allaart ver sloeg aan het eerste bord Daaf Kasse, maar dankzij zeges van Arie Kammeraat en Ruud van Eenennaam werd het toch nog 9-7 voor de Middelburgers. BDV won met 10-6 van titelhouder PWG 's-Gravenpolder 3. De overwinnin gen van Leopold Sekongo, Piet Karregat, Eric Boogert en René Dusebout gaven de doorslag. Lammerenburg en Aagtekerke delen voorlopig de derde plaats. De Vlissingse ploeg won met 11-5 van GZC. Wim Koppejan, Jan Boone en Jack Vaucouleur wonnen en de overige vijf partijen eindigden in remise. Aagtekerke won met het kleinst mogelijke verschil van Tholen/DSVF: 9-7. Bennie Provoost, Rinus Provoost en Adrie Riemens zorg den voor de beslissende winstpartijen. GZC 2 gaat in de tweede klasse A na drie ronden aan de leiding. Het viertal won met 5-3 van Middelhamis en was ook veel te sterk voor PWG 's-Gravenpolder 4: 7-1. In de tweede klasse B is Gapinge lijstaanvoerder. De Walcherse ploeg speelde met 4-4 gelijk tegen Aagtekerke 2, maar liet vervolgens Oostkapelle met 6-2 kansloos. Jonathan Constancia vertrekt op 5 januari met het Nederlands team onder negentien jaar naar Mexico. foto Peter Nicolai GOES - Bart Dierkx is ook volgend voetbalseizoen trai ner van Apollo'69. De Goese oefenmeester heeft zijn con tract met één jaar verlengd. Dierkx is aan zijn tweede sei zoen bezig bij de zaterdag-vierdeklasser, die momenteel de achtste plaats bezet. SYDNEY - De nieuwe Australische hoofdcoach Alan Thompson wil dat zwemmer Ian Thorpe een beslissing neemt over zijn deelname aan de wereldkampioenschap pen volgend jaar in Montreal of Long Beach. De rivaal van Pieter van den Hoogenband overweegt het toernooi te laten schieten om bij de Spelen in 2008 in Peking te kun nen pieken. „Ian moet beslissen wat voor hem de manier is om het bes te uit zichzelf te halen", aldus Thompson. „Als dat in houdt dat hij de WK mist, zal ik hem daarin steunen. Maar hij moet wel duidelijkheid scheppen." Thorpe won al een recordaantal van elf gouden medailles bij een wereldtitelstrijd. Bij de Spelen in Athene pakte hij deze zomer twee olympische titels. ANP/RTR ma Heeren kijkt met plezier terug op haar carrière ior Koen de Vries ARDERWIJK - Nog niet zo ng geleden zat Irma Heeren een doordeweekse avond fo- s over haar sportieve car ré te bekijken die haar vrien- Chris Bertrams op de com- d gezet: Irma Heeren treldkampioene duatlon in anje; Irma Heeren wint de atlon van Almere; Irma Hee- vcrslaat wereldtoppers in halve marathon van Eg- tod; Irma Heeren Europees »pioen duatlon in Zofingen. een paar minuten kon de tormalige Middelburgse het imeer aanzien. „Ik moest er thoorlijk van huilen." emoties kwamen niet naar «'en omdat Heeren (37) dit door blessures gedwongen •"est stoppen als topsportster. is het sportbeest verba- bekkend luchtigjes over gestapt. De waterlanders 'amen omdat ze besefte wat prachtige tijd ze heeft ge- den welke mooie dingen ze '.e. Drie keer wereld- topioene duatlon, vier keer ®pees kampioene duatlon, ^keren Nederlands kampioe- nation, triatlon, veldlopen, kilometer en halve mara is en in 1999 winnares van halve marathon van Eg- waar ze drie wereldtop- versloeg en nog steeds het ikoersrecord op haar naam staan. jaar was het na diezelfde ilVe marathon van Egmond en sluiten. Zoals altijd ver- Irma Heeren vol ambi- 5aan de start, maar die eeu woude rugblessure gooide fteens roet in het eten. Toen Verachter de winnares met ïivan pijn vertrokken bekkie 'finish gepasseerd was, bleek ^bekken weer zo ver uit ba- B-dat verder topsporten on- jSMwoord was. „Mijn rech- stond drie centimeter dan mijn linker. Ik wilde ^marathon van de Olympi- Spelen in Athene afscheid ®en, maar heb dat toen met- M mijn hoofd gezet. Het j^niet langer." diepe gat aarin menig top per valt wanneer de car- jesloten is, was niet fkma Heeren weggelegd. Irma Heeren (midden, met nummer 121): „Hard trainen was de bron van mijn succes. De overwinning was wat ik voor dat harde wer ken terugkreeg." foto PZC Ze verdubbelde haar werktijd bij haar werkgever Shimano in Nunspeet van twintig naar veer tig uur en ging over tot de orde van de dag. „Natuurlijk was ik heel erg te leurgesteld dat ik niet in Athe ne afscheid kon nemen. Veel topsporters stoppen en zitten opeens hele dagen thuis. Ik kan me voorstellen dat je jezelf dan meer dan eens tegenkomt. Ik ging van het ene op het andere moment met plezier hele dagen werken. Ik had de tijd niet om er lang over na te denken." Bovendien had Irma Heeren voordien al tijd gehad om te wennen aan haar afscheid. Na haar topjaren 1997, 1998 en 1999 kwam ze steeds vaker met blessures in de lappenmand. Ze moest blind zijn om het af scheid niet naderbij te zien ko men. Met veel pijn en moeite haalde ze in 1999 de start van de marathon van Rotterdam, waar ze de limiet voor de Olym pische marathon van Sydney wilde halen. Hoewel niet hele maal fit liep ze de eerste dertig kilometer op een schema van 2 uur en 25 minuten, onwaar schijnlijk snel voor een wouw die op de marathon debuteert. Daarna stortte ze ineen. De 2.35.53 was bij lange na niet ge noeg om naar Australië te mo gen. Sukkelen Twee jaar daarna sloeg ze haar laatste grote slag: de Europese titel op de duatlon in Maf ra, Portugal. Het grote sukkelen was al begonnen: stressfractu ren, achillespeesblessures, kuit- blessures en die niet aflatende pijn vanuit de onderrug, veroor zaakt door een instabiel bek ken. Op haar erelijst van 2003 staan nog drie prestaties ver meld, derde plaatsen in de hal ve marathon van Egmond en de Zevenheuvelenloop en de natio nale titel veldlopen in haar hui dige woonplaats Harderwijk. Haar eerste loop in 2004 was meteen de laatste. „Ik heb de topsport helemaal losgelaten. Als ik een wedstrijd op tv zie, voel ik geen emoties. Ik ben blij dat ik die spanning niet meer voel voor een belang rijke wedstrijd. Die onzeker heid, het opladen... Nee, ik heb een prachtige tijd gehad. Het zou zielig zijn om te gaan kla gen. Eerlijk gezegd denk ik dat mijn ouders het er moeilijker mee hebben. Ze reisden me overal achterna. Voor hen was het een prachtige wijetijdsbe steding." Achteraf gezien denkt Heeren haar blessures wel te kunnen verklaren. Ten eerste was ze aan het begin van haar carrière een echte alh'ounder. Later ging ze zich steeds meer concen treren op het lange loopwerk. „Volgens mij was mijn lichaam daar niet tegen bestand. Ik heb mezelf overbelast. Daar komt bij dat ik vaak diep ben ge gaan. Ik herinner me nog een wedstrijd in mijn jonge jaren, een cross in Oostkapelle. Jopie Daane was toen dé vrouw van de Zeeuwse atletiek. Ik moést en zou haar per se verslaan. Dat lukte net niet en na afloop was ik zo kapot dat ik de con trole over tal van spieren hele maal kwijt was. Dat is me daar na nog verschillende keren overkomen." Natuurlijk was Irma Heeren een talent. Zelf is ze er echter van overtuigd dat haar fanatis me de sleutel tot het grote suc ces was. „Ik heb altijd ver schrikkelijk hard getraind. In het begin van mijn carrière werkte ik nog veertig uur bij de politie. In de zomer stond ik om drie uur 's morgens op om 120 kilometer te fietsen. Daarna stapte ik onder de douche en was ik om 8 uur op mijn werk." „Hard trainen was de bron van mijn succes. De overwinning was wat ik voor dat harde wer ken terugkreeg. Ik heb nooit een ver doel voor ogen gehad, zoals wereldkampioen worden. Bij mij was het de korte ter mijn die telde. Als ik gewonnen had, wilde ik het de week erna nog beter doen. Als ik ergens een jaar eerder gewonnen had, wilde ik die wedstrijd weer win nen, maar wel in een snellere tijd. Dat was mijn drijfveer." Aanvankelijk was Irma Heeren een echte triatleet. Fietsen, zwemmen en hardlopen waren haar alledrie even lief. Een on geluk op de Veerseweg, waar ze werd aangereden door een on voorzichtige automobilist, voor kwam dat de Middelburgse atle te op de triatlon kon scoren. De armblessure die ze opliep was te ingrijpend om vaak te kun nen zwemmen. Daarom kwam ze bij de incourantere duatlon terecht: lopen-fietsen-lopen. Eenkollommertje Nog steeds betreurt Irma Hee ren het gebrek aan erkenning voor haar prestaties. Zelfs als ze wereldkampioene werd, le verde dat in de landelijke kran ten weinig meer dan een eenko- lommertje op. Pas toen ze in 1999 de halve marathon van Eg mond in recordtijd won, Neder landse kampioene halve mara thon werd en twee Europese ti tels duatlon greep, kwam ze even in de schijnwerpers. Heeren werd zelfs genomineerd voor de titel sportvrouw van het jaar. Daar zat ze dan in de Amsterdamse RAI, naast Leon- tien van Moorsel, Inge de Bruijn, Anky van Grunsven en Margriet Matthijssen. Op zich was dat al een enorme erken ning, vindt Heeren. „Het is ge weldig dat je er zit. Maar je weet ook dat je nooit gekozen zal worden. Daarvoor is de sport die je beoefent veel te on bekend." Irma Heeren vertelt het lachend. Ze kijkt niet om in wrok. Er zijn veel dingen goed gegaan en ook een heleboel fout, maar alleen het positieve blijft bestaan in het hier en het nu. De atlete van toen kan als nooit tevoren genieten van het leven. Ze fietst bijna dagelijks naar haar werk in Nunspeet, traint drie keer in de week op de baan, zwemt twee keer per week en stapt ook regelmatig op de fiets. Gewoon, omdat be wegen lekker is. Niet om te presteren. Daarnaast houdt ze van lekker eten en gaat ze in de weekeinden soms tot diep in de nacht stappen. „Ik kan er nu extra van genieten omdat ik het me vroeger allemaal ont zegd heb. Een wijntje bij het eten..., heerlijk! Die kleine din gen, ik koester ze enorm." New York. NBA: Utah Jazz - Philadelp hia 76ers 103-101, Chicago Bulls - Port land Trailblazers 92-87, Houston Rock ets - Toronto Raptors 114-102. Phoenix Suns - Denver Nuggets 107-105, Was hington Wizards - Golden State War riors 103-101, Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers 82-72. PZDB-clubcompetitie. Hoofdklas se, derde ronde. Aagtekerke-Tho- len/DSVF 9-7: M, Provoost- H. Gunter 2-0; B. Provoost-J. van de Weteringh 2-0; A. Provoost-J. van Akkeren 0-2; A. den Hollander-A. Slager 1-1; F. Blaas-J. van de Velde 1-1; D. Bosselaar-C. Droo- gers 0-2; A. Riemens-S. Schot 2-0; P. Sterrenburg-A. van de Weteringh 1-1. Middelburg-Souburg 9-7: D. Kasse-P. Allaart 0-2; P. Schunselaar-P. Filïus 1-1, A. Kammeraat-A. Alewijnse 2-0; A. Trap- man-E. Frederiks 1-1; P. Nieuwenhuij- zen-M. Bronke 1-1; R. van Eenen- naam-N. van Eenennaam 2-0; J. Moens-C. van Eenennaam 1-1; J. Grim-G. Brasser 1-1. Lammeren- burg-GZC 11-5: E. Wiskerke-C. Rijk 1-1; W. Koppejan- J.de Wild 2-0; L. Wilson-M. Walraven 1-1; J. Boone-C. Boot 2-0; A. Goudzwaard-J. Honig 1-1; J. Koppejan-J. Schot 1-1; H. de Vlie- ger-J. Flikweert 1-1, J. Vaucouleur-L. de Graag 2-0. PWG 's-Gravenpolder 3-BDV 6-10: J. Louwerse-D. de Vos 1-1; M. Rentmeester-L, Sekongo 0-2; S. Talsma-P. Karregat 0-2; J. Veerhoek-D. de Jager 2-0; J. van der Horst-D. Boo gert 0-2; J. Baayens-R. Dusebout 0-2; R. Rentmeester-F. Berkholst 2-0; J. van der Hart-F. Vanderfeesten 1-1. Stand: 1. BDV en Middelburg 6; 3. Aag tekerke en Lammerenburg 4; 5. Tholen/DSVF 2; 6. GZC en Souburg 1; 8. PWG 's-Gravenpolder 3 0. Tweede klasse A. BDV 2-PWG 's Gravenpolder 4 4-4: P. Noordijk-N de Winter 0-2; R. van Lien-J. Straaijer 2-0; A. van Alphen-L. Boogert 1-1; R. Jonge- jan-H. Mol 1-1. GZC 2-Middelharnis 5-3: H. Koese-I. Mackloet 2-0; J. Sin- ke-A. van der Veer 1-1; J. Tilroe-H. Verol- me 1-1; J. Sonnevijlle-J. Dekker 1-1. Middelharnis-BDV 2 3-5 A. van der Veer-P Noordijk 0-2; M. Klink-R. van Lien 0-2; C. Spee-J. van Tongeren 1-1; H. Verolme-n.o.g. 2-0. PWG 's-Graven- polder 4-GZC 2 1-7: N. de Winter-J. BRUGGE - Het contract tussen middenvelder Alin Stoica en Club Brugge is ontbonden. Dat heeft de koploper in de Bel gische voetbalcompetitie giste ren bekendgemaakt. De Roe meense international maakte in 2002 de overstap van Ander- lecht naar Club Brugge, maar slaagde er nooit in een vaste waarde te worden. Stoica (25) debuteerde al in 1998 voor de Roemeense ploeg en werd vergeleken met zijn be roemde landgenoot Gheorge Ha- gi. Zijn ontwikkeling stokte de laatste jaren. „Ik moet mezelf maar eens af vragen waérom het niet ging bij Brugge", zei Stoica voordat hij op het vliegtuig stapte naar Boe karest. ANP Sinke 0-2; H. Mol-J. Tilroe 0-2; L. Boo- gert-M. Poulisse 1-1; J. Straaijer-J. Son- nevijlle 0-2. Stand: 1GZC 2 5; 2. BDV 2 4; 3. Middel- harnis 2; 4 PWG 's-Gravenpolder 4. Tweede klasse B. Aagtekerke 2-Ga- pinge 4-4: J. Maranus-A. Riemens 1-1; J. Houmes-P. Willemse 1-1; I. Sterren burg-P. van Keulen 2-0; A. Bouwens-L Walraven 0-2. Souburg 2-Oostkapel- le 5-3: P. Koster-A. Smit 0-2; A, Job- se-J. Verstraate 1-1; L. van Daele-J. Pop- pe 2-0; R. Bhoelai-R. Don 2-0. Aagte kerke 2-Lammerenburg 2 1-7: M. de Smit-L. van Schagen 1-1; J. Houmes-W. van Oppen 0-2; J. Blaas-A. Francke 0-2; A. Bouwens-L Mamed 0-2. Gapin- ge-Oostkapelle 6-2: A. Riemens-A Smit 2-0; P. Willemse-G. Jobse 2-0; P van Keulen-J. Verstraate 2-0; L. van de Weele-J. Poppe 0-2. Stand: 1. Gapinge 7; 2 Aagtekerke 2 en Lammerenburg 2 4; 4. Souburg 2 3; 5. Oostkapelle 2. St Moritz. WB super G, vrouwen: 1 Gerg (Dui) 1.14,95, 2. Kildow (VSt) 1.15,32, 3. Riesch (Dui) 1 15,40, 4. Dorf- meister (Oos) 1.15,42, 5. Recchia (Ita) 1.15,49, 6. Maze (Slv) 1.15,75. Flachau. WB reuzenslalom, man nen: 1. Grandi (Can) 2.15,90, 2. Cuche (Zwi) 2.16,05, 3. Miller (VSt) 2.17,00, 4. Raich (Oos) 2.17,05, 5. Rahlves (VSt) 2.17,40, 6. Simoncelli (Ita) 2.17,60. Spanje. Competitie: Barcelona-Levan- te 2-1 (1-0). 29. Deco 1-0, 60. Jofre 1-1, 87. Eto'o 2-1. Stand aan kop: Barcelo na 17-42; Espanyol 16-30; Real Madrid 15-29; Valencia 16-29; Sevilla 16-28. ROOSENDAAL - Stephanie de Frel heeft zich tijdens een obser vatiewedstrijd voor junioren aardig in de kijker gereden. De jeugdinternational uit Koe wacht stuurde in manege De Gouberg in Roosendaal de ruin Narwick met de prima score van 67.18 procent naar een fraaie tweede plaats. In de finale van de ZZGP ZZ-licht werd door de Zeeuwse deelnemers goed gepresteerd. Met een score van 64.20 procent eindigde Stephanie de Frel met de Balzflug-zoon op de achste plaats. Eén plaatsje voor Jessica Nijpjes, die met Maquire haar proef beloond zag met 63.85 pro cent. Jessica's tweelingzus Chan- tal eindigde met Hexagon India- manda op de twaalfde stek. I Woensdag Futsal Beker: ZVH/Morres-FM Sranang. Loca tie: sporthal Den Dullaert in Hulst. Aan vang: 20.45 uur. Volleybal

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 25