fortis toont tekenen van herstel zc Morres/Hulst op inzet langs Woerden Sterk eindschot Swift HWP laat kansen op winst liggen irfbalploeg pakt na twee nederlagen punt tegen Vriendenschaar: 11-11 25 Veldman vijfde in Koeweit Smit beste in Pallandtloop Tiggelman snelschaakkampioen Roeititels voor Amanda Dekkers maandag 20 december 2004 gSIN'GEN - De korfballers i fords ontworstelden zich rdag enigszins aan de vorm- gwaarin ze de laatste we mkeerden. De overgangs rit Souburg scoorde te- ïriendenschaar weliswaar w weinig als vorige week in «raffing bij KVS (23-11), „bleef nu verdedigend wel ibeen: 11-11- ^coach Ralph Gillissen, jiet wilde spreken van een crisis bij zijn team, bleef «mengde gevoelens achter, ie 11-11 kon hij niet tevre- Em. omdat zijn ploeg in de ite Vriendenschaar terug [omen van 11-9. Over het Fortis was hij meer te na de nederlaag tegen jdatiekanditaat nummer Kogels en de afgang bij joenskandidaat KVS kon iddelburgse oefenmeester op een wedstrijd in zijn ploeg twee keer een ur bleef korfballen. „We a laten zien dat we het gaf hij na afloop aan. sen moet daarbij vooral ge- Ihebben op de verdediging Fortis. Vriendenschaar is ploeg die het liefst in hoog maar kwam daar olijks aan toe. „We hebben n één op één te spe- igaf Gillissen aan, en dat [zijn collega Jan Mol tan dend toegeven. „Ik heb Iele wedstrijd zover probe- krijgen dat ze verder van (afgingen spelen. Zeker wouwen zijn sneller dan u Fortis, maar ze durfden leenof andere manier niet ile start lillend was het wat Fortis t allemaal een stuk min eral voor rust werd het evan kansen tot kunst ver- Gelukkig deed Vrienden- ploeg die in mei de ngswedstrijd om promo- ar de hoogste klasse van 'competitie van Fortis ver- daaraan mee. Het duurde thaakploeg trneuzen asse apart ES - In de Zeeuwse Idklasse schaken is de tteen beetje af. De scha- ivan Terneuzen blijven irwinnen. Dit keer was hveede team van Lan- jaar, 7,5-0,5 werd maar liefst. Alleen Vlis- fn en Goes kunnen szins in het spoor van cmeuzenaren blijven. cel stonden de Terneu- uenmet 1-0 voor tegen wakke Landau 2 uit door een overwin- s van Matthieu Freeke. reserves van Landau vervolgens stuk stuk naar de slacht- d. De punten tonden binnen, onder "door goede zeges van Breukelman en inval- Harel Cohen. Bij een stand was het duel tned Vleeskens-Ronald sens nog bezig. Vlees shad voor de 8-0 kun- i maar faalde bon gemakkelijk van waar gehavende Mid- "S 3. Alleen de goed ®de Mathijs Janssen h]n partij voor de Mid lers te winnen. Ier Stefan Willem- mocht eens ruiken hoe •som in de hoofdklasse spelen. Tegenstander thias Luitwieler was - het boven achting goed. Nu van het jeugdige VV uit Oostburg ge mma, De Oostburgers w wel flink verzwakt. f*n Hoeve en Simon most onderscheidden van de rest van het ™argse team, maar het at niet baten. Mp boekte met een opstelling de eerste Nng.Het Kruining- 5 Zwarte Dame was slachtoffer. Arend en Martin Krij- JVetl het goede voor aan het achttal uit Het tweede team «uburg verloor an k De Axelse forma- s dit jaar nog niet op taiaar had geen pro- met het tweede ®van Souburg. negen minuten voordat de eer ste bal door het klassieke rieten mandje vloog en bij rust was het nog maar 4-4. Fortis begon zonder overtui ging, wat het best werd geïllus treerd door Chaïm Koole die bij 0-0 een strafworp miste. Ook Re- mi van de Broeke, invaller voor de nog steeds geblesseerde Rob Sanderse, had een koude start. Hij maakte in kansrijke positie een loopfout, miste daarna nog twee opgelegde kansen en had de grootste moeite de een kop grotere Johan de Rover af te stoppen. Net als zijn teamgenoten groei de hij in de wedstrijd. Hij deed dat zo goed dat hij zijn ploeg in de tweede helft voor de vierde keer op voorsprong schoot (9-8) en daarna zijn directe tegenstan der naar de bank zag verhuizen. Keerpunt En ook Chaïm Koole kwam op stoom. Hij tekende voor vijf van de elf Souburgse treffers. De topscorer had daarbij veel te danken aan Hagar Hoogwerf. De hoog op de benen staande speelster heerste met een over-mijn-lijk-mentaliteit on der de korf en stelde hem in staat veelvuldig te schieten. Voor rust moest Fortis steeds in de achtervolging op Vrienden schaar, de ploeg die met acht punten uit vijf wedstrijden een verrassend sterke start had in de zaalcompetitie. Na de pauze bleef dat tot 5-5 (veertigste mi nuut) zo, maar toen maakte An gela Melis van dichtbij 6-5. Het leek het keerpunt in de wed strijd. Fortis was steeds de bo venliggende partij en had tot kort voor het laatste fluitsignaal twee punten voorsprong. De fa milie Kamsteeg (Leny en Peter) zorgde ervoor dat Vrienden schaar toch nog met een puntje naar Hardinxveld-Giessendam terug kon reizen. Hoewel Fortis dichter bij de de gradatiezone staat dan dat het aanspraak kan maken op een van de twee of drie promotie plaatsen, vindt Ralph Gillissen nog steeds dat zijn ploeg 'in de wachtkamer zit'. „Wij zullen niet degraderen", sprak hij na afloop strijdvaardig. „Daar heb ben we een veel te sterke ploeg voor. Iedere ploeg zit wel eens in een dipje." Zijn collega Jan Mol kon daarin wel mee gaan. „We hebben een uitgelezen kans gemist om For tis te verslaan omdat die ploeg momenteel niet best speelt. We moeten na deze wedstrijden blij zijn dat het verschil vier punten is gebleven. Fortis is nog niet uit geschakeld voor promotie. In de ze klasse kan iedereen van ieder een winnen. Als Fortis begint te draaien kan die ploeg nog ver komen." Scores Fortis: Chaïm Koole 5, An gela Melis, Hagar Hoogwerf, Wan der Koole, Elze Blankenburgh, Re- mi van de Broeke en Jouri van de Broeke allen 1 Het blok van WS'92 was nauwelijks te passeren, de Vlissingers wonnen afgetekend van Groene Ster. door Peter van Kouteren GOES - De hoogst spelende Zeeuwse vol leybalteams zijn met wisselend succes de winterstop ingegaan. De mannen van Morres/Hulst wonnen met 3-2 bij hekken sluiter Woerden, maar blijven voor laatste in de tweede divisie. De vrouwen van Morres/Hulst verloren met 3-1 van Sarto en nemen eveneens de voorlaatste plaats in de tweede divisie in. De vrouwen van derdedivisionist Kwiek snakken naar de winterstop. Ze gingen met een uitgedunde selectie kansloos on deruit in de topper tegen Fusion: 0-4. Savok trok in deze klasse met een 4-0-ze- ge bij MWVC de opgaande lijn door. Sarto-Morres/Hulst 3-1 (25-18, 22-25, 25-22, 25-23): Met Jan Boeije als gelegen- heidscoach begonnen de vrouwen van Morres/Hulst gespannen aan de wed strijd. Dat resulteerde vooral in te veel opslagfouten en een slechte pass, waar door Sarto het initiatief kon nemen. Sar to nam in de eerste set vlot een 6-1-voor- sprong. Morres/Hulst kwam daarna wel beter in de wedstrijd, maar kon niet voor komen dat die marge gehandhaafd bleef. Daarna trok een enthousiast spelend Morres/Hulst de goede lijn enige tijd door. Dat leverde winst in de tweede set op. Vervolgens hielden beide teams el kaar lang in evenwicht. Een aantal fou ten op rij aan Zeeuwse kant leidde in de derde set tot winst voor de thuisploeg. Bij een stand van 23-23 in de vierde set werd door fouten aan Morres-zijde het lot opnieuw bezegeld. Kwiek-Fusion 0-4 (14-25, 17-25, 25-27, 18-25): Een zware nederlaag voor Kwiek, dat vooraf met tegenslag werd geconfron teerd. Spelverdeelster Henriëtte Swartjes (ziek) en Sonja de Wit (gebles seerd) waren niet van de partij. Dat leid de tot omzettingen en tot onrust in de Kwiek-gelederen. Zonder servicedruk, een onvoldoende pass en een matig blok speelde Kwiek vooral tegen zichzelf. Slechts in de derde set kon de thuisploeg de nummer drie van de ranglijst aardig bijbenen. Maar Fusion won ook die set, waardoor het de volle buit behaalde. MWVC-Savok 0-4 (22-25, 16-25, 26-28, 24-26): Savok trok de stijgende lijn door en bekroonde een goede wedstrijd met vijf punten. De Sasse formatie was voor al verdedigend niet klein te krijgen. Uit blinkster Marsha Moeliker was aan de buitenkanten niet te stoppen. Savok be stookte de thuisploeg met een lastige op slag en nam in elke set een ruime voor sprong. Met uitzondering van de tweede set knokte MWVC zich echter in de slotfa ses steeds sterk terug. Savok hield het hoofd evenwel koel, scoorde op beslissen de momenten en werkte zich ten koste van MWVC op de ranglijst" omhoog. DVO-Morres/Hulst 2 3-1 (25-22, 25-23, 17-25, 25-21): De complimenten waren voor een bij vlagen erg goed spelend Morres/Hulst 2, maar de winst bleef m Oud-Beijerland. De jonge Hulst-reserves gaven de nummer twee van de rangschik king prima partij en stonden over heel de wedstrijd gezien veel meer dan de thuis ploeg in de plus. DVO wist in de slotfase van de eerste, tweede en vierde set een achterstand echter om te buigen in winst. Dat was vooral te wijten aan mis sers in de Hulst-gelederen. W oerden-Morres/Hulst 2-3 (25-22, 20-25,25-16,13-25,11-15): Een overwin ning van het collectief. De volleyballers van Morres/Hulst wisselden waar nodig. Die wijzigingen pakten goed uit. Hekken sluiter Woerden vocht voor de laatste kans om aansluiting met de overige staartploegen te krijgen en sloot de eer ste set winnend af. Met veel inzet en bij vlagen goed spel trok Morres/Hulst daar na de stand gelijk, om vervolgens in de derde set tegen een alles-of-niets spelen de thuisploeg weer achter de feiten aan te lopen. Met lef en veel servicedruk na men de Zeeuwen vanaf de vierde set op nieuw het initiatief. Dat resulteerde in een afgetekende zege in de vierde set en winst in het vijfde bedrijf. Jola/Olympus-Mytilus 3-1 (29-27, 25-16, 25-17, 10-25): Een onnodige nederlaag voor Mytilus, dat Jola in de vierde set tot figurant degradeerde. De Brabanders hadden toen echter al drie setzeges op zak. Dat was vooral te wijten aan te veel kleine fouten aan Goese kant. Bovendien had Mytilus geen vat op ex-eredivisiespe- ler Nico Simons, die vaak werd aange speeld en erg trefzeker was. Nadat beide teams elkaar lang in evenwicht hadden gehouden, trok de thuisploeg de eerste set nipt naar zich toe. Daarna was My tilus twee sets lang slecht op dreef. Pas in de vierde set werd de eer gered. VVS'92-Groene Ster 4-0 (25-19, 25-17, 25-20, 25-21): Een degelijk spelend WS'92 verzekerde zich van vijf kostbare punten en deed daarmee goede zaken op de ranglijst. De Vlissingers hadden geen kind aan Groene Ster. WS'92 nam met een lastige opslag het initiatief en mocht zich aanvallend uitleven. Zonder ook maar een moment in problemen te ko men leidde dat tot een afgetekende zege. Kwiek-Smash'75 3-1 (25-13, 26-28, 25-22, 26-24): De teams waren drie van de vier sets aan elkaar gewaagd. De thuis ploeg begon ijzersterk en liet Smash'75 in de eerste set alle hoeken van de zaal zien. Daarna ontwikkelde zich een duel dat alle kanten op kon. Met Rutger Pesch en Michel Versavel als vervangers van de naar het buitenland vertrokken spelver deler Justin van de Graaf haalde Kwiek in twee van de drie resterende sets op in zet een opgelopen achterstand op. door Jan Roovers GOES - Met zeges voor tweede klasser Swift, derdeklassers All Ready, Ondo en TOP en vierde klassers Stormvogels en Blauw Wit, en remises voor Fortis en Seolto gaan de korfballers van de Zeeuwse ploegen met een re delijk goed gevoel de korte win terstop (tot 8 januari) in. Fiks-Swift 14-17: Na twee ne derlagen op rij, waardoor de koppositie in de tweede klasse G werd verspeeld, heeft Swift zich uitstekend uit de dip weten te werken. Door de overwinning blijft het achttal van coach Ma rianne Marinissen in de topdrie en wordt het gat met de rest al leen maar groter. Na een gebrek kige warming-up (de ploeg raak te op weg naar Oegstgeest in di- verse files verzeild) hadden de bezoekers even tijd nodig om het goede ritme te vinden. „We begonnen wat te onrustig en te gehaast en kwamen, hoewel we het initiatief hadden, niet echt los van de tegenstander", doelde Marinissen op een marge van twee doelpunten die tot het laat ste kwart op het bord stond. In de slotfase speelde Swift de wed strijd met lange aanvallen en re bounds bekeken uit. Scores Swift: Roel Klootwijk 5, Ri chard Geldof en Paul van de Berg 4, Mabel van de Velde en Ivo de Hond 2. Ondo-Nikantes 19-11: Ondo bleek een maat te groot voor een tegenstander die nog louter ne derlagen leed. Nog even gelijk- op naar 4-4 schoot de thuis ploeg in het tweede kwart met scherp (9-4) en ging met 10-6 rusten. „Het was niet best, maar Nikantes inspireerde ook niet en halverwege wisten we al dat we gemakkelijk zouden win nen", zei coach Edwin Coppool- se. Scores Ondo: Martijn Walraven 7, Iwan de Pagter 6, Mirte Hoogwerf, Sandra van der Broek en Wim Al- laart 2. Olympia S-Togo 11-6: Het is dui delijk waar Togo tekortkomt: de ploeg van coach Wim Voorne- veld scoort te weinig. Ook in de ze wedstrijd, die tot 6-5 vrijwel in evenwicht bleef. „We missen scorend vermogen", trapte Wim Voorneveld een open deur in. Scores Togo: Marcel Joziasse, Roel Schipper en Comé van Rooyen 2. TOP-Vriendenschaar B 13-10: Door de eigen overwinning én de nederlaag van Korbatjo gaat TOP als lijstaanvoerder in de derde klasse D de winterstop in. Tegen een toch hoog ingeschatte tegenstander kwam de thuis ploeg voortreffelijk uit de start blokken (5-1), kende het ook een prima vervolg (8-4 bij rust, 9-6 daarna) maar zag het team na een mindere periode de be zoekers tot, 9-8 terug komen. Uit blinkers Hannuël Kramer en Ad Bezemer hielden in de slotfase de punten in eigen huis. Scores TOP: Hannuël Kramer 5, Jantine Meulmeester 3, Leon Kloet 2, Mirjam Kloet, Petra de Ridder en Niels Wattel 1 Seolto-Gemini 11-11: Het eerste punt voor Seolto, maar veel schiet de ploeg van coach Ellen Stroo er niet mee op. „Het had meer moe ten en kunnen zijn, maar in de tweede helft werd zwak verdedigd waardoor we na de voorsprong niet echt loskwamen", zei Stroo, Scores Seolto: Rob Harthoom 5, Anja Ovaa 3, Harry Kerkhof 2, Remy Schuuring 1. In de vierde klasse B verloor koplo per Atlas verrassend van Luctor (7-9) en leed KVK uit bij De Vol treffers in Oosterhout een zware 22-12-nederlaag. In de vierde klas se C won Stormvogels uit in Schie dam met 10-9 van ODI en kwam Blauw Wit met een 9-7-overwin- ning op Reeuwijk naar huis. GOES - Erwin Veldman is op de Perzische Golf bij Koe weit bij de derde editie van de zeilwedstrijden om de Al-Kharafi Cup op de vijfde plaats geëindigd. De Middel burger stond na zes wedstrijden knap derde, goed voor 600 dollar, achter de Griek Bougioris en de Rus Semerk- hanov, maar zag in de laatste drie manches ook nog Allen Julie uit de Seychellen en de Griek Mararinos voorbij ko men. In Koeweit kwamen in de Laser-klasse 22 zeilers uit vele windstreken aan de start. Veldman was de beste Ne derlander. MIDDELHARNIS - Theo den Herder van AV'56 en Eddy Smit van Delta Sport hebben in de Pallandtloop over tien Engelse mijlen in hun categorie een overwinning geboekt. Eddy Smit kwam niet helemaal fit aan de start, omdat hij 's morgens nog had deelgenomen aan een viswedstrijd. Desondanks haalde Eddy Smit zijn- tweede zege binnen bij de masters H55 voor het Van Buuren-runningcircuit. Den Fierder boekte zijn zege bij de masters H50. Bij de se nioren maakte Fouad Fertoute (Spirit) dankbaar gebruik van de absentie van Wim Padmos (Rockanje), die in op dracht van zijn sponsor naar Drachten moest afreizen om daar een wedstrijd te lopen. Fertoute liep lange tijd sa men met Edwin Stolk (Flakkee) aan de leiding maar wist in de winderige Van Pallandtpolder zijn medevluchter in de laatste kilometers te lossen. Door deze overwinning staat Fertoute na drie wedstrijden ruimschoots aan de lei ding voor het Van Buuren-runningcircuit. Snelste wouw was Carola Schot (Energie). Greetje Smit (Delta Sport) pakte bij de mastervrouwen D50 een podiumplaats waar voor Huquette Declercq (Dynamica) net tekortkwam. MIDDELBURG - René Tiggelman heeft het Open Snel schaakkampioenschap van Middelburg gewonnen. Met tien punten uit elf duels had hij evenveel punten als Hen- rik Westerweele. De weerstandspunten waren echter in zijn voordeel. In een niet echt druk bezet toernooi waren Middelburger René Tiggelman en Souburger Herrrik Wes terweele zeer aan elkaar gewaagd. De onderlinge confron tatie was dan ook erg spannend. Westerweele leek voor een stunt te gaan zorgen, maar Tiggelman kon nog net op tijd orde op zaken stellen tegen de kersverse winnaar van het Kersttoernooi. Het werd verder in het toernooi nog wel spannend, omdat Tiggelman tegen clubgenoot Johan de Wolf en Souburger Roeland Alders remise moest toe staan. Beide spelers maakten daarna geen fout meer waar door een gedeelde eerste plaats een feit was. De weer standspunten waren echter in het voordeel van de Middel burger, waardoor Westerweele genoegen moest nemen met een tweede plaats. Derde werd Johan de Wolf. AMSTERDAM - Amanda Dekkers is in Amsterdam Ne derlands en Europees indoorkampioen roeien geworden. De twintigjarige Middelburgse kwam uit in de categorie aangepast roeien vrouwen. Dekkers, die lid is van de roei vereniging Scaldis in Goes, moest op de ergometer twee kilometer roeien. Ze kwam tot een tijd van 7.45,6 minu ten. Vorig jaar, toen ze ook al Nederlands kampioen werd, realiseerde ze een tijd van 8.04,08. foto Lex de Meester van onze sportredactie GOES - De schakers van Het Witte Paard hebben in de Mees terklasse van de landelijke schaakcompetitie gelijkge speeld tegen ESGOO uit Ensche de. In de tweede klasse moest Middelburg de koppositie af staan aan De Pion uit Roosen daal. HWP Sas van Gent-ESGOO 5-5: In een spannende, gelijkop- gaande wedstrijd leek Het Witte Paard, dat naar Oosterhout moest uitwijken voor deze thuis wedstrijd, er met de matchpun- ten vandoor te gaan. Al snel had Johan Goormachtigh de winst binnen, door een voorbereide va riant helemaal na te spelen. Daarna zette Helmut Cardon met een prima partij zijn ploeg op een comfortabele 2-0-voor- sprong. Helaas werd de stand gelijkge trokken door het tiental uit En schede en werd het 4-4. Met Kees Nieuwelink en Paul Motwani nog bezig leken de Zeeuws-Vlamingen de overwin ning toch nog binnen te halen. Nieuwelink had gedurende zijn partij veel beter gestaan, maar de stelling verzandde in remise. Nieuwelink leek mentaal ge knakt, waarna hij het remi se-eindspel dat ontstaan was prompt nog weggaf. Motwani maakte geen fout en pakte als nog een verdiend matchpunt voor de Zeeuws-Vlamingen. 1. P. Motwani-O. Lemmers 1-0, 2. H. Cardon-G. Schebler 1-0, 3. E. van Beers-A. Bitalzadeh remise, 4. T. Piceu-W. Spoelman 1-0, 5. G. Deleyn-M. Feygin 0-1, 6. K. Leen- houts-D. Hausrath 0-1, 7. M. de Waal-C. Lingnau remise, 8. J. Goormachtigh-F. Kroeze 1-0, 9. H. Groffen-G. Souleidis 0-1, 10. K. Nieuwelink-R. Koster 0-1. HWP Sas van Gent 2-Promotie 5,5-2,5: Een erg knappe overwin ning op het sterke team uit Zoe- termeer. Hoewel de vaste krach ten Ivo Timmermans en Bernard de Bruijcker er niet bij waren, liep het soepel aan de kant van HWP. Talent Lieven Artels be wees weer waarom hij als inval ler mee mocht. De andere winst partijen kwamen van Harry Pro voost, Marc Lacrosse en Chris- toph Gregoir, die na lange tijd weer eens meedeed. I. M. v/d Zalm-B. Bannink 0-1, 2. M. Lacrosse-J. Tan 1-0, 3. E. van Leeuwen-H. Noordhoek remise, 4. C. Gregoir-J. Mostert 1-0, 5. G. van Rij-J. v/d Bergh remise, 6. H. Provoost-P. van Nies 1-0, 7. R. v/d Wynkele-M. Nepvea remise, 8. L. Artels-J. Huijzer 1-0. Souburg-LSG 4 4-4: In een bloedstollend duel werden de punten terecht gedeeld. Teamlei der Roeland Alders zorgde na een remise van Jeroen Hekhuis voor een vroege voorsprong. Ver volgens kon Koos Zomer het niet waarmaken, waarna een spannende tijdnoodfase aan brak. Daarin leken de Souburgers de beste papieren te hebben, maar Corné Boogaard en invaller Mar tin Koolhoven tastten mis, waar door beide teams zich tevreden moest en stellen met een gelijk spel. 1. K. Zomer-M. Wubben 0-1, 2. C. Boelhouwer-J. v/d Linden 1-0, 3. .1. Hekhuis-ASerdijn remise, 4. R. Bosters-L. v/d Lisdonk remise, 5. C. Boogaard-B. Geragousian 0-1, 6. R. Alders-D. Sikkel 1-0, 7. H. Westenveele-B. Groeneweg 1-0, 8. M. Koolhoven-A. v/d Peut 0-1. HWP Sas van Gent 3-Stukkenja gers 2 4-4: Voor het derde team van Het Witte Paard had er in Tilburg meer ingezeten als Nick Dubbeldam zijn partij op remi se had gehouden bij een 3-3-tus- senstand. Hij verloor zijn partij, waarna Tom Lammens zijn partij koel bloedig besliste, met een 4-4-eindstand als gevolg. 1. H. v/d Wynkele-M. Huizer 0-1, 2. Aden Hamer-W. Cnossen 1-0, 3. N. Dubbeldam-S. Helsen 0-1, 4. F. Snijders-G. van Otten 1-0, 5. H. de Ridder-F. Hoogendoom 0-1, 6'. T. Lammens-J. Greunsven 1-0, 7. J. Gommers-G. Houterman 1-0, 8. J. de Zwart-M. van Beurden 0-1. Middelburg 2-De Pion 2 2,5-5,5: De hoofdstedelingen kwamen duidelijk wat tekort tegen het achttal uit Roosendaal. Enkel Wout van Wijnen en teamleider Hendrik-Jan Meijer konden een overwinning laten noteren voor de thuisclub. Verder clan een remise van inval ler Marius van Alphen kwamen de Middelburgers niet. 2. S. Stange-C. Rens 0-1, 2. W. van Wijnen-P. Kuijpers 1-0, 3. M. Wes- terweele-R. van Loon 0-1,4. S. Ste- ijn-T. van Eek 0-1, 5. M. van Alp- hen-ASchuhmacher remise, 6. H.J. Meijer-E. van Loon 1-0, 7. A. de Visser-M. Naalden 0-1, 8. A. Jonkheer-M. Peeiers 0-1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 25