PSV twijfelt door obstakels PZC Jubileumboek heeft last van kinderziektes Plaats in recordboeken voor Miller "4JSJ? Egbert Moerland draait uitstekend in de driemansaanval van WHS Dammer John Hoi wint door slagzet Neffen d'Eule 2 en Nugrin/Sjaak in bekerfinale Sportcentrum 2 en AZC 2 slaan aanvallen af Reglementen staan samenwerking met Eindhoven in de weg topscorer ^9 uitslagen EDOSaBBi Id.ï Dartsranking is prooi voor Swart en Freyer agenda dinsdag 14 december 2004 ZIERIKZEE - De bekerfinale in de futsalcompetitie van Zierik- zee gaat tussen Neffen d'Eule 2 en Nugrin/Sjaak. Het duel wordt op woensdagavond 23 fe bruari in sporthal Onderdak ge speeld. Neffen d'Eule 2, leider en titel verdediger in de eerste klasse, bereikte uiteindelijk vrij eenvou dig de finale. In de kwartfinale werd het eigen eerste team ver slagen (7-3) en in de halve finale de grote concurrent in de compe titie, Van Oeveren/WIK. Een week eerder speelden beide clubs in competitieverband ook al tegen elkaar. Toen won Nef fen d'Eule 2 met 5-3 en ook nu trok het aan het langste einde: 7-2. Nugrin/Sjaak bereikte de eind strijd door twee op papier hoger ingeschaalde teams beentje te lichten. In de kwartfinale klopte de tweedeklasser een eersteklas ser (Marktzicht) met 5-0; in de halve finale werd klassegenoot en het één plaats hoger staande MDO teruggewezen: 5-3. BURGH-HAAMSTEDE - De futsalploeg van Sportcentrum 2 heeft de aanval van AZC op de koppositie afgeslagen in de com petitie van Burgh-Haamstede, De koploper won het toptreffen met 4-3 en bouwde daardoor de voorsprong op de eerste concur rent uit tot maar liefst tien pun ten. Sporthuis Zierikzee kon door de nederlaag van AZC die ploeg tot op een punt naderen na de 14-3-zege op Kraayenest. Luycx Kramenverhuur boekte tegen Zeeuwse Stromen de eer ste seizoenszege: 10-9. In de andere poule nam het twee de team van AZC alleen de lei ding. De ploeg won met 5-3 van medekoploper Schouwse panne- koekhuis, dat nu drie punten achterstand heeft op de koplo per. Sportcentrum 1 en Vitro Plus handhaafden zich op de derde plaats. door Frans van den Nieuwenhof EINDHOVEN - De reglementen van de KNVB kunnen een sa menwerkingsovereenkomst tus sen PSV en FC Eindhoven in de weg staan. Technisch directeur Guus Hiddink van PSV ziet nog teveel praktische bezwaren om zijn fiat te geven aan een defini tief akkoord tussen beide clubs. Belangrijkste obstakel voor Hid dink is de verplichte competitie voor tweede elftallen, waartoe Jong PSV behoort. Deze compe titie wordt door de voetbalbond gezien als een wezenlijk onder deel van de jeugdopleidingen voor talentvolle spelers. Clubs in het betaald voetbal zijn regle mentair verplicht een tweede team met contractspelers te heb ben. Op initiatief van Feyenoord is een reglementswijziging in de maak, die die verplichting on deruit haalt. De Rotterdamse club kwam tijdens de afgelopen najaarsvergadering van de KNVB met dat voorstel. PSV steunt Feyenoord hierin. Het voorstel zal pas tijdens de voor jaarsvergadering in mei in stem ming worden gebracht. Volgens Hiddink is het dan te laat om nog te anticiperen op de nieuw ontstane situatie. „Daarom wordt het voor ko mend seizoen al lastig om in je beleid rekening te houden met een gestructureerde vorm van sa menwerking met FC Eindho ven", zegt Hiddink. „We willen die club graag helpen, maar ook voor PSV moeten er duidelijke voordelen kleven aan de samen werking. Als wij onze beste jeugdspelers bij Eindhoven stal len, maar desondanks een twee de elftal onder contract moeten houden, zullen we zelf moeten zorgen voor aanvulling van on deraf. Die is kwalitatief per defi nitie minder, maar kost wel geld. Dan ben je alleen maar plaatsen aan het opvullen." Voorzitter Rob Westerhof van PSV en zijn collega Herman Im- ming van Eindhoven kwamen af gelopen vrijdag in grote lijnen tot overeenstemming over sa- door Rudy Boogert GOES - Het vijftigjarig jubi leum van het betaald voetbal in Nederland heeft in 2004 als een magneet gewerkt op de media. Op de valreep is het zeer lijvige boekwerk 50 jaar betaald voetbal verschenen. Een ijzersterke encyclopedie, die overigens het predikaat voetbalbijbel pas verdient als alle slordigheden er in de toe komst zijn uitgefilterd. De bijna vijfhonderd pagina's tellende pil is uit de vingers gekomen van twee gerenom meerde voetbal insiders: Oran je-chroniqueur Matty Ver kamman en PSV-kenner Frans van den Nieuwenhof. Ze hebben alle 91 Nederland se clubs, die ooit betaald voet bal speelden geportretteerd. Triomfen, decepties, lokale helden, suikerooms, opkomst en ondergang; vrijwel niets blijft onbesproken. Beeldmateriaal De grootste kracht is echter het beeldmateriaal. Honder den foto's maken het boek tot een uniek historisch docu ment. Het hoogtepunt zijn de elftal foto's die het weekblad Pano rama in het seizoen 1961/1962 publiceerde van de achttien eredivisieclubs in hun lokale entourage (Volen- dam op een viskotter, MVV in de mergelgrotten, et cetera). Werkelijk smullen geblazen. Het schrijversduo heeft goud in handen, maar vooralsnog is er nog maar zilver uitgeko men. Wat is namelijk het pro bleem? Er staan relatief veel slordigheden in het boek. Vijfhonderd pagina's foutloos is wellicht onmogelijk. Maar met het aantal missers dat nu is gemaakt, kan de lezer de be trouwbaarheid van het gehele boek gaan betwijfelen. Goesenaar Een pijnlijk voorbeeld is dat van Frans de Munck. Hij wordt omschreven als 'Legen darische Limburgse doelman' (pagina 93) en als 'Doelman die opgroeit in Sittard' (pagi na 147). De Zwarte Panter is echter als geboren en getogen Goesenaar één van de negen internationals met Zeeuwse wortels. Nog een kleine greep: Hoe veel titels heeft Alkmaar'54 nu eigenlijk gewonnen? Vol gens de tekst op pagina 50 één, volgens de cijfers op de zelfde pagina twee. Waar is het trainersoverzicht van Roda JC? Achterin het boek worden de trainers van alle profclubs opgesomd, maar Roda JC lijkt te zijn ver geten. Waar zijn de slotregels van het geschreven portret van de Dordtse club EBOH? En als de clubs op alfabeti sche volgorde worden gepre senteerd, waarom staat SC Amersfoort dan achter FC Amsterdam? Joop de Rubber Wat ook als een rode draad door het boek loopt, zijn de slordige foto-onderschriften. Bij de ene club worden alle spelers op de elftalfoto ge noemd, bij de andere nie mand (zoals jammer genoeg bij VCV Zeeland). De foto van Zwolsche Boys heeft über haupt geen onderschrift, bij Haarlem zijn Beer Wentink en Wietse Couperus omge draaid en bij BVC Amster dam staat zelfs een totaal ver keerd onderschrift. Daardoor staat Goesenaar Joop de Kubber wél met zijn gezicht in het boek, maar niet met zijn naam: hij wordt op pagina 53 Bram Wiertz ge noemd. Deze kleinigheden kunnen sa men iets groots worden. In een eventueel volgende druk zullen zulke 'kinderziektes' genezen moeten worden en dan kan het nog altijd impo sante boekwerk meedingen naar de titel voetbalbijbel. 50 jaar betaald voetbal. De com plete geschiedenis. Matty Ver kamman en Frans van den Nieu wenhof (2004). Uitgeverij De Boekenmakers. ISBN: 90- 77740-03-1. Prijs: 65 euro. menwerking op technisch ge bied. PSV stelt daarbij als voor waarde dat die overeenkomst geen geld mag kosten. Eindhoven zegt zich garant te stellen voor de spelerssalaris sen. Contractueel vastgelegde af spraken daarover heeft de direc tie van PSV nog niet onder ogen gekregen. Ook voor Eindhoven zijn de reglementaire consequen ties onduidelijk Die club moet bestaande spelerscontracten op zeggen om ruimte te maken voor nieuwe aanwas. Binnen de technische staf van PSV bestaan sowieso twijfels over winstkansen, die samen werking met FC Eindhoven kan bieden. De club ziet in het huidi ge Jong PSV geen spelers rondlo pen, die op termijn kunnen door stoten naar het eerste elftal. „En in principe moet een echt toptalent van zeventien, acht tien jaar direct de stap naar de A-selectie kunnen maken", vindt Hiddink. Hij betwijfelt daarom of diverse spelers in de eerste divisie zo veel kunnen leren, dat ze later aansluiting kunnen vinden bij het topniveau waar PSV naar streeft. „Je moet dat heel erg nauwkeurig en individueel be kijken", meent Hiddink. „Als er voor ons geen winst in samen werking met Eindhoven zit, wordt het een moeilijk verhaal. Het heeft geen zin om rijpere spelers van PSV in de eerste divi sie te stallen. Die leren veel meer bij een goede subtopper in de eredivisie." GPD Hl SESTRÏERE - Met zijn zesde wereldbekeroverwinning van het sei zoen haalde Bode Miller gisteren de recordboeken. De 27-jarige Amerikaan werd de tweede skiër in de historie die er in één seizoen in slaagde op allevier de disciplines een WB-race te winnen. Giste ren in het Italiaanse Sestrière gebeurde dat op het onderdeel sla lom. Eerder was hij al succesvol op de reuzenslalom, de afdaling en de Super-G. Miller legde de twee manches op de Gianni Agnelli-piste, in 2006 strijdtoneel bij de Olympische Spelen, af in 1 minuut en 39,03 secon den. De jonge Zwitser Silvan Zurbriggen werd tweede in 1.40,30, de Fin Kalle Palander (1.40,44) derde. Miller evenaarde de prestatie van Mare Girardelli. De Oostenrijker, die het grootste deel van zijn loopbaan voor Luxemburg uitkwam, boekte WB-zeges op allevier de disciplines in 1989. Dankzij de zege vergrootte Miller zijn voorsprong in het overall-wereldbekerklasse ment tot 391 punten op de Oostenrijker Hermann Maier, die later deze week op de snellere onderdelen wordt verwacht in Val Garde- na. ANP/RTR foto Claudio Onorati/EPA door Euqène de Kok SINT ANNALAND - De opmer kelijke 7-3-winst van WHS op SKNWK past perfect in de al even opmerkelijke eerste sei zoenshelft van de zaterdag-der deklasser uit Sint-Annaland. Ontsnapte WHS vorig jaar nog op het nippertje aan degradatie, dit jaar draait de ploeg mee aan de top. Egbert Moerland had za terdag een groot aandeel in de winst. Hij scoorde drie keer. Daarmee bracht de 23-jarige Moerland zijn totaal op tien. WHS steeg door de zege naar de derde plaats op de ranglijst. „Wonderbaarlijk goed", gaat het volgens Moerland met de Stallanders. De wedstrijd tegen SKNWK was een voorlopig hoogtepunt. „Het was een heel open duel", zegt Moerland over het duel van zaterdag. „Voor de toeschouwers was het fantas tisch om te zien. Ik hoorde later dat er zo'n tweehonderd man langs de lijn stond. Ik heb daar helemaal niets van gezien. Ik was supergemotiveerd en hon derd procent geconcentreerd." Systeem De hoge rangschikking is opmer kelijk. Vorig jaar eindigde WHS nog op de tiende plaats en won het pas in de verlenging het promotie/degradatieduel met VCK. Bovendien vertrok Pa trick Ketting, de voormalig Zeeuws topscorer, aan het einde van het seizoen naar Goes. Dat verlies is wonderbaarlijk goed opgevangen door het nieu we aanvalstrio. Linksbuiten Moerland staat op tien, spits Hans Leune heeft er één minder achter zijn naam staan en rechts voor Patrick van Schetsen schoot er al vier binnen. „Vorig seizoen pasten we ons systeem aan Patrick Ketting aan, omdat hij altijd veel goals maakte. Nu spelen we 4-3-3 en hebben drie aanvallers met scorend vermo gen. Dat is moeilijker voor de te genstanders. In voorgaande ja ren ging alles naar Ketting." Vanzelfsprekend Moerland wil de samenwerking met Leune nog even apart ver melden. „In de aanval moet je vaak aanvoelen waar de ander staat. Hans en ik spelen al vanaf de E's samen. Ik zal niet zeggen dat we altijd perfect van elkaar weten waar de ander is, maar de samenwerking gaat wel erg van zelfsprekend." Ook in het elftal groeien de auto matismen. „Wij zijn nu op el kaar ingespeeld, spelen altijd 4-3-3 en, blessures daargelaten, vrijwel altijd met dezelfde men sen. Vorig jaar werd het nog wel eens omgegooid. Doordat het systeem nu stabiel is, groeien we. Ook is het dit seizoen echt één team. Vorig jaar was er iets meer groepsvorming. Dat kan ook haast niet anders in een gro te selectie. Je hebt dan een echte leider nodig. Die is er met de nieuwe trainer, Cees Stoutjes- dijk gekomen." De aanvaller is goed te spreken over de nieuwe oefenmeester. „Het is een eerlijke, gedreven man. Heel open. Als hij een be slissing neemt, wordt die door ie dereen geaccepteerd. Dat is ook het beste voor een dorpsclub als de onze. Als er iets gebeurt dat onbesproken blijft, dan kan dat op een dorp al snel een eigen le ven gaan leiden." Hoewel Moerland al sinds zijn negentiende deel uitmaakt van de selectie, wordt dit pas zijn eerste, volledige seizoen. „Vorig jaar zat ik wel in de selectie, maar na mijn afstuderen ben ik een half jaar naar Zuid-Ameri- ka geweest: de Antillen, Equa- dor en Peru. Het jaar daarvoor liep ik zes maanden stage op de Antillen en het jaar daarvoor studeerde ik nog in Vlissingen en kon ik niet altijd trainen." Ecoloog Momenteel is de afgestudeerde aquatisch ecoloog op zoek naar werk binnen zijn vakgebied. Hij is vrijwillig bezig met enkele projecten, die te maken hebben met regenwaterbenutting, zijn specialisatie. Verder heeft hij zijn handen vrij voor WHS, al ligt dat de komende weken stil. „Zoals we nu de winterstop in gaan is heerlijk. We staan derde en gedeeld eerste in de stand om de tweede-periodetitel." Egbert Moerland hoopt in de ko mende maanden nog een waar devolle bijdrage te leveren. „Even denken", zegt hij. „Ik hoop er nog een stuk of vijf te maken, maar ik wil vooral nog veel voorzetten geven. Dat is mijn sterkste punt. Ik denk dat zeker de helft van de goals van Hans Leune van mijn voet af komstig is." Het topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1. Regilio Pinas (GPC Vlissin gen) 17 doelpunten; 2. Bart van Steveninck (Arnemuiden) en Robbie van de Wijnckel (Bres- kens) beiden 16; 4. Daan van Damme (Hulsterloo) en Mark Minderhoud (De Noormannen) beiden 11; 6. David Destorme (Hoek.), Wilco de Valk (Kloetin- ge), Patrick Ketting (Goes) en Egbert Moerland (WHS) allen 10; 9. Arjen Oostdijk (Terneu- zense Boys), Wilco de Keuning (Serooskerke), Hans Leune (WHS) en Martin Waisapy (Jong Ambon) allen 9; 11. Christophe Dewispelaere (Hoek), Michel Smits (Rïllandia), Chinedu Chukwugbo (Terneuzen), Ronald Zwager (Duiveland), Eddy van den Bosch en Werner Bisschop (beiden Steen), Arjan Quaalc (Aardenburg), Levi Waisapy (Jong Ambon) en Domi nique Verlinde (Oostburg) allen van onze sportredactie ZIERIKZEE - In de onderlinge competitie van damclub Zierik zee won John Honig van Jan Flikweert en Henk Koese was te sterk voor Ineke Flikweert. Vermeldenswaardig is dat in bei de partijen de winnaars er een 'coupe Philippe' uit konden ha len, maar dat alleen Honig dat inderdaad deed. Hij kwam er een schijf mee voor en kon dat voordeel consolideren. Het lever de hem in het eindspel de winst van de wedstrijd op. Henk Koese nam de mogelijke slagzet tegen Ineke niet, omdat hij er geen i uit dacht te kunnen halea.; in de partij haalde Koese? mooie doorbraak naar wat hem even later de t\\J ten opleverde. De ontmoeting tussen Wild en Cor Boot einc een spannend verloop ïnrjj De Wild stond tot in spel wat gemakkelijker overzag dat Boot midd twee om twee afruil aani korte vleugel naar voren 1 rukken. Uiteindelijk zat el meer dan een gelijkwaa mise in. Ouwerkerk. Salvatorhoeveloop. Mannen, 20 kilomter: 1 Mark Pacque (Haag Atletiek) 1.10,19; 2. Danny in 't Veen (Rotterdam Atletiek) 1.10,20; 3. Ge rard Posthuma (AV'56) 1.15,27; 4 John Ravia (Delta Sport) 1.19,18; 5. Rachid Ben Meziane (Rotterdam Atletiek) 1.21,44; 6. Robert Kraayenbrink (Delta Sport) 1.23,28; 7. Erik de Winter (Stelle Runners) 1.37,13. Mannen 40: 1. Wilko de Vos (AV'56) 1.14,21; 2. Han van Ach terberg (Delta Sport) 1.17,29; 3. Archie Staal (Delta Sport) 1.21,46; 4. Fer Bou- wens (Delta Sport) 1.21,49; 5. Paul Noomen (Delta Sport) 1.23,41; 6. Piet van Mourik (Delta Sport) 1.23,54; 7. Ru dy Ravia (Delta Sport) 1.31,31; 8. Stan Nefs (Loopservice Nederland) 1.32,00; 9. Frank van der Vliet (Delta Sport) 1.32,41; 10. Herman Abbink (AV'56) 1.41,16; 11. Adrie van Bavel (Thor) 1.50,00. Mannen 50: 1. Eddy Smit (Del ta Sport) 1.18,19; 2. Piet Jan Landegent (Delta Sport) 1.51,13. Mannen 60: 1. Joop Lasseur (Delta Sport) 1.23,21; 2. Cor Muller (Delta Sport) 1.32,05 Vrou wen 35: 1 Henny de Jonge (Delta Sport) 1.50,09; 2. Ineke van Poppel (Del ta Sport) 1.51,07. Mannen, trimmers: 1. Ger van Aalst (Ossendrecht) 1.30,20; 2. Ivo Steverink (Breda) 1.31,20; 3. Willi am Boot (Serooskerke) 1.35,18; 4. Ja cob Muller (Bruinisse) 1.38,29; 5. D. Kik (Krabbendijke) 1.43,11; 6. Geert-Jan Naaijkens (Tilburg) 1.52,45. Zeeuwse Str. Kraayenest 10 2 Luycx kr. 10 1 1 0 28 71- 31 0 4 18 32- 24 2 3 17 60- 34 1 5 13 47- 61 6 8 47- 64 9 3 35- 78 Poule 2: AZC 2 - Schouwse pannekoekhuis 5-3, Sportcentrum 1 - Louwerse Mercedes 7-2, Vitro Plus-DFS 4-1. AZC 2 Sch. Pannek. 9 Sportcentr. 1 8 Vitro Plus 9 Duinrand 7 Torentje 9 DFS 9 Louwerse M. 10 paardensport 1 0 25 39- 20 1 0 22 47- 26 1 0 16 41- 31 1 0 16 32- 28 0 4 9 32- 20 0 6 9 30- 31 0 8 3 25- 52 1 9 3 19- 47 tie. tltl «LA Sc Lewedorp. Persoonlijk kampioen schap driebanden hoofdklasse dis trict Delta Zuid-West. Eindstand: 1. Frits Bakker, SBC 7-14. 0.972, 8, 1.428; 2. Jan Westdorp, ALM 7-10, 0.988, 7, 1.379; 3. Marco van der Hout, LBV 7-9, 0.817, 7, 1.142; 4. Meerten Dallinga, SBC 7-8, 0.829, 7.1.142; 5. Albert Lacan- te, HGL/KOT '86 7-7, 0.711, 8, 0.888; 6. Jan Brandenburg, Avontuur 7-4, 0.722, 6, 0.869; 7. Eddy Hoondert, LBV 7-2, 0 726, 11, 0.833; 8. Arjo Hollestelle, HIO 7-2, 0.662, 6, 0.909. Goes. Poolbiljarten, District Kanaal zone: The Riff-Dream Team 13-20, The Black Lions-Het Hpeckhuys 24-6, Poolti- mers-Pooligans 16-22, The Pub-Pak maar weer in 20-11, De Kroon-Chicks with Sticks 24-0. Stand: The Black Lions 10-210, The Pub 10-209, Pooli- gans 11-209, Your Service! 10-207, De Kroon 10-175, Dream Team 11-172, Pak maar weer in 10-1/1, Het Hoeck- huys 10-161, Whatever 10-158, The Riff 10-113, Chicks with Sticks 10-108. Goes. Zeeuwse ranking, vierde wed strijd. Mannen: 1. Pascal Swart, 2. Sander van Hoepen, 3/4. Dennis van Lomwei en Danny Goedhart. Verlie zersronde: 1. Kris van Haren, 2. Stefan Marinnissen. Vrouwen: 1 Moniqeu Freyer, 2. Dahpne Durnick, 3/4. Lia Min- heere en Jacqelien Rouwit. Verliezers ronde: 1. Moniqeu van de Luiytgarden, 2. Nicole Knuiyt Koppels: 1. Glen Ge- selle en Richard Bour, 2. Simon Sij- brand en Rob Scheers, 3/4. Ad Karman en Tom Akkerman/Mike van Belle en Joost de Roos. Verliezersronde: 1. Manfred Venema en Erik Jansen, 2. Edwin van de Vlies en Ron van Dam. Jeugd: 1. Stefan Rouwit, 2. Dylan Hoff mann. Zierikzee. Bekercompetitie. Kwart finale: Neffen d'Eule 1 - Neffen d'Eule 2 3-7, SV Dreischor - van Oeveren/WIK 3-6, Marktzicht - Nugrin/Sjaak 0-5, MDO - Mainbalance 4-3. Halve finale: Nef fen d'Eule 2 - van Oeveren/WIK 7-2, Nugrin/Sjaak - MDO 5-3. Finale op woensdag 23 februari gaat tussen Nef fen d'Eule 2 en Nugrin/Sjaak. Burgh-Haamstede. Recreatieve competitie. Poule 1: AZC - Sportcen trum 2 3-4, Kraayenest - Sporthuis Zie rikzee 3-14, Luycx kramenverhuur - Zeeuwse Stromen 10-9. Sportcentr. 2 10 AZC 10 Sporthuis Zzee 10 der Bijl, Obsession (Renesse) 1. Marjolein van Aken, Rambot (Renesse) 156; 2 Jolanda Breuf.. (Eendrachtr) 144. M1: i Jonge, Poseidon (Sasr.) 144; 2 .- Jong, Out of my Way (Schov« 154; 3. Jolanda Bevelander," (Schouwse R.) 154. L2: 1 Borg, Negetti (Schouwse R.) ip Honig, Semper d'Amore (Schowt 3. Esther van de Pannen, NonS-.- Ilona de Vrieze, Sequito (Renessl' Nieuw en Sint Joosland. Dre LR PC Walcheren. Paardenl, Z2/Z1: 1. Martin de Kroo, Nevarc cheren) 192; 2. Maxime Lefeber jj me Du Defey (Scheldestad) ifc-i i. cent Bol, Jumper K (Walchere- y M2: 1. Inger van Boven, Nadp 161; 2. Leonie Commandeur. Ad. round) 147; 3. Katja de Groei, (Walcheren) 147 M1: 1. Carolii de, Take Two (Z-Bev.) 175; 2. Francke. Silvano (Gouwe Reyeis 3. Rafaela van den IJssel, Ssj (Oranjezon) 169. L2: 1. Inger w ven, Mara, 161; 2. Miranda na (Vroonr.) 160; 3. Julia Poar; (Oranjezon) 160. L1: 1 Leonat Samwise (Weelr.) 166; 2. Mant'; wenhuis, TDN's Truemanda Reyers) 165; 3. Hilde Meulenberg bout (Weelr.) 162. Bruinisse. Kersttoernooi. Eindifk na 9 ronden: 1. H. Westerns! punten;2. J. Hekhuis 7,5; 3. G.v» R. Bosters 6,5; 5. B. Henderiksei ders 6,0; 7. L. Nieuwenhuijse, A heer. R. v/d Braak, D. Wolters Meijer, T. Mertens, J. v/d Berge i ijer 5.5. Lucky Day 3579: 3-9-11-12-17-6 35-40-43-48-51-52-53-60-62-64-6W (onder voorbehoud). recht-WSC 3-2, Wilhelmina-Bk DFC-Nuenen 3-2, Internos-Ha 2-1, Terneuzen-Baronie 5-0, ASiï- 4-2. Stand: OJC 12-33, ASW- DFC 12-27, Nuenen 12-21, Teire 12-20, BW 12-18 Halsteren 1215) nos 12-14, WSC 12-10 Baronie» Wilhelmina 12-9, Papendrechl 12-1 B-junioren. Derde divisie E: H ren-HVV'24 3-1, OJC-Brabanlia. DFC-Internos 1-2, TSC-RCS 1-1' BW 2-0, JEKA-LONGA 4-0. Stand 12-32, Halsteren 12-29, WSC 1221 12-17, RCS 12-18, Jeka 12-1Ï 12-17, TSC 12-17, Brabantia '2 12-12, Longa 12-9, HW'2412-0. VROUWENVOETBAL Tweede klasse: Jodan Boys-Te- de 3 6-0, RKDEO-MVV'27 1-0, Xera ZB-Peursum 3-2, WIK'57- QuickS 2-2, Zwaluwen-Spijkenisse 6-0, fe drecht-Lisse 2-3, Berkel-Smerdiè! Stand: Smerdiek 11-29, 8ore^ 11-22, Zwaluwen 11 -22, Lisse 1W. dan Boys 11-18, MW'27 10-16,21 10-14, XerxesDZB 10-14, T Peursum 11-12, Ter Leede 3 Quick Boys 11-8, WIK'57 11 -8. Sp« se 11-3. Vierde klasse: Meeuwen 2-Gs?: Noormannen-ZSC 9-0, Dauwen! Patrijzen 1-0, Wemeldinge-Nii 1-3, Wieldrecht-Zierikzee 4-0, te land-Zeeland Sport 5-1. Stand:', mannen 12-27, Nieuwdorp I2-Ri tel 11-24, Wieldrecht 11-23, Zie* 12-22, Wemeldinge 12-19, 12-18, Zeeland Sport 12-11, Daws Ie 12-11, Meeuwen 2 10-7, h' 11-7, ZSC'62 11-2. rEgb Moerland was zaterdag tegen SKNWK goed voor drie doelpunten. foto Willem Mieras Renesse. Selectie dressuur Zeeuws kampioenschap RV Renesse. Paar den klasse Z2: 1. Helma van der Slik- ke. Lucky (Eendrachtr.) 187; 2. Daphne Schonberger, Oberon (Renesse) 180; 3. Mario van Eenige, Joplin (Grevelingen) 173. Z11. Liesbeth van Oosten, Romy (Renesse) 194; 2. 3. Irma van Niedek, Prettydaula (Sasr.) 183; 3. Sandra van GOES - Pascal Swart en Moni que Freyer hebben de vierde ran king van de Zeeuwse Dartsfede ratie gewonnen. Bij de wed strijd in Goes kwamen zo'n hon derddertig darters mee. Swart was in de finale overtui gend met 2-0 te sterk voor San- der van Hoepen. Freyer was nipt te sterk voor Daphne Dur nick: 4-3. Bij de koppels toonden Richard Bour en Glen Geselle zich het beste koppel. In de eindstrijd versloegen ze Simon Sij brands en Rob Scheers. Zeeuwse hoofdklasse, deel 3.I* nen. 200m vrije slag: 1 K. H» merk (SCH) 2.01,00; 2. K, Schollï 2.06,74; 3. N. Kampman (SCH)n 200m vlinderslag: 1. N der: (ZCK) 2.21,74; 2. R. Stroo (STVI22S 3. Y. Klazen (STV) 2.36,86.50c slag: 1. K. Scholt 0.29,88; 2. S. vri wenhuyzen (STV) 0.31,23; 3. R.* den (SCH) 0.32,00. 1500mvrijti 1 Y. Klazen 18.58,43; 2. J. Del» (STV) 19.12,74; 3. J. Brink 19.26,69. 10Om wisselslag: Hondsmerk 1.03,73; 2. K. Schoim'' 3. N. de Ridder 1.04,55. 50miek slag: 1. J. Pater (ZVS) 0.31,5!:: Scholt 0.34,19; 3. S. van N« huyzen 0.35,23 4x50m wissels!)! tafette: 1 Scheldestroom 2K De Schelde 2.03,07; 3. De Sttvr< 2.03,81. Vrouwen. 200m vrije slag:1 Houwelingen (SCH) 2.14,94; 2. R- planke (ZVS) 2.16,35; 3. C. der. (ZCK) 2.16,85. 200m vlinderslag Rombout (ZCK) 2.29,26; 2. M Hr* (BRU) 2.38,97; 3. S. van Bamboe 2.50,34, 50m rugslag: 1. J.vanHw lingen 0.32,58; 2. E van de Velt*» 0.32,66; 3. K. Onderdijk (BEV)W 1500m vrije slag: 1. C 18.42,32; 2. M. Eggermon; 19.44,96; 3. A. Pel (STV) 100m wisselslag: 1 S 1.06,94; 2. E. van de Velde 1.08a Verplanke 1,08,38. 50m schoolst! E. van de Velde 0.34,03; 2. S. B0« 0.34,54; 3. R. Verplanke P 4x1 OOm vrije slag estafette: 1.» destroom 4.13,84; 2. Koewacht1'- 3. De Schelde 4.33,05. dinsdag Tennis Braakman Kersttoernooi. 1 Braakman Sport, in Hoek 18.00 uur. Laatste wedstnjw1 streeks 22.30 uur. Dammen PZDB-clubcompetitie. Hoo'düJ Lammerenburg-GZC. Aanvang. Voetbal Vriendschappelijk: Kloetir»g< 23 jaar-De Jonge Spartaan. W] 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 40