Spui raakt dieper in de zorgen PZC Zaamslag pas na rust op gang Vermeulen soleert naar winst Korfballers BKC lijden eerste verlies Emmy Bouthoorn is baas in eigen huis Verlies op eigen veld De Kraker is beste biljarter uitslagen Mahoney en Versluis nieuwe librekampioenen Cadzand verliest op eigen veld Den Ossaert aai kop na 7-1- ze? agenda ld maandag 13 december 2004 door Koen van Wensen SPUI - Een uitermate pover acterend Spui heeft zichzelf in de laatste wedstrijd voor de winterstop een slechte dienst be wezen. Op eigen veld werd met 1-3 verloren van een ook al niet imponerend 's-Heer Arendsker- ke. Al na een half uur pakten zich donkere wolken samen boven het dorp toen de bezoekers ver diend op 2-0 kwamen. Om niet verder weg te zakken, moest Spui winnen van 's-Heer Arendskerke. De achterstand op dat team bedroeg immers maar vierpunten. Na acht minuten kreeg de thuisclub echter een eerste tik. De ongedekt gelaten Stefan van de Velde zag zijn kopbal via de handen van doelman Bottinga in de verste hoek zeilen: 0-1. Een'enorme domper voor Spui en tekenend voor de zwakte ach terin. Verdediger Hugo Meeu- sen: „We verliezen te veel per soonlijke duels en krijgen daar om te gemakkelijk doelpunten tegen." Initiatief De vroege treffer was voor de thuisclub wel het sein om het ini tiatief te grijpen en 's-Heer Arendskerke meer op eigen helft vast te zetten. Meer dan twee kansjes voor Remco Hame link en Ludwig Kalisvaart lever de dat echter niet op. Wat de thuisclub niet lukte, ge beurde wel aan de andere kant: er werd gescoord. Walter de Kok werd in de diepte gestuurd eïi had de hoek voor het uitkie zen, 0-2. Doelman Jeroen Bottinga werd er bijkans gek van. „We geven elke wedstrijd zoveel kansen weg, geven achterin zoveel ca deau. Dat is vragen om moeilijk heden. Een open huis kun je je zelf in de derde klasse niet ver oorloven. Na de 0-2 leek het alsof de wed strijd was gespeeld. Want Spui had tot op dat moment nauwe lijks iets af kunnen dwingen. Het team oogde machteloos, maar de thuisclub kwam terug in de wedstrijd toen Remco Ha melink een kwartier voor rust de 1-2 liet aantekenen. Het doel punt kwam uit de lucht vallen en de bezoekers raakten er enigs zins door van slag. Eigen doel Toen Danny van Waes in de tweede helft met een eigen doel punt de 1-3 op het bord bracht, was het duel gespeeld. Volgens Stefan van de Velde, maker van de eerste treffer van de bezoekers, was de zege uiter mate verdiend. „Spui heeft van daag slechts één kans gehad. We zijn na onze tweede treffer niet meer in de problemen geweest. Ja, we hebben nu een aardig gaatje met de staartploegen." Dat'kan na zaterdag niet meer worden gezegd van Spui. Spui- 's-Heer Arendskerke 1-3. 8. Stefan van de Velde 0-1, 28. Wal ter de Kok 0-2, 32. Remco Hame link 1-2, 58. Danny van Waes 1-3 (eigen doelpunt). Scheidsrechter: P. van Groeninge (Roosendaal). Gele kaart: J. Meijer (Spui) en D. op 't Hof ('s-Heer Arendskerke). Spui: Jeroen Bottinga; Hugo Meeu- sen (75. Marc. Otterloo), Danny van Waes, Erik Loof, Jurgen Meijer (46. Jorg van de Mark); Gert Jan Vlaander, Ludivig Ka lisvaart, Arjen Kalisvaart (60. Marcel de Zeeuw); Remco Hame link, Martin Kalisvaart, Michel Fieret. Spui-spelers (effen shirts) Gert-Jan Vlaanderen, Michel Fieret en Arjen Kalisvaart (van links naar rechts) vechten om de bal op het mid denveld. Spui verloor zaterdag op eigen veld kansloos van 's-Heer Arendskerke, 1-3. foto Camile Schelstraete door Aector Dooms ZAAMSLAG - De conclusie was zaterdag na de wédstrijd Zaam- slag-Noad'67 snel getrokken. Na een erbarmelijk slechte eer ste helft wist de thuisclub na rust het verschil te maken: 4-0. De ploeg uit Sint-Philipsland kon Zaamslag in eerste instan tie niet inspireren, terwijl men juist het tegendeel zou verwach ten. Het povere Noad had in de thuiswedstrijd tegen de groen-witten de enige overwin ning van de competitie geboekt. Verder had Zaamslag na het ver lies tegen AZW van vorige week iets recht te zetten. Maar, daarvan was niets te zien in de eerste 45 minuten. Zaam slag, dat duidelijk naar de win terstop snakt, speelde drama tisch slecht. Er werd voortdu rend balverlies geleden, omdat men te onrustig was en te veel de lange bal hanteerde. Dat lag met name aan de middenvel ders. Voorin slaagde het spitsen- duo Jacco den Hamer-Peter Die- leman er niet in om de bal vast te houden. Vanuit de verdedi ging werd de opbouw slecht ver zorgd. Het was zelfs Noad dat een bete re spelopvatting had, maar de ploeg kon aanvallend ook geen vuist maken. Peter Dieleman kreeg voor Zaamslag na een goe de actie van Coen Goossen nog de beste kans, maar de inzet ging naast. Met Randy Lauret in de ploeg voor Goossen kwam Zaamslag na rust veel beter uit de start blokken. Dat leidde al snel tot de openingstreffer van Den Ha mer, die op aangeven van Men- no den Dekker beheerst afrond de: 1-0. Zaamslag ging beter spe len en kreeg meer kansen. Lau ret, die om disciplinaire reden naast het elftal was gezet, haal de vanaf de rand van het zestien metergebied vernietigend uit met een volley: 2-0. „Randy was de laatste tijd niet goed bezig. Ik wilde hem prikke len en dat is gelukt", zei De Kun- der later. Hubert van den He mel, die na rust links op het mid denveld speelde, schoot daarna een vrije trap fraai in de bene denhoek en Arjan Hamelink be kroonde een prima invalbeurt in blessuretijd met de vierde tref fer voor Zaamslag. Daarvoor had de thuisclub nog het hout werk geraakt. De Fliplanders speelden toen al met tien man, omdat verdediger John van Splunter met zijn twee de gele kaart uit het veld was ge stuurd. „Het was slecht, maar we gaan er alles aan doen om met Zaamslag zo hoog mogelijk te eindigen", zei De Kunder, die aan zijn laatste seizoen bezig is. Zaamslag-Noad'67 4-0 (0-0). 47. Jacco den Hamer 1-0, 69. Randy Lauret 2-0, 78. Hubert van den He mel 3-0, 90. Arjan Hamelink 4-0. Scheidsrechter: A. Simonse (Hein- kenszand). Rode kaart: John van Splunter (Noad'67). Gele kaart: Comé de Frel, Jasper van Dijke (Noad), Randy Lauret (Zaamslag). Aantal toeschouwers: 130. Zaamslag: Bart Corstanje; David de Haan, Hubert van den Hemel (80. Johnny Kloonen), Jaap Pijpe- link, Jim de Jongh (73. Arjan Ha melink); Tommy Tissink, Menno den Dekker, Jean Dooms, Coen Goossen (46. Randy Lauret); Peter Dieleman, Jacco den Hamer. door Jan Roovers TERNEUZEN - In de zaalkorf- balcompetitie was er winst voor Luctor (11-13 tegen ZKV) en Zaamslag (11-7 thuis tegen ODI. BKC leed de eerste neder laag (thuis 14-16 tegen Atlas). BKC-Atlas 14-16. De wedstrijd eindigde verrassend in een ne derlaag voor de thuisploeg. Ver rassend, omdat het achttal van coach Huib van der Lijke tot het ingaan van het laatste kwart de toon had gezet en de bezoekers tot dan toe achter zich had we ten te houden. BKC kende een goede eerste helft en sloot die met een 8-6-voorsprong af. ,,We hadden verder afstand moeten nemen", vond Van der Lijke. Het zou bij de eindafrekening de doorslag geven. „Want", wist de coach ook, „in de tweede helft speelden we te gehaast en zochten te geforceerd naar de scoringsmogelij kheden BKC viel aanvallend stil en gaf de tegenstander de kans om te rug in de wedstrijd te komen. Aanvoerder (en topscorer) Mi chel Wezemer en invaller Lein- ko Mulder van Atlas maakten er dankbaar gebruik van: 16-14. Het betekende de eerste neder laag voor BKC, dat Atlas naast zich aan de leiding ziet komen. Scores BKC: Lilian van der Lijke 4, Jolanda Dees en Pieter Kouse maker 3, Michiel Roest 2, Carmen Snouwaert en David van Luik 1 Zaamslag-ODI 11-7. Coach Ivan de Herdt van Zaamslag heeft dit seizoen een verjonging doorgevoerd. Drie spelers kwa men erbij. De inbreng van Lin da Hamelink, Annemieke Smeets en Ewout Openneer pakt goed uit. „En er zit nog meer aan te komen", keek voor zitter Wim de Putter naar een wedstrijd die snel startte (3-0 na acht minuten), daarna even stilviel, maar door Marco van Reeuwijk, Wilco van de Ree en Ewout Openneer weer op gang werd getrokken. Slordig spel van de thuisploeg (vooral aan voerder Frans Verpoorte bezon digde zich daar te vaak aan) bleef zonder vervelende gevol gen omdat de bezoekers duide lijk scorend vermogen misten. Scores Zaamslag: Linda Hair^ 3, Frans Verpoorte en Reeuwijk 2, Sandra Hameh^i. nemieke Smeets, Ewout fw.' en Wilco van de Ree 1. ZKV-Luctor 11-13. De u doet een spannende wei. verwachten. „Dat werdhetdoj eigen schuld ook. Want \ve^ ren met voorsprong de bfe' ploeg, hadden van start tot| nish een overwicht, maar deW aanvallend te weinig met del le kansen die we kregen. Ené] vraag je om moeilijkheden"! sefte coach Peter Durink.w lange aanvallen en goedven^' gen bleef de marge van doelpunten (5-7 bij rust) ia^ slotfase overeind. Scores Luctor: Adne de Jon^ Davy Jonker 3, Evelien m Dool en Sylvia Trouivborstl jolein Durink 1 CLINGE - Bram de Kraker» De Lovenhoek uit Hoek wj sterkste in het algemeen bandenkampioenschap van Zeeuws-Vlaamse Biljartboni In café De Troubadour in Cl^ stak hij met kop en schons boven de anderen uit. Het algemeen kampioenschap! de titelstrijd tussen de hoog geklasseerden uit de eet» tweede en derde klasse vanj ZVB. Deze titelstrijd weidd weekeinde dan ook op handici gespeeld. Al voordat de slotronde bcgi was tweedeklasser Bram dei ker vrijwel zeker van dei Zijn tegenstander, eersteklas Frank de Rijk, moest in diesli partij met zeer fors verschil ui nen om de achterstand in» centage algemeen gemidda goed te maken. Het pakte ka anders uit, want Bram de fc ker had slechts 27 beurteni dig om Frank de Rijke karcli (17 caramboles) te laten. De Kraker was toch de mani vorm, want hij schreef hij ml ze titelstrijd ook de kortste tij op zijn naam. door Lucien Roelandt ZAAMSLAG - Emmy Bout hoorn was in de dressuurwed- strijd van de ruiterclub Luctor et Emergo baas in eigen huis. De amazone toonde zich in het fami liebedrijf van de Bouthoorn's, manage De Beatrixhoeve in Zaamslag, met Fester in beide proeven van de klasse M2 de bes te. En met Parlando eiste Emmy Bouthoorn in de klasse Ml twee maal de overwinning op. In de klasse Ml toonde Emmy Bouthoorn zich met de expres- TERNEUZEN - Rowdy Maho ney en Dirk Versluis zijn de nieuwe librekampioenen van de Biljart Federatie Terneuzen Stad (BFTS). Rowdy Mahoney was in de finale van de derde klasse te sterk voor Adrie van Es. Dirk Versluis versloeg in de eindstrijd van de vijfde klasse Barend van der Eijk. In de kruisfinale had Mahoney het moeilijk om de winst en een finaleplaats veilig te stellen. In café Wilhelmina won hij in 34 beurten met 60-55 van Cocky Wieland. Adrie van Es moest nog dieper gaan in de halve eind strijd. In 20 beurten won hij met 60-58 van Herman Oppeneer. De finale was van een nog hoger niveau. Rowdy Mahoney had slechts 19 beurten nodig om Adrie van Es met 60-47 te ver slaan. Het verschil maakte Ma honey halverwege de partij. Toen liep hij uit naar 35-24. Daarna gaf hij de voorsprong niet meer uit handen. In 't Bierwinkeltje rekende Ba rend van der Eijk in de kruisfina le van de vijfde klasse op overtui gende wijze af met André Snap (30-16 in 22 beurten). Dirk Vers luis verging het moeizamer in de andere finale. In 29 beurten won hij met vijf caramboles verschil van Tonnie de Kort. Laatstge noemde nam in het begin van de partij een ruime voorsprong, maar kon die niet vasthouden. De finale duurde 21 beurten en was evenwichtig. De eindstrijd werd met vijf caramboles ver schil door Versluis gewonnen. sief bewegende hengst Parlando een klasse apart. De respectieve lijke scores van 183 en 179 pun ten waren dan ook goed voor maar liefst vijf winstpunten. „Parlando is een erg fijn paard om te rijden. Hij beschikt over perfecte gangen en heeft een fijn karakter. Voor een hengst is hij ook bijzonder rustig. Bij het losrijden kan hij nog wel eens lastig doen als er merries in de buurt zijn, maar eenmaal in de ring laat hij zich door niets en niemand van de wijs brengen. De opbouw loopt dan ook per fect. Maar met vijf winstpunten op één dag gaat het wel erg hard. Daardoor kom ik wel erg dicht bij verplichte promotie naarM2." Promotie betekent voor Emmy Bouthoorn en de Partout-zoon uitsluiting van deelname aan het Zeeuws kampioenschap. „Voor deelname in de klasse M2 kom ik met Parlando niet in aan merking, omdat ik met hem hier voor geen selectiewedstrijden heb gereden. Jammer, maar ik kan het toch maar moeilijk kalmpjes aan gaan doen nu het zo goed gaat. Het kampioen schap is pas begin februari, Dat zou betekenen dat ik tot die tijd met Parlando bijna geen wed strijd meer kan rijden. Daar peins ik niet over. Ik heb met Parlando voor een bewuste op bouw gekozen. De basis be heerst hij nu perfect. Ik ben nu zo ver dat ik de lat weer wat ho ger kan leggen. Grenzen, verleg gen. Parlando heeft het juiste rit me te pakken, dat ga ik nu voor deelname aan het kampioen schap toch echt niet verstoren." Emmy Bouthoorns hoop is nu ge vestigd op Fester waarmee ze za terdag in de klasse M2 haar broer Mark met Lorenzo in bei de proeven naar de tweede plaats verwees. Emmy gaat met de ruin, samen met haar broer Mark, ook aan de leiding in de voorlopige rangschikking van de klasse M2. In de klasse L2 ging de zege in beide proeven naar Ilse van de Meijdenberg met Boy. De zeventienjarige amazone uit Zaamslag is met de ruin aan een opmerkelijke serie bezig. Ook in de selectie voor het kampioenschap gaat de pu pil van Emmy Bouthoorn aan de leiding. De in Breda studerende amazone hoopt zaterdag het startbewijs voor de finale van de provinciale titelstrijd defini tief veilig te stellen. TERNEUZEN - Jessica Kosten (witte cap) van De Schelde schiet in de slotfase van de wedstrijd tegen Ilellas-GIana op het doel. De waterpolovrouwen van De Schelde behaalden zaterdag een nipte zege op Hellas-Glana. Na een spannende wedstrijd werd het in zwembad de Honte 4-3. De thuisclub pakte in de laatste mi nuut de winst. Voor De Schelde scoorden Jessica Koster (2), Su zanne Tanghe en Rowena Witkamp (beiden 1). De Schelde staat in de eerste klasse nu op een zevende plaats. De ploeg heeft wel drie wedstrijden minder gespeeld dan koploper Nayade. foto Camile Schelstraete door Wim de Vos TERNEUZEN - Het was lang ge leden dat Sepp Vermeulen aan de start van een Zeeuws-Vlaam se trimloop verscheen. Zaterdag stond hij er weer. En hoe. De at leet uit Koewacht zette de Schel- doradoloop over een afstand van 21 kilometer, geheel naar zijn hand. Van de 21 kilometer liep Sepp Vermeulen er ongeveer zeven tien alleen. Veel voorsprong had hij nooit tijdens de race, maai de loper uit Koewacht slaagde erin aan de leiding te bhj ven. Achter Vermeiden kwamen vier Belgen over de finishlijn. Bij de vrouwen viel er ook al een Zeeuws-Vlaams succes te no teren: Petra Rasenberg uit Ter- neuzen was de sterkste. Soms lijkt hij maar wat te sjok ken, maar het tempo van Sepp Vermeulen ligt vaak erg hoog. Dat bleek zaterdag maar weer eens. Omdat Vermeulen geen last had van blessures of andere lichamelijke ongemakken was hij vooraf al de belangrijkste kandidaat voor de zege. Goede prestatie Toch moest er zaterdag ook reke ning worden gehouden met an dere atleten zoals Frank Boere- bach uit Hoek. Vorige week liep Boerebach in Terneuzen zijn eer ste marathon. Daar zette hij een goede prestatie neer. Maar, de vraag was hoe hij die wedstrijd had verwerkt. De Hoekenees liep zoals van hem verwacht mocht worden. Hij eindigde op de zevende plaats. Ook was Erik Goossen een kan didaat voor de overwinning. „Van mij mag je vandaag niets verwachten", zei de Temeuze- naar echter al voor de start. „Ik voel me niet lekker vandaag, heb behoorlijk wat pijn op de borst. Vanmorgen heb ik gepro beerd een kilometer of vijf te lo pen, maar dat ging niet erg soe pel. Vandaag dus geen halve ma rathon voor mij, maar de mid denafstand over tien kilometer. En, maandag ga ik maar eens een bezoekje brengen aan de huisarts." Goossen liep tien kilo meter en eindigde op die af stand als vierde. Uiteraard waren er, zoals altijd, ook een aantal Belgische atleten die zich met de strijd vooraan wilden bemoeien, maar zater dag konden zij de aanvalsdrif ten van Sepp Vermeulen niet pa reren. De Koewachtenaar ging er eerst vandoor met de Belg Steven de Ram. Die moest na een kilome ter of vier passen. Vermeulen had daarna tot het einde van de eerste omloop nog wel de steun van Peter Jansen uit Sluiskil, maar die passeerde na tien kilo meter als winnaar van diezelfde afstand de finishlijn en stopte. De laatste tien kilometer moest Vermeulen het helemaal alleen doen. Ondanks dat het verschil nooit groter werd dan veertig tot vijftig meter, hield Vermeu len stand. Terneuzen. Scheldoradoloop, 21 ki lometer. Mannen: 1. Sepp Vermeulen (Koewacht) 1.12.21, 2. Steven de Ram (B) 1.12.35, 3. Johan Verfaille (B) 1.15.34, 4. Guido Deplae (B) 1.17.21, 5. P. Fierens (B) 1.19.23, 6. Christian de Meijer (Terneuzen) 1.22.14, 7. Frank Boerebach (Hoek) 1.22.54, 8. Harvy van Hauten (Sint-Jansteen) 1.22.56, 9. D. Guilbert (B) 1.22.58,10. Dirk de Vets (B) 1.23.13. 10,5 kilometer: 1. Peter Jan sen (Sluiskil) 35.59, 2. Edwin de Jaeger (Axel) 37.38, 3. Henk van Tatenhove (Terneuzen) 40.06, 4. Erik Goossen (Ter neuzen) 40.48, 5. Daan Dieleman (Zaam slag) 43.39. 5 kilometer: 1. Edwin de la Ruelle (Koewacht) 18.31, 2. Roland Vol leman (Terneuzen) 20.01, 3. Jan van Hoeve (Oostburg) 20.06, 4. Quinten Vol leman (Terneuzen) 20.23, 5. Arne Lip pens (B) 21.31. Vrouwen: 1. Petra Rasenberg (Terneu zen) 1.27.12, 2. Andrea Vermote (B) 1.33.00, 3. C. Marchanmarie (B) 1.36.13. 10,5 kilometer: 1. Greta Inghels (B) 50.33, 2. Marion Goossen (Terneuzen) 53.58, 3. Paulette d'Huyvetter (B) 56.47. 5 kilometer: 1. Esther Platteeuw (Ter neuzen) 21.59, 2. Liselot Kaijser (Terneu zen) 22.48, 3. Tineke Haers (B) 25.03. Kampioenschap derde klasse libre BFTS in café Wilhelmina. Eind stand: 1. R. Mahoney (Concordia) alge meen gemiddelde 1,88, 2. A. van Es ('t Keldertje) 1,85, 3. H. Oppeneer ('t Bier winkeltje) 2,19, 4. C. Wieland ('t Bierwin keltje) 1,87, 5. H. Albicher ('t Keldertje) 1,96, 6. J. Cousemaecker (BC Wilhelmi na) 1,55, 7. M. Potvlieger ('t Bierwinkel tje) 1,92. Kortste partij (17 beurten): H. Oppeneer. Hoogste serie (17 carambo les): H. Oppeneer en A. van Es. Kampioenschap vijfde klasse libre BFTS in café 't Bierwinkeltje. Eind stand: 1. D. Versluis.ft Keldertje) alge meen gemiddelde 1,13, 2. B. van der Eijk ('t Bierwinkeltje) 1,21, 3. T. de Kort ('t Keldertje) 1,00, 4. A. Snap (Concor dia) 0,98, 5. H. de Nijs ('t Bierwinkeltje) 0,859, 6. W. Wiemes (Concordia) 1,50, 7. M. de Lijzer ('t Bierwinkeltje) 1,12, 8. J. Zweiphennig (BC Wilhelmina) 1,02. Kortste partij (12 beurten): W. Wiemes. Hoogste serie (17caramboles): W. Wie mes. Clinge. Algemeen kampioenschap driebanden van de Zeeuws-Vlaam se Biljartbond. Eindstand: 1. Bram de Kraker (De Lovenhoek Hoek) 14 matchpunten, algemeen gemiddelde 0,670, hoogste serie 6 caramboles, 2. Frank de Rijk (CBC Clinge) 10-0,740-7, 3. Johnny Bakker (ENZK Philippine) 8-0,667-8 (hoogste serie), 4. Ad Bakker GOES - In de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal ziet lei der VCK na het 1-1-gelijkspel te gen Colijnsplaatse Boys concur rent Heinkenszand (3-0 zege op SVD) tot op twee punten nade ren. Cadzand ging op eigen veld onderuit tegen Bevelanders: 0-1. Cadzand-Bevelanders 0-1: Di rect na rust werd het in de leuke evenwichtige wedstrijd na een verdedigingsfout 0-1 door Mi chel Verburg. Cadzand had daar na de pech, dat de verdiende ge lijkmaker via een inzet van An- gelo Martlé door de lat werd ge stuit. ('t Bierwinkeltje Terneuzen) M# (percentage moyenne 95%),6.Jart:l ser (Den Ouden Arend Sint-Jaiuli 6-0,440-5 (81%), 6. Stanny la Hs (Den Ouden Arend) 6-0,506-5 (72% Sjacco Maas (DOS Hoek) 5-0.36W Eddy de Letter (Den Ouden Au 1-0,410-5. Kanaalzone. De Veste-De Vlascis 369-254, De Lovenhoek-Malpal 262-185, Dorpshuis-Trefpunt 2I0I Bachten Dieke-Meulengat 168-241. Albert-Kasteeltje 206-156, De Wa de-Gregorius 255-273, De Lieve-'tSl 408-270, Koewacht-Hulst 301-346. Stand: 1. Hulst 108,458, 2. St. A! 103,293, 3. Koewacht 103,190,4 ft venhoek 102,860, 5. 't.Steen 102,® De Veste 102,001, 7. Meute 101,732, 8. Trefpunt 101,626,9.tel rande 101,255, 10. De Vlasda 100,445, 11. Kasteeltje 98,956,123! ten Dieke 98,550, 13, Malpen 96,791, 14. De Lieve 95,158,15. Oï huis 94,965,16. Gregorius 94,813, Sas van Gent. Recreatieve be competitie. Vrouwen: Esp!:: 2-Swagemakers 0-3 (20-25,7-25,1L Esplanada-Savok/J de Block 1-2(25 18-25, 13-25). Stand: Savok/J deii 8-21.5, Swagemakers 8-16.5, Sic? Cleaning 7-11, Haers 7-8, Espla 7-8, Esplanada 2 7-1. Gemend: Doeland/Westdorpe 2-1 (17-25, 25-7, 25-18), 't Kliekske I rage Bode 0-3 (12-25, 18-25,20-25^ ne - Savok/Outokumpu 1-2 ID 25-22, 16-25), Robs Jobs - C Lirel (25-18, 25-11, 25-12). Sa Savok/Outokumpu 8-20, Garages 8-18, Robs Jobs 7-15, Acke 7-13,Cu 8-11, ABAB 8-9, DoelandrtVest» 8-6, 't Kliekske 8-1. HULST-Door de winst op li neuzen 3 heeft Den Ossaetl1 koppositie gepakt in de d« klasse van de badmintoncona titie regio Zeeland. De Hulster formatie won! duel met 7-1. BC Zeelandj tweede in de stand, meldden af voor de wedstrijd Schepnet. Den Ossaert d® neerde de partij. Er was «j in vijf tweesetters en er hos» slechts twee driesetters te w| den gespeeld. Ook die m gewonnen door Den Ossaeft De Sjuttul boekte in de&j klasse een knap resultaat. team won met 5-3 van het ij ker geachte Rillandia Sma® Het Hulster onderonsje Uj vierde klasse tussen Den1 rt 3 en Den Ossaert 2 in winst (5-3) voor het team. I maandag 1 Tennis -J Braakman kersttoernooi. Braakman Sport. Aanvang es jL strijden: 18.00 uur; laatste we 22.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 46