Hoek mist de scoringsmachine PZC Kloetinge toont tekenen van herstel LASBEDRIJI ER LAAN i.V ,23 Absentie David Destorme voorname oorzaak van 2-1-nederlaag bij ARC Weer verlies Terneuzen Terneuzense Boys zakt een plaatsje Rillandia wint in slotminuut SSV'65 is volstrekt machteloos Oostkapelle legt het af tegen GJS Tholense Boys houdt de koploper in zicht Oostkapelle mist ritme maandag 13 december 2004 jpnrRauke Boersma ALPHEN aan DEN rijn - De voetballers van Hoek hebben zichzelf zaterdag fors in de voet geschoten. De Zeeuws-Vlaamse hoofdklasser verloor in Alphen aan den Rijn onnodig met 2-1 Tan ARC en zag daardoor een lopklassering weer een stuk ver der uit het zicht raken. In mijn ogen is dit een zeer on verdiende nederlaag", reageer de Hoek-trainer Eric Tetaert na deverliesbeurt op het Alphense sportpark Zegersloot met een mengeling van teleurstelling en humor. „Maar ach, als we nu vol gende week bij FC Lisse onver diend winnen, is dat tenminste ook weer rechtgetrokken." 'Onverdiend was de overwinning van ARC in zekere zin zeker te 'noemen. De thuisclub, vóór de wedstrijd vier punten armer dan Hoek, teerde vooral op werklust en enthousiasme, ter- wijl de Zeeuws-Vlamingen tech- :msch en tactisch superieur wa ren Tenminste, in de eerste [helft. Na de pauze raakte de [ploeg van Tetaert de draad be hoorlijk kwijt. Grote meneer „Ik praat niet graag over spelers die niet meedoen, het gaat om Idegenen die er wel zijn", zei Ene Tetaert. „Maar het is waar, baud Destorme (die al tien ^eer scoorde, maar tegen ARC was geschorst) hadden we, ze ker in de tweede helft, heel goed kunnen gebruiken. Hij is een [grote meneer in de ploeg. Een scoringsmachine, die er in moei- [lijkefases altijd wel eentje weet In te leggen. Bovendien had hij «rustpunt kunnen zijn dat we jna de pauze zo misten." ARC-Hoek was in de tweede helft namelijk net één van de isle afleveringen van het ooit [zopopulaire tv-programma Ren jcRot. Waarin beide ploegen én ëeidsrechter Roeland, de Mar- ^Brozius van het gezelschap, hoofdrolspelers in een fouten- ival waren. De arbiter uit Sl ijk maakte het daarbij in minuut nog wel het SS - Terneuzen incasseerde isteren tegen OSS'20 de acht- e nederlaag. De Zeeuws- laamse eersteklasser hield tot le rust gelijke tred (1-1), maar zag de thuisploeg in de tweede (elftuitlopen naar 3-1. Desondanks blijft trainer Ar- 1 ian Lekaj optimistisch. De oe- fflmeester zei te hebben geno- kavan de jeugd van Terneuzen osprak tegen dat zijn ploeg de Zangrijkste degradatiekandi- aatis. Ia elf wedstrijden nemen de ood-zwarten de laatste plaats »Als we zo blijven spelen als egenOSS'20, dan blijven we ze- fêrinde eerste klasse. We speel- en met een ploeg waarvan de ^middelde leeftijd amper twin- ig jaar was. We komen na de winterstop ook met een sterkere foeg." Mike But werd tegen )SS'20 halverwege de tweede idft na zijn tweede gele kaart di het veld gestuurd. Volgens rdian Lekaj slaagde de tegen- fender er daarna echter niet in P de vrije man te vinden. Dat )tond haaks op de mening van Nner Hans Groenendijk van PSS'20, die vond dat zijn ploeg fe overtalsituatie goed had uit- jjehuit. „Terneuzen is de hele Jwede helft niet meer gevaar- geweest", zei hij. iOSS'20 kwam voor rust op voor tong, nadat een verkeerde te- fgspeelbal door Bas van Gruns- P1 was onderschept. Hij om speelde doelman Kim Gommers zette de thuisploeg op 1-0. Pa die openingstreffer kwam Neuzen beter in de wedstrijd, ^gelijkmaker van Remco van (fUWen was dan ook verdiend. Pddenvelder Van Leeuwen poot kort voor rust een vrije via de muur binnen: 1-1. in de tweede helft zette Sven Is» de Hurk OSS'20 uit een bontst. Hoek-middenvelder Ste ven de Croock lanceerde Pieter de Munnik met een werkelijk su blieme pass, waarna ARC-verde- diger Edgar van Schie aan de noodrem trok om te voorkomen dat De Munnik alleen op doel man Remco Tuinenberg af kon. Roeland zag er logischerwijs een overtreding in. Maar tot ver bazing van iedereen bij Hoek, en tot opluchting van ARC, had de kaart die de leidsman uit zijn borstzak toverde niet de kleur rood, maar geel. „Onbegrijpe lijk", stelde Tetaert. „Óf je doet of je neus bloedt en laat doorspe len óf je kunt niet anders dan een rode kaart geven." Ook bij twee andere situaties leek Roeland een voor Hoek wel heel vervelend vuiltje in zijn oog te hebben. Eerst floot hij Ysebaert op zijn route naar het ARC-doel terug voor buiten spel, terwijl daar geen sprake van was. En in de slotfase schoot Binnerts tevergeefs tegen de touwen, omdat aangever Charly Okonedo buitenspel zou hebben gestaan. Maar het gaat veel te ver de ne derlaag van Hoek af te wentelen op het twijfelachtige optreden van Roeland. De Zeeuws-Vlaam se hoofdklasser moet de hand ook in eigen boezem steken. Om dat het bijvoorbeeld door één de fensieve onachtzaamheid de con trole over de wedstrijd verloor. Hoek keek in Alphen aan den Rijn eerst een kwartier de kat uit de boom, zonder daarbij ook maar één enkele keer in proble men te komen. Vervolgens voer de de ploeg van Tetaert de druk op en leek na 26 minuten op 0-1 te komen. Maar ARC-doelman Tuinenberg tilde de door Sam Ysebaert knap tegendraads ge kopte bal net over de lat heen. Drie minuten later promoveerde Roland Verlaan de eerste kans van ARC met zijn hoofd tot ope ningstreffer. Rechtsbuiten Pau- lus Egberts, tot dan toe door het publiek alleen nog maar bespot vanwege zijn vele mislukte ac ties, gaf de bal fraai voor, waar na Verlaan bij de tweede paal geen speler van Hoek in zijn buurt hoefde te dulden: 1-0. Kluts kwijt Hoek was de kluts vervolgens enkele minuten kwijt, maar her pakte zich vlot. Met een hoofd rol voor Gunther de Meyer. De 36-jarige routinier leek kort ge leden afgeschreven, maar is aan zijn tweede jeugd bezig. Een doelpunt zou daarvoor een fraaie beloning zijn geweest. In de laatste fase voor rust kreeg de libero de bal echter tot drie maal toe niet tussen de palen. Het leek wél de voorbode van een tweede helft waarin Hoek de thuisclub haar wil volledig zou opleggen. Maar niets bleek minder waar. ARC besloot de an gel uit het Zeeuws-Vlaamse spel te halen door consequent het middenveld, waar Hoek voor rust de slag duidelijk won, over te slaan en de ploeg van Tetaert had geen antwoord op die nihi listische tactiek. De 2-0 van Ver laan in de 64e minuut, op aange ven van Alex Redel, was dan ook niet eens onlogisch. Hoek kreeg nimmer meer grip op de wedstrijd. Al maakte de 2-1 van Thijs Binnerts, die op de goede plek stond na een hoek schop van Nyim Melki, de laat ste twaalf minuten nog wel span nend. Maar zonder scoringsma chine David Destorme kwam de gelijkmaker er niet meer. ARC-Hoek 2-1 (1-0). 29. Roland Verlaan 1-0, 64. Roland Verlaan 2-0, 78. Thijs Binnerts 2-1. Scheids rechter: I. Roeland (Sleeuwijk). Ge le kaarten: Alex Redel, Michel Roest, Edgar van Schie (allen ARC), Wesley de Smet (Hoek). Aan tal toeschouwers: 240. Hoek: Filip van der Vloet; Charly Okonedo, Stijn Porteman, Gunt her de Meyer, Wesley de Smet (85. Thomas Ragut); Steven de Croock, Jeroen van de Broek, Pieter de Munnik; Djamei Buy se (61. Thijs Binnerts), Sam Ysebaert, Nyim Melki. Roland Verlaan (11) heeft zojuist de bal snoeihard naar de kruising van het Hoek-doel gekopt voor het eerste doelpunt van ARC. De op de lijn geposteerde Charly Okonedo maakt geen schijn van kans de treffer te voorkomen. foto Hielco Kuipers doorWim Broekhoven GOES - Amemuiden gaat de winterstop in als koploper van de tweede klasse E. De ploeg won met 1-3 bij Kapelle. De Zwerver bleef tweede na de 4-2-zege op Nieuwdorp, maar Terneuzense Boys zakte naar de vierde plaats na de 2-1-neder laag tegen 's-Gravendeel. Kapelle - Amemuiden 1-3: Hal verwege de eerste helft scoorde Amemuiden twee keer. Eerst via een lob van de negentienjari ge Patrick Siereveld en twee mi nuten later uit een scrimmage via topscorer Bart van Stevenin- ck. Niet veel later maakte Ran dy de Dreu de aansluitingstref- fer, maar in de tweede helft zorg de een eigen doelpunt van Ke vin Joosse voor de zesde Arne- muiden-zege op rij. 's-Gravendeel - Terneuzense Boys 2-1: De thuisploeg kwam een kwartier voor rust verdiend op voorsprong door Arjan For-, tuin. Remy Spier maakte er in het begin van de tweede helft 2-0 van. Binnen de minuut zorg de Arjen Oostelijk voor de 2-1. Terneuzense Boys drong daarna wel aan, maar de kansen op 3-1 waren veel beter dan die op de gelijkmaker. De Zwerver - Nieuwdorp 4-2: De thuisploeg begon prima en al na vijf minuten maakte Hugo Penning 1-0. Vlak voor rust had Nieuwdorp bij de 2-0 de pech, dat de scheidsrechter na een hoekschop prima kon constate ren dat een inzet van Kassels achter de doellijn werd wegge werkt. Een kwartier na rust werd het door een fraaie vrije trap van Turan Dogan 2-1. Nieuwdorp drong aan, maar via countergoals van Ferry van Dijk en opnieuw Penning profiteerde de thuisclub optimaal. Diep in blessuretijd schoot Marcel van de Does een vrije trap binnen voor de 4-2. Dinteloord - De Meeuwen 4-1: Al in de eerste minuut was de thuisclub via Ronald Traats suc cesvol. Halverwege de eerste helft tekende diezelfde Traats ook voor de 2-0 en vijf minuten voor de pauze werd het door Ar jan de Pagter zelfs 3-0. Het aan dringende De Meeuwen kwam een kwartier in de tweede helft door een strafschop van Arnold Krijger terug tot 3-1, maar meer zat er niet in. Via Marco Rooden- burg werd het in de 84e minuut zelfs nog 4-1. Zwaluwe - AZW 3-1: De thuis ploeg nam voor rust een verras- opnieuw op voor- P"Jg: 2-1. Nadat Mike But tweede gele kaart had gekre- bepaalde Ralf Timmermans e ^dstand op 3-1. Hij kopte i eenhoekschop raak. g^-O-Terneuzen 3-1 (1-1). 20. s«m Grunsven 1-0, 42. Remco ullt, 1-1, 60. Sven van de 'j75. Ralf Timmermans iBrJ i rechter: M- Safranti L e kaart (iwee keer Amtni. -£ Swf (Terneuzen). r'M toeschouwers: 300. euzen: Kim Gommers; Roel Al- W pJan Naudts, Niels Gom- L, !„erco van der Hooft; Remco ZTWen- Mlke But> Bos te, L,° Waebeke (70. Denny ffjflH Marco Faassen (75. °ban), Jorden Takiddine. door Jan Daqevos KLOETINGE - Het geschonden blazoen werd verder opge poetst. Kloetinge trok zaterdag tegen Oranje Wit de opgaande lijn van de laatste weken door. De Bevelandse eersteklasser pakte andermaal drie punten (3-1) en nestelde zich nadrukke lijk in de top van het klasse ment. „Dit moet vertrouwen voor de tweede competitiehelft geven", stelde trainer Dolf Roks. Kloetinge werd dit seizoen na de degradatie uit de hoofdklasse als de grote favoriet voor de ti tel in de eerste klasse C van het zaterdagvoetbal gezien. In de 'Bevelandse formatie via klin kende resultaten haar rol met verve, maar daarna werden de prestaties minder (een serie van zes gelijke spelen) en viel de ploeg van zijn voetstuk. Nie mand waagde het nog over een eventueel kampioenschap te rep pen. Toeval of niet: sinds Kloetinge de titelaspiraties verdrongen heeft, toont de ploeg tekenen van herstel. Vorige week pakte de Bevelandse equipe uit met een prima zege op LRC (1-4) en zaterdag werd daar een verdien de overwinning op Oranje Wit aan toegevoegd: 3-1. Het geeft Dolf Roks en zijn discipelen in elk geval weer wat moed. „We kunnen dus wel degelijk voetbal- Ronald Zuijdwegt (rechts) speelde als linkshalf een goede wedstrijd legen Oranje Wit. foto Willem Mieras len", merkte de Kloetinge-trai- ner op. Dat werd onderstreept in het duel met Oranje Wit. De tegen stander kreeg in de eerste helft één kans en dat was ook nog eens uit een stilstaande situatie. Kloetinge draaide de Dordtse ploeg vanaf de eerste minuut de duimschroeven aan. De thuisclub speelde agressief en hield een moordend tempo aan. In de achttiende minuut be zweek Oranje Wit onder de druk. Doelman Gerard van der Borst ging bij een hoge voorzet van Geldof niet vrijuit, waarna Emiel Dorst de bal oppikte en via een fraaie curve scoorde: 1-0. Istvan Bakx zorgde nog voor rust voor een grotere mar ge. De behendige linkeraanval ler zette zich in de 30e minuut na een overtreding op Stefan Wielemaker achter de vrije trap en krulde bal prachtig in de bo venhoek. Wilco de Valk liet ver volgens tot twee keer toe na om Oranje Wit nog voor de pauze op een onoverbrugbare afstand te zetten. De tweede helft was minder van kwaliteit. Kloetinge was wat slordiger in de passing en had nogal moeite met de agressieve en destructieve houding van de SCHELLUINEN - Lang leek het duel tussen Schelluinen. en Rillandia op een gelijkspel af te stevenen, maar in de slotminuut zorgde invaller Padden van de Water met een fraai schot, op het randje van de zestienmeterlijn, voor de: 2-1. Er volgden nog acht hectische minuten blessuretijd waarin Schelluinen met man en macht naar voren ging en Rillandia enkele hachelijke momenten bezorgde. Rillan-. dia kwam zaterdag in de 55e minuut op voorsprong. Mi chel Smits werkte een voorzet van Arjan Koopman^ iri drie keer naar binnen. De gevaarlijke Leon de Bruine, die verder goed werd bewaakt door Rick Heijmans, stond een kwartier later vrij in het strafschopgebied en kon de ge lijkmaker binnenkoppen. Schelluinen ging daarna. op) jacht naar de 2-1, maar raakte de grip op de wedstpijd langzaam weer kwijt. Van de Water besliste het duel in; de laatste officiële speelminuut. Door de tweede opeenvol gende winst (na de 4-0 tegen Oostkapelle vorige week) klom Rillandia naar de tiende plaats in de eerste klasse C. Schelluinen - Rillandia 1-2 (0-0). 55. Michel Smits 0-1, 70, Leon de Bruine 1-1, 89. Padden van de Water 1-2. Gele kaart: Martijn van' Elzalcker (Rillandia). Scheidsrechter: A.M.M. Klerks (Waalivijk). Aantal toeschouwers: 95. NIEUW-LEKKERLAND - SSV'65 heeft zaterdag de druk op zichzelf onnodig opgevoerd. De eersteklasser ,uit Goes verloor bij rode-lantaarndrager Nieuw-Lekkerland (1-0) en is daardoor bijna verplicht komende zaterdag, de inhaalwedstrijd tegen Rijsoord te winnen. „Dit resultaat is enorm teleurstellend", sipte Houtepen na de verrassen de nederlaag van SSV'65, dat nu vierde staat. SSV'65 keek in Nieuw-Lekkerland al na zeven minuten tegen een 1-0-achterstand aan toen John Vink scoorde. De Góese club ging vervolgens massaal op zoek naar de gelijkma ker, maar tot veel uitgespeelde kansen leidde dat niet. „Over het spel in de eerste helft ben ik op zich niet eens zo ontevreden", keek Houtepen terug op het verloren duel, waarin Ronnie Hillebrand na langdurig blessure leed zijn rentree maakte. „Maar in de tweede helft heb ben we aanvallend eigenlijk niets meer kunnen uitrich ten. Sterker, we mogen Christol van Campenhout dank baar zijn dat het uiteindelijk bij 1-0 blijft." De doelman hield SSV met een viertal fraaie reddingen in de race. En al wat de machteloze Goesenaren er tegenover kon stel len, was een mogelijkheid voor Paul Bom. Maar de spits zag zijn inzet van de lijn gehaald. Nieuw-Lekkerland-SSV'65 1-0 (1-0). 7. John Vink 1-0. Scheids rechter: J.M. van Veen (Wijk en Aalburg). Gele kaarten: Sead N'ezi- rovic, Jacco van Pelt en Amir Selimovic (allen Nieuw-Lekker land), Michel de Groote en Björn Langeveld (beiden SSV'65). Aan tal toeschouwers: 270. OOSTKAPELLE - Voor de tweede keer op rij verloor Oostkapelle zaterdag in de eerste klasse C. Na de 4-0-rze- perd bij Rillandia was nu koploper GJS met 1-2 te sterk. Met name het gebrek aan aanvallende kracht en inventivi teit brak de Walcherse club op. De enige goal kwam ook niet uit een uitgespeelde aanval, maar uit een corner. M'at- thijs Lugtenburg maakte de goal. Oostkapelle - GJS 1-2 (1-1). 15. Tommie Kant 0-1, 16. Matthijs Lugtenburg 1-1, 65. Bart Muilenburg 1-2. Scheidsrechter: A.M. Lindhout (Goes). Gele kaart: Maarten van Maldegem (Oostkapel le), Edwin Bos, Leon Blokland (GJS). Aantal toeschouwers: 200. sende 2-0 voorsprong door doel punten van Rick van de Stelt en Edwin Polak. Tien minuten na de thee werd het 2-1 via Joep Frusch. In de jacht op de gelijk maker kwam AZW met tien man te staan, omdat doelman Niels Meeusen Zwaluwe-be- stuurder Polak sloeg, omdat die naar zijn mening niet snel ge noeg achter een verloren bal aanrende. Zwaluwe-speler Smits mocht eveneens vertrekken van scheidsrechter van Meerkerk we gens de reactie op het gedrag van Meeusen. Nadat de kalmte was teruggekeerd leverde een goal uit een scrimmage halver wege de tweede helft via Ruud Ansems de 3-1 op. opponent. „Er waren enkele blinde tackles bij, zelfs als de bal niet in de buurt was", stelde Roks. Zeven minuten voor het einde werd het zowaar nog even span nend, toen scheidsrechter Hars kamp Oranje Wit een penalty gaf. Geldof raakte bij een sli ding inderdaad het been van een tegenstander, maar het was de arbiter ontgaan dat de tackle buiten het zestienmetergebied was ingezet. John Brussé zorgde voor 2-1. In vroeger tijden had dat bij Kloetinge tot paniekvoet bal geleid, maar in dat opzicht bleek de ploeg zaterdag ook ge groeid te zijn. De Bevelandse equipe bleef rustig, hetgeen in de slotfase resulteerde in een derde treffer. Na een prima uit trap van Joan van Belzen werd Wilco de Valk in stelling ge bracht, die de bal vervolgens keurig opzij legde naar Bakx: 3-1. Kloetinge-Oranje Wit 3-1 (2-0). 18. Emiel Dorst 1-0, 30. Istvan Bakx 2-0, 83. John Brussé 2-1 (strafschop), 89. Istvan Bakx 3-1. Scheidsrechter: M Harskamp (Lexmond). Gele kaartJeffrey Frij- ters KloetingeMarco van Driel, René Verboom (beiden Oranje Wit). Aantal toeschouwers: 300. Kloetinge: Joan van Belzen; David den Hollander, Rien de Bruine, Er- win van der Woerdt, Joffrey Gel dof; Jeffrey Frijters, Emiel Dorst, Ronald Zuijdwegt; Wilco de Valk, Stefan Wielemaker (76. Niels Kole) en Istvan Bakx. doorWim Broekhoven GOES - Na twee nederlagen op rij won Tholense Boys zaterdag eindelijk weer eens in de derde klasse B. Op eigen veld werd het verdedigend ingestelde Dongen met 2-0 verslagen. Tholense Boys staat derde, maar heeft evenveel verliespunten als kop loper JPS. In de derde klasse A sloot hek kensluiter Yerseke na de 2-0-ze- ge op MZVC weer aan bij de rest van de degradatiekandida ten. Spui verloor met 1-3 van 's-Heer Arendskerke en ZSC'62 met 3-0 van Dauwendaele. Lei der GPC maakte geen fout tegen concurrent Serooskerke (3-0), terwijl Duiveland met 2-1 won bij Veere. Yerseke-MZVC 2-0: De bezoe kers waren steeds de betere ploeg, maar bleken niet in staat het overwicht in doelpunten uit te drukken. Tien minuten na rust werd het door Urvin van Hekkelen prompt 1-0. Ver in blessuretijd counterde de thuis ploeg via Adriaan van de Plas- sche zelfs nog naar 2-0. GPC Vlissingen-Serooskerke 3-0: Door een vroege rode kaart voor Serooskerke-speler Frank Rooze kwam GPC nauwelijks in de problemen. Marco Schroe- vers en Leo de Groot scoorden voor rust. Schroevers maakte na de pauze zijn tweede goal. WHS-SKNWK 7-3: Via Christi an van Vossen kwamen de bezoe kers nog wel op 0-1 en daarna kreeg SKNWK zelfs nog kansen op de 0-2. Door goals van Hans Leune en Patrick van Schetsen kwam WHS vervolgens op voor sprong, maar Jacky de Bruine zorgde na 35 minuten voor een 2-2-tussenstand. Met twee tref fers in de laatste tien minuten zorgde Egbert Moerland voor de 4-2-ruststand. Na rust kwam SKNWK opnieuw sterk uit de startblokken maar dichterbij dan 4-3, gescoord door Maarten Padmos, kwam de ploeg niet. In de slotfase liep WHS nog uit naar een ruime overwinning. Moerland scoorde zijn derde treffer en daarna tekenden Den nis Oostdijk en Leon de Witte, vanaf de strafschopstip na een overtreding op Hans Leune, voor de 7-3-eindstand. Dauwendaele - ZSC'62 3-0: De beste kansen waren lange tijd voor de ploeg uit Scharendijke. Maar óf ZSC'62 ging niet op de juiste manier met de kansen.om óf Dauwendaele-doelman Ra mon Telussa was een sta-in-de-weg. Na zeventig mi nuten counterde Dauwendaele zelf naar een 1-0-voorsprqng. Dennis Dobbelaar opende de score en niet veel later besliste Matthias Hoekman met een tweede goal de wedstrijd. Vlak voor tijd maakte Joran Moes er ook nog 3-0 van. Veere - Duiveland 1-2: Veere-trainer Cees de Rooij had zijn formatie aangepast aan de Oosterlanders en had lange tijd zicht op een punt. Dennie le Comte bracht Duiveland voor rust op 0-1, maar na een foutje van de Duiveland-doelman kon Maarten Delies nog voor rust voor de gelijkmaker zorgen.; Na rust was Veere lange tijd de bo venliggende partij, maar waren de beste kansen voor de bezoe kers. Uiteindelijk wierp Edo van Beek zich met zijn doelpunt op tot matchwinnaar voor de be zoekers. Derde klasse B Tholense Boys-Dongen 2-0: De bezoekers groeven zich massaal in voor eigen doel en pas drie mi nuten voor rust vond Tholen via Michael de Jong een opening in de verdediging. Ook na rust bleef de thuisclub domineren, maar pas tien minuten voortijd kon Johan Schot een voorzet van Jan de Graaf binnenkoppen voor de rustgevende 2-0. GOES - De voetbalsters van Oostkapelle verloren zaterdag in de eerste klasse verdiend met 3-0 van Rijnvogels. De jonge formatie, die het nu ook nog zonder de ervaren Caro- lien Duine moet stellen, die naar de Randstad is verhuisd, was de afgelopen vier weken niet aan competitievoetbal toe gekomen en miste duidelijk rit me. Al in de zevende minuut werd het 1-0 voor Rijnvogels, dat de voorsprong vlak na rust tot 2-0 uitbouwde en in de slotminuut op 3-0 kwam. Dankzij diverse fraaie reddingen voorkwam doelvrouwe Lenny Jacobse een grotere nederlaag voor Oostka pelle.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 45